Toptijd op bestelling onmogelijk Wendy de Meulmeester is net op tijd fit PZC Renners van Middelkamp jagen op punten ZVB verder in afgeslankte vorm Schumacher snelste in training Hoek doet opnieuw beroep op Nico Knol Marathon van Rotterdam mikt op meerdere toppers Geen bonus voor record Arbiter gedaagd wegens penalty uitslagen agenda zaterdag 3 april 2004 door Frits Bakker GOES - Heddie Nieuwdorp, de ploegleider van de amateurs van Middelkamp, reist morgen met een sterke ploeg af naar de Om loop van de Braakman. De zes Zeeuwen doen een gooi naar de hoge klasseringen in deze eerste wedstrijd voor de clubcompeti tie. Dennis Raadtgever, die al een zege op zijn naam heeft, is de onbetwiste kopman. De ploegen uit de clubcompeti- tie krijgen dit jaar weinig kan sen zich te plaatsen voor de fina le op 17 en 18 juli in Stadska naal. De Omloop van de Haar lemmermeer is weggevallen (ge staakt vanwege storm), wat over blijft is De Braakman, de Wim Hendrikstrofee en de Omloop van de Hoekse Waard. In die drie wedstrijden worden de twaalf beste teams geselecteerd. „Het is belangrijk dat we vanaf de eerste koers meedoen", heeft Heddie Nieuwdorp zijn renners meegegeven. „De finale hebben we vorig jaar ook gehaald. De ploeg die nu rijdt, is nog sterker en heeft meer routine." Behalve Raadtgever starten mor gen Jacques Schuit, John van de Vreede, Dirk van Dam, Mare Blok en Martin Totté. De acht tienjarige Pieter Israël, die ook al blijk heeft gegeven van een goede vorm, krijgt van de ploeg leider rust in De Braakman. Dat geldt ook voor Rudolf Tolman, die na de Haarlemmermeer is vervangen door Dirk van Dam. De Middelkamp-ploeg heeft zich tijdens clubtrainingen voor bereid op het seizoen. De komst van Dennis Raadtgever (van Bre da Knooppunt), Jacques Schuit en Martin Totté, die vorig jaar nog in Belgische dienst reden, hebben voor een nieuwe impuls gezorgd. „Ze brengen veel erva ring mee, dat had deze ploeg hard nodig", aldus Nieuwdorp. Raadtgever is veelbelovend aan het seizoen begonnen. Hij won in Woensdrecht, werd tiende in Huybergen en reed temidden van de profs een sterke Omloop van het Waasland. In een veld van tweehonderd renners reed Raadtgever zich nog net bij de eerste veertig In de Omloop van de Braakman staat ook een oude bekende aan de start. Jurgen van Pelt won vo rig jaar drie van de zeven wed strijden in de clubcompetitie. Heddie Nieuwdorp: „Hij is ook nu een van de favorieten, maar er zijn meer sterke ploegen. We zullen vanaf het begin heel at tent moeten rijden." door Marc van Veen ROTTERDAM - Elk jaar staat de eindtijd van de winnaar cen traal. Een marathon ontleent zijn status aan de tijd van de snelste loper. Maar een toptijd kopen, is onmogelijk. Zeggen de kenners. Voor een spraakmaken de eindtijd - zo ergens rond de 2 uur en 6 minuten - moet alles kloppen. De spirit van de atle ten, de welwillendheid gezamen lijk aan een snelle race te wer ken, een bonus en natuurlijk het weer, de meest onzekere factor. „Soms ligt de nadruk wel erg veel op de eindtijd van de win naar", meent Mario Kadicks, di recteur van de Fortis Marathon van Rotterdam. Vroeger dan ooit (4 april) is morgen de 24e af levering. In een olympisch jaar, waar straks in Athene bij de Olympische Spelen de meeste roem te vergaren valt. Het par koersrecord staat op 2.06.50. Toch is de aantrekkingskracht van de klassieker over 42 kilo meter en 195 meter groot. En la ten de toppers zich her en der op de wereldbol verleiden een poging te doen uitzonderlijk hard te lopen. Breed veld Rotterdam heeft morgen dertien lopers aan de start die in het ver leden sneller waren dan 2 uur en 9 minuten, met Felix Limo en Michael Rotich als belangrijkste speerpunten op weg naar een op zienbarende eindtijd. Kadicks ziet het voordeel in de breedte. „Je neemt risico als je je evene ment laat afhangen van twee toppers. Die gok is te groot. Atle ten trainen scherp, er hoeft maar iets te gebeuren en de top pers ontbreken. Het mooiste is twee toplopers en een breed veld van lopers rond de 2.08 Dan heb je alles. Dat is duur." Budget Londen, Chicago en New York staan bekend het meeste te in vesteren in hun lopersveld, Rot terdam heeft ongeveer eenderde van dat budget (circa een mil joen) maar heeft bijvoorbeeld weer iets meer te besteden dan Berlijn. In de laatste stad liep Paul Tergat vorig jaar wel naar 2.04.55, een wereldrecord. In zijn kielzog kwam 'haas' Sam my Korir op 2.04.56 uit. Toptij den, goud voor organisatoren. „Berlijn besteedde het hele bud get aan Tergat", zegt Jos Her mens, de man die het lopersveld in Rotterdam bij elkaar haalt. In de ogen van Hermens is een wereldtijd wel te kopen. „Het kan, maar dan moet inderdaad veel meezitten." Londen, Chica go en New York hebben welis waar dan drie keer zoveel bud get als Rotterdam en ook een tra ditie, maar dat heeft Rotterdam inmiddels ook. „Het ideale deelnemersveld be staat niet. Daarnaast is het weer niet te bepalen. Nu schijnt de zon. Zondag kan het gewoon an ders zijn. Twee jaar geleden sprak iedereen van 12 of 13 gra den als ideale temperatuur voor een wereldrecord. Nu is dat al 10 graden. Elke graad meer gaat de tijd omhoog. De planning van leed is eigenlijk niet te bepa len", zegt Hermens. Felix Limo had misschien een klein fortuin in Londen kunnen verdienen. Londen koos voor wereldrecord houder Paul Tergat. Dat was in teressanter, maar hij haakte wel afgelopen week af. Geblesseerd. Limo liep vorig jaar in zijn eer ste marathon in Amsterdam naar 2.06.42. Morgen in Rotter dam staat hij er weer. „Hij is zorgvuldig gebracht. Van de 10 naar 15 kilometer, uiteindelijk naar de marathon. Hij kan on der goede omstandigheden veel", is de zienswijze van Her mens. „In Rotterdam ligt in zijn geval niet het grote geld. Rotter dam heeft vijf, zes grote lopers. Dat wordt een geweldige wed strijd. Die marathon heeft een mix van alles. En dan kan er heel hard gelopen worden. En in de atletiek worden geen afspra ken gemaakt. In Londen zijn ze nu al jaloers op ons deelnemers veld." ANP van onze sportredactie ROTTERDAM - Hoe sneller de winnaar van de marathon van Rotterdam morgen loopt, hoe meer hij verdient. De organisato ren hebben voor de 24e afleve ring echter geen bonus gezet op een eventueel parkoersrecord. Dat staat al een tijd op 2 uur, 6 minuten en 50 seconden. Die tijd werd in Rotterdam twee keer gelopen. Eerst door de Ethi opiër Belayneh Densamo (17 april 1988), vervolgens door Jo- sephat Kiprono op 22 april 2001. Gezien het deelnemersveld ver wachten de organisatoren en at- letenmanager Jos Hermens dat de winnaar dicht in de buurt MADRID - De Spaanse scheids rechter Pedro Tristante Oliva is voor de rechter gedaagd wegens het geven van een dubieuze strafschop aan Real Madrid. De koploper in de Primera Di vision kon door de vermeende arbitrale dwaling in de blessure tijd van de topper tegen Valen cia gelijkmaken (1-1). Een advocaat heeft volgens het blad As de aanklacht ingediend namens 120 leden van Valencia, die zich ernstig tekort gedaan voelen. Ze eisen wegens 'het toe brengen van morele schade' een vergoeding van 1 euro per per soon. ANP/DPA kan komen van het parkoersre cord. Overigens ligt er wel een bonus klaar voor een eventueel wereldrecord. In dat geval is er een prijzenpot van 250.000 euro beschikbaar. Het huidige wereldrecord staat op naam van de Keniaan Paul Tergat, die vorig jaar in Berlijn op 2.04.55 uitkwam. ANP William Kiplagat won vorig jaar de marathon van Rotterdam, in een tijd van 2.07.42. Middelburgse turnster favoriet bij kwartfinalewedstrijd in Goes door Jan Daqevos MIDDELBURG - Even hing de afgelopen periode haar deelna me aan de kwartfinale van het NK turnen in Goes aan- een zij den draad. Wendy de Meulmees ter tobde in de aanloop van de wedstrijd met een vervelende rugblessure. „Gelukkig heb ik de laatste weken weer optimaal kunnen trainen", zegt de 17-jari- ge turnster van de turnschool Zeeland/VTV. „Ik denk dat ik net op tijd fit ben." De Middelburgse cios-studente begint vanmiddag als favoriete bij de seniQren op het wedstrijd sportniveau 1. Het is het gevolg van haar resultaten eerder dit seizoen tijdens regiokampioen schappen, waar ze na een verbe ten strijd met Brenda van Beek de titel pakte. Bij de toestelfina les pakte De Meulmeester ver volgens op elk toestel goud. „Ik ben in vijf jaar tijd vijf keer regiokampioen geworden", zegt ze niet zonder trots. „Ook van daag wordt er weer veel van me verwacht. Daar komt nog eens bij dat er nogal wat mensen van het cios komen kijken. Dat geeft wel een beetje druk, maar ik ben redelijk ervaren en ga er voor. Ik heb afgelopen week lek ker getraind en het gevoel er he lemaal klaar voor te zijn." Dat was ruim een maand gele den wel anders, toen De Meul meester tijdens de training een rugblessure opliep. Nader onder zoek wees uit dat er twee rug wervels waren verschoven. La ter gebeurde dat nog een keer. „De laatste twee weken heb ik weer voluit kunnen trainen en kon ik er weer honderd procent voor gaan. Ik zit nu weer goed in mijn vel." Via de wedstrijd van vandaag moet De Meulmeester zich zien te plaatsen voor de halve finale. „Ik denk dat ik bij de beste twaalf of zestien moet eindigen. Dat moet zeker lukken. Als ik daarin niet zou slagen, zou dat een grote tegenvaller zijn." Uiteindelijk moet het leiden tot deelname aan de nationale titel strijd. „Twee jaar geleden ben ik al eens derde op het NK ge worden. Vorig jaar ging het wat minder, de vorm was er gewoon niet, maar dit jaar moet het maar weer eens een topseizoen worden. Daar heb ik alles voor over." In de aanloop naar de kwartfinale heeft de Middel burgse turnster flink getraind. Zelfs gisteravond werkte ze nog een training af. „Ik train zo'n zestien tot negentien uur per week. Het is soms wat haasten, zeker nu ik op het cios zit, maar voorlopig is het nog goed te com bineren. Ik ga ook nog zeker door met turnen." De kwartfinale van het nationa le wedstrijdsportniveau is één van de wedstrijden die vandaag in sportpunt Zeeland te Goes wordt gehouden. Er zijn ook nog tal van andere landelijke voor wedstrijden voor de natio nale kampioenschappen. De or ganisatie is in handen van de productgroep dames van het KNGU en de Turnschool Zee land. „Het is een thuiswed strijd", zegt De Meulmeester. „Dat maakt het extra leuk. Za terdag ga ik turnen en op zon dag ga ik helpen bij de organisa tie." De wedstrijden in Goes be ginnen vandaag en morgen om 9.00 uur. dat er met ingang van volgend seizoen een vereniging wordt op gericht die lid is van de officiële bond. Daardoor wordt het moge lijk gemaakt om spelers in bei den bonden te laten spelen zon der bijkomende kosten. Louis de Vos: „Wij zijn van oor deel dat de ZVB moet büjven be staan omdat veel spelers zullen wegvallen als wij onszelf ophef fen. Dat willen we niet. Wij zien het als onze taak zo veel moge lijk mensen te laten biljarten." Het bestuur van de ZVB onder gaat een kleine wijziging. Eddie van Goethem stopt als wedstrijd leider, maar blijft betrokken bij de organisatie van de Grand Prix-toemooien. Joop Holdorp stopt als penningmeester. Hij blijft wel bestuurslid. door Frits Bakker SLUISKIL - De Zeeuws-Vlaam- se biljartbond, die zich twee jaar geleden afscheidde van de nationale bond, blijft ook vol gend jaar wedstrijden organise ren. Dertien clubs met in totaal een kleine honderd leden, heb ben zich gisteravond in Sluiskil achter de organisatie geschaard. „Dat is voor ons voldoende om door te gaan, want we willen die mensen behouden voor de bil- jartsport", zei voorzitter Louis de Vos na de vergadering met de overgebleven clubs. De ZVB gaat wel een nauwe samenwer king aan met de officiële bond. Daardoor is er over en weer een uitwisseling mogelijk in toer nooien. Zo mogen spelers van de KNBB ook uitkomen in de toer nooien van de ZVB. De organisatie van de Grand Prix-cyclus voor driebanders, met vier kwalificatietoernooien en een finale, blijft in handen van de ZVB. Voor de persoonlij- 'ke kampioenschappen verdwij nen de hogere klassen omdat er geen spelers genoeg zijn om een toernooi te laten spelen. Bij de eerste peiling blijven elf toer nooien over, drie kampioen schappen verdwijnen. De ZVB heeft wel plannen om een teamcompetitie libre en drie banden op te zetten. Louis de Vos: „We zijn ervan overtuigd dat er nog een basis is om dat te doen." Het bestuur heeft na overleg met de KNBB besloten MANAMA - Michael Schumacher toonde zich gisteren bij de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Bahrein opnieuw met afstand de snelste. De Duitse wereldkampioen in de Formule 1 stuurde zijn Ferrari op het gloednieuwe circuit in de woestijn rond in 1 minuut en 32,158 seconden. Ploeggenoot Rubens Barrichello gaf een halve se conde toe. De Brit Anthony Davidson, testrijder bij BAR en morgen dus niet startgerechtigd, bleef als enige andere coureur binnen de 1.33. ANP/RTR foto John Moore/AP door Jan Daqevos GOES - Nico Knol maakt van daag waarschijnlijk een nieuwe rentree in de hoofdmacht van Hoek. De 40-jarige goalie is op getrommeld nu eerste doelman Jürgen Belpaire geblesseerd is en tweede keeper Dennis Won- dergem herstellende is van een kwetsuur. Er werd de voorbije jaren al va ker een beroep gedaan op Knol. Zo was hij bijna vier jaar gele den de vervanger van Kristof Verbiest in het duel met Dovo Twee jaar geleden hielp Knol, die al jarenlang keeperstramer is bij Hoek, zijn club ook al eens uit de brand. Vandaag wacht hem in de uitwedstrijd tegen Scheveningen waarschijnlijk een nieuwe comeback. „Ik heb ook de keeper van het tweede team, Robin Francke, bij de selectie gehaald", zegt trai ner Johan Ballegeer. „Ik ken die jongen alleen niet zo goed, dus ik kan hem niet zo goed beoorde len. Nico Knol heeft afgelopen donderdag volop meegetraind. Het is even afwachten hoe hij dat heeft doorstaan, maar als hij fit is, kan hij aan de aftrap verschijnen." Ballegeer: „Nico is natuurlijk niet meer één van de jongste, maar hij is nog altijd heel gedre ven. Hij is ook iemand die een verdediging kan neerzetten en de mensen voor hem richtlijnen kan geven." Hoek moet het vandaag tegen Scheveningen niet alleen stellen zonder Jürgen Belpaire. Ook Franky Standaert, Djarnel Buijse en Mare Minnaert ontbre ken. Allen zijn geschorst. „Ne derland is het enige land in Eu ropa waar op een belachelijke manier met de gele kaarten wordt ongesprongen", meent Ballegeer. „Als je hier vier gele kaarten hebt ontvangen, heb je meteen twee wedstrijden aan je broek. In België begin je dan weer op nul. Iedereen weet in België ook waar hij aan toe is, maar in Nederland gebeurt het maar al te vaak dat het wed- Düsseidorf. Wereldbeker. Dres suur. Grand Prix: 1. Van Grunsven (Ned) Gestion Salinero 75,792, 2. Kem- mer (Dui) Bonaparte 74,875, 3. Gal (Ned) Gestion Lingh 72,667, 4. Seidel (VSt) Nikolaus 71,333, 5. Schmidt (Dui) Wansuela Suerte 70,000, 6. Sidneva (Rus) Artax 69,625, 9. Marlies van Baalen/Blom's Idocus 68,292, 15. Rothenberger/ Barclay 65,625. Dresden. EK vrouwen. Twaalfde ronde: Foisor (Roe)-Peng (Ned) 0-1, Ko- sïntseva (Rus)-Kostenjoek (Rus) 0-1, Zjoekova (Oek)-Slavïna (Rus) 1/2-1/2, Stefanova (Bul)-Pëhtz (Dui) 1-0, Jelica (Kro)-Bosboom-Lanchava (Ned) 0-1, Ha melink (Ned)-Smokma (And) 1/2-1/2, Bensdorp (Ned)-Papadopoulou (Gri) 0-1, Muhren (Ned)-Mamedjarova (Aze) 1-0. Eindstand: 1. Peng, Kostenjoek 9,5 punten, 23. o.a. Muhren 7, 34. o.a. Bos- boom-Lanchava 6,5, 66. o.a. Hamelink. Ludwigshafen. Olympisch kwalifi catietoernooi, dubbels. Eerste ron de: He/Machado (SpahKeen/ Heister (Ned) 4-3 (7-11 7-11 4-11 11-7 11-9 11-8 11-5). Keen/Heister in verliezersronde. Lucky Day: 9-12-17-22-23-27-29-31-34- 43-47-48-53-59-60-63-64-69-70-75 (On der voorbehoud). Key Biscayne. Masters Series, 5,4 miljoen euro. Mannen, kwartfinale: Spadea (VSt)-Calleri (Arg) 7-5 6-1, Rod dick (VSt/2)~Moya (Spa/5) 5-7 6-2 7-5. Vrouwen, halve finale: Dementieva (Rus/5)-Petrova (Rus/8) 6-4 6-2 Finale: Dementieva-Serena Williams. Eredivisie: NEC-Willem II 4-0 (2-0). 5. Wielaert 1-0 (strafschop), 15. Tumba 2-0, 60. Hersi 3-0, 79. Hersi 4-0. Scheids rechter: Haverkort. Gele kaart: Tumba, Zonneveld (NEC), Caluwe, Mathijsen (Willem II). Aantal toeschouwers: 12.000. Stand aan kop: Ajax 27-65, PSV 27-53, Feyenoord 27-52, AZ 27-49, Heerenveen 27-48, Roda JC 27-41, Wil lem II 28-41, FC Utrecht 27-39, NAC 27-38, FC Twente 27-38, RBC 27-38. Eerste divisie: Heracles Almelo-FC Den Bosch 1-2 (1-1). 3. Douglas 1-0, 9. Jansen 1-1, 73. Jansen 1-2 Scheidsrech ter: Blom. Gele kaart: Faerber, Peelen (FC Den Bosch). Aantal toeschouwers: 6250. FC Eindhoven- Veendam 1-1 (1-1). 14. Ayaz 1-0, 39. Pander 1-1. Scheidsrechter: Van Sichem. Gele kaart: De Vries (Veendam). Aantal toe schouwers: 3164. Emmen-Go Ahead Eagles 2-2 (O-I). 33. De Weerdt 0-1, 52. Wessels 1-1, 79 Mourad 2-1, 88. Yil- dirim 2-2. Scheidsrechter: Koopman. Aantal toeschouwers: 5575. TOP Oss-Haarlem 3-0 (2-0). 9. Guyt 1-0, 17. Dijk 2-0, 57. Van der Sloot 3-0 (straf schop). Scheidsrechter: Liesveld. Gele kaart: Guyt (TOP Oss), Hooyboer, Witte- man (Haarlem). Aantal toeschouwers: 1349. FC Dordrecht-MVV O-O. Scheidsrechter: Van Meenen. Aantal toeschouwers: 1000. Stormvogels n*elstar-Sparta 1-1 (0-1). 45. Koever mans 0-1, 77. Lettinga 1-1. Scheidsrech ter: Olde Olthof. Aantal toeschouwers: 1843 VW Venlo-Helmond Sport 1-0 (1-0). 45. Leemans 1-0. Scheidsrechter: Goudeseune (Bel). Gele kaart: Jacobs, Ammi (VW Venlo), Van Es, Wau (Hel mond Sport). Aantal toeschouwers. 4311. Excelsior-De Graafschap 2-0 (1-0). 40. Breuer 1-0, 89. Holman 2-0. Scheidsrechter: Van Huiten. Gele kaart: Sequeira (Excelsior), Bot, Van der Kruis (De Graafschap). Aantal toeschouwers: 2628. AGOVV-Fortuna Sittard 1-0 (O-O). 85. Juliana 1-0. Scheidsrechter: Smit. Gele kaart: Taiwo (AGOVV), Rajco- mar, Meulenberg (Fortuna Sittard). Aan tal toeschouwers: 1930. Bijzonderheid 73. Huntelaar (AGOVV) mist strafschop Stand aan kop: Excelsior 30-63, FC strijdblad een paar dagen wc opgehouden, zodat de speler een kaart heeft ontvanger.' week daarop niet meteen is schorst. Dat heb ik dit seizo nu al een paar keer mee-, maakt." Kloetinge Kloetinge is hard op wegeent- gatief clubrecord te breken. Bevelandse hoofdklasser is - middels al acht competitiec* op rij zonder zege. De langste; rie van Kloetinge zonder^ op het hoogste amateurn^ staat op negen wedstrijden Als Kloetinge vandaag op mg veld niet wint van ASWH.i rijgt de club voor de derdeke een serie van negen competiij duels aaneen zonder zege I eerste keer was in het seizu 1996/1997, waarin Kloetm zijn eerste negen duels niet w (zeven keer verlies, twee keer; lijk). Op dat moment werd ai ner Paul Telussa vervar* door Diederik Hiensch, dit ploeg uiteindelijk niet kon houden voor de hoofdklasse Maar ook Hiensch kreeg tem ken met negen opeenvolgen zegeloze duels. Die serie omv;: te de laatste acht duels van b seizoen 2000/2001 en het een: duel in het daaropvolgende» zoen. Inmiddels benadert KI) tinge in het huidige seizoen fc weinig vleiende recordreek» Het laatste duel onder de or.ti. gen Karl Vergouwen en de? ste zeven duels onder zijn op,, ger Dolf Roks leverden zevenl- derlagen en één gelijkspel® De laatste zege van Kloetirj dateert van 6 december 21 toen bij Rijnsburgse Boys we gewonnen (1-4). De laatste tb zege boekte Kloetinge bijnav maanden geleden tegen Noor. wijk (15 november 2003). De cijfers voor het duel ASWH spreken ook niet mi voordeel van Kloetinge. in; vier voorgaande thuisduels: ASWH won Kloetinge n nooit. Sterker: de Zeeuwen hé ben op eigen veld zelfs nogncti gescoord tegen de ploeg uit He drik Ido Ambacht. Den Bosch 30-61, Sparta 29-55 - mond Sport 29-54, Heracles 29 53 'J Graafschap 30-50, VW 29-49, Ems 29-48. Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse vrouwen: Zr! Sport-Notaris Vroome 2-2, Kaatje* Axel-Van Waterschoot 2-2, Ferkeie:( Maat-Voorwaarts 3-1, Cerestar 6 lux-SC Morres 1 4-0. Stand: 1 F en de Maat 20-56; 2. Notaris Vrd 20-56; 3. Zaman Sport 20-54; 4. Var*j terschoot 20-46; 5. Cerestar 20 Voorwaarts 20-32; 7. Kaatje Jans 20-21; 8 SC Morres 1 20-14 Tww klasse vrouwen: WC Rhodos-Va'q semael 2-2, SC Morres 2-DiDi 2-2. .d Morres-Wentzler Pauwels 4-0 StK 1. Jong Morres 20-55; 2. WC RM 20-53; 3. DiDi 20-50; 4. PC Place 204 5. Total de Beule 20-39; 6. SC Morrel 20-35; 7. Wentzler Pauwels 20-24; Van Wesemael 20-22. Derde klasï vrouwen: PC Place-Total de Beule21 Roctus-De Sterre 0-4, Tij ce-CVCCentea/K.Boehle 3-1, J Bruijn-SC Morres 3 0-4 Stand: I i Morres 3 23-66; 2. CVC/Boehlé 23-651 Tènce 23-58; 4. De Sterre 23-51,5.fd tus 23-30; 6. De Bruijn 23-8. Eerste klasse mannen: Doolaegeh thijs-Party MaxSmash2000 0-4, dos-Stuntmarkt 1 0-4, Avesta-Svi markt 1 0-4, Taxado-Brandax 1-3. sta-Kole Luctor 1 3-1. Stand: 1 5"-' markt 1 19-68; 2. Party Max/Srra 2000 19-56; 3. Avesta 20-51; 4 KoleU tor 1 20-37; 5. Brandax 20-29; 6. Rhoï 20-26; 7. Doolaege/Matthijs 20-24;I Taxado 20-17. Tweede klasse iw nen: Ambulo-Kole Luctor 2 3-1, Sim markt 2-Warnler Telecom&Daia M Stand: 1. Stuntmarkt 2 18-66; 2 F Westerschelde 19-37; 3. Warnier Ti» com 19-37; 4 Ambulo 20-34; 5. KoleU tor 2 18-7. tmssnwÊÊÊKÊÊm Amsterdam. Swim Cup. Manr# 200 vrij: 1. Van den Hoogents (PSV) 1.46,55, 2. Heil (Dui) 1.50.60. H rug: 1. Ortega (Spa) 56,84, 2. Ganted (De Dolfijn SPAX) 57,01, 3. Zasr? (PSV) 57,26. 200 school: 1. Van Valt' goed (De Dolfijn SPAX) 2.17,59,2 Kit ko (Pol) 2.17,60, 50 vlinder: 1. He (De Dolfijn SPAX) 24,17, 2. Foster (El 24,41, 3. Keizer (PSV) 24,50. Vrouw 400 vrij: 1. Jedrzejczak (Pol) 4.14,59. Dimoschaki (Gri) 4.16,64 50 schoot Baker (Eng) 32,36, 2. Patterson In 32,54. 100 vlinder: 1. De Bruijn |TH> 58,46, 2 Jedrzejczak (Pol) 59.26,3.0 ker (De Kempvis) 1.00,31. 200 witf 1. Urbanczyk (Pol) 2.17,81, 2 Ten:J (Xlence Swimteam) 2.20,67, 3. Sd* der (PSV) 2.21,27 Zaterdag Atletiek Kapelleloop. Aanvang 14 45 - Zeeuws kampioenschap 15 km ma5* en 10 km vrouwen. Trimloop. 14.00 uur: 2.2 km, 4.4 kri 6 6 km. Inschrijven: sporthal Gros1 woud, Vroonlandseweg 45, Kapelle Tennis Hoofdklasse mannen. Westerse)5 wen-Zlerikzee, Yerseke-Schelde, 8 Sluiskil, Smash-Vogelvlucht. Zondag Darts Rankingtoernooi. Locatie: spore- Zeeland. Koppels inschrijven tot U uur. Aanvang koppels 11.30 uur gles inschrijven tot 13.00 uur Aam/ singles: 13.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 86