Q O PZC j) Kleintj es Op zoek naar ee www.pzc.nl/banen VACATURES U bent niet voor één gat te vangen Medewerker grootboek- ad mi nistra tielrapportage Sales professional PZC zaterdag 3 april 2004 Maxxton bv, samen met twee zusterbedrijven uit Eindhoven onderdeel van Maxxton Holding, is een softwarehouse welke zich met haar producten richt op de internationale 'Lodging Industry' (vakantieparken, resorts en hotels) Onze software ondersteunt deze bednjven bij (vrijwel) alle bednjfsprocessen Maxxton bv en Maxxton holding bv zijn gevestigd in de Zeeuwse hoofdstad Middelburg, Parttime Controller (24 uur) Taakomschrijving: Spamng partner van de directie bij financiële vraagstukken Mede opstellen en beoordelen van begrotingen, evenals het uitwerken en bewaken hiervan. Leiding geven aan twee (parttime) administratieve medewerkers. Opzetten en verzorgen van rapportages m.b.t. de holding en haar bv's. Opzetten en bewaken van procedures m.b.t. offertes, orders," contracten, saldibewaking etc. Algemene P&O werkzaamheden. Maxxton vraagt: HBO/WO niveau, met enkele jaren relevante werkervaring. Meewerkend manager Stabiele persoonlijkheid met leidinggevende capaciteiten. Accuraat, zelfstandig en communicatief vaardig, Commerciële en creatieve kijk op de financiële organisatie. Maxxton biedt: Uitdagende functie binnen een dynamische organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prettige, professionele en stimulerende werkomgeving. Uw gemotiveerde bnef, vergezeld van CV, kunt u tot 12 apnl 2004 sturen aan: Maxxton bv, t.a.v.: dhr. J.P. Mampaey, postbus 121, 4330 AC te Middelburg of per e-mail info@maxxton.com o.v.v. Sollicitatie Controller. Acquisitie naar aanleiding van deze'advertentie wordt niet op pnjs gesteld. Maxxtonj Bert Bimmel ERA makelaardij te Vlissingen is een makelaarskantoor dat al vele jaren bemid delt bij het aan- en verkopen van woningen. Wij werken met veel plezier in een team aan de belangen van onze opdrachtgevers. Binnenkort openen wij in Middelburg een nieu we vestiging. Ben jij iemand die van aanpakken weet en enthousiast is om met een team te wer ken aan het uitbouwen van een sterke naam... Voor beide kantoren zijn wij op korte termijn op zoek naar een ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT Je bent een zelfstandige en gedreven persoon lijkheid met een hoge mate van productiviteit. Je hebt minimaal MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring. Je herkent jezelf in de beschrijving van een commerciële, resultaatge richte en enthousiaste persoonlijkheid. Je bent op zoek naar een uitdaging en je wilt graag in een team werken, dan zijn wij op zoek naar jou. Voor het kantoor in Vlissingen zoeken wij iemand op fulltime basis en in Middelburg een parttimer voor ongeveer 22 uur per week met een flexibele instelling. Meer weten? Voor informatie kun je contact opnemen met Vanessa Neuféglise 0118- 414014. Sollicitaties binnen één week richten aan Bert Bimmel ERA makelaardij o.g., Postbus 51814380 KD Vlissingen. www.bertbimmel.nl. makelaar@bertbimmel.nl. Bert^ Bimmel ERA NVM Doelstelling De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen is een dynamische organisatie die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1300 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kunnen werken en goede mogelijkheden krijgen zich té ontplooien. S0& De werkplek Financiële Administratie maakt deel uit van de stafdienst Informatie voorziening Administratie en kent de functies medewerker financiële administratie, medewerker grootboek rapportage en vakspecialist. Zij verzorgen de debiteuren-, crediteuren en patiënten- en grootboekadministratie, interne controles en de financiële rapportages. Voor de Dienst Informatievoorziening en Administratie zoeken wij een: voor een fulltime dienstverband voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer: 04.24 Functie-informatie: De functionaris is verantwoordelijk voor het op adequate wijze bijhouden van de grootboekadministratie, zodat een tijdige, relevante en betrouwbare (management) rapportage, begroting en verantwoording wordt aangemaakt en verstrekt. Wij zoeken een kandidaat die: in het bezit is van een relevante opleiding op HBO-niveau; ervaring heeft op het werkterrein financiële administratie; ervaring heeft met tekstverwerking en geautomatiseerde gegevensverwerking; ervaring heeft met treasury management; op correcte wijze om kan gaan met vertrouwelijke gegevens van medewerkers en patiënten; goede contactuele vaardigheden bezit; zelfstandig en in teamverband kan werken; accuraat en ordelijk kan werken; prioriteiten in de werkzaamheden kan stellen; stressbestendig is en het vermogen heeft om te kunnen werken in een turbulente omgeving. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimaal 1.542,- en maximaal 2.507,-). Verder kent onze organisatie een aantrekkelijke verhuiskostenregeling, kinderopvang en PC-privé- regeling. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer J. Krijnen, werkplekmanager financiële administratie, telefoonnummer: 0113-2343 50. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Management ondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 17 april 2004. Honda Goes 3CAR BV gaat binnenkort midden in "het auto hart" van Zeeland een vestiging openen. Met de verkoop van Honda auto's, Honda buitenboord motoren en Honda Power equipment zal 3CAR BV in Zeeland het startsein geven voor dit nieuwe hybride concept. Binnen 1,5 half jaar hoopt 3CAR BV in samenwerking met Honda Nederland een significant aantal vestigingen te hebben in Zuid-West Nederland. HONDA. The Power of Dreams 3CAR BV met als hoofdvestiging Stellendam, van waaruit de administratieve, commerciële en marketing ondersteuning komt, wil graag de Zeeuwse markt op en top bedienen en komt daarom graag z.s.m. in contact met een (Verkoop van het Honda Hybride concept) uit de autobusiness, die bij gebleken geschiktheid kan doorgroeien naar vestigingsleider. Je start natuurlijk met een grondige kennismaking met onze producten, aanpak en klantfilosofie. Na de (korte) inwerkperiode werk je verder aan je succes en je persoonlijke ontwikkeling binnen de vestiging Honda Goes. Je verkoopt actief het hele assortiment Honda "the power of dreams", met nadruk op Honda automobielen. Omdat je al ruime ervaring hebt als professionele verkoper in de autobusiness verwachten we direct optimale verkoopresultaten van je. Om deze positie te kunnen bekleden denken we datje: Minimaal 30 jaar oud bent. Afgeronde IVA opleiding hebt. MBO+ werk- en denkniveau hebt. Woonachtig in Zeeland bent. Ruime ervaring hebt in het zelfstandig maken van (auto) taxaties. in staat bent om de gestelde sales- en marketing doelstellingen te behalen. Ervaring en/of affiniteit hebt met het maken van sales- en marketing plannen. Je hebt een geweldige drive om te scoren en je wilt je volgende stap in je loopbaan nemen en dit doen binnen een open en informele organisatie met korte communicatielijnen, waar een professionele instelling opvalt en wordt beloond. We vragen best wei wat, maar daar krijg je ook wat voor: Een functie, waarin je veel initiatief en zelfstandigheid kan krijgen met ruime kansen en mogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Een solide onderneming die Honda op de kaart van Zeeland gaat zetten. Een heldere structuur met hele korte communicatielijnen en een uitgebreide ondersteuning. 3CAR BV biedt natuurlijk goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil je reageren, e-mail dan je brief met je motivatie en uitgebreid cv (met spoed, doch uiterlijk 1 week na het verschijnen van deze advertentie) naar: sollicitaties@3CAR.nl Aan deze selectieprocedure kan een persoonlijkheidstest verbonden zijn. Hm Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40