Eindelijk een baan die echt bij je past? PZC Praat 'ns met een Vedior Consulent Doktersassistent Heftrucker Productiemedewerker Medewerker debiteurenadministratie Werkvoorbereider/uitvoerder Schoonmaker J.G.Timmerman Groenvoederdrogerij b.v een CHAUFFEUR voor de CONTAINERHAKSELAAR Receptioniste; administratief medewerkster 16-24 uur 4a De Goese Golf PII[&©®KI[ P1K©@KI( EPaC&©@KH !?@[&©®KH Projectanalist Windprojecten De ideale partner SALARISASSISTENT/ ADM. MEDEWERKER (M/V) zaterdag 3 april 2004 Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan het werk. Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van leven. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Vedior Medical Square Voor diverse huisartsenpraktijken in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij doktersassistenten. Als assistent ben je o.a. verantwoordelijk voor het aannemen van de telefoon, het plannen van afspraken en het afhandelen van de post. Je beschikt bij voorkeur over een afgeronde opleiding tot doktersassistent. Verder kan je goed prioriteiten stellen en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Het betreffen zowel fulltime als parttime diensten tijdens de schoolvakanties. Interesse? Mariska Sijs of Carlien Becu, Stadhuisplein 53-55, Terneuzen, tel. (0115) 68 98 55. Vedior Industrie Voor een petrochemisch bedrijf in Middelburg zijn wij op zoek naar sjouwers/heftruckers. Als vakantiewerker ga je aan de slag in de procesindustrie. Je taken bestaan uit het bewaken van het productieproces in combinatie met heftruckwerk en housekeeping. De werkzaamheden vinden plaats in 5-ploegendienst. Je bent in het bezit van VCA-1, (Evo) Heftruckcertificaat of bereid dit op zeer korte termijn te behalen. Verder ben je flexibel inzet baar, betrouwbaar en heb je verantwoordelijkheidsgevoel. Het gaat hier om een vakantieproject waarvoor alleen vakantiekrachten van 18 jaar en ouder in aanmerking komen. Iets voor jou? Esther Bruijne of Carolien Bierens, Pottenbakkerssingel 10, Middelburg, tel. (0118) 62 38 55. Voor een suikerverwerkend bedrijf uit West Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij een productiemedewerker. Je helpt mee met de productie of verpakking van het product aan de lopende band. Een specifieke opleiding is niet vereist, werkervaring een pre. Je bent flexibel en weet van aanpakken. Je beheerst de Nederlandse taal en je bent in het bezit van eigen vervoer. Het betreft doorgaans diensten op oproepbasis op diverse werktijden (geen nachtdiensten) en zowel parttime als fulltime is mogelijk. Iets voor jou? Martijn Doens, Brouwerijstraat 1, Oostburg, tel. (0117) 45 47 60. Algemeen Voor een energiebedrijf in Middelburg zoeken wij een medewerker debiteurenadministratie. Je werkzaam heden bestaan o.a. uit de verwerking van (terug) betalingen, de mutatie in diverse computersystemen, de correspondentie en het behandelen van vorderingen. Voor deze functie heb je een afgeronde MEAO-BA en enkele jaren werkervaring. Verder beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden en je bent stressbestendig. Het betreft een fulltime. Iets voor jou? Daniëlle Meinhardt of Carolien Bierens, Pottenbakkerssingel 10, Middelburg, tel. (0118) 62 38 55. Voor een bouwbedrijf in de omgeving van Goes zijn wij op zoek naar een fulltime werkvoorbereider/uitvoerder. Je wordt ingezet op een project voor de verbouw en renovatie van woningen. Je taken zijn schetsen, de inkoop van materiaal en de planning. Je hebt een diploma MTS/HTS richting bouwkunde en minimaal drie jaar werkervaring. Verder kun je projectmatig werken en je bent praktisch ingesteld. Het betreft een project voor vier maanden. Iets voor jou? Martine Salomé, Isabell de Bree, Grote Markt 12, Goes, tel. (0113) 22 32 20 Voor een schoonmaakbedrijf in de regio Schouwen-Duiveland zoeken wij schoonmakers. Je wordt ingezet bij diverse projecten voor het schoonmaken van bedrijfspanden en scholen. Er is geen specifieke opleiding vereist. Ben je flexibel, betrouwbaar en een aanpakker. Wil je kortere of langere projecten met wisselende werktijden, goede verdiensten. Interesse? Antoinnet van Zoelen en Karin Blok, Oude Haven 15, Zierikzee, tel. (0111) 45 08 78 www.vedior.nl Vedior The Better Match Opleiding: HBO-opleiding op het gebied van communicatie of marketing Minimaal vijfjaar ervaring in een soortgelijke functie Salaris: maximaal 3.457,00 bruto per maand Vac.nr. 04/05 Standplaats: per 1 juli 2004 Middelburg Wat ga je straks doen? Samen met je drie collega's voer je het communicatiebeleid 'De burger in beeld' uit (zie www.wze.nl). Je staat de pers te woord en je adviseert verschillende afde lingen. Ook op het gebied van interne communicatie, organisatie-ontwikkeling en strategie weet je van wanten. Daarnaast voer je allerlei communicatie activiteiten uit, van het organiseren van een symposium tot een interview met een Zeeuwse hoogvlieger. En je bent ver antwoordelijk voor het beheer en de ver dere ontwikkeling van de website. Voor meer informatie kun je tijdens kantooru ren contact opnemen met de coördi nator van Communicatie, Sandra Minneboo (telefoon 0113-241422). Iets voor jou? Benieuwd of deze afwisselende functie iets voor jou is? Kijk dan snel op www.wze.nl voor meer informatie over deze vacature en de mensen van de afdeling. We willen natuurlijk ook graag weten wie jij bent en wat je in huis hebt. Laat op een wervende manier zien waar om juist jij bij ons past en verras ons met je reactie. Stuur 'm inclusief cv voor 17 april a.s. naar: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. personeelszaken. Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl. Vermeld het vacature nummer op de envelop en je reactie. Acquisitie naar aanleiding vein deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor dege lijke waterkeringen, aan leg, onderhoud .-enveilig-' herd van plattelandswe gen, een optimaal peil beheer, een goede kwali teit van het oppervlakte water en zuivering van het afvalwater. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Tel. 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij B.V. Postbus 10 4484 ZG Kortgene vraagt voor aanstaand seizoen: De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht. Geïnteresseerden voor bovenstaande functie kunnen solliciteren naar: J. G. Timmerman Groenvoederdrogerij B.V. Kortgeenseweg 3 4484 NM Kortgene De heer J. G. Timmerman jr. Telefoon 06 - 53 37 37 34 De Goese Golf is het grootste goifcomplex van Zeeland. Het beschikt over een modern clubhuls met receptie, golfshop en een stijlvol café-restaurant Onze ambitie is om onze gasten service op het hoogste niveau te verlenen. Wij zoeken een m/v Functie-inhoud: - ontvangen en informeren van gasten en golfers - reserveren van starttijden en lestijden inboeken - verkoop in de golfshop en evenementenbegeleiding - administratieve ondersteuning Functie-eisen: - gastvrije instelling en een flexibele, resultaatgerichte werkhouer; - bereidheid tot weekendwerk - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - bekend met Word en Excel Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten act De Goese Golf, t.a v. de heer G Rutjes, Krukweg 314465 BHGï Telefoon 0113 - 229 557. Mailen kan ook: events@goesegoïr, rt JBB c Werken in zon en welzijn Kijk op www.zz.» Op www.zz.nl vindt u vacatures van de zorg en welzijnssector in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn onder andere op zoek m VERZORGENDE Uren in overleg Stichting Werkt voor Ouderen, Vlissingen PSYCHOLOOG Voor 32 uur Verpleeghuis 't Gasthuis, Middelburg VAKANTIEKRACHTEN Meerdere mogelijkheden OPLEIDINGSPLAATSEN Meerdere mogelijkheden Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 Ook voor informatie over zorg- en welzijnsopleidingen ViaZorg werkt voor zorg en welzijn DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Voor de afdeling Productie van de divisie Energie in Middelburg zijn wij op zoek naar een Projectanalist Windprojecten. De taken van de afdeling Windprojecten liggen vooral op het gebied van initiatie en ontwikkeling van windprojecten. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Uitvoeren van haalbaarheidsstudies. Behandelen juridische, financiële en technische aspecten. - Uitvoeren van bedrijfseconomische berekeningen en analyses betreffende windenergie-installaties. - Opstellen investeringsvoorstellen en projectplannen. - In het kader van bovenstaande ben je veelvuldig werkzaam in project- en werkgroepverband met interne en externe belang hebbenden. Je rapporteert aan de manager Windprojecten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding. Dit kan zijn HEO-BE of CE met een aantoonbare affiniteit met techniek. Ook mogelijk is HTO, bijvoor beeld richting energietechniek, werktuigbouw, bedrijfskunde of commercieel ingenieur, met duidelijke affiniteit voor financieel- economische werkzaamheden. - Uitstekende communicatieve eigenschappen, een sterk ontwikkeld analytisch vermogen, goed kunnen werken met financiële modellen. - Goede beheersing van de Engelse taal. - Bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Mickael van Schaik, manager Windprojecten, telefoonnummer: (0118) 88 27 09. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen 14 dagen aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Dit kan ook per e-mail naar: vacatures@delta.nl. Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Sagro is gecentificeerd conform NEN-ISO 9001:2000, VCASBC-SL007 en BRL5050 en voert haar werkzaamheden uit, met gekwalificeerd personeel en een technisch hoog waardig materieelpark. Holding Zeeland B.V., Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek We zijn op korte termijn op zoek naar een Functie-inhoud: U verzorgt de gehele salarisadministratie alsmede de assurantie- administratie voor de Sagro-groep. In voorkomende gevallen ondersteunt u de financiële administratie. Uw profiel: U beschikt over goede beheersing van de Nederlandse taal in woof en geschrift. Kennis van de computerprogramma's Word en Excel. Opleidingseisen: MEAO of soortgelijke opleiding aangevuld met PD. Kennis van het salarispakket Perman (ADP) is een pre. Wij bieden u een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Uw sollicitatie: Indien u denkt de juiste persoon voor deze functie te zijn, dan verzoeken wij u een sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen tier. dagen te richten aan: Sagro Holding Zeeland B.V., Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek, t.a.v. de heer J. A. Sinke. U kunt ook per e-mail reageren: hsinke@sagro.nl. Nadere informatie wordt u graag door hem verstrekt, telefoon 0113-351710. Harde Werkers Met Inzicht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28