ubileum meteen eindstation ZC Bram Schmitz wacht nog op eerste race Ballegeer wil meer Hollanders bij Hoek oetbalclub SV Ritthem houdt na 25 jaar op te bestaan ekker hoopt op in superdag in ielerklassieker Anderlecht is kampioen uitslagen Wereldbekerwedstrijden i^] Milaan - Sanremo 51 Ronde v. Vlaanderen Parijs - Roubaix Si Amstel Gold Race M Luik-Bastenaken-Luik 25/04 HEW Cyclassics Hamburg 01/08 Clasica San Sebastian 07/08 Kampioenschap van Z rich 22/08 Parijs-Tours 10/10 Ronde van Lombardije 18/10 jrfoen de Vries ISSINGEN - 2004 had voor Ibalvereniging SV Ritthem heuglijk jaar moeten wor- Declub werd 25 jaar gele- opgericht en dat is in de re- oed voor festiviteiten. Dat H echter niet voor Ritthem. het jubileumjaar wordt de lopgeheven. Bi voor het merkwaardige jieid van de voetballerij is feit dat de velden waarop Vlissingse Ritthem - in de snond SVR - en ook buur- Zeeland Sport speelt, in de |e toekomst zullen worden ansformeerd in een bedrij- terrein. gegeven leverde voor de je voetbalclub onoverkome- iproblemen op. Annie Dijks- 43), al vele jaren de spin in web van SVR: „We kregen itste tijd steeds meer moei- reclameborden te slijten, meeste bedrijven weten uit it dat we hier moeten ver ten en willen niet meer ad- Juist die reclamebor- len voor de meeste in- ten. Daarom hebben de le lde koppen bij elkaar gesto en besloten de club op te We hadden eigenlijk iandere keus." rlbalclub werd op 1 april 1979 in Rit- e opgericht als Sport Vereni- Ritthem. Hoewel zich di- 56 leden en enkele dona- 5 meldden, gebeurde dat onder een gelukkig gestern- De plaatselijke korfbalclub cwas vanaf het begin bang caan de voetbalclub te ver- In het dorp ontstond It, wat zich onder meer het bezoek aan het café Annies vader Albert Dijk- de oprichter van de voetbal- Hij kreeg minder klanten srhuisde uiteindelijk met de ifamilie naar Vlissingeri. sn klein uitstapje naar een an op Scheldepoort in Vlis- i-Oost (een knollentuin, ?ns Annie Dijkstra) kwam de SV Ritthem in 1987 in Vlissingen terecht. Op hoog ni veau voetbalde de club nooit. Ta lentvolle jeugd had SVR wel, zo als Annies broer Renato, maar die verkaste meestal snel naar hoger spelende verenigingen. Vaak kwam SVR uit in een reser veklasse, soms in de reguliere competitie van de KNVB. Meestal was dat zonder succes. Eind vorige eeuw probeerde SVR het nog eens op KNVB-ni- veau. De ploeg kreeg de ene na de ander zware nederlaag te slik ken, met de 20-0 in de beker strijd tégen Jong Ambon als dieptepunt. Ook moest de club afrekenen met een slecht imago, toen spe lers een scheidsrechter moles teerden. Annie Dijkstra: „We hebben daarna lang moeten vechten om onze naam te zuive ren. Inmiddels is dat gelukt. We worden weer voor heel veel toer nooien uitgenodigd." Nog veel meer De club draait de laatste jaren bijna helemaal om Annie Dijk stra. Ze is voorzitter, secretaris en penningmeester en nog veel meer. Ze is bijvoorbeeld ook de beheerder van het clubhuis en wast de shirts van het eerste elf tal. En dat allemaal in een mannen wereld. „In het begin vond ieder een het vreemd als ik op een ver gadering kwam, ook ikzelf. Wan neer ik wat zei, kreeg ik meteen een rood hoofd. Nu is iedereen eraan gewend dat ik erbij ben. Nu gebeurt het weieens anders Annie Dijkstra in het clubhuis van SVR, te midden van enkele bekers die bij de diverse inbraken niet zijn ontvreemd, foto Lex de Meester om. Als een man iets tegen me zegt, krijgt hij een rood hoofd. Annie Dijkstra is van plan de club op te heffen op 22 mei, aan het eind van de dag waarop het jaarlijkse toernooi gehouden wordt. Ze is op zoek naar oud-le den die dan een elftal kunnen vormen, maar dat wil nog niet zo lukken. „De ledenlijsten zijn verloren ge gaan. De laatste vijf jaar is er 28 keer ingebroken in het clubhuis. Vorig jaar zelfs twaalf keer in drie maanden tijd. De mooiste bekers zijn weg. de frituuroven, dakplaten, alles namen ze mee." Na afloop van het toernooi is een receptie, waarna de 24 over gebleven leden de weinige her- rinneringen aan het verleden on derling kunnen verdelen. Dijks tra wil zelf de resterende ar chiefstukken hebben. Ze is be zig een boek over SV Ritthem te schrijven en heeft dat materiaal nodig. De beslissing om de club op te heffen werd destijds zonder veel emoties genomen. Maar nu de datum van 22 mei nadert, is dat anders.Annie Dijkstra schrikt de laatste tijd nogal eens wak ker uit een nare droom. „Nog twee wedstrijden en nog twee toernooien. Dan is het ge daan. Het is ook emotioneel om dat mijn inmiddels overleden va der de club heeft opgericht. Zijn werk verdwijnt." Ook haar clubgenoten vragen de laatste tijd nogal eens of er toch geen uitweg te vinden is. Maar die is er niet „Er is geen weg te rug", weet Dijkstra. Na de 22e mei verdwijnt de naam van SVR niet helemaal in de vergetelheid. Er blijft een elf tal actief in de Vlissingse zomer avondcompetitie (waarvan An nie Dijkstra voorzitter is) en een ploegje heeft zich ingeschreven voor het zaalvoetbal. Voor het echte veldvoetbal gaat SVR echter verloren. Annie Dijkstra stapt over naar GPC, waar ze al in het bestuur van de sponsorcommissie zit. De overi ge leden zullen haar volgen, denkt ze. „Waar ik naar toe ga, gaan ook de leden van SVR." ÏHAAG - Ze zijn in het ver- ai al een sterke tandem ge en. Nu Erik Dekker weer he- ial op krachten is, moet ook tael Boogerd daar van kun- iprofiteren. ie Amstel Gold Race had de fflwerking net geen succes, involgt de herkansing. In i-Bastenaken-Luik, de as waarvan Boogerd al jaren Mat hij die het liefst wint. taarop Dekker nu plots ook sannen heeft gezet, frd is altijd goed in ^Bastenaken-Luik. Tweede 1999 achter Frank Vanden- wke, was hij er ook vorig a dichtbij. De Tourtroeven '0 Hamilton en Iban Mayo Bden op het podium echter TOn hoger. t§erd is goed, liet hij vorig «tónde in de Goldrace zien. dter verkeert al weken in goe- form. De resultaten in de «grote wedstrijden die hij 1 laten dat zien: elfde in aan-Sanremo, vijfde in de &van Vlaanderen en zeven- - Limburg. Ser eindigde pas een keer in de toptien van ^-Bastenaken-Luik. Maar '5volgens de Drent geen en- 1 beletsel. „De aankomst is vlak?" Davide Rebellin en 1 Boonen zijn volgens de ;obank-kopmande grote ren- 5van het voorjaar, dat zon- Sna 'La Doyenne' wordt afge- kn. Schaart Dekker zich ook in rijtje renners-in-vorm-zon- '•grote-zege. Oké, hij won in "rigen geboorteplaats Hooge- ®de Ronde van Drenthe, 'tfin de wereldbekerwedstrij- 5 reikte Dekker steeds te J «.Wat ik afgelopen zondag Amstel Gold Race heb ge- U was niet echt slim", kijkt Süer terug op zijn optreden Lmburg, waar hij al na vijf- kilometer mee reed in een we ontsnapping. „We zullen *njden met drie.kopman- - Boogerd is de nummer één, y Freire en ik zitten daar "fr. Van Michael weet je niet dat hij goed zal rijden, ook dat hij er nog steeds "als er vijf man wegrijden, je van mij niet zeggen, moet alles meezitten. Op Cote de Saint-Nicolas, op •rilometer voor de finish, zal 3°eten aanklampen." Lukt dan geeft Dekker zichzelf goede kans. GPD 90e Luik-Bastenaken-Luik Wielrenner heeft nog niets kunnen betekenen voor topploeg T-Mobile Zondag 25 april 2004 totaal: 258 km La Gleize Aywaille Gemiddelde O stijging hellingen Bastenaken Luik-Bastenaken (98km) Bastenaken-Ans (160km) Wereldbekerklassement 1. Steffen Wesemann (Dui) 116 2. Oscar Freire Gomez (Spa) 115 3. Daivde Rebellin (Ita) 100 4. Magnus Backstedt (Zwe) 100 5. Paolo Bettini (Ita) 94 6. Peter van Petegem (Bel) 94 7. Leif Hoste (Bel) 84 8. Erik Zabel (Dui) 80 9. Erik Dekker (Ned) 79 10. Michael Boogerd (Ned) 76 anp - bron: Soci t du Tour de France UCI Bram Schmitz in gelukkiger tijden. Samen met Bram de Groot op kop in de klim van de Gulpenerberg tijdens de Amstel Gold Race van 2002. foto Vincent Jannink/GPD 1. St. Roch 7,7 2. Wanne 4,9 3. Stockeu 10,3 4. Wanneranval 10,9 5. Rosier 6,1 6. Vecqu e 6,3 7. Redoute 7,4 8. Sprimont 5,0 9. Sart-Tilman 5,9 10. St. Nicolas 11,0 kilometer voor de finish zelfs alleen op kop. Het betekende mooie publiciteit voor zijn toenmalige werkgever BankGi- roLoterij, maar Schmitz baalde na af loop. „Ik had te vroeg met mijn krachten ge smeten. Ik had de Gold Race niet gewon nen, maar ik had in de finale wel lang meegekund, dat weet ik zeker." Schmitz heeft nog even tijd nodig. Luik-Bastenaken-Luik, de klassieker die morgen op het programma staat, zal hij zeker niet halen. „Ik sta nu waar ik eind januari, zo na het trainingskamp op Mal lorca, had moeten staan. Normaal neem je een deel van je basis van het jaar er voor mee. Nu niet. Ik heb het gevoel dat ik opnieuw begin." Het zal eind mei worden voor hij weer in koers is. „Belangrijk is dat ik dan klaar ben voor de rest van het seizoen. Te ge haast terugkeren, heeft geen zin. Het is niet moeilijk snel in vorm te komen, maar als ik terugkeer moet dat voor een langere periode zijn. Ik wil laten zien dat ik mijn contract waard ben." ANP door Peter van Leeuwen AALST - WAALRE - Twee jaar op rij be hoorde Bram Schmitz tot de opvallend ste Nederlandse renners in de Amstel Gold Race. Zijn optreden in 2003 was een van de redenen dat topploeg T-Mobi- le de geboren Achterhoeker een tweeja rig contract aanbood. Schmitz hapte toe, maar moet wegens aanhoudend blessure leed zijn eerste koers voor het sterrenen semble nog rijden. Er zijn momenten geweest dat hij niet te genieten was. „Het is zwaar geweest, net zo goed voor haar", knikt Schmitz (26) in de richting van echtgenote Priscilla, telg uit een vermaard wielernest. Vader Jan van Katwijk was beroepsrenner, net als broer Alain. Afgelopen najaar, kort na het wereldkampioenschap in Hamilton, trouwden ze. „Dat WK was mijn laatste koers, niet te geloven eigenlijk." In december wilde Schmitz de basis leg gen voor het voorjaar, de periode waar voor de ploegleiding van T-Mobile hem vooral had aangetrokken. „Maar ik raak te aan de sukkel, kreeg last van mijn dar men, griep. Rond de feestdagen was ik echt doodziek, de griep sloeg bovendien op de spieren." Als een oud mannetje liep hij door het huis, herinnert Priscilla zich. Nee, het was niet altijd even gezellig in hun wo ning in Aalst, net onder Eindhoven. In het nieuwe jaar stapte Schmitz weer op de fiets. Hij besloot iets later naar het trainingskamp van de ploeg op Mallorca af te reizen. „Ik wilde gezond aanko men." Op het Spaanse vakantie-eiland begon de misère pas echt. „Na één dag trainen kreeg ik last van mijn knie. En ei genlijk is die pijn bijna tot nu steeds te ruggekomen. Televisie Hij vertelt het terwijl hij met een scheef oog de televisie in de gaten houdt. „Het heeft me lang moeite gekost om koersen op televisie te bekijken. Nu is dat voor bij. Waarschijnlijk omdat ik weer goed kan trainen. Ik ben benieuwd naar de nieuwe shirts, naar wie er goed rijdt." Het is inmiddels half april en Schmitz wacht nog altijd op zijn eerste koers. In de maanden die volgden op de trainings stage op Mallorca bleef de knie opspelen. „Soms was het even weg en dacht ik: hè, hè, het gaat weer. Het was des te erger als dan de volgende dag de pijn weer te rug was. Zeker omdat niemand je kan vertellen hoe en wanneer het overgaat." Beter weer In maart vertrok hij naar Lanzarote. Op zoek naar een andere omgeving, op zoek ook naar beter weer. Hij trainde er twee weken, een week vergezeld door Priscil la. „Wel zo gezellig." En, het belangrijk ste: „Ik rijd sindsdien haast pijnvrij. Ik ga nu echt denken aan een terugkeer in het peloton." De Amstel Gold Race, die hij zich zo vaak als doel had gesteld, haalde Schmitz niet. Jammer, de enige Neder landse wereldbekerkoers ligt hem zo goed. Twee jaar geleden was hij lang mee in een ontsnapping, vorig jaar reed hij 40 zaterdag 24 april 2004 wb21 door Koen de Vries GOES - Hoek-trainer Johan Bal- legeer is voorlopig niet van plan te reageren op het vertrek van Patrick Naudts. De technisch manager van de Zeeuws-Vlaam- se hoofdklasser stapte gisteren op nadat hem te kennen was ge geven dat zijn functie zal wor den opgeheven. Duidelijk is dat Ballegeer geen directe invloed heeft gehad op de beslissing om het komend sei zoen zonder technisch manager te doen. Uit zijn woorden blijkt echter wel dat hij het samenwer kingsverband met Naudts niet optimaal vond. Bovendien, elke trainer die zich serieus neemt laat zich een succesvol samen werkingsverband niet door een sponsorcommissie ontnemen. Ballegeer: „Andere mensen heb ben geoordeeld over deze con structie. Daar ga ik niets over zeggen. Daarnaast zal ik Pa trick als mens nooit beschadi gen. Ik heb hem twee jaar meege maakt als speler en nu dus een jaar als technisch manager. Hij heeft vele verdiensten gehad voor de club." Volgende week treedt Ballegeer in overleg van Jan Verdegem, die tweede trainer wordt bij Hoek. Zijn functie wordt dan na der ingevuld. Ballegeer ver wacht dat Hoek naast Verdegem nog een derde persoon nodig zal hebben in de technische staf. „Ik denk dat we zeker nog een scout nodig hebben. Iemand die op zoek gaat naar talenten en die mischien de tegenstander van de volgende week gaat bekij ken." De trainer van Hoek hoopt dat de scout vooral op Nederlandse bodem actief zal zijn. „Ik vind dat we nu te veel Belgen in de se lectie hebben. Meer Nederlan ders is een een must voor de club. In dat verband merkt Ballegeer bovendien keer op keer dat tij dens wedstrijden het mes in ne gatieve zin aan twee kanten snijdt. „Waar we ook spelen, het is elke keer België-Nederland. Elke tegenstander is tegen ons extra gemotiveerd. En ik moet mijn spelers steeds oppeppen omdat de naam van de tegen stander hen helemaal niets zegt. We missen het derbygevoel." Hoe het ook zij, Hoek speelt van daag de laatste uitwedstrijd van het seizoen. Ballegeer kan over .een complete selectie beschik ken. In het duel met ARC staat voor beide ploegen nog het een en ander op het spel. De ploeg uit Alphen aan den Rijn heeft nog punten nodig om er zeker van te zijn dat aan het eind van het seizoen geen promo- tie-/degradatiewedstrijd hoeft te spelen. Hoek, momenteel zes de op de ranglijst, is nog op jacht naar de vijfde plaats die recht geeft op deelname aan de Amstel Cup. Bovendien aast Ballegeer op eer herstel. „We wilden meedraaien in de top en dat is gelukt tot de wedstrijd tegen Quick Boys. Daarna hebben we de rol gelost. We moeten nog twee wedstrij den laten zien wat we echt kun nen." Kloetinge Het al gedegradeerde Kloetinge zou buurman Hoek een helpend handje kunnen toesteken. Kloe tinge speelt thuis tegen Rijns- burgse Boys, dat twee punten meer heeft dan Hoek. Trainer Dolf Roks: „Het is de laatste thuiswedstrijd. We moe ten proberen er iets leuks van te maken. Het zou lekker zijn als we toch nog een potje zouden winnen. Dat heb ik deze compe titie nog niet meegemaakt." Kloetinge moet Johan de Goede ren en Pieter de Munnik missen. Beide spelers zijn geblessseerd. BRUSSEL - Anderlecht is gister avond kampioen van België ge worden zonder te spelen. Door het puntenverlies van de enige overgebleven concurrent Club Brugge (1-1 tegen Moes- kroen) werd Anderlecht voor de 27e keer Belgisch titularis. Luigi Pieroni maakte overigens pas twee minuten voor tijd ge lijk in Moeskroen. ANP Genève. EK, halve finales. Vrou wen, enkelspel: Audina (Ned/1- Mar tin (Den/3) 11-4 10-13 11-8, Hongyan Pi (Fra/2) - Yao Jie (Ned/4) 11-411-6. Dubbelspel: Olsen/Jorgensen (Den/1) - Schenk/Grether (Duï/3) 15-12 15-10. Mannen, enkelspel: Jonassen (Den/1) - Joppien (Dui) 15-4 15-8, Gade (Den/2) - Boesen (Den/3) 15-6 15-2. Gemengddubbelspel: Robertson/Emms (Eng/1) -Eriksen/ Sch- joldager (Den/3) 17-16 17-14, Rasmussen/ Olsen (Den/2) - Bergstrom/ Persson (Zwe) 15-3 15-10. New York. NBA, playoffs, kwartfi nales. Eastern Conference: New Jer sey Nets - New York Knicks 81-78 (stand best-of-seven: 3-0). Western Conference: San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 95-93 (Stand: 3-0). Bowling Vereniging Renesse. Over- beeke Verhuur - Juwelier J.P.Staal 0-4, Maatschap van Damme - V.O.F.de Keij- zer 1-3, Schildersbedrijf v/d Ham - Rest.de Steenbok 3-1, Simar 2 - Schil dersbedrijf de Meij 0-4. Alprokon - Pizze ria La Piazza 1-3, Rest.de Zeelandbrug - Bar de Stulp 1-3, Top Caravans - B.en B.Centrum Renesse 2-2, Schildersbe drijf Plandsoen - Bakkerij de Jonge 2-2. Paardensport Nisse. Zomeravonddressuurwed- strijd De Weelruiters. M2 paarden: 1 Florine Boogaard, Poeme Q, Weelrui ters, 161, 2 Henny Koens, Wirza, Weel- ruiters, 158, 3 Majorie Nelis, Kapelle, Zuid-Beveland, 156. M1 paarden. 1 Maaike Hamelink, Squa re Dimension, Allround, 160, 2 Esther de Puyt, Gideon, Zuid-Beveland, 156, 3 Annelore Willeboer, Noorderglas Char- mander, 153. L2 paarden: 1 llsanne v.d. Gouwe, Odyssey, Weelruiters, 159, 2 Marriet Koster. Veralyn, Zuid-Beveland, 154, 3 Jeanine Commee, Rolls Royce, Paarde bloem, 152. L1 paarden: 1 Margreet Walraven, Ri- nola, Weelruiters, 173, 2 Lisa Bitter, Ru- bi's Tyler, Weelruiters, 164 3 Debbie Priester, Rambo, Weelruiters, 163. B paarden: 1 Renee Westrate, Orviel, Zuid-Beveland, 177, 2 Leonie Acda, Samwise, Weelruiters, 166, 3 Dianne Westdorp, Ravello K, Weelruiters, 157. M1 pony's cat D/E: 1 - Raisa Rent meester, Latano, Weelruiters, 151 M1 pony's cat B: 1 Maxime Osse, Bren- do,Weelruiters, 167. L2 pony's cat D/E: 1 Sander Osse, Destiny, Weelrui ters, 177, 2 Sandra Beekman, B.B. Look at me, Zuid-Beveland, 162. L1 pony's cat D/E: 1 Annerien de Dreu, Xantos, Weelruiters, 159, 2 - Monique v.t. West einde, Pablo, Weelruiters, 154. LI po ny's cat B/C: 1 Annika Roodhart, Henk, Weelruiters, 162, 2 - Michelle Eversdijk, Radja, Paardebloem, 153. B pony's cat D/E: 1 Meagan Ide, Randy, Vlaandertse Ruiters, 165, 2 Mariella Schouwenaar, Chinto, Allround, 158 en Pascal Ver- mue, Midnight Hunter, Vlaandertse Rui ters. 158, 3 Bo de Muynck, Meroeska, Weelruiters, 157 B pony's cat B/C: 1 Nathalie v.d. Endt, Yvanhoe, Weelrui ters, 166, 2 Manon de Bruine, Blacky, Paardebloem, 162, 3 Tess v.d, Drift, Caprice S, Weelruiters, 153. Lucky Day: 6-9-17-19-26-28-30-31-39- 40-41-44-53-60-67-71-72-74-76-80 (on der voorbehoud) Holland Casino eredivisie. Roda JC - FC Utrecht 1-1 (0-1). 13. Tanghe 0-1, 90. Cristiano 1-1. Scheids rechter: Van Sichem. Gele kaart: Van Dessel (Roda JC). Aantal toeschouwers: 13.230. Roda JC: Kujovic; Sonkaya, Brouwers (81. Elberkani), Luijpers en Filipovic; Sonko (64. Cristiano), Van Dijk, Vicelich en Van Dessel; Kone en Redan. FC Utrecht: Terol; Lamey, Schut en Zwaanswijk (78. Keiler); De Jong, Broer- se, Tanghe en Shew Atjon; Zuidam (75. Kruys), Leitoe (89. Chaiat) en Bos- schaart. Gouden Gids divisie. Excelsior - Haarlem 3-0 (2-0). 22. Ka- lou 1-0, 26. Gommans 2-0, 72. El Ham- daoui 3-0. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Hooyboer (Haarlem). Eindhoven - FC Den Bosch 0-3 (0-2). 39. Jansen O-I, 41. Jansen 0-2, 65. Jansen 0-3. Scheidsrechter: Oskam. Gele kaart: Wel lens, Van de Langenberg (Eindhoven), Beekmans, Schops (Den Bosch). Hera cles Almelo - Sparta 0-1 (0-1). 8. Le- vtsjenko 0-1. Scheidsrechter: Haverkort. Gele kaart: De Fauw (Sparta). Stormvogels/Telstar Helmond Sport 0-1 (O-O). 63. Sergio van Dijk 0-1Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Pinto, Fledderus leistar). Em- men - MVV 1-1 (0-1). 36. Heymans 0-1, 73. Berger 1-1 (strafschop). Scheids rechter: Kuipers. Gele kaart: Berger (Em- men), Brncic, Verberne (MVV). VVV-Venlo - FC Dordrecht 3-0 (O-O). 47. Van Loenhout 1-0, 71. Hofstede 2-0, 74. Jacobs 3-0. Scheidsrechter: Olde Olt- hof. AGOVV - Go Ahead Eagles 1-2 (1-1). 7. De Weerdt 0-1, 37. Lopes Monteiro 1-1, 71. Leferink 1-2. Scheids rechter: Vink. Gele kaart: Kuiper (GA Eagles). TOP Oss - Fortuna Sittard 3-1 (0-1). 11. Taihuttu 0-1, 59. Rook 1-1, 78. Guyt 2-1, 85. Iliohan 3-1. Scheids rechter: Janssen. Gele kaart: Zandstra (TOP). Cambuur Leeuwarden - Veen- dam O-O. Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart: Van Dijk (Cambuur). Stand: Excelsior 33-70, Den Bosch 34-68, Helmond Sport 33-63, Sparta 34-63, Heracles 33-60, Graafschap 33-59, VW 33-58, Emmen 33-58, GA Eagles 32-44, AGOW 32-44, TOP 33-41, Stormvogels/Telstar 33-41, Haarlem 34-35. Veendam 33-34, Cambuur L 33-27, Dordrecht 33-26, Eindhoven 33-26, MVV 33-24, Fortuna S 33-19. Hulst, bedrijfscompetitie, bekerfi nales Vrouwen Ferket en de Maat- No taris Vroome 3-1 (25-19, 22-25,15-10 en 16-14). Mannen: Stuntmarkt 1- PartyMaxS- mash2000 2-3 (25-17, 20-25, 25-11, 15-25 en 13-15). Ronde van Nedersaksen. Derde etappe, Göttingen - Einbeck: 1. Roe- sems (Bel) 180,1 km in 4.38.44, 2. Kup- fernagel (Dui) 2.21, 3. Schreck (Dui), 4. Ziegler (Dui) 2.24, 5. Sweet (Aus) 2.56, 6. Boven (Ned) 3.23, 7. Traksel (Ned) 8,30, 11. Sentjes, 19. Scheuneman, 49. Van Duimen 29.26, 64. Dekkers, 69. Bos, 78. Smink, 79. Ten Dam, 88. Van der Wal, 89. Van Katwijk. Algemeen klassement: 1. Roesems 13.26.15, 2. Kupfernagel 2.26, 3. Sch reck 2.30, 4. Sweet 3.09, 5. Boven 3.36, 6. Hondo (Dui) 8.22, 10 Sentjes 8.45, 42 Scheuneman 15.52, 45. Traksel 24.41. 54. Van Katwijk 29.39, 57. Van Duimen, 60. Ten Dam, 69. Bos, 71. Dek kers, 76. Van der Wal, 78. Smink 35.59. Ronde van Trentin. Vierde etappe, Arco - Trente: 1. Svorada (Tsj) 3.55.58, 2. Borrajo (Arg), 3. Gasparre (Ita). 4. Kha- lilov (Oek). 5 Salomone (Ita), 6 Aggia- no (Ita). Eindklassement: 1. Cunego (Ita) 17.31.03, 2. Golcer (Slv) 0.49, 3. Simoni (Ita) 0.53, 4. Figueras (Ita) 0.55, 5. Ton- kov (Rus) 1.06, 6. Trampusch (Oos) 1.25. Ronde van Georgia. Vierde etappe, individuele tijdrit over 29,9 kilome ter: 1. Armstrong (VSt) 39.51, 2. Voigt (Dui) op 0.22, 3. Horner (VSt) 0.45, 4. Julich (VSt) 1.00, 5. Vandborg (Den) I.24, 6. Ekimov (Rus) 1.25. Algemeen klassement: 1. Armstrong II.21.10, 2. Voigt op 0.10, 3. Horner 0.24.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 21