Spui de ongenaakbare kampioen Hulsterloo zonder te spelen naar de titel f Zaamslag doet niet meer mee voor periode Sjaak Luteijn slaat slag op het strand riAj Titel is binnen na een seizoen van bijna alleen overwinningen Hoek 2 simpel langs Rijsoord Voorwaarts overtuigend kampioen Zierikzee is dicht bij titel uitslagen Cadzand pakt vier punten dinsdag 13 april 2004 door Aector Dooms SPUI - De voetbalclub Spui schreef zaterdag onder leiding van trainer Rob Liplijn historie. Het elftal, dat al een heel jaar bovenaan staat in de vierde klas se, behaalde de titel door een 2-1-overwinning op Borssele. Na die wedstrijd werd op het sportpark van Spui het vuur werk ontstoken. De clubkleuren rood en wit domineerden. Hossende spelers, begeleiders en supporters vormden het de cor in de feestelijke entourage. Het kampioenslied ('we are the champions')was niet van de lucht. En er waren spandoeken met teksten als: 'Niemand komt over ons heen, Spui altijd num mer één' en 'Maak de dames blij, scoor er nog één bij'. HOEK - De reserves van hoofd klasser Hoek hadden zaterdag weinig moeite met het beschei den geklasseerde Rijsoord 2. In Hoek boekte de ploeg van trai ner Arie Dekker de negende ze ge van dit seizoen: 4-1. Tim Brouwer, Gert-Jan'Hame link (twee keer) en Mark de Haas bogen een snelle 1-0-ach- terstand om naar een ruime overwinning. Het tweede elftal van AZW bleek niet opgewassen tegen Ar- nemuiden 2. In Arnemuiden werd het 3-0 voor de thuisclub. In de eerste helft ging de strijd nog gelijk op, maar na de. rust was Arnemuiden beter. De A-junioren van HVV'24 ble ven in de uitwedstrijd tegen RCS Al aan de goed kant van de score. Het werd in Souburg 3-4 na een 0-1-ruststand. De Hulster treffers kwamen van Guy Cambier, Evert van den Berg, Ruben van der Hoeven en opnieuw Evert van den Berg. AXEL - De vrouwen van basket balclub Voorwaarts zijn in de Zeeuwse basketbalcompetitie overtuigend kampioen gewor den. In 't Sportuus van Axel werd naaste concurrent Mara thon met 50-39 cijfers geklopt. Daar zag het in de beginfase nog niet naar uit, want na tien minuten keek de ploeg van trai ner Maarten -Koster tegen een 13-7-achterstand aan+. Bij rust was de stand weer in evenwicht: 21-21. De kampioen miste cen ter Mariek Nanninga, maar haar rol werd uitstekend overge nomen door Marjolein Kruijsse. De niet fitte Sonja Geelhoedt speelde op halve kracht. Dat had echter geen gevolgen. Vooral in de tweede helft, toen Voorwaarts het tempo omhoog schroefde, kreeg de teampresta tie glans. Dankzij vlotte combi naties, goed verlopen fastbreaks en overtuigende rebounds liep de thuisclub uit naar een kloof van veertien punten: 41-27. Marathon kwam in die fase mi nutenlang niet tot scoren. In de slotminuten koesterde Voor waarts de voorsprong in de we tenschap dat het kampioen schap de Axelse vrouwen niet meer kon ontgaan. Marjolein Kruijsse blonk uit met 23 punten. Petra Geelhoedt was goed voor 12 punten. De Zeeuwse titel, die drie wed strijden voor het einde werd bin nengehaald, was de tweede voor Voorwaarts in twee jaar. GOES - Zierikzee is dicht bij het kampioenschap van de der de klasse. De Schouwse ploeg won gisteren won met 4-2 bij Goes. De voorsprong op de enige over gebleven concurrent Zeelandia Middelburg bedraagt met nog twee wedstrijden te spelen vier punten. Zondag speelt Zierikzee de uitwedstrijd tegen Zeelan dia, waarin het aan een gelijk spel genoeg heeft voor de titel. Gisteren stond Zierikzee bij rust al op 0-2 via een eigen doel punt van Goes en Thomas Vos. Na rust scoorden Patrick Rogge band en Rutger Kooman voor Zierikzee en Clarence Pahlad twee keer voor Goes. Ook de bloemen en de champag ne ontbraken niet. De trainer werd in zijn kleren onder de douche gezet en de Spui-aan- hang hulde zich in T-shirts met het opschrift van de kampioe nen. Ondertussen vierde het 83-jari- ge erelid Johan Witte in de be stuurskamer zijn eigen feestje, nippend aan een glaasje jenever. Hij wist het nog goed: „Het laat ste kampioenschap dateert van zestien jaar geleden (1988)." Met het behalen van de titel re kende Spui af met het imago al leen maar een gezellig dorps clubje te zijn, waar voetballers uitsluitend voor hun plezier ko men spelen. Hoog niveau „Spui heeft in het 56-jarig be staan nog nooit zo'n hoog ni veau gehaald. Dit is uniek voor de club. Veel mensen hebben hierin hun bijdrage gehad", haalde voorzitter Peter Oggel ver na de wedstrijd de opmerke lijke prestatie aan. Dat deed hij in een overvolle kantine. De selectie van Spui werd de laatste jaren niet zonder succes uitgebreid met spelers van Ter- neuzen en Terneuzense Boys. Dit jaar was er de doorbraak van Erik Loof, Mark van Min nen, Jorg van de Mark, Arjan Kalisvaart en Remco Hamelink. Spuienaar Gert-Jan Vlaander is het grootste talent! De Fierets en Kalisvaarts zijn al jaren vertrouwde namen bij Spui. Onder Dicky de Pooter, die vele jaren Spui trainde, werd de basis gelegd. „Dick de Pooter gaf de voorzet, die door Liplijn is afgemaakt", kon Og gel het succes niet beter ver woorden. Spui was dit seizoen superieur in de vierde klasse. Het totaal van 66 punten uit 24 wedstrij den, gehaald uit 22 overwinnin gen (alleen twee verliespartijen tegen DFS en Wolfaartsdijk) is voor Zeeuwse begrippen onge kend hoog. Voor Rob Liplijn kwam de titel niet als een verrassing. „Ik heb voor de competitie gezegd: wij worden kampioen. Dat was geen bluf." Volgens de trainer was de kracht van Spui de col lectiviteit. „Op de plaatsen waar spelers wegvielen, werden anderen ge makkelijk ingepast. Er zijn veel blessures geweest, zodat ik de 22 spelers van de selectie hard nodig heb gehad." Dat wekte, onder meer bij aan voerder Patrick van de Boog- aart, wel eens verbazing. „We misten op een gegeven moment acht basisspelers. Het verbaas de me dat dat zonder gevolgen bleef. Het besef dat we kam pioen konden worden is gaan le ven na de thuiswedstrijd tegen DFS. Vanaf dat moment wist ik dat we het zouden halen." De 32-jarige aanvoerder kwam in zijn lange loopbaan voor Spui twee seizoenen voor AZW uit. De laatste jaren zat Spui el ke keer dicht bij het kampioen schap. Wat was het verschil met die andere jaren? „Rob Liplijn heeft meer discipline in het elf tal gebracht en wat wijzigingen gedaan." Van de Boogaart, keek alvast vooruit naar volgend jaar. „Het zal overleven zijn in de derde klasse. We missen een spelbepa ler." Fanatisme Hugo Meeusen vindt niet dat Spui er met kop en schouders bo venuit stak in deze klasse. „We hebben twee wedstrijden met forse cijfers gewonnen, meer niet. Maar het fanatisme was groot en de trainer wist de ploeg elke week op scherp te zetten." Rob Liplijn is met een blik op het komende jaar optimistisch gestemd. „Deze groep werkt hard, maar kan ook voetballen. Ik denk dat we daarvoor een klasse hoger nog meer gelegen heid krijgen. We missen alleen een echte leider." Met het derdeklasserschap werd Het elftal van Spui mocht zaterdag na een voortreffelijk seizoen het kampioenschap in de vierde klasse vieren. foto Peter Nicolai door Jos van Belzen TERNEUZEN - Zonder zelf in actie te moeten komen werd Hulsterloo gisteren kampioen in de vijfde klasse van het zon dagvoetbal. Axel, de enige ploeg die Hulsterloo nog kon achterhalen op de ranglijst, ver loor met 2-1 van Vogelwaarde. Graauw blijft in de race voor de derde periodetitel na de winst bij Terhole (4-2). Datzelf de Terhole deed het zaterdag beter door ook met 4-2 Sluis te verslaan. In de resterende acht tien minuten van het destijds gestaakte duel Schoondij- ke-Sluis (0-0). trok de thuis ploeg met 2-1 de winst naar zich toe. Terhole-Sluis 4-2 (2-1). Patrick Freijzer was de man van de wedstrijd. Hij nam drie treffers voor zijn rekening en besliste daarmee het treffen in het voor deel van de thuisploeg. In de zestiende minuut opende hij de score. Rond het halfuur kwam een goed spelend Sluis langszij via Stefan Faas. Hij verraste vanaf de middellijn de te ver voor zijn doel staande Terho- le-keeper. Net voor de pauze zorgde Pa trick Freijzer voor 2-1, maar kort na de hervatting kwam Sluis opnieuw langszij via Jac- ky Caniere. Een gevaarlijker Terhole nam in het slotkwar- tier afstand door doelpunten van Patrick Freijzer en Giovan ni Verbraeken. Vogelwaarde-Axel 2-1, Aarze lingen in de Axel-defensie wa ren er debet aan dat Vogelwaar de voor rust twee keer kon sco ren. In de tiende minuut bracht Michel Nieuwelink op aange- ven van Arno Wauters de thuis ploeg aan de leiding. Vijf minu ten later liet veteraan Fonny Verstraeten met een kopbal de gelijkmaker noteren. Op slag van rust zorgde Michel Nieuwe link voor 2-1. Axel had voor rust het beste van het spel, maar na de pauze kon Vogelwaarde zich op de beste kansen beroepen. Het bleef spannend, maar gescoord werd er niet meer. Schoondijke-Sluis 2-1 (0-0). De wedstrijd werd destijds achttien minuten voor tijd bij de stand 0-0 gestaakt. Schoon- dijke werd als schuldige aange wezen en kreeg daardoor een wedstrijdpunt in minde- ring.Door dit restant in winst om te zetten, sloeg de balans toch nog door in het voordeel van Schoondijke. Daar zag het in de beginfase van die achttien minuten niet naar uit. Sluis nam al na twee minuten de leiding door Jacky Caniere en trof drie minuten la ter de paal. In de negende mi nuut maakte Barry Haerens de gelijkmaker en in de slotmi nuut bezorgde Claude Kornelis de thuisploeg de winst. Terhole-Graauw 2-4 (1-4). Jo hn de Vos besliste het duel in het voordeel van de bezoekers. Hij scoorde tussen de 16e en 32e minuut een puntgave hat trick en boog daarmee een ach terstand van 1-0 (afstands schot Jimmy van Delft) om in 1-3. Op slag van rust werd het zelfs nog 1-4 door een eigen doelpunt. Na rust drukte Terho le door, zonder echt gevaarlij ke te worden. In de 89e minuut slaagde Floyd de Vries er als nog in om met een schot 2-4 te laten aantekenen. door Jack Begijn ZAAMSLAG - Zaamslag had za terdag de vierde plaats op de ranglijst nog in zicht. Dat zou aan het eind van de rit nog een periodetitel kunnen opleveren. En 's Heer Arendskerke was in Zaamslag ook al op winst uit, om via de nacompetitie het twee- deklasserschap veilig te stellen. Maar ondanks alle goede voorne mens viel er na afloop niets te vieren. Beide ploegen bleven met bijna lege handen achter (1-1). Bart Corstanje, keeper van Zaamslag, vond dat het heilige moeten ontbrak. „We hebben ons vorige week veilig gespeeld. Dat was onze belangrijkste doel stelling. Daarom ging het van daag allemaal iets te gemakke lijk. De nacompetitie is nu niet meer haalbaar." Corstanje reageerde verder nog al koeltjes op de geruchten dat hij volgend jaar bij Terneuzen onder de lat staat om de vertrek kende Erik de Koeijer te vervan gen. „Dat heb ik ook gehoord", zei Corstanje. Maar ik weet er zelf niets van." Bekend is niettemin dat Terneu zen de laatste weken al vele ke ren naar de gunsten heeft gehen geld van de doelman die een ij- zersterk seizoen heeft. Zaamslag tegen 's Heer Arends kerke was zaterdag het aanzien niet waard. De tegenstander van de Zeeuws-Vlamingen had de handicap dat in de war- ming-up Marco Goedegebure moest afhaken en dat Jan van de Klooster al eerder door een blessure uit de opstelling ge schrapt. Zelfzuchtig Na een kwartier spelen trok de thuisploeg het spel naar zich toe. Peter Dieleman en Jacco den Hamer zagen kansen verlo ren gaan. Vooral Dieleman was af en toe te zelfzuchtig bij zijn acties. Aan de andere kant misten Frank Davidse en Walter de Kok ideale mogelijkheden. Het was aan de sublieme keepers Bart Corstanje en Wijbrand Beenstra te danken dat de nul zo lang op het scorebord bleef staan. Toch kwamen de bezoe kers vijf minuten voor de rust op voorsprong. Een onachtzaam heid in de Zaamslag-verdedi- ging werd door Stefan van de Velde afgestraft. De aanwezige Ad Roovers, trai ner van AZW (ook in de degra datiestrijd verwikkeld), was niet echt gelukkig met die rust stand en wilde in het tweede be drijf de gelijkmaker wel in het doel van 's Heer Arendskerke kijken. Een kwartier voor tijd kreeg de trainer waar hij op had gehoopt. Uit een soort van scrum scoorde Peter Dieleman de gelijkmaker. Het opportunis tische voetbal van beide ploegen in de slotfase bracht geen tref fers meer op. Zaamslag-'s Heer Arendskerke 1-1 (0-1). 41 Stefan van de Velde 0-1, 78 Peter Dieleman 1-1. Scheidsrechter: C. Toorenaar (Heinkenszand). Gele kaart: Ste fan van Sabben ('s Heer Arendsker ke). Aantal toeschouwers: 200. Zaamslag: Bart Corstanje, David de Haan, Peter Oppenneer. Wim Duerinck, Menno den Dekker (32 Eric Tissink), Tommy Tissink, Ran dy Lauret (65 Maarten de Groene), Coen Goossen, Jacco den Hamer (Joris RademakersPeter Diele man. ook nog eens de roep om een tweede veld aangehaald. Ge meenteraadslid Chiel van Boom vertelde zaterdag zich sterk te maken. Peter Oggel gaf al eer der te kennen niet eerder zijn functie als voorzitter neer te leg gen voordat Spui is gepromo veerd én er een tweede veld is aangelegd. Spui-Borssele 2-1 (2-0). 20.Pa- trick van de Boogaart 1-0, 38. Martin Kalisvaart 2-0, 88. Mar- tijn van de Graaf 2-1. Scheids rechter: M. bruijnes (Bruinisse). Gele kaart: Martin Kalisvaart (Spui), René de Jong (Borssele). Aantal toeschouwers: 150. Spui: Jeroen Bottinga; Danny van Waes, Hugo Meeusen,Erik Loof, Reinier Spaans (75. Arjan Kalisvaart); Mark van Minnen, Patrick van de Boogaart (50. Jo hn de Ritter), Gertjan Vlaander, Jorg van de Mark; Remco Hame link (71. Michel Fier et), Martin Kalisvaart.O door Wim de Vos BRESKENS - Pas in de slotfase van de wedstrijd besefte Sjaak Luteijn gisteren dat een verbete ring van het parkoersrecord van de Paasloop in Breskens er nog inzat. Nog één keer gaf de Oost- burgse atleet alles in de laatste honderden meters. Het bleek net niet genoeg om een nieuwe persoonlijke beste tijd neer te zetten: Luteijn kwam amper drie tellen tekort voor het par koersrecord. Wel klopte Sjaak Luteijn met opmerkelijk verschil Erik Goos sen en Erik Cappon. De overwin ning in de Paasloop was dan ook zeer verdiend. Sjaak Luteijn was eigenlijk ook niet gestart met het idee om het parkoersrecord aan te vallen. Vier jaar geleden zette hij zelf 35.24 neer in de race over 9300 meter op een omloop die hem goed ligt. „Ik ben van nature een strandloper. En omdat een deel van het parkoers over het strand loopt, voel ik me hier goed thuis", zei hij na de wed strijd. In het mulle zand had de Oost burger het verschil gemaakt. Want onmiddellijk na het ver trek had Erik Goossen brutaal de leiding genomen, maar toen voor de eerste keer door het zand moest worden geploeterd, sloeg Luteijn terug. „Ik weet dat hij een krachtmens is en dus in het voordeel is in het zand", bekende Goossen la ter. „Dat bleek wel ook, want zo dra we voor de eerste keer door het zand moesten, kwam Sjaak voorbij en ging hij er gelijk van door." Het was niet de laatste confron tatie van de twee Zeeuws -Vlaamse atleten, want voor bei den staat er voor de komende maanden een druk baanseizoen op het programma. „En daar zul len we elkaar nog dikwijls tref fen", verwacht Luteijn. De Oostburger is overigens nog niet klaar voor het zomersei zoen. „Ik heb nog amper ge traind op de baan, omdat het Breskens. Paasloop, 9300 meter. Mannen: 1. Sjaak Luteijn (Oostburg) 35.27, 2. Erik Goossen (Terneuzen) 36.15, 3. Erik Cappon (Zuidzande) 37.11, 4. Yves Kerckhove (B) 40.47, 5. Jan van Hoeve (Oostburg) 42.05, 6. Mare Corijn (Philippine) 42.22, 7. Frank Boerebach (Hoek) 42.25, 8. Michel de Ruysscher (Breskens) 42.48, 9. Frits Vervaet (Wals oorden) 42.49, 10. Bram van de Wege (Philippine) 43.09. Vrouwen: 1. Marjo Buzeijn (Aardenburg) 48.40, 2. Christian- ne Vermorken (Nieuwvliet) 49.44,3. Em my Quataert (Retranchement) 52.17. 6500 meter, mannen 1. Francois van de Broecke (Breskens) 28.20, 2. Ste fan Ettelt (D) 30.16, 3. Eddy Musson (IJ- zendijke) 31.16, 4. Angelo van Nevel (B) 33.12, 5. Noël Verbrugge (Axel) 33.35. Vrouwen: 1. Maycke Muller (Oost burg) 37.23, 2. Mia van de Veire (Oost burg) 45.15, 3. Marja Tielemans (Hoek) 45.24. 3700 meter, mannen: 1. Jan Elfe rink (Groede) 15.39, 2. Ivo de Causemae- cker (B) 15.45, 3. Edwin Mabelis (Nieuw vliet) 15.48, 4. Roland Volleman (Terneu zen) 16.20, 5. Quinten Volleman (Ter neuzen) 17.22. Vrouwen: 1. Claire Vol leman (Terneuzen) 18.10, 2. Bianca Lute ijn (Oostburg) 20.22, 3. Marja van der Linde (Oostburg) 25.26. Jeugd, 1500 meter. Jongens: 1. Ruben Goethals (Aardenburg) 5.53. Meisjes: 1. Kirsten de Boevere (Breskens) 6.35. 750 me ter, jongens: 1. Milan de Boevere (Breskens) 4.44. Meisjes: 1Valerie Vol leman (Terneuzen) 4.02. Teamcompetitie district Walcheren en De Bevelanden. Bandstoten. Pou le 1: 1. De Toekomst 1 3-109 punten, 2. Avontuur 1 3-108, 3. HGL/KOT'86 3-102. Poule 2: 1. Avontuur 2 3-107, 2. TOG 2 3-104. 3. Delta 2 3-93. Poule 3: 1. De Herberg 13-111,2. Onda 2 3-100,4. Del ta 3 3-95, 4. ALM 2 2-71, 5. De Sportvis ser 3 2-69. Poule 4: 1. Dampoort 1 3-105, 2. TOG 3 3-100, 3. Avontuur 4 3-97, 4. Onder de Toren 1 3-96, 5. De Vier Linden 1 2-78. Poule 5: 1. HIO 1 3-104, 2. Onder de Toren 2 3-88, 3. Reha- we 2 2-73, 4. De Vier Linden 2 2-67, 5. De Herberg 2 2-59. Kader 38/2, poule 1: 1. VEG/ABV 2 2-12, 2. Windenburg 1-4,3. Rehawe 2-2, 4. VEG/ABV 1 1-0. Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: Chevy's-OJB 5-6, Casteels/De Meer- paal-Donckers 3-3, Max Korting-Den Dullaert 5-3. Stand: OJB 5-15, Chevy's 5-12, Casteels/De Meerpaal 6-10, De Smet 4-9, Donckers 5-8, 't Anker/Schelfhout 5-7. Den Dullaert 5-3, Max Korting 6-3, De Kronkel 5-0. Klas se B: Tènce/Zaman Sport 2 Neckermann/ Stuntmarkt 5-3, ADM/ La- zarus-Morres/Hulst 3 1-4. Stand: 't Ja gershuis Tènce/Zaman Sport 5-13, ADM/Lazarus 6-9, De Reizende Man 5-7, ING Bank 4-6, Morres/Controlec 3 5-6, IZV/IBS 4-3, Neckermann/Stuntmarkt 5-3, IZV/IBS 2 5-3. Districtscompetitie. Mannen hoofd klasse: Zierikzee-Yerseke 5-1, Schel- de-Westerschouwen 5-1, Sluis kil-Smash 2-4, Vogelvlucht-SJEF 2-4. Eerste klasse 2: Smash-Animo 1-5, Jac. Van Beiren-ASOC 5-1, Dom- burg-Kapelle 6-0, Schelde-Drive 3-3, Eer ste klasse 3: De Boskreek-Bruten 1-5, Hulster Ambacht-Bongerd 3-3, Kruinin- gen-Game'78 2-4, Souburg-Vrouwen polder 4-2 Hoofdklasse 35+: MLTC-de Boskreek 2-4, Sluis-SJEF 3-3, Halve Maantje-Schelde 4-2, Gravel- steps-Tiola 4-2. Standen. Hoofdklas se: Smash 2-10. Schelde 2-9, SJEF 2-7, Zierikzee 2-7, Westerschouwen 2-5, Sluiskil 2-5, Yerseke 2-3, Vogelvlucht 2-2. Eerste klasse 2: Animo 2-9, Dom burg 2-9, Schelde 2 2-7, Jac. Van Beiren 2-7, Smash 2-6, Drive 2-6, ASOC 2-2, Ka- pelle 2-2. Eerste klasse 3: De Bongerd 2-9, Game'78 2-8, Hulster Ambacht 2-7, Bruten 2-7, Souburg 2-6, Vrouwenpol der 2-5, Kruiningen 2-5, De Boskreek nog te koud is geweest, Pas\0 de temperatuur boven de t - graden komt, denk ik erover, op de baan te gaan lopen." Luteijn nam gisteren na des. ke start van Erik Goossen het commando over en liep^ 1 na steeds verder weg. Hij te met een kleine minuut sprong. Bij de vrouwen liep MarjoBag ijn uit Aardenburg naarder winning. Ze bleef haar streef note Christianne VermorktM Nieuwvliet een dikke nare voor. Op de middenafstand (6500q ter) ging de overwinning bij mannen naar Francis var, Broecke uit Breskens en bij 3 vrouwen naar Maycke Mg uit Oostburg. Jan Elfennk Groede was de snelste bi] mannen op de korte afsta (3700). De jeugdige ClaireVofc man uit Terneuzen won bij vrouwen. Irak 'GOES - Vierdeklasser Cadzacj pakte dit paasweekeindo tie punten. Van Niemvland words terdag met 3-2 gewonnen,g® ren werd het tegen Colijnsplar se Boys 2-2. Nieuwland-Cadzand 2-3: Hi chel Cillekens kopte zeven min: 1 ten voor rust Cadzand naar (4 maar via een gelukkige j werd het nog voor de rust gei) Mike van Kleef tekende rai 2-1 en weer Cillekens zorja vier minuten later voor 2-2:11 winst ging naar Cadzand dooi een kopbal van Peter Nieskens Colijnsplaatse Boys-Cadzaai 2-2 (maandag): Het sterkere^ lijnsplaat leidde bij rust met!-! door Robbert-Jan van de Gauf ten. Direct na de pauze mash Michel Cillekens gelijk. Vijfnh nuten voor tijd kwam de thuis- ploeg op 2-1 door Koen Wist maar een minuut later wask toch wel verdiend opnieuw f lijk door Moktar Abid. het 2-1. Hoofdklasse 35+: 't Halve M-r tje 2-10, De Boskreek 2-8, MLTC 2-7,0; Schelde 2-6, Gravelsteps 2-6, Sluis2-5 SJEF 2-4, Tiola 2-2, Voorronden regio Zuid-West-Nsdr land op LOS-niveau. Senior LOS 2: 7. Jolien Dees (Voc< waarts Axel) 30,20 punten (naar finale' Senior LOS 3: 4. Danielle van den Ife vel (EMM Terneuzen) 32,45 (naarfi» Ie), 8. Sarah Borgie (THOR) 29,65 finale), 10. Martine de Milliano (TH& 28,80 (naar finale), 12. Dieuwert|s4 Cooker (THOR) 28.15,13. SanneSmx naers (THOR) 28.10. Senior LOS Evianne Riemens (Turn'87 Oostbtfc 26,30. Junior LOS 4: 2. Femke Houtt- ger (Voorwaarts) 31,75 (naar finale),t Jolien Veraart (Turn'87) 25,05 (naarfe Ie), 9. Kim de Jonge (Turn'87) 23,15.Ju nior LOS 5: 3. Stephanie Meertes (Voorwaarts) 31,40 (naar finale). Jeugd LOS 4: 6. Jessie Helderweirl (Tto 31,90 (naar finale), 8. Eline Vermen (Voorwaarts) 31,75 (naar finale), 9. Jee sica Verschelling (Voorwaarts) 31$ (naar finale), 12. Saskia de Witte(EMV 31,00. Jeugd LOS 5: 8. Manon straete (Turn'87) 31,75 (naar finale), Melanie de Craemer (Turn'87) 31$ (naar finale), 21. Jasmijn Vervaeci (Thor) 28,55, 22. Annelou van Donlt laar (Turn'87) 28,50, 25. Pauline Ts (Turn'87) 27,85, 33. Joyce de Ba»-:' (THOR) 26,00. Jeugd LOS 6:1 Stepte nie Ambrosini (Voorwaarts) 33,05 (rar finale), 3. Anouk Dieleman (EMMI31.5 (naar finale), 4. Nathalie Kik (EMV 27,90 (naar finale), 6. Nathalie de Brui ne (EMM) 27,75 (naar finale), 7. Jos?? hien de Kraker (EMM) 27,60 (naar fina le), 10. Kendra Lippens (Thor) 26$ (naar finale), 17. Joëlle Stofferis (Thtf: 22,55. Pupil 2 LOS 5: 8. Maxime Ar brosini (Voorwaarts) 30,75 (naar fina'c 10. Judith van der Meijden (Thor)30'- (naar finale), 11. Jill Vernimmen (Vo* waarts) 30,60 (naar finale), 14. Chev Verhage (EMM) 29,20. Pupil 2 LOS6: 8. Amber van de Wege (EMM) 32$ (naar finale), 12. Anouk Vercruijsse (Turn'87) 30,80 (naar finale), 21. Nienke Bouterse (EMM) 29,20, 22. Kyra Groos man (Turn'87) 29,10, 28. Anouk de Jor ge (Turn'87) 27,20. Pupil LOS 6:4 Shan non Versyp (THOR) 32,90 (naar finak 29. Kirsten van Vooren (THOR) 2'iX Pupil 1 LOS 6: 5. Willemijn Ver':: (EMM) 31,40 (naar finale), 8. Esmeao? Jonge (EMM) 30,95 (naar finale). 9- S- mone Witte (EMM) en Manska vm Schaik (Turn'87) 30,85 (naar finale), U Julissa Stofferis (THOR) 30,85 (naarfina le), 21. Femke van Driessen (THOR 29,35, 29. Dominique Verhelst (EMV1 28,00, 38. Dieuwke de Milliano ITHOr 24,75. Pupil 1 LOS 7: 4 few? Marthéze (Voorwaarts) 32,00 (naarFina Ie), 14. Lisa Vlassenrood (Voorwaart? 29,50, 17. Amy van den Broecke (EMV 27,50, 19. Lisa Krabbenborg (EMM 27,20. Instap LOS 7: 2. Nathalie Hu» gen (EMM) 33,70 (naar finale), 3. Marirv da Meertens (Voorwaarts) 33,25 (naanr nale), 4. Alyssa Piscador (THOR) 32.m (naar finale), 10. Ashley Bijland (Voor waarts) 30,55 (naar finale). Sas van Gent. Recreatieve bedrijf?- competitie. Vrouwen: Savok 2-Espir nada 3-0 (25.-15, 25-18, 25-10), Swage makers-Stoffels Cleaning 1-2 H3-«- 26-24, 15-16), Savok 2-Savok/J de Bioc< 2-1 (25-20, 25-20, 20-23), Haers-Esplana- da 2-1 (25-21, 20-25, 24-16). Stand- Savok 2 20-49, Stoffels Cleaning 20-43.5, Swagemakers 22-39. Hae,! 20-25, Savok/J de Block 21-25, Esplanr da 22-21.5, Esplanada 2 21-16. ge mengd: C Line-Acke 0-3 (21-25, 21-25), Savok/Avesta-Stoffels Cleaning 2-1 (25-18, 18-25, 25-17), Garage de-Robs Jobs 1-2 (25-22, 20-25,16» Acke-'t Kliekske 3-0. Stand: Garageino de 20-41, Robs Jobs 21-41, Acke11W Savok/Avesta 20-36, C Line 20-33, W; fels Cleaning 20-30, ABAB 18-16. Kliekske 20-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 46