excellente gezichts- en ichaamsverzorging van Xtra Care Xtra Care is tevens 29 Mathilda Wisse, het eerste contact na een overlijden, geeft meerwaarde aan overledenenzorg Wilt u adverteren op deze pagina? bel voor informatie 0113 - 315520 25 jaar De Nobelaer 25 jaar exclusieve Ladies' Fashion Versluis Willeboer Maatwerk in Raamwerk vviÜebgg-- I8 Drukkerij Capello: topdrukwerk op papier en textiel Fleurige elegantie en topklasse bij Van der Sloot Schoenmode Het betere vloerenwerk: Van den Dongen Parket Dis That, de sfeermakers van Zeeland lues - Schoonheidsinstituut Xtra tuur en toepassing van excellente 'arebiedt haar cliënten een brede schoonheidsproducten bieden uaier van baanbrekende behan- interessante nieuwe mogelijkhe- >en. Hypermoderne appara- den op het schoonheidsfront. Xtra Care is gespe cialiseerd in de behandeling van cliënten (M/V) met een problematische huid. Het schoon heidsinstituut werkt onder andere met producten van het Amerikaanse merk MD Formulations, op basis van glycol- ofwel fruitzuur: ide aal voor rimpelbe handeling, verbete ring van een vette, droge of door acné geplaagde huid, ver mindering van hyperpigmentatie door bijvoorbeeld hormonale invloeden en ouderdomsvlek- gespecialiseerd in microdermabrasie, dat de buitenste huidlaag op milde wijze 'afschuurt' en verbetert, en bioskinjetting: stimulatie van het huidgebied onder rimpels verhoogt Middelburg - Een heel bijzonde- modezaak, met een schitte- |itnd interieur, rijk gevuld met trassende mode, schoenen, jassen en accessoires: ziedaar de lofielschets van Eigenwijz. latuurlijke stoffen en materia- voeren er de boventoon, ijlvol en casual laten zich uit eend met elkaar combineren Jaimet name aardetinten in ver- Mende nuances vormen het aileurenpalet van Eigenwijz. Stijlvolle vrouwenkleding met een knipoog en een geheel eigen karak ter. Zo omschrijft Sanny Leïjnse het uitgelezen assortiment in haar fraaie winkel. Centraal aan het hoge pla fond hangt een indrukwekkende artistieke impressie van een strelitzia- blad: een waterkolkachtige construc tie, vol kleine lampjes en kristallen druppels. Rozemarijn en lavendel parfumeren de lucht, brede houten vloerdelen benadrukken de huiselijke sfeer. Anders gezegd: alle ingrediën ten voor een uiterst prettige winkel sessie zijn aanwezig. Sanny Leïjnse houdt van natuurlijke stoffen zoals zijde, linnen, katoen, hennep en viscose. 'Deze stoffen val len prachtig en zijn zowel in de zomer als de winter heerlijk in het dragen. Uitgangspunt is een basiskledings tuk, dat zich ideaal laat combineren met andere elementen, van verschil lende weefsels en breisels. De kleding, stijlvol of casual, heeft verrassende details en prikkelt de fantasie. Voor vrouwen met een gro tere maat voer ik een mooie basic linnenlijn.' Niet alleen de kleding van Eigenwijz is eigen zinnig en uitdagend. Spannende en tegelij kertijd comfortabele schoenen van Jan Jansen en Loints, vrolijke tassen van Hester van Eeghen, hoedjes .van o.a. papier, beeldschoon ondergoed, vele sjaals en riemen en sieraden van FiVa en Gerjanne Wiersum maken het plaatje compleet. Eigenwijz, St Janstraat 20b, Middelburg 0118 614590 www.eigenwijz.nl donderdag 22 april 2004 Advertentie de aanmaak van collageen, waar door rimpels verminderen of zelfs verdwijnen Sinds kort biedt Xtra Care ook behandelingen tegen die pere rimpels, uitgevoerd door een arts. De Ellips-ontharingsmethode van Xtra Care onthaart perfect en blij vend, bij zowel mannen als vrou wen, op grote en kleine huidopper vlakken. Onlangs startte Xtra Care met endermologie: een unieke formule die cellulitis doeltreffend aanpakt. Een mechanische massagemethode maakt huid en onderliggend bin dweefsel los en stimuleert de afvoer van afvalstoffen. De beste resultaten worden bereikt in combinatie met het KinéSlim proteïnedieet. Onder intensieve begeleiding van het team van Xtra Care is met dit medisch onderbouwde dieet een gewichts verlies van 7 a 10 kilo per maand haalbaar. Gerichte bewegingsadvie zen op maat zorgen voor een blij vend effect. Xtra Care, Klein Frankrijk 7, Goes 0113 217771 delen. 'Het is minder afstandelijk dan in een kist, zeker voor jonge kinderen De sfeer is huiselijker, praten over het overlijden vaak vanzelfsprekender en afscheid nemen kan op elk gewenst moment. Naasten geven vaak aan dat zij het lichaam per dag zien veranderen, het geen het definitief loslaten van de overledene op de dag van de uitvaart minder moeilijk maakt. Ook de laatste zorg verlenen in een woonzorgcen trum is mogelijk Als de instelling het toelaat behoort opbaren op de eigen kamer van de overledene tot de mogelijkheden.' Voor het in hun eigen ledikantje of wiegje opbaren van heel jonge kinderen en baby's beschikt Mathilda Wisse, als enige in Zeeland, over speciaal daarvoor ontwikkelde faciliteiten. Meldingen en informatie: Mathilda Wisse, Kloetingseweg 10, Goes 0113 217060 06 24650772 Domburg - Het was feest bij De Nobelaer, afgelopen vrijdag: eigenaren Hans en Gerrie Pijnenburg namen hun klanten even mee terug in de tijd, Back to the Seventies. Op 16 april 1979 openden zij namelijk voor de eerste keer de deuren van hun winkel in exclusieve Ladies' Fashion. Door de jaren heen groeide De Nobelaer uit tot een bij velen zeer geliefd adres voor mode van topmerken. Het winkeloppervlak van De Nobelaer was ooit van zeer bescheiden omvang: op slechts 20 m2 ging de mode zaak van Hans- en Gerrie Pijnenburg van start. Maar de klandizie groeide gestaag en in de loop van 25 jaar onder ging de zaak aan de Domburgse Ooststraat meer dere metamorfoses. Vorig jaar transformeerde een gerenommeerd architect de winkel tot een schitterend designpand van 240 m2 met internationale allure, dat de klant met stijl onthaalt en ver rast. Winkelen bij De Nobelaer maakt vermoeien de en tijdrovende zoektoch ten naar de perfecte kleding en kledingcombinaties over bodig: merken als Armani Jeans, Marccain, Strenesse, Marithé Francois Girbaud, Uli Schneider en Cambio zijn er vertegenwoordigd met het mooiste uit hun collecties. Stralende, frisse tinten gaan dit zomer seizoen voorop. Pasvorm, stofkeuze en detaillering zijn steevast perfect. Naast kleding presenteert De Nobelaer ook prachtige sieraden, schoenen - waaronder vrolijke muiltjes -, super- kleurrijke tassen en trendy ceintuurs met metalen details. Gerrie Pijnenburg heeft een groot gevoel en een ijzersterk geheugen voor de smaak en voorkeur van de klanten. Voor een aantal van hen maakt zij regelmatig keuzes uit de col lectie en stuurt hen die toe per post. Slechts zelden komt er dan iets retour naar De Nobelaer. Over perfectie gesproken De Nobelaer is 7 dagen per week geopend De Nobelaer, Ooststraat 8, Domburg 0118 582121 www. denobelaer. com Goes - Mathilda Wisse is Zeeland's enige overledenenver zorgster met een eigen onderne ming. Al vele honderden overle denen werden vakkundig en met Mathilda Wisse: 'Vaak zijn naas ten er niet direct na een overlij den aan toe een kist uit te zoe ken en een rouwkaart op te stel len. Zij hebben vooral grote behoefte aan steun en begelei ding. Hun aandacht gaat in eer ste instantie uit naar de verzor ging en opbaring van de overle dene. Die zorg bieden is mijn werk. Daarbij ben ik gespecialiseerd in haar- en cosmetische verzor ging Desgewenst kunnen nabe staanden mij behulpzaam zijn, om al hun liefde in deze laatste zorg te leggen en het overlijden tot zich door te laten dringen Ook kunnen zij vragen stellen Na de verzorging krijgen zij de gelegenheid samen te zijn met de overledene, voordat de'uit- groot respect door haar verzorgd vaartondernemer in beeld komt uc„ „u;;j en de zakelijke beslommeringen rond I f ge/ft de uitvaart alle aandacht opeisen.' Mathilda Wisse de nabestaanden alle ruimte voor hun persoonlijke De overledene kan thuis op bed wor- inbreng. den opgebaard. Dit biedt diverse voor- Middetaq i «18-629056 Heinkenszand - Wim ui Johan Capello lunnen gezamenlijk ten zeer veelzijdige drukkerij. Het door hun vader Leo in gevestigde Wrijf verzorgt off set-en textieldruk en smet die bijzondere combinatie de enige zijn soort in Midden-Zeeland, levering van een uit muntend product, met oog voor het milieu is hun stre- 5e gebroeders Capello "ebben de werkzaamhe den met betrekking tot debeide takken van hun drukkerij ver- Wim gaat over de offsetdruk, dan neemt de textieldruk voor zijn lening Samen met hun respectieve- ï*e teams gaan zij voor een perfect dnoduct en voorzien zij zakelijke en particuliere opdrachtgevers door heel Nederland van alle benodigde soorten bandels-, familie- en textieldrukwerk. offsetdrukproces is van ontwerp tot en met het eindproduct volledig gedigitaliseerd. De drukpers zelf is Middelburg - Versluis Willeboer staat in Zeeland en tot ver daarbuiten bekend als dé leverancier van vlakglas en kunststof- en aluminium kozij nen, onder andere door hun uiterst vakkundige, klantgerich te en flexibele werkwijze. De medewerkers van Versluis Willeboer houden middels cursussen hun vakkennis continu op een hoog peil. Versluis Willeboer is ISO- 9002- en VCA-gecertificeerd en streeft boven alles naar topkwaliteit. Vakmanschap en een collegiale werksfeer staan eveneens voorop: de veelzijdigheid, klantvriendelijkheid en flexibiliteit van de medewerkers garanderen een optimale dienstverle ning. Glas biedt de vrijheid om te bepalen waar en hoe licht in een ruimte bin nenvalt. Het creëert sfeer, ruimte, openheid en comfort. Een juiste toe passing van glas brengt mensen met Middelburg - Lichter, ruimtelijker en gevuld met een topassorti- ment modeschoenen: Jan en Ria van der Sloot en hun zoon jebeel geautomatiseerd. Toepassing Etienne zijn zeer content met hun De vergelijking met een tuin gaat vooruitzicht stelt, «nde nieuwste technieken en machi- pas verbouwde zaak. Ook de uit- vooral op door het heldergroene tapijt Schitterend zijn o.a. de etalages aan weerszijden van de planchetten staat het allernieuwste op entree van Van der Sloot begint een schoenmodegebied verleidelijk uitge- pad van forse grijze tegels. Volg het stald. Bij de damesschoenen treft voor pad en proef binnen een sfeer van al het uitbundige gebruik van kleur, lichtvoetigheid en kleurrijkheid dat een heel fleurige zomer in het '8 garandeert een zo milieu- en "■insvriendelijk mogelijk productie wees De zeer flexibele instelling van teamleden en een scherp oor voor wensen van de klant maken de suc- ssformule van Drukkerij Capello slui- '°or het bedrukken van textiel wordt gebruik gemaakt van het zeefdrukpro- Wé, met speciale inkt die een plastic wipje vormt. Er wordt bij Drukkerij tyello nadrukkelijk niet geplakt, naar gedrukt. Dit verzekert de klant *511 een sterk, duurzaam product dat -gen een stootje kan en bijvoorbeeld i de wasmachine kan worden gerei ld Ook het basistextiel kan door Aikkerij Capello worden geleverd welvoorziene showroom geeft 5,1 overzicht van de mogelijkheden, ,in t-shirts, caps en sporttassen tot •"pakken, keycords en horecakle- ®n§- Tevens verzorgt de drukkerij finaal borduurwerk gebreide klantenkring van Van der Sloot Schoenmode reageert enthousiast op de vernieuwde, superfrisse uitstraling. de slippertjes, dat zich, als een perfect onderhouden versierd met visjes en bloemen van gazon, links en rechts van het pad uit- zacht glanzende kraaltjes en paillet- strekt. ten, en de elegante combinaties in En net als in een weldoordacht tuin- dezelfde stof van handtasjes en ontwerp zijn er verschillende knusse schoenen. (feloranje!) zitjes, waar je kunt ont- Uit de herencollectie spreekt stijl, Alsof je een wandeling maakt door spannen en genieten van de fraaie ingetogenheid maar zeker ook sporti- een schitterend aangelegde tuin: voor entourage: op glazen en kunststof viteit, tegen een rustige beige/bruine achtergrond. De gehe le collectie, die een brede doelgroep voor ziet van schoenmode op hoog niveau, baadt in het licht van speelse halogeenlampen. Een vondst zijn ook de grote, semi-transpa- rante banners tussen plafond en vloer. Van der Sloot Schoenmode voert merken als Guess, Antonio Paolo. Tommy Hilfiger, Paul Green, (Floris) Van Bommel en Van Lier. Drukkerij Capello, "o ordland 29, ^inkenszand 0113 562776 ""W-capello.nl Van der Sloot Schoenmode, Lange Delft 48, Middelburg 0118 613926 elkaar in contact. n I r I j Versluis Willeboer. Kozijnen zijn bepalend voor het comfort en aanzien van gebouwen en woningen. In zowel kunststof- als aluminium uitvoering zijn kozijnen het "raamwerk" voor architecten en ontwerpers. Kozijnen, verkrijgbaar in diverse uitvoeringen en materialen, zijn medebepalend voor het karakter van een huis of gebouw. Kwaliteitskunststof kozijnen, ramen en deuren herkent U aan het VKG- keurmerk. Zowel op het gebied van vlakglas als van kunststof- en aluminium kozij nen is Versluis Willeboer de specia list bij uitstek. Kortom: Versluis Willeboer levert Maatwerk in Raamwerk, of het nu gaat om nieuwbouw of renovatie, gebouwen of woningen. Grote vakkennis, ruime ervaring en een efficiënte werkme thode dragen zorg voor zorgvuldig, punctueel en geheel volgens afspraak uitgevoerde opdrachten U bent bij deze van harte uitgenodigd eens een kijkje te komen nemen in de fraaie showroom van het bedrijf Zoutelande - Al bijna 15 jaar bouwt Michel van Dis aan de reputatie van Bouwman Cadeau Wonen als 'sfeermakers van Zeeland'. Onlangs splitste Bouwman (met winkels in Goes, Middelburg, Zoutelande en Domburg) zich op in 2 aparte bedrijven. Michel en Machteld van Dis richten voortaan al hun aandacht op de winkels in Zoutelande en Middelburg, waar bij in Zoutelande een nieuwe naam de gevel siert: Dis That. Winkelen bij Dis That? Eén advies: neem er lekker de tijd voor. Want in deze heerlijke winkel is het genieten met een hoofdletter G. Dis That heeft een streepje vóór bij iedereen met een neus voor sfeervol wonen en leven. Je vindt er enerzijds woonacces soires en -textiel, (klein)meubelen en cadeauartikelen met een bijzondere uitstraling. Anderzijds heeft Dis That een perfect sportief-casual assortiment (bad)kledmg, schoenen en kledingac- cessoires, voor dames, heren en kinde ren. Merken als Gaastra, River Woods, Timberland, McGregor, Lapagayo en Part Two zijn erin verte genwoordigd. Michel en Machteld van Dis gaan letterlijk en figuurlijk vér der voor hun klanten: Michel reist regelmatig naar landen als India, China, Indonesië en de Filippijnen, om er persoonlijk op jacht te gaan naar exclusieve producten, van uitstekende kwaliteit, voor een aantrekkelijke prijs. Een slimme planning maakt dat Dis That het gei jaar door blijft verrassen met nieu we ideeën. De winkel straalt een aantrekkelijke nonchalance uit en je voelt je er onmiddellijk'; thuis. Niet voor niets maakt de slogan 'Feeling home' deel uit van het logo van Dis That. De" klant wordt onthaald op verse koffie en voor de jongste bezoekers is er de kinderhoek, waar speel-/ goed en videofilmpjes op hen wachten. Versluis Willeboer, Arnesteinweg 27, Middelburg 0118-629056 www.versluisenwilleboer.nl Dis That, Langstraat 11-13, Zoutelande 0118 566003 www.dis-and-that.nl Middelburg - Parketvloeren van Van den Dongen zijn niet de goedkoopste maar ook zeker niet de duurste in Zeeland. Eén ding zijn ze zeer beslist wél: de best gelegde. Al 17 jaar tekent Van den Dongen voor perfect en kunstig gelegde parketvloeren, in woningen en zelfs op miljoe nenjachten. 'Werken met hout, om daarmee de mooiste en beste vloeren te leggen: dat moet in je zitten'. Wm van den Dongen laat in de showroom van het bedrijf foto's zien van schitterende par ketvloeren in talloze houtsoorten, onder andere met ingenieuze sierpa- tronen. Aan de basis van deze kunst stukjes in hout liggen de beste kwali teit hout en groot vakmanschap. Van den Dongen Parket - als enige in Zeeland aangesloten bij de Vereniging van Parketvloerleveranciers - biedt uit gebreide mogelijkheden in parket. Een houten vloer geeft sfeer, isoleert en gaat wel 100 jaar mee. Alle parket vloeren van Van den Dongen worden verlijmd, om krimp en uitzetten van het hout te beteugelen. Daarvoor beheerde bossen. FSC wordt onder- Van den Dongen Parket, wordt het zogeheten Lorraine-sys- steund door 's werelds belangrijkste Langeviele 75, teem gebruikt, met een HDF-onder- natuur-, milieu- en ontwikkelingsor- Middelburg grond. ganisaties, zoals het Wereld Natuur 0773537735 Dit voor Zeeland exclusieve systeem - Fonds, Greenpeace en Novib. ■met vloerdelen tot 30 cm breed - is www.vandendongenparketnl zeer vochtbestendig en voorkomt proble men rond het 'wer ken' van het hout. Vloerverwarming onder de parketvloer vraagt om speciale zorg, die Van den Dongen Parket met grote kennis van zaken biedt Iedere houtsoort heeft immers zijn eigén 'gedragskenmerken', waarmee rekening moet worden gehou den voor een opti maal en duurzaam resultaat. Steeds vaker legt Van den Dongen Parket vloeren van FSC- gecertificeerd hout, afkomstig uit goed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 59