Titelkansen van Goes vervliegen Onverwacht toetje Yerseke PZC P Wolfaartsdijk pakt periodetitel Nieuwe uitdaging voor Van der Hoofd Arno Ruttinger doet een stapje terug Zierikzee na 4-2-overwinning op de drempel van de tweede klasse Judoka Tolhoek wint in slotfase i Boy Steketee wint biljarttoernooi uitslagen Boksers boeken winst in Breda Duo Rillandia terug bij Goes agenda wbj dinsdag 13 april 2004 door lep Triou VLISSINGEN - Arno Ruttinger werd zaterdag winnaar in de klasse MX1 tijdens de clubcross- wedstrijden van de MSV De Uit laat. In de eerste manche reed de Goesenaar een fantastische inhaalrace, nadat hij pech had gehad. Hij finishte als tweede achter winnaar Casper Ovaa. De tweede reeks won Ruttinger met overmacht. Het zag er in de eerste manche van MX1, de vroegere 250/500cc-klasse, even naar uit dat Ruttinger voor de zoveelste keer een overwinning door pech aan zijn neus voorbij zou moe ten laten gaan. De Goesenaar pakte de kopstart, maar al in de eerste bocht ging het mis. „Op het moment dat ik wilde schake len ging het fout, de koppelings- handel was los", verklaarde hij na afloop. Ovaa pakte de leiding en nam meteen een grote voorsprong. Ruttinger stopte in één van de bochten. „Daar stond mijn pa en die heeft de handel handvast gezet, zodat ik verder kon." De 27-jarige coureur begon hier na aan een indrukwekkende ach tervolging en kwam vanuit de achterhoede terug naar de twee de plaats. Ovaa was intussen te ver weg maar met een In de tweede manche stoof Ruttinger er meteen na het vallen van het starthek vandoor. Ovaa probeer de nog even aan te haken, maar naarmate de wedstrijd vorderde gaf hij de strijd op en won Rut tinger met grote voorsprong. Met zijn tweede plek in de eer ste manche en de winst in de tweede reeeks behaalde hij even veel punten als Ovaa. Het regle ment schrijft in dergelijke geval len voor dat de man die de twee de manche wint ook de eindover winnaar is. Ruttinger: „Ik richt met dit jaar alleen nog op de Zeeuwse wed strijden. Het is voor mij niet meer te betalen om nog grote na tionale competities te rijden. Zo nu en dan ga ik nog eens in Bel gië een wedstrijd rijden." Ook kiest hij voorlopig nog voor de oude vertrouwde tweetakt. „Een viertakt is aan mij niet be steed en ook te prijzig. Ik doe het voorlopig nog op dezelfde motor als vorig jaar." Bij de MX2, vroeger de 125cc-klasse en nu aangevuld met de 250cc viertakten, stond er zaterdagmiddag geen maat op Dave de Jonge. Met grote overmacht schreef hij beide manches op zijn naam en liet daarmee onder anderen Freddie Blaas en Richard Leeuwestijn achter zich. Bij de jeugd was er zaterdag eindelijk weer eens een groet opkomst. Bij de mini's deelden Lars de Noord en Gui- do Boone de winst, de 65cc werd gewonnen door Boy de Looff en Steven Ovaa won met over macht de 85cc. door Rudy Booqert GOES - Nog één gelijkspel is Zierikzee verwijderd van het kampioenschap. Na de 4-2-over winning bij Goes van gisteren kan de Schouwse derdeklasser zondag na veertien jaar zijn ren tree in de tweede klasse maken. En dat nota bene in het hol van de leeuw, bij de enige overgeble ven concurrent Zeelandia Mid delburg. „Nee", weerlegde trai ner John de Frel, „dit was het hol van de leeuw." Zierikzee had immers schrik in de benen voor Goes, of zoals trai ner De Frel het zei 'met gepaste bewondering' want hjj vindt Goes veruit de best voetballen de ploeg in de derde klasse A. Clubtopscorer Rutger Kooman onderschreef dat: „In de vorige wedstrijd zijn we in de eerste helft zelfs volledig van de mat gespeeld." Maar toch stapte Zie rikzee toen (december 2003) uit eindelijk met een 1-1 -gelijkspel van het veld. Dat was voor Zie rikzee de eerste wedstrijd in een ongeslagen serie, die na de winst van gisteren al tien duels duurt. Rits De helft van die wedstrijden werd met slechts één doelpunt verschil gewonnen. „Het pakt al lemaal als een rits in elkaar", vond Kooman gisteren. „Als je twee keer achter elkaar verliest, blijf je in die negatieve spiraal. Maar bij ons gebeurt nu het om gekeerde." De Frel: „In gr&te lij nen komt dat door ons geweldi ge collectief. Soms hadden we het geluk aan onze zijde zoals wel vaker bij een club die boven aan staat, maar andere keren hebben we het echt zelf afge dwongen." Zoals gisteren in Goes. Zierik zee legde de basis voor de over winning in de eerste helft, die met 0-2 werd afgesloten. Zelfs zonder het vertrouwde centrale verdedigingsduo Michel Winkels./Jarno Vermeulen (bei den geschorst) werden de Goese aanvalslijnen kort gehouden. Het vervangende duo Erwin Nelissen/Lee Mol speelde gedre ven en risicoloos. De foutjes kwamen juist van de flanken. Barry Hage begon onze ker en dat gaf Niels Paardekoo- per na een kwartier een schiet kans. Vijf minuten later werd Hage gepasseerd door Mansour Gader, waarna diens schot de lat raakte. Aan de andere kant van het veld slalomde Rosanno Acton sierlijk langs drie spelers en dat leverde clubtopscorer Paardekooper opnieuw een schietkans op. Zierikzee hield achterin echter de nul en show de vervolgens hoe je defensieve fouten wél afstraft. Na ruim een halfuur ging Goes-doelman Sven Wolkenhau- door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Ze wordt nogal eens ondergewaar deerd. Toch moest in manege De Eendracht in Vrouwenpolder zelfs de grootste criticaster er kennen dat Sandra van der Hoofd met Ryan in de klasse Z2 de beste dressuurcombinatie was. De amazone uit Gapinge eiste met 195 punten hel oranje erelint op. Sandra van der Hoofd tilt niet OUD-VOSSEMEER - Gilbert Tolhoek heeft het judotoernooi in Oud-Vossemeer op zijn naam geschreven. De Vlissinger ver sloeg in de eindstrijd Samuel Erades. Tolhoek (17) van sportschool Geelhoed bereikte de finale in de klasse tot 81 kilogram door in de halve finale Rico van Don gen van judoclub Zierikzee met een houdgreep te verschalken. In de finale trof hij Samuel Era des van judo vereniging Arashi. Tolhoek begon slecht, liet zich "bijna vol punt achterstand aan. Vlak voor het verstrijken van de wedstrijdtijd hervond de fysiek sterke Tolhoek zijn vorm en knalde met een net niet perfect uitgevoerde heupworp (uchi ma- ta) Erades met een bijna vol punt tegen de judomat. De stand was nu gelijk maar Tol hoek bedacht zich geen mo ment, vervolgde direct op de grond het spel en dwong Erades met een verwurging tot overga ve. Tolhoek was niet de enige die een podiumplek veroverde. Goud was er ook voor Rani- santh Jeasingham (Oost-Sou burg), Evianne de Fretes (Mid- delburgO en Jurian Verrijzer (Co- lijnsplaat). Tweede plaatsen wa ren er voor Dewian Mulder (Oost-Souburg), Lyanca Thien- pont en Carien Hooftman (bei den Middelburg), Kees Lange- beeke en Robin Krijger (beiden Goes). Met derde plaatsen voor John en Wendy Fierloos (Hein- kenszand), Daniel Jansen, Jerry Joe Blommers en Ferdy van Rijs wijk (allen Middelburg) was het feestje voor sportschool Geel hoed compleet. er onder een vrije trap van Ben jamin Verwest door. Spits Koo man nam de bal uit een moeilij ke hoek in één keer op zijn slof en op de doellijn raakte Goes-verdediger Shannon Braaf- hart de bal het laatst: 0-1. Tien minuten later mocht de andere Zierikzee-spits Thomas Vos van af de middenlijn wel erg makke lijk doorlopen van drie Goes-verdedigers en alleen voor Wolkenhauer faalde hij niet: 0-2. Om de laatste hoop op het kam pioenschap in leven te houden, bracht Goes-trainer Marco Groeneveld in de rust vers bloed in de aanval: Weng Trang. Een gouden greep. Zijn eerste actie leverde doelman Van der Schee meteen werk op en na een uur gaf hij de assist voor de 1-2 van Clarence Pahlad. Die goal ont stond uit een vrije trap van Zie rikzee die Berrevoets op het verkeerde been van Van der Schee legde en de bal vervol gens niet weg kreeg. Zeven minuten later kreeg Ernst Smit dé kans op 2-2, maai de boomlange verdediger miste oog in oog met V$n der Schee. Dertig seconden later stond het 1-3. Benjamin Verwest legde de bal met een fraaie trap achter de verdediging van Goes, waar Patrick Roggeband de klus klaarde. Goes knokte terug tot 2-3 (op nieuw Pahlad, die een vrije kop- kans kreeg uit een vrije trap van Paardekooper), maar kansen op 3-3 bleven uit. Vlak voor tijd maakte Kooman met een droge knal de titel al bijna tastbaar voor Zierikzee: 2-4. Goes - Zierikzee 2-4 (0-2). 35. Shannon Brciafliart 0-1 (eigen doel punt), 43. Thomas Vos 0-2, 61. Cla rence Pahlad 1-2, 68. Patrick Rog geband 1-3, 72. Clarence Pahlad 2-3, 88. Ruiger Kooman 2-4. Scheidsrechter: G.F. Martin (Es sen). Gele kaart: Lars Wolkenhau er, Jeroen Koole, Ernst Smit (Goes), Erwin Nelissen (Zierikzee). Aantal toeschouwers: 550. Goes: Sven Wolkenhauer; Shan non Braafhart, Michael Cabenda (90. Maarten Griep), Lars Wolken hauer (46. Weng Trang), Ernst Smit; Rosanno Acton, Jeroen Koole, Romeo van Aerde. Mansour Gader (71. Mourat Guldal)Niels Paardekooper, Clarence Pahlad. zo zwaar aan de verschillen in puntenwaardering. „Winnen is leuk, maar het gevoel dat ik fijn heb gereden vind ik nog leuker. Goed, het is niet prettig als je zo als vorige week van het ene jury lid dertig punten minder krijgt dan van de ander. Maar als je je daaraan gaat ergeren, moet je stoppen met dressuur rijden. Dan heb je geen leven." Sandra van der Hoofd is er van overtuigd dat ze met Ryan een goed paard onder het zadel heeft lopen en wat de rest er van denkt, zal haar worst zijn. „Ik breng Ryan nu ook in de klasse nationaal ZZ-licht uit. Ik heb met haar vier nationale wedstrij den gereden met telkens een vol doende voor een winstpunt. Dat is het bewijs dat ze aardig kan lopen. Nog een winstpuntje en dan mag ik met haar geen basis wedstrijden meer rijden, dus het was hier wel mijn laatste wed strijd in de basis met Ryan. In Zeeland heb je geen ZZ-licht wedstrijden en dus moet je steeds ver van huis. Maar dat heb ik er graag voor over. Het is weer een nieuwe uitdaging De 26-jarige amazone erkent wel dat ze nooit had gedacht dat ze het met de nu dertienjarige Ryan ooit zo ver zou schoppen. „Ik heb Ryan zelf opgeleid. Tien jaar geleden ben ik daarmee be gonnen. Als ik toen bang was ge weest had ik nu beslist geen paard meer gereden. Het was net een duiveltje. Ze heeft mij nogal eens in het zand laten bij ten. Ze is nog niet de gemakke lijkste, maar in de proef stelt ze me zelden teleur." Na een afwezigheid van ruim twee jaar wegens een aandoe ning van Lars aan de luchtwe gen lijkt voor Lucie Louws de el lende eindelijk voorbij. In de klasse Z1 stuurde de amazone uit Middelburg de elfjarige ruin met 194 punten naar de zege. Bart van Steveninck (rechts) was één van de uitblinkers in het duel met MZVC. foto Willem Mieras door Ron de Waal YERSEKE - Van goed voetbal was niet echt sprake, maar de spanning en de passie vergoed den veel. Yerseke-MZVC was za terdagmiddag het aankijken meer dan waard. De thuisploeg speelde zich via een 4-3-over- winning niet alleen nagenoeg veilig, maar pakte ook nog ver rassend de tweede-periodetitel. Yerseke heeft nog één punt no dig voor definitief lijfsbehoud in de derde klasse van het zater dagvoetbal. Als de equipe va trainer André Nieuwenhuize daarin slaagt, kan ze zich met een opmaken voor een wel zeer onverwachts toetje na een slo pende competitie. „Ik heb voor aanvang van deze cruciale wed strijd bewust het behalen van die tweede-periodetitel niet ter sprake gebracht", zei een glun derende trainer Nieuwenhuize na afloop. „Eerst moest dat de gradatiespook maar verbannen worden." De manier waarop Yerseke zich vanaf het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Van Belzen op die opdracht stortte, liet niets aan duidelijkheid te wensen over. MZVC was voetballend dan wel de betere ploeg, maar na een snelle kans voor Sander de Vries, was het toch de thuis ploeg die met een enorme portie werklust het initiatief naar zich toe trok. Al snel bleek dat de Middelburgse defensie niet over liep van zelfvertrouwen, en daar maakte Elco de Schipper na ruim twintig minuten dankbaar gebruik van. Na goed doorzet ten wist De Schipper een corner voor Yerseke te versieren, waar na hij de bal panklaar neerlegde voor Koen Sinke. Via de schou der en het hoofd van Sinke ver dween de bal achter MZVC-doel- man Wilco Heij: 1-0. Telkens als de Yerseke-spitsen Padden van de Water en Koen Sinke druk zetten op de Middel burgse defensie, was het alle hens aan dek voor de ploeg van trainer Adrie Franke. „Alleen mijn linksachter haalde defen sief een voldoende", bekende Franke achteraf. MZVC leek even orde op zaken te kunnen WEMELDINGE - Met de veer tienjarige Boy Steketee uit Yer seke kreeg het Micha libre bil jarttoernooi de jongste winnaar in zijn geschiedenis. Hij greep ongeslagen de titel, voor plaatse lijk favoriet Theo Vleugel. Boy Steketee moest slechts twee keer een gelijkspel toestaan in de finales, aan Petra de Vos uit Wemeldinge en Duchateau. Oud-winnaar Theo Vleugel moest één keer het hoofd buigen maar dat was wel tegen de late re kampioen. Zodoende eindig den deze rivalen beiden op 12 punten uit zeven wedstrijden. Het percentage gaf de doorslag. Martin Steketee (vader van Boy) bleef met een vijfde plaats ver in de schaduw van zijn zoon. Ru dy Feijtel, ook al een oud-win naar, nestelde zich nog voor hem op de vierde stek. De hoog ste serie van het toernooi kwam met 36 op naam van de overi gens teleurstellend als achtste geëindigde Ferdinand Impens uit Kruinin- gen. De hoogste partij werd op getekend door Theo Vleugel met 6.33. stellen, toen het spel enige tijd stil lag, nadat Yerseke-speler Jaap van de Lijke met een hoofd wond het veld moest verlaten. Het was echter Yerseke, dat via Padden van de Water optimaal profiteerde. De snelle spits rea geerde perfect op een doorkop bal, en liet Wilco Heij met een bekeken lob kansloos: 2-0. Vijf minuten later kwam Yerse ke zelfs nog rianter aan de lei ding, toen diezelfde Van de Wa ter een voorzet van Elco de Schipper ineens op zijn slof nam: 3-0. Op slag van rust was ook de Yerseke-defensie even niet bij de les, waardoor Rink Basie uit het niets voor een iets draaglijkere ruststand voor MZVC kon zorgen: 3-1. Onzeker Ook na de hervatting bleef MZVC defensief onzeker spelen, maar omdat Padden van de Wa ter een voorzet van opnieuw El co de Schipper niet voldoende kon verlengen, bleef de schade beperkt. MZVC kwam zowaar ruim twintig minuten voor tijd nog terug in de wedstrijd, toen Michel Ridderhof vanuit een scrimmage voor de 3-2 zorgde. Ook bij Yerseke was het defen sief ineens onzekerheid troef, zo dat de stand twee minuten na de treffer van Michel Ridderhof weer helemaal in evenwicht was. Peter Brasser joeg een afge slagen bal vanaf de rand van het strafschopgebied keihard tegen de touwen: 3-3. „Op dat mo ment dacht ik dat we zelfs de volle winst nog konden pak ken", stelde Adrie Franke. De oefenmeester kwam bedro gen uit, want met een enorme doorWim Broekhoven GOES - Spui kon in de vierde klasse A van het zaterdagvoet bal na de 2-1-zege op Borssele de kampioensvlag hijsen. Feest was er ook bij Wolfaartsdijk, dat via een 1-0-zege bij Bevelan ders de tweede-periodetitel pak te. Spui-Borssele 2-1. Patrick van de Boogaart opende in de 20e mi nuut de score en Martin Kalis vaart vergrootte nog voor rust die marge. Martijn van de Graaf scoorde vlak voor tijd nog tegen. Spui pakte door de zege de titel. Bevelanders-Wolfaartsdijk 0-1: In een gelijkopgaande wed strijd, die eigenlijk geen win naar verdiende, gingen de pun ten twee minuten voor tijd toch naar de bezoekers. Dankzij de treffer van Erik de Kok ging Wolfaartsdijk wel met een met de tweede-periodetitel aan de haal. Apollo-DFS 2-0: DFS was voor rust iets sterker, maar na de pau ze had Apollo met tien man (Niels Kreukniet kreeg in de 53e minuut voor de tweede keer geel) een overwicht. Halverwege de tweede helft zorgde Bas de Koeyer voor 1-0 en in de 75e minuut rondde San- der Nagelkerke een door hem zelf opgezette aanval bekwaam af: 2-0. Wissenkerke-Krabbendijke 1-2: Martijn Koole liet na een half uur de 1-0 aantekenen en Ard-Jan Verburg zorgde vijf mi nuten later voor 1-1. Die stand bleef tot vijf minuten voor tijd gehandhaafd. Diezelf de Verburg tekende toen voor de geflatteerde 1-2. Nieuwland-Cadzand 2-3: Mi chel Cillekens kopte zeven minu ten voor rust Cadzand naar 0-1, maar via een lucky-goal van Ke vin Joosse kwam de thuisploeg in de slotminuut van de eerste helft weer op gelijke hoogte. Mike van Kleef tekende voor 2-1 in de 51e minuut en op nieuw Cillekens vier minuten la- strijdlust ging Yerseke met suc ces alsnog op jacht naar de drie punten. Dat juist twee van de uitblinkers aan Yerseke-kant, Bart van Steveninck en Elco de Schipper, aan de basis van de uiteindelijke zege stonden, was niet zo verwonderlijk. Van Ste veninck kon na goed doorzetten de bal precies op het hoofd van de inkomende Elco de Schipper krijgen. De doeltreffende kop bal van De Schipper betekende pas zijn tweede competitietref fer, maai- het was wel meteen zijn belangrijkste: 4-3. „Mijn eerste had ik ook al tegen MZVC gescoord, maar deze is verreweg de waardevolste", zei een stralende De Schipper. Even verderop stond ook trainer André Nieuwenhuize na te ge nieten. „Speelden we maar al tijd zoals vanmiddag. Dan wa ren we al veel eerder uit de pro blemen geweest." Yerseke-MZVC- 4-3 (3-1). 23. Koen Sinke 1-0, 36. Padden van de Wa ter 2-0, 41. Padden van de Water 3-0, 44. Rink Basie 3-1, 69. Michel Ridderhof 3-2, 71. Peter Brasser 3-3, 82. Elco de Schipper 4-3. Scheidsrechter: L.P. van Belzen (Amemuiden). Aantal toeschou wers: 125. Yerseke: Ramon Boone, Lamper van de Ven, Nic Moerland, Jordy den Toonder, Frans van Driel; El co de Schipper, Jaap van de Lijke (35. Julian Dek), Bart van Steven inck, Alec van de Water; Koen Sin ke (80. Joey Zoeteweij) en Padden van de Water. MZVC: Wilco Heij; Stephan Fe- leus, Michel Ridderhof, Peter Bras ser, Ralph Veerhoelc; René Kerk hof, Alexander Bom (89. Bart Pou- welse), Joost Beekman; Sander de Vries (60. Dennis Bodrij), Mourad Boughmari (52. Vinay Ganesh) en Rink Basie. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: 't Frietuus - Kapsa lon Duck 2 4-0, Computer service - Kap salon Duck 3-1, E-property - Kapsalon Duck 3 2-2, Imtech - Jamin 3-1, Sita 2 - Pets place 0-4, Pro shop - Prutsers 1-3, Kwik kwek kwak - Hertel services 3-1, Jan Kassa - eigen gemiddelde 0-4. Dinsdagleague: Suzuki - Sita 1-3, Rechterhand - Mylene cosmetica 1-3, Hoveniersbedrijf Souburg - Toyota de Jonge 1-3, The duke - Pulse audio 2-2, Spruyt pallet - Bulldozers 2-2, Istimewa - van der Zwan 2-2, Lammers - Risa techniek 0-4. Woensdagleague: Full house - Bigge- kerke 3-1, Rechterhand 2 - C-1000 4-0, Auto de Voogd - het Witte huis 3-1, M O bedr. - Herwegh 0-4, Poseidon - Taekwondo 1-3, Johns - het Zuiden 3-1, Schrobbelerke - van Kampen schoen mode 0-4, Bakker Bart - Zeedo 2-2. Donderdagleague: EPZ 3 - Mechiel- sen gassen 0-4, Fonzies- EPZ 1-3, Kruit- molen - Ram/de Tropen 3-1, Rekening - Eastman 0-4, Carros - Wondergem 1-3, EPZ 2-Strike jij 1-3. Regio Walcheren. Tweede klasse: Alfonds/zuidwest negen 2 Garderen/Dekker 0-5. Eindstand: Oost- kapelle 2 22-44, Torna 22-41, WZP 22-37, Onlop 22-35, de Weerdt 22-33, Domburg 2 22-32, Coffeeclub 22-30, PS- VW 22-30, Garderen/Dekker 22-29, VZV/Hydrofa 2 22-26, Alfonds/zuidwest negen 2 22-25, fc Laurens/Blauwe Win kel 22-14. Vijfde klasse: Goede vrien den - Domburg 3 5-0, Domburg 3 - Goe de vrienden 0-5, NDW Advocaten - To rna 2 6-4, Jobse timmerwerken - Bine- veldeboys 4-12, Westkapelle 2 - NDW advocaten 6-0, Albatros - Domburg 3 5-4, VAW 2 - Schipper accountants 4-3, BREDA - Tijdens een boksgala in Breda hebben Telman Arake- lian uit Middelburg en Danny Roelofsen uit Wissenkerke goed gepresteerd. Beiden wonnen hun partij. De partij tussen de zestienjarige Telman Arakelian, uitkomend voor Bredase Ring, en Zaman Qorbani van bokschool Albert Cuyp begon erg onstuimig. De scheidsrechter was hierdoor ge noodzaakt beide boksers terecht te wijzen. Arakelian had als eerste door dat het anders moest. Hij kwam hierna tot een paar rake series op het gezicht van de tegenstan der. Een flinke bloedneus was het ge volg, waardoor verder boksen niet meer verantwoord was. Bin nen twee minuten had Arake lian zijn winst op zak. De twee meter lange Danny Roe lofsen uit Wissenkerke, die ook uitkomt voor de Bredase Ring, versloeg Michel Ophuizen uit Brunssum. Met zijn veel langere reach gaf hij Ophuizen geen schijn van kans. In het begin van de tweede ronde werd door de coach van Ophuizen de hand doek gegooid. ter voor 2-2. De winst Cadzand door een kopbüj punt van Peter Nieskens. Iloedekenskerke-Colijnsplasi jcbij Boys 2-2: In een gelijkopgay wedstrijd opende Koen h na zeven minuten de score de bezoekers. Bernard Prevost kon tien ten later gelijk maken en p vlak na rust kwam Colijn$ via Youri Visser opnieuw voorsprong. Jeroen de Winter miste nara een uur een strafschop voqil, thuisploeg, maar via een teil van Fred Velkers pakte mer; minuten voor tijd tocheenèj verdiend punt. Colijnsplaatse Boys-Cadm 2-2 (maandag): Het in de een helft sterkere Colijnsplaatfe de bij rust met 1-0 door een dj punt in de 23e minuut vanflg bert-Jan van de Genugten. Direct na de pauze maakte!! chel Cillekens gelijk, Vijf minuten voor tijd kwani_ thuisploeg op 2-1 door h Wisse, maar een minuut was het toch wel verdiend op nieuw gelijk door Moktar Abid Borssele-Hoedekenskerke (maandag): Jeroen de Wis strafte na vijf minuten een dedigingsfout af: 0-1, Pas na rust was de thuisclub b ter. William Boone tekende' 70 minuten voor de gelijkmi en Martijn de Graaf zorgde: ven minuten later voor der; nende treffer. GOES - Zondag-derdeklasv1 Goes heeft zich voor volgend» zoen versterkt met Renato gers en André Voogd. Beide spelers komen over van: terdag-eersteklasser RüiakJ en kwamen in het verledeni eerder uit voor Goes. Ze speelden ook samen bi] Brabantse zondagclub Gr; wachters. Toma 2 - Goede vrienden 4-8 stand: NDW advocaten 20-50,0#» deboys 20-48, Goede vrienden Schipper accountants 20-36, Wesfc;r Ie 2 20-28, VAW 2 20-26, Gouwe gfj 20-25, Albatros 20-24, Jobse werken 20-18. Domburg 3 20-13, 2 20-6. de M 1 z EESSS Vlissingen. Clubcross. MX11 emr- j che: 1 Casper Ovaa, 2 Arno Ruttinger Twan van Liere, 4 Willem Jaapte Freddie Roelofs. 2e manche: Ruttinger, 2 Casper Ovaa, 3 FreddeSi s lofs, 3 Willem Jaap Janse, 5 Wouters. MX2 1e manche: 1 Dav- Jonge, 2 Freddie Blaas, 3 RichardL» westijn, 4 Jacco Sonke, 5 Jurgenf^ Engelsman. 2e manche: 1 Daw Jonge. 2 Freddie Blaas. 3 Twan van re, 4 Richard Leeuwestijn, 5 Janos* ke. Miniklasse 1e manche: Ua-: Nood, 2 Guido Boone, 3 Jochem Dorpel, 4 Arno van der Vee, 5 Solt: gers; 2e manche: 1 Guido Boor? Lars de Nood, 3 Jochem van Dorp*t Aron van der Veer. 5 Jordan Lee. 65cc 1e manche: 1 Boy de Loofr,2 no Nagtegaal, 3 Angelo van Wuileto 4 Benjamin Torbijn, 5 RoccovanZi® den; 2e manche: 1 Boy de Looff.2C no Nagtegaal, 3 Angelo van Zuileto" 4 Benjamin Torbijn, 5 Björn 0» 85cc 1e manche: 1 Steven Ovaa, i.: frey van Kempen, 3 Johnny van 5» len, 4 Luuk Dybala, 5 Weley lei|nsf,2i manche: 1 Steven Ovaa, 2 Johnny ia Eekelen, 3 Jeffrey van Kempen, 4to Dybala, 5 Maikel Bazen. Veteranen.lt manche: 1 Leo Stroo, 2 Peter Marra 3 Ad Geldof, 4 Peter Boone, 5 Rooi 2e manche: 1 Leo Stroo, 2 Ad Gï 3 Peter Maranus, 4 Ron Boone. Districtscompetitie. Mannen hoe'* klasse: Zierikzee-Yerseke 5-1. S» de-Westerschouwen 5-1, kil-Smash 2-4, Vogelvlucht-SJEF Eerste klasse 2: Smash-Animo Jac. Van Beiren-ASOC 5-1, Dfl burg-Kapelle 6-0, Schelde-Drive3-3 - ste klasse 3: De Boskreek-Bruter - Hulster Ambacht-Bongerd 3-3, Kn,'- gen-Game'78 2-4, Souburg-Vrotw" polder 4-2. Hoofdklasse 3.' MLTC-de Boskreek 2-4, Sluis-SJEF3-; Halve Maantje-Schelde 4-2, Gmr steps-Tiola 4-2. Standen. HoofdklB- se: Smash 2-10, Schelde 2-9. SJEr 2 Zierikzee 2-7, Westerschouwen Sluiskil 2-5, Yerseke 2-3, Vogehto' 2-2. Eerste klasse 2: Animo 2-9, W burg 2-9, Schelde 2 2-7, Jac. Van Ber 2-7, Smash 2-6, Drive 2-6, ASOC2-2.L pelle 2-2. Eerste klasse 3: De Bon,; 2-9, Game'78 2-8. Hulster Ambacht* Bruten 2-7, Souburg 2-6. Vrouwe"* der 2-5, Kruiningen 2-5. De Bosjrt» 2-1. Hoofdklasse 35+: 't Halvaa tje 2-10, De Boskreek 2-8, MLTCK- Schelde 2-6, Gravelsteps 2-6, Sluis SJEF 2-4, Tiola 2-2, dinsdag l Biljarten Driebandentoernooi ColijnspM 406, tweede ronde. Locatie. Juliana, Colijnsplaat. Aanvang: uur. Driebandentoernooi Walk infc - liezersronde. Locatie: bar Wal" 's-Heerenhoek. Aanvang: I9.30uur PZDB-bekercompetitie. una sen BDV en PWG 's-GravenpoW-^ tie: De Regenboog in Oost-5eu Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 22