ZORGT U DAT 'T KOMT? -k ndeifiuf Reuma En toch onbezorgd op vakantie? PZC ,16 Lees de PZC Plaats uw familie berichten in de PZC Gehandicapt of chronisch ziek? Met ANGO kom je tot je recht! ^Reumafonds Teba Nationaal ONTDEK VEELZIJDIG SAKSEN KRAS Hl woensdag 28 april 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje TIM 27 april 2004 Wilko, Jolanda en Evy Vermuë-Boonman Strobbelhoekstraat 16,4441 BEOvezande (Tijdelijk adres: Oosterschelde Ziekenhuis Goes) C est la we Een levensgenieter is er niet meer. Bedroefd om zijn heengaan na een moeilijke periode, voor hem met hoop op herstel, nemen wij afscheid van mijn lieve zoon, broer zwager oom en goede vriend Max Francke in de leeftijd van bijna 57 jaar Krabbendijke: J Francke-Walraven Schwabisch-Gmünd: A. Duym Roosendaal: Marijn Francke Ellie Heijmans Nieuwerkerk: Jaap Francke Annemiek Francke-Nout Dominique, Desiree Krabbendijke: Addy de Leeuw-de Pree Huib de Leeuw Natasja, Nanda Krabbendijke, 26 april 2004 Correspondentieadres: Westweg 36,4413 EG Krabbendijke. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden zaterdag I mei om 11.00 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendneef 5. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Wij zijn erg bedroefd dat onze lieve neef is overleden. Max Francke J. C. Hirdes-Francke Neven en nichten Rust zacht, We zullen je misseYi Max Huib en Addy. Joop en Conna,Jan en Momek. Fned en Joan, Kees en Mariëlle, Herman en Joyce, Jos, Evert, Rob en Ellis, Martin, Jan, Pieten Mark Langzaam ben je van ons weggegleden. Elke dag een beetje meer Telkens werd je weer iets ontnomen Dat deed jou en ons zo zeer. Dag Max! We zullen je missen op zondag. Marije, Chantal. Mano.Joëlle, Jeroen. Roanna en Robin JOZE bedankt voor je intensieve inzet om Temeuzen tot een bloeiende stad te maken. We zullen je missen. Namens: Coördinatie en Management Temeuzense Ondernemersvereniging Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heerJOZÉ DOOMS Zeeuwse Scheepsmodelbouwvereniging Zuid-ZuidWest Temeuzen J. Bootsgezel, Secretaris Enige en algemene kennisgeving Vandaag is plotseling overleden mijn moeder en mijn partner MARIA FLORA DE LANGE weduwe van M. Hoogerland levenspartner vanDaniëlse Goes, Wilhelminadorp. 2 juni 1923 27 april 2004 M. I. Hoogerland J. Daniëlse A. Minderhoudstraat 2 4475 AJ Wilhelminadorp. U wordt uitgenodigd voor de afscheidsbijeenkomst op zaterdag 1 mei a.s. om 10.00 uur in Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinde ren. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Bedroefd zijn wij dat onze goede vriend Max Francke op 26 apnl jl. is overleden. Wij zullen zijn vriendschap en betrokkenheid bij een ieder van ons missen. Cees en Mariëlle Herman en Joyce Onverwachts overleed vandaag onze moeder, oma en overgrootmoeder MARIA FLORA DE LANGE weduwe van M. Hoogerland partner van J. Daniëlse Joan en Henk Hoogerland Frans en Jannie Gommers Margriet en Willem van Dam klein- en achterkleinkinderen Wilhelminadorp, 27 april 2004 Je gaf aan ons en (o)pa je liefde, bezorgdheid en trouw, wij hebben mee genoten van die jaren met jou. Wij weten dat het jou ook goed heeft gedaan, maar we zullen je missen bij het verder gaan. Onuitsprekelijk is ons verdriet, vergeten zullen we je niet. Je naam staat in ons hart geschreven, MIES bedankt... voor alles wat je ons en (o)pa hebt gege ven. Jacques, Desiree, Joyce en Martin Theo, Petra en Lisa Na alles, toch bedankt. Nu heb je rust. Joan Een leven lang, veel verdriet weinig woorden. Levenslang. Margriet ook voor uw familieberichten en als ik ooit eens sterven moet o Heer wees dan zo goed laat mij dan rusten in de grond van 't dorp dat ik het liefste vond. Met spijt in ons hart nemen wij afscheid van onze moeder, schoonmoeder, mit en mittie MARIA BERTINA WEEMAES weduwe van Petrus Aloijsius Pharazijn Clinge, 30 januari 1909 t Hulst, 26 april 2004 Hoedekenskerke: Mientje en Anton Dr i j d ij k-Pharazijn Clinge: Flori en Maria Pharazijn-Lockefeer Calgary (Canada): Marian en Piet Drijdijk-Pharazijn Hoogerheide: Annemiek en Adrie Dobbelaar-Pharazijn Clinge: Marie-Louise en Benny Segers-Pharazijn Klein- en achterkleinkinderen De Familie Weemaes De Familie Pharazijn Hulst, 26 april 2004. Correspondentieadres: M. L. A. Segers-Pharazijn, Beukelzstraat 20,4567 CM Clinge. De uitvaartdienst, waarvoor U wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 1 mei a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de kerk om 10.15 uur. Vrijdagavond om 19.30 uur zal er een avondwake gehouden worden in bovengenoemde kerk. Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van "De Blaauwe Hoeve". Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag van 18.30 tot 19.15 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie te condoleren aan de uitgang van de begraafplaats. Geen bloemen of kransen. Met dank aan het verplegend personeel afdeling El- zeboom van "De Blaauwe Hoeve". Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, dan ge lieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig om hem te missen, dankbaar om hetgeen hij in ons leven bete kende, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht van ons is heenge gaan, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa DIGNUS MEIJLER Dies sinds 16 januari 1975 weduwnaar van Maria Dorothea Wage in de leeftijd van 84 jaar. Oostburg: Anita Meijler Aardenburg: Rudi en Carolien Meijler-van Parijs John Breskens: Marieke en Robin Schoondijke: Agnetha en Richard 4501 BT Oostburg, 22 april 2004 Grotendam 18 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Oostburg. Verdrietig om de leegte die zij achterlaat, maar dank baar voor de liefde en zorg die zij gaf, delen wij u mee dat is overleden onze moeder en oma TANNETJE CORNELIA LOKERSE-SIMONSE weduwe van M. J. Lokerse in de leeftijd van 90 jaar. Met liefde en zorg hebben we de laatste jaren met haar doorgebracht. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Gasthuis". Zierikzee: Ria en Kees Gertjan en Agata Robbert en Bregje Yvonne en Alain Middelburg: Jan t en Janneke t Belmar (U.S.A.): Nellie en Ben Elah Yaniv Avital Goes, 26 april 2004 Correspondentieadres: Vlakestraat 414301 XJ Zierikzee De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 1 mei om 11.00 uur in de aula van zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. Voorafgaand is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Aansluitend zal om pint. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wil helminadorp. Na een arbeidzaam leven is op 97-jarige leeftijd over leden Juffrouw GUINÉE Zij was 45 jaar*onderwijzeres aan onze school. De voormalige St Aloysiusschool in Ovezande. Basisschool de Zandplaat Ga spierziekte te lijf» Giro toe 600 t.r.v. A.I.S. centrum - Amsterdam Wrt*nwerkinq met het Prinses Beatrix Fonds Bedroefd dat van ons is heengegaan, maar met fijne en warme herinneringen, nemen wij afscheid van onze lieve vader, opa en overgrootvader HUIBRECHT DE ZEEUW weduwnaar van Geertje Schets 6 mei 1904 126 april 2004 We zijn dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. Amsterdam: Dini de Zeeuw Davina en Ronald Jurre Laren: Frans en Jans de Zeeuw-van Rees Marjon Peter Huib Friso Correspondentieadres: Tweede Schinkelstraat 45 III 1075 TR Amsterdam De overledene is opgebaard in de rouwkamer van zorgcentrum St. Willibrord, Bachtensteene 1 te Middelburg, waar u donderdag 29 april en vrijdag 30 april tussen 15.00 en 16.00 uur gelegenheid heeft tot rouwbezoek. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 1 mei om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij willen u hartelijk danken voor uw warme belangstel ling, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa GIJSBERT LEENDERT DE HEER Het geeft ons kracht om verder te gaan. D. de Heer-Priester Kinderen en kleinkinderen Hardinxveld-Giessendam, april 2004 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde en zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader ADRIAAN VAN DER JAGT betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, april 2004 Voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en mijn lieve zorgzame moeder. JOHANNA KRINA WESTVEER-RUISSEN zeggen wij u hartelijk dank. A. Westveer Mart Westveer Waarde, april 2004. De warme belangstelling, zowel persoonlijk als schrifte lijk door u getoond tijdens zijn ziekte en ook na het over lijden van mijn lieve man, onze (schoon-)vader en opa PIETER WILLEM LAMPER was ons tot steun en troost. Dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd heeft ons zeer goed gedaan en wij danken u daarvoor hartelijk. C. D. Lamper-van Iwaarden kinderen en kleinkinderen Yerseke, april 2004 Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpas singen, ven/oer of lotgenotencon tact... Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl De auto is een universeel symbool voor mobiliteit. Laat 'm dan ook onderhouden door een universeel autobedrijf. CAR-GR0IP ZEELAND VERRASSEND VEELZIJDIG Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2004 25 april t/m I mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tientallen jaren op voor kinderen met minder kansen. Het succes van ons werk is sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaarli|kse landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Brinkpoortstraat 32,7411 HS Deventer, tel: (0570) 61 18 99, telefax: (0570) 64 56 02, internet: www.kinderhulp.nl, e-mail: info@kinderhulp.nl Dat kan, want het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaal bare. aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Met zorg op maat. De vakanties van het Reumafonds zijn bestemd voor iedereen met reuma. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige na tuur of gaat u liever naar een grote stad? De nieuwe Reuma vakantiegids 2003 toont u vele mogelijkheden. In binnen-en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naartoe kunt reizen. Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Met speciale voorzieningen als rol stoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwem bad met badrolstoelen en een hellingbaan. Meer informatie? Belangstelling voor vakanties via het Reumafonds? Bel 020- 5896464 Belangstelling voor Groot Stok kert? Bel 038-4472400 Of kijk op www.reumafonds.nl Sterk in beweging 2®GöffiP©öt Sta@oa Ruime keuze in zonwering, markiezen, rolluiken, sereens, raamdecoraties en garagedeuren, Kunststof kozijnen Serres t Snelle levering, vakkundige montage Romazo garantie Livmgstoneweg 8. Goes, tel. (0113) 22 22 31 www.tebazonwering.nl Drie weken kind zijn geeft energie voor ae rest van het jaar. Voordelige 5-/6-/7-/8-daagse autospecials naar prachtig Duitsland Ontdek de veelzijdigheid van Saksen! KRAS Stervakanties heeft i.s.m. het Saksisch Verkeersbureau heerlijke auto specials samengesteld naar dit prachtig stukje Duitsland. En zoals u van ons gewend bent, hebben wij zeer voor delige prijzen weten af te sluiten met 4 comfortabele 3- en 4-sterren hotels in dit mooie gebied. Daardoor boekt u al een 5-daagse autoreis tegen de supervoor delige prijs vanaf slechts 89 (6-dgse v.a. 109, 7-dgse v.a. 129 en een 8-dgse v.a. 149). En hierbij is ook nog eens het dagelijks ontbijtbuffet inbegrepen. Ga deze zomer eens op ontdekkingstocht door het Saksische landschap en laat u verrassen door de verscheidenheid van de fraaie Oost-Duitse plaatsjes zoals Leipzig. Pima, Dresden en Meissen. En wat dacht u van de veie wijn gaarden en het indrukwekkende middelgebergte in het zuiden van Saksen? Daarnaast leent Saksen zich ideaal voor heerlijke wandelingen of fietstochten, met haar nationale parken, het Ertsgebergte en het prachtige rivierdal van de Elbe. Ook kunt u leuke uitstapjes maken naar de omliggende landen, want de deelstaat Saksen grenst in het oosten aan Polen en in het zuiden aan Tsjechië. Kortom, de veelzijdigheid van Saksen is enorm! Hotels U heeft de keuze uit 4 goede 3- en 4-sterren hotels gele gen in verschillende plaatsen in het prachtige Saksen. Wat dacht u van het charmante 4-sterren Grand Hotel Meissen gelegen in het plaatsje Meissen, of het 4-ster ren Hotel Schwanefeld gelegen in het prachtige plaats je Meerane' In de grotere Saksische steden Leipzig en Chemnitz, heeft u keus uit het 4-sterren NH Leipzig Messe Hotel of het 3-sterren Mercure Kongress Chemnitz Hotel. U verblijft in een comfortabele 2-per- soonskamer met alle faciliteiten en gemakken van een 3- of 4-sterren hotel, inclusief een heerlijk dagelijks ont bijtbuffet. Tegen een toeslag kunt u ook een verblijf op basis van halfpension boeken. Tips voor uitstapjes Saksen bruist van de prachtige natuurgebieden en ste den. Het gebied leent zich ideaal voor zowel cultuur- als natuurliefhebbers. Wat dacht u van een bezoekje aan de onbetwiste 'zilverhoofdstad' Freiberg? Ontdek alles over de mijnbouw en zilverbewerking en wandel ook eens door dit stadje met haar gezellige winkels en ter rasjes. Dresden, de hoofdstad van Saksen en ook wel 'Florence aan de Elbe' genoemd, staat bol van uitbun dige gebouwen en kunstcollecties. Deze kunstcollecties benoren tot de grootste van Europa en bestaan o.a. uit schilderijen van Hollandse en Vlaamse Meesters. Daarnaast zijn de kathedraal en de Marienbrug zeker de moeite waard om te bezichtigen. Houdt u van wijn? Dan zal Meissen, het hart van de 'Saksische wijnstaaf, u zeker aanspreken. Deze oude stad, gedomineerd door haar burcht en Dom, staat bekend om haar wijnen Bezoek één van de wijngaarden of wandel door een doolhof van oude straatjes en geniet van een glaasje wijn op één van de vele terrasjes. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in het Ertsgebergte. In dit gebergte, dat de grens vormt met Tsjechië, is het heerlijk wandelen en fietsen. Bezoek ook het plaatsje Annaberg-Bucholz dat beroemd is vanwege haar prachtige kerk. Ook het Nationale park 'Sachsischer Schweiz' met de 'Brug van Bastei' is zeker een aanrader. En natuuriijk mag Leipzig de stad van de componist Bach, niet ontbreken op uw reis. In deze stad kunt u heerlijk winkelen en flanerea Kortom, Saksen biedt voor ieder wat wils! Aankomstdatum HZ 94.712 6/7/8 dgn Grand Hotel Meissen Vrijwel iedere za. 12/6 t/m 30/10 v.a. 129 Aankomstdatum HZ 94.765 5 dgn Hotel Schwanefeld Vrijwel iedere zo. 2/5 t/m 24/10 v.a. 99 Aankomstdatum HZ 94.767 Aankomstdatum HZ 94.766 6/7/8 dgn Mercure Kongress Chemnitz Hotel Vrijwel iedere za. 8/5 t/m 30/10 v.a. 109 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a. 35 (5 dgn). 39 (6 dgn), 49 (7 dgn), 59 (8 dgn), halfpension v.a. 45 (5 dgn), 5'. dgn), €65 (7 dgn), €75 (8 dgn), reservenngskosten per boeking 15 Noot: geen halfpension mogelijk bij Hotel Schwanefeld. Algemeen inclusief: 5/6/7/8 dagen (4/5/6/7 nachten) verblijf in hotel naar keuze in 2-pk, verzor ging op basis van logies en ontbijt. Exclusief: vervoer, excursies, toeslag halfpension, reservenngskosten, reis- en annulenngsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschrijvingen HZ 94.712/765/766/767 of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Alphen a/d Rijn, Amersfoort Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem. Baam, Breda. 2 I Delft Oen Bosch, Den Haag, Eindhoven. Haarlem. Heerenveen. Hengelo, Hoorn. Leeuwarden, Nijmegen. Rotterdam, Steenwijk, Tilburg, Utrecht Venlo. Zwolle www.kras.nl ma t/m VT OBJO-JOJO uur. n: 09.30-1 SJ0 •S' 073 - 5 999 999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 52