Op zoek naar eerl baan I PZC Kleintjesmark PALM PZC W24 Hoofd Treasury Back Office Medewerkers Industriële Reiniging .ril Gemeente Schouwen-Duiveland Fulltime onderhoudsmedewerker B (m/v) C1000 Kruiningen zoekt een Chef slager (M/V) Vertegenwoordiger horeca Hays Personnel zaterdag 10 april 2004 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. DELTA N.V. kent een divisie structuur. De faciliterende stafafdelingen, waaronder de afdeling Treasury Back Office, bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Deze afdeling maakt onderdeel uit van de afdeling Control en werkt nauw samen met de afdeling Treasury Front Office. Voor de afdeling Treasury Back Office, met als standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime Hoofd Treasury Back Office. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Leidinggeven aan de medewerkers van de Treasury Back Office. - Periodieke rapportages en prognoses. - Toezicht houden op en controle van transacties Treasury Front Office. - Verstrekken van informatie voor de jaarrekening, opstellen van prognoses en maandelijkse rapportages, ontwikkelen en opstellen van liquiditeitsplanning model. - Verzorgen van periodieke interne en externe facturering van vervallende rente en aflossingsbedragen. - Verantwoordelijk voor beheer van de portefeuille cross border leases en sale and lease back transacties. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij van je: - Minimaal een afgeronde hbo opleiding met relevantie voor het vakgebied. - Enkele jaren ervaring op treasury gebied. - Inzicht en ervaring met administratieve organisatie en het opzetten en uitvoeren van rapportages. - Uitgebreide kennis van derivaten en financiële constructies. - Resultaatgerichte stijl van leidinggeven. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Harry Snijders, adjunct directeur Financiën en Control, telefoonnummer (0118) 88 20 24. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prljsgesteld. De divisie Milieu richt zich op alle activiteiten van de afvalketen. Het ophalen, recyclen, bewerken en verwerken van afval. Voor de afdeling Industriële Reiniging, locatie West-Brabant, zijn wij op zoek naar Medewerkers Industriële Reiniging. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Hoge druk vloeistofreiniging. - Vacuüm reiniging. - Chemisch Technisch reinigen. - Riool- en Wegdekreiniging. - Hoge druk waterstraal snijden. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten we datje: - Ervaring hebt in industriële reiniging of bereid bent tot het volgen van benodigde opleidingen. - Zowel zelfstandig als in teamverband goed kunt functioneren. - Geen 9 tot 5 mentaliteit hebt. - In het bezit bent van rijbewijs B. Kandidaten met een chauffeursdiploma hebben de voorkeur. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar meteen grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met John van Trijp, manager Industriële Reiniging, telefoon (0115) 67 86 38. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie aan DELTA Milieu B.V., t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus aa5, A530 AK Terneuzen of via e-mail naar nvierbergen@delta.nl. Voor deze vacature vindt gelijktijdig in- en externe werving plaats. Bij gebleken geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan interne kandidaten. Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte... Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 34.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte. En dat merk je. In je woonomgeving (betaalbare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen). Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomst visie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwikkelingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vormgegeven. Je collega's komen uit alle windstreken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond. Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werk je graag buiten en weet je van aanpakken? Wij zijn op zoek naar zo'n collega. De medewerkers van de afdeling Openbare Werken zorgen voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de kernen van Schouwen-Duiveland. Door vertrek van een collega is er plaats voor een: met als werkgebied district Midden, standplaats Zierikzee. Wij zoeken: Een enthousiaste medewerker met een relevante opleiding op VBO-niveau, die het leuk vindt om in een klein team te zorgen voor het onderhoud in de kernen. Je bent buiten het visitekaartje van onze gemeente. Wij vragen: Een relevante (groen)opleiding op VBO-niveau zoals bijvoorbeeld "B.b. Groene Ruimte" is een must, in het bezit van rijbewijs B-E, zo mogelijk spuitlicentie A (uitvoeren gewas bescherming) en VCA 1. Je hebt relevante werkervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. Tevens dien je bereid te zijn aanvullende opleidingen te volgen. Je kunt zelfstandig werken en beschikt over goede contactuele vaardigheden. Je bent medeverantwoordelijk voor: Het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden. In hoofdzaak wordt je belast met het aanleggen en onderhouden van het openbaar groen. Daarnaast word je ingezet bij het verrichten van herstelwerkzaamheden aan rioleringen, het besturen van voertuigen, het bedienen van machines, e.d. In de winterperiode kun je ingezet worden voor de gladheidbestrijding. Wat bieden wij je: Een salaris van maximaal 2038,00 bruto per maand (functieschaal 4). Daarnaast ontvang je een vergoeding voor deelname aan de piketdienst voor de gladheidbestrijding, deze bedraagt voor een normale werkweek (inclusief weekend maar zonder feestdagen) 124,94 bruto. Informatie: Nadere informatie over de functie kun je vragen bij Wim de Visser, districtshoofd Midden, 06- 514 26 096 en over de procedure bij Marcel Konijnenburg, personeels- adviseur, telefoon 0111-452420. Je kunt tot en met woensdag 21 april aanstaande schriftelijk reageren door je sollicitatie, o.v.v. de functie en vacaturenummer 04013 op de enveloppe, te sturen naar: Gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v. afdeling PICO, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. Je kunt ook een e-mail sturen naar gemeente@schouwen-duiveland.nl, eveneens o.v.v. de functie en vacaturenummer 04013. Wij verzoeken je slechts gebruik te maken van één van de twee mogelijkheden (of een brief of een e-mail). Voor meer informatie over onze organisatie kun je kijken op: www.schouwen-duiveland.nl Kwekerij De Grevelingen C.V. Noord Hogeweg 4a, Sirjansland Tel.: (0111) - 641647 Gevraagd voor de periode mei t/m november Produktiemedewerkers M/V Voor het uitvoeren van meerdere gewashandelingen in de Trostomatenteelt. Enige ervaring is hierbij gewenst. Bovendien zijn een gezonde teamspirit en een flexibele instellingen m.b.t. de te werken uren een vereiste. Ook zijn wij nog op zoek naar enkele Schoolverlaters Die ons team, na afronding van de examens, komen versterken. Ook is er nog ruimte voor studenten/scholieren op zaterdag en/of in de schoolvakanties. Interesse?Neem dan contact op met ons op! Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! 3000 AW Amersfoort Met ANGO kom je tot je recht! T" Supermarkt Kruiningen Voorboute 1 4416 BS Kruiningen Tel. 0113-39 60 20 De Functie: Als Chef slager bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding in onze slagerij. Belangrijke kernwoorden hierbij zijn: sociaal, strategie, beleid, optimaal assortiment, presenta tie, kwaliteit en hygiëne. U geeft aan deze begrippen inhoud. Tevens bepaalt u in overleg met Schuitema, de bedrijfsleider en uw collega afdelingsmanagers de koers van C1000 Kruiningen. Het profiel: U bent iemand die de lat hoog legt voor u zelf en het aanpakken zit in het bloed. Daarnaast geniet u ook van uw vak. U bent in het bezit van een SVO-diploma en u heeft ervaring in het managen van een slagersbedrijf. Ook beschikt u over goede sociale vaardighe den en leidinggevende capaciteiten. Ons aanbod: Bij gebleken geschiktheid stuurt u zelfstandig onze slagerij aan. Arbeidstijden worden in onderling overleg vastgesteld. Tevens bieden wij een uitstekend salaris, goede opleidingsmo gelijkheden en een prima werksfeer in onze moderne supermarkt. Wie is Schuitema C1000 Schuitema is de drijvende kracht achter C1000. Een landelijke grote speler in de supermarkt branche en met ruim 16 marktaandeel en meer dan 400 C1000 supermarkten in heel Nederland. Interesse? Heeft u interesse in deze functie, stuur dan uw brief vr 19 April naar: Schuitema Zuid T.a.v. dhr B.Ksrner Postbus 7162 5605 JD Eindhoven. www.hayspersonnel.nl Regio Zeeland West-Brabant jong commercieel talent Onze relatie. Palm Breweries, is een Belgisch familiebedrijf dat al meer dan 250 jaar het bekende bier Palm brouwt. Op dit moment werken er bijna 300 medewer kers en heeft Palm een productie in België (Londerzeel) van 1 miljoen hectoliters. In Nederland heeft Palm een verkoopkan toor in Raamsdbnksveer waar een 20-tal medewerkers actief zijn. De medewerkers van Palm benaderen hun klanten op een professionele en dynamische wijze waar bij het ambachtelijk gebrouwen Palm een Bourgondisch begrip is op de Nederlandse markt. Naast het kwaliteitsproduct Palm is het huidige succes gebaseerd op een grote betrokkenheid en gedrevenheid van de medewerkers. Om de verdere groei op de Nederlandse markt vorm te geven zijn wij voor de regio Zeeland West-Brabant op zoek naar een Vertegenwoordiger horeca. De functie U onderhoudt en verstevigt de contacten met de relaties in de horeca en bij de drankengroot handels. Dit doet u aan de hand van een door uzelf opgesteld plan en budget, passend binnen de samen met de leiding vastgestelde commer ciële doelstellingen. U volgt de marktontwikke lingen nauwgezet en speelt hier direct in op de behoeften van de klanten. Regelmatig heeft u over deze zaken overleg met de regionaal ver koopleider. Hiernaast bewaakt u de gemaakte commerciële afspraken en optimaliseert u de verkoop van Palm in uw werkgebied. De kandidaat Door opleiding en/of ervaring functioneert u op mbo+-niveau. Zwaarder dan uw ervaring telt uw gevoel voor commercie. Door uw com municatieve vaardigheden, klantgerichte en commerciële instelling bent u dan ook een belangrijke promotor van Palm U bent sterk in Ook speciaal als je niets te vieren hebt. planmatig werken, neemt graag initiatieven en maakt graag contact. Met uw creatieve en resultaatgerichte inbreng, draagt u bij tot een verdere groei van uw rayon. U woont bij voor keur in de regio. Palm Breweries biedt u: een verantwoordelijke en uitdagende functie, een prettige en informele werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Stuur uw brief en cv naar jurgen.vanhees@hays-hps.nl of bel voor meer informatie naar Hays Personnel Breda: 076 - 549 34 72. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Sales Marketing NEDERLAND BELGIË DUITSLAND GROOT-BRITTANNIÊ FRANKRIJK IERLAND SPANJE PORTUGAL TSJECHIË NIEUW-ZEELAND AUSTRALIË CANADA ZUID-AFRIKA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 56