0 Alzheimer mag geen nationale ramp worden. I Prijsverlaging TURKIJE PZC Familieberich ten 09 giro 2502 Help Charlotte Geef wat van uw tijd Q Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17,00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje JASMIJN 4 april 2004 Bert en Monica Nieuwenhuis-Maljaars Tim en Mark Prins Willem Alexanderlaan 9 4354 BM Vrouwenpolder Blij en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje RUBEN JACOBUS CORNELIS Ruben Peter. Mirella en Sanne den Dekker Sebastiaanstraat 6 4454 AR Kwadendamme Den Dekker 's-Gravenpolder b.v. Dekura Kunststoframen Met diepe ontroering hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve neef ERIK ELVE Wies van Nijnatten-Elve Jannie Elve Geschokt en verdrietig zijn wij na het onverwachte overlijden van ERIK ELVE We wensen zijn zoon Dennis en verdere familie veel sterkte toe met de verwerking van dit tragische ver lies. Philippine: Fred en Helma Eversen Terneuzen: Erik en Lies Davidse Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me; uit de regenbogen hoog in de lucht. Als de zon weer op komt, En de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van mij zoals ik van jullie gehouden heb. Diep geschokt en verbijsterd zijn wij door het plotse linge overlijden van onze lieve zorgzame en onverge telijke vader, schoonvader, opa en partner JOB VAN BEEK Amemuiden 14 maart 1951 t Goes 6 april 2004 Goes: Marcel Vlissingen: Jolanda en Jeffrey Demian Sommelsdijk: Marja Buijs en kinderen Correspondentieadres: Westerzicht 154 4385 AR Vlissingen Job is opgebaard in het Rouwcentrum "Middelburg". Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 9 april van 20.30 tot 21.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zater dag 10 april om 11.30 uur in verenigingsgebouw de Ame, Radermacherstraat 32 te Amemuiden. Voorafgaande aan de afscheidsbijeenkomst is er ook nog gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemd verenigingsgebouw van 11.00 tot 11.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in verenigingsgebouw de Ame. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve OPA bedankt voor alles, ik zal je nooit vergeten. Kus, Demian Plotseling is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom JOB VAN BEEK in de leeftijd van 53 jaar. Maria t in herinnering) John en José Jannie en Jan (in herinnering Corrie en Henk Piet en Rina Jan Marie en Ruby Wilma en Hans neven en nichten Amemuiden. 6 april 2004 Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Maatschap Apotheken Goes deelt u mede: Omdat op Goede Vrijdag 9 april aanstaande alle diensten van de huisartsen via de huisartsenpost verlopen, zullen Apotheek de Pijlers en Apotheek de Goese Polder gesloten zijn. Voor spoedeisende recepten kunt u dan terecht bij: Zeeuwse Apotheek Stationspark 35 4462 DZ Goes tel.: 0113-270620 Een laatste trotse wannvolle blik en gebaar, zo waardevol en uniek en uniek zijn haar kinderen die ma tot de laatste seconde omringden met een eindeloze liefde en toewijding Oma, een onsterfelijke ster ben je in ons en onze herinneringen. We zullen je waanzinnig missen, bedankt je gekend te mogen hebben. ANNELIE DUININCK Amsterdam, 21 februari 1943 Terneuzen, 2 april 2004 Terneuzen: Marco Peggy Stephanie Terneuzen: Janine en Edwin Terneuzen: J. H. W. van Meerendonk Terneuzen: Anje Noteneeweg 69 4535 AT Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lieve ANNELIE Met vrede ben je van ons weggegaan, maar met een grote leegte en pijn in ons hart zeggen wij Dag lieve schat Wij wensen Janine en Edwin, Marco, Peggy en Stephanie, Johan, Anje en verdere familie heel veel sterkte. Rafael, Selina en Raquel Belangstellend en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, toen kon je niet meer. Erg verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma ANTHONIA ALPHONSINA BOONMAN-MEULBLOK (Toos) echtgenote van Willem Boonman in de leeftijd van 70 jaar. W. Boonman Leo en Ineke Joeri, Nadine Sjaak Jolanda en Bert Inez, Ruben, Arno Rene t en Sylvia Raemon-René Corinda en Marcel Femke 7 april 2004 Burg. van Horsighstraat 28 4455 CS 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 10 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Wil- librordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.k. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw "De Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Toos hield van witte bloemen Als u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Oma TOOS Wij zullen je zo missen Je was onze lieve oma Joeri en Nadine xxxxxjes Lieve OMA Je gaf ons je liefde, speelsheid en trouw we hebben genoten van de tijd met jou we weten dat het jou ook goed heeft gedaan maar we zullen je missen met het verder gaan Inez, Ruben, Arno xxx Oma TOOS Zo plotseling, zo kort mocht ik van je genieten zoveel lol samen. En nu nooit meer Dag lieve oma Raemon-René René t en Sylvia Lieve OMA Nooit meer bellen voor een bakje koffie Nooit meer voor me zorgen Nooit meer een knuffel, een kus en dag zwaaien. Ik hou van je xxx jes Femke Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten, En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. donderdag 8 april 2004 www.alzheimer-nederland.nl "de Heer is mijn Herder De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein en alles is zo onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter die gesloten ogen glanst een gigantisch nieuw begin Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat nog on verwacht. thuis is ingeslapen, mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa JACOBUS VAN ALTEN echtgenoot van Maria Johanna de Vries *11 juni 1931 +6 april 2004 Terneuzen: M. J. van Alten-de Vries 's-Gravenpolder: Nellie en Wim Koppejan-van Alten Marcel en Petra, Vince, Liza Sjako Wim Hoedekenskerke: Corrie en Kees den Dekker-van Alten Markoen Anouk Mirjam en John St. Jansteen: Ria vaan Alten en Jaco Leenknegt Corina en John, Jessie, Rachel Angelo en Sandra, J er rel Terneuzen: Koos van Alten Alessandro Brandon Raïssa Terneuzen: Marjan en John Meertens-van Alten Mariëlle Alyssia Axelsestraat 69 4537 AD Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 9 april van 19.00 tot 19.50 uur in Monuta rouwcentrum "Terneuzen". Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 10 april om 9.45 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve OPA Voor eeuwig in ons hart. Kusjes Alessandro Brandon Raïssa voor de fijne tijd. Dikke kus Mariëlle, Alyssia Diep is onze herinnering aan jou. Marko, Mirjam en een poot van Frits Vechten hoeft niet meer, rust nu maar uit. Marcel, Sjako, Petra Rust zacht lieve OPA Corina, Angelo Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze broer en zwager JACOBUS VAN ALTEN in de leeftijd van 72 jaar. Frans en Lies Piet Fre en Anna Corrie Jannie Wim Jaap Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer RINUS MUIZELAAR oud-lid van onze vereniging Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterk te toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de Ondernemersvereniging Serooskerke André van der Hoofd, voorzitter Jan den Herder, secretaris Met zijn levenslust en wilskracht blijft hij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedach ten en dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is ge bleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader WILLY FRANCISCUS DE VOS echtgenoot van Cecile Valentina van de Walle in de leeftijd van 79 jaar. Sluiskil: C. V. de Vos-van de Walle Clinge: Vera de Vos Kloosterzande: Lizet Warrens-de Vos Fons Warrens Matthieu en foye Sharon Sluiskil, 5 april 2004 Bosjesweg 27.4541 AM Sluiskil De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, is op zaterdag 10 april van 15.30 uur in crema torium "Terneuzen", Bellamypark 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de cre matieplechtigheid in de hal van het crematoriam. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven, deze advertentie als zondanig te beschouwen. Dankbaar en blij om wat zij voor ons heeft betekend, is rustig en vredig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder FRANCINA MIDAVAINE-KALJOUW sedert 1993 weduwe van dhr. D. Midavaine f Krabbendijke, 5 april 2004 Nel Oostdijk Biggekerke. 13 januari 1916 Rijnsburg: Anneke Midavaine Lisse: Jeanine en Frank Lotte en Laurien Leiden: Jeanet en Harald Martijn en Rosa Rotterdam: fan en Katliina Isabella Axel: Frans Midavaine en Manon en Peter Dylan Daniël Rotterdam: Iris en Joris Correspondentieadres: Willem de Zwijgerlaan 16 4571 AV Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 april a.s. om 15.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middel burg, waarna de begrafenisplechtigheid zal plaatsvin den. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Francina hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, geliex'en deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste periode, in de leeftijd van 89 jaar, is overleden onze geliefde vader en opa ADRIAAN STEVEN FLIKWEERT sinds 13 juni 2003 weduwnaar van Tannetje Jumelet 25 augustus 1914 16 april 2004 Nieuwerkerk: Lena en Nico van der Wekken-Flikweert Nel en Piet Flikweert-Flikweert Ali Flikweert-Jongejan Langbroek: Stoffel en Emke Flikweert-Torensma Yerseke: Adrie en Ineke Flikweert-Geljon en zijn klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van "In 'tOpper" voor de liefdevolle verzorging. Bruinisse, zorgcentrum "In 't Opper", kamer 012 Correspondentieadres: Familie Van der Wekken-Flikweert Weststraat 23 4306 CM Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. zaterdag 10 april in de kerk van de Ger. Gemeente, tijdelijk aan de Ooststraat, te Nieuwerkerk, aanvang 10.30 uur, waarna de begra fenis zal plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Salem" (ingang Meidoomstraat). - Liever geen bezoek aan huis - Geef 90 minuten van uw tijd. Collecteer in de week van 10-15 mei voor Charlotte en al die andere kinderen met astma. Bel (033) 434 12 95 of mail naar ikcollecteerOastmafonds.nl Geef kinderen met astma meer lucht Jan en Nel kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar nl NIERSTICHTING Met droefheid geven wij u kennis dat is overLi onze geliefde opa ADRIAAN STEVEN FLIKWEERT in de leeftijd van 89 jaar. Rotterdam: Tannetje en Peter Brouwershaven: Nicoline en Herman Hoofdplaat: Roel en Marjolein Middelburg: Esther en Willem-Manijn Almere: Anneke en Dirk Jan Middelburg: André en Marjan Utrecht: Margriet Almere: Leo en Caroline Nieuwerkerk: Adriaan en Lijdie Veenendaal: Annet en Arie Nieuwerkerk: Wim en Petra Bruinisse: Johan en Connie Oosterland: Huib en Els Nieuwerkerk: Peter en Anneleen Langbroek: Tanneke en Bert Langbroek: Chris en Monique Langbroek: Frederike en Eddy Langbroek: Jan-Pieter en Gwendolyn Zierikzee: Natalie Hilversum: Diane De Rijp: Stefanie en Gerben en zijn achterkleinkinderen Bruinisse, 6 april 2004 Psalm 116:4berijmd Met droefheid delen wij u mede dat na een perk* van afnemende gezondheid de Heere uit ons midi: heeft weggenomen mijn lieve pleegzuster en cta altijd zorgzame tante CLASINA GROOTJANS in de leeftijd van 89 jaar. Amemuiden:de Ridder Middelburg: Gerda en Rinus West-Souburg: Leo en Beppie Amemuiden: Annie en Piet Kees en Karina Wim en José Amemuiden, 5 april 2004 Tante Sien is opgebaard Kon. Julianalaan 4,4341 te Amemuiden, alwaar tevens het correspondente adres is. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 9 algemene begraafplaats aan de Veerseweg ie Ame muiden. Hieraan voorafgaande zal er een rouwdienst voorfe milie en belangstellenden worden gehouden in I» verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlani Hervormde Kerk te Amemuiden. welke aan vangt cc 13.15 uur en geleid zal worden door de weleeroa- de heer ds. A. Goedvree. Na de begrafenis is er gelegenheid lot condoleren in verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bloemen. Wij zijn verdrietig, dat onze lieve tante SIEN (Clasina Grootjans) is overleden. Met haar warme belangstelling heeft ze altijd ons meegeleefd. Wilco, Eveline en Bas Jascha. Dionne, Larissa, Nadja Niek en Dianne, Julian en Christian», Nimra en Frans, Bas Vincent, Stefan Sharon. Rhodé Amemuiden, 5 april 2004 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze altijd meelevende zus, schoonzus en tante ANNA GOETHEER-ROTTIER Biezelinge, 9-7-1911 t Emmeloord, 54-2001 Kapelle: A. Kole-Rottier I.Kole Wolphaartsdijk: A. A. Goetheer Heinkenszand: A. Zuidweg-Goetheer Wolphaartsdijk: D. Goetheer Vriezenveen: M. de Jager-Goetheer J. A. de Jager Wolphaartsdijk: M. J. Smallegange-Goetheer Neven en nichten Supervoordelige 8-/15-daagse strandvakanties naar de Turkse Riviera Spectaculaire annuleringsaanbieding! Een grote Duitse touroperator heeft wegens omstandigheden een groot aantal kamers in diverse hotels moeten annuleren aan de Turkse Rivièra voor de maand april. KRAS Stervakan ties was er uiteraard als eerste bij en heeft deze kamers tegen enorme kortingen ingekocht! Want zeg nu zelf, een 8-daagse strandvakantie naar het 3-sterren Hotel Residence Kervan in Kemer vanaf slechts 275! dat is echt geen geld. En u verblijft vanaf slechts 325! in het 5-sterren Hotel Cesars en het 5-sterren Washington Resort beide gelegen in Side. Deze pnjzen zijn inclusief vliegreis Nederland-Antalya v.v., transfer luchthaven-hotel v.v., verblijf in gekozen accommodatie, ontbijtbuffet lunch- buffet, vele snacks, koffie- en thee-uurtje, dinerbuffet, mid dernachtsnacks, lokale alcoholische en non-alcoholische dranken, vrijwel alle sport- en ontspanningsfaciliteiten en diensten Nederlandssprekende reisleiding. Maar we moe ten u wel waarschuwen- we hebben slechts 50 kamers per week in april beschikbaar, dus snel reageren is absoluut noodzakelijk, want vol vol! Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 17/4 t/m 24/10 Dit 3-sterren all inclusive hotel ligt zeer centraal in één van de gezelligste vakantieplaatsen van de Turkse Rivièra; Kemer. Het hotel ligt namelijk slechts ca. 100 m van het centrum en toch ook slechts op ca. 600 m van het open bare kiezel/zandstrand, waar ligstoelen en parasols te huur zijn Het hotel bestaat uit meerdere gebouwen, ge legen rond een fraai zwembad en beschikt over een bin nen- en buitenrestaurant, kinderspeelplaats, tuinbar, lob- bybar, poolbar, kinderzwembad, biljart en tafeltennis. Uw kamer is voorzien badkamer met bad of douche en toi let, airconditioning, telefoon, radio en balkon. HZ 94.661/ HZ 93.025 een receptie, lobby met bar en zithoekjes, buffM rant a la carte restaurant (niet inbegrepen), lel ruimte, buitenzwembad met glijbaan en poolbar tuin, binnenzwembad, kinderzwembad, kindei plaats, discotheek, diverse bars, English pub, diverse# keltjes, amfitheater, fitnesscenter, 2 tennisbanen,»* tennis, minivoetbal, aerobics, beachvolleybal, Turks sauna, whirlpool, massage, solarium en diverse watt- sporten. Faciliteiten deels tegen betaling Uw nette 2-j» soonskamer beschikt over badkamer met bad of toilet en föhn, individuele airconditioning minibar, foon, televisie en balkon. HZ 94.659/HZ 93.003 Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 17/4 t/m 24/10 Dit fantastische 5-sterren hotel ligt in de gezellige *1 Kümköy, op ca. 6 km van Side, aan het eigen zandst® Het hotel bestaat uit twee gebouwen en beschikt oe vele faciliteiten. Zo is er een lobby met receptie «J restaurant, diverse bars, discotheek, sauna, Turks sloor» bad, fitnessruimte en overdekt zwembad. In de fraai w gelegde tuin bevindt zich een zwembad, met kir deelte, omgeven door een zonneterras, waar lig en parasols gratis tot uw beschikking zijn. De kamen-f van alle gemakken voorzien, waaronder een tewW televisie, airconditioning en een minibar. De baa»» uitgerust met douche, toilet en föhn. Voor een de genoemde voorzieningen kan ter plaatse een «rp ding worden gevraagd. HZ 94 660/HZ 93.000 Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 17/4 t/m 24/10 Een heerlijk 5-sterren hotel aan het brede strand nabij de vakantieplaats Side. Het hotel is slechts 3 jaar oud en heeft een prettige, rustige sfeer. Het hotel beschikt over Algemeen inclusief: vliegreis Nederland-Antalya v.v., transfers luchthaven-hotel v.v., NederianOSf reisleiding ter plaatse, 8/15 dagen verblijf in hote naar keuze, verzorging op basis van all inclusive, tr dusief: luchthaven-/toeristenbelasting en reserve ringskosten, visum, reis- en annuleringsverzekenn} Minimum aantal deelnemers: 8 Uiterste arme ringstermijn bij onvoldoende deelname: 10 «F voor vertrek Vraag uitgebreide reisbeschnping 94.659/660/661 (na 25/4 HZ 93 000/003/025) KRAS of via de eigen reisbureaus van KRAS Stervakanties in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Steenwijk, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 48