Op zoek naar eer: baan PZC BEZORGERS M/V VELDSINK Kleintjes narkt Hoofd Administratie Michael Page Wij hebben vele specialiteiten. En Jij? Geef lucht Geef leven Geef! ADVIESGROEP ir randstad «wfctffog w»«ftk»«ü (m vj m*wsw Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Eike dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op aile niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. ...een bouwer... Dura Vermeer Groep NV is een hoogwaardig concern, dat actief is in bouw en infrastructuur. Met een omzet van 1 miljard en circa 3.700 medewerkers behoort de organisatie tot de top van de Nederlandse bouwbranche. Dura Vermeer is een platte organisatie die marktgerichtheid, korte communicatielijnen en een grote mate van flexibiliteit garandeert. Een van de ruim dertig werkmaatschappijen en deelnemingen is de zelfstandig opererende werkmaatschappij Dura Vermeer Bouw Zeeland B.V. in Goes. Met een omzet van 20 miljoen en 60 enthousiaste medewerkers is de organisatie actief op het gebied van ontwikkelen en realiseren van projecten in de woning- en utiliteitsbouw. Voor deze financieel gezonde en groeiende organisatie zijn wij op zoek naar een enthousiast en pro-actief Hoofd Administratie. Taken en verantwoordelijkheden: zorgdragen voor volledigheid, juistheid en actualiteit van de volledige administratie. Adviseren van de directre over het te voeren financiële beleid. Verzorgen van maand- rapportages en analyses. Bijdragen aan het uitbouwen van de organisatie. Leidinggeven aan en coachen van vier medewerkers. Lid van het Management Team. Profiel van de geschikte kandidaat: afgeronde bedrijfs economische opleiding op HBO-mveau. Minimaal vijfjaar relevante werkervanng, bij voorkeur in de bouw- of vastgoedbranche. Ervaring met projectadministraties. Assertieve, daadkrachtige en sterke persoonlijkheid. Gedreven, pro-actieve, extraverte peoplemanager. In staat een sterke teamgeest te creëren. U kunt reageren via www.michaelpage.nl Voer in het zoekveld het vacature-referentienummer in: RT/106526. De optie "Solliciteren" in de advertentie maakt het mogelijk uw gegevens en CV te verzenden. Een ontvangstbevestiging zal per omgaande naar het door u gebruikte e-mailadres worden gezonden. Uw sollicitatie wordt behandeld door de heer Ruud Thijssen. Telefoon: 040-2433735. DURA VERMEER www.michaelpage.nl FINANCE Australië België Brazilië Duitsland Frankrijk Groot-Brittanië Hong Kong Italië Japan Nederland Portugal Singapore Spanje Verenigde Staten Zweden Zwitserland KRANT VOOR ZEELAND In Middelburg zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. Mogen wij je voorstellen: Sluis, gelegen in West Zeeuws-Vlaanderen. Een gemeente waar je elke dag iets nieuws ontdekt. En waar je altijd vindt watje zoekt. Drukte en bedrijvigheid bij de haven van Breskens, bijvoorbeeld. Maar ook rust en ruimte in het achterland. Sluis biedt het beste van twee werelden. Knusse familiestranden én stille natuurgebieden. Drukke koop centra én een weids polderlandschap. Moderne woonwijken én historische kernen. Met elk hun eigen aardigheden. Ook interessant om te weten, is datje hier in de meest Zuidwestelijke punt van Nederland bent. Met Brugge en Gent, maar ook Frankrijk op een steenworp afstand, kun je hier volop van het leven proeven. Niet alleen het gebied bevindt zich in een dynamische ontwikkelingsfase (vele ruimte lijke plannen zijn in ontwikkeling of al in uitvoering), maar ook de gemeentelijke organisatie is volop in beweging. Je kunt hier dan ook alle kanten op. Tenminste, als je iemand bent met een breed blikveld. In een landelijke gemeente moetje namelijk van vele markten thuis zijn. Heb jij méér in huis dan jouw cv doet vermoeden? Wij horen het graag. Sluis. Gemeente Buitengewoon ambtenaar burgerlijke stand (vacaturenummer 04/08) Bij de Sector Burgers, afdeling Bevolking. We bieden je een tijde lijke aanstelling voor een periode van 5 jaar met de mogelijkheid tot verlenging met maximaal 5 jaar; bij het bereiken van de 65-jarige leeftijd volgt eervol ontslag. Je ontvangt een vergoeding per voltrokken huwelijk of geregistreerd partnerschap van netto 54,45 op werkdagen en netto 63,53 op zaterdagen. Op dit moment zijn er vijf buiten gewoon ambtenaren van de burger lijke stand in dienst van de gemeente Sluis. Jaarlijks voltrekken deze ambtenaren ongeveer 120 huwelijken. Omdat één van deze ambtenaren binnenkort met pensioen gaat zoeken wij spontane personen die het leuk vinden om bij ons huwelijken te voltrekken en partnerschappen te registreren. Als buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand word je, op free lance basis, uitsluitend belast met het voltrekken van huwelijken en het registreren van partnerschappen. In de voorbereiding neem je contact op met de huwelijkskandidaten zodat je een toespraak kunt houden die zo veel mogelijk afgestemd is op de persoonlijke situatie van beide partners. Wij zoeken personen met de Neder landse nationaliteit die beschikken over enige levenservaring en die hun hand niet omdraaien voor een gepaste toespraak. Het is mooi mee genomen als je een mbo-niveau hebt en met name op vrijdagmiddag en op zaterdag, flexibel inzetbaar bent. Spreek je ook nog (enkele) vreemde talen, dan ben je wat ons betreft een geschikte kandidaat. sl gezichten. We zijn heel benieuwd naar jouw specialiteiten. Schrijf deze vóór 30 april 2004 in de vorm van een brief met cv aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Sluis, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Vermeld op je brief het vacature nummer. Wil je meer informatie over de functie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Bevolking, de heer S.E. Bosman, telefoonnummer (0117) 45 72 66. Wil je meer informatie over de omgeving of over de gemeente lijke organisatie kijk dan op www.gemeentesluis.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Sluis -jr Giro 55055 0 Veldsink Adviesgroep assurantie- en financieel adviesbureau bestaat 25 jaar. Door een dynamische benadering van de markt en onze relaties is het bedrijf uitgegroeid tot 7 vesti gingen in Brabant en Zeeland. Uitgangspunt is het streven naar een klant als totaalrelatie. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een fulltime ASSURANTIEADVISEUR buitendienst Functie: Het op enthousiaste wijze onderhouden van contacten met bestaande en potentiële relaties voornamelijk in de particuliere sector, het verstrekken van op maat gesneden adviezen, het uitbrengen van offertes en het afsluiten daarvan Profiel: - MBO/HBO werk- en denkniveau met assurantie B diploma - Klantgerichte en commerciële instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel, pro-actief en ambitieus - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - Enkele jaren relevante werkervaring - Werken in de avonduren hoort bij de job Veldsink Adviesgroep biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, opti male doorgroeimogelijkheden met volop ruimte voor eigen initiatief. Bent u geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar Veldsink Adviesgroep, t.a.v. personeelzaken, Postbus 320, 4330 AH Middelburg. Bel voor nadere inlichtingen Danielle Toelen, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0118-616355. 'Het leuke is dat je hier account- én people manager bent' Mike Struik intercedent Randstad Randstad is in de regio Oosterhout en Roosendaal op zoek naar inter- cedenten zoals Mike Struik. Iemand die mensen en werk bij elkaar brengt. Hij houdt contact met 36 bedrijven. Analyseert hun wensen en speelt daar pro-actief op in. Daarbij is hij verantwoordelijk voor een omzet van ruim 1 miljoen euro. Hij haalt nieuwe klanten binnen; werft en"selecteert flex- werkers en begeleidt hen. Mike is sales-, account- en personeelsmanager tegelijk. Mike is Randstad. Hoogst persoonlijk. Intercedenten Werken bij Randstad betekent dat je oog hebt voor kwaliteit, de klant centraal hebt staan en gericht bent op resultaat. Je beschikt over 2 jaar commerciële werkervaring, kunt goed samenwerken en toont initiatief. Hbo- of academisch denkniveau is vereist. Je hebt goede mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen. Spreekt deze fulltime baan je aan, stuur dan een brief met CV naar Randstad Regiokantoor, t.a.v. Loes Piasmans, personeels manager, Prinsenkade 5a, 4811 VB Breda. E-mailen kan ook: loes.plasmans@nl.randstad.com Eerst meer weten over deze functie of Randstad? Bel 076 - 523 25 81 of kijk op www.randstad.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6