i liSSf Wil iedereen in Zeeland en daarbuiten zich verdiepen in de vrije energiemarkt? 3D Wij blijven ons best doen. IF Informatie over belang rijke onderwerpen. Bij DELTA volop vrije keus. Nog vragen over de vrije energiemarkt? DELTA DELTA N.V. De vrije energiemarkt in een handzaam boekje. v:y; Op weg naar de vrije energiemarkt Nr. De afgelopen drie weken hebben wij u iets verteld over de vrije energiemarkt die op i juli a.s. een feit is. Vanaf die datum zijn kleinverbruikers (huishoudens en kleinere bedrijven) vrij om hun energieleverancier te kiezen. Grotere en heel grote bedrijven mogen dat al langer en ook de markt voor groene stroom is al eerder vrijgegeven. Bij alle informatie over de vrije energiemarkt die u van ons kreeg, hebben wij niet onder stoelen of banken gestoken hoe sterk DELTA in die vrije energiemarkt staat. Wij willen natuurlijk graag dat alle klanten voor ons blijven kiezen. Of ze nu in Zeeland wonen of daarbuiten. Daar zullen we onze uiterste best voor blijven doen. Daar hoeft u niet in te duiken. Uit alle in formatie heeft DELTA voor u een handzaam boekje samengesteld dat wij u volgende maand gratis toesturen. In het boekje komen heel overzichtelijk alle onderwerpen aan de orde, die voor u als klant belangrijk zijn. Afgewisseld met tips over energiebesparing. Zo wordt u niet alleen geïnformeerd, maar kunt u ook nog geld besparen. In het boekje leest u onder andere over de splitsing tussen energieleverancier en de netbeheerder, die voor het transport zorgt. Over de bescherming van uw belangen en over alles, waar u op moet letten als u aan biedingen en offertes vergelijkt. In de vrije energiemarkt bent u vrij om uw energieleverancier te kiezen. En wat is voor u de beste energieleverancier? Dat is een betrouwbare leverancier die bewezen heeft uw vertrouwen waard te zijn. Maar ook een leverancier die precies biedt wat bij u past. Daarom ontvangt u van ons binnenkort in teressante aanbiedingen, waaruit u zelf uw keuze kunt maken. En wilt u niets veran deren, maar alles houden zoals het nu is? Dan kan dat bij DELTA ook. Dat is pas echte vrijheid om zelf te bepalen wat u wilt. Wilt u meer weten over de vrije energie markt en de gevolgen ervan, kijk dan op onze website www.delta.nl. We hebben een apart onderdeel gewijd aan de vrije energiemarkt. Daarnaast vindt u er veel andere nuttige informatie, bijvoorbeeld over besparings mogelijkheden thuis. u móet weten over /rife enefgiemÏTkt. Over de vrije energiemarkt zijn al dikke rap porten en uitgebreide verhalen geschreven. DELTA N.V., Postbus 501(8, A330 KA Middelburg, www.delta.nl, telefoon 0800 - 55 550 Verrassend veelzijdig

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22