V 7 19 0 4 100 jaar v.m'f HoFF Zó neem je je werk graag mee naar huis. Ford FUTURA Er staat u iets moois te wachten. OPEN HUIS 23-24 APRIL www.pzc.nl/weer PZC :18 Nu met €1.800,- voordeel bij de Ford dealer: de FordTransit FUTURA €15.495,- Oostburg, Autobedrijf Van de Ree, 0117 - 38 32 30. St-Jansteen, Van Putten &Zn. B.V., 0114 - 31 30 41. Terneuzen, Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Slaapkenner Rademakers een gratis bedtextielpakket t.w.v. 220,00 Slaapkenner Rademakers HELP HET GELUKT H AN HELPNET GELUK'N ill! I 404040 Diabetes: sluipmoordenaar -'J Diabetes Fonds Giro 5766 donderdag 22 april 2004 Met €1.800,- dealervoordeel haalt u nu niet alleen 'n werk paard in huis, maar ook 'n paradepaardje. De uitrusting van de Transit Futura is namelijk zó ongekend luxueus voor 'n bedrijfsauto dat u 'm na het werk maar wat graag mee naar huis neemt. Erg veel extra's dus. En daar betaalt u verbazend weinig voor: slechts €15.495,- De Ford dealer biedt u de Transit Futura met: Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening ij? Elektrisch ver stelbare en verwarmbare buitenspiegels 1 Stuurbekrachtiging en bestuurdersairbag - Zeer comfortabele 6-weg verstelbare bestuurdersstoel met armsteun Easy Sound ^ystem 6000, radio/CD-speler 6,6 m° laadruimte en lage laadvloer 3" ABS/EBD FordTransttConnect Gomdoefci orancEtofvertjnjfc en C02*ulsioot knvlter van 7.: n van 4,5 13.8: COj gr/Vm ven 120-331 vwvw.ford.nl GROTE VOORJAARS- WATERBEDDENACTIE BIJ RADEMAKERS Op vrijdag 23 en zaterdag 24 april a.s. pakt weer eens fantastisch uit! Tijdens deze dagen ontvangt u bij aanschaf van een Cascade waterbed: (bestaande uit bijv. kussens, moltons, hoeslakens, dekbedden e.d., geheel naar uw keuze) Dus kom vrijdag of zaterdag a.s. naar Slaapkenner Rademakers in Terneuzen en ontvang een gratis bedtextielpakket bij aankoop van zo'n fantastisch waterbed van Cascade! Voor een ieder die zich komt orienteren: een leuke Cascade otter cadeau! Laat u zich ook deze twee dagen zeer deskundig vooorlichten over de vele excellente eigenschappen van het waterbed. Het proefliggen zal u overtuigen! Heeft een slaapoplossing voor iedereen Slaapkenner Rademakers: Axelsestraat 192 Terneuzen Telefoon 0115-613130 www.slaapkenner.nl ■k ndtikuf öööoAó VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Directie Ruimte, Milieu en Water Bekendmaking Provincie Zeeland De Kleine Lodijkpolder, gelegen in de gemeente Sluis, wordt ingericht als een recreatienatuurgebied. Een Groen Ontmoetingspunt waar u kunt wandelen of neerstrijken tijdens een fietstocht. In feite wordt hier een combinatie van natuurbeheer, cultuurhistorie en recreatie gerealiseerd. Inrichtingsmaatregelen vertegenwoordigen veel van de landschappelijke en natuurlijke kenmerken van West Zeeuws-Vlaanderen: hakhout, knotbomen, een boomgaard, streekeigen struweel, poelen en kruidenrijk weiland. Een werkgroep bestaande uit vertegenwoordigers van Het Zeeuwse Landschap (toekomstig eigenaar en beheerder van de gronden), Stichting Landschapsbeheer Zeeland (inrichtingsschets), Natuurveremging Het Duumpje West Zeeuws-Vlaanderen, gemeente Sluis en de Provincie Zee land is verantwoordelijk voor het plan. Dinsdagavond 27 april wordt de inrichtingsschets toege licht en bestaat de mogelijkheid tot het stellen van vragen of het geven van reacties. De bijeenkomst vindt plaats: Datum: Dinsdag 27 april, aanvang 19.30 uur Locatie: De Rode Leeuw Dorpsplein 13 4505 AR Zuidzande U hoeft zich voor deze bijeenkomst met aan te melden. WONINGINRICHTING Molendijk 15 - HOEK - Tel. 0115 - 4412 35 4 rui-ikulïj Check uw/ kans op diabetes via www.langzal jeleven.nl. ledereen kan diabetes krijgen. Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ont dekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe gro ter de kans op complicaties als nieraandoenin gen, slechtziendheid en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes treft nu al 1 op de 20 Nederlanders. Dat zijn minstens 850.000 mensen. De verwachting is dat het aantal diabetespa tiënten in 2020 is toegenomen met 35,7%. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Er is geen reden voor een feestje. De groei van het aantal diabetespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? - (CBFJ Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 381 8 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Ceef aan diabetes en geef om jezelf WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING J Voorontwerpbestemmingsplan Axel Burgemeester en Wethouders van Terneuzen maken bekend dat op grond van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening Terneuzen het voorontwerpbestemmingsplan Axel van 23 april tot en met 21 mei 2004 ter inzage ligt bij de balies Ruimte. Milieu en Bedrijven. Het plan is eveneens integraal te raadplegen via de website www.terneüzen.nl. Gedurende de inzagetermijn kan iedereen schrifte lijk een inspraakreactie kenbaar maken bij het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, postbus 35,4530 AA Terneuzen. Ook is het mogelijk om vragen te stellen en te reageren via de website van de gemeente of u kunt contact opnemen met de heer M. van der Ploeg, telefoon 0115-455 000. Op woensdag 28 april wordt een inspraakavond georganiseerd in de gemeentelijke vestiging Markt I in Axel. De inspraakavond begint om 19.30 uur. Na een korte presentatie van de plannen is er gelegen heid om vragen te stellen over en reactie te geven op de plannen. Voorafgaand aan de inspraakbijeenkomst is er 's middags aldaar van 14.00 tot 17.00 uur gelegen heid om het plan in te zien en individuele vragen te stellen aan medewerkers van de gemeente. Ontwerpbestemmingsplan Buitengebied Terneuzen/Sas van Gent Op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ligt het ontwerpbestem mingsplan Buitengebied Terneuzen/Sas van Gent van 23 april tot en met 21 mei 2004 ter inzage bij de balies Ruimte, Milieu en Bedrijven. Het plan is eveneens integraal te raadplegen via de gemeente lijke website www.terneuzen.nl. Er worden twee inloopochtenden gehouden bij de balie van het stadhuis in Terneuzen op maandag 10 en 17 mei van 9.00 tot 12.00 uur. Tot het ontwerpbestemmingsplan Buitengebied Terneuzen/ Sas van Gent behoort de Westerschelde en het buitengebied rond de kernen Biervliet, Hoek, Philippine, Westdorpe en Zaamslag, inclusief onder meer de buurtschappen Driewegen, Griete, Hoek van den Dijk, Kwakkel, Mauritsfort, Poonhaven, Reuzenhoek, Stoppeldijkveer, Val en Zaamslagveer, en een deel van Westdorpe en Zandstraat. Gedurende de inzagetermijn kan iedereen met betrekking tot het ontwerpplan een schriftelijke zienswijze kenbaar maken bij de Raad van de gemeente Terneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen. U dient daarbij aan te geven of u een nadere mondelinge toelichting wilt geven op deze zienswijze. Een zienswijze kan eveneens via de gemeentelijke website worden kenbaar gemaakt U vindt daar tevens informatie over de verdere afhan deling van uw zienswijze. Voor nadere inlichtingen of vragen kunt u contact opnemen met de heer A. van Hoeve, via het tele foonnummer 01 15-455 000. Bovengenoemde stukken kunnen worden ingezien bij de balies Ruimte, Milieu en Bedrijven in het stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 in Terneuzen en de vestigingen Markt I in Axel en Vlaanderenplein I in Sas van Gent, geopend op maandag van 13.00 tot 17.00 uur, op dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur. Terneuzen, 22 april 2004 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H Lonink f- erne</>

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 54