PERSONEEL Ondersteunt door haarscherpe analyses de productie bij Essent? Analisten (MB0+/HB0) 1 -essen tO ^(ommeruiaL www.essent.nl HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. GIRO 8829 LEIDEN Medewerker Financiële Administratie (M/V) Zeeland Seaports Assistent Teamleid(st)er Productie - fulltime- Administratief medewerk(st)er - parttime - 2,4 miljoen huishoudens en bedrijven. Essent is een zelfstandig Nederlands bedrijf dat met zijn medewerkers continu werkt aan het bieden van betrouwbaarheid, voordeel en een hoog serviceniveau. Want we willen graag de beste in de energiemarkt zijn en blijven. Essent Energie kent een uitgebreid scala activiteiten. We produceren in eigen centrales elektriciteit en warmte, winnen Groene Stroom uit zon, wind, water en schone biomassa, verzorgen de inkoop, handel en verkoop van energie voor de zakelijke markt en leveren advies voor energiebeheer. We doen er alles aan om te zorgen voor tevreden klanten. We geloven in samenwerking; zowel binnen de eigen organisatie, als met partners en klanten. Voor het bedrijfsonderdeel Productie, vestiging Borssele, zoeken wij versterking met een fulltime en een parttime (ca. 20 uur) analist. Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. Als analist bent u werkzaam bij de afdeling Technisch Administratief Bureau van het bedrijfsonderdeel Productie (kolen centrale). U werkt onder de dagelijkse leiding van de hoofdanalist. In de functie van analist heeft u de zorg voor monstervoorbereiding en rapportage. Ook de uitvoering van thermogravimetrische analyse, eenvoudige nat chemische absorptiometrie, pH- en geleidbaarheidsmetingen en Röntgenfluorescentiemetingen hoort bij uw taken. Daarnaast houdt u zich bezig met zeefanalyse, kleurmeting en de bepaling van de deeltjesgrootteverdeling van poedervormige materialen met behulp van laserdiffractie. Deze werkzaamheden worden voornamelijk op onze reststoffen en biomassa uitgevoerd. Uw achtergrond U heeft minimaal een afgeronde analistenopleiding op MBO+ niveau. Daarbij gaat voor de fulltime functie van analist onze voorkeur uit naar een opleiding op HLO-niveau, voor de parttime functie naar een opleiding op MLO-niveau. Uiteraard beschikt u over een sterk ontwikkeld analytisch vermogen. U bent gericht op resultaat en kwaliteit, en u bent een echte teamspeler. Heeft u belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer Rein Kunnen, hoofdanalist, telefoon (0113) 356173 of de heer Nico van Velthoven, telefoon 06 55120846. Uw sollicitatie kunt u vóór 17 april 2004 sturen aan Essent Energie, ter attentie van de heer Nico van Velthoven, P&O-adviseur, Postbus r58,4930 AD Geertruidenberg of per email aan nico.van.velthoven@essent.nl Acquisitie mar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Al vanaf 2,50 per maand helpt u Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Tel 071-5769476 of www.amref.nl FLYING DOCTORS Selfsupporting Africa Een aantal cliënten vraagt op basis van hun uitdagend gedrag intensieve onder, steuning. Om beter tegemoet te kunnen komen aan deze intensieve ondersten. ningsvraag is er een circuit van aandacht gecreëerd rond deze cliënten, die wonen I en werken op verschillende locaties op Walcheren en Beveland. Vanuit de vis»e Arduin staat ook bij deze cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Arduin verankerd de zorg en visie ten aanzien van deze cliënten in een team v? medewerkers die affiniteit hebben met deze doelgroep en zijn toegerust met specific, ke kennis en vaardigheden ondersteund door coaching en training. We noemen ba collectief "De Cirkels Arduin". Voor onze lokaties Kortgene, Westkapelle en de nieuw te starten sekse-specifieke woning te Wissenkerke in juli 2004, zijn wij op zoek naai. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Geïnspireerde Zorgmedewerkers v/m Wie ben je en wat kun je? Stichting Arduin Wil je deel uitmaken van het team medewerkers "Cirkels Arduin"? Wonen en werken voor mensen met mogekkheden Je bent inventief in het zoeken naar ontplooiingsmogelijkheden van cliënten. Oir. de functie van Zorgmedewerker goed inhoud te kunnen geven beschik je ent- een afgeronde opleiding SPH, SPW, verzorging, Z-, of B- verpleegkundige, b voorkeur aangevuld met ervaring in de psychiatrie of psychosociale hulpverle ning. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voc* cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigen schappen die kenmerkend voor je zijn. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bent bereid te werken in onregelmatige diensten. Gezien de ondersteuningsvraagzoe- ken wij vrouwelijke medewerkers voor de woning in Wissenkerke. Laat ons dat dan schriftelijk weten voor 16 april 2004. Je kunt je brief met CV stu ren aan Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, a mailen naar PO&OOArduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2004-27. Voor inlichting» kunt u contact opnemen met de coaches: Dick Vermeulen op 06-51185367» Frank Passchier op 06-51542377. Meer informatie over Arduin op www.arduin.ri A /7/R\ P? Wü'Oll li Ij Clavis is een corporatie die in de gemeente Temeuzen op onderscheidende wijze werkt aan haar ambities op het gebied van wonen met als logo: 'Sleutel tot prettig wonen'. Een enthousiaste groep van ruim 40 medewerkers werkt in een informele omgeving op een zakelijke wijze aan optimale resultaten voor haar ruim 2500 bewoners en alle andere klanten. In de woonshop van Clavis krijgen klanten professioneel advies over tal van vragen en wensen die met wonen te maken hebben van een gastvrije met gevoel voor de klant en de markt Functie: Je aandacht in deze veelzijdige functie gaat uit naar de verhuur van woningen, leefbaarheid, bewonersparticipatie, klantenservice en beheer van de woonshop. Als intermediair bemiddel je bij tal van woonvragen en draag )e zorg voor een passende oplossing. Je initieert activiteiten waarbij de kwaliteit van dienstverlening centraal staat. Ie bent daarbij een belangrijke schakel lussen klant en het beleid van Clavis. Je signaleert ontwikkelingen in de markt en je vertaalt deze naar concrete voorstellen voor dienstverlening en woonproducten. Profiel: Voor deze zelfstandige en vernieuwende functie beschik ie over een MBO werk- en denkniveau plus enkele jaren werk- ervanng in een soortgelijke functie, bi| voorkeur in de vastgoedsector. Ie begrijpt de essentie van 'prettig wonen' en weel daar tn gesprek met klanten praktische inhoud aan te geven. Met goed ontwikkelde sociale en communicatieve vaardig heden ben je voor diverse partijen een prettige gesprekspartner Je bent doortastend, zelfverzekerd en inspireert je collega's bij het klantgencht werken. Reactie: Spreekt deze functie en het gevraagde profiel je aan. stuur dan je sollicitatie met cv aan Stichting Clavis, ta.v. de heer A Last, manager Woondiensten ai. Postbus 150, 4530 AD Temeuzen. Ie sollicitatie kun je ook e-mailen naar al@clavis-temeuzen nl o.v.v sollicitatie woonconsulent Voor nadere informatie kun je 06-25051742 bellen Voor de afdeling Financieel Economische zaken zijn wij op zoek naar een: Als fulltime medewerker Financiële Administratie bent u verantwoordelijk voor het verzorgen van de crediteuren- en debiteurenadmi nistratie met de bijbehorende facturering. U verwerkt de administratieve en financiële gegevens die voortvloeien uit de diverse veror deningen van Zeeland Seaports. U assisteert en vervangt (bij afwezigheid) de medewerker salarisadministratie. Daarnaast voert u de voorkomende werkzaamheden op financieel-admimstratief gebied uit. Onze vraag: voor deze functie vragen wij een MBO werk- en denkniveau, aangevuld met MBA of een vergelijkbare opleiding. U heeft enkele jaren relevante werkervaring op financieel-admimstratief gebied en kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (Exact Financials/MS Office). U kunt goed zelfstandig werken, maar ook in teamverband. Daarnaast bent u flexibel en heeft u goede contactuele vaardigheden. Kennis van salarisverwerking en beheersing van Engels en Duits zijn een pré. Ons aanbod: bij Zeeland Seaports gaat u werken in een prettige sfeer met voldoende ruimte voor eigen inbreng. Verder bieden wij u een bruto jaarsalaris (inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering) dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 24.105,87 aanloopschaal VI en maximaal 32.697,27 functieschaal VII bedraagt. De genoemde bedragen zijn indicatief en gelden per 1 maart 2004. Verder gaat u werken met zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositie van de Provincie Zeeland (o.a. pensioenpakket van het ABP, Interprovinciale Ziektekostenregeling, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof en de mogelijkheid tot aan- en verkoop van verlofuren). Uw sollicitatie: u kunt uw schriftelijke sollicitatie tot 17 april a.s richten aan: Zeeland Seaports, t.a.v. mevr. A.L.E Kegels, beleidsondersteunend medewerker personeelszaken. Postbus 132,4530 AC Temeuzen. Voor meer informatie over de functie en de inhoud van de functie kunt u terecht bij: dhr. J.M.P Bal|eu, clustercoördinator financieel beheer, tel.: 0115 - 647400. Nieuw kantoor Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan het nieuwe kantoor van Zeeland Seaports, dat in mei 2004 in gebruik wordt genomen. Het nieuwe gebouw in Temeuzen is - vanwege de driehoekige vorm en het transparante uiterlijk - een opvallende verschijning, die aansluit bij de ambities van Zeeland Seaports. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De havens van Temeuzen en Vlissingen zijn het derde zeehavengebied van Nederland. Vernieuwingen, uitbreidingen, samenwerkingen en investeringen zijn aan de orde van de dag. Met een relatief kleine groep mensen, geeft Zeeland Seaports sturing aan deze ontwikkelingen. Dat vraagt van iedereen inzet en enthou siasme, maar het biedt ook kansen voor mensen met verantwoordelijkheidsgevoel en ervaring. Bij Zeeland Seaports ben je geen onbeduidende schakel, maar een belangrijke waarde voor onze organisa tie. Zo is er volop gelegenheid om door te breken! Hoofdkantoor Terneuzen Noorwegenweg 1 Haven 1419, Temeuzen Postbus 132, 4530 AC Temeuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 Kantoor Vlissingen Engelandweg 55 Haven 1199, Vlissingen-Oost Postbus 1056, 4388 ZH Oost-Souburg Tel. 0115-647400 Fax 0115-647510 www.zeeland-seaports.com Port Authority of Terneuzen and Vlissingen Kalanchoë specialists .X tv-vï* 5V_, V" Wie zijn wij? Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van Kalanchoës, een bloeiende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid dat Kwekerij Blommendale marktleider is in de kleine potmaten. Wekelijks zetten we duizenden planten af naar verschillende veilingen in Nederland We werken met geavanceerde productiemethoden, klimaatbeheersing en interne logistiek en zijn voor een groot gedeelte geautomatiseerd. Een enthousiast team van ongeveer 60 medewerkers staat borg voor een hoge kwaliteit en een flexibele organisatie. Vorig jaar is onze kasoppervlakte uitgebreid van 3,2 ha naar 4,9 ha. Wie zoeken wij? Wij komen graag in contact met een enthousiaste kandidaat voor de functie van: Functie-informatie: De afdeling Productie is verantwoordelijk voor het potten vullen, het stek steken, hel interne logistiek en het sorteren. Voor de afdeling Productie geldt dat de planning nauwkeurig moet worden uitge voerd, dat de afdeling Productie moet samenwerken en het werk moet afstemmen met de andere afdelingen om uiteindelijk tot een kwalitatief hoogwaardig eindprodic en een optimaal bedrijfsresultaat te komen. Door de voortdurende groei en innovat; van ons bedrijf zul je in staat moeten zijn om de noodzakelijke veranderingen te im plementeren en te vertalen naar het productieproces. Om ons team productie te versterken zoeken wij een Assistent Teamleider Product* voor een fulltime dienstverband. Vindt u het een uitdaging om planmatig te werken de aanwezige arbeid en machines zo optimaal mogelijk in te zetten? Kunt u de juisï plant op het juiste moment op de juiste plaats krijgen? Houdt u van het hierbij horen Uw profiel: 3- Kwaliteiten: doelgericht, accuraat, analytisch denkvermogen, leiding gevende capaciteit, goede contac tuele eigenschappen; >- MBO-niveau; 5» Heeft voldoende kennis van beken de softwarepakketten; de analytische werk? Dan zoeken we u! Samen met de Teamleider verant woordelijk voor de volgende taken: >- Coachen van medewerkers; >- Uitvoeren planning productie: potten vullen, stek steken, interne logistiek en sorteren; 3» Bediening machines; Onderhoud afdeling machines; 3- Verzorging afdeling voorraad administratie. Tevens komen wij graag in contact met een enthousiaste kandidaat voor de functie va Functie-informatie: Ter ondersteuning van het Secretariaat en de Administratie zoeken wij een Admini stratief medewerk(st)er voor diverse werkzaamheden. De functie is voor de dinsdag en donderdagmorgen (totaal plm. 8 uur). U heeft er geen bezwaar tegen als de func tie eventueel uitgroeit tot maximaal 20 uur per week. Taken: Uw profiel: >- Het behandelen van poststukken; Kwaliteiten: accuraat en integer; 3=- Het afhandelen van telefoongesprek- 3- Voor het uitvoeren van de werkzaar ken; heden heeft u een administratieve 3* Receptiewerkzaamheden; en/of secretariële diploma op MBO- 3- Het inboeken van facturen; niveau; 3* Eventuele verder ondersteuning aan (Actuele) administratieve en/of sect deze afdelingen. tariële ervaring is een pre. Wat bieden wij? 3* Uitdagende functies met verantwoordelijkheid, afwisseling en goede arbeidsvo waarden conform de Glastuinbouw CAO; 3- Een prettige werksfeer in een dynamisch en groeiend bedrijf in een goede en f derne accommodatie en met up-to-date materiaal. Spreekt één van deze functies u aan? Dan doen we een beroep op u om een sollicitati brief CV te sturen of te mailen voor 17 april a.s. naar: Kwekerij Blommendale, Van 't Hoffweg 4, 4333 RE Middelburg of vacature@blommendale.nl Als u vragen heeft of nadere informatie wilt, kunt u contact opnemen met Hans van Eijzeren, directie. Tel.nr. 0118 - 62 65 90. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure voor de functie vai Assistent Teamleider Productie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26