ovz H0DNDERT 's-Heerenhoek PERSONEEL fZC W 7 ERVAREN VAKMAN WEGENBOUW MEDEWERKER BOUW-EN WONINGTOEZICHT m/v Bedienings- medewerker De Goese Golf WONINGSTOFFEERDER MEUBELSTOFFEERDER Moens Administratief medewerker (m/v) *t Honk Machinist mini graafmachine H.B. JANSEN B.V. Administratief medewerker Parttime chauffeurs zaterdag 24 april 2004 iif pi jS afbouw j s a f b o u jjjjs afbouw, een middelgroot afbouwbedrijf op het gebied van vloeren, binnen- en óuitenstucwerk, scheidingswanden en spackspuitwerk. Wij zijn actief in het zuiden en westen ,onnederland en in Vlaams Belgie. Naast de hoofdvestiging in Bergen op Zoom heeft Buijs jfoouween tweetal nevenvestigingen in Terneuzen en Antwerpen. foor onze vestiging in Bergen op Zoom zijn wij op zoek naar een Calculator/Werkvoorbereider Buijs afbouw biedt: Een verantwoordelijke en afwisselende baan, met ruimte om jezelf te ontwikkelen. Je onderhoudt de dagelijkse contacten met de klanten, je maakt offertes, geeft adviezen en maakt afspraken ten aanzien van planning en afstemming. Je beschikt over: Een flinke dosis doorzettingsvermogen en ambitie om door te groeien, zeer goede communicatieve vaardigheden, een HBO werk- en denkniveau meteen bouwkundige achtergrond enige jaren werkervaring. Heb je interesse, stuur dan voor 8 mei a.s. een brief met cv naar: 8uijs a'bouw, Lelyweg 12, 4612 PS Bergen op Zoom, o.v.v. sollicitatie. ijerplelsler i Spuitwerk Muurverven Gipswanden Cementdekvloeren Gietvloeren Stuc plafonds Restauratie Siergrlntvloeren Stucadoorsmaterlalen Gereedschappen N.V. WEGENBOUW IS OP ZOEK NAAR (Het uitvoeren van alle voorkomende bestratingwerken) Uw nrofiel: U bent gezond, vlot en ambitieus Rijbewijs B Eventueel Opleiding Basisveiligheid 1 VCA U woont in de omgeving van West-Brabant /Zeeland Wii bieden U - Een goed salaris - Vast werk op langere termijn - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt zich persoonlijk aanmelden tijdens kantooruren of een afspraak maken ATF NV, Putsebaan 5 2040 Zandvliet (net over de grens bij Ossendrecht) onze website: www.atf.be Tel 0032.3.568.69.49 Tel. 0113-372 872 WD/EA/ U NIET VEEL OF GEEN ERVARING HEEFT GELIEVE NIET TE SOLLICITEREN O Blaesar- Z&IatjL Centraal in Zeeland ligt de gemeente Kapelle, "bloesem van Zeeland". Met ruim 11.600 inwoners een bloeiende gemeente op Zuid-Beveland, omarmd door de Ooster- en Westerschelde. Aantrekkelijk om te wonen, werken en recreëren dankzij enerzijds rust en ruimte en anderzijds volop activiteit en nieuwe ontwikkelingen. De gemeentelijke organisatie, opgebouwd uit twee productiesectoren (samenleving en grondgebied), één sector facilitaire dienst en een kleine staf van de gemeentesecretaris, is volop in ontwikkeling. De gemeente Kapelle heeft de intentie op het gebied van vergun ningverlening en handhaving nauw samen te gaan werken met de gemeente Reimerswaal. Voor deze samenwerking zoeken wij een voor 32-36 uur per week, met als standplaats Kapelle of Kruiningen. Taken: Tot de taken behoren onder meer het geven van voorlichting over mogelijkheden tot bouwen; de intake, het in behandeling nemen en het toetsen van aanvragen voor bouw- en sloopvergunningen; het adviseren van het college van burgemeester en wethouders omtrent de op te leggen technische voorschriften; het verrichten van eenvoudige berekeningen en metingen; het verrichten van controles op verleende bouw- en sloopvergunningen. Functie-eisen: Om in aanmerking te komen dient u in ieder geval te beschikken over Een MBO-opleiding bouwkunde, aangevuld met de cursus Ambtenaar Bouw- en Woningtoezicht 1, of de bereidheid deze te volgen; Kennis van de gemeentelijke organisatie; Bij voorkeur ervaring in een vergelijkbare functie; Persoonlijke eigenschappen: flexibel, oog voor bestuurlijke verhoudingen, klantgericht en communicatief vaardig; In het bezit van rijbewijs B en de bereidheid de eigen auto voor het werk in te zetten. Wij bieden: De functie is gewaardeerd in schaal 7 van de gemeentelijke salarissystematiek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris maximaal 2473,- per maand bedragen o.b.v. een full time dienstverband). Daarnaast biedt de gemeente een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals onder andere een hypotheekregeling, bedrijfsfitness, Bets-van-de-zaak, PC-privé regeling en mogelijkheden tot kinderopvang. Informatie en sollicitatie: foor meer informatie kunt u contact opnemen met heer C.J.M. Uitterhoeve, hoofd van de ^deling ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, via telefoonnummer 0113-333180. Dwschriftelijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, kunt u tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle, postbus 79,4420 AC Kapelle. fyuisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Goese Golf Is het grootste golfcomplex van Zeeland. Het beschikt over een modern clubhuis met receptie, golfshop en een stijlvol café-restaurant. Onze ambitie is om onze gasten service op het hoogste niveau te verlenen. Wij zoeken een m/v Fulltfme/p»rtW«»"F Functie-inhoud: - bedienen en gastvrij ontvangen van gasten en golfers - serveren van alle soorten dranken, lunches en diners - mlse en place In bar, lounge en restaurant. Functie-eisen: - ervaring in banqueting en a la carte restaurants - zelfstandig en In teamverband kunnen werken - representatief, dynamisch, communicatief en stressbestendig. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan De Goese Golf, t.a.v. de heer R. van Prooljen, Krukweg 31, 4465 BH Goes. Telefoon 0113 - 229 557. Mallen kan ook: lnfo@goesegolf.nl Voor ons bedrijf zoeken wij een allround of afwisselende werk. In bezit van rijbewijs. Korteweg 11 4339 AS Nw. St. Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 - 60 26 71 Telefax (0118) 60 12 33 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij E OVZ verzekeringen te Coes is als schadeverzekeraar niet meer weg te denken uit de Zeeuwse verzekeringswereld, waarbij de organisatie tevens in de noordeh/ke provincies van Nederland actief is. Een klein en slagvaardig team van mensen verleent haar diensten ten behoeve van particulieren en bedrijven. Met haar agrarische oorsprong en haar landelijke netwerk van assurantie tussenpersonen heeft het bedrijf een grote expertise opgebouwd. OVZ verzekeringen is een verzekeringsmaatschappii op onderlinge basis. Kenmerken van een onderlinge waarborgmaat schappij zijn transparantie, openheid en betrokkenheid bij en voor de verzekeringsnemers. Meer informatie vindt u op onze website: www.ovz.nl Voor ons kantoor te Goes zoeken wij, in verband met uitbreiding, kandidaten die geïnteresseerd zijn in de vacante functie: De functie: Is parttime, voor 20 uur in de week U verwerkt op de polisafdeling nieuwe aanvragen en mutaties U voert eerste beoordelingen op de aanvragen uit U behandelt de inkomende- en uitgaande post. U bent bij toerbeurt receptioniste en telefoniste. Uw profiel: U voltooide een mavo/vmbo opleiding U heeft goede contactuele eigenschappen U bent gewend om in teamverband te werken Affiniteit met automatiseringssystemen Ons aanbod: Uitstekende arbeidsvoorwaarden Informele- en collegiale werksfeer Mogelijkheden voor verdere ontplooiing Informatie en sollicitatie: Voor informatie over de functie belt u, tijdens kantooruren, naar mevrouw M. Uijl, tel. 0113 256803 Heeft u interesse stuur dan uiterlijk 10 mei 2004 uw brief met cv aan: OVZ verzekeringen Postbus 45 4460 AA Goes t.a.v. Sectie P&O U kunt uw sollicitatie ook per email aan OVZ verzekeringen sturen: p&o@ovz.nl chr. basisschool In het dorp Kapelle "De bloesem van Zeeland" beheert het bestuur: De Christelijke basis school 't Honk, een groeiende school met nu 370 leerlingen verdeeld over 15 groepen De NPCS-sollicitatiecode is van toepassing. Een assessmenttest maakt deel uit van de procedure 't Honk (v.h. School met de Bijbel) bestaat dit jaar 100 jaar! Zat. 12-06-04 reünie, vraag info: phhnicolasen@zeelandnet.n! Het bestuur van de Vereniging voor Protestant Christelijk Onderwijs te Kapelle vraagt per 1 augustus 2004 voor haar basisschool DIRECTEUR MA' (wtf 1.0) Wij zoeken iemand die - uit overtuiging kiest voor het Protestants Christelijk onderwijs en daaraan in de praktijk vorm en inhoud - beschikt over managementkwaliteiten, - de cursus Schoolleider Primair Onderwijs heeft gevolgd of bereid is die te gaan volgen, - beschikt over goede communicatieve vaardigheden, - als leidinggevende kan motiveren en inspireren, - ervaring heeft in een vergelijkbare functie. Wij bieden - een volledige baan, vrijgeroosterd van lesgevende taken, - ondersteuning door een managementteam van twee personen, - een enthousiast team en betrokken ouders, - salariëring volgens schaal DB. Informatie kunt u inwinnen bij dhr. J. C. van der Ploeg (voorzitter bestuur) tel. 0113-342793 na 19.00 u. Sollicitaties kunt u tot 8 mei richten aan de secretaris van het bestuur VPCO Kapelle, per adres: Odinstraat31 4421 LH Kapelle Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Deze advertentie betreft een herhaling, heeft u eerder gereageerd dan heeft het geen zin om dit opnieuw te doen. Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Wij zijn op zoek naar een fulltime Uw profiel Wij vragen voor deze functie een enthousiast persoon, flexibel, enige ervaring en bij voorkeur in het bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA1). Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J. S. G. Hoondert. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van het sollicitatieformulier dat vermeld staat op onze website: www.hoondert.nl Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 info@hoondert.nl www.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld *H.B. JANSEN UIENHANDEL B.V. CONTINENTAL BV DDU BV ZZC BV Door toenemende activiteiten is er binnen onze bedrijven een vacature ontstaan in de functie op de logistieke afdeling Deze functie omvat o.a. de volgende taken: Onderhoud van contact met overzeese afladers Het afroepen van containers bij containermaatschappij Het regelen van containertransporten Het verzorgen van de logistieke administratie Wij zijn op zoek naar een kandidaat met ruime ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Voor deze functie is een goede beheersing van de moderne talen vereist. Alleen geïteresseerden die aan bovenvermelde eisen voldoen verzoeken we hun schriftelijke sollicitatie te sturen aan de ondervermeld adres. H.B. Jansen B.V., Nisseweg 4 4416 PK Kruiningen Auto Bergingsbedrijf j De Moor zoekt wegens groei: Wegens uitbreiding van onze takel- en bergings werkzaamheden zijn wij op zoek naar part time chauffeurs voor binnen- en buitenlandse ritten, in het bezit van groot rijbewijs. Ben je in het bezit van de benodigde papieren en heb je interesse? Neem dan contact op met Marcel de Moor, tel. 01 13-371210 of mail naar info@autodemoor.nl Auto Bergingsbedrijf De Moor r^ji Oostvoorstraat 23 IfiL.' 4493 EN Wissen kerke MME Tel. 0113-371210, fax 0113-371474 de ITlOOr for cars andmore. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er Is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Vakspecialist verkeerskunde v/m afdeling Ingenieursbureau Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: Interpreteren en analyseren verkeerstechnische informatie en vertalen van ontwikkelingen op het gebied van verkeer naar uitvoerings- en/of ontwerpstrategieën. Profiel: hbo-werk- en denkniveau (bij voorkeur de opleiding ver keerskunde), aangevuld met vakinhoudelijke kennis en/of relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.164,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 3.518,-. I Uitvoerend medewerker v/m afdeling Realisatiebedrijf I Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: Verrichten van alle voorkomende reinigingswerkzaamheden. Profiel: vmbo-opleiding en in het bezit van het rijbewijs B C en chauffeursdipioma. Salaris: maximaal 2.038,-- bruto per maand Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 2.147,- bruto per maand. Reageer! Stuur je sollicitatie voor vrijdag 7 mei 2004 naar de gemeente Middelburg, t.a.v de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-maii mag ook: personeelszaken®middeiburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind je op www.middeiburg.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 37