PZC z!4 FAMILIEBERICHTEN vrijdag 16 april 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje THOMAS geboren: 15 april 2004 Erik en Marian Roose-Vreeke Marijn Hopmande 19 4557 HH Domburg Bezoek graag tijdens de kraamdagen. A)og niets gesprokejA/ nog niets gezeqd. Tock al iets moois, iets keel tee»*s in ons ka»*t gelegd. Dolgelukkig zijn wij niet de gekookte van onzt doekte»* en zusje FI eio4 geboren op 15 april 2004 gewiekt 3750 gram tr rwin, Wietske yVtickael en Dena Tluegen broerstraat 28 4388 RW Oost-Souku»*g Ogen als sterretjes, een mensje zo klein, je gedachten zo verretjes, wat zijn we gelukkig, jouw papa en mama te mogen zijn. Nu is hij vrij, los van de beperkingen van zijn lichaampje STEFAN 1-9-1994 Kon. lulianastraat 10 4505 A| Ouwerkerk (0111)65 01 50 t 14-4-2004 lohan en Bea van Dongen Stefan is thuis. Ieder die dat wil is van harte welkom om afscheid van hem te nemen op vrijdag-, zaterdag- en zondag middag, 16, 17 en 18 april van 15.00 tot 17.00 uur. Op maandag 19 april om 11.00 uur nodigen we uit op de Algemene Begraafplaats te Ouwerkerk waar we hem op zijn laatste plekje brengen. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van FRED TE ROLLER en zijn zoon RIK Wij wensen alle naasten veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Intrabex C.V. Kees en Jack Liefde Vrietiddcbap Trouw Hoop Geen losse woorden, maar samengesmollen in herinnering... Omringd door liefde i< op 14 april2004 mijn mama mijn lief Chruilien Huijsen-Schutze rtie lip en vredig overleden. 'Ze i< 58jaar oud geworden. Verbaasd, dat één mooi mens zo veel kon zijn voor zo velen. haar zoon: A fax haar man: Hans haar ouders: Henry en Adri haar zus 'en schoonzus: Alanita en Berry haar schoonouders: Johan en Aly haar schoonzussen: Klazien, Feikje en hun gezinnen Corre, <pi mden tie ad res: de Baan 5 4561 AN Westkapelle Chrislien is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 19 april om 12.00 uur in de Moriakerk aan de Aiarkt te Westkapelle, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in hel jeugdgebouw bij de kerk. Chrislien hield van mensen en bloemen. Diepbedroefd, maar dankbaar voor de vele herinne ringen. geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve STEFAN Oma Speelman-Manni Ome Job Dag lieve STEFAN Altijd vrolijk en een lach, je bent bijzonder - een medisch wonder. Je ivfls er maarzo kort, Je hebt ons veel liefde gegeven. Met die herinnering zal je in onze gedachten blijven leven. Een dikke knuffel. Oma van Dongen Ome )an en Tante Lenie Tante Henny We zullen je lieve glimlach missen, Daisy en Patrick Perry en Cherylin Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het bericht dat STEFAN VAN DONGEN is overleden. Stefan werd sinds september 1997 door mede werkers van het kinderdagcentrum de Zunneguus begeleid. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens stichting he( GORS I. B. Hulstein directeur Namens Cliëntenraad de Zunneguus W. Behr Wat blijft is de herinnering Maar zeker weten we één ding: Jij zal voortleven in ons hart Op een plekje heel apart Heel verdrietig zijn we door het overlijden van onze STEFAN Met zijn lieve glimlach was hij een echt "zonnekind". We zullen hem missen. We wensen lohan, Bea en verdere familie veel sterkte toe. Personeel en kinderen van "de Zunneguus" Stichting het GORS Geschokt zijn wij door het overlijden van: FRED TE ROLLER en zijn zoon RIK Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers van Heftruckservice de Vlieger A Iet veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons lief nichtje en achternichtje Chruttien We zullen je spontaniteit en je gevoel voor humor ontzettend mitsen Dag lieve Chris Rheineck (Zw.J: Gerard de Bue Catrien de Bue- Witte André en Alice Monique en Michael Borssele: Han de Bue Ineke de Bue-Koster Rernco Andrea en Martin Heinkenszand: C. Karelse-Krijger We wensen Hans, Max en verdere familie veel sterkte toe. Lag lieve Christ Ron, Veronigue Eric en Af arc De dood i< slechts een horizon en een horizon is niets anders dan een gren.< aan ons gezichtsvermogen lieve Chruttien Een vriendin uil duizenden We wensen Hans, Max, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Vera Afaranus c? Jeroen de Witte Groot is mijn bewondering voor jou Groot is jouw hart voor mij Groot is de liefde van ons voorjou lieve Chruttien Bedankt voor jouw fijne en lange vriendschap. Je was een licht in ons leven We zullen je heel erg mutsen. Afartin en Johanna Tessa, Femke en Alexander In het licht van Pasen ingeslapen, onze lieve vriendin Chruttien Huijaen-SchuLze Wij wensen Hans en Max veel sterkte dit verlies een plek te ti hun leve Judith en Frits Bijl Enno, Nynke en Sanne Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Chruttien Huif ten - Sc huize echtgenote van onze medewerker Hans Huijsen Wij wensen Hans, zijn zoon A fax en verdere familie veel sterk te en kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Pechiney Nederland N. V. Na een langdurige ziekte it toch nog vrij plotseling Chruttien Huiften-Schulze Echtgenote van onze collega Hans Huijsen op jonge leeftijd overleden. Chrislien, die zo wilskrachtig, sterk en optimistisch was heeft helaas deze strijd niet kunnen overwinnen. Wij wensen Hans en Max veel sterkte om dit verlies te dragen Collega's afdeling Pc?'O Pechiney Nederland N. V. Af et grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van Chruttien Huifden -Schuize echtgenote van onze medewerker Hans Huijsen Wij wensen Hans, Max, en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen Collega's afdeling Pc?O beveiligingsdienst en vrijwillige brandweer Pechiney Nederland N. V. Het is zo oneerlijk... Waarom al dat vechten en die pijn? Je stond altijd met liefde voor ons klaar. Zonder te klagen, wilde je onze pijn en vreugde dragen. We hadden nog zoveel vreugde aan je willen geven. maar nu werd je weggenomen uit ons le\>en. Vol trots en met een glimlach zullen we over je praten en in onze gedachten zullen we je nooit loslaten... Veel liefs. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma WILLY DE KAM in de veel te jonge leeftijd van 55 jaar. Wim de Kam Joyce en Ronny Joey, Nicfcy Jaimy en Krista 15 april 2004 Schaepmanstraat 14 4465 SC Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op maandag 19 april om 11.15 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelan- den", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum "De Bevelanden". Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Mama Ik hou van je en ik zal je missen Xus Jaimy Viooltjes zijn blauw Oma. wij houden van jou Joey Nicky Lief schoonzusje We hebben altijd alles samen gedaan. Het laatste stukje moest je alleen gaan. Je was me zo dierbaar. Liefs Joke Op 15 april is overleden onze lieve schoonzus WILLY echtgenote van onze broer en zwager Wim de Kam op de leeftijd van 55 jaar. Oostburg: Kees en Jenny Amsterdam: Adrie Gorkum: Louis en Gerja Temeuzen: Jo en Corrie Goes: Joke en Kees Dag lieve Willy, mooi zijn de herinneringen die blijven. Dag tante WILLY Nathalie en Louis Karina Sam en Lola en de kinderen Dag lieve vriendin WILDE KAM We wensen Wim, kinderen, kleinkinderen en naaste familie veel sterkte toe. Freddy en Conny de Roo Kamperland Er is weer een zon te vroeg ondergegaan. Dag lieve WIL Dank dat je er was. Maaike, Marijn en Ilse Bedroefd zijn wij door het overlijden van de vrouw van onze chef en moeder van onze collega Joyce, WILLY DE KAM Wij wensen Wim en Joyce en verdere familie heel veel sterkte toe. Diana. Ina. Silvia BP DE POEL Vandaag bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van WILDE KAM Wil was jaren de sturende motor voor ons korps, wij denken dan ook met .veel liefde en warmte aan haar terug. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Namens alle leden en bestuur van: Showkorps Excelsior en Jeugdkorps Confetti Enige en algemene kennisgeving Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is plot seling van ons heengegaan mijn vader, mijn schoon vader en onze opa Louw LAURENS GOEDEGEBUURE op de leeftijd van 59 jaar. Ribeauvillé (Fr): Laura en René Fanny Patrick Marc 14 april 2004 Zandweg 4.4425 AA Schore Mijn vader, mijn schoonvader en onze opa Louw is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum Goes. Zuidvlietstraat 57 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 17 april van 09.45 tot 10.15 uur. Aansluitend zal om 10.50 uur de afscheidsdienst ge houden worden in de aula van het uitvaartcentrum. Vervolgens zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scho re. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 aldaar. Na een dappere strijd is toch nog onverwacht over leden onze lieve broer, zwager en oom LOUW GOEDEGEBUURE in de leeftijd van 59 jaar. Zusters en broers, schoonzus en zwagers Neven en nichten Schore. 14 april 2004 Rectificatie Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan onze geliefde zus, schoonzus en meelevende tante JACOBA NIEUWENHUIZE Co Kapelle, Rotterdam, 5 februari 1927 14 april 2004 Wayne (USA): May Gruppen-Nieuwenhuize Pompano Beach (USA): Joan Nieuwenhuize Stavenisse: Henk en Hannv Nieuwenhuize-Vermerris Dronten: Rinus en Rie Nieuwenhuize-de Muijnck Stavenisse: Wim en Nelly Nieuwenhuize-de Koeyer Biezelinge: Piet en Nelly Nieuwenhuize-de Koeyer Neven en nichten Correspondentieadres: Nieuwe Kerkstraat 65, 4421 JZ Biezelinge Er is gelegenheid om afscheid van Co te nemen zaterdag 17 april van 16.00 tot 16.50 uur in de ontvangstruimte van Matrice, Holysingel 5 (achterzij de ziekenhuis) in Vlaardingen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden maandag 19 april om 11.00 uur in de Bethelkerk, Burgemeester Verkadesingel 26 in Vlaardingen. De begrafenis vindt plaats om ongeveer 14.00 uur op de begraafplaats aan de Biezelingseweg in Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Chr. Ger. Kerk naast de begraafplaats. Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar het afscheid nemen doet zo 'n pijn. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa JACOBUS JAN RIEMENS (Ko) echtgenoot van Magdalena Sara Dhondt RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU IJzendijke. 14 april 1927 f Waterland kerkje, 15 april 2004 Waterlandkerkje: M. S. Riemens-Dhondt IJzendijke: Kees en Marian Riemens- de Hullu Anneke Nico Linda Stuerboutstraat 114 4508 AE Waterlandkerkje Ko is opgebaard in het mortuarium van het Anlonius ziekenhuis te Oostburg, waar u zaterdag 17 april van 16.00 -16.50 uur afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 19 april om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te IJzendijke, aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Condoleances schriftelijk voor de dienst in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve OPA Nooit meer samen lachen. Nooit meer samen leuke dingen doen, Maar altijd blijf je in ons hart We houden van je Anneke. Nico en Linda Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer en schoonbroer JACOBUS JAN RIEMENS echtgenoot van Magda Riemens-Dhondt S. Hamelink-Riemens(7// herinnering) C. Hamelink (in herinnering) G. van Hoeve-Riemens J: van Hoeve (in herinnering) N. Verplanke-Riemens (in herinnering) M. Verplanke (in herinnering) J. M. Bakker-Riemens C. Bakker J. M. Riemens (in herinnering M. Riemens-Dees D. De Smit IJzendijke, 15 april 2004 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moedig ge dragen ziekte, onze geliefde zwager en oom JACOBUS JAN RIEMENS echtgenoot van Magda Dhondt op 77-jarige leeftijd is overleden. Zijn levenslust, wilskracht en opgewekt karakter zul len bij ons in dankbare herinnering blijven. Zuidzande: Saar Luteijn-Dhondt t Bram Luteijn t Biervliet: Wim Dhondt Mien Dhondt-Leenhouts Bob Sandy, Jaap en kinderen Kloetinge: Jenny Versprille-Dhondl Frans Versprille Annelies, Bram en kinderen Bram en Dorota 15 april 2004 Hoewel we ons bewust waren van zijn ernstige ziekte, zijn wij verdrietig met het overlijden van onze lieve buurman KO RIEMENS Wij wensen buurvrouw. Kees en Marian en hun kinderen, veel sterkte. Mevr. A. de Smet-Maenhout Kees en Janny Dees Dick en Leny Schravenmade Arnold en Mat Hoorickx Erwin en Sylvia Neve Waterlandkerkje, 15 april 2004 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van hei overlijden van onze oud-werkgever KO RIEMENS Met grote gedrevenheid stond hij gedurende hed veel jaren dag en nacht klaar voor zijn bedrijf. Met zijn overlijden is een begrip binnen de land- bouwmechanisatie heengegaan. Wij wensen Magda. Kes. Marian, Anneke. N)Cö Lindo en verdere familie veel sterkte toe. Personeel Riemens Mechanisatie BV Wegens omstandigheden zijn onze bedrijven op maandag 19 april de gehele dag gesloten. Riemens Mechanisatie B.V. IJzendijke, Axel Veilig in Jezus'armen. Omringd door diegenen die haar dierbaar waren is overleden onze lieve mama, schoonmoeder, oma en overgrootoma MARIA WILHELM1NA DU FOSSÉ weduwe van Albric René Verpraet geboren te Sluis overleden te Sluis 1 april 1924 14 april 2004 Mama van: Magda en Herman van Landschoot-Verpraei Hanny en Martin Wintein-Verpraei Oma van: Tiny van Landschoot Dirk-Jan Gjeltema Anja en Jaap lansen-van Landschoot Stefan Wintein Wilma de Groot Renske Wintein Oma Hoed van: Laura, Steven, Robert en Thomas Jansen Femke en Stijn Gjeltema Onze dank gaat uit naar het personeel van "de Kolfiveideen alle andere mensen die haar voordien hebben bijgestaan en verzorgd. Sluis, 14 april 2004 Correspondentieadres: M. van Landschoot-Verpraet St. Annastraat 55 4524 JC Sluis De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden maandag 19 april 2004 om 15.00 uur in de ontmoetingskerk, Sassenstraat 5-5 te Aarden burg. Waarna de crematie aansluitend plaatsvindt in crematorium "Temeuzen". Geen bezoek aan huis. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit meer zingen Leve de meid van Pietje Knol Samen met oma Hoed Laura, Steven Robert, Thomas Femke, Stijn In dankbaarheid voor alle liefde en zorg die we haar mochten ontvangen, delen wij u mee. dat na een moedig gedragen ziek zijn. door de Heer is Thuisge haald. mijn lieve vrouw, onze moeder en oma PIETERNELLA ROELSE-DAVIDSE echtgenote van Johannes Pieter Roelse 9 augustus 1923 t 13 april 2004 Koudekerke: (Vliedberg): J. P. Roelse Oostkapelle: Riek en Jasper Coppoolse-Roelse lan en Ingeborg Sabine en Patrick Meliskerke: Kees en Marij Roelse-Deckers Joost Saco en Rosanne Maarten Gert-Jan en Judith Grijpskerke: Rias en Corrie Roelse-de Visser Marieke en Jan Karin Andrea en Marco Koudekerke (Vliedberg) Correspondentieadres: Torenstraat 18 4365 AE Meliskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 17 april om 11.00 uur in de Ichtuskerk'. Bergstraat 34 te Meliskerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden Qp de begraafplaats te Meliskerke. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de "Ichthuskerk". Voorafgaande aan de dienst is er van 10.15-10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk. Na een leven van veel zorg en ziekte, is in vol ver trouwen op haar Heer en Heiland, overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante PIETERNELLA DAVIDSE echtgenote van Johannes Pieter Roelse Meliskerke: Amemuiden: Meliskerke: Ede: Meliskerke: Oudehorne: Meliskerke: Zoutelande: Vlissingen: Kamperland: Davidse-Spruijt A. Davidse A. Davidse-van Belzen P. Davidse Davidse-Wisse A. Talma-Davidse P. Talma C. Davidse Davidse-Kerkhove W.P. Davidse H. Davidse-Kroes C. Davidse-Louwerse L. de Buck-Davidse P. de Buck M.B. Davidse B. Davidse-Meijer M.J. de Looff C. de Looff-Heijl Neven en nichten Meliskerke, 13 april 2004 Vele bloemen, kaarten en mooie woorden hebben ons ge troost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mun lieve man. onze pa en opa BOBYSEBAERT Het deed ons goed dat zovelen hem hebben gekend. Wij danken u voor uw medeleven. Jo Ysebaert-Schippers kinderen en kleinkinderen Temeuzen, april 2004

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48