Cees Priem vindt compagnon PZC Terug naar de Muur van Sormano Judoka's strijden om plaats op NK Zeeuwse turners kijken uit naar EK Naudts niet in paniek ,23 get Jan Raas hard op weg naar een comeback in het profpeloton agenda uitslagen zaterdag 10 april 2004 jpnrfrits Bakker gOES - De kans is zeer reëel dal Cees Priem volgend jaar met *n nieuwe ploeg terugkomt in M peloton. Twee geldschieters lebben zich volgens de Zeeuw opgeworpen om een wielerploeg Ie sponsoren die in de hoogste di- flsie moet uitkomen. Cees Priem is de beoogde manager, jan Raas zou adviseur worden. We zijn er tegenaan gelopen en pan de mogelijkheden verder jnderzoeken". aldus Priem. Het nieuws dat door het Sport- «iniaal van de NOS naar bui len is gebracht. is nog wat voor jarig. maar komt uit goed inge- roerde kringen. Priem: ..Ze heb- ergens lucht van gekregen, -aar ik kan er nog niets over zeggen." Jan Raas ontkent zelfs dat hij en Priem door een be drijf zijn benaderd om een nieu we wielerploeg op te zetten. De ex-Raboman sluit evenwel een snelle terugkeer niet uit. Cees Priem ziet ook perspectie ven. „Ik heb er met Raas een nieuwe compagnon bij. Dat ver hoogt de kansen op een come back. Het betekent niet dat ik mijn huidige bedrijf van materi aalwagens in de steek laat. We hebben in een paar jaar tijd de markt veroverd. Ik moet nog be kijken hoe we dat gaan combine ren." De speculaties- over potentiële sponsors zijn niet van de lucht. De naam van Philips circuleert al weken in het peloton, maar nog recenter wordt gesproken over het computerbedrijf Trust, dat zijn hoofdvestiging in Dord recht heeft. De steenrijke eige naar Michel Perridon was tot voor kort een van de sponsors van Jos Verstappen, maar na de mislukte pogingen om de auto coureur bij Jordan onder te brengen, denkt Trust aan een overstap. Kandidaten Halfords, dat meer belangen heeft in de fietsenindustrie, zou als privé-sponsor van Verstap pen ook een nieuwe markt wil len aanboren. Cees Priem geeft toe dat er 'twee kandidaten' zijn, maar houdt verder de ka- kenstijf op elkaar. „We zijn in een fase van onderhandelen." Ook opvaUend is dat de Bel gische zakenman Pol de Baerde- macker, bekend om zijn uitbun dige levensstijl, de laatste tijd vaak in de omgeving van Priem te zien is. Hij is chauffeur van een van de materiaalauto's van Priem, maar wierp zich in het verleden vaak op als geldschie ter van kleinere Belgische wie lerploegen. Met de terugkeer van Priem als manager of ploegleider zou een sluimerende wens van de voor malige TVM-man in vervulling gaan. De Zeeuw heeft na zijn ontslag bij Farm Frites, waar hij aan de kant werd gezet voor het duo Jacques Hanegraaf/ Teun van Vliet, altijd geroepen dat hij op termijn een nieuwe ploeg zou op starten. Daarbij werd hij in de rug gesteund door het Brabant se bedrijf Libéma, dat onder meer eigenaar is van het Autot- ron en organisator van tennis- en golftoemooien. De combinatie Raas/Pnem is al lerminst verrassend. De twee oud-coureurs, die na hun actie ve carrière ieder hun eigen weg gingen, zijn altijd dikke maats gebleven. Ze vertoeven samen nogal eens in de contreien van Zottegem, waar ze met twee broers uit de kledingbranche jachtpartijen organiseren. Op de dag van het ontslag van Raas bij Rabobank hielden ze zich daar schuil voor de media. Priem zei. met een vooruitzien de blik: „Denk maar niet dat dit het einde is van Raas. We ko men nog wel met iets moois te rug." Startproblemen Voor een nieuwe ploeg doemen binnen de nieuwe UCI-regels nog wel startproblemen op. De wielrenunie zet met ingang van volgend jaar voor de Trade Teams 1 (de hoogste divisie van profploegen) de Pro Tour op, waarin de grote wedstrijden worden opgenomen. De UCI heeft voor de ploegen die daarin uitkomen de voor waarde gesteld, dat ze ook dit jaar al een licentie moeten heb ben. Cees Priem verzekerde gis teren: „Daar komen we wel uit met de wielrenunie." Een moge tonrEdward Oranje GILZE - In Gilze strijden van daag Zeeuwse judoka's tot vijf tien jaar tijdens de Zuid-Neder landse kampioenschappen om een plaats op het NK. Het Goese Capital Sports reist met vier judoka's af naar Gilze. Trainer André van Meerkerk venvacht het meest van debu- lant Bas Louwman uit Kloetin- i in de klasse tot 34 kilogram cd van Angelo van Meel uit Goes in de klasse tot 60 kilo gram. Zijn zoon Pim van Meer kerk uit Kloetinge (tot 40 kilo gram) en Zeeuws kampioen Ivo der Peijl uit Goes (tot 50 ki- ram) zijn de overige deelne- Judo Ryu van Schaik gaat met zes judoka's naar Gilze. Voor trainster Jessica van Schaik is voorlopig het laatste toer- in Nederland. Ze gaat met haar vriend drie jaar naar Cura- gao. Haar vader Johan, met wie ze de club in 1991 oprichtte, en Lex Nagtegaal en Ramon van der Grift vangen haar vertrek op. Kanshebbers zijn Robbin van de Bor uit Middelburg (tot 42 kilogram) en Jan-Jaap de Nood uit Oost-Souburg (tot 66 kilogram). Sportschool Geel hoed heeft acht judoka's geselec teerd, onder wie drie meisjes. Al ledrie wisten zich vorig jaar te plaatsen voor het NK. Daar won Jessica Van Belzen toen zelfs het brons. Trainer Tonny Mul der verwacht ook veel van zijn zwaargewicht Glenn Alders. Twee Zeeuwen hebben zich al geplaatst via de Zuid-Hollandse kampioenschappen. Sam van 't Westende, vorig jaar zilver in de klasse tot 34 kilogram gaat nu strijden in de klasse tot 38 kilo gram. Randy van de Broek debu teert in de klasse tot 34 kilo gram. lijkheid zou zijn om de licentie van een andere ploeg over te ne men. De optie dat Raas adviseur zou worden van de nieuwe ploeg, heeft mogelijk te maken met af spraken die hi] met zijn vorige werkgever heeft gemaakt. Niet ondenkbaar is dat Rabobank in een concurrentiebeding Raas een verbod heeft opgelegd om zelf snel weer een nieuwe ploeg te beginnen. Cees Priem legt vooralsnog de prioriteiten bij zijn eigen organi satie. Met de materiaalwagens (gesponsord door Shimano) is hij overal goed ingevoerd. „We doen dit jaar alle profkoersen in Nederland en België, veertig wedstrijden in Frankrijk en der tig in Duitsland. En nu ben ik in onderhandeling met de Tour de France." Alleen al voor de hulp diensten in de Ronde van Vlaan deren had het Priem-team vori ge week zondag 25 mensen in koers. Cees Priem is bezig met een nieuwe wielerploeg. Jan Raas wordt genoemd als adviseur van de nieuw op te richten foto Francois Nascibeni/EPA wielerploeg. foto Juan Vrijdag/ANP door Jan Dagevos GOES - De aandacht heeft zich verlegd. Nu Monique Nuijten een punt achter roemrijke turn- carrière heeft gezet, gaat de be langstelling uit naar de jongens. Anthony van Assche en Carlo van Minde zijn de nieuwe vaan deldragers van het Zeeuwse tur nen. Van 15 tot en met 18 april komen ze in actie tijdens het EK voor de jeugd in het Sloveense Ljubljana. Het wordt voor de jonge turners het eerste echte grote toernooi. Van Assche vertoefde al vaker in het buitenland, maar was nog nimmer present op een kam pioenschap van dergelijke im portantie. „Voor mij is dit een nieuwe testcase", zegt de uit Sas van Gent afkomstige Van Assche. „Ik ben één van de jong ste deelnemers. Aan het EK mag je tot en met je achttiende mee doen en ik ben nog maar net vijf tien. Ik ben benieuwd waar ik sta." Van Assche komt op vijf van de zes toestellen uit. Slechts de sprong gaat aan hem voorbij. „Ik had op twee of drie onderde len gerekend", zegt hij. „Er zit ten namelijk nog meer goede jon gens in de ploeg. Ik ben hartstik ke blij met die deelname op al die toestellen, al geeft het ook wel een bepaalde druk." Met de vorm lijkt het echter wel goed te zitten. Afgelopen week einde verbeterde hij bij een voor bereidingswedstrijd in Volen- dam zijn puntenrecord. Hij scoorde 51.05 punten, op zes on derdelen. „Bij het EK wil ik op vijf onderdelen aan een score van 41 a 42 punten komen, een gemiddelde van 8,3 per toestel ongeveer. Dan zou ik een goede wedstrijd hebben geturnd." Hij heeft zich de afgelopen maanden goed voorbereid. Dat deed hij in Rotterdam bij zijn club SDS. Sinds enige jaren zit hij in een gastgezin in Rotter dam en gaat hij overdag naar een loot-school, havo/vwo derde jaar. Het is een school die volle dig is afgestemd op de carrière van een topsporter. „Al krijg ik net zoveel huiswerk als een leer ling op een gewone school hoor", bezweert Van Assche. „Door het EK mis ik anderhalve week les. De toetsen worden per fax naar Slovenië opgestuurd. Als het effe kan, moet ik dus tij dens het^EK ook nog wat voor school doen." Carlo van Minde, lid van de Turncombinatie Zuid-West-Ne derland (TZWN), komt per week aan zo'n zestien trainings uren. Vanaf volgend seizoen zal dat aantal worden opgevoerd. Het is de bedoeling dat de 16-ja- rige Goesenaar dan naar het steunpunt in Veldhoven gaat en ook op een loot-school terecht komt. „Carlo heeft een wat ande re weg dan Anthony afgelegd", zegt zijn trainer Bram van Bok hoven. „Anthony zit al van jongs af aan in Rotterdam en is daar heel intensief opgeleid. Car lo is vanuit de lagere niveaus op geklommen. Vong jaar zat hij voor het eerst in de A-lijn. Hij is in snel naar voren gekomen." Doorbraak Vorig jaar werd Van Minde Ne derlands kampioen in de junior A-klasse. Dat was een door braak voor de turner, die zijn op leiding genoot bij Harry Stapel. Vandaar ook zijn uitverkiezing voor de nationale jeugdselectie. „Hij is heel streberig, heel pres- tatief", vindt zijn huidige trai ner Van Bokhoven. Op het EK zal Van Minde, die in 4-havo zit, tijdens de landen- wedstrijd in elk geval op de sprong uitkomen. Na de trainin gen aldaar wordt bekeken of hij op meedere onderdelen wordt in gezet. Doordat Van Assche en Van Minde bij de landen wed strijd niet op alle toestellen uit komen, komen ze niet in aanmer king voor de individuele finale. „Ik ben nog jong", zegt Van Min de, „ik hoop me over twee jaar weer te plaatsen. Verder zou ik graag naar het WK en de Olym pische Spelen van 2008 willen, al is het misschien niet verstan dig om zover vooruit te kijken. Aan de andere kant moet je wel doelen hebben." Wielrenner Jo de Roo, door het oog van filmmaker Ricardo Alvarez HOEK - Patrick Naudts zegt zich niet druk te maken om de opwinding die is ontstaan nadat enkele bestuursleden van de sponsorstichting van voetbal club Hoek zijn opgestapt na one nigheid over zijn functioneren. De technisch manager richt zich liever op de bekerwedstrijd die zijn club vandaag speelt tegen Dongen. Naudts zegt van ruzie in het be stuur van de sponsorstichting pas gehoord te hebben nadat laar gisteren melding van is ge maakt. „Er is niemand naar mij toegekomen om me te waarschu wen". sprak de Belg gisteren, -ik wil nog niet reageren. Ach, bi] Hoek is natuurlijk altijd wat wel aan de hand. Het is de beste dub van Zeeland..." Naudts waarschuwt voor onder schatting van de tegenstander •an vandaag. Hoek moet de mid denmoter uit de tweede klasse van het zondagvoetbal eenvou dig kunnen oprollen, maar moet °ok op zijn tellen passen. „Het een enorm cliché", weet Naudts, „maar het blijft een wet n het voetbal. We moeten het met te licht opvatten. We moe- cn respect hebben voor de te genstander maar uitgaan van ei gen kracht." Zo denkt oefenmeester Johan Dallegeer er ook over. Hij heeft net er met zijn spelers over ge- nad en hoopt dat ze in Dongen met een goede instelling op het •eld verschijnen. „Er valt heel wat te verdienen in deze wed strijd. Als we winnen gaan we naar het finaleweekend, waar we deelname aan de Amstel Cup zunnen afdwingen. Het zou een domper zijn als we de Amstel '-op zouden mislopen. We moe ten echt wat winnen om ons aan dit seizoen te kunnen warmen." oallegeer heeft zich laten voor- achten over de sterke en zwak- punten van de Brabanders, ffij weet dat de ploeg in de win- orstop een verjonging heeft on- ler§aan en dat sindsdien de re elaten een stuk zijn verbeterd. D Hoek is doelman Jurgen Bel ette nagenoeg hersteld van zijn knieblessure. Ook Djamel Buijs- jris speelklaar, dit in tegenstel- !lng tol Gunther de Meijer die v°nge week tegen Schevenin- gen met een oogwond uitviel. 4 rare Minnaert is geschorst. Gele kaart: Yeni, Pander (Veendam), Van der Sloot, Bokila (TOP Oss). Cam- buur - Heracles 2-2 (O-O). 55, Jansen 0-1, 61, Jansen 0-2, 71. Van Steeg 1-2, 78. Leurink 2-2 (e.d.). Scheidsrechter: Kuipers. Rode kaart: 90. Schotanus (Veendam). Sparta - Emmen 3-4 (2-1). 3. Van den Bergh 1-0, 6. Levtsjen- ko 2-0, 40. Schenkel (e.d.) 2-1, 52. Wes- sels 2-2, 64. Derksen 2-3, 76. Berger 2-4 (strafschop), 85. Mustapha 3-4. Scheids rechter: Sterk. Rode kaart: 86. Derksen (Emmen/2xgeel). Gele Kaart: Oosting, Wolters (Emmen). MVV - FC Eindho ven 2-0 (1-0). 23. Caracciolo 1-0,75. Mi- celi 2-0. Scheidsrechter: Liesveld. Rode kaart: 85. Thijssens (Eindhoven/2xgeel). Gele kaart: Caracciolo, Brnic (MW), Van Gils (Eindhoven). FC Den Bosch - AGOVV Apeldoorn 1-2 (0-1). 24. Tai- wo 0-1, 58. Jansen 1-1, 62. Lopes Monteiro 1-2. Scheidsrechter: Van Don gen Rode kaart: 45. Biyadat (FC Den Bosch). Gele kaart: Peelen, Beekmans (Den Bosch), Verhaegh (AGOW). Bij zonderheid: Trainer Kruys (Den Bosch) in 29e minuut naar tribune wegens aan merkingen op arbitrage- Stand: 1. Ex celsior 30-63, 2. Den Bosch 31-61, 3. Sparta 31-59, 4. Heracles 30-54, 5. Hel mond Sport 30-54, 6. Graafschap 31-53, 7, Emmen 30-51, 8. VVV 30-49, 9. GA Eagles 30-41, 10. AGOVV 30-41, 11. Stormvogels/Telstar 30-40, 12. TOP 30-37, 13. Haarlem 31-35, 14. Veendam 31-33, 15. Dordrecht 30-26, 16. Eindho ven 31-26, 17. Cambuur L. 30-25, 18. MVV 30-22,19. Fortuna S. 30-18. E23323523SSI8HmiHH88i Ronde van Baskenland. Vijfde etap pe, eerste deel: Lekunberri-Lazkao: 1. Voigt (Dui) 72 km in 1.53.12, 2. David Extebarria (Spa) 0.51, 3. Mentsjov IRus), 4 Mayo (Spa) 0.52, 5. Di Luca (Ita) 1.07, 6. Kessler (Dui). 7. Julich (VSt), 8. Ferrio Luque (Spa), 9. Leiphei- mer (VStl, 10. Cunego (Ita), 87. Vene- berg 12.17 Vijfde etappe, tweede deel: Lazkao-Lazkao (tijdrit over 8,5 km): 1. Julich (VSt) 11.57, 2. Hamilton (VSt) 0.01, 3. Rogers (Aus) 0.05, 4. Mentsjov 0.07. 5. Leipheimer 0.12, 6. Mayo 0.14, 69. Veneberg 1.15. Eind klassement: 1 Mentsjov 19.25.46, 2. Mayo 0.21, 3. David Etxebarria (Spa) 0.22, 4. Julich 0.30, 5. Leipheimer 0.34, 6. Valverde (Spa) 0.39, 59. Veneberg 24.09. Le Mans. Circuit de la Sarthe. Vier de en laatste etappe: 1. Lökvist (Zwe) 181 km in 4.34.06, 2. Pospjejev (Oek) 0.27, 3. McEwen (Aus) 0.32, 4. Zabel (Dui), 5. Marzoli (Ita), 6. Gabriel (Fra). Eindstand: 1. Lókvist 18.03.33, 2. Bouyer (Fra) 0.19, 3. Scholz (Dui) 0.23, 4. McEwen 0.33, 5. Brochard (Fra) 0.35. 6. Davis (Aus) 0.39. Hoogeveen. Ronde van Drenthe, vrouwen. Eerste rit: Coevor- den-Hoogeveen: 1 Bronzini (Ita) 112 km in 2.54.11, 2. Mansveld (Gasselter- nijeveenl, 3. Belleter (Bel). 4. Van Ale- beek (Schijndel), 5. Duster (Dui), 6. Van Dromme (Bel). Valladolid. Internationale etappe koers, mountainbike. Tweede etap pe, Fuensaldana-Fuelsaldana: 1. Brentjens (Ned) 1.18.36, 2. Ruzafa (And), 3. Alvarez (Spa), 7. Peters 0.05, 8, Bakker 0.24, 10. Pietersma 0.54 Alge meen klassement: 1 Brentjens 1 30.26, 2. Poulsen (Den) 0.16, 3. Peters 0.39, 8. Bakker 0.54,10. Pietersma 1.42. zaterdag l Motorcross j Vlissingen-Oost. Clubwedstrijd MSV de Uitlaat. Aanvang training 10 00 uur, aanvang wedstrijden 12.00 uur Klassen: mini 65cc, 85cc, 125cc club, 250cc club, 125cc senioren, 250cc senioren, veteranen. Locatie: circuit: En- gelandweg Vlissingen-Oost. door Frits Bakker KAPELLE-BIEZELINGE - De giftige blikken van Jo de Roo verraden zijn woede. Na de eindsprint in de Ronde van Lombardije van 1962 wordt de over winning van de Zeeuwse profwielren ner overschaduwd door het gedrag van de tifosi op de helse slotklim. Het zijn beelden die hij nog niet eerder heeft ge zien. „Ik was woedend, na de aankomst, omdat het schandalig is wat er op die klim was gebeurd." Terug naar de Muur van Sormano. Ri cardo Alvarez, die samenleeft met de dochter van Jo de Roo, heeft een boeien de documentaire gemaakt over de car rière van de renner en van zijn leven na de sport. De film laat historische beel den zien uit de succesjaren. Ricardo: „Ik wilde de glorieuze, maar ook de dramatische momenten uit zijn loopbaan en zijn leven regisseren. Toen ik Jo al jaren kende, kwam ik er pas ach ter dat hij niet zo maar een wielrenner is geweest. Hij had me nooit verteld dat hij twee keer Parijs-Tours en twee keer de Ronde van Lombardije had gewon nen. Dat heeft zelfs Fausto Coppi hem niet na kunnen doen. Ik ben gaan zoe ken naar de bouwstenen voor een film over die carrière en over zijn leven na het wielrennen." Het resultaat geeft een prachtig beeld van de ex-renner, die zijn topjaren be leefde in 1962 en 1963, die winnaar werd van de voorloper van de wereldbe ker (de Superprestige Pernod) en een van de beste klassieke renners was die Nederland ooit heeft gekend. Jan Janssen Voormalig Tourwinnaar Jan Janssen zet hem in de film aardig neer. „Jo de Roo was heel compleet als renner. Hij was geen sprinter, maar na een zware wedstrijd was hij sneller dan de pure sprinters. Het mooiste dat ik me herin ner van De Roo is een etappe in de Tour de France. Hij reed veertig kilometer al leen aan kop. Wij hebben gejaagd op hem, met renners als Jacques Anquetil, Raymond Poulidor en Rik van Looij, maar we kwamen geen meter dichter bij. Wat hij die dag heeft gedaan, kun nen alleen de allergrootsten." Op de Muur van Sormano, de slotklim in de Ronde van Lombardije, beleefde Jo de Roo hachelijke momenten. Hij ver telt in de film dat de overwinning hem door de hysterische Italiaanse suppor ters niet werd gegund. „Ik maakte een kans op de wereldbeker, want ik had dat jaar al twee grote klassiekers gewon nen: Bordeaux-Parijs en Parijs-Tours." „De klim naar Sormano was verschrik kelijk. Het was een geitenpaadje, dat nog nooit door wielrenners was beklom men, maar door de Italiaanse televisie berijdbaar was gemaakt om als finale van de Ronde van Lombardije te funge ren." De Roo ging in die klim op zoek naar eeuwige roem. „Ik reed de ene renner na de andere voorbij, totdat ik met de Italiaan Liviot Trapé voorop kwam. Twee keer moest ik van. de fiets, één keer om van wiel te wisselen en later toen ik met mijn rem in een damestasje bleef hangen. De weg liep zo steil om hoog, dat je alleen nooit terug op de fiets kon komen, maar de Italianen trok ken de mecanicien omver die mij een duwtje wilde geven." Als een steen En nog erger was dat de uitgeputte Trapé door de supporters omhoog werd geduwd. De Roo: „Ik had hem achterge laten, maar vlak voor de top kwam hij me ineens weer voorbij. Dat maakte me zo kwaad, dat ik me in de afdaling als een steen naar beneden liet vallen." Jo de Roo won de wedstrijd in de sprint. „De Muur van Sormano is daarna nooit meer beklommen, omdat de organisato ren zich schaamden voor de misdragin gen op de klim." Ricardo Alvarez laat in de documentai re veel ex-renners aan het woord. Theo van Wychen vertelt hoe hij ooit met Piet Rentmeester een trainingsritje maakte op de Zeeuwse wegen. „Op een dag kwam er een ventje met stekelhaar achter ons aan, die de hele weg niets zei." Dat bleek achteraf Jo de Roo te zijn. „We zagen gelijk dat hij aardig kon fietsen, maar hij leek wel doof stom." Jo's ex-vrouw Corrie Mosselman vertelt over haar eerste ontmoeting met de wiel renner: „Ik had tegen twee meisjes uit Schore, die achter me zaten in de klas, gezegd dat ik Jo wel een knappe vent vond. Dat hebben ze tegen hem gezegd. Hij was heel stug, toen ik hem voor het eerst zag, maar ik kreeg hem wel aan het praten, hoor." Ze onthult ook dat Jo geen beste relatie had met Peter Post en dat hij daardoor op zijn minst één WK heeft gemist. „Die Post is mijn maat niet, zei hij altijd." Jan Janssen legt uit waarom het in de laatste wielerjaren bergafwaarts ging met De Roo. „Jo ging voor de ploeg van Kees Pellenaars rijden. En dat was een heel vervelende man." Wie niet naar zijn pijpen danste, kon het bij Pellen aars schudden. Jan Janssen: „En Jo was geen hielenlikker, hij zat niet op zijn plaats in die ploeg. Schizofreen Ricardo Alvarez: „Het moeilijkste van de film was om Jo aan het praten te krij gen over dat deel van zijn privéleven. Ik ben eerlijk gezegd nogal schizofreen be- ziggeweest: aan de ene kant wilde ik journalistiek zo'n goed mogelijk pro duct maken, maar in feite was ik ook aan het wroeten in een familie, waarin ik bij toeval zelf terecht was gekomen. Het interview met Jo in zijn tuin, over zijn zakelijke ondergang en de proble men in zijn privéleven, dat was heel in grijpend. Maar het maakt de film wel compleet." Jo de Roo. Documentaire van filmma ker Ricardo Alvarez. 50 minuten. De do cumentaire wordt maandagavond uitge zonden op Omroep Zeeland. Eindstanden parencompetitie dis trict Zeeland, resultaten vanaf 50 procent. Hoofdklasse: Schute/ Schre- ijmakers 57.04, Pieters/Schijve 55.36, de Jonge/Koopman 52.21, Binnendijk/de Kam 52.20, de Rijck/Simpelaar 51.54. Eerste klasse Zuid: mw. Groenewoud/Scheele 55.18, dms. Buijze/de Ruijter 55.07, echtpaar Speel man 53.53, dms. Aronson/van Dieren- donck 53.21, mw. Rottinghuis/van Dijk 52.14, v.d. Windt/' Visser 51.76, Dusarduijn/d'Hondt 50.75. Eerste klas se midden/noord: Cacace/Maat 56.01, v.d. Elshout/Krappen 53.88, mw. Terwisscha/Blonk 53.51, de Munck/Wa genaar 53.38, van Oeveren/Trampe 52.11, mw. Engelen/Scherp 50,89, dms. van Boven/Huisman 50,08. Tweede klasse zuid: Freyser/Rouw 56.31, Bukkens/Vogels 55.60, mw. van Leeuwen/Schoof 55.30, dms. van Belle/ Verschueren 53.63, mw. d'Hondt/van de Vlies 52.98, Blommart/de Cock 52.44, mw. van Doelder/Viveen 50.95. Twee de klasse midden/noord: de Kort/Philippen 55.31, mw. van Seters/ Reijnen 55.06, mw. Puis/de Graaf 53.81, echtpaar Kips 52.69, echtpaar van de Vinne 51.13. Derde klasse zuid: Weyn/de Sutter 56.58, mw. de Bruyne/ Bracke 54.91, de Ridder/Vermaire 52.51, Hoogsteger/van Eenennaam 52.34, mw, Groosman/Monbaliu 50.99. Derde klas se midden/noord: dms. Smolders/van de Wart 54.06, echtpaar van Drie 53.13, mw. Udo/du Buf 51.77, mw. van Maaren/van Maaren 50.63, dms. Brinckman/van Geesbergen 50.10. Huissen. NK mannen. Zesde ronde: Clerc - Thijssen 1-1, Barkel - Prosman 1-1, Hans Jansen - Van den Akker 1-1, Heusdens - Boom 2-0, Tania Chub - Me ijer 1-1, Kuijvenhoven - Gérard Jansen 1-1, Baljakin - Scholma 1-1. Stand: 1 Clerc 9, 2. Barkel 8, 3. Heusdens, Schol- ma, Thijssen, Baljakin, Hans Jansen 7. 8. Van den Akker, Prosman, Gerard Jan sen 6.11 Chub 5,12. Kuijvenhoven, Me ijer 4,14. Boom 1. Daviscup, wereldgroep kwartfina les. Palma de Mallorca: Spanje - Ne derland 2-0; Moya - Verkerk 6-2 7-5 6-4, Ferrero - Sluiter 6-2 6-2 6-4. Prilly: Zwit serland - Frankrijk 1-1; Federer - Escude 6-2 6-4 6-4, Heuberger - Clement 3-6 3-6 2-6. Minsk: Wit-Rusland - Argentinië 2-0. Voltsikov - Calleri 1-0 (6-3 6-4 6-2), Mirnyi - Canas 6-2 6-2 6-2. Jo de Roo rijdt op de fiets inet Ricardo Alvarez als passagier op de stang. Holland Casino eredivisie. Roda JC NEC 4-0 (1-0). 31. Redan 1-0, 53. Filipovic 2-0, 54. Kone 3-0, 87. Re dan 4-0 Scheidsrechter: Vink. Gele kaart: Brouwers en Van Hoogdalem (Ro da JC), Tumba en Ax (NEC). Toeschou wers: 12.255. Bijzonderheid: 75. Wielae- rt (NEC) mist strafschop. Roda JC: Ku- jovic; Senden, Brouwers, Luijpers (66. Van Hoogdalem) en Filipovic (83. Van- denbroeck), Sonko (77. Elberkani), Van Dijk, Vicelich en Van Dessel; Kone en Re dan NEC: Gentenaar: Wisgerhof. Wie- laert en Ebbinge (77.0tten); Schuur man, Heije, Simr (84. De Freitas) en Van der Doelen; Hersi, Tumba en Ax (66. De- mougel Stand aan kop: 1 Ajax 28-68, 2. PSV 28-56, 3. Feyenoord 28-55, 4 AZ 28-52, 5. Heerenveen 28-51, 6. Roda JC 29-44, 14. NEC 29-31. Gouden Gids divisie. De Graafschap - Stormvogels/ Tel star 4-2 (1-2). 1. Pater 0-1. 26. Slory 0-2, 38. Van Beukering 1-2, 57. Van Leer dam 2-2, 79. Haklander 3-2, 90. Mihci 4-2. Scheidsrechter: Van Sichem. Gele kaart' Pinto. Bono, Slory, Van Heulen (Telstar/Stormvogels) Haarlem - VVV 3-1 (2-1). 15 Van Galen 0-1, 45. Verwe- ij 1-1, 45. Ketting 2-1, 88. Van Toor 3-1. Scheidsrechter: Oskam. Gele kaart: Van Loenhout (VVV). Veendam - TOP Oss 1 -1 (0-136. Van der Sloot 0-171Kol der 1-1. Scheidsrechter: Van Meenen. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 97