Banengroei bij Neckermann PZC LEES DE PZC, DE KRANT VOOR ZEELAND pas naar hartstocht! ELMA Thoolse brug krijgt vorm Laat ons goede werk niet stoppen na uw dood Reuma Welke reuma Van der Hooft Ui, de Groot-de Kam www.pzc.nl/banen KAARTEN MET VELLEN weekenddiensten Vogelexcursie in Plan Tureluur Dialectdienst Concert Postorderbedrijf Sint Jansteen zit in de lift ZaüJ9 ZGJNf M00R0I do<z/j veotf iapty B0NT^ 9 Tentoonstelling in Kapelle over bestuurscultuur Mogelijk bom in Vlissingen De Zeeuwse Bibliotheken bl2 vrijdag 16 april 2004 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25*4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Gehandicapt of chronisch ziek? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechtenl Word ook lid van ANGO' Met ANGO kom je tot je recht! kg. uitvaartverzorging ll£§a\ a dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket m M eigen rouurvervoer 'n binnen- en buitenland jflsr wuw.degrootdekam."' info@degrootdekam.nl jyctggSj informatiecentrum begrafenissen en crematie Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868 HOBBY - DEMONSTRATIE Dorpsstraat 58 Heinkenszand door José Smits UNIEK ALL-IN TARIEF: Voordelig genieten voor slechts: 73," per persoon per nacht 50 plussers betalen slechts: €62,50 per persoon per nacht BOEKINGSMOGELIJKHEID"- Aankomst op zondag (15.00 uur) Vertrek op vrijdag (11.00 uur). Een korter of langer verblijf is mogelijk (tegen ander tarief). Bel en informeer eens naar de mogelijkheden en beschikbaarheid. GELDIG IN 2004, in u v week 10.16, 19,23.43,44 en week 53 Goede doelen werken samen aan een betere wereld. Laat de wereld daarom iets goeds na en neem een goed doel op in uw testament. Bel voor meer informatie: 0900 - NALATEN dat is 0900 - 6252836 (20 ct/mnt) iedereen kan de wereld iets goeds nalaten neem een goed doel op in uw testament Goede doelen werken samen aan een betere wereld. www.nalaten.nl THOLEN - In Tholen-stad wordt hard gewerkt aan een duiker, zodat de Noordvest en de Middenvest straks weer met elkaar verbon den zijn. De duiker krijgt het aanzicht van een brug, wordt bestraat en krijgt aan beide kanten leuningen. Tot het herstel van de ver binding tussen de vesten is niet alleen uit historisch oogpunt gekozen. Zo wordt ook de kwaliteit van het water beter door meer door stroming. Bovendien wordt de Noordvest gebruikt voor de opslag van overtollig regenwater. Als hij straks weer verbonden is met de Middenvest wordt de capaciteit stukken vergroot. De werkzaamheden duren nog tot medio mei. foto Willem Mieras zaterdag 17 en zondag 18 april 2004 ALARMNUMMER 112 Huisartsen Noord- en Zuid Beveland Huisartsenpost De Bevelanden 's Gravenpolderseweg 114b, Goes, tel. 0900-1785 (geopend ma. t/m vr. van 18.00 tot 8.00 uur, in weekeinde of tij dens feestdagen) Heinkenszand e. o. vrij. 17.30-ma. 08.30 uur: Patiënten van huisartsenpraktijk dr. J.A. Fortrie en dr. Miermans, Zangvogel straat 86, Heinkenszand. tel.: 0113-563074. Spoed: 0113-563110. Tandartsen Noord- en Zuid-Beveland S. M. Tamminga, Grote Kade 28, Goes, tel. 06-53257131. Spreekuur10.00-11.00 uur. Tandartsen de Pijlers: uitsluitend voor patiënten van tandart sen Houg, Koster, Wimmers en de Wit tel.(0113)220034. Apotheken Avond- en weekenddiensten wor den verzorgd door De Zeeuwse Apo theek, Stationspark 35, tel. (0113) 270620. Dierenartsen Goes, 's Gravenpolder, Kapelle, Kruiningen en Krabbendijke: W. L. Verboom, tel. (0113) 342486. Goes, Heinkenszand en Noord-Beve land: H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkens zand, tel. (0113) 561290. Praktijk voor gezelschapsdieren, L. Huiskes-Cornelisse en M. Berrevoets, Molenlaan 24, Yerseke, tel. 0113 572756. Spreekuur zat. 9 30-10 uur. SCHERPENISSE - Staatsbosbe heer en de Natuurvereniging Tholen houden morgen een ex cursie door de Scherpenissepol- der aan de zuidkust van het ei land Tholen. De polder maakt deel uit van het Plan Tureluur en biedt ruim te aan natuurontwikkeling die gericht is op weide- en watervo gels. Onder deskundige begelei ding kunnen de deelnemers de vogels bekijken zonder ze te sto ren. Een verrekijker is handig om mee te nemen. Honden mo gen alleen aan de lijn mee. Meer informatie bij het VW-kantoor op de Haven in Sint Maartens dijk. Wijkverpleging Allévo. Voor Noord- en Zuid-Beveland Schouwen-Duiveland, TholenénSt Philipsland via tel. (0113) 249115 Stichting Thuiszorg Nederland - tel.(0113)229003. Verloskundigen Verloskundige Maatschap Goes vrij. 20.00-zon. 20.00 uur: A. de Putter en M. de Winter tel OU? 224099 Bij geen gehoor via alarmcentrale Vlissingen, 0118 414444. Tholen en St. Philipsland Huisartsen Voor geheel Tholen van vrijdag 17,00 tot maandag 8.00 uur: Huisartsenpraktijk Bergen op Zoom P* raselsuslaan 2, tel. 0164 273855, Tandartsen Voor geheel Tholen van zat. 08,00-; 24.00 uur: M.J.H. van Willigenburg, den Berg24 Halsteren, tel. 0164-683576 Spreekuur zat. en zon. van 17.OO-17.30 uur. Dierenartsen Tholen W. Brons, tel. (0166) 612596. Weekend spreekuur op Kalfsdamseweg 2 te Poon- vliet. Zat. van 8.30-9.00 uur en inTholei. van 11.00-12.00 uur op Botermark 10. Wijkverpleging Allévo. Tholen en St. Philipsland Tel. (0113) 249111. ELLEYVOUTSDIJK - De werk groep Levenbeschouwing van'i Kerkje van Ellesdiek houdt zon dag een oeucumenische bijeen komst in het Zeeuws in het kerk je. Marga van de Plasse en Cos Verburg verzorgen de overtk- kingen en Annie Zuidweg zins enkele liederen. De bijeenkonsi begint om 14.30 uur. THOLEN - Kees Schipper en Be manning treedt zaterdagavoni op in eetcafé The Sixties in Thci- len. Schipper laat zijn gitaarspel 0 zang versterken door Eric Wè op bas en Sylvester van Rijcke- vorsel op drums. Rock s rhythm blues beginnen 0 20.00 uur. MAGNIFIEK MIDWEEK ARRANGEMENT Onbeperkt genieten in Preston Palace van zondag tot vrijdag... Heerlijk uitgebreide buffetten, alle consumpties, elke avond entertainment, de spelfacilittiten en een prachtig zwem- en saunaparadijs. Kortom, alle ingrediënten zijn er om u een onvergetelijk en geheel verzorgd verblijf te bezorgen! Preston Laan van Iserlohn 1 y» 7607 PT Almelo telefoon 0546 - 54 21 21 www.prestonpalace.nl «89 www.bontvoordieren.nl Vraag cen gratis actiepakket aan tegen bont. Mail naar info@bontvoordieren.nl of bel (020) 676 66 00. Er zijn zo'n 130 verschillen de soorten reuma. Reuma- toïde artritis en artrose zijn de meest bekende. Als de dokter een vorm van reuma heeft vastgesteld, bij u zelf of bij iemand van wie u houdt, dan zit u met allerlei vragen. Daar kunt u mee terecht bij de Reumalijn. Bel gerust. Of kijk op: www.reumalijn.nl door Sheila van Doorsselaer SINT JANSTEEN - Postorderbe drijf Neckermann in Sint Jan steen zoekt 67 nieuwe perso neelsleden. De verkopen gaan goed, het thuiswinkelen is vorig jaar met gemiddeld 14,3 procent toegenomen. De Hulster burge meester J. Mulder is zeer tevre den over de toegenomen werkge legenheid. Hoewel de nieuwste cijfers nog niet officieel bekend zijn, zegt J. Fokke, woordvoerder van Neckermann, dat de omzet van het bedrijf flink is gestegen. De thuiswinkelorganisatie, waar Neckermann bij is aangesloten, noteert een landelijke toename van het zogenoemde homeshop- ping van ruim veertien procent- Nederland staat hiermee, inter nationaal gezien, op de vierde plaats van landen waar men het KAPELLE - Frank de Klerk, ar chiefmedewerker van de ge meente Kapelle en stagiair Christan Kwakkelaar hebben de expositie 'Schout, schepenen en gemeentebesturen van Evers- dijk, Kapelle, Schore en Wemel- dinge' ingericht. In de hal van het gemeentehuis in Kapelle zijn van 19 april tot en met 14 mei allerlei afbeeldin gen van objecten te zien, die vroeger iets met het gemeentebe stuur te maken hadden. Daaron der zijn veel herbergen, omdat gemeenteraden daar graag ver gaderden. Behalve mooie plaat jes van oude dingen zijn er ook oude kadastrale kaarten ten toongesteld. De tentoonstelling is elke werkdag vanaf 9.00 uur open. Op dinsdag en vrijdag tot 13.00 uur, op maandag en woensdag tot 16.00 uur en op donderdag tot 18.00 uur. meest aan thuiswinkelen doet. De cijfers van Neckermann be vestigen dit beeld. Het telefo nisch bestellen bij Neckermann is toegenomen, maar de grootste klapper is de verkoop via inter net Het bestellen via de website is met vijftig procent toegeno men, dit behelst bijna een kwart van de totale omzet. Gemak Het postorderbedrijf heeft er niet alleen veel nieuwe klanten bijgekregen, maar er wordt per klant ook steeds meer besteld. Fokke: „Steeds meer mensen ontdekken het gemak van thuis winkelen. Het scala aan aange boden producten wordt dan ook steeds groter." Neckermann ziet goede toe komstperspectieven en zoekt daarom 67 nieuwe personeelsle den. Voor logistieke werkzaamheden is ruimte voor 37 medewerkers in Sint Jansteen, 19 nieuwe tele fonistes kunnen aan Het werk in het callcenter in Terneuzen en de overige elf jobs zijn kantoor banen. Neckermann wil meer medewerkers in het eigen call center zodat het inschakelen VLISSINGEN - Op het bunker terrein in Vlissingen ligt vermoe delijk een bom uit de Tweede Wereldoorlog. De plek wordt vanochtend afgezet met contai ners en een aarden wal. In de loop van volgende week komt de Explosieven Oprui- mings Dienst (EOD) om te on derzoeken of het daadwerkelijk om een bom gaat. „Het is nog onduidelijk wat het precies is", zegt A. Haja van de gemeente Vlissingen. Het metalen voorwerp ligt diep in de grond. De EOD zal het voorwerp volgende week bloot- leggen. van externe telefooncentrales el ders in het land (vanwege lange re wachttijden en drukte) kan worden beperkt. Bij Neckermann werken nu zo'n duizend mensen. Het postorder bedrijf maakt ook gebruik van dagelijks gemiddeld honderd uitzendkrachten. In sommige piekperiodes zijn dat er veel meer, wanneer bijvoorbeeld de nieuwe catalogus uitkomt, het afprijzen is begonnen of er ac ties zijn. De bestellingen bij Neckermann nemen dan een gro te vlucht. Volgens Fokke wil Neckermann in de toekomst meer gaan werken met vaste me dewerkers en het aantal uitzend krachten verminderen. Dit komt de doelmatigheid ten goe de. Mulder reageert uitgelaten op het bericht van de banengroei bij Neckermann. Na het verlies aan werkgelegenheid door het sluiten van verschillende bank kantoren in Hulst, is dit goed nieuws. „Ik ben een gelukkig burgemeester. Het had in deze economische tijd ook andersom kunnen zijn." Er is maar één pas die toegang geeft tot passie, hartstocht en romantiek. Eén pas voor zwoele momenten met een knappe arts, een affaire met een miljonair of een romantische zonsondergang op een afgelegen strand met een geheime liefde. Dat is de bibliotheekpas van De Zeeuwse Bibliotheken. Lees hartstochtelijke of gezellige romans van diverse schrijvers of geniet van een bloedstollende thriller of sciencefictionavontuur. Kies de pas die aansluit op uw wensen. Die pas is geldig in alle bibliotheken en bibliobussen van Zeeland. De Zeeuwse Bibliotheken boeken, tijdschriften, kranten, video, dvd, cd, cd-rom, elektronische databanken, internet, tentoonstellingen, lezingen, bijeenkomsten, cursussen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 30