komen ÜJ km/uur, daar kun je mee Home cinema surround sound met slechts 2 luidsprekers en een uit het zicht te plaatsen basmodule Het 3-2-1 GS DVD home entertainment-systeem van Bose Wilt u ook op personeel besparen? TRENDSETTER? -JEUMSi Wij kunnen uw bedrijf automatiseren met een op maat gemaakt softwarepakket. Benieuwd wat we bij u allemaal kunnen automatiseren? Bel ons voor een vrijblijvende afspraak of kom eens langs op onze nieuwe locatie: Business Park Terneuzen Mr. FJ. Haarmanweg 25/D Terneuzen Telefoon: 0115-454545 E-mail: info@dbsn.nl Internet: www.dbsn.nl Km/uur Stopafstand 15 meter 25 meter 35 meter 55 meter 80 meter 105 meter Kwaliteitsgeluid ontmoet eenvoud met het Bose 3-2-1 GS DVD home entertainment-systeem. U ervaart home cinema surround sound uit slechts twee luidsprekers en een uit het zicht te plaatsen basmodule. Het compacte systeem bestaat verder uit een mediacentrum met geïntegreerde DVD/CD-speler en een stereo AM/FM-tuner met RDS. Met de geavanceerde afstandsbediening kunt u bovendien de meeste televisies, satelliet-receivers en kabel-boxen bedienen in de basisfuncties. Kabels? Slechts drie, de installatie is dus snel en eenvoudig. Overtuig uzelf! Vraag om een demonstratie bij de geautoriseerde Bose-dealer. Gas op de plank? Natuurlijk houdt u zich bijna altijd aan de snelheid. Maar niet altijd. U denkt dan wellicht: 'ik heb haast' of 'de wegen zijn hier toch niet druk'. Best begrijpelijk maar niet goed voor de veiligheid. Een vuistregel is dat elke kilometer die u zachter rijdt, de kans op een ongeval met 3% verkleint. De Zeeuwse overheden vinden het belangrijk dat automobilisten zich altijd en overal aan de maximumsnelheid houden. De politie controleert daarom streng en dé bekeuring is niet mals. Kijk voor de hoogte van boetes en andere informatie over deze snelheidscampagne en snelheidscontroles op: www.rovz.nl/snelheidscampagne Deze snelheidscampagne is een gezamenlijk initiatief van het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland, Bureau Verkeershandhaving Openbaar Ministerie, Arrondissementsparket Middelburg, Politie Zeeland, Waterschap Zeeuwse-Eilanden, Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Provincie Zeeland, Rijkswaterstaat Zeeland en alle Zeeuwse gemeenten. De campagne loopt van 27 april tot en met 27 mei 2004. mm Geautoriseerde Bose dealers: HULST: Mikro Electro, Zoetevaart 8. OOSTBURG: Mikro Electro, Veerhoeklaan 5. TERNEUZEN: Electro World Verlinde, Axelsestraat 25. Mikro Electro, Kennedylaan 94. Meer informatie' Telefoon: (0299) 390 111, fax: (0299) 390 109, e-mail: consumenteninfo@bose.com of bezoek www.bose321.nl Better sound through research Of 30, 50, 60, 100 of 120. Dejimiet in elk geval. Want die is niet bedacht om u te pesten. Die is er omdat harder rijden gevaar oplevert voor u of voor andere weggebruikers. In het verkeer kunt u altijd iets onverwachts tegenkomen. Een kind dat nog niet stevig op de fiets zit, een plotseling de weg oprijden de brommer, een file waar u op stuit. En dan sta je niet zomaar stii. Diergaarde Blijdorp staat het hele jaar in het teken van de ZOOlympics. Kom langs en meet je krachten met de snelste lopers, de beste springers en de krachtigste zwemmers. Het hele jaar open vanaf 9:00 uur. Diergaarde Blijdorp, Blijdorplaan 8, Rotterdam. Telefoon: (oio) 443 '4 95 www.diergaardeblijdorp.nl DE GROOTSTE ZOOLYMPICS \J RGA/ BLIJDORP Rabobank Stopafstand reactietijd remweg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 54