PZC Familieberich ten De mensen van Monuta maken het verschil. Monuta1^ De Voorzorg WIE HELPT BIJ HARTSTILSTAND? GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE Familieberich ten Gemeente Sluis zaterdag 24 april 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Enige kennisgeving Een goed mens, een levensgenieter, mijn lieve man, onze lieve energieke vader, mijn schoonzoon, oom en baasje is van ons heengegaan JOOP KOOLE Hij is slechts 47 jaar geworden. Saskia Sarah Fleur W. Mussert Thijs t Faro en Amon 4581 TH Vlissingen. 21 april 2004 Winkelmanstraat 19 De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom JOOP KOOLE Familie Koole Vlissingen, 21 april 2004 Verdrietig delen wij u mee dat overleden is onze ge liefde zwager en oom JOOP KOOLE Wij wensen Saskia, Sarah, Fleur en verdere familie veel sterkte toe. Westkapelle: J. Peene en kinderen Op 21 april overleed onze buurman JOOP KOOLE We wensen Saskia, Sarah en Fleur veel sterkte toe. Familie Janse Familie Bakker A. Martens Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze medewerker en collega WILLEM REGEER Vanaf 1 maart 2001 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Middelburg, 25 april 2004. - enige en algemene kennisgeving- Rust nu waaruit Je hebt je strijd gestreden. De strijd was oneerlijk. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. Trots was je altijd op je drie kinderen. Voor hen blijf je altijd een heldin. Rust nu maar uit. Je hebt je rust verdiend. Bedroefd delen wij u mede dat uit ons midden is weg genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, nicht en zus SHINTA KUMALA JOD1HARDJA 1 december 1945 - 21 april 2004 Voor altijd in onze herinnering Moeder van: Al vin Liane Ferdy Familie van: Jéröme Ine Rob Angelique Familie en vrienden in Indonesië Correspondentieadres: Singel 520 4581 VN Vlissingen De crematieplechtigheid, waarvoor uw wordt uitge nodigd, zal op maandag 26 april a.s. om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het cremato- Uitvaartzorg en -verzekeringen Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 En Hij zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openb. 21:5a Na een periode van verdriet, moeiten en pijn is ver trouwend op zijn Heer en Heiland ingeslapen DINGENUSKEMPE weduwnaar van Maria Kempe-de Jonge Zaamslag, 27 mei 1951 Temeuzen, 22 april 2004 Vader, schoonvader en grootvader van: Goes: Chris Kempe en Nelleke Kempe-Haak Dick, Lianne, Johan, Marianne Alphen a/d Rijn: Rianne Kempe en Peter de Goederen Wouter, Veerle Den Haag: Anita Kempe en Rob Gort Goes: René Kempe Correspondentieadres: Chopinlaan 55 4584 ]H Vlissingen De samenkomst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 27 april om 15.00 uur in "De Levensbron", Sloelaan 40 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Temeu zen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren. Dinsdag 27 april is er van 12.00-15.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleegafdeling B van streekziekenhuis "De Hortte" te Temeuzen. Heer. waar dan heen? Tot U alleen! Na een periode van intens verdriet, eenzaamheid en pijn is, in vol vertrouwen in het volbrachte werk van zijn Heer en Heiland, ingegaan in het Vaderhuis onze geliefde oudste broer en oom DINGENUSKEMPE Dick weduwnaar van Maria de Jonge Trooste de Heere hen die verdrietig zijn. Temeuzen: Fré en Ina Kempe-Brandes Harderwijk: laap en Bep Kempe-van Diggele Enschede: Janneke en Bert Kalter-Kempe Vlissingen: lanenTanny Kempe-Dieleman Assen: Levien en Henny Kempe-Foekens Neven en nichten Heer, ik wil uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet. Gezang2952 Verlost van pijn en verdriet mag nu bij zijn hemelse Vader zijn, onze zwager en oom DINGENUSKEMPE weduwnaar van onze zuster Maria de Jonge Axel: Fl.de jonge J. de Jonge-Hamelink Hoek: G. Schieman-de Jonge P. Schieman (in herinnering) Temeuzen: H. de Jonge M. de Jonge-Verberkmoes Vlissingen: A. Vermeulen-de Jonge W. Vermeulen Neven en nichten Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Zij heeft haar taak volbracht. Zij ruste in vrede. Bedroefd, verdoofd en vol onbegrip, maar met dank bare herinneringen aan de liefde die zij ons heeft ge schonken, geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze moeder, schoonmoeder en oma BERTHA CATHARINA VAN GASTEL weduwe van Meeuwis Johannes van Mastricht in de leeftijd van 76 jaar. Etten-Leur: Suze en Mario Veronique Tamara Justin Axel: Nico en Jeanet Daphne Roy Temeuzen, 25 april 2004 Correspondentieadres: Weststraat 14 4571 HL Axel Onze moeder en oma is opgebaard in Monuta rouw- centrum "Temeuzen", Rooseveltlaan 6 te Temeu zen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te ne men op dinsdag 27 april van 11.00 tot 11.50 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 27 april om 15.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de cre matieplechtigheid. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo sterk en geen kracht meer. Zo 'n wil en geen macht meer. Van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en lieve opa JOHANNISDE KOK 6-3-1927 t 22-4-2004 Lewedorp: Jannetje de Kok-Dekker Lelystad: Jozien en Gerrie de Hamer Martin, Evelien, Rutger Lewedorp: Sjaak en Corrie de Kok Danielle en Lars, Niels Goes: Janny en Rinus van Deutekom Marjanka en Arjan, Vincent, Véronique Lewedorp: Wim en Suus de Kok Tommie, Lianne en Arjen Eendrachtstraat 11 4456 BV Lewedorp Mijn man, onze vader en opa is thuis, waar gelegen heid is tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 24 april en zondag 25 april van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 27 april om 13.30 uur in de Protestantse Kerk. Zandkreekstraat 31 te Lewe dorp. Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Bijzondere Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wie in mij gelooft zal leven, ook al sterft hij. Joh. 11:23 Na een ziekbed van enkele maanden is op de leeftijd van 77 jaar overleden onze broer, zwager en oom JOHANNISDE KOK Wij zijn intens verdrietig omdat we afscheid van hem moesten nemen, maar dankbaar voor zijn zorgzaam heid, betrokkenheid en meeleven met ieder van ons. Lewedorp: Janny Meulbroek-de Kok Herman de Kok Saar de Kok-de Kok Middelburg: Nel en Kees Nieuwenhuijze-de Kok Lewedorp: Kees Fraanje Maarssen: Jozien en Job Fraanje-de Kok Neven en nichten 22 april 2004 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze altijd behulpzame zwager en oom JOHANNISDE KOK echtgenoot van Jannetje Dekker Kapelle: W. P. Gijzel-Dekker M. J. Gijzel Nieuwdorp: I. Dekker J. M. Dekker-Goedegebure Nieuwdorp: C. Dekker M. M. Dekker-Paardekooper Middelburg: J. Dekker L. Dekker-Koppejan Nieuwdorp: I. A. Goedegebu re-Dekker H. Goedegebure Neven en nichten Nieuwdorp, 22 april 2004 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, is overleden onze ma. schoonmama en oma MARIA CATHARINA KOUWENHOVEN weduwe van Marinus Zuidhof Vlissingen. 16 mei 1925 t Temeuzen, 22 april 2004 Breskens: Mary en Ronnie Corijn-Zuidhof Brian Wendy en Francis Breda: Rinie en Liesbeth Zuidhof-van Londen Tamara en Raymond Ronald Prinsenbeek: Nelleke en Harold Verreijt-Zuidhof Kevin Ian Ringlaan 18,4511 HG Bresken Ons ma is opgebaard in de rouwkamer van het "Antonius ziekenhuis" Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 26 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 27 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bar bara te Breskens. waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het "Wapen van Breskens", Grote Kade 33. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodaning beschouwen. Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer J. W. VAN DE VEN in de leeftijd van 81 jaar. De heer van de Ven was in de periode van 23 maart 1942 tot 1 juni 1983 werkzaam bij de voormalige Gemeentelijke Sociale Dienst en in de periode van 1 februari 1957 tot 1 oktober 1975 secretaris van de toenmalige Volkscredietbank. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J. M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. Ing. A. A. Eijkenaar, gemeentesecretaris. Ik leer en onderwijs u aangaande de weg die gij gaan moet; Ik raad u; mijn oog is op u. Psalm 52 vers 8. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan onze moeder, oma en oud-omaatje SIA VAN DE GUCHTE weduwe van Marinus van de Guchte Geboren, Overleden, 2-6-1917 te Heinkenszand 22-4-2004 te Goes Onze grote dank gaat uit naar he(personeel van zorgcentrum "Ter Weel", Unit 7, te Goes voor de liefdevolle verzorging. Nieuw- en St. Joosland: Hans en Nellie van de Guchte-Hillebrand Sylvia en Roch Wendy, Brenda, Belinda, Cindy André en Marja Sharon, Joep Oost-Souburg: Hannie en Maarten Steketee-van de Guchte Saskia en Tijs Komé en Barbara Sara Marijn Correspondentieadres: Zeeburgstraat 33 4359 BS Nieuw- en Sint Joosland De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op woensdag 28 april om 13.00 uur in de Protestantse Kerk. Zand kreekstraat 31 te Lewedorp. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Bijzondere Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Heden overleed, tot onze droefheid, onze lieve zuster, schoonzuster en tante SIA VAN DE GUCHTE Familie Van de Guchte Lewedorp, 22 april 2004 Rond vader is het stil Ondanks zijn levensmoed en sterke wil Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Hij heeft zijn laatste strijd op moeten geven Wij staan met ons verdriet alleen Zijn plaats is leeg, Want hij ging van ons heen Toch nog onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, overleden mijn man, vader, schoonvader en opa MEDARDUS RIJCKAERT echtgenoot van Germaine Loete Hij is geboren te Aardenburg op 11 september 1916, en overleden te Eede op 22 april 2004, voorzien van de H. sacramenten der zieken. Eede: Germaine Rijkcaert-Loete zijn echtgenote Eede: Eric en Greta Rijckaert-Hoogenwerf zijn kinderen en kleinkind Karin 22 april 2004. 4529 GS Eede, Mgr. de Backerestraat 24 Met dank aan de huisarts en medewerkers stichting ZorgSaam. De uitvaartviering waartoe u beleefd wordt uitgeno digd zal plaatsvinden op dinsdag 27 april 2004 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. ten Hemel opneming te Eede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de "Verrijzenishof" te Eede. De familie komt samen om 9.30 uur in de Hof van Eede. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Neem Heer mijn beide handen en leidt uw kind tot ik aan d' eeuw'ge stranden ruste vind. Kruiningen, 19 april 2004 Intens verdrietig delen wij u mede dat na een lang leven vol zorg voor allen om haar heen toch nog onverwacht is overleden ANTJEDE BEER-BUYL moeder, oma, oude oma Beer Terband: Ger de Beer Vera de Beer-van Leverink Kruiningen: Aaltje Abbink-de Beer Willem Abbink Nuenen: Gerrit de Beer Marjan de Beer-van Randeraat Myrthe Jelmer Balk: Erik de Beer Jildou Popma Nora Correspondentieadres: Marie Curiestraat 7,4416 CZ Kruiningen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dag lieve Tante ANNIE We zullen je heel erg missen. Joop en Gerda Begrafenis en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishocckstraat 620 Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wilt u dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverlener? Reanimatie is levensreddend. Maar kan niet uit een boekje geleerd worden. Geef u op voor een prak tische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelatingseisen zijn er niet. En zo'n cursus is natuurlijk vooral belangrijk voor familieleden van hart patiënten, maar ook voor brandweer, politie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen van het openbaar vervoer etc. Meer weten? Informeer bij het Nederlandse Rode Kruis afdeling Vlissingen, tel. 0118-466668 of kijk op http://clubnet.zeelandnet.nl/kruisv voor meer informa tie. Of informeer bij de Nederlandse Hartstichting, Bureau Reanimatie, Postbus 3140, 3502 GC Utrecht, 0900-0400020, reanimatie@hartstichting.nl Voor ons is toch nog onverwachts overleden onze Buurvrouw DE BEER Dick Lenie Eric - Leyanne Bas - Corine Bianca - Erik Kruiningen Rinus - Betsie Judith - Jacky Arjan - Joke Marco Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons nu; den mochten hebben, maar bedroefd haar te moet? missen, delen wij mede dat zacht en kalm van on; heengegaan onze lieve moeder, groot-, overgroot- betovergrootmoeder HILDEGARD ELFRIEDE MARTHA BRETT weduwe van Lourus de Vos 7 september 1911 t 23 april 200 Bremen (Did) Vea Wij zijn liet personeel van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburghbijzonder dankbaar vooi de zeer liefdevolle verzorging van moeder. Kurt en Lucy Oheim-Aspeslagli Kitty en Gerard Goetheer Edwin en Margit Ricardo Miranda Esther Erik en Jolanda Oheim Joyce Kevin Kenny Yvonne en Ron Blom Marco Daniëlle Veere, Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh" Correspondentiead res Boekhoutstraat 7,4361 BX Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 27 apti t van 12.00 tot 12.30 uur in het rouwcentni "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematie zal aansluitend plaatsvinden om 150, uur in het crematorium aan de Westelijke OudeHi- (ji vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren 1 in de aula van het crematorium. RIKUS Woorden kunnen niet weergeven hoe groot de schok #i is. We zullen je missen. Collega's personeelsverenigingen zorgverzekeraar CZ We zijn verslagen. Onze vrije vogel is dood. Nel gonnen in zijn nieuwe baan als directeur Strategiet Innovatie is onze collega RIKUS WEDZINGA plotseling overleden. Weg is onze creatief inspiratc Gonny, Veronique en Rosalie, we leven met jullie mee. Alle collega's van zorgverzekeraarCZ Nederlandse^F Hartstichting vrienden van de hartstichting BEKENDMAKING Toepassing artikel 7 van de "Verordening keerbelastingen 2004" Burgemeester en wethouders van Sluis maken gelet op het bepaalde in artikel 139 e.v. van s Gemeentewet, bekend dat zij op 30 maart 205 hebben besloten tot: de aanwijzing van de plaats waar, het tijdstip em wijze waarop tegen betaling van de belasting bedoeld in artikel 2, van de "Verordening parkeert»- lastingen 2004" mag worden geparkeerd. Dit beslui is opgenomen in het Register Gemeentelijke Verordeningen Sluis en treedt in werking op de ste dag na de datum zoals vermeld op dit blad. Genoemd besluit ligt voor iedereen kosteloos ter inzage bij de afdeling Boekhouding in-het ge tehuis aan de Markt 7 te Aardenburg en is betaling van leges in afschrift verkrijgbaar. Oostburg, 24 april 2004 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Sluis r gelet op het bepaalde in artikel 139 e.v. van dr Gemeentewet, bekend dat de raad van de gemeen- te Sluis op 22 april 2004 de navolgende verordening heeft vastgesteld: de 1e wijziging van de "Verordening parkeerbe lastingen 2004"; Bovengenoemde verordening treedt in werking cp de eerste dag na de datum zoals vermeld op blad. De verordening is op 24 april 2004 in het Registë' Gemeentelijke Verordeningen Sluis opgenomen en ligt voor iedereen kosteloos ter inzage bij de afdeling Boekhouding in het gemeentehuis aan de Markt 7te Aardenburg. De verordening is tegen betaling van Ie afschrift verkrijgbaar. Oostburg, 24 april 2004 Burgemeester en wethouders van Sluis, J.F. Sala, burgemeester Mr. T.A.M. Reijns, secretaris Gemeente Sluis Postbus 27, 4500 AA Oostburg Tel. 0117-457000 e-mail info@gemeentesluis.nl website www.aemeentesluis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 80