TC Biervliet slaat vleugels uit Zware opgave voor Ockenburgh Leo Paauwe grote kanshebber in menwedstrijd Hoek op zoek naar inspiratie Rinus van de Ven mist het EK Ardian Lekaj wil naar Terneuzen z21 Kleine tennisclub beschikt over kunstgras uitslagen zaterdag 17 april 2004 tfnor Peter van Kouteren BIERVLIET - Maart roert zijn staart en april doet wat hij wil. Geen sterveling bij TC Biervliet üe daarvan wakker ligt. De klei ne tennisclub beschikt over lomstgras, waardoor tennis on der vrijwel alle omstandigheden het hele jaar door mogelijk is. Dat is uniek in de streek. Het is een sterke troef van één van de kleinste tennisclubs in de omgeving en heeft na een grondige renovatie in de voor bije vijf jaar tot een verdubbe ling van het ledental geleid. „De club bestaat sinds 1971", weet voorzitter Stefan Dijkers. „Het is jaren een bloeiende vere niging geweest, maar nadat om budgettaire redenen de gra- velbanen in geasfalteerde ba nen waren veranderd, zijn veel leden gestopt. Het asfalt leid de tot veel blessures. Het leden- lal daalde naar zeventig en de club leidde een slapend be staan." Nadat zes jaar geleden een nieuw bestuur was gevormd, ging het roer in Biervliet om. Marc van Strien, de penning meester: „We hebben met heel veel vrijwilligers onze accommo datie compleet vernieuwd. Er is geholpen met het slopen van de oude asfaltbanen. Met het graaf werk, de drainage, het aanleg gen van de verlichting en water leiding om te besproeien, de be strating en het aanleggen van de tuin. De oefenkooi is opge knapt." Onderhoud „Je kunt het zo gek niet noe men. We hebben een paar fana tiekelingen die als groundsman fungeren. Kunstgras kost veel minder in onderhoud dan gra vel. We moeten af en toe eens spuiten tegen mos. Eens per jaar komt een gespecialiseerd bedrijf vooreen grote beurt. Kunstgras- banen zouden tien jaar moeten meegaan. Door onderhoud ver leng je de levensduur van je baan. Met verlichting en omhei ning erbij hebben de banen an derhalve ton in guldens gekost. Daar hebben we een hypotheek voor afgesloten." Een groot voordeel in sportief opzicht is de beschikbaarheid van de banen gedurende het he le jaar. De honderd vijf tig leden van T.C. Biervliet betalen een schijntje aan contributie, afge zet tegen de mogelijkheid om in principe 365 dagen per jaar te kunnen tennissen. Stefan Dij kers: „Windkracht tien, hagel, regen: je kunt hier altijd tennis sen." Kalender s Marc van Strien: „Alleen als het vriest of sneeuwt mag je er niet op." Dat heeft er ook toe geleid dat het hele jaar door activi teiten op de kalender staan. Miriam de Gijsel, die het secre tariaat beheert, heeft het er druk mee. Zo is er een Lady's Night en een Men's Only en een gemengd-invitatietoernooi. In tern wordt naast de weke lijks tossavond een mixed-com petitie gehouden, 's Zomers staat het clubkampioenschap op de kalender en voor degenen die niet op vakantie gaan, wordt het Thuisblijverstoernooi gehou den. Miriam de Gijsel: „Dit jaar hou den we voor het eerst de regiona le clubkampioenschappen. De winnaars van alle clubs ten wes ten van Biervliet spelen van de zomer bij ons tegen elkaar. Maar hét evenement is ons Open Haringtoernooi. Het is puur een dubbeltoernooi. Dat geeft auto matisch wat meer gezelligheid." Gezelligheid en prestatiegericht werken moeten bij T.C. Bier vliet hand in hand gaan. Van de acht teams die in competitie verband spelen, komen twee jeugdteams uit op landelijk niveau. De rest acteert een tree tje lager op districtsniveau. „Wij hebben geen superster ren", zegt de voorzitter. „Geen B-spelers of nog hoger. De mees ten van ons zijn te laat begon nen, of ooit te lang gestopt ge weest. Maar onze jeugd wordt steeds beter." De penningmeester: „De club sponsort de jeugdlessen. We pro beren de jeugd via een briefje op de scholen warm te maken." Ste fan Dijkers: „Veertig procent van onze leden bestaat uit jeugd. Dat komt eigenlijk wel goed uit, omdat de jeugd 's avonds meestal niet speelt. We gaan met de jeugd ook één keer per jaar naar bijvoorbeeld een pretpark. We reizen met hen dit jaar nog naar Hilvarenbeek om er 24 uur te tennissen voor een goed doel. En we hebben tradi tioneel een ouder-kind toer nooi." Dat de tennissers niet alleen uit Biervliet komen, verhoogt vol gens de bestuursleden vooral het plezier. „Onze leden komen ook uit bijvoorbeeld IJzendijke. Hoek en Temeuzen", stelt Mare van Strien vast. „Er zijn zelfs vakantiegangers uit Duitsland, die hier een huis je hebben en gewoon lid zijn. We zijn met zeventig euro voor een volwassene natuurlijk veel te goedkoop met onze contribu tie. Daar kun je een heel jaar voor tennissen. Aan bestuursle den worden door de overheid steeds hogere eisen gesteld. Er komt heel veel regelgeving op je af. Je maakt als club heel veel kosten, die je niet kunt terugver dienen." Kassa Tijdens het Open Haringtoer nooi moet van de zomer de kas sa echter wel rinkelen. Miriam de Gijsel: „Het wordt ons eerste lustrumtoernooi. Daarom willen we er iets speciaals van maken. Vorig jaar heeft Johnny Black- man een complete Surinaamse maaltijd gemaakt." Stefan Dijkers: „Raymond Ing- hels verzorgde met zijn zoon en dochter live-muziek. Ze speel den de pannen van het dak." Marc van Strien: „We zijn niet groot, maar proberen dat wel te zijn." doorLucien Roelandt HEIKANT - Het Hippisch Sport centrum Heikant staat morgen in het teken van de mensport. Dc vereniging De Baudeloorui- ters uit het Belgische Klein Si- naai houdt haar jaarlijkse inter nationale wedstrijd. De vraag waarom de organisatie deze wedstrijd op Nederlandse bodem houdt, vindt wedstrijdse cretaris Nele van Hecke een beetje vreemd. „Het is een wed strijd georganiseerd door men ners voor menners. Daarom kie zen we voor de beste accommo datie en die is in Heikant. Over grenzen praten, vinden wij on zin, die bestaan voor ons niet meer. De ruiters denken er blijk baar hetzelfde over. Want we zit ten met tachtig deelnemers aan onze limiet." Leo Paauwe uit Nisse beaamt de woorden van Van Hecke. •Dit is voor mij de mooiste wed strijd van het jaar. Alles is per fect geregeld. Dat vind je ner gens. Wie er één keer is geweest, komt de volgende keer terug. Paauwe is één van de deelne mers die door Van Hecke als gro te kanshebber voor de zege bij deenkelspan paarden wordt ge tipt. Geen wonder als men zijn erelijst natrekt. Of daar morgen ',veer een zege aan wordt toege voegd, is voor de regerend kam pioen van de regio Noord- en Zuid-Holland, Utrecht en Zee land beslist geen vaststaand ge geven. „Al die successen heb ik voor een groot deel aan Monty te dan ken. Een fantastisch paard, waar ik zowat alles mee won. Daardoor is de spanning die je nodig hebt om goed aan de start te komen een beetje weg. Ik was toe aan een nieuwe uitdaging. Het noodlot speelde mij daarbij wat in de kaart. Mijn vriendin Ada Steketee kwam buitenspel te staan doordat haar paard moest worden afgemaakt. Zij rijdt nu Monty en ik ga Met Dex een nieuwe uitdaging aan." Griffelbeen Van Dex, een zevenjarige vol bloed Arabier, heeft Paauwe ho ge verwachtingen. „Ik verwacht van Dex zeker zoveel als van Monty. Door een operatie aan het griffelbeen heeft hij een tijd stilgestaan. Nu hij weer fit is, pakt hij het werk voor de wagen weer uitstekend aan. Maar ik weet niet of dat voldoende is om in Heikant te winnen." Met Jeroen de Zutter, Stein van Hecke en Geert de Brouwer heb ben de Belgen sterke troeven. Maar met Gerard de Lange en Sjaak Verstappen bij het dub belspan pony's en Jan Willem de Jonge bij het enkelspan po^ ny's zijn de Zeeuwen zeker niet kansloos voor de overwinning, denkt Leo Paauwe. In Heikant begint de eerste com binatie om 9.00 uur aan de eer ste manche van de marathon, ge volgd door het wegtraject. Om 12.30 uur begint de tweede man che van de marathon. Drie drijvende krachten van TC Biervliet: Marc van Strien, Miriam de Gijsel en Stefan Dijkers (vlnr). foto Peter Nicolai door Rudy Booqert VLISSINGEN - Wekenlang heeft Rinus van de Ven er naar toe geleefd, maar op het laatste moment moest de Vlissingse mo torcrosser afzeggen. Hij was vast van plan morgen het EK in het Italiaanse Asti met een gebroken scheenbeen te rij den, maar de pijn was niet te harden. En weg was het EK. Van de Ven: „Ik ben er kapot van." Alles was in het werk gesteld om de vijftienjarige crosser in Asti aan de start te krijgen. Bijna dagelijks zat hij bij de dok ter en woensdag kreeg hij zelfs groen licht om te rijden. Met een speciaal gips om zijn onderbeen, dat hij twee weken geleden had gebroken bij een trainingskamp in Frankrijk. „Maar de pijn is niet te harden. Heb je je scheen been wel 's tegen een steen gesto ten? Nou, dat gevoel heb ik con tinu als ik op de motor zit." Woensdag en donderdag testte Van de Ven op het circuit in Vlis- singen-Oost zijn been. „Op woensdag zat hij op veertig a vijftig procent van zijn kunnen en donderdag op zestig", verdui delijkte vader en begeleider Giel. „Van de dokter mag hij rij den, maar ik heb toch de verant woordelijkheid voor hem. Het ri sico bestaat dat we hem door één wedstrijd de rest van het sei zoen moeten oplappen. En er ko men nog zoveel belangrijke wed strijden." Eén daarvan staat al voor volgend weekeinde op het progamma: de Grand Prix in Valkenswaard. Van de Ven had een wildcard, maar moest die vanwege zijn blessure inleve ren. Er loopt nu een afspraak met de bond, dat als Van de Ven dins dag - op zijn verjaardag - fit ver klaard wordt, hij mag starten in Valkenswaard. Rinus van de Ven: „Ik hoop op een mooi ver- Rinus van de Ven is diep teleurgesteld dat hij niet aan het EK kan deelnemen. foto Ruben Oreel foor Joop van den Oudenhoven DOES - Alleen een wonder kan "e driebanders van Delta/ Ockenburgh nog aan een plaats »n de play-offs helpen. Zij staan ®orgen voor de bijna onmogelij ke opgave om tegen het sterren- leam van Crystal Kelly de winst le behalen en daarmee de con currentie voor te blijven. Morgen staat de laatste ronde ran de eredivisie driebanden op i Programma en niet alles ver dopt zonder morren. Sommige !Pams (Service Pack/'t Tapperij- BC Den Hoek en René Degen- kamp) vonden na de voorlaatste ^ode dat er sprake was van competitievervalsing, omdat Twentevisie de laatste wedstrij den plotseling met maar één bui tenlander aantrad. Dit weekein de zullen die geluiden ongetwij feld weer klinken. Ook Delta/Ockenburgh zou wel eens benadeeld kunnen worden door de gang van zaken. De Goe- se formatie staat op de vierde plaats, net voldoende voor de play-offs, maar heeft de lood zware opdracht te moeten win nen van de klassementsleiders en huizenhoog favoriet voor de titel, Crystal Kelly. Het op gelij ke hoogte met Ockenburgh staande Rokx Transport heeft op papier een makkie aan het zonder Tonny Carlsen en Danny Breur aantredende Dekker Keu kens. Open vizier In Goes kwamen de Utrechters wel in hun sterkste formatie aan tafel en pakten een punt. Nie mand in het Goese misgunt de veel geplaagde ploeg van Jan Ar- nouts c.s. een plaats in de play-offs, maar men had het wel zo netjes gevonden als er met open vizier was gestreden. De situatie vooraf is als volgt: Delta/Ockenburgh staat vierde en heeft net als Rokx Transport 24 wedstrijdpunten, maar verza melde één partijpunt meer (88 om 87). Voor de statistici is het nog aardig te weten dat Ocken burgh op wedstrijd- en partij- punten, percentage en gemaakte caramboles de vierde plaats in neemt. Op teammoyenne reikt de ploeg tot de zevende plaats (1.228), Rokx respectievelijk vijf de, achtste, achtste en zevende. De opdracht is dus duidelijk: winnen en liefst met 8-0. Dan is de buit binnen. Bij een 7-1-over winning moet Rokx in elk geval met 8-0 winnen in Utrecht en dan nog eindigt men in punten gelijk. In dat geval geven de ge maakte caramboles de doorslag en daarin liggen de kaarten van de Zeeuwen het gunstigst (3754 tegen 3673), Bij uitslagen van 6-2 en 5-3 mag Rokx niet met twee partijpun- ten meer verschil winnen om de eerder geschetste situatie te krij gen. Bij een gelijkspel van De Bruijn c.s. is men afhankelijk van de uitslag van Rokx. Winnen de Brabanders, dan zijn zij ge plaatst. Spelen zij ook gelijk dan is overgebleven plaats in de play-offs voor Ockenburgh. Verlies kan de ploeg uit Etten Leur zich niet permitteren. Om het allemaal nog iets spannen der te maken: als beide ploegen verliezen en Service Pack/'t Tap- perijke wint van BC Den Hoek dan worden zij de lachende der de. De wedstrijd van Ockenburgh begint om 13.00 uur. door Jan Dagevos GOES - Voor de Zeeuwse clubs is er geen rol van betekenis meer weggelegd in de hoofdklas se van het zaterdagvoetbal. Hoek is uitgeschakeld voor de ti tel en Kloetinge degradeerde vo rige week officieel. Hoek wacht vandaag de uitwed strijd tegen Rijnsburgse Boys. De Zeeuws-Vlamingen wisten tot nu toe nog niet één keer te winnen van de ploeg uit de Bol lenstreek. Twee keer wérd er ge lijk gespeeld, drie keer verloren. „Het is moeilijk om de groep nog op te laden", zegt oefen- meester Johan Ballegeer van Hoek. „Het zijn verplichte num mers. Toch hoop ik dat iedereen z'n sportieve verantwoordelijk heid neemt. Dat is men aan zich zelf en aan de club verplicht. Ballegeer geeft eerlijk toe dat hij van dit seizoen veel meer had verwacht. „Talent zat er ge noeg in deze groep, maar dat is er helaas niet altijd uitgekomen. Het ontbrak soms aan de echte winnaarsmentaliteit. Ik moet ook zeggen dat het onderling niet altijd honderd procent heeft geklikt, maar dat kan ook bijna niet als er jaar na jaar veel nieuwe spelers worden aange trokken." door Frank Boussen TERNEUZEN - Trainer Ardian Lekaj heeft bij voetbalvereni ging Steen een verzoek inge diend om zijn contract aan het eind van het seizoen te ontbin den. Lekaj, die kortgeleden juist bij tekende bij de derdeklasser uit het zondagvoetbal, wil volgend seizoen dolgraag bij zondageer steklasser Terneuzen aan de slag. Het betekent voor hem een enorme sportieve verbetering. Lekaj hoopte gisteravond dat Terneuzen en Steen in korte tijd tot een voor iedereen acceptabe le oplossing zullen komen. „Ik zie Terneuzen natuurlijk wel zit ten. Ik wil Steen echter alleen verlaten als voor die vereniging alles goed geregeld is. Steen is na zes jaar de ploeg van mijn hart geworden. Zo'n club kun je niet zo maar in de steek laten." Steen-voorzitter Jan Pleunis: „Temeuzen nam op een correcte manier met ons contact op. Ar dian speelt het ook allemaal heel eerlijk. We gaan proberen Terneuzen. Coopertest. Mannen: 1. Erik Goossen (Terneuzen) 3795 meter, 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 3412, 3. Marntx Haak (Terneuzen) 3250, 4. Ro land Volleman (Terneuzen) 3220, 5. Al- bert Platteeuw (Terneuzen) 3215, 6. Jan de Jonge (Driewegen) 2973, 7. Ferdie de Klerk (Terneuzen) 2900. 8. André Maes (Terneuzen) 2893, 9. Niek de Jong (Terneuzen) 2860, 10. Leo Kaijser (Ter neuzen) 2823. Vrouwen: 1 Marion Goossen (Terneu zen) 2720, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 2702, 3. Carla Zegers (Koewacht) 2685. Tm 14 jaar. Jongens: 1 Martijn van Fraeijenhove (Terneuzen) 3138, 2. Quin- ten Volleman (Terneuzen) 3061, 3. Joris Suy (Terneuzen) 410. Meisjes: 1. Esther Platteeuw (Terneu zen) 3040, 2. Claire Volleman (Terneu zen) 2920, 3. Liselot Kaijser (Ter/ieuzen) 28.93. Dammen Huissen. NK, twaalfde ronde Heus- dens - Hans Jansen 0-2, Chub - Baljakin 0-2, Kuijvenhoven - Thijssen 0-2, Gérard Jansen - Scholma 2-0, Meijer - Van den Akker 1-1, Boom - Prosman 0-2, Clerc - Barkel 1-1. Stand: 1. Thijssen, Clerc 16, 3. Barkel, Baljakin 15, 5. Hans Jansen 14, 6. Van den Akker, Gérard Jansen, Prosman 13, 9. Scholma, Meijer 11, 11. Heusdens, Chub 10, 13. Kuijvenhoven 7, 14. Boom 4. Sevilla. Spaans Open, na tweede ronde: 1. Monasterio (Arg) 135 (68 67), 2. Raul Ballesteros (Spa), Canonica (Ita), Gonzalez (Arg) 136, 5. Blackey (Eng) 137' 17. Derksen (Ned) 140 (70 70)' uitgeschakeld: 148. Muntz (Ned) 153 (72 81). Houston. Mannen, 320.000 euro tweede ronde: Pavel (Roe/5) - Acasu- so (Arg) 4-6 6-3 6-2, Blake (VSt/4) - Sanguinetti (Ita) 7-5 6-3, Haas (Dui) - Goldstein (VSt) 6-4 6-2, Toersoenov (Rus) - Bogomolov (VSt) 6-3 3-6 6-2. Charleston. Vrouwen, 1,05 miljoen euro derde ronde: Venus Williams (VSt/4) - Mikaelian (Zwi) 6-4 6-1, Kosta- nic (Kro) - Randriantefy (Mad) 6-3 6-1. Kwartfinale. Martinez (VSt/16) - Petrova (Rus/8) 6-3 6-1. Estoril. Mannen, 750.000 euro. Kwartfinales: Safin (Rus/8) - Robre- dro (Spa/4) 7-6 2-6 7-6, Mayer (Dui) - Ha- nescu (Roe) 6-4 6-3, Chela (Arg/5) - Pa tience (Fra) 6-3 6-2, Labadze (Geo) - Na- dal (Spa) walkover, enkelblessure Na- dal. Vrouwen, kwartfinales: Benesova (Tsj/6) - Chladkova (Tsj/4) 6-2 6-2, Mar- rero (Spa) - Schett (Oos/5) 6-0 6-2, Loit (Fra/3) - Koukalova (Tsj) 6-3 2-6 6-4, Co- hen-Aloro (Fra) - Sucha (Slw) 3-6 6-4 6-4. Valencia. Mannen, 490.000 euro. Kwartfinales: Montanes (Spa) - Lopez (Spa) 2-6 6-2 6-0, Verdasco (Spa) - Fer rer (Spa/7) 5-2 afgebroken wegens re gen Verdasco - Ferrer, Ferrero (Spa/1) - Ancic (Kro), Martin (Spa/6) - Christophe Rochus (Bel) verplaatst naar zaterdag. Ljubljana (Slv). EK mannen. Landen ploegen, kwalificatie: 23. Nederland 149,309. Bijzonderheid: Van Gelder plaatst zich als zevende voor de toestel finale op ringen. Eerste divisie: Graafschap - Eindho ven 3-0, Sparta-TOP 0-0, MVV-Cambuur L. 1-1, Helmond Sp-AGOVV 3-0, Haar lem-Heracles 0-2, GA Eagles-VVV 2-4, Fortuna S.-Stormv. 1-1, Dordrecht-Em- men 1-5, Den Bosch-Excelsior 2-2. om er voor alle betrokken op een aanvaardbare manier uit te komen. Natuurlijk is het wel zo dat wij een goede trainer kwijt raken en nu, op een tijdstip dat iedereen onder dak is, op zoek moeten naar een opvolger. Dat zal niet meevallen en daar zal van de kant van Temeuzen iets tegenover moeten staan. We heb ben deze week met de techni sche commissie onze gedachten al eens laten gaan over een even tuele opvolger. Wij willen dit weekend graag met Temeuzen praten." Die intentie heeft Terneuzen eveneens. Interim-voorzitter An ton Hermus heeft goede hoop op een positieve afronding. „Met Lekaj zijn we in principe rond. Dit weekend moeten we met bei de besturen rond de tafel." Op de vraag of Steen een flinke vergoeding tegemoet kan zien, heeft Hermus een duidelijk ant woord: „Gezien de zwakke fi nanciële positie van Temeuzen willen we Steen een aantal voor stellen doen in de sportieve sfeer. We komen daar samen wel uit." Excelsior 32 20 7 5 67 62-34 Den Bosch 33 19 8 6 65 77-45 Heracles 32 17 9 6 60 63-38 Helm Sp 32 18 6 8 60 61-36 Sparta 33 18 6 9 60 69-41 Graafsch 33 17 8 8 59 58-39 Emmen 32 16 9 7 57 60-45 WV 32 17 4 11 55 68-56 GA Eagles 32 12 8 12 44 70-58 AGOW 32 12 8 12 44 54-48 Stormv. 32 11 8 13 41 49-54 TOP 32 10 8 14 38 49-53 Haarlem 33 9 8 16 35 38-58 Veendam 32 7 12 13 33 41-65 Dordrecht 32 4 14 14 26 29-52 i Eindhoven 32 5 11 16 26 34-58 Cambuur 32 6 8 18 26 33-61 MVV 32 5 8 19 23 29-67 Fortuna S. 32 3 10 19 19 33-69 België, competitie: Anderlecht - Ber gen 4-1. Frankrijk, competitie: Guingamp - Metz 1-1. Veenendac! V°»nendaai. Cadamu- ro (Ita) 207,4 kilometer in 4 40.29 (44,37 km/u), 2. McEwen (Aus), 3. Planckaert (Bel), 4. Koerts (Ned), 5. Gontsjar (Oek), 6. Aerts (Bel) 0.06, 7. Johansen (Den) 0.14, 8. Konecny (Tsj) 0.18, 9. Kejval (Tsj), 10. Wuyts (Bel), 11. Vierhouten, 15. Sentjens, 16. Van der Pluijm, 20. Lucassen, 22. Dekkers 1.36, 26. Trak- sel 3.28, 27. Van der Ven, 31. Van Katwijk, 32. Voskamp, 33. Honig, 35. Jeurissen. Sabinanigo. Ronde van Aragon. Der de etappe, Sabinanigo - Sabinani go: 1. Zaballa (Spa) 170 km in 4.06.51, 2. Laguna (Spa), 3. Karpets (Rus), 4. Ar- reitunandia (Spa), 5. Hruska (Tsj), 6. Pe rez (Spa) Algemeen klassement: 1. Mentsjov (Rus) 12.25.09, 2 Garzelli (Ita) 0.04, 3. Piepoli (Ita) 0.06. 4. Gil (Spa) 0.08, 5. Mancebo (Spa) 0.45. Oslo. WK, divisie I, groep A Nederland - Groot-Brittannie 4-1 (0-0 2-0 2-1). Hon garije - Wit-Rusland 1-7 (1-2 0-1 0-4). Stand: 1. Wit-Rusland 4-8, 2. Noorwe gen 3-5, 3. Nederland 4-4, 4. Hongarije 4-4, 5. Groot-Brittannië 4-1, 6. België 3-0. Cezme (Tur). WK Mistral. Mannen, stand na 8 races: 1. Huguet (Fra) 17 punten, 2. Bontemps (Fra) 19, 3. Miarc- zynski (Pol) 24,15 Van Dijk 62,29. Bouman 122. Amsterdam. NK, finales. Vrouwen. 50 vrij: 1. Veldhuis (De Whee) 25,46, 2. Annabel Kosten (AZ&PC) 25,68, 3. Groot (De Dolfijn SPAX) 25,79. 400 vrij: 1. Van Dijk (Hoorn) 4.20,39, 2. Van der Weijden (MNC Dordrecht) 4.21,47, 3. Bank (De Dolfijn SPAX) 4.26,74. 100 rug: 1. Luiken (PSV) 1.03,25, 2. Schinkel (De Whee) 1.04,07, 3. Koster (Hooge- veen) 1,04,38 200 school: 1. Baans (De Kempvis) 2.34,94, 2. Ten Brink (Xlence Swimteam) 2.36,04, 3. Nijhuis (OZ&PC) 2.36,43. 4x100 vrij: 1 De Whee 3.54,68, 2 DWK-XCESS 3.56,50, 3. De Dolfijn SPAX 3.57,50. Mannen. 50 vrij: 1. Kenkhuis (De Dol fijn SPAX) 22,43, 2. Veens (PSV) 22,74, 3. Oosting (PSV) 23,17. 400 vrij: 1 Fei ten (Aqua-Novio'94) 3.57.74, 2. Schelvis (De Kempvis) 4.02,35, 3. Van de Merwe (DES) 4,11,42 100 rug: 1 Ganzevles (De Dolfijn SPAX) 57,47, 2. Zastrow (PSV) 57,53, 3. Keetman (DWK-XCESS) 57,79. 200 school: 1. Van Valkengoed (De Dolfijn SPAX) 2.17,45, 2. De Wildt (PSV) 2.18,42, 3. Van Aggele (MNC Dor drecht) 2.18,61 4x100 vrij: 1 DWK-XCESS 3.32,61, 2. Zeester-Meer val 3.34,54, 3. De Dolfijn SPAX 3.36,18. Athene. Olympisch kwalificatie toernooi synchroonzwemmen. Eind stand duetten: 1. Rusland 98,667, 2. Japan 97,667, 3. Spanje 96,251, 13. Ne derland (Bianca en Sonja van der Vel den) 89,833. Bijzonderheid: Nederland niet gekwalificeerd, plaats bij de eerste twaalf was vereist.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 83