Zierikzee kan de titel al ruiken PZC Scaldina-trio laat goede kans liggen Zierikzee maakt sprong omhoog Tennissers Zierikzee Winnende start tennisteams rukken op na winst Vijftien is magisch getal voor All Ready Goes haakt na 4-2-nederlaag afin de strijd om het kampioenschap Kwiek houdt het hoofd koel Opnieuw dagzege voor Mark Boot Koster positief ondanks verlies Spui kampioen vierde klasse uitslagen dinsdag 13 april 2004 door Rudy Boogert GOES - Nog één gelijkspel is Zierikzee verwijderd van het kampioenschap. Na de 4-2-over winning bij Goes van gisteren kan de Schouwse derdeklasser zondag na veertien jaar zijn ren tree in de tweede klasse maken. En dat nota bene in het hol van de leeuw, bij de enige overgeble ven concurrent Zeelandia Mid delburg. „Nee", weerlegde trai ner John de Frel, „dit was het hol van de leeuw." Zierikzee had immers schrik in de benen voor Goes, of zoals trai ner De Frel het zei 'met gepaste bewondering' want hij vindt Goes veruit de best voetballen de ploeg in de derde klasse A. Clubtopscorer Rutger Kooman onderschreef dat: ..In de vorige wedstrijd zijn we in de eerste helft zelfs volledig van de mat gespeeld." Maar toch stapte Zie rikzee toen (december 2003) uit eindelijk met een 1-1-gelijkspel van het veld. Dat was voor Zie rikzee de eerste wedstrijd in een ongeslagen serie, die na de winst van gisteren al tien duels duurt. De helft van die wedstrijden werd met slechts één doelpunt verschil gewonnen. „Het pakt al lemaal als een rits in elkaar", vond Kooman gisteren. „Als je twee keer achter elkaar verliest, blijf je in die negatieve spiraal. Maar bij ons gebeurt nu het om gekeerde." De Frel: „In grote lij nen komt dat door ons geweldi ge collectief. Soms hadden we het geluk aan onze zijde zoals wel vaker bij een club die boven aan staat, maar andere keren hebben we het echt zelf afge dwongen." Zoals gisteren in Goes. Zierik zee legde de basis voor de over winning in de eerste helft, die met 0-2 werd afgesloten. Zelfs zonder het vertrouwde centrale verdedigingsduo Michel Winkels/Jarno Vermeulen (bei den geschorst) werden de Goese aanvalslijnen kort gehouden. Het vervangende duo Erwin Nelissen/Lee Mol speelde gedre ven en risicoloos. De foutjes kwamen juist van de flanken. Barry Hage begon onze ker en dat gaf Niels Paardekoo- per na een kwartier een schiet kans. Vijf minuten later werd Hage gepasseerd door Mansour Gader, waarna diens schot de lat raakte. Aan de andere kant van het veld slalomde Rosanno Acton sierlijk langs drie spelers en dat leverde clubtopscorer Paardekooper opnieuw een schietkans op. Zierikzee hield achterin echter de nul en show de vervolgens hoe je defensieve fouten wél afstraft. Na ruim een halfuur ging Goes-doelman Sven Wolkenhau- er onder een vrije trap van Ben jamin Verwest door. Spits Koo man nam de bal uit een moeilij ke hoek in één keer op zijn slof en op de doellijn raakte Goes-verdediger Shannon Braaf- hart de bal het laatst: 0-1. Tien minuten later mocht de andere Zierikzee-spits Thomas Vos van- af de middenlijn wel erg makke lijk doorlopen van drie Goes-verdedigers en alleen voor Wolkenhauer faalde hij niet: 0-2. Om de laatste hoop op het kam pioenschap in leven te houden, bracht Goes-trainer Marco Groeneveld in de rust vers bloed in de aanval: Weng Trang. Een gouden greep. Zijn eerste actie leverde doelman Van der Schee meteen werk op en na een uur gaf hij de assist voor de 1-2 van Clarence Pahlad. Die goal ont stond uit een vrije trap van Zie rikzee die Berrevoets op het verkeerde been van Van der Schee legde en de bal vervol gens niet weg kreeg. Zeven minuten later kreeg Ernst Smit dé kans op 2-2, maar de boomlange verdediger miste oog in oog met Van der Schee. Dertig seconden later stond het 1-3. Benjamin Verwest legde de bal met een fraaie trap achter de verdediging van Goes, waar Patrick Roggeband de klus klaarde. Goes knokte terug tot 2-3 (opnieuw Pahlad, die een vrije kopkans kreeg uit een vrije trap van Paardekooper), maar kansen op 3-3 bleven uit. Vlak voor tijd maakte Kooman met een droge knal de titel al bijna tastbaar voor Zierikzee: 2-4. Details Door de Zierikzeese zege ver dwenen de titelkansen van Goes én Patrijzen. Met vier punten achterstand en nog twee duels voor de boeg kan alleen Zeelan dia Middelburg nog roet in het eten gooien. De Frel: „Er zit wei nig verschil tussen Zierikzee, Goes en Zeelandia Middelburg. Wij hebben de sterkste verdedi ging, Goes de best voetballende ploeg en Zeelandia Middelburg het grootste scorende vermogen. De details geven dus de door slag. Wij kunnen bijvoorbeeld verschillende systemen spelen: we kunnen zelf voetballen, we kunnen counteren en we kun nen fysiek spelen. Dat mengel moesje is ideaal." Voor de twintigjarige Rutger Kooman is het in zijn debuut jaar bij Zierikzee snel gegaan. Hij staat met Zierikzee op de drempel van de tweede klasse, hij is met tien doelpunten club topscorer en bovendien dingt za terdag-hoofdklasser Kloetinge naar zijn kunsten. Het streelt hem, „maar ik heb nog niet be sloten wat ik ga doen. Eerst wil ik met Zierikzee kampioen te worden." Goes - Zierikzee 2-4 (0-2). 35. Shannon Braafhart 0-1 (eigen doel punt), 43. Thomas Vos 0-2, 61. Cla rence Pahlad 1-2, 68. Patrick Rog geband 1-3, 72. Clarence Pahlad 2-3, 88. Rutger Kooman 2-4 Scheidsrechter G.F. Martin (Es sen). Gele kaart: Lars Wolkenhau er, Jeroen Koole, Ernst Smit (Goes), Erwin Nelissen (Zierikzee). Aantal toeschouwers: 550. Goes: Sven Wolkenhauer; Shan non Braafhart, Michael Cabenda (90. Maarten Griep), Lars Wolken hauer (46. Weng Trang), Ernst Smit; Rosanno Acton, Jeroen Koole, Romeo van Aerde, Mansour Gader (71. Mourat Guldal); Niels Paardekooper, Clarence Pahlad. Zierikzee: Jaco van der Schee; Bar ry Hage, Erwin Nelissen, Lee Mol, Serge Berrevoets, Patrick Rogge band, Niels Lode wijk, Elmar Ver- hage, Benjamin Verwest (92. Mar tin Kiesenberg); Thomas Vos (80. Patrick Verkaart), Rutger Koom- GOES - De volleybalsters van Kwiek boekten in een, haalduel een 3-2-zege (23-25, 25-11, 21-25, 25-21, bij het gedegradeerde DVO. Kwiek gaf tot twee keer' een voorsprong uit handen, maar trok in de vijfde J overwinning definitief naar zich toe. De stroef draait Bruse formatie moest het tegen DVO vooral van hard' ken hebben. De Zeeuwse pass kwam niet goed, waardj het in aanvallend opzicht niet gemakkelijk wasomve® sende openingen te vinden. Kwiek hield in de vijf^ het hoofd koel. Dat leidde tot een zwaarbevochten ow winning. REUSEL - Motorcrosser Mark Boot lijkt niet testan in de voorwedstrijden van het NK 85cc voor jeugd-ju ren. De rijder uit Burgh-Haamstede schreef gisteres Reusel opnieuw beide manches op zijn naam en daan de dagzege. In de eerste manche had Boot kopstarteni voor de concurrentie (37 rijders stonden aan de start)' bij te houden. In de tweede manche was hij opnieusi eerste weg, maar de Let Just kon nu in zijn spoor blip De gehele race zat hij Boot op de hielen, maar de kla Schouwse rijder hield alle gaatjes dicht en kwamj niuew als eerste over de finish. MADE - Na een aantal keren de instelling van zijnph gehekeld te hebben, kon Leen Koster, trainer van de A-j nioren van Zierikzee, eindelijk weer eens positief j over de mentaliteit van zijn spelers. Toch was dien® ling niet genoeg voor het binnenhalen van één of meet re punten. Madese Boys klopte Zierikzee met 4-3. Zierikzee begon behoudend en trachtte via de countert, vaarlijk te zijn. Kort voor rust kreeg Zierikzee, nadat lij ner Boot een overtreding had gemaakt, een vrije traDï gen waaruit Madese Boys de 1-0 scoorde. De eerste mei ten na rust waren funest voor Zierikzee Al. „Eenmini fase", aldus Koster. Eerst verwerkte doelman Ants Kleingeld een terugspeelbal van Mike de Jonge niet waardoor het 2-0 werd en vervolgens speelde Hans Sa te kort terug op zijn doelman. Na de 3-0 pakte Zierika het goed op en dat leidde tot goals van Wesley Goudi Martijn van Grunven. Waar Zierikzee op de 3-3 wad scoorde de thuisploeg: 4-2. Vlak voor tijd scoorde Lts Sinke nog wel 4-3 maar tot kansen op 4-4 kwam Zitrj zee niet meer. Koster: „De werklust was er; dat tief." Zierikzee-verdediger Serge Berrevoets (rechts) heeft handen en voeten nodig om Rosanno Acton af te stoppen. Op de achtergrond kijken Benjamin Verwest (links) en Thomas Vos toe. foto Willem Mieras GOES - Spui kon in de vierde klasse A van het zaterda voetbal na de 2-1-zege op Borssele de kampioensvlagfc sen. Feest was er ook bij Wolfaartsdijk, dat via een 1-0-a ge bij Bevelanders de tweede-periodetitel pakte. DFSm loor met 2-0 bij Apollo'69. DFS was voor rust iets stens maar na de pauze had Apollo met tien man (Niels Krea niet kreeg in de 53e minuut voor de tweede keer geel)a overwicht. Halverwege de tweede helft zorgde Bas 4 Koeyer voor 1-0 en in de 75e minuut rondde Sanderïj gelkerke een door hemzelf opgezette aanval af: 2-0. door Willy van Leeuwen IJZENDIJKE - De tennissers van Zierikzee hebben in de hoofdklasse mannen van het dis trict Zeeland vijf punten aan hun totaal toegevoegd. De ploeg won met 5-1 van Yerseke. Wcs- terschouwen daarentegen ging met 5-1 onderuit tegen De Schel de. Zierikzee-Yerseke 5-1: De thuis ploeg zag Johan van Urk vrij eenvoudig zijn enkelpartij van Jos Verschueren winnen: 6-2 en 6-1. Ook Robert Praet kreeg wei nig tegenstand van Peter Bauer, die dan ook kansloos met 6-0 en 6-4 werd teruggewezen. Jan van de Berge en Boudewijn Ruiss- aard waren aan elkaar ge waagd, maar toch kwamen niet aan een derde set toe. Van de Berg wist tweemaal op tijd de bakens te verzetten en zegevier de met 6-4 en 7-6. Ewald Vol- mer deed goede zaken voor de thuisploeg door ook de vierde enkel partij in winst om te zet ten. Ko Vogelaar moest een 3-6 3-6 nederlaag slikken. In de dub bels verdienden de bezoekers nog een punt. Boudewijn Ruiss- aard en Peter Bauer speelden een sensationele driesetter te gen Praet/van Schaick. Na 5-7 voor de bezoekers werd de stand gelijk getrokken door een tiebreakzege in de tweede set: 7-6. In de beslissende derde set werd er een felle strijd geleverd en voor Ruissaard/Bauer liep, dit erg goed af met een 7-5-set- winst. Van Urk/Van de Berge won nog met 6-2 7-6 van Verschueren/Vogelaar, waar door Zierikzee zich dankzij de 5-1-zege op een gedeelde derde plaats nestelde. De Schelde-Westerschouwen 5-1: Jurjen Mooibroek, Dimitri Kayser en Hans van Slooten maakten korte metten met Mi chel de Vlieger, Arno de Koning en Rob Kort en dat betekende een 3-0-voorsprong voor de thuisploeg. Alleen Ruben Hen- drikse moest zijn punten uit han den geven tegen Chris Schone- man, die hem met 3-6 2-6 verras te. Door twee overwinningen in de dubbels wonnen de Vlissin- gers met 5-1. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina verzuimden zaterdag uit te lopen op concur rent 't Zand 4. De Zierikzeese formatie kwam in een inhaal- duel met TCS 2 niet verder dan een 5-5-gelijkspel. Beide teams hebben nu 63 punten uit negen wedstrijden. In de laatste wedstrijden komen de vrijdag moet Scaldina het op nemen tegen Vice Versa 3 en 't Zand 4 speelt tegen TCS 2. Bei de tegenstanders zijn even sterk, zodat de verwachting is dat Scaldina en 't Zand met het zelfde puntenaantal eindigen. In dit geval mag 't Zand de kam- pioensvlag hijsen, omdat de Mid delburgse formatie in de onder linge ontmoetingen van Scaldi na won. In de strijd tegen TCS was Cor Smalheer de grote verliezer. Na 6-11, 9-11, 11-8 en 11-8 verloor hij op 't nippertje met 9-11 van Eric Minkman. In een soortgelij ke partij tegen Pieter van Meer zag hij ook dit punt in de vijfde game met 8-11 verloren gaan. Verder moest hij Paul Kil felici teren. Wel was hij samen met Hans Volkeri in het dubbelspel met 11-6, 11-4 en 11-0 een maatje te groot voor Kil\Minkman. Na de twee goe de overwinningen van Volkeri (op Van Meer en op Kil) viel het hem erg tegen dat hij Minkman met 10-12, 11-9, 9-11 en 12-14 voor moest laten gaan. Driessen voegde met gedegen spel twee punten toe aan het totaal door met 11-5, 11-8 en 12-10 van Kil te winnen en met 11-4 in de vijf de game van Van Meer. Het vierde Scaldinateam met Gerrit van den Bosch, Bram Vroegop en Ed Voshol moest bij 't Batje 3 een 7-3-nederlaag in casseren. Van den Bosch was goed voor twee punten. Vroegop won van Gribnau. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De vier Schouw se tennisteams van Duiveland en Zierikzee kenden gisteren een voortvarende competities tart. Zowel de vrouwen van Zie rikzee als Duiveland haalden de maximale score uit hun ontmoe tingen: 6-0. Zierikzee speelde een spannend treffen met De Schelde. Een 2-2-tussenstand werd succesvol in winst omgezet. Duiveland stuurde de Brabantse opponent uit Oudenbosch terug de file in met een 5-1-nedeiiaag. Zierikzee - De Schelde 4-2: Het eerste team van Zierikzee maak te er een spannende pot van. Het waren Martijn van Gruns- ven en captain Daan Ruiten beek die in de laatste dubbel suc cesvol een 3-2-voorsprong verde digden. In een driesetter (6-2, 4-6, 7-5) werd het bezoekende koppel van De Schelde uiteinde lijk verslagen. De twee verlies- partijen voor de Zieikzeeënaren kwamen op naam van Pim Mor- ree en Robbin Meertens, die bei den hun single verloren. Pieter Boot en Martijn van Grunsven wonnen beide hun solo met res pectievelijk 6-2 6-3 en 6-4 7-5. „We hadden deze overwinning zeker niet verwacht, omdat we De Schelde toch wel sterker had den ingeschat van tevoren", ver telde de opgeluchte captain Rui tenbeek na afloop. Duiveland - Oudenbosch 5-1: In de vierde klasse kenden de man nen van Duiveland eveneens een voortvarende start. Slechts in valler Erwin Verbraak, die de geblesseerde Hans-Jan Goedege- buure verving, moest in zijn en kel de winst aan de Brabantse J.P. Schalken laten. Mark Pas- schier, Peter Vrij en René van Dijk daarentegen bleven overtui gend aan de goede kant van de score. Ook in de dubbels werden door de Nieuwerkerkse koppels geen fouten gemaakt. „Dit is wat je noemt een overtuigende start", liet de aan zijn schouder gekwet ste Goedegebuure weten. Zierikzee - Tehado 6-0: In de eerste klasse heeft het vrouwen team van Zierikzee gisteren met een een vliegende start ge maakt. Het viertal Martine Ver- schoore, Chantal van Schelven, Marleen de Vlieger en Bianca den Ouden, kende op het eigen gravel geen enkel probleem met opponent Tehado. Het klassever- schil met de bezoekers, met voor namelijk spelers in de categorie 7 en 8, gaf uiteindelijk de door slag. De Zierikzeese tennissers komen hoofdzakelijk uit in de categorie 4 en 5. „De tegenstan ders boden weinig tegenspel, ook in de dubbels ondervonden we maar weinig tegenstand", al dus de tevreden captain Mar leen de Vlieger. Markant - Duiveland 0-6: Het kwartet van Duiveland was gis teren duidelijk een maatje te groot voor het thuisspelende Markant. De vrouwen Angela Kouwenberg, Renate Slootma- ker, Moniek Deurloo en Linda Verbraak hadden een gemakke lijk middagje. Alle sets werden met ruime cijfers gewonnen. Ook de dubbels Kouwenberg/ Slootmaker en Deurloo/ Ver braak ondervonden amper te genstand. „Het ging heel snel en gemakke lijk vandaag. Op zich mochten wij als 5- en 6-speelsters natuur lijk ook niet verliezen van Mar kant met speelsterkte 7", vond captain Linda Verbraak na af loop. Het Duiveland-dubbel Peter Vrij (voorgrond) en René van Dijke greep gisteren één van de vijf Nieuwer kerkse punten tegen Oudenbosch. foto Dirk-Jan Gjeltema door Ben Hameeteman MIDDELHARNIS - AH Ready lijkt zo langzamerhand iets met het getal vijftien te hebben. Voor de derde keer in successie bleef de teller voor de Zierikzee se korfballers steken op het in middels bijna magische getal. Zaterdag werd streekgenoot Good Luck met 15-6 verslagen. Waar de roodzwarten de voor bije jaren menig verbeten duel uitvochten met Good Luck uit Middelharnis, werd het voorbije weekeinde eenvoudig gewon nen. „Het is het bewijs dat All Ready heel goed uit de zaalcom petitie is gekomen. De spelers hebben zich tegen Good Luck verder ook goed aan de afspra ken gehouden", liet trainer/coach Harm Brandt na afloop weten. De start zaterdag in de Pallandt- polder verliep moeizaam. Na een kwartier hadden de Zierik- zeeënaren slechts drie keer de korf weten te vinden. De thuis ploeg schoot pas na bijna twin tig minuten voor de eerste keer raak. „In het begin hadden we veel kansen nodig. Het verdedi gen ging wel prima. We hebben in principe niets weggegeven. Met zes tegendoelpunten mag je tevreden zijn", aldus Brandt. Na de 3-6-ruststand liep All Ready in deel twee vlot uit naar een 5-11-voorsprong en de uit eindelijke 6-15-zege. Good Luck had geen enkel antwoord op de aanvalsdriften van de Schouwenaren. Brandt: „Het hadden nog veel meer doelpun ten moeten zijn. Op een gegeven moment was het prijsschieten. De concentratie was op dat mo ment helemaal weg en dan is het ook niet erg dat er wel eens mis geschoten wordt." Scores All Ready: Jan-Willem van Nieuw enhuijzen 5.r, Ronald Snoek 3x, Manon Torensma 2.x, Esther Snoek 2x, Desiré Voshart 2x, Henk de Graaf lx. Burgh-Haamstede. Sportcentrum Westerschouwen. Poule 1: Sportcen trum Westerschouwen I (958) - Deli XL I (739) 3-0; Eetcafé de Rozenhof (737) - Deli XL II (829) 0-3; Tuinman Schilders (924) - Sporthuis Zierikzee (793) 3-0; De Zandsnor (857) - Sonnemans Bowlers Dream Team (837) 2-1; Fierens Finan cieel (851) - Bouwbedrijf Braber (944) 0-3; Sportcentrum Onderdak (956) - www.campingdenosse.nl (874) 3-0. Bes te games. Deze ronde, speler: Rien Heutink (Sportcentrum Westerschou wen I) 204; team: Sportcentrum Wester schouwen I 517. Hele competitie, spe ler: Rien Heutink (Sportcentrum Wester schouwen I) 235; team: Sportcentrum Westerschouwen I 557. Stand, teams: 1. Bouwbedrijf Braber 21-53,5 (19317), 2. Sonnemans Bowlers Dream Team 21-50 (18817), 3. Fierens Financieel 21-43 (18208), 4. Sportcentrum Onder dak 21-40 (17893), 5. WWW.CAMPING- DENOSSE.NL 21-37,5 (17971), 6. Sport huis Zierikzee 20-34 (17173), 7. Pigalle 20-34 (16905), 8. Sportcentrum Wester schouwen I 20-32 (16770), 9. Deli XL II 21-27 (17213), 10. Tuinman Schilders 21-25 (17544). Stand, spelers: 1. Rien Heutink (Sportcentrum Westerschou wen I) 106-20 (6783), 2. Ben Heutink (Sonnemans Bowlers Dream Team) 91,5-21 (6660), 3. Wim Tuk (Deli XL II) 88-19 (6222), 4. Marcel Verberk (Bouw bedrijf Braber) 85,5-19 (6093), 5. Cfr Werry(Deli XL 1)80-22 (6508 Poule 2: Schouwse Bouwmaierö Handel (662) Gemeente Scta wen-Duiveland (747) 0-3; Sportcertw Westerschouwen II (840) - Vilioü (577) 3-0; De Wijde Bliek (528) Iw en Fruitbedrijf Van de Velde (6 De Wijde Bliek (581) - Gemeente Scta wen-Düiveland (733) 0-3. Beste p mes. Deze ronde, speler: MargoMjJ (Sportcentrum Westerschouwen ll)H team: Sportcentrum Westerschoim» 473. Hele competitie, speler: ArjanW zer (Kinderkermis 't Kraayenest ll)iS team: Sportcentrum WesterschoinB 494. Stand, teams: 1. Sportcentrum tfe terschouwen II 13-33 (106761,2.» kermis 't Kraayenest II 12-30 (9 Bouwbedrijf Van der Schelde 12! (9173), 4. Gemeente Schouwen-Diw land 13-25 (9925), 5. Loon- en Fm drijf Van de Velde 13-19 (9202),6.Vi Plus 13-10 (8100), 7. De Wijde Bliek (7694), 8. Schouwse Bouwmatetó Handel 13-3 (7868). Stand, spelers: Dennis Aerts (Sportcentrum Wese schouwen II) 60-13 (3927), 2. Miij Muizer (Sportcentrum Westersd® wen II) 56-13 (3472), 3. Arjan Ma (Kinderkermis 't Kraayenest II) (3370), 4. Gerrit Fioole (Gems» Schouwen-Duiveland) 53-11 (3132 Marinus de Ronde (Loon- en Fr® drijf Van de Velde) 47-13 (3357) door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De voetbalsters van Zierikzee kwamen het voor bije paasweekend twee maal in actie en wonnen beide keren. Hierdoor streefden ze in één klap drie tegenstanders voorbij. WIK'57 had zaterdag weinig problemen met GW. De Kerk- wervse elf lieten de bal vier keer tussen de palen verdwijnen. Ook ZSC'62 schreef weer drie winstpunten bij na de 1-0-zege op Zeeland Sport. GW - WIK'57 0-4 (0-2): On danks enkele omzettingen van wege werkverplichtingen, won WIK'57 vrij eenvoudig. „De mei den hebben het perfect gedaan", was het korte oordeel van coach Cees Wesdorp. De één kon al na twaalf minuten spelen aan de haakjes worden gehangen. Na dat Bianca Kloet binnen het zes tienmetergebied onderuit was gehaald, verzilverde keepster Pe tra Dujardijn de pingel. Anja Stouten maakte er met een af standsschot even later 2-0 van. In de tweede helft kende Ellen Schreurs haar twee momenten en zorgde hierdoor voor de 4-0-overwinning. Zeeland Sport - ZSC'62 0-1 (0-1): De grensrechters bij de wedstrijd van ZSC'62 tegen het thuisspelende Zeeland Sport hadden zaterdag een 'makte Omdat de wedstrijd zich op het middenveld afspeelde. :e hoefden zij relatief weinig ne ters te maken. In de begint' was de thuisploeg met enkêet standsschoten uit de tweeden nog het dichtste bij de opening treffer. Tien minuten voor a rust was het evenwel ZSC fc via Joyce Brand het eerste n enige doelpunt scoorde. Zaamslag - Zierikzee 0-5 (0-31 Zierikzee - SVD 4-0 (4-0): J was een heel goed weekend va ons", aldus de contente tra-n Hans Schreurs. In de uit strijd bij Zaamslag was het vn rust twee keer Nelleke Rob; die scoorde. Ook Quincy En* mikte de bal tussen de palen de hervatting pakte Ellen de draad weer op: 0-4. Nell® Romijn zorgde met haarde» treffer voor de eindstand Thuis tegen SVD opende San* Enninga de score na een scrim mage voor het doel. Uit een cor ner van Ellen Bijzet kopte Qm* cv Enser haar team naar eer 2-0-voorsprong. Roos R"®.- trof vervolgens van afcte® doel: 3-0. Nog voor de n* schoof Joyce Versteeg de be laag en hard in de hoek. In tweede helft zakte het spel van Zierikzee danig in, maar SVD niet bij machte hier ge bruik van te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 38