mm hm t s'S O 1 MEDEDELING 0 Alleen spelen is geen bal aan ponds PZC Familieberich ten Corné Vader UiTvaamondememmg H. ^Jobse bv Voor een Zorgzame Begeleiding Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman GESLOTEN EX-KINDSOLDATEN BOUWENAANHUN TOEKOMST giro 55 2000 Liliane Uitvaartverzorging 'Schouwen-Duiveland' 'Voor een zorgzame begeleiding' zaterdag 10 april 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur. zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboren! 1ZAAK WILLEM PIERRE 8 april 2004 Zoon en broertje van Ilja. Jakko en Vera van derHeijden-Tuning Singelstraat 2a Middelburg Plaats uw familie berichten in de PZC Onze allerliefste Piet. papa en opa is op woensdag 7 april overleden. PIET VAN DEN BROEKE Oostkapelle, Den Haag, 8 oktober 1942 7 april 2004 Hij was vol plannen, altijd bezig en dacht altijd aan anderen. Loes Jaarsma N. van den Broeke-Wattel Pauline en Jaap Heffels-van den Broeke Florentina en Robin Abeba van den Broeke en Peter de Vries Martijn Lucas en lennifer van den Broeke Benthe Ef is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het uitvaartcentrum van de CUVO Uitvaartverzor ging, Ockenburghstraat 29. Den Haag. zondag 11 april van 13.30 tot 14.30 en dinsdag 13 april 19.00 tot 20.00 uur. In navolging van de wens van Piet zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden te Oostkapelle. Je hebt oceanen bevaren, verre landen gezien. Gewerkt onder de Afrikaanse zon. Maar nu is het alsof je verder reist; Verder dan de horizon Voorbij de laatste stad naar een ongeziene stad. Lieve Piet vaarwel. Na een slopende ziekte is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom PIET VAN DEN BROEKE Oostkapelle t Den Haag 8 oktober 1942 7 april 2004 Oostkapelle: N. van den Broeke-Wattel Oostkapelle: Marjo en Kees Lievaart-van den Broeke Grijpskerke: Tonny en Ingrid van den Broeke-Suijk Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis dat. voor ons toch nog onverwacht, door de Heere uit ons midden is wegge nomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vaderen opa ARIE WILLEM KOOLE in de leeftijd van 65 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Valcke" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Goes: A. Koole-Bassie Kapelle: Mare en Brigitte Ramon, Mike Zierikzee: Carolien en Peter Samantha, Rianne Kruiningen: Ellen en Ilaz Biezelinge: William en Sarina Evi 9 april 2004 Tulpstraat 24 4461 NZ Goes De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. woens dag 14 april om 13.15 uur in de aula van rouwcen- trum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafpladts te Goes. De begrafenis wordt besloten in bovengenoemd rouwcentrum. waarna er gelegenheid is tot condole ren. Twinkle, twinkle, little star, how 1 wonder where you are.... Ramon, Mike, Samantha, Rianne. Evi BEGRAFENISVERZORGING Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Omdat iedere begrafenis persoonlijke zorg vraagt, daarom! Tel. 0118-60 25 00 - 0118-41 27 60 Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishocckstraat 620 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevol leven, door de Heere uit onze familiekring is wegge nomen onze geliefde broer, zwager en oom ARIE WILLEM KOOLE echtgenoot van Sjaan Bassie op de leeftijd van 65 jaar. Sterke de Heere Sjaan, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Goes:LM. Koole C. A. van Dixhoorn Middelburg: M. A. Koole Yerseke: A. Koole T. C. Heystek-Koole J. Heystek W. A. Koole J. Koole-Steketee L. Paauwe:Koole S. Paauwe L. Koole K. C. Koole-Steketee 's-Gravenpolder: J. P. Koole M. T. Koole-Huizer Yerseke: P. J. Koole A. M. Koole-van derMaale Neven en nichten 9 april 2004 Uit onze familiekring werd tot onze droefheid weg genomen onze geliefde zwager en oom ARIE KOOLE op de leeftijd van 65 jaar. We hopen dat Sjaan. de kinderen en de kleinkinde ren de kracht mogen ontvangen om dit verlies te dra gen. Kampen: D. Bassie M. Bassie-de Visset- Soest: J- Bassie (in herinnering) J.M. Bassie-de Buck Middelburg: S. Murre-Bassie |.A. Murre Middelburg: J.C. Volkers-Bassie J. Volkers Neven en nichten 9 april 2004 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere tot Zich ge nomen heeft na een geduldig gedragen ernstige ziek te. onze lieve zus, schoonzus en tante ELISABETH JACOBA SANDERSE in de leeftijd van 83 jaar. Schiedam: J. Sanderse W. J. Sanderse-de Weerd Alphen a/d Rijn: N. P. Mik-Sanderse Middelburg: J. Sanderse-Verhage Middelburg: W. Sanderse Maasdam: P. H. Sanderse Neven en nichten Correspondentieadres: W. Sanderse Noordweg 293 4353 GH Middelburg Middelburg. 8 april 2004 Onze dank gaat uit naar Dr. Buytendijk en het ver plegend personeel van 't Gasthuis afdeling Bolwerk te Middelburg voor de goede zorgen aan haar ver leend. Want wij welen, dat. indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen ge maakt, een eeu wig huis! 2 Corinthiërs 51 Bedroefd delen wij u mee, dat de HERE tot Zich ge nomen heeft, mijn lieve schoonzus en onze lieve tante ELISABETH JACOBA SANDERSE Geboren te St. Laurens Overleden te Middelburg 8 maart 1921 8 april 2004 Middelburg: P. Sanderse (in liefde\'olle herinnering) Sanderse-Verhage Middelburg: Pieteren Annie Annalie. Marjolein, Evelien Bergen op Zoom: Marrie en Björn Lilly Terneuzen: Ellen en Menno Rick, Mart Middelburg: Chris en Marjon Onze tante ligt opgebaard in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan I te Middelburg alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen op zaterdag 10 april van 16.00 tot 17.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden in 's Gravenzande, waar zij een groot deel van haar leven heeft ge woond. De rouwdienst vindt plaats in de Gereformeerde Zuiderkerk van 's Gravenzande aan de Naaldwijkse- weg 123A en zal worden geleid door Ds. I. G. Arens- man aanvang 11.00 uur. aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's Gravenzande. Voor de dienst is er vanaf 10.50 tot 10.50 uur gele genheid tot condoleren en afscheid nemen in de kerk. Geen bloemen. Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 .www.hjobse-uitvaart.nt Email: hjobse@hjobse-uitvaart.nt Tevens beschikken wij over een nazorg-consulente mtigf Zij had ons zó lief. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, altijd zorgzame mams, oma Tas en oma Tiny. Wij zijn vol bewondering voorde manier waar op zij heeft geleefd en zeer dankbaar was voor alles wat zij voor ons heeft betekend. Zij was voor ons een rots in de branding TRIJNTJE PELLEGRINO-LOOPSTRA Tiny weduwe van Pim Pellegrino sinds 21 december 1945 draagster van de eremedaille verbonden aan De orde van Oranje Nassau Heerenveen, 4 januari 1914 t Goes, 9 april 2004 Middelburg: John t en Marina Pellegrino 's-Gravenhage: Sabine en Antoine Mart, Bent Nieuwerkerk a/d IJssel: Claire en Martijn Goes: Peter en Ankie Pellegrino Villa Hills (USA): Jacqueline en Ralph Dylan. Kathleen, Sophia Middelburg: Pim en Nicole Christian. Casper Arnhem: Chantal en Rinus t Lars Correspondentieadres: P. Pellegrino. Vinkenlaan 15,4461 RE Goes Onze speciale dank gaat uit naar het (verplegend) personeel van Zorggroep Ganzestad, locatie Gast huis voor hun inzet. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats hebben. Dag en nacht bereikbaar op (0111)45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren -v? Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! UITVAARTVERZORGING „SCHOUWEN-DUIVELAND" M DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl sjaak van de walle gedenksteenstilist O O I^i CD 3 i I co 1. O c o ÏT O 0) S I |u'js!iusuaejs>jU8p86©ojui |ieiu-e de vele bijzondere mogelijkheden ontdekken? nu kennismaken! Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op TE baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Wat geven we haar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt De poliklinieken, laboratoria, röntgen- afdelingen, afsprakenbureaus en opnamebureaus van onze ziekenhuizen iif Göes en Zierikzee zijn op: maandag 12 april (2e Paasdag), vrijdag 30 april (Koninginnedag) en woensdag 5 mei (Bevrijdingsdag) (er wordt gewerkt volgens zondagsdienst Dit geldt ook voor: donderdag 20 mei (Hemelvaartsdag) erf; maandag 31 mei (Tweede Pinksterdag) OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZÉN- Stichting Vluchteling steunt vluchtelingen wereld wijd. In Bosnië. In Bhutan. In Rwanda en Soedan. In meer dan veertig landen. Stichting Vluchteling helpt ook de voormalig kindsoldaten in het West- Afrikaanse land Sierra Leone. Ruim tien jaar woedde er een burgeroorlog. Die kostte ruim 300.000 mensen het leven en meer dan de helft van de bevolking sloeg meerdere malen op de vlucht. Bijna een half miljoen Sierra Leonezen zochten én vonden bescherming in de buurlan den. De gevolgen van de oorlog zijn zeer ingrij pend: enorme verwoestingen, een ontwricht land en veel getraumatiseerde mensen. Stichting Vluchteling geeft hulp aan de Sierra Leonese vluchtelingen, met uw steun. Nu is er vrede in Sierra Leone. Mensen bouwen aan hun toekomst. Vluchtelingen, ontheemden, maar ook kindsoldaten zoeken hun familie. De kindsoldaten krijgen een uitgebreide training voor dat ze met hun familie herenigd worden. Trauma's Zo'n training is hard werken. Vaak moeten de kin deren afkicken. Volwassenen gaven hen drugs en alcohol waarmee ze de kinderen konden bewegen tot moorden en plunderen. Deze jongeren hebben ernstige trauma's opgelopen. Erover praten, kan dan helpen. De ex-kindsoldaten leren ook een vak. Daarmee kunnen ze voor de dag komen in hun oude dorpen. Met wat gereedschap leveren ze zo een productieve bijdrage aan de gemeenschap. Dat maakt het ook voor de dorpsgenoten makkelij ker hen weer te accepteren. STICHTING VLUCHTELING Stadhouderslaan 28 2517 HZ Den Haag tel: 070 - 346 89 46 e-mail: info@vluchteling.org www.vluchteling.org Word vriend van een vluchteling Amsterdam www.nsgk.nl N- J nederlandse stichting voor het gehandicapte kind NSGK. Elk kind speelt mee. stichting Ramadhan (6 maanden) Ramadhan uit Indonesië is een rustige baby. Hij werdgetm, met een gespleten lip en een open gehemelte. Om normln kunnen eten en praten zal hij drie keer geopereerd moeten w den. De kosten per operatie bedragen 225 euro. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Ramadhan; kindmi- zonder steun geen kans maken op medische of sociale wé datie. Helpt u mee? Havensingel 26,5211 TX 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden M. de Bruijne j. C. Hoekman voorheen J. W. de Keijzer Met ingang van 1 april 2004 hebben Johan Hoekman, eigenaar van Uitvaartverzorging 'Schouwen-Duiveland' te Renesse en Rien de Bruijne, eigenaar van De Bruijne Uitvaartzorg te Zierikzee besloten hun uitvaartondernemingen te fuseren. Beide bedrijven hebben een uitstekende reputatie en ervaring op het gebied van de verzorgingen begeleiding van uitvaarten en werken reeds geruime tijd samen. Onze ondernemingen stellen zich als doel om op een zorgvuldige wijze uitvaarten te verzorgen welke recht doen aan de overledene en passen binnen de wensen van de betrokken families. Onder het motto 'Samen sterk zijn we er dan ook trots op vanaf 1 april gezamenlijk gestalte ie kunnen geven aan onze slogan: Het nieuwe bedrijf zal gaan werken ondér de naam Uitvaartverzorging 'Schouwen-Duiveland' De directie wordt gevoerd door johan Hoekman en Rien de Bruijne. Het werkgebied van dc onderneming is Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en Tholen. Uitvaartverzorging Schouwen -Duiveland' is dag en nacht bereikbaar via de onderstaande adressen en telefoonnummers. Kantoor: Werckendetstraat 4, 4501 MP Zierikzee Contactadres: Hogezoom 144. Renesse Centraal telefoonnummer: (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Op S mei 2004 organiseert Uitvaartverzorging 'Schouwen-Duiveland' een uitvaartinformatiedag. Deze dag wordt gehouden in Slot Moermand te Renesse, Nadere informatie over deze dag volgt i.z.t. in de media.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18