Belangrijk bericht voor Kabelabonnees www.pzc.nl/banen voor ons \e%%er\< j Win een fiets! Pb Stafarts ponds Satelliet Digitenne "1Z O-1 SALES REPRESENTATIVE M/V administratief medewerker Liliane geef om dit kind Eerste Zeeuwse Autogarage Blaas ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER STOFFEERDER <M/v) advertentie Aanstaande dinsdagavond 20 april vergadert de Programmaraad van Brabant-West over het programma-aanbod op uw kabel. Zij gaan bepalen waar u de komende jaren naar gaat kijken. U bent van harte welkom in Hotel De Goderie, Stationsplein 5a te Roosendaal vanaf 19.30 uur. Wilt u daar inspraak dan kunt u van tevoren schriftelijk 3 minuten spreektijd aanvragen. Kijk op www.programmaraden.nl Wilt u zelf bepalen waar u naar kijkt'? Kom dan naar Hcijnen E-Technologie in Heerle. Met een kabelaansluiting heeft u ongeveer 20 zenders, met een schotel meer dan 250 radio- en TV kana len. In de laatste uitzending van Tros-Radar wordt de kabel vergeleken met Digitenne (in Brabant niet te ontvangen) en schotel. De schotel komt daar veruit als beste naar voren! Het grootste bedieningsgemak, veruit de meeste kanalen, hel scherpste beeld, en het GOED KOOPST! Een schotelantenne verdient u al binnen 1,5 jaar terug... Kijk op www.trosradar.nl voor hel ONAFHAN KELIJKE onderzoek wat Tros liet uitvoeren. U kunt op elk moment uw kabel abonnement opzeggen! Heeft u de uitzending gemist? U kunt in onze zaak in Heerle de uitzending bekijken welke wij opnamen met een ontvanger met ingebouwde harddisc. Wilt U ons spreken? U hoeft bij ons geen schrif telijke aanvraag te doen naar spreektijd, de koffie staat klaar en ons verhelderend gesprek duurt zeker langer dan drie minuten... Nederlands grootste schotelinstallateur (meer dan 1000 schotels op voorraad...) ///fcHEIJNEN WWW E-TECHNOLOGIE tel. 0165-30 40 50 Parkeer voor de deur: Herelsestraat 121 Heerle Conclusie: Beeldkwaliteit: Met beeldkwaliteit steekt de satelliet er met kop en schouders boven uit. Digitenne is een goede tweede, maar de kabel (mits storingsvrij beeld) kan goed met Digitenne wedijveren. Prijs: Satteliet is ook na eenmalige investering het goedkoopste. De schotel is na 1,5 jaar terugver diend. Op de tweede plaats eindigt Digitenne en op de derde plaats staat de kabel. Kabel is veelal het duurst (vooral UPC). www.vecai.nl Plusminus 35 tv- en 40 radiokanalen. Beeldkwaliteit: matig tot goed. Prijs: Eenmalige investering: geen. Maandelijkse kosten: van €9 t/m €15. Voordelen: Eenvoudig installatie (volledig geïntegreerd in Nederlandse huizen); Gratis tweede of derde tv aansluiten. Nadelen: Vaak klachten over klantenservice; Prijsverhogingen; Storingen: Geen keuze van aanbieders. Door alsmaar stijgende kosten van het kabela bonnement zoeken steeds ki jkers naar alterna tieven voor het dagelijkse blikvoer. Zo is er digitale televisie via de ether dankzij nieuwko mer Digitenne. Of men plukt het signaal recht streeks uit de ruimte, met behulp van een satel lietschotel. Binnen de woonplaats heeft meest al één kabelbedrijf een monopolie-positie, deze alternatieven doorbreken dat www.canaldigitaal.nl Ruim 200 tv-zenders (bijna onbeperkt uit te breiden). Ruim 200 televisiezenders. Beeldkwaliteit: uitmuntend, bijna DVD-kwaliteit. Prys: Eenmalige investering: vanaf €350. Maandelijkse kosten: voor Nederlandse zenders geen kosten. Themazenders zoals Discovery en Animal Planet: €6.50 Extra pakketten/film/erotiek-kanalaen: losse abonnementen mogelijk. Voordelen: Goedkoop: als enige geen maandelijkse abonnementskosten: Perfect beeld: Keuzevrijheid; Gratis Electronische Programma Gids (EPG); Wel BBC (met grotere schotel). Nadelen: Installatie van schotel best ingewikkeld (installateur nodig); Schotel niet esthetisch (schotel aan huis of flat werkt ontsierend); Niet makkelijk om een tweede tv aan te sluiten; Geen VRT (Belgische tv) www.digitenne.nl 20 tv zenders (op aanvraag gratis crotiek-kanaal) en 16 radiozenders Beeldkwaliteit: goed. Prijs: Eenmalige investering: €150. Maandelijkse kosten: 8.95. Voordelen: Beter beeld; Niet meer afhankelijk van kabel-aansluitpunt (ook op camping); Gratis Electronische Programma Gids EPG); Makkelijk aan te sluiten. Nadelen: Mogelijke storing bij bijvoorbeeld langsrijdende brommers, of gsm's in de woonkamer; Extra tuner nodig; Voor elke tv in huis tuner kopen; Dekking alleen nog in de Randstad; Geen BBC of VRT. Mogelijkheden: Satelliet wint qua keuzevrijheid van zenders. Er zijn geen beperkingen van kabel-commis sies die bepalen of zenders verdwijnen. Ook bestaan er tuners met een harde schijf (maakt pauzeren van live-uitzendingen mogelijk: het zogenaamde time-shiften. Als goede tweede eindigt Digitenne. dankzij de handigheid van EPG. Binnenkort komt ook Digitenne met tuners die voorzien zijn van een harde schijf. De kabel heeft weinig mogelijkheden. Maar het gemak is wel erg groot. Ondanks de voordelen van satellietontvangst, lijkt het in Nederland bijna een trend te worden om de schotels te verbieden. Diverse woning corporaties meldden de afgelopen weken trots dat ze een verbod op de schotel hebben afge kondigd. Voor al diegenen die nu overwegen een schotel te kopen, het volgende: zo'n verbod is niet rechtsgeldig. Het is in de Nederlandse grondwet verankerd dat u vrij bent om signalen te ontvan gen uit de ether. Ook uit andere Europese regels blijkt dat een verbod op schotel-antennes ALTIJD nietig verklaard kan worden. Wel is het zo dat de verhuurder regels mag stellen voor een schotel, bijvoorbeeld qua kleur. Want het is natuurlijk wel zo mooi om een schotel zo onzichtbaar mogelijk weg te werken. Maar een verbod kunt u aanvechten bij de rechter. De Europese Commissie heeft in 2001 nog eens herinnerd aan artikelen 28 en 49 van het EG Verdrag, dat het vrije verkeer van goederen en diensten behandelt. Diensten en informatie die via satelliet worden verspreid, moeten vrij door alle burgers afgenomen kunqen worden. De Europese Commissie stelt dat "gedecentra liseerde en lokale autoriteiten, zoals de gemeenten" deze rechten niet mogen beperken. gjelandNet Senior medewerker Account Administration MA/ Senior medewerker Customer Services M/V Werkzaamheden De afdeling Account Administration is verantwoordelijk voor de afhandeling van de administratieve processen binnen ZeelandNet. Dit betekent dat de afdeling onder meer verantwoordelijk is voor een adequate registratie van klantgegevens, abonnementverwerking, het plannen van controlewerkzaamheden, afhandelen van brieven, receptie, facturering en incasso's. U ondersteunt de afdeling op adminis tratief gebied en vervangt de manager tijdens haar afwezigheid Profiel U heeft een afgerond HBO diploma op bedrijfseconomisch gebied. Minimaal 3 tot 5 jaar aantoonbare werkervaring in de administratieve dienstverlening. Bijzonderheden Inzet' 40 uur per week Start: Zo spoedig mogelijk Meer informatie over deze functie kan worden verkregen bij Geertje Duermk, Manager Account Administration (0113)377 778 Wij bieden u een informele werkplek m een dynamisch team waar u de ruimte knjgt om uw eigen functie en uitdagingen te creëren, Uiteraard past hier een marktconform salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden bij Bent u geïnteresseerd in de functie, stuur dan uw sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar Marieke Rijkers, afdeling Human Postbus 35, 4493 ZG in Kamperland. U kunt ook per e-mail reageren Werkzaamheden De afdeling customer services is verantwoordelijk voor het telefonisch en via de e-mail technische ondersteuning verlenen aan klanten voor het beantwoorden van vragen en het oplossen van problemen. Zo nodig worden deze vragen en/of problemén doorgegeven aan specialisten. Daarnaast vindt het registreren en monitoren van calls plaats, het uitvoeren van tests er het reproduceren van problemen in een testomgeving. Het adviseren van klanten met betrekking tot de mogelijkheden van producten van ZeelandNet maakt tevens onderdeel uit van de functie. Profiel U heeft een MBO werk- en denkniveau op zowel technisch als commercieel gebied. U heeft ervaring met Internet en diverse typen computerhardware en -software (gangbare besturingssystemen en internet/ e-mail pakketten). Bijzonderheden Inzet: 40 uur per week Start: Zo spoedig mogelijk Meer informatie over deze functie kan worden verkregen bij Marty de Jonge. Manager Customer Services (0113) 377 778. Doe mee aan de campagne Fiets naar je werk Laat je sponsoren voor het goede doel en maak kans op een nieuwe fiets. Kijk voor meer informatie op www.fietsnaarjewerk.nl Bel 0113-250051 voor een informatiefolder. FIETS NAAR JE WERK Allcvo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij een uitgebreid zorg- en dienstverleningspakket aan alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-beveland, St Philipsland en Tholen. In dit pakket treft u in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging, ouder- en kindzorg, dieetadvisermg, uitleen van verpleegartikelen e, voorlichting bij ziekten. Allévo is ontstaan uit een fusie tussen Arcus zorgcentra en Oosterschelde Thuiszorg. Allévo zoekt op korte termijn een Voor de jeugdgezondheidszorg in een dienstverband van 12 uur per week. Op termijn kunnen hier werkzaamheden als consultatiebureauarts bijkomen. Taken: De stafarts is mede verantwoordelijk voor de ontwikkeling, implementatie, uitvoering en toetsing van het jeugdgezondheidszorgbeleid. Draagt medische en inhoudelijke kennis over. begeleidt en adviseert jgz-medewerkers in nauwe samenwerking met twee stafverpleegkundigen. Ontwikkelt, onderhoudt en evalueert procedures, protocollen enz. en toetst de consultatiebureauartsen bij de uitvoering van hun taken. Wij verwachten: - diploma artsenexamen, de applicatiecursus Consultatiebureauarts (PAOC) of arts jeugdgezondheidszorg 0-19 jaar. - je bent ingeschreven in het register sociale geneeskunde, tak arts maatschappij en gezondheid. Wij bieden: - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg: - salariëring volgens schaal 13, minimaal 22,06 en maximaal 29.01 per uur: - waardering volgens FWG 3.0 moet nog plaats vinden, Infonnatie sollicitatie: Infomatie over de functie vind je in de de vacaturebank op www.zz.nl of bel Dré van Eekelen, zorgteammanager. telefoon 0113 - 249200. Je schriftelijke reactie, onder vermelding van 'sollicitatie' op de envelop, kun je vóór I mei 2004 richten aan: Allévo. afdeling P&O. Postbus 79. 4460 AB Goes Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Hollandiaplcin 1, 4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. (0113) 24 92 00 E-mail PenO@allevo nl Image Communication We're in your comim Ricoh Nederland B.V., gevestigd te Amersfoort, is een dochteronderneming van een japanse multinational. Ricoh is producent van copiers, facsimile-apparatuur, printers, scanners en multifunctionele systemen. Wereldwijd werken er 70.000 mensen en heeft Ricoh "een leidende positie op de markt. Sterke aandacht is er voor productontwikkeling, kwaliteitsbeleid en after- sales. www.ricoh.nl Rayon Zeeland De functie: Onder intensieve begeleiding leert u in een training 'on the job' de producten, het bedrijf en haar marktbenadering kennen. Na de inwerkperiode bent u naast het onderhouden van contacten met bestaande afnemers voornamelijk actief in het werven van nieuwe relaties Uw profiel: Opleiding op HBO/MBO-niveau. Commerciële werkervaring in de business-to-business verkoop is vereist U heeft een ondernemende instelling en u bent een zelfstandig relatiebouwer. U bent in het bezit van rijbewijs B, U bent woonachtig in het werkgebied. Geboden wordt: Naast een boeiende, zelfstandige functie binnen een dynamisch bedrijf met innovatieve producten, bieden wij een pakket moderne arbeidsvoorwaarden. De perspectieven voor de toekomst zijn goed. Spreekt deze functie u aan: Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar: Ricoh Nederland B.V. t.a.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 868 3800 AW AMERSFOORT Per e-mail kunt u ons bereiken onder HR@ricoh.nl Voor nadere informatie kunt u bellen naar 033 - 45 07 811 Vraag naar de heer M. Stoeltie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Schoonen Elektro B.V. is een elektrotechnisch installatiebedrijf, gevestigd in Middelburg.Wij ontwerpen, inspecteren, installeren en onderhouden systemen in de elektrotechniek en proces- automatisering. Een team van 23 gemotiveerde, geïnspireerde en betrokken medewerkers levert de toegevoegde waarde van ons product het creeren van totaal oplossingen voor de meest uiteenlopende branches en toepassingen. Onze opdracht gevers kiezen bewust voor een bedrijf waar kwaliteit, betrouw baarheid, professionaliteit en het streven naar een succesvolle samenwerking centraal staat Wil jij deel uitmaken van een team, maar ook zelfstandig operere Kan jij goed met mensen omgaan en organiseren Zie jij je verantwoordelijkheden en taken als een uitdaging Ben jij inventief, nauwkeurig en accuraat Heb jij een MBO-opieiding economie of gelijkwaardig Dan is de functie van bij ons geknipt voor jou (20 uur per week). Samen met een collega draag je de verantwoordelijkheid voor het administratieve en secretariële takenpakket. Stuur je sollicitatiebrief met c.v. voor 26 april aan: Schoonen Elektro B.V. t.a.v. mevr. C.W.T.M. Schoonen Postbus 8022 4330 EA Middelburg E-mailen is ook mogelijk: cws@schoonenelektro.nl SCHOONEN ELEKTRO B.V. Elektrische Industrieweg 5 Tel.: 01 18 - 61 49 61 bedrijfsinstallaties Middelburg Fax: 01 18 - 63 31 21 Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800 Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Fiat Dealer Wij zijn op zoek naar een: De werkzaamheden zullen bestaan uit het zelfstandig beheren van de verkoop afdeling nieuwe- en gebruikte personen- en bedrijfswagens. Ook het assisteren op de werkplaatsreceptie behoort tot de werkzaamheden. Voor deze veelzijdige baan vragen wij een representatieve medewerker met ervaring in de autobranche, goede communicatieve eigenschappen en technisch inzicht. Schriftelijke reacties.graag voor 25 april naar ons adres: Herculesweg 12,4338 PL Middelburg. Voor informatie over deze advertentie kunt u contact opnemen met de heer G. Blaas, telefoonnummer 01 18 612918. Naar aanleiding van deze advertentie geen acquistie. In mei hopen wij in Koudekerke de deuren te openen van ome nieuwe TMC Woonwinkel. Een echte interieuradvieswinkel met unieke formules als Biggy Best, Stijl Klasse, Verf Wand en SlaaptotaaL In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een die ons stoffeerdersteam komt versterken. Als je je vakmanschap graag wilt kunnen tonen, over goede KELS_^k omgangsvormen beschikt en resultaatgericht kunt fljH werken, reageer dan snel. I Solliciteren? Schrijf of mail naar TMC Woonwinkels, t.a.v. Jaap Witte, Marconistraat 13, 4461 HH Goes, e-mail: tmcmburg@hetnet.nl of bel voor meer informatie naar: 06 - 227 444 50 TOFFEERDIRS MAKEN HET! KRUININGEN Zandweg 1 b Tel. (0113) 38 26 26 BERGEN OP ZOOM Van Konijnenburgweg 13 Tel. (0164) 27 44 77 MIDDELBURG Korendijk 34 Tel. (0118) 62 36 32 www.tmcwoonwinkels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28