PZC Van der Hooft Plaats uw familie berichten in de PZC ëfa de Groot-de Kam Lees de PZC krant voor Zeeland Mededelingen van ledei t wa het' waterschap ifcj Help Charlotte HOUD AHREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. GIRO 8829 LEIDEI vrijdag 2 april 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand tekst: eaa@pzc.nl You are so beautiful to me Joe Cocker Onze zorgzame en liefdevolle PETER DE CLERCK is na een lijdensweg van ruim 1 jaar van ons heenge gaan. In de leeftijd van 40 jaar. Wij zijn intens verdrietig. Hans Laemoes Luciën de Clerck Ivonna de Cock t Alexander en Katrien de Clerck Daniëlle En de vrienden en familie die om hem heen waren. Belga Amsterdam, 31 maart 2004 Correspondentieadres: J. Laernoes Spinozahof 58 1018 AN Amsterdam Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 april 2004 van 14.15 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Osdorp van PC uitvaartzorg, Ookmeerweg 273 te Amsterdam. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 15.30 uur in crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275 te Amsterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Lieve PETER Mijn petekind Dank voor je attenties en je warme vriendschap. Reizen met jou zijn nu dierbare herinneringen. Deze reis is ongepland en ga je alleen.... je gaat ons voor, dat het moge zijn geen vaarwel maar tot later. Liefs Tante Roos Enige en algemene kennisgeving Geheel onverwachts is mijn maatje, onze vader, mijn opa, mijn broer en oom overleden BENNIE DE KOEYER 1 april 1945 - 27 maart 2004 geboren te Sluiskil overleden te Brugge Levenspartner van Truus van de Langkruis Vader van Werner en Cindy Schoonvader van Cindy en Herman Opa van Dylan (Billy) Fam. Bergsma en de kinderen Bennie had de wens om in stilte begraven te worden. Wij hebben Bennie op 31 maart samen met de men sen waar hij van hield, naar de laatste rustplaats ge bracht. We zullen hem missen. Correspondentieadres: Visartstraat 17 4541 BA Sluiskil Voor mijn allerliefste OPA, Opa ik vind het erg dat je bent doodgegaan en dat je in een kist ligt. Ik heb bloemen voor bij je foto. In deze bloemen steek ik straks deze brief die ik aan het lezen ben. Opa ik vind je lief. Ik zal je missen dat je me straks niet meer komt ophalen. Ik zal missen dat we samen een krentenbol of een spiegelei aten. Opa ik zal je missen. Gelukkig ben je nu een sterretje. Liefs en een dikke kus Billy Altijd is het zo geweest dat de liefde haar eigen diepte niet kent dan op het uur van de scheiding Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de her inneringen die blijven. Met al je levenslust en wilskracht heb je de strijd niet kunnen winnen. Op 1 april is overleden onze lieve MARIA HUBERTINA MUITJENS in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: Miriam Hundscheid Jeroen Vlissingen: Han en Agnes Hundscheid-Selij Terhole: Ellen Hundscheid Tim Axel: Gerard Duerinck Correspondentieadres: Boulevard Bankert 570. 4382 AC Vlissingen Mam is thuis bij Han en Agnes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 5 april om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. De dagen des mensen zijn als het gras. gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de wind daarover gegaan is, zo is zij niet meer, en haar plaats kent haar niet meer. Psalm 103: 15 en 16 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere. toch nog onverwacht, uit onze familiekring heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma CORNELIA JONGEPIER-BAKKER echtgenote van Cornells Jongepier op de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: C. Jongepier Woerden: Rini Jongepier Houten: Piet Jongepier Judith Jongepier-van Zoest Daniël Peter Marnix Middelburg: Ineke Jongepier Hubert Leeman Sander Wouter 4533 GD Middelburg, 51 maart 2004 Noord weg 175 Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 3 april tussen 16.30 en 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden voor genodigden en belangstellenden op maandag 5 april om 15.45 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg om 15.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen, mijn geliefde schoonzus en onze tante CORNELIA BAKKER echtgenote van Comelis Jongepier D. Bakker (in herinnering) C. Bakker-Brouwer neven en nichten Middelburg, 31 maart 2004 Bedroefd delen wij u mede dat op 74-jarige leeftijd is overleden onze geliefde schoonzuster CORNELIA BAKKER echtgenote van Cornelis Jongepier Middelburg: C. C. Dingemanse-Jongepier Middelburg: A. Verhage-Jongepier Middelburg: P. van Horssen-Jongepier Middelburg, 31 maart 2004 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden ARIE JANSEN Hij heeft vele jaren de Nederlandse Hervormde Kerk te Schoondijke in verschillende functies gediend, we gedenken hem met eerbied en respect. De kerkeraad van de S.O.W. Gemeente Schoondijke J. Ramondt (scriba) 1 april 2004 Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom MAX MOL Goes: Koos Mol Vlissingen: Rie en Jan Spanjer-Nieuwdorp Goes: Maddy en Wim Davidse- Nieuwdorp Middelburg: Janny en Bram Baas-Nieuwdorp Katwijk: Riek en Geert Verheule- Nieuwdorp Rotterdam: Francien en Kees Verkerk- Nieuwdorp Neven en nichten Goes, 31 maart 2004 Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me Zoals ik van jullie gehouden heb (Vicky Brown) Maaike Riekwel-Van Dommele 20 februari 1922 - 27 maart 2004 Rotterdam - Koudekerke Echtgenote van Jan Riekwel Koudekerke Leon Rita - Fleur. Vlissingen Iman Aag - Jeroen Ineke - Karin Rob Tegelen Marjan John - Evert Valesta - Diane Sander Annelies Nicky. Koudekerke John Andrea - Ymen. Middelburg Mark Monique - Jedidha, Pablo, Levi, Jared. Den Ham "het was een prachtig leven Naar haar eigen wens heeft de crematie in kleine kring plaats gronden. Correspondentieadres J. Riekwel Keiweg 43 4371 MX Koudekerke Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwccnlrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en naclii bereikbaar voor lieel Zuid- en Noord-Beveland Jezus zegt: "wie in Mij gelooft, heeft het eeuwige leven Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder ADRIANA BOOGAARD echtgenote van Leunis Tissink in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: L. Tissink Vlissingen: Jan en Nel Petra en Jos René Middelburg: Nel en Kees Wilco en Cristel Leon en Wilma Middelburg: Wim en Wilma Johan en Daniëlle Wouter en Winny Oost-Souburg: Ria en Didi Sandy en Sissy Laetitia, Sarafma, Chimène Raymond en Rémy Noëlle 4335 AX Middelburg, Zorgcentrum "Swerf-Rust" L. Stommesweg 1kamer 102 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 april van 11.00 uur tot 11.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna om 11.15 uur de rouwdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zij die geloven zullen de heerlijkheid Gods zien. Bedroefd, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn geliefde, zorgzame man, onze vader, opa en overopa JOHANNES MARINUS BROUWER echtgenoot van Elizabeth Jozina Mol in de leeftijd van 85 jaar. Heinkenszand: E. j. Brouwer-Mol Heinkenszand: Rita en Hans Carol-Brouwer Heinkenszand: John en Mariska Dion 's-H. Arenaskerke: Lizet en Marco Jari, Lars Goes, 31 maart 2004 Correspondentieadres: Kamilleplein 12,4451 LA Heinkenszand. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 5 april om 13.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's Pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar een ieder die hem heeft verzorgd en bijgestaan. Een ieder die wij vergeten zijn e,.n rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom JOHANNES MARINUS BROUWER echtgenoot van Elizabeth Jozina Mol Heinkenszand: Marien en Marie Mol-Katsman Neven en nichten 31 maart 2004 Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede herinnerin gen, delen wij u mede dat is overleden mijn broer, zwager en onze oom GILLES DE WAARD weduwnaar van Francina de Bruyne Wolphaartsdijk, 21 juni 1915 t Vlissingen, 1 april 2004 C. de Waard M. J. de Waard-Jongen neven en nichten Correspondentieadres: Pr. Bemhardstraat 17 4388 KS Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg op maandag 5 april a.s. om 10.00 uur. Na afloop is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de condoleance- ruimte van het crematorium. Algemene Kennisgeving Gelovend dat er een Vader is die zich ontfermt over mensen, geven wij u kennis dat REIN GALLE is gestorven. 3 mei 1913 f31 maart 2004 Familie Van der Hooft Familie Hovinga Correspondentieadres: Familie Van der Hooft Gerard van de Nissestraat 69 4543 AH Zaamslag De samenkomst wordt gehouden op maandag 5 april om 14.00 uur in "de Rank", Zaagstraat 2 te Zaam slag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats. Zaterdag 3 april is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op Be graafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Schriftelijke condoleance. Na een leven gekenmerkt door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, hebben wij af scheid moeten nemen van onze lieve moederen oma PIETERNELLA JOHANNA VAN KOEVERINGE weduwe van Jan Jacobus van Kleunen in de leeftijd van 92 jaar. Wij zijn Zorgcentrum "Ter Weel" te Krabbendijke (Unit C) erkentelijk voor de toewijding en liefdevolle verzorging in haar laatste levensjaren. Kruiningen: Jaap Hansweert: Marc en Esther Kruiningen: Tim en Sabrina Baarland: Leni en Joop Kruiningen: Ineke en Rob Krabbendijke, 1 april 2004 Correspondentieadres: Industrieweg 14435 RK Baarland. Een korte overdenking zal worden gehouden maan dag 5 april om 14.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Kattendij- ke. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. De Heere nam uit onze familiekring weg onze gelief de tanm 8 JANNA VAN HEMERT-DE NOOIJER Jannema I Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen. i| Joos en Fina Piet en Gerda Stina en Paul Rinus Kees Neven en nichten Arnemuiden, 31 maart 2004 Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goededai zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat toch no; onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moe. der, schoonmoeder, oma en opoe MAATJE ADRIANA DIELEMAN-WIEMES weduwe van Jan Dieleman in de leeftijd van 94 jaar. Axel: Petrus en Catrien Dieleman-den Ham; Jan en Linda Axel: Adrie en Maatje Dieleman-Nijsset Dian en Marco - Sophie Arjan en Dominique Terneuzen: Ineke en Jan Gel uk-Dieleman Bert en Lilian - Jorieke, Mariene, Joost Marion Annemarie en Hans Carolien Jan Pieter Axel, 1 april 2004 Correspondentieadres: Rooseveltlaan 53,4571 HV Axel. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 5 april om 14.00 uur in de S.O.W. Kerk, Koestraat 2 te Axel. (Parkeergelegenheid op het Kennedyplein). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vury schevoor de liefde\'olle verzorging. Onze Lieve vriendin JOSÉCOUMANS is overleden. José, bedankt voor alle dagen, dat we samen waren. We zullen je missen. Patrick, Gijs, Emile, veel sterkte toegewenst. Janny en Wim Sangers Rita en Frans Dobbelaar Tannv en Nico de Klerk Het gemis en verdriet blijft, maar de vele blijken n medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdensza ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van na lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, opa enovs grootvader ARJAAN DE PREE Hebben ons getroost en zijn ons tot steun geweest. Hiervoor onze hartelijke dank. Stiena de Pree-Mol Cathrien en Nico Mieras Arjan en Trudy Marjan en Jaco, Carin Christien Gerard 's-Gravenpolder, april 2004 uitvaartverzorging ÊlniGl'vvr dag en nacht bereikbaar gaiim c QCJIWgp gratis informatiepakket El Jw eigen rouurvervoer j in binnen-en buitenland fógpjji IjflZtljar zfuw.degrootdekam.n/ i"/°@degrootdekam.n/ jtieSs' informatiecentrum begrafenissen en crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868 11 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt het volgende bekend: Verkeersbesluit Het op Tholen gesloten verklaren van de Leguitsedijk voor motorvoertuigen op meer dan twee wielen, met uitzondering van landbouwverkeer, door de plaatsing van de verkeerstekens C6 van bijlage 1 van het RW 1990, met onderbord, en de plaatsing in het wegdek van de Leguitsedijk van een voor landbouwvoertuigen overrijdbare paal. Ter inzage Het verkeersbesluit en de bijbehorende stukken liggen vanaf 5 april tot en met 16 mei 2004 ter inzage op het hoofdkantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes. Voor een mondelinge toelich ting op de stukken kunt u telefonisch een afspraak maken. Bezwaar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) kan iedere belanghebbende vanaf 5 april tot en met 16 mei 2004 tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet in ieder geval een datum en een motivering bevatten en gezonden worden aan water schap Zeeuwse Eilanden, postbus 114, 4460 AC Goes. Als een bezwaarschrift is ingediend, kan de bezwaar maker ook een verzoek indienen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Zo'n verzoek moet gericht worden aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Van kracht Het besluit is van kracht vanaf 17 mei 2004, tenzij met toepassing van artikel 8:81 Awb een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening en hierop positief is beschikt. Ontwerp wijziging lozingsvergunning Op 16 februari 2004 ontvingen wij van Delta N.V. een verzoek om wijziging van een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater afkomstig van hoogspannings verdeelstation aan de Westelijke Spuikanaalweg te Rilland. Wij zijn van plan de gevraagde vergunning onder het stellen van voorschriften te verlenen. Ter inzage De aanvraag, het ontwerpbesluit en andere bijbeho rende stukken liggen vanaf 5 april tot en met 3 mei 2004 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0113-241411) buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Op verzoek, met uitzondering van de avonduren, kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen; bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur. Na de genoemde periode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Vergunningen Wvo van het waterschap, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, totdat de termijn is verstreken waarbinnen tegen het besluit beroep kan worden ingesteld. Bedenkingen Vanaf 5 april tot en met 3 mei 2004 kan iedereen schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerp besluit. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114, 4460 AC Goes. Degene die schriftelijk bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Gedurende deze periode is het ook mogelijk met ons van gedachten te wisselen over het ontwerp-besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Hiervoor kan telefonisch een afspraak worden gemaakt (0113-241411). Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl VM Geef wat van uw tijd Geef 90 minuten van uw tijd, Collecteer in de MEaHrpT week van 10-15 mei voor Charlotte en al die andere kinderen met astma. Bel (033) 434 12 95 of mail n Geef kinderen met astma meer luent 8 Al vanaf €2,50 per maand helpt u Afrika om zelf een menswaardig (_AMREF FLYING DOCTORS bestaanoptebouwen.Tel071-5769476ofwww.amref.nl ff selfsupporting aöS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 52