Een zorgdragende organisatie Sandereijn b.v. verzorgenden niveau 3-IG m/v MANPOWER O Stichting Woonzorg PERSONEELSFUNCTIONARIS M/V erseke b.v. STOFFELS PROJECTMANAGER RECREATIEPARK M/V Pellikaanbouw Shopmanager {full-time} Floormanagers (full-time) Verkoopmedewerkers {full-time en part-time) Verkoopmedewerkers (weekend) Stockmedewerkers Ander woord voor occasion: bestelwagencabrio, bedrijfswagen, oldtimer, sportwagen, coupé, terreinwagen, ruimtewagen West Zeeuws-Vlaanderen Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen is een organisatie waar verpleeghuis 'de Stelle' in Oostburg en woonzorgcentra 'Rozenoord' in Sluis en 'Ter Schelde' in Breskens toe behoren. Het Woonzorgcentrum Rozenoord verleent verzorgingshuiszorg aan 51 bewoners. Daarnaast wordt er verpleeg huiszorg geboden aan 10 bewoners op de Verpleegunit De Kolfweide die gesitueerd is binnen het woonzorgcentrum. Extramurale zorg wordt verleend aan de bewoners van de serviceappartementen in 'de Toren van Bourgondië'. Aan het Rondeel te Sluis wordt zowel verzorgingshuiszorg als verpleeghuiszorg verleend. Wij zijn op zoek naar twee enthousiaste voor 20 - 28 uur per week voor Woonzorgcentrum 'Rozenoord' UW TAKEN: U geeft een maximale bijdrage aan de begeleiding, verzorging en verpleging van de aan u toevertrouwde bewoners in woonzorgcentrum Rozenoord, de Toren van Bourgondië en de Kolfweide. UW INBRENG: Wij verwachten van u dat u in het bezit bent van het diploma ziekenverzorgende, verzorgende kwalificatie niveau 3-IG, of een gelijkwaardig diploma. U kunt zelfstandig werken binnen de vastgestelde richtlijnen en tevens bent u een collega waarop binnen het team gerekend kan worden. WIJ BIEDEN: Een dienstverband voor onbepaalde tijd, met een arbeidsduur tussen 20 en 28 uur per week gemiddeld per week. De werkzaamheden worden verricht volgens rooster met diensten van maandag tot en met zondag. Salariëring volgens FWG 35, minimaal 1472,56 en maximaal 2137,59 bij een fulltime dienstverband. De overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen. INLICHTINGEN: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer L. Weemaes, locatiemanager tel: 0117-495800. SOLLICITATIE: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot donderdag 29 april 2004 richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevrouw K. Bauwens, pastoor van Genklaan 6, 4501 AH Oostburg of per e-mail via K.Bauwens@zzv.nl Sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 6 mei 2004. Meer informatie over Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen kunt u vinden op www.woonzorgwzv.nl. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. is onderdeel van het Beate Uhse Concern en met haar 50 winkels in de Benelux en Frankrijk bekend onder de naam "Erotic Discount Centre", marktleider op het gebied van erotische detailhandel. Ter vervanging van onze huidige personeels- functionaris zijn wij voor het hoofdkantoor in Walsoorden op zoek naar een fulltime De functie-inhoud: U adviseert en ondersteunt het management bij de uitvoering en de verdere ontwikkeling van het personeelsbeleid. U verzorgt de werving en selectie van potentiële nieuwe medewerkers, op locatie, door heel Nederland U verzorgt de loonadministratie van verschillende bedrijven. U bent verantwoordelijk voor de personeels- en roosterplanning van al onze filialen. U beheert de volledige personeelsadministratie. U onderhoudt contacten met o.a. Arbo-dienst, uitzendbureaus, UWV en andere externe instanties. Uw profiel: U heeft een HBO werk- en denkniveau. U heeft door werkervaring de benodigde kennis verkregen op het gebied van loonadministratie en sociale wetgeving. Naast uw flexibele en zelfstandige instelling, kunt u tevens goed in teamverband werken.Verantwoordelijkheidsgevoel en nauwkeurigheid zijn voor U vanzelfsprekend. Bekendheid met Exact Globe 2000 en de franse taal is een pré. Ons aanbod: Een belangrijke rol in een platte organisatie. Een zelfstandige en uitdagende baan in een jong enthousiast team binnen een dynamische omgeving waarin U zich volop kunt ontplooien. Voor meer informatie kunt U contact opnemen met mevr. M. Agterberg, tel. 0114-687289 Uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen richten aan: SANDEREIJN B.V.,afd. Personeelszaken, Postbus 27,4587 ZG Kloosterzande Reacties per e-mail: lnfo@sandereijn.nl Postbus 42 - 4400 AA Yerseke - HOLLAND - Telefoon: 0113 57 19 18 - Fax: 0113 57 26 40 - Email: endy@zeelandnet.nl Wij zijn op zoek naar een vakbekwame: STORING-ONDERHOUDSMONTEUR M/V Wij denken aan een enthousiaste vakman die zelfstandig storingen verhelpt, onderhoud uitvoert en aanpassingen aan het machinepark doet. U heeft een opleiding op LTS-C niveau met enige jaren ervaring of MTS-WTB. Kandidaten met kennis van electro en/of ervaring in een productiebedrijf genieten de voorkeur, Wij bieden een leuke werksfeer met regelmatige werktijden en een beloning in overeenstemming met de functie. JJw sollicitatiebrief kunt u opsturen.naar bovenstaand adres t.a.v. Christian Poppe of per email: Uw reacties zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. Endy bv is een op de internationale petfood- markt opererend pro ductiebedrijf. Wij heb ben ons gedurende de laatste 25 jaar ge specialiseerd in het produceren en ver pakken van mineralen voor vogels en duiven. Op dit gebied hebben wij een toonaange vende positie ver- CLEANING Stoffels Cleaning is onderdeel van Vebego International BV, een onderneming actief in dienstverlening met bedrijven in 9 Europese landen. Schoonmaak is haar kernactiviteit. Stoffels Cleaning is een professioneel schoonmaakbedrijf mei een omzet van ca. 15 miljoen. Ons werkgebied is Zuidwest Nederland, opgesplitst in 5 districten. Voor een groot recreatiepark op Schouwen en Duiveland zijn wij op zoek naar een (Part-time/Full-time) Ben jij een sterk gemotiveerd iemand die graag zelfstandig werkt en houdt van ondernemen? Wellicht denk je dat werken voor een schoonmaak bedrijf niets voor je is omdat velen denken dat schoonmaken geen heuse bedrijfstak is. Het tegendeel is echter waar! Projectmanager is een veeleisende functie, waar alleen de beste, meest doortastende en creatieve manager succesvol zal zijn, omdat onze klanten een perfecte service vragen. Ook het betreffende recreatiepark. Bij schoonmaken draait alles om communicatie en perceptie. Stoffels Cleaning gebruikt zeilen als metafoor voor het imago, daar deze metafoor het beste aangeeft wat onze filosofie en missie is. Teamwork is allesbepalend. Stoffels Cleaning stelt haar mensen centraal. Onze mensen zijn ons geheim, ons Unique Selling Point. Wij investeren dan ook veel in opleidingen £n training. Het recreatiepark is gelegen op het Zeeuwse eiland Schouwen en Duiveland. Als projectmanager recreatiepark werkje in zeer nauwe samenwerking met de hoofd huishouding van het park zelf en zorg je voor tel correct uitvoeren van de schoonmaakwerkzaam- heden van de vakantiebungalows. De wisseldagen zijn °P maandag en vrijdag. De overige dagen ben je druk kzig met het treffen van alle voorbereidingen. De samenwerking met het park zal op een niet traditionele wijze vorm krijgen d.w.z. een daad werkelijk geïntegreerde samenwerking. Jij zult een belangrijke sleutel zijn tot het welslagen van de samenwerking. De projectmanager en hoofd huishoudelijke dienst moeten twee handen op één buik zijn. Als projectmanager ligt je verantwoordelijkheid primair bij een goed reilen en zeilen van de dagelijkse gang van zaken. Je onderhoudt intensief contact met de leiding van het recreatiepark, speelt in op wijzigende behoeften en bewaakt het hoge kwaliteitsniveau. Je bent budget verantwoordelijk voor alle objecten en dient rekening te houden met alle (wettelijke) voorschriften en procedures die binnen het bedrijf gelden. Stoffels Cleaning is gecertificeerd volgens ISO 9002/OSB+ en is tevens in bezit van het veiligheids certificaat VCA*. Alhoewel je onderdeel bent van een sterk gemotiveerd team werk je zelfstandig. Eersteklas organisatie en planning talent is een vereiste, alsmede vlot en duidelijk kunnen communiceren op verschillende niveaus, schriftelijk en mondeling. Je opleiding is MBO/HBO niveau. Leeftijd vanaf 25 jaar en in bezit van een rijbewijs. Stoffels Cleaning wordt erkend als een kwaliteits bedrijf. In een verdringingsmarkt is kwaliteit en nakomen van afspraken het verschil. Dit is waar Stoffels Cleaning ten tonele komt. Durf jij de uitdaging aan om met Stoffels Cleaning de juiste koers in schoonmaken uit te zetten? Wij vragen veel, dat beseffen we. Maar wij bieden ook meer dan gemiddeld zoals: prima salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en flexibel pensioen. Ervaring in de zakelijke dienstverlening is een pré, maar persoonlijkheid, doorzettingsvermogen en klantgerichtheid zijn belangrijker. Je wordt onderdeel van een succesvol team. De komende jaren zullen worden gekenmerkt door sterke groei en mogelijkheden. Stap aan boord en help ons in het navigeren van de juiste koers in schoonmaken. Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw CV met sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Stoffels Cleaning '•«"-v. de heer N.M. Bloot Postbus 141 4530 AC Temeuzen Voor meer informatie www.stoffels.nl Op zoek naar: verantwoordelijkheid, uitdaging, zelfstandigheid en vernieuwing??? Pellikaan Bouwbedrijf b.v. biedt u deze mogelijkheid. Tilburg - Düsseldorf - Brussel - Londen Pellikaan Bouwbedrijf b.v. is een internationaal ISO 9001-gecertificeerd bedrijf. Het hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg. Nevenvestigingen hebben wij in België, Duitsland en Engeland met totaal circa 180 medewerkers. Wij ontwikkelen en realiseren in samenwerking met onze opdrachtgevers in diverse landen een veelheid en verscheidenheid aan projecten zoals (subtropische) zwembaden, sport- en fitnesscentra, scholen, kantoren en multifunctionele accommodaties. In verband met uitbreiding van onze organisatie zoeken wij op korte termijn een enthousiaste en creatieve medewerker voor de functie van BOUWKUNDIGE CALCULATOR In samenwerking in een bouwteam wordt u belast met de calculatie van een verscheidenheid aan projecten. Onze verwachtingen van u zijn - Een bouwkundige opleiding op MTS/HTS-niveau - Reeds geruime tijd ervaring bij het zelfstandig calculeren van aanbestedingen en turn key projecten - Creatief en inventief in het nemen van beslissingen - Enthousiast - Ervaring met sport en utiliteitsbouw Uw taken zullen bestaan uit o.a. - Zelfstandig geautomatiseerd calculeren - Calculeren in het projectontwikkelings- en acquisitietraject - Gesprekken voeren met o.a. opdrachtgevers, adviseurs en onderaannemers Wij bieden u - Een interessante en verantwoordelijke baan met vele contacten op een breed werkterrein - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - Bij gebleken geschiktheid is er voldoende mogelijkheid tot verdere ontplooiing binnen ons bedrijf Indien u belangstelling heeft voor de functie, zien wij graag uw schriftelijke reactie, gericht aan de heer S. de Wit (directeur Nederland), voor uiterlijk 23 april 2004 tegemoet. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen naar 013-4657666 of e-mailen naar aionah pellikaan.com PELLIKAAN BOUWBEDRIJF B.V., postbus 551, 5000 AN Tilburg Dit najaar opent Mexx Familystore te Goes. Hiervoor zoeken wij: (oproepbaar) Shopmanager {ref. 1001) Als shopmanager draag je de dagelijkse verantwoordelijkheid voor deze Mexx Store en ben je commercieel verantwoordelijk vóór het behalen van de vooropgestelde targets. Het shop-team kan op jou rekenen en jij inspireert en motiveert hen. Samen werken jullie aan het succes van deze Mexx Store. Beschik je over meerdere jaren leidinggevende ervaring in een gelijkwaardige functie, aarzel dan niet om ons te contacteren! Floormanager {ref. 1002} De floormanager is de rechterhand van de shopmanager en draagt de verantwoordelijkheid voor een bepaalde afdeling. Je bent modebewust en je bent op de hoogte van wat reilt en zeilt in de modewereld. Verder heb je enige ervaring in een leidinggevende functie in de verkoop van kleding en weet je te werken met commerciële targets. Verkoopmedewerker {ref. 1003) Ervaring in het verkopen van fashion is een pluspunt. Je hebt een modieuze uitstraling; je kunt goed in teamverband werken en het Mexx concept spreekt je aan. Vanzelfsprekend vind je het prettig om het mensen naar de zin te maken. Stockmedewerkers {ref. 1004} V# Je bent scholier en je bent bereid om na schooltijd flink de handen uit de mouwen te steken. Je bent bereid om op flexibele tijden te werken. Je taken bestaan uit het verwerken en controleren van binnengekomen goederen. Voor alle verkoopfuncties geldt dat men bereid moet zijn te werken op zaterdag en koopavond. Stuur je cv, sollicitatiebrief met pasfoto en vermelding van de vacature/ref. nummer waarop je reageert naar: MEXX - Lifestyle Concepts B.V. t.a.v. Mevr. W. Deurloo-Jonker, Singelstraat 17, 4461 HZ Goes Bureau BV rteckermann I neckermann V Telcon Outbound Telemarketing Avondtelefonisten M/V Aan de hand van een bellijst benader je mensen voor het maken van een afspraak. De werktijden zijn van ma t/m vrij 18.00 tot 21.00 uur Je dient minimaal 2 avonden per week beschikbaar te zijn. Contact (0115) 61 62 64 of (0114)3746 60 Callcenter Telefonisten M/V We zoeken 10 klantvriendelijke telefo nistes met een goede beheersing van de Nederlandse taal. Je kunt drie of meer avonden werken eventueel aangevuld met een of meerdere dagdelen. Contact: (0115) 61 62 64 of (0114)3746 60 Administratief Medewerker M/V Binnen de divisie Kredietbeheer is er plaats voor een Administratief Medewer ker. Je hebt een MEAO-dipioma óf door werkervaring aantoonbaar MBO-niveau. Contact: (0115) 61 62 64 of (0114)37 46 60 Medewerker Technische Service M/V Op de helpdesk handel je schriftelijk of telefonisch vragen en/of klachten af. Affiniteit met technische productgroep vanuit werkervaring is een pre. MBO werk- en denkniveau. Contact: (0115) 61 62 64 of (0114)37 46 60 Senior Correspondent M/V Je bent een commercieel ingestelde enthousiaste teamworker met MBO werk- en denkniveau. Je hebt een uitste kende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Contact: (0115) 61 62 64 of 0114)3746 60 Reageer voor 21 april en je hoort die dag of je aan de slag kunt! your work, our job. Gehandicapt of chronisch ziek Of hel nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, ven/oer of lotgenotencontactKom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! Postbus 8so. 3800 AW Amersfoort Met ANGO kom je tot je recht! 1,1 S.ÏÏI"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 51