Deportivo walst over Milan Boonen is snelle leerling PZC Zuinigheid troef bij geladen PSV Nederland hoopt op nieuw wonder Titelverdediger geeft 4-1-voorsprong uit handen FC Porto in halve finale Wilfred Bouma langer bij PSV Hayman mist Parijs - Roubaix Obree ziet af van recordpoging Angad-Gaur krijgt nog een kans Arsenal moet Henry missen Zicht beachvolleyballers op Athene Gentenaar verlengt contract niet donderdag 8 april 2004 Doelpuntenmaker Maniche LYON - FC Porto heeft gistera vond ten koste van Olympique Lyon de halve finales van de Champions League gehaald. De tweede wedstrijd van de kwartfi nale eindigde in 2-2. Eerder won het al met 2-0 van Lyon. Het succesvolle seizoen van FC Porto blijft maar duren. De ploeg heeft nog altijd zicht op de drieslag: landstitel, beker en Champions League. Afgelopen zaterdag kwam tegen Gil Vicen te weliswaar een einde aan een serie van 33 duels zonder ver lies, maar de voorsprong in de competitie is nog altijd riant. Over een maand speelt Porto de bekerfinale tegen Benfica en op 21 april en 4 mei speelt het de halve finale Champions League tegen Deportivo la Coruna. Een 2-2-gelijkspel tegen Lyon vol stond daar gisteravond voor. Ma- niche scoorde tweemaal. Olympique Lyon (Fra) - FC Porto (Por) 2-2 (1-1). 6. Maniche 0-1, 14. Luyindula 1-1, 47. Maniche 1-2, 90. Eiber 2-2. Scheidsrechter Frisk (Zwe). Rode kaart: Edmilson (Lyon). Gele kaartJuninho (Por to), Baia, Costa, Deco (Porto). Olympique Lyon: Coupet; Ber- thod, Muller, Edmilson en Essien (60. Reveillere); Diarra, Dhorasoo (76. Deflandre), Malouda en Junin ho (60. Bergougnoux); Luyindula en Eiber. FC Porto: Baia; Ferreira, Carval- ho, Jorge Costa en Nuno Valente, Costinha, Maniche, Deco (76. Men- des) en AlenitchevAlberto (47. Emanuel) en McCarthy (57. Jan- kauskas). ANP door Jaap van Essen LA CORUNA - De Champions League is dit seizoen leuker dan ooit. Gisteren werd alweer een ware smulwedstrijd gespeeld. AC Milan, de regerend kam pioen van de beste clubcompeti tie ter wereld, vloog met een wij de boog uit het toernooi. Deportivo La Coruna won met maar liefst 4-0 van de Italianen, ruim voldoende om de 4-1-ne derlaag van twee weken geleden te compenseren. De voetballiefhebber wordt op de Europese velden momenteel meer dan verwend. De ene sensa tie volgt op de andere, de wed strijden in de Champions Lea gue zijn bovendien het aanzien meer dan waard. Dinsdag al was het smullen geblazen bij Ar senal-Chelsea en natuurlijk nog meer bi] AS Monaco-Real Ma drid. Gisteravond bleek dat het allemaal nog gekker kan. De houder van de Europa Cup I, AC Milan, reisde af naar La Coruna om een geruststellende 4-1-voorsprong te verdedigen te gen Deportivo. Aangezien Milan dit seizoen een bijna onpasseer- bare defensie heeft (in maar liefst twintig duels werd de nul gehouden) leek er geen vuiltje aan de lucht. Zelfs niet in de we tenschap dat AS Monaco een dag eerder tegen Real een bijna net zo grote achterstand (4-2) wist goed te maken. Ook de ge dachte dat Milan al twee duels op rij in de Serie A niet wist te winnen, maakte de spelers niet angstig. Integendeel, AC Milan begon gis teren in Riazor gewoon met de intentie om zelf doelpunten te maken. De Italianen die de naam hebben verdedigend te voetballen, spelen in de praktijk al enige jaren opvallend aanval lend. Van alle ploegen die dit jaar in de Champions League ac tief zijn hadden de Milanisti ge middeld genomen het meeste balbezit: 33 minuten zuivere speeltijd. door Frans van den Nieuwenhof EINDHOVEN - Puzzelen is zijn favoriete spelletje, maar Guus Hiddink kwam er de afgelopen weken nauwelijks nog aan toe. De wedstrijd tegen Newcastle United van vanavond noopt hem eindelijk weer eens tot het maken van keuzes. Het aantal blessures bij PSV neemt snel af, waardoor Hiddink voor het duel in de kwartfinale van de Uefa Cup nog geen afgerond idee heeft over de basisopstelling. Vanochtend valt daarover pas de beslissing. PSV bereidt zich in De Rosep in Oisterwijk voor op het treffen met de ploeg van Bobby Robson. Rond de lunch wil Hiddink duidelijkheid heb ben over de inzetbaarheid van John de Jong, Johann Vogel en Dennis Rommedahl. Zij zijn geen van drieën honderd pro cent wedstrijdfit, maar wel in zetbaar. Hiddink zei gisteren dat hij met maximaal twee van de drie spelers wil beginnen. De Jong is opmerkelijk snel her steld van zijn kuitblessure. Gis teren trainde hij weer volop mee. Vogel speelde sinds zijn spierblessure nog geen enkele wedstrijd, maar heeft sinds gis teren geen klachten meer. Rom medahl maakte zaterdag tegen RKC Waalwijk al zijn rentree. Hij lijkt nog niet toe te zijn aan het spelen van een hele wed strijd. De fitheid van de spelers heeft grote gevolgen voor de tactiek die Hiddink het liefst zou hante ren. Omdat Newcastle United EINDHOVEN - Wilfred Bouma heeft zijn contract bij PSV tot 2008 verlengd. De voorstopper was al tot de zomer van 2005 aan de club verbonden. Bouma debuteerde in het sei zoen 1994-1995 bij zijn huidige werkgever en was tussentijds bij MVV en Fortuna Sittard ac tief. Bouma is met bang dat PSV aan het einde van het sei zoen door een vertrek van enke le bepalende spelers aan sterkte verliest. „Bij een club als PSV vertrekken altijd goede spelers. Toch zijn er altijd topspelers te rugkomen." ANP Ook gisteren toog Milan dus vro lijk ten aanval. Binnen vijf mi nuten hadden Sjevtsjenko en To- masson (in de basis ten koste van Inzaghi) beiden al een goe de kans gehad. Maar daarna ging het mis. Vreselijk mis zelfs. Terwijl Tomasson nog stond te balen van zijn missertje, sloeg Pandiani aan de andere kant van het veld genadeloos toe. De man uit Paraguay, bijnaamd 'El Rifle' (het geweer) kapte zich vrij en schoot fraai binnen: 1-0. De snelle openingstreffer deed duidelijk wonderen met het zelf vertrouwen van Deportivo. Van enige aarzeling was geen enkele sprake meer. De thuisploeg ging op jacht naar meer treffers en zette daartoe voortdurend druk op de verdediging van Milan. Aangezien de Italianen aan de overzijde precies hetzelfde pro beerden te doen, ontstond er een ongekend langgerekt speelveld en dus heel veel ruimte voor bei de teams. Wat betreft kansen creëren deden Deportivo en Mi lan weinig voor elkaar onder, al leen was de thuisploeg bedui dend effectiever. In de 35e mi nuut kopte Valeron raak uit een corner waar doelman Dida van Milan finaal onder door ging: 2-0. Op slag van rust schoot Lu- que ongenadig hard raak: 3-0. Dubbel Met die stand was de inhaalrace van de Spanjaarden dus al bin nen één speelhelft volbracht. Im mers, met de 4-1 van Milan ston den beide teams op gelijke hoog te, en zou de uit gescoorde tref fer van Deportivo dubbel tellen. Belangrijker was misschien nog wel dat het zelfvertrouwen van AC Milan een forse deuk had op gelopen. Twee weken geleden opende Deportivo ook de score, maar toen sloeg de Italiaanse ploeg kort na rust bijna arro gant en hard terug: binnen ne gen minuten werd even orde op zaken gezet. Van die hautaine houding was gisteren na de rust helemaal niets meer te zien. Al leen Seedorf deed nog zijn best om het team en het spel weer op de rails te krijgen, maar dat luk te eigenlijk nooit meer. De Ne derlander was namelijk de enige die zijn normale niveau haalde. Het was Deportivo dat de loop van de gebeurtenissen bepaalde. De thuisploeg zakte wat verder terug en liet Milan een beetje ko men. Dat deden de bezoekers echter zo slordig, dat Deportivo aan een stuk door de tegenaan val kon kiezen. In de 75e minuut was het bij een van die tegensto ten ook weer eens raak. De voor Luque ingevallen 'oude vos' Fran scoorde 4-0. De bal werd van richting veranderd door Ca- fu. Milan kwam die klap helemaal nooit meer te boven en wankel de als een aangeslagen bokser centraal achterin met twee klas sieke Engelse centrumverdedi gers speelt (Woodgate en O'Brien), voelt de coach van PSV er eigenlijk weinig voor om met twee diepe spitsen (Kezman en Vennegoor of Hesselink) te beginnen. „We moeten voorko men dat we twee op twee gaan spelen, dat we meegaan in de strijd, dan maak je het hen al leen maar gemakkelijk", zo zei hij. Waarschijnlijk kiest Hiddink er voor om Vennegoor of Hesselink in een wat meer teruggetrokken positie te laten spelen. Daar door zou PSV niet met twee bui tenspelers (Rommedahl en Park) beginnen maar slechts met één. De Jong zou dan han gend aan de linkerkant kunnen spelen. Zeker is dat Hiddink op nieuw kiest voor een versterkte bezetting van het middenveld. Waarschijnlijk neemt Vogel de plaats in van Van der Schaaf. De positie van Vogel is cruciaal. PSV wil vanaf de eerste minuut controle hebben over de wed strijd, Balverlies op het midden veld wordt door Hiddink gezien als het grootste gevaar, dat de ploeg vanavond kan bedreigen. Tijdens de training van gisteren hamerde hij daar voortdurend op. „Je weet dat hun spitsen She arer en Bellamy weinig ruimte en kansen nodig hebben. We moeten ervoor zorgen dat de toe voer naar die twee wordt afge stopt. Dat is het belangrijkste", aldus Hiddink. Kezman verwoordde het groeps gevoel, toen hij zei dat 0-0 een prima uitgangspositie voor de te rugwedstrijd van komende woensdag is. „Met die uitslag zou ik tevreden zijn", aldus Kez man. „Ik heb Newcastle verschil lende keren zien spelen, onder andere tegen mijn oude club Par- tizan Belgrado. In uitwedstrij den zijn ze gevaarlijk vanwege de snelheid van Shearer en Bel lamy. Wij krijgen 'uit' veel meer ruimte. Partizan kreeg zelfs vier, vijf open kansen. Boven dien heeft PSV het in uitwed strijden tegen Engelse ploegen altijd goed gedaan."Voor Kez man is de wedstrijd van van avond bijzonder, omdat New castle United mogelijk zijn nieu we werkgever wordt. „De inte resse is er, maar er komen steeds meer clubs nu. Het zijn leuke spelletjes. Voor mij is dat alleen maar goed. Het geeft me rust." GPD Victor Sanchez (links) en Juan Valeron vieren de inhaalrace van Deportivo la Coruna tegen AC Milan. foto Victor Fraile/RTR door Edward Swier WEVELGEM - De beste leerlin gen zijn zij die leren van hun fouten. Tom Boonen is er zo een. Vorig jaar liet de nerveuze belof te zich in Gent-Wevclgem ake lig verrassen in de sprint; in de editie van 2004 bleef de pas 23-jarige Belg ijzig kalm. In een superieure spurt rondde Boonen de overmacht van zijn Quick Step-ploeg af. Met de fris heid van een jongeling én de sta len zenuwen van een nestor. „De benen van toen heb ik op nieuw, maar er staat een andere kop op. Ik ben zoveel kalmer." De Belgische kranten kwamen vooraf sterren tekort om de favo- rietenrol van Boonen te bena drukken. Hij kreeg er vijf toebe deeld, de overige starters hoog uit drie. Maar zelfs druk brengt de jonge renner uit Balen niet meer van zijn stuk. Een tweetal lekke banden onderweg even min. Dat Servais Knaven in de laatste kilometers naar zijn zin wat te vroeg van kop ging en Jo- han Museeuw op 1200 meter al aanzette voor de sprint, bracht Boonen niet van zijn stuk. Hij liet Magnus Backstedt en Jaan Kirsipuu begaan en trok zich op WEVELGEM - De Australische wielrenner Mathew Hayman mist door een val in Gent-Wevel- gem zondag de wereldbekerwed strijd Parijs - Roubaix. De Raborenner, woonachtig in Rilland, ging gisteren op de af daling van de Kemmelberg on deruit en liep verwondingen op aan zijn linkerheup en -boven been. Bij onderzoek in het zie kenhuis in Yper werden geen breuken geconstateerd, wel een bloeduitstorting. De ploeglei ding van de Rabobank wijst van daag een vervanger voor Hay man aan. ANP 200 meter van de streep pas uit hun wiel. „In mijn hoofd staat alles op een rijtje." Vorig jaar al had Boonen, toen in een select groepje met ploeg maat Servais Knaven en de Duit ser Andreas Klier, veruit de bes te papieren. Het besef dat hij een grote wedstrijd als Gent-We- velgem kon winnen, deed hem echter bibberen. Hij zag zich ge klopt door Klier en stuiterde na de streep ook nog tegen het as falt. De Boonen van 2004 is stuk ken volwassener. Hij stelt zich binnen de eigen ploeg zo nu en dan nog bescheiden op, maar vertoont de kwaliteiten van een geboren leider en wordt juist daarom meer en meer vergele ken met zijn leermeester Johan Museeuw. Etappezeges in Qatar en de Ruta del Sol werden eind maart gevolgd door winst in de E3-prijs Harelbeke; gisteren volgde de vierde seizoenzege. Het zal niet de laatste zijn, zon dag in Parijs-Roubaix behoort hij, mede dankzij de kracht van het collectief van manager Pa trick Lefevere, tot de favorieten. Controleren De overmacht in Gent-Wevel- gem was gisteren in ieder geval haast stuitend. Johan Museeuw had voor de start nog willen doen geloven dat Quick Step geen makkelijke klus wachtte. „Ik heb de deelnemerslijst beke- naar het einde. Kansloos ging de trots van Italië ten onder. Deportivo volbracht een kunst stukje en is nu samen met Mona co, Chelsea en Porto doorgedron gen tot de laatste vier. Van dat kwartet werd drie dagen gele den eigenlijk alleen Porto ver wacht. De Champions League is springlevend. Deportivo la Coruna (Spa) - AC Milan (Ita) 4-0 (3-0). 5. Pandiani 1-0, 35. Valeron 2-0, 44. Luque 3-0, 76. Fran 4-0. Scheidsrechter: Meier (Zwi). Gele kaart: Pirlo (Mi lan), Pandiani, Victor (Deportivo) Deportivo la Coruna: Molina; Ma nuel Pablo, Andrade, Naybet en Romero; Victor, Sergio (87. Dus- cher), Mauro Silva en Luque (66. Fran); Valeron (90. Djalminha) en Pandiani. AC Milan: Dida; Cafu, Nesta, Mal- dini en Pancaro (77. Costa); Gatus- so, Pirlo (59. Serginho), Seedorf en Kaka; Tomasson (67. Inzaghi) en Sjevtsjenko. GPD IRVINE - De Schotse wielrenner Graeme Obree zip. van een aanval op het werelduurrecord van de Engels*.' I Chris Boardman. Na de test op de wielerbaan in Manch ter kwam hij tot de conclusie dat hij de juiste vorm mis* In 1993 verbaasde Obree de wielerwereld door op een»;' gebouwde fiets met wasmachineonderdelen het s duurrecord te breken. In 1994 herhaalde hij dezesti)» De onorthodoxe fiets, de ongewone verzetten en zijn b zondere fietshouding riepen weerstand op bij de weit: wielrenunie (UCI). Later verbood de UCI de uitvind» I van Obree. Hij beëindigde in de 2001 zijn loopbaan.ir- besloot toch weer op de fiets te stappen. ANP/AFP ROSMALEN - Indra Angad-Gaur krijgt toch nog eg kans zich te kwalificeren voor de Olympische Spelen Athene. De Nederlandse schermbond heeft in overleg-* NOCNSF besloten de veelvoudig nationaal floretkamp^ 1 ne, hoewel ze niet aan de eisen voldeed, in te schnjw I voor het olympisch kwalificatietoernooi in Gent op''f april. Angad-Gaur moet daar op het podium komen dat lukt, wordt van haar in mei nog een plaats bij debsj. te acht verwacht bij een wereldbekertoernooi. ANP LONDEN - Thierry Henry moet de competitieduels q Arsenal tegen Liverpool (vrijdag) en Newcastle Units (zondag) missen. De Fransman liep in de wedstrijd tsgg Chelsea (1-2) voor de Champions League een spierveni king in de kuit op en werd in de 81e minuut verva» door Dennis Bergkamp. ANP/RTR RIJSWIJK - Sander Mulder en Richard de Kogel mata meer kans Nederland bij de mannen te vertegenwoorc, gen bij het olympisch beachvolleybaltoemooi dan Ma Backer en Emiel Boersma. Het geroutineerde duob op de geschoonde wereldranglijst de 22e plaats, delaa die uitzicht biedt op Athene. Om te kunnen starten, is... dig dat NOCNSF de Nederlandse belangstelling voork olympisch evenement officieel bij de internationale volk balfederatie (FIVB) kenbaar maakt. Marrit Leenstraê Rebekka Kadijk zijn ook nog niet aangemeld. ANP NIJMEGEN - Dennis Gentenaar zal zijn contract NEC voorlopig niet verlengen. De 28-jarige doelni heeft een aanbieding afgeslagen. Gentenaar heeft doorlopend contract tot medio 2005. De doelman is na va gend seizoen transfervrij. RKC-speler Marc van Hintc heeft zijn contract in Waalwijk met een jaar verl 36-jarige linksback staat daarmee voor zijn achttiera seizoen als profvoetballer. Van Hintum begon in 1987/8 bij Helmond Sport. Daarna speelde hij vijf jaar von RKC, vijf voor Willem II, vijf voor Vitesse en anderhal seizoen bij Hannover 96. In 2003 werd hij aangetrokke door RKC. Hij heeft acht interlands op zijn naam. ANP Tom Boonen maakt het voorwerk van zijn ploeggenoten bij Quick Step vakkundig af. foto Benoit Doppagne/EPA ken en deze Gent-Wevelgem is van een niet zo hoog niveau. Juist zulke koersen zijn het moeilijkst te controleren", be weerde de Leeuw van Vlaande ren. Om uiteenlopende redenen ontbraken Van Petegem, Van- denbroucke, Dekker, Cipollini, Bettini, McEwen, Bartoli en de topdrie van de Ronde van Vlaan deren (Wesemann, Hoste en Bruylandts). Ingeklemd tussen Vlaanderens Mooiste en Pa rijs-Roubaix dreigt Gent-Wevel- gem meer en meer te verworden tot een troostwedstrijd, een prijs voor het tweede garnituur. Quick Step echter had nauwe lijks kopmannen thuisgelaten en dat betaalde zich uit. De wind, die bij de start in Dein- ze nog stevig blies, viel al rich ting de West-Vlaamse kust weg, maar de kou en regen maakten de wedstrijd zwaar. De eerste beklimming van de Kemmel berg zorgde voor de beslissende wending: 24 renners kwamen voorop. Quick Step was met zes coureurs oververtegenwoor digd. Behalve Museeuw en Boo nen hadden ook Bodrogi, Crets- kens, Nuyens en Servais Kna ven het juiste moment gekozen. Het Deense CSC telde drie man (met Tristan Hoffman) voorin, de overige teams hadden één, hooguit twee man van voren. Ra bobank, Chocolade Jacques, BankGiroLoterij en tal van Franse en Italiaanse teams mis ten de slag. Net als Leon van Bon, kopman bij Lotto-Domo. Het had waarschijnlijk ook niets uitgehaald. Quick Step zet te zich de laatste zestig kilome ter op kop en duldde geen uit looppogingen. „We waren met zoveel, ongelooflijk. Dat is heer lijk koersen", vond Servais Kna ven. Alleen Nico Mattan ging nog eens, tegen beter weten in. Tristan Hoffman had het niet eens geprobeerd. En verwoord de de gedachte van de overige 'meerijders' in de kopgroep: „Het ging zo hard. Je kan dan, voor de show, nog wel proberen te demarreren, maar ik wist dat dat geen zin had." GPD door Gertjan van Geen PALMA DE MALLORCA - Net als de laatste twee keer dat het Nederlands Davis-Cupteam te gen Spanje aantrad, is de tegen stander van komend weekeinde de favoriet. Op Mallorca hele maal, want de Spanjaarden heb ben met Carlos Moya en het su pertalent Rafael Nadal twee spe lers die op het van toeristen overspoelde eiland zijn geboren. Bovendien bevalt de overgang van hardcourt naar gravel de Nederlanders nog niet echt. Maar bespiegelingen vooraf lei den niet zelden tot heel andere uitkomsten. Op het wonder van Vall d'Hebron in 1993 - Mark Koevermans won in een zinde rende vijfsetter het beslissende punt tegen Sergi Bruguera - volgde de oorwassing in Eindho ven. In 2001 versloeg de debute rende Raemon Sluiter wereld topper Juan Carlos Ferrero, stond het een dag later 3-0 en was Spanje de zojuist veroverde Davis Cup alweer kwijt. Sjeng Schalken, Martin Verkerk, Rae mon Sluiter, John van Lottum en captain Tjerk Bogtstra dro men deze week van het mirakel van Mallorca, al zal daarvoor al les nog meer mee moeten zitten dan in de laatste twee ontmoe tingen. De Spanjaarden, de van water pokken herstelde Ferrero uitge zonderd, verkeren in blakende vorm. Tijdens het toernooi van Key Biscayne bereikte Moya de halve finale, versloeg Nadal de nummer één van de wereld Ro ger Federer en kwam Tommy Robredo tot de vierde ronde. Het dubbel Nadal/Robredo won begin dit jaar het toernooi van Chennai. Moya wordt in het Ne derlandse kamp als een zeker- heidje in de opstelling be schouwd. Voor het tweede enkel spel zal de Spaanse captain Jor- di Arrese kiezen tussen Ferrero en de hondsbrutale Nadal. Voor beide keuzes is veel te zeggen. In tegenstelling tot de Spanjaar den boekten de Nederlanders de laatste weken weinig aanspre kende resultaten. Schalken en Verkerk konden na een partij al afscheid nemen van Miami. Re den genoeg voor captain Bogt stra om afgelopen vrijdag al met zijn team te arriveren op het va kantie-eiland. „We hebben be wust gekozen voor een lange vooi'bereiding", aldus Bogtstra gisteren. „En daar hebben ut goed aan gedaan. We wilden a snel mogelijk op gravel trains want een verandering van onde- grond is altijd lastig." Met nas Schalken worstelt met de trage oppervlakte in het 'ColoseoBa- lear', een prachtige arena, dat doorgaans voor het stierenvech- ten gebruikt wordt en dit jaar zijn 75-jarige bestaan viert „Het zijn wat technische dinge tjes, waar ik niet al te veelopil wil gaan", zei Schalken. De Limburger maakte de laats',- anderhalve maand een slechte periode door. In de eerste ronde van de Davis Cup tegen Canada voelde hij zich al niet opperbest Hij onderdrukte tegen beter we ten in het opkomende griep;e speelde de toernooien van Rot terdam en Dubai en werd vend- gens tot echte bedrust gedwon gen na de twaalf uur durende vlucht naar Indian Wells. Daar kreeg hij tegen Nicolas Escudé alle hoeken van de baan te zien „Ik kon het veld niet verdedi gen. Het leek wel zo groot als een voetbalveld. Mijn voeten werk was minder en daardoor stortte alles als een kaartenhui' in elkaar." Dieptepunt Met een week volledige rust kwam hij weer op krachten, maar in Miami maakte hij een dieptepunt mee. Tegen Guiller- mo Canas werd Schalken gedis kwalificeerd toen hij zich in we- nig vleiende termen uitliet rich ting de scheidsrechter. -De stand (1-6, 0-3) irriteerden» omdat het geflatteerd was." Hij sloeg een bal weg en kreeg een waarschuwing. Schalken: „Ik snapte niet waarom en reageer de te heftig. Dat was beledigen van de scheidsrechter." Schalken werkt in Palma met Bogtstra en Hugo Ekker aan he! verbeteren van zijn techniek. Privé-coach Willem-Jan van Hulst is thuisgebleven, net als Nick Carr (Verkerk) en Alex Re- ijnders (Van Lottum). De enig aanwezige is opvallend genoeg Ekker, de vaste begeleider van Sluiter. Opvallend, omdat Slui ter de speler is met de kleinste kans om aan te treden. „Ik beo het liefst zo weinig mogelijk mensen om me heen", zei Schal ken. „Met Van Hulst heb ik tele fonisch contact en verder heb ik alle vertrouwen in Bogtstra en Ekker bij de omschakeling naar gravel." GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 50