0 Help Charlotte Geef wat van uw tijd 0900-821 2411 Pb Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! Waarom gaat u eigenlijk niet op de fiets naar het werk? FIETS NAAR JE WERK PZC Help kinderen met hersenletsel! Giro 860 ^0 nd ifiuJ 6 Geef kinderen met astma meer lucht advies en voorlichting een informatief gesprek brochures en boekjes donderdag 29 april 2004 J6 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Welkom lieve JOOST zoon van Alexander de Fouw Marino Geschiere broertje van Chanel 27 april 2004 Zilvermeeuwstraat 1 1 4332 DE Middelburg Plaats uw familie berichten in de PZC Seringkali bila mana Beta menyanyi Beta mendapat Keabadian. Met groot verdriet geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn man en onze vader JOHANNES JOZEF TAHITU echtgenoot van Salomi Adelina Carolina Pattinama Vlissingen t Vlissingen, 4 oktober 1955 28 april 2004 Middelburg: S.A.C. Tahitu-Pattinama Anuschka Merel 4332 TD Middelburg Veersesingel 102 Mijn man en onze vader is opgebaard in het rouw- centrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middel burg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 29 april en vrijdag 30 april van 19.00 uur tot 20.00 uur en op zaterdag 1 mei van 14.30 uur tot 15.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 1 mei om 16.00 uur in de aula op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Lieve JOZEF louw idealen zullen voortbestaan. Jo. Didy Ger, Lal, Ka, Inge Adriaansen Wij zijn heel bedroefd dat JOZEF echtgenoot van onze collega Cootje Tahitu is overleden. Onze gedachten zijn bij Cootje en haar familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Collega's afdeling Stadsontwikkeling en Economische Zaken Gemeente Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid JOZEF TAHITU Wij wensen zijn vrouw en naaste familie heel veel sterkte toe. Bewoners Moluks woonzorgcentrum Tabadila Medewerkers en Raad v. Bestuur Zorgstroom Namens Stichting Tabadila, Riet Pattikawa-Lawalata, voorzitter Evie Malawauw. secretaris Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-beroepskracht JOZEF TAHITU We wensen Cootje en familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Medewerkers en vrijwilligers Mae-uku Geschokt en bedroefd namen wij kennis van het overlijden van JOZEF TAHITU Wij zullen zijn grote inzet en betrokkenheid bij het wel en wee van de inwoners van de zustersteden Am- bon en Vlissingen node missen. Wij wensen Cootje en verdere familie alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Stuurgroep Vlissingen-Ambon Leny Poppe-de Looff. voorzitter Willem van Baaien, secretaris Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Ol het nu gaat om |undische ondersteuning, belasting- teruggave. uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer ol lotgenotencontact Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! Pos»** 850. 3800 AW Amersloort De Heer is mijn Herder Psalm 23 Met groot verdriet geven wij u Iter, levensperiode, is overleden onze lieve, zorgzame i is dat, n oeilijke laatste oeder, oma en Catharina Je Nooijer-Lobbezoo weduwe van Jacob de Nooijer in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: Els Kooman-de Nooijer Ruud Kooman Angelique en Roeland Cynthia, Jason Patricia en Steward Kaudeherhe: Wilma Marijs-de Nooijer Kees Marijs Linda en Neal Correspondentieadres: Wijenburg 82 4385 GR Vlissingen Er is gelegenheid om te nemen op zaterdag 1 mei van 0Q.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De VoorzorgIndustrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een korte samenkomst worden gehou den, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum Lieve Oma Voor u ging sterven niet ineens, u heeft er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat u heeft gevoeld, ook niet wat u heeft geleden. Dikke kus uw kleindochter Linda Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze zus. tante Catharina Lobbezoo Oost-Souburg: F. C. Meijers-Lobbezoo P. Meijers t Haltom City (Texas): C. .4. Lobbezoo D. Lobbezoo- Beruald en kinderen Erg bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven geven wij u kennis dat mijn lieve man, onze lieve vader, opa en urliopa ANTONIUS PETRUS BROKX - Anton - op de leeftijd van 81 jaar rustig is ingeslapen. Bruinisse: Mies Brokx-van Dooren Langenzersdorf (Oostenrijk): Koschi en Anni Andreas en Ingrid julia, Katrin Maassluis: Hans en Karin Elin, Pauline Vlaardingen: Peter en Corry Jeroen, Saskia Anna Jacobapolder: Mies en Jaap Richard en Fieke Patricia Bruinisse: Tonny en Jacolien feanine, Mario, Julian 28 april 2004 Molenweg 6 4311 AE Bruinisse Maandag 3 mei is er een samenkomst voor familie en belangstellenden in het "Durps'uus", Molenstraat 52 te Bruinisse, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.00 uur. Voorafgaand aan de samenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Durps'uus". Want ik ben verzekerd dat noch dood, noch leven ons zou kunnen scheiden van de liefde van God die er is in Christus Jezus, onze Heere. Vandaag wordt onze lieve oma WALHOUT begraven. Ze had ons in haar hart gesloten en wij haar... Ze liet ons ook iets zien van de vreugde om God te dienen en Hem lief te hebben. Conny en Gerard; Bertine, Irma, Janneke, Eelco en Irene Jaco en Joan; Emma en Laurens Jacob-Jan en Antje; Yri en Femke Marinda en Jaap; Jan, Wiebe, Okke, Hidde en Reier Daniël en Marianne Adriaan en Hanna Lonneke en Jos; Angeline en Pieter Martin Jan Paul Ronnie en Mariska; Remco, Michiel en Menno Peter Stefan en Esther; Steffany en Tom Carta en Gilbert; Kim Marieke en Frans Lydia en Jan; Lise Hanna en Comé Liesbeth en Arnold Martha en Mark Marco en Matty; Marjolijn, Laura, Annelotte en Céline Carola en Johan; Eugéne en Thirza Angeli en Erwin; Ralph Esther en Rob; Cristel Timo en Mariëlle Klaas-Erik en Marianne Mirjam en Jan; Joachim, Neline en Nadia Brendy en Bram; Robin, Richard en Sharon Nicky en Lenneke; Kevin en Amasja Wilco en Marye Erika en Ries Benjamin Maartje Rosalien Michel Bart-Jan en Loïs Corine en Richard Hanneke en William Christian Geerten Joëlle Ruben en Joyce René en Marjo Monica en Mart Matthijs Erica Judith Leon Met verdriet, maar dankbaar dat wij hem zo lang bij ons mochten hebben, delen wij u mede dat heden is overleden onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader PETRUS HENRICUS MARIA DE NIJS weduwnaar van Mathilda Josina Boekhout in de lëeftijd van 90 jaar. De kinderen De kleinkinderen De achterkleinkinderen 27 april 2004 Keetenstraat 35 4301 VZ Zierikzee Vrijdagavond 30 april zal een Avondwake worden gehouden in de St. Willibrorduskerk aan de Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. aanvang 19.30 uur. De Eucharistieviering zal zaterdag 1 mei om 10.50 uur in genoemde kerk gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de R.K. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, om streeks 11.50 uur. Na de begrafenis is er in het Parochiecentrum aan de' Mosselstraat gelegenheid de familie te condoleren. Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma ADRIANA CORNELIA KNOP-VAN DEN BOS Uw medeleven heeft ons diep getroffen en is ons tot grote steun. Langs deze weg willen wij u hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, april 2004 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lie ve man en onze zorgzame pa IVO DEKKERS Langs deze weg willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. P.M. Dekkers-Wouterse en kinderen Vlissingen, april 2004 Dankbetuiging Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en uw deelne ming ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe PIETERNELLA CATHARINA LANTSHEER-RINKHOUD betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. In het bijzonder ook een woord van dank aan de directie en het personeel van zorgcentrum "Vremdieke", voor de liefdevolle zorg. Namens de familie Lantsheer Hoek. april 2004 P. F. de Doelder en J. de Doelder-de Ruiter AFWEZIG van vrijdag 30 april t/m 9 mei Waarneming voor dringende gevallen: Drs. Lankhorst Seisweg 29, tel nr. 613456 Koninginnedag en de weekend- en avonddiensten Huisartsenpost Koudekerkseweg 86, Vlissingen tel. 0900-1985 Lees de PZC krant voor Zeeland Enkele cijfers: - Elk jaar komen naar schatting 1.000 kinderen na een verkeersongeval in het ziekenhuis terecht. De helft van deze kinderen heeft hoofdletsel. - Jaarlijks moeten ongeveer 19.000 kinderen naar de EHBO na een val op hun hoofd. - Per jaar worden ongeveer 80 nieuwe gevallen van een hersentumor vastgesteld bij kinderen tot 15 jaar. - Naar schatting worden in Nederland jaarlijks 50.000 tot 80.000 kinderen slachtoffer van kin dermishandeling. Bij meer dan 50% daarvan is er sprake van letsel in het hoofd-nek-gebied. - In Nederland krijgen per jaar 2,7 op de 100.000 kinderen een herseninfarct of hersenbloeding. Wilt u meer informatie? Neem contact op. Steun de Hersenstichting Nederland Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om hersenletsel te behandelen. Verder is goede voorlichting van belang. Word do nateur van de Hersenstichting of doe een gift. Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel 070 - 360.48.16 www.hersenstlchting ,nl Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2004 25 april t/m I mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landeli|ke collecteweek in het voorjaar. Helpt u mee? Bel 0570 611899. Het aantal kinderen met astma is de afgelopen tien jaar verdubbeld. Eén op de tien kinderen heeft astma. Charlotte is zo'n kind. Ze heeft het vaak benauwd, kan 's nachts niet slapen en kan ook vaak niet de dingen doen die ze wil doen, zoals spelen met vriendinnetjes. Geef daarom 90 minuten van uw tijd. Collecteer in de week van 10-15 mei. Geef lucht, geef leven. Bel (033) 434 12 95 of mail naar ikcollecteerOastmafonds.nl {10 cent per minuut) De epiiepvetijn is een samenwerkingsverband pissen hel Nationaal Epilepsie Fonds en de patiëntenvereniging Epilepsie Vereniging Nederland Nationaal Epilepsie Fonds EVN Ruim de helft van de Nederlandse werknemers woont minder dan acht kilometer van het werk. Zo'n afstand is, voor gezonde mensen, gemakkelijk te fietsen. Goed voor je lijf. Goed voor 't milieu. Toch gaan heel veel mensen met de auto naar het werk. En het lijkt wel of het er steeds meer worden. Stap op de fiets en doe mee aan de campagne Fiets naar je werk. Kijk op www.fietsnaarjewerk.nl en meld je direct aan. Onder de deelnemers worden 10 nieuwe fietsen verloot. Je kunt je ook laten sponsoren voor het goede doel. Meld je aan met de bon: Naam: Adres: Postcode Plaats: E-mail: Naam bedrijf: Adres bedrijf Postcode bedrijf: Provincie: Stuur de bon op naar 'Fiets naar je werk', postbus 2125, 4460 MC Goes, tel. 0113-250051 Geen internet? Nog vragen? Vraag een folder aan of bel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 42