kb BEZORGERS m/v PZC Commercieel Medewerker Binnendienst m/v S&P care rayon-managers m/v fulltime Gemeente Sluis EEN DYNAMISCHE ZELFSTANDIG ONDERNEMER (M/V) Een uitdaging voor het team. Ook voor U? Leerling-verpleegkundige Spoedeisende Hulp zaterdag 17 april 2004 Molenaar Betonindustrie B.V. is marktleider en producent van kleine betonproducten op het gebied van wapening en bekisting- afstandhouders De betonproducten worden afgezet in de marktsegmenten woningbouw, weg- en waterbouw, utiliteitsbouw, vlechtbedrijven en de groothandel zowel in als buitenland. Wegens vertrek van een van onze medewerkers zoeken wij op korte termijn contact .met kandidaten voor de functie van: Oe functie-inhoud: Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor de inkoop van onze (handels)artikeien en medeverantwoordelijk voor de telefonische acquisitie en verkoop van ons assortiment. U onderhoudt de beslaande contacten waarbij relatiebeheer essentieel is. Ook bent u medeverantwoordelijk voor de ondersteuning van de verkoop bij het werven van nieuwe klanten. De werkzaamheden omvatten o.a. het geven van begeleiding en het mede realiseren van de omzetdoelstelling. Tevens zult u de verkoop-ontwikkeling op de voet behoren te volgen en hierover rapporteren. Molenaar Betonindustrie vraagt: Een MBO-opleiding waarbij de voorkeur uitgaat naar M.E.A.O. (IHGH of in deze richting). Enige ervaring in de commercie strekt tot aanbeveling. Ook enig technisch inzicht evenals kennis van Word en Excel is noodzakelijk. Goede contactuele eigenschappen en representativiteit, creativiteit, innovativiteit en enthousiasme is een must! Leeftijd tot ca. 25 jaar. Molenaar Betonindustrie biedt: Een afwisselende en zelfstandige functie (mogelijk als doorgroeifunctie naar de buitendienst) bij een dynamische en gezonde onderneming. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfsprekend. Schrijf uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen, met C.V. en recente pasfoto naar.- MOLENAAR BETONINDUSTRIE B.V., Postbus 47, 4460 AA GOES. T.a.v. de heer J.RC. Molenaar. MOLENAAR betonindustrie Postbus 47 4460 AA Goes Albert Joachimikade 49 4463 AA Goes Nederland T 0113 22 30 30 F 0113 21 10 10 info@molenaar-beton.nl www.molenaar-beton.nl Accountants Belastingadviseurs S&P Accountants en Belastingadviseurs, is een breed georiënteerd accountantskantoor, gericht op de dienstverlening t.b.v. het MKB. Ons dienstenpakket bestrijkt een groot aantal werkgebieden, zoals o.a. accountancy, fiscale advisering, administratieve en organisatorische dienstverlening, milieu-accountancy, persoonlijke ondersteuning van het bedrijfsmanagement. Voor ons kantoor te Goes, zijn wij op zoek naar een jonge ambitieuze collega. Het vestigingsteam Goes dient uitgebreid te worden met een enthousiaste ERVAREN EN BEGINNEND ASSISTENT ACCOUNTANT m/v De werkzaamheden bestaan o.a. uit verwerken van financiële administraties, het uitwerken van jaarrekeningen, prognose en tussentijdse rapportages, verzorging van allerlei fiscale aangiften, etc. Wij zoeken: Naast jong flexibel teamlid met een hoge mate van accuratesse, goede communicatieve en sociale vaardigheden alsmede het goed kunnen samenwerken in teamverband vragen wij: Schoolopleiding op HAVO/M.E.A.O. niveau, (studerend voor) P.D. M.B.A. Kennis van Word en Excel. Ervaring is een pre. ook schoolverlaters nodigen wij uit te solliciteren bij ons kantoor voor een leuke en enerverende baan. Wij bieden: - Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie; - Dynamische (fulltime) job waarbij kwaliteit van de dienstverlening voorop staat; - Een prettige en informele werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief en ontplooi ingsmogelijkheden. Ziet u in S P Accountants en Belastingsadviseurs ook die dynamische organisatie zoals wij dagelijks beleven, dan kunt u schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen richten aan: S&P Accountants en Belastingadviseurs, t.a.v. de heer H. J. M. Boonman AA/MA, Postbus 73, 4460 AB Goes. Kantooradres: Stationspark 37, 4462 DZ Goes. United Care Products BV in Winschoten is een gespecialiseerd leverancier van til- en hulpmiddelen en een partner op het gebied van alle zaken die transfers aangaan. Deze producten worden geleverd aan instellingen, leveranciers en thuiszorg. De filosofie van United Care Products is veiligheid van alle betrokkenen bij transfers en mobiliteit van de zorgvrager, wat een langer verblijf in de eigen woonomgeving garandeert. Door middel van eigen productie, een voortdurende ontwikkeling en toepassingen daarvan, alsmede het geven van advies op het gebied van transfers, wordt in vrijwel alle situaties een passende oplossing gevonden. In verband met de groei van onze onderneming zoeken wij voor de regio België, Limburg (Ned.) en Zeeland Functie-eisen Opleiding op HBO-niveau Goede kennis van de Nederlandse, Duitse, Engelse en Franse taal Commerciële instelling Affiniteit met en ervaring in de gezondheidssector strekt tot aanbeveling Sociale vaardigheden Communicatieve vaardigheden Woonachtig in de betreffende regio Rijbewijs type B Wij bieden Een zelfstandige functie binnen een dynamisch bedrijf, met daarbij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak en een GSM. Uw sollicitatie richten aan: United Care Products BV t.a.v. mevr. H. Kok Postbus 53 9670 AB Winschoten Tel. +31 (0)597-458326 Fax +31 (0)597-458324 E-mail info@unitedcareproducts.nl Het team van SERVICE APOTHEEK de SINGEL zoekt op korte termijn een enthousiaste in het bezit van het diploma APOTHEKERSASSISTENT In onze apotheek staat patiëntgericht denken centraal, wat inhoudt dat we meer willen doen voor de patiënt dan enkel het afleveren van geneesmiddelen. We besteden aandacht aan FPZ projecten, hebben contact met diverse woon-zorgcomplexen, en verbeteren voortdurend onze dienstverlening aan de patiënt/cliënt. Daarnaast voeren we veel magistrale bereidingen uit. We vinden het belangrijk dat onze vakkennis op peil blijft, en volgen regelmatig cursussen. Wij willen ons team uitbreiden met een gemotiveerde collega die beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Het betreft een dienstverband van tenminste 20 uur per week. Enthousiast geworden? Stuur een brief met c.v. naar; Apotheek de Singel, Singel 9, 4382 LL, Vlissingen, t.a.v. W. R. Liezenga. Voor meer informatie: 0118-412730. In verband met de realisatie van een nieuw multifunctioneel centrum in Sluis zijn wij op zoek naar: die de sportzaal, de sociaal-culturele ruimten en de horeca-afdeling van dit nieuwe centrum gaat exploiteren. Het multifunctionele centrum wordt in de loop van mei 2004 opgeleverd en zal zo spoedig mogelijk daarna in gebruik worden genomen. De officiële opening van het centrum is voorzien op 17 september 2004. Het multifunctioneel centrum biedt naast de betreffende accommodatiedelen tevens plaats aan: twee basisscholen, een bibliotheek, een peuterspeelzaal, een kinderdagverblijf, buitenschoolse opvang en het bureau Ouder-kindzorg. Met de ingebruikname van het nieuwe multifunctionele centrum vervalt het gebruik van het huidige gemeenschapshuis 't Zoute Vestje en de huidige sportzaal De Vliete. In onze visie betaalt de ondernemer een nader te bepalen jaarlijkse huur aan de gemeente voor de te exploiteren ruimten. Daarnaast draagt de ondernemer zorg voor de inrichting van de horeca-afdeling. In ruil daarvoor krijgt de ondernemer de verantwoordelijkheid voor en de baten die voortvloeien uit de exploitatie en het beheer van de gehuurde accommo datie, waarbij wordt opgemerkt dat de tarieven voor het gebruik van de sport zaal en de overige ruimten in overleg met de gemeente vastgesteld dienen te worden. Tevens kunnen randvoorwaarden worden gesteld aan de open stellingstijden en gebruikersgroepen. Voorts is de ondernemer verantwoordelijk voor het actief benaderen van poten tiële gebruikers, de planning van de activiteiten, het representatief houden van de accommodatie, etc. Onze ideale partner beschikt ten minste over de volgende eigenschappen: een opleiding op minimaal MBO-niveau aantoonbare ondernemerskwaliteiten goede contactuele eigenschappen minimaal 3 jaar ervaring met het exploiteren van een horeca- en/of sportcomplex Daarnaast dient hij/zij te voldoen aan alle vereisten als bedoeld in de Drank- en Horecawet en de Vestigingswet. Reacties, voorzien van zo volledig mogelijke informatie, kunnen binnen 10 dagen na plaatsing worden gericht aan: het college van Burgemeester en Wethouders van Sluis Postbus 27 4500 AA Oostburg. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Welzijn, Cultuur, Onderwijs en Sport, de heer W. Naessens. De heer Naessens is telefonisch bereikbaar op nummer 0117-495 501 Doelstelling Oe Stichting Oosterscheldeziekenhuizen is een dynamische organisatie die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1300 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kunnen werken en goede mogelijkheden krijgen zich te ontplooien. Afdeling Spoedeisende Hulp wil verbeteren. Voor de afdeling Spoedeisende Hulp zoeken wij e i mlv De werkplek Diversen maakt deel uit van het Zorgcluster Algemeen en kent de functies poortartsen, Spoedeisende- hulpverpleegkundige, avond/nachthoofd, geestelijke verzorging, medewerker Algemene Ondersteuning Verpleging, Daarnaast is het beheer van het mortuarium er organisatorisch ondergebracht. voor een fulltime contract van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Een parttime contract is bespreekbaar met een minimum van 80%. Vacaturenummer: 04.29 Functie-informatie: Het accent van de functie ligt op het verzorgen van de eerste opvang van patiënten op de spoedeisende hulp en assisteren bij behandeling en onderzoek van patiënten. Het voorbereiden, begeleiden en verlenen van nazorg van patiënten bij onderzoek en behandeling. Werktijden volgens rooster, avond- en weekenddiensten. Vanaf 1 mei 2004 wordt er volgens continudiensten gewerkt. Wij zoeken een kandidaat die: minimaal beschikt over een diploma verpleegkundige niveau 4; bereid is op korte termijn de gespecialiseerde vervolgopleiding te volgen; enige jaren werkervaring heeft; geregistreerd is in het kader van de BIG-wet. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring vindt gedurende de opleiding plaats in de aanloopschaal van FWG schaal 50 (minimaal 1.750,- en maximaal 2.229,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer M. Eland, werkplekmanager Diversen, telefoonnummer: 0113-234335. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Management ondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum. 1 mei 2004. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 20 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen Pontes schoiengroep is een groeiende school en omvat momenteel ruim 3000 leerlingen en ongeveer 350 medewerkers. Er wordt veel aandacht besteed aan een goed leer- en werkklimaat voor leerlingen en mede werkers en de school hecht veel waarde aan een goede leerlingenbegeleiding. De locaties van Pontes schoiengroep verzorgen op diverse manieren vernieuwend en uitdagend onderwijs. Van nieuwe medewerkers wordt verwacht dat zij daar een bijdrage aan kunnen leveren. Met ingang van het nieuwe schooljaar zoeken wij enthousiaste en vernieuwingsgezinde collega's voor de volgende vakgebieden: Locatie Het Goese Lyceum Goes Vmbo - Havo - Vwo - Gymnasium - Tweetalig Vwo Nederlands Duits Wiskunde Natuurwetenschappen Biologie 20-25 lesuren ca. 20 lesuren ca. 15 lesuren ca. 20 lesuren ca. 20 lesuren 2e c 2e c 2e c 2e graads 2e graads (waarvan 14 uren vervanging wegens zwangerschapsverlof) Informatie verkrijgbaar onder tel.nr. 0113-216971 bij dhr. drs. A.P.M. Wevers (rector). Locatie Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs Goes Vmbo Kunst Cultuur (onderbouw) 15 lesuren 2e (bevoegdheid Tekenen of Beeldende Vorming of Audio-Visuele Vormgeving) Kunst 1 (CKV) 6-8 lesuren 2e Drama Spel (brugklas Vmbo 4-8 lesuren 2e theaterschool) Dans (Vmbo theaterschool) 6 lesuren 2e (Combinatie van bovenstaande vacatures tot een volledige betrekking genieten de voorkeur.) Mens Techniek (onderbouw) 3-20 lesuren 2e graads Onderwijsassistent Mens&Techniek 20 klokuren Onderwijsassistent leerwerkhuis onderbouw 2 x 20 klokuren Hoofdconciërge volledige betrekking Informatie verkrijgbaar onder tel.nr. 0113-212930 bij dhr. drs. L.K. de Kraker (sectordirecteur Vmbo). Locatie Pieter Zeeman Zierikzee Pro - Vmbo - Havo - Vwo - Vwo+ Nederlands 17 lesuren 1 e en 2e graads uren CKV1 6 lesuren 1 e graads Duits 11 lesuren 2e graads Geschiedenis 19 lesuren 2e graads Maatschappijleer 8-15 lesuren 2e graads Economie 15 lesuren 1 e en 2e graads uren Informatie verkrijgbaar onder tel.nr. 0111-415751. Uw brief (onder vermelding van "sollicitatie") en curriculum vitae kunt u zenden aan: Pontes Schoiengroep - Van Dusseldorpstraat 78 - 4461 LV Goes. Ook naar combinaties van functies of een deel van de uren kan worden gesolliciteerd. Sollicitaties dienen z.s.m., doch voor 26 april a.s. in ons bezit te zijn. Pontes schoiengroep op internet: www.pontes.nl In Zierikzee zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32