Ie wordt hier vanzelf één met de natuur Benjamin Mast op dreef met Oranje °o0 Jubilerende voetbalclub Rillandia heeft nog veel wensen Joost Griiben sterk in België Futsallers van Neffen d'Eule zijn kampioen uitslagen Zwarte bladzij in geschiedenis foor Barry van der Hooft j RILLAND - Een jubileum boek heeft Rillandia niet, maar als de zaterdag-eer steklasser er één had ge maakt, zou er één inktzwar te bladzijde in hebben ge staan. De datum 15 november I 1984 staat bij de jubile rende club met een rouw- rand in het geheugen van veel leden lid gegrift. Het was, op die donder dagavond, rond de klok van zes uur. Drie jonge voetballertjes van Rillan- I dia, elf en twaalf jaar oud, I fietsten na een training i over de Bathseweg naar I huis. In de schemering wer- i den ze vanachter aangere den door een dronken auto mobilist, i Twee van de spelertjes wa ren op slag dood, de derde I werd anderhalf uur latei- een eind verderop gevon den, langs de rand van de sloot. Hij werd zwaarge- I wond overgebracht naar i het Dijkzigt ziekenhuis "in 1 Rotterdam. „Ik kwam aanfietsen toen I het net was gebeurd", ver- I telt secretaris Jan Moer- I land. „Het was verschrikke lijk." Moerland heeft het er bijna I twintig jaar later nog altijd I moeilijk mee. „Het is de zwartste bladzijde uit onze I geschiedenis", zegt de club man in hart en nieren. I De dader reed na het onge- I luk door en sleurde de fiets I van één van de slachtoffers I kilometers lang mee onder I zijn auto. Het rijwiel werd I teruggevonden bij de oprit van de Kreekrakbrug. Na dat de dader was gepakt, weigerde hij een bloed- I proef. Waar zijn auto was, wilde hij niet vertellen. La ter bleek de man de wagen bewust in het water te heb- ben gereden, om alle spo ren uit te wissen. Het derde slachtoffer over- j leefde het ongeluk, maar zit sindsdien in een rol stoel. woensdag 28 april 2004 z 23 door Roeland van Vliet GOES - Het Nederlands rugby- team speelde vorige zondag te gen Polen en won met 29-18. De voormalige Oemoemenoe-speler Benjamin Mast (23) viel twintig minuten voor tijd in en zorgde er met zijn teamgenoten voor dat in de slotfase het verschil werd gemaakt. Het gaat wel goed dit jaar met Oranje? Mast: „Het team draait goed. Dat komt onder meer doordat de bond de competitie heeft aan gepast op het speelschema van het Nederlands team. In februa ri was de competitie al afgelo pen. Daarna zijn we met de der tig selectiespelers bij elkaar ge komen. We hebben volop ge traind en aan onze conditie ge werkt." Dat werpt dus z'n vruchten af. „Ja, we zijn dit jaar nog ongesla gen. Met Nederland zitten we in de B-groep van Europa. Je hebt de Six Nations met Frankrijk, Italië, Engeland, Schotland, Ier land en Wales en daarachter komt de A-groep met Spanje, Portugal en wat Oost-Europese landen en daarachter zit onze groep. Daarin zitten we met Po len, Duitsland, Zweden en de Oekraïne. Vorig jaar - de compe titie loopt over twee jaar - verlo ren we twee keer, speelden we één keer gelijk en wonnen we één keer. Dit jaar hebben we bei de wedstrijden nog gewonnen. Eerst versloegen we Duitsland, waai- we vorig jaar nog van verlo ren. En dit weekend wonnen we dus van Polen. Er zit dus een stij gende lijn in onze prestaties." Wat is jouw rol daarin? „Ik ben één van de dertig man, maar heb geen basisplaats. Wel heb ik zowel tegen Duitsland als tegen Polen het laatste ge deelte van de wedstrijd meege speeld." Kan Oranje nog iets uitrichten in die B-groep? „Er moet wel een wondertje ge beuren willen wij promoveren, hoor. Over anderhalve week spe len we uit tegen Zweden. Dat land is al zo goed als gedegra deerd. Daar moeten we dus nor maal gesproken van kunnen win nen. Maar tegen de Oekraïne, waar we een week later tegen spelen in Kiev, zullen we het een stuk moeilijker krijgen. Dat land zal wel promoveren naar de A-groep. Maar als we daar winnen, is dat toch een morele opsteker voor ons." Stel, het Nederlands team pro moveert. Is het dan klaar voor de A-groep? „Ik denk van niet. We hebben wel een goed team, maar geen van de internationals is profes sional. Iedereen studeert of heeft er een baan naast. In Oost-Europa gaat dat heel an ders. Daar geven ze de spelers bijvoorbeeld 200 eux-o en dan kunnen ze professioneel met hun sport bezig zijn. Die kun nen dan full-time trainen. Bo vendien hebben wij nog een te jong team. De meeste tegenstan ders zijn gemiddeld vier jaar ouder en hebben dus gemiddeld ook vier jaar meer ervaring." Ben jij ook nog zo'n broekie dan? „Ja en nee. Ik hoor met mijn 23 jaar nog wel bij de jongeren in Oranje, maar ik zit er ook al wel weer vier jaar bij." En die ervaring wordt nu be loond. Je gaat van Rotterdamse RC naar Haagse RC. Hoe is dat gegaan? „Ze hebben me gevraagd. Kijk, bij Rotterdam ging het slecht dit jaar. We draaiden de hele tijd onderin mee. Bij het Neder lands team kwam ik dan steeds rugbyers tegen die wel om de landstitel speelden, onder ande re jongens van Haagse RC. Die hebben een keer gepolst of ik in teresse had en zo is het balletje gaan rollen." Je zei gelijk ja? „Eigenlijk wel ja. Ik krijg wel vaker aanbiedingen, maar deze was heel serieus. En bij Rotter dam hadden we niet op alle plek ken in het veld concurrentie. Ik speel op nummer acht en stond er altijd in. Bij Haagse RC is dat wel anders. Daar moet je op alle posities voor je plek vechten." Wanneer is je eerste optreden voor je nieuwe club? „Komend weekeinde al. Dan doe ik voor Haagse RC mee aan het Nederlands kampioenschap Sevens in Hilversum." door Barry van der Hooft RILLAND - Het leek zo'n mooi idee van burgemeester Jobse. De voetbalvereniging Rillandia speelde haar wedstrijden al de cennia lang midden in het dorp, maar in 1967 was het volgens de burgervader beter dat de club zou verhuizen naar de rand van het dorp, dicht bij Rilland-Bath. Per slot van rekening zouden de nieuwe huizen toch die kant op worden gebouwd. Rillandia ver huisde, maar de bebouwing ging de verkeerde kant op. En dus speelt Rillandia nu al zo'n 37 jaar een dikke kilometer verwijderd van de kern. Het bleek later niet het enige min punt aan de verhuizing, want bij het aanleggen van een nieuw veld werd de historie van de grond overduidelijk. Fietsen, glas, stenen, noem maar op; alles kwam naar boven. Maar wat wil je ook, als blijkt dat je op een voormalige vuilnisbelt voetbalt. De zaterdag-eersteklasser viert morgen (donderdag) het 75-ja- rig bestaan met een receptie voor leden, oud-leden en geno digden. Op die bijeenkomst zal de accommodatie wel weer ter sprake komen. Want wie de am bitieuze voorzitter kent, weet dat hij zich niet zomaar door te genslag laat afschrikken. Gra- dus Kosters wil namelijk een nieuw scorebord, een grote loods, dug-outs en bovenal een echte tribune. „Op deze grond kan die tribune niet op de nor male manier worden gebouwd", stelt Kosters vast. „Dus gaan we heien en hopen we dat alles voor de start van het nieuwe seizoen klaar is." De Brabander is inmiddels zo'n veertien jaar voorzitter van de club, die op 29 april 1929 werd opgericht. Na een fusie van ADO en DSV ontstond destijds de voetbalvereniging Volhar ding, die in 1947 werd omge doopt tot Rillandia. Een jaar later won de club de be ker van de Zeeuwsche Voetbal bond (ZVB). Dat kunststukje werd een seizoen later door een 7-1-overwinning op Arnemui- den nog eens herhaald. Daarna volgden magere jaren. Rillandia werd een club van wisselend suc ces. Halverwege de jaren zeventig be hoorde de dorpsclub met spelers als Piet Koster, Han Lobbezoo, Joost van de Griek en de uit Axel afkomstige Joop Dieleman tot de subtop van het Zeeuwse voetbal. Het verval werd echter ingezet met het vertrek van Kos ter naar WHS. Aan het begin van de jaren tachtig degradeer de Rillandia drie keer, maar langzaam klom de club daarna weer naar boven. De sportieve omslag kreeg begin jaren negen tig onder Kosters gestalte. „Kees Lobbezoo, de toenmalige 'voorzitter, vroeg me of ik zijn ta ken wilde overnemen", zegt Kos ters. „Ik wilde wel voorzitter worden, maar dan moest ik mijn handen vrij hebben. Ik heb. in goede harmonie met de vertrek kende bestuursleden, een nieuw bestuur gevormd en we zijn een andere weg ingeslagen." Er is destijds over gestemd om spelers van buitenaf te kunnen halen, want Rillandia kon het niet alleen met eigen jeugd bol werken. Als we dat besluit toen niet hadden genomen, hadden we nu misschien twee of drie se niorenelftallen gehad. Nu heb ben we er vier, dus volgens mij is het een goede keus geweest." We hebben nog altijd oog voor onze eigen talenten", zegt Kos ters, „maar met alleen voetbal lers die uit Rilland komen, had den we nooit op dit niveau ge voetbald." Amateuristisch Secretaris Jan Moerland, al meer dan vijftig jaar lid van de club, sluit zich aan bij de woor den van Kosters. „Het voetbal len in de' eerste klasse vind ik prachtig om mee te maken", ver zekert Moerland. „We zijn dit seizoen bijvoorbeeld bij Kozak ken Boys geweest, fantastisch! Dan zijn wij nóg heel amateuris tisch bezig. Met de geplande tri bune, loods, dug-outs en het sco rebord moet het allemaal wat aansprekender worden, we wil len hier meer sfeer creëren." Gradus Kosters: „Voor volgend jaar staan nog een nieuwe veld- verlichting en een nieuwe be stuurskamer gepland. Dan is het veld af. De komende jaren willen we op sportief gebied een gedegen eersteklasser worden. En wie weet, misschien kunnen we dan nog wel een volgende stap maken." Rillandia speelde op zaterdag 14 maart 1959 gelijk tegen Serooskerke en veroverde daarmee het kampioenschap van de eerste klasse. foto archief PZC Schieten 6-4 6-3, Lopez (Spa/10)-Gambill (VSt) 7-5 7-5, Lopez (Spa)-Andrejev (Rus) 7-6 3-6 7-6. Tweede ronde: Calleri (Arg/7)-Berdych (Tsj) 6-1 7-6, Kuerten (Bra/6)-Johansson (Zwe) 7-6 4-6 7-6, Montanes (Spa)-Almagro (Spa) 3-6 6-2 6-2. Robredo (Spa/8)-Beck (Slw) 6-4 6-4. München. Mannen, 380.000 euro. Eerste ronde: Kohlschreiber (Dui)-Carl- sen (Den) 7-6 6-4, Waske (Dui)-lvanise- vic (Kro) 6-4 7-6, Pashanski (SMo)-Moo- die (ZAf) 6-4 6-3, Haas (Dui/3)-Ulihrach (Tsj) 6-3 6-2, Kratochvil (Zwi)-Malisse (Bel) 6-4 4-6 6-3, Schüttler (Dui/1)-Söderling (Zwe) 6-4 7-6, Spadea (VSt/5)-Kindlmann (Dui) 6-4 6-2, Olivier Rochus (Bel)-Srichaphan (Tha/2) 6-3 6-2, Novak (Tsj/3)-Joezjni (Rus) 6-4 6-2. Warschau. Vrouwen, 500.000 euro. Eerste ronde: Bovina (Rus)-Srebotnik (Slv) 4-6 6-3 6-1, Doetsjevina (Rus)-Pe- schke (Tsj) 7-5 6-3, Smashnova-Pisto- lesi (Isr)-Mikaelian (Zwi) 6-3 6-2, Do- machowska (Pol)-Schlukebri (VSt) 6-4 6-0, Hantuchova (Slw)-Sanchez Lorenzo (Spa) 6-7 6-3 6-3 Boedapest. Vrou wen, 95.000 euro. Eerste ronde: Cer- vanova (Slw)-Barna (Dui/4) 6-4 2-6 6-2, Mamie (Kro)-Leon Garcia (Spa) 6-1 6-4, Stosur (Aus)-Nagy (Hon) 6-4 5-7 6-4, Schett (Oos/5)-Gailovits (Roe) 6-2 6-4, Vakulenko (Oek)-Garcia (Spa) 6-3 6-1, Sucha (Slw)-Klepac (Slv) 7-6 6-4, Man- dula (Hon/2)-Razzano (Fra) 6-4 6-0, Kap- ros (Hon/3)-Talaja (Kro) 6-3 6-4, Benes- ova (Tsj/6)-Foretz (Fra} 6-7 6-4 6-2, Jan- kovic (SMo/8)-Nociarova (Slw) 6-2 6-3, Bartoli (Fra)-Uberoi (VSt) 6-3 6-2, Vinei (Ita)-Kurhajcova (Slw) 6-3 6-4. Athene. Oefeninterland tot 18 jaar. Griekenland-Nederland 0-1 (0-1). 44. Sis sing 0-1. Den Bosch. Vriendschappe lijk. FC Den Bosch-Jong Oranje 0-2 (0-2). Duel gestaakt na 67 min. wegens onweer. Goals: Huntelaar, Castelen. Wielrennen Genève. Ronde van Romandië. Pro loog, individuele tijdrit Genève: 1. McGee (Aus) 3,4 km in 4.24 (46,363 km/u), 2. Pollack (Dui) 0,03, 3. Elmiger (Zwi) 0.07, 4. Moos (Zwi). Hyères. Olympische zeilweek. Man nen Tornado, stand na 6 races: 1. Booth/Dercksen (Ned)13 punten, 2. Lovell/Ogletree (VSt) 18. 49er, na 7 ra ces: 1. Padron/De la Plaza (Spa) 27, 2. Sibello/Sibello (Ita) 31, 8. Hellman/ Nieu- wenhuis 48. 470, na 6 races: 1. Bounnaud/Bonnaud (Fra) 10, 2. Alvaro /Nunes (Por) 25, 26. Coster/Coster 69. Vrouwen 470, na 5 races: 1 Dekleva/Mancec (Slv) 20, 2. Petitjean /Douroux (Fra) 23, 9. De Koning/ Berk hout 38, 19. Westerhof/ Matthijsse 61. Europe, na 5 races: 1. Sundby (Noo) 4, 2. Macky(NZe) 7,11 Brouwer 31 Gaeta (Itaj. WK Star Stand na 2 ra ces: 1. Loof/Ekstrom (Zwe) 5, 2. Neeleman/Van Niekerk 11 LAARNE - Motorcrosser Joost Grüben leverde een mooie pres tatie in de cross van de MCLB in Laarne. De crosser uit IJzendijke kwam uit in de klasse beloften 125 cc en werd derde. Pieter Menue uit Sluis reed in de groep junioren 125 cc. Hij werd na pech in de eerste manche nog dertiende. Een zevende plaats was er voor Erwin van Tatenhove uit Hoek in de categorie inters A. per 107 dagen worden in Athene de 25e Olympische Zomerspelen hopend. Tal van sporters doen een gooi naar een olympisch startbe- ïijs. Ook in Zeeland. De PZC volgt hen in de race naar een ticket, mdaag: het Keniaanse avontuur van 800-meterloper Sébastièn khletterer uit Middelburg. foor Rudy Boogert en Sébastièn Schletterer MIDDELBURG - Met een hand rol andere Nederlandse loop- ïonders vertoefde Sébastièn Schletterer vier weken in Kenia. Ondanks enkele kleine blessu res, stortregens en omkopings- ichandaaltjes moet voor de 11-jarige Middelburger na tus- renstation Kenia nu eindstation Athene volgen. ZEEUWEN SPELEN h een klein postkantoortje met ^corrupte' computers („ze stalen üijn internetminuten"), met lo- fale mannen die in zijn nek hijg en en met gospelmuziek op de Achtergrond beschreef Schlette rer zijn ervaringen in het stoffi ge Kenia. Zijn eerste trip buiten Europa. Een bloemlezing uit ajn dagboek. Vrijdag 26 maart De vlucht ging goed, maar een maal in Nairobi begon 'het gro- ieoplichten'. Er stond een busje voor ons klaar. De reis van Nai robi naar Eldoret was zo'n 350 blometer lang en dat kost nor- naai 100 dollar, maar wij moes- ïn 250 dollar ophoesten, omdat *e twee uur eerder zouden ver dekken dan de vaste tijd (kwa nen we in Eldoret pas achter). 1rvolgens stonden we meer ün: uur vast in de Nairobi 's spits. En wat een auto's die komen bij ons linea rec- *op de oudste schroothoop te- ïht. Overal dikke zwarte plui- nen uit de uitlaten. Kotsmisse- v< werden we in dat busje. On- renveg zijn we nog een paar raer aangehouden door corrup- politiemensen, die op omko ping uit waren, anders zouden oetes volgen. b Eldoret werden we gedropt, rant daar liep de vergunning ran onze te gekke chauffeur af. Mtèl Kaumal heette hij. Hij had Warte tanden en droeg een tul- rand. In Eldoret werden we op gepikt door de chauffeur van het trainingskamp en in zijn De fender waren we na dertig minu ten scheuren in het kamp, in de middle of nowhere. Maandag 29 maart Ik zit op de kamer met Michiel Löschner, mijn teammaat van AAC. We hebben een kamer(tje) en een douche met toilet. Op zich wel goed te doen. Om de drie dagen krijgen we schone la kens en één handdoek. Voor wie is de schone handdoek? Onze bu ren zijn Bram Som en Arnoud Okken. We kunnen het gelukkig allemaal goed met elkaar vin den; al moet ik soms wel een paar klappen uitdelen. Ons dagritme is als volgt: om 6.30 uur opstaan voor de och- tendduuiioop, douchen, om 8.00 uur ontbijten en rond 9 uur weer slapen tot 11.15 uur, om 13.15 uur lunchen en om 16.00 uur trainen en vervolgens om 19.30 aanschuiven voor het di ner. In de tussentijd veel lezen, kletsen, aan de geliefde denken, puzzelen, muziek luisteren, wan delen, zonnen, toiletteren. Kort om, het is hier best saai, maar aan de andere kant waanzinnig indrukwekkend. Je wordt hier vanzelf één met de natuur. Helaas heb ik al twee dagen niet meer getraind door een blessure in m'n heupkom, die ik donder dag heb opgedaan tijdens de middagtraining. Heel erg saai dus voor mij, want zonder trai ning heb ik niet veel omhanden. In m'n eentje de natuur verken nen, zal ik niet zo snel doen, om dat ik dan misschien verdwaal en bestolen kan worden, on danks mijn spectaculaire boven lichaam... Ik ga maar weer een paar dagen rusten. Maandag 5 april Ik ben net met Gert-Jan (Lie fei's) op de mountainbike naai de plaats Iten gefietst en kan per vandaag definitief bevesti gen dat het regenseizoen hier is aangebroken. Vanaf 30 maart heeft het ongeveer elke dag van af een uur of zes gestortregend en vaak de hele nacht door. Ik kan melden dat dat niet bepaald een pretje is. Iedere keer mod der aan de slippers en schoenen en natuurlijk aan de blote voe ten, die we te vaak onze kamer Zuid-Bevelandtoernooi. 1. heren Pou- welse-Pouwelse 66.36 procent; 2. heren Ladonski-Zomer 62.71; 3. heren Ten Hengel-Van Oost 62.57; 4. echtpaar Noordhoek 61.86; 5. dames Kips-Wisse 61.21; 6. dames Van Eijk-Wesdorp 60.57; 7. heren Tierie-Wijnen 59.79; 8. heren Meulenberg-Schliekelmann 59.21; 9. dames Stam-Wartena 58.93; 10. echtpaar Van Nieuwenhuijze 56.86. Bram Som binnenslepen. Verder brengt de ze nattigheid ook iedere avond een insektenplaag met zich mee. Onze muren zien soms helemaal zwart van vliegende mieren. Ook de bezwete sportkleding en de wasjes drogen erg slecht. Oh ja, Willemijn (vriendin), ik heb al een handwas gedaan met de Biotex en dat was een succes: de kleding werd K ?st schoon, maar het belangrijks' 's dat het ont zettend lekkerk Dinsdag 6 ril Het wemelt hie van de wereld recordhouders en kampioenen. Vorige week za. ik een e-mail te schrijven naast de wereldkampi oen 3000 meter steeple chase (een Keniaan die voor Qatar uit komt). Ik noem ook nog even Wilson Kipketer (800 meter), die uit Iten komt en hier pas nog was. Aan de overkant van de val lei (acht kilometer hemelsbreed) woont Paul Tergat, de wereldre cordhouder op de marathon. Ik ben hier dus in goede handen. Het trainen is moeizaam op de- foto Roland de Bruin/GPD ze hoogte, vooral de ochtend- duurlopen zijn niet bepaald aan mij besteed. Dan merk ik goed dat mijn lichaam niet gewend is om 's ochtends in te spannen, 's Middags gaat het een stuk be ter, al voelen de liezen de laatste dagen erg slecht. Na de middagtraining gaan we altijd spotgoedkoop fruit kopen aan de weg (mango's, avocado's en bananen) om er vervolgens een fruituurtje bij ons op het stoepje van te maken. Dat is een dagelijks terugkerend ritueel. Dan staan er altijd Keniaanse kindertjes op vijf meter afstand achter prikkeldraad te koekeloe ren in de hoop dat we per onge luk iets rijf meter verderop la ten vallen. Zaterdag 10 april Geen nieuwe schokkende din gen gebeurd, al is er wel heel vaak onweer. Dat is behoorlijk beangstigend. Op een steenworp afstand is de bliksem al een paar keer ingeslagen. Zelfs met mijn ogen dicht had ik bijna nog Arnoud Okken lasogen opgelopen. En de knal len en knetters zijn net bommen die ontploffen. Vanmiddag staat er eindelijk een baantraining op het pro gramma. Vorige week zaterdag viel die in het water door stort regen en moesten we hem af breken nadat ht net was begon nen. Afgelopen week heb ik maar 105 kilometer gedraaid Dat viel me een beetje tegen, want ik had verwacht hier wel wat meer te doen. De ochtend- duurlopen gaan voor geen me ter. Ook bij Michiel niet, maar die heeft de ziekte van Lyme ge had en heeft sindsdien hartrit mestoornissen. Vrijdag 16 april Helaas komt aan alle leuke en mooie dingen in het leven een eind. Behalve aan mijn trai ningsstage in de hooglanden van Kenia! Ik heb besloten om nog vier weken langer te blij ven, omdat ik nu in de laatste week behoorlijke progressie be speur in mijn conditie en licha- foto Louisa Gouliamaki/EPA melijke berinden. Het duurde even, maar dan heb je ook wat. Als ik nou wat langer kan blij ven, dan zou dat eventueel in kunnen houden dat ik wel eens in een supervorm kan geraken. Helaas kan Kit scenario geen doorgang vinden en zullen we zondagavond in Nairobi op het vliegtuig stappen. Gisteren schoot er een verrek king in mijn satorius (beenspier binnenkant) aan het begin van de heuvelsprinttraining. Het gaat nu iets beter, maar van daag houd ik me nog koest wat trainen betreft. Morgen de laat ste kwalitatieve training (baan training) en zondag nog een lan ge duurloop. Daarna zal ik het weer even in Nederland moeten proberen. Een groot voordeel: eindelijk kan ik dan weer vlak lopen (geen heuvels) en op een ega le ondergrond. Dat heb ik hier het meest gemist, want alles is hier toch wel behelpen en impro viseren, zeker in het regensei zoen. ZIERIKZEE - De futsallers van Neffen d'Eule zijn de nieuwe Zeeuwse kampioen. De Schouw- se formatie was in sporthal On derdak in Zierikzee oppermach tig en won alle wedstrijden. In het eerste duel werd Max Kor ting, de kampioen van Zeeuws-Vlaanderen, met 4-2 verslagen. Daarna volgde een 6-1-overwinning op Haven zicht. waarna in de laatste ont moeting Domburg met klein ver schil (5-4) werd teruggewezen. Op dezelfde avond werd de titel strijd tussen de bekerkampioen van de diverse regio's afge werkt, Ook daarbij toonde de ploeg van de regio Schouwen zich de sterkste. Van Oeveren mocht zich als kampioen laten kronen. De ploeg behaalde uit drie duels zeven punten. Volgend jaar is het Zeeuws kam pioenschap op 25 april in Vlis- singen. New York. NBA, play-offs, kwartfi nales. Eastern Conference. Milwau kee Bucks- Detroit Pistons 92-109. Stand best-of-seven series: 1-3. Western Conference. Dallas Mave ricks-Sacramento Kings 92-94. Stand best-of-seven series: 1-3. Sébastièn Schletterer Gert-Jan Liefers Wedstrijd van Prinses Juliana in Scherpenisse. Liggend geweer A. 1. Jan van Tiggele 50-49, 2. Jan Poot 49-46, 3. Leen Bijnagte 48-46. Liggend geweer B. 1, Thijs Geuze 50-46, 2. Ri chard Poot 48-48, 3. Frits Wortelboer 48-47. Liggend geweer C. 1. Rien Oostdijk 48-44, 2. Bram Lindhoud 47-45, 3. Marien Moerland 47-45. Liggend ge weer D. 1. Sander Elenbaas 44-42. Jeugd. 1. Jan-Willem Bijnagte. Kara bijn A. 1. Thijs Geuze. Karabijn B. 1. NicoTijssen. Karabijn C. 1. Corné Lind houd. Liggend karabijn. 1. Wilbert van de Male. Pistool D. 1. Armand Baayens. Pistool F. 1. Bart Reyngoudt. Lucky Day: 5-14-15-18-20-21-23-29-32- 36-42-47-48-49-50-52-63-71 -75-76 (On der voorbehoud). Barcelona. Mannen, 990.000 euro. Eerste ronde: Martin (Spa)-Acasuso (Arg) 6-1 1-2 opgave Acasuso, Mantilla (Spa/15)-Wawrinka (Zwi) 7-6 6-0, Sanchez (Spa)-Toersoenov (Rus) 6-2 6-4, Luczak (Aus)-Hernandez (Spa) 7-5 6-3, Vicente (Spa)-Karlovic (Kro) 6-4 6-4, Zabaleta (Arg/16)-Dell'acqua (lta/7) 6-1 6-4, Patience (Fra)-Sanguinetti (Ita) 6-7 foto Lex de Meester foto Olaf Kraak/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 55