P>s ZORGT U DAT 'T BUS KOMT? Alzheimer mag geen nationale ramp worden. Waarom gaat u eigenlijk niet op de fiets naar het werk? PZC Familieberichten •4 not ifiuf FIETS NAAR JE WERK Reuma? En toch onbezorgd op vakantie? Van der Hooft giro 2502 [Reumafonds In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. 0 de Groot-de Kam vrijdag 2 april 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Altijd is het zo geweest dat de liefde haar eigen diepte niet kent dan op het uur van de scheiding Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de her inneringen die blijven. Met al je levenslust en wilskracht heb je de strijd niet kunnen winnen. Op 1 april is overleden onze lieve MARIA HUBERTINA MU1TJENS in de leeftijd van 73 jaar. Temeuzen: Miriam Hundscheid Jeroen Vlissingen: Han en Agnes Hundscheid-Selij Terhole: Ellen Hundscheid Tim Axel: Gerard Duerinck Correspondentieadres: Boulevard Bankert 570, 4382 AC Vlissingen Mam is thuis bij Han en Agnes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 5 april om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. De dagen des mensen zijn als het grasgelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de wind daarover gegaan is, zo is zij niet meer, en haarplaats kent haar niet meer. Psalm 103:15 en 16 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere, toch nog onverwacht, uit onze familiekring heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder en oma CORNELIA JONGEPIER-BAKKER echtgenote van Cornelis Jongepier op de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: C. Jongepier Woerden: Rini Jongepier Houten: Piet Jongepier Judith Jongepier-van Zoest Daniël Peter Marnix Middelburg: Ineke Jongepier Hubert Leeman Sander Wouter 4333 GD Middelburg, 31 maart 2004 Noordweg 173 Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 3 april tussen 16.30 en 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden voor genodigden en belangstellenden op maandag 5 april om 13.45 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk te Middelburg om 15.00 uur. Liever geen bezoek aan huis Bedroefd delen wij u mede dat op 74-jarige leeftijd is overleden onze geliefde schoonzuster CORNELIA BAKKER echtgenote van Cornelis Jongepier Middelburg: C. C. Dingemanse-Jongepier Middelburg: A. Verhage-Jongepier Middelburg: P. van Horssen-Jongepier Middelburg, 31 maart 2004 Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen, mijn geliefde schoonzus en onze tante CORNELIA BAKKER echtgenote van Cornelis Jongepier D. Bakker (in herinnering) C. Bakker-Brouwer neven en nichten Middelburg. 31 maart 2004 Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom MAX MOL Goes: Koos Mol Vlissingen: Rie en Jan Spanjer-Nieuwdorp Goes: Maddy en Wim Davidse- Nieuwdorp Middelburg: lanny en Bram Baas-Nieuwdorp Katwijk: Riek en Geert Verheule- Nieuwdorp Rotterdam: Francien en Kees Verkerk- Nieuwdorp Neven en nichten Goes, 31 maart 2004 Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me Zoals ik van jullie gehouden heb (Vicky Brown) Maaike Riekwel-Van Dommele 20 februari 1922 - 27 maart 2004 Rotterdam - Koudekerke Echtgenote van Jan Riekwel Koudekerke Leon Rita - Fleur. Vlissingen Iman Aag - Jeroen Ineke - Karin Rob Tegelen Marjan John - Evert Valesta - Diane Sander Annelies Nicky. Koudekerke John Andrea - Ymen. Middelburg Mark Monique - Jedidha, Pablo, Levi, Jared. Den Ham "het was een prachtig leven Naar haar eigen wens heeft de crematie in kleine kring plaats gevonden. Correspondentieadres J. Riekwel Keiweg 43 4371 MX Koudekerke Jezus zegt: "wie in Mij gelooft, heeft het eeuwige leven Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder ADRIANA BOOGAARD echtgenote van Leunis Tissink in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: L. Tissink Vlissingen: Jan en Nel Petra en Jos René Middelburg: Nel en Kees Wilco en Cristel Leon en Wilma Middelburg: Wim en Wilma fohan en Daniëlle Wouter en Winny Oost-Souburg: Ria en Didi Sandy en Sissy Laetitia, Sarafina, Chimène Raymond en Rémy Noëlle 4335 AX Middelburg, Zorgcentrum "Swerf-Rust" L. Stommesweg 1kamer 102 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 april van 11.00 uur tot 11.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna om 11.15 uur de rouwdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zij die geloven zullen de heerlijkheid Gods zien. Bedroefd, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn geliefde, zorgzame man, onze vader, opa en overopa JOHANNES MARINUS BROUWER echtgenoot van Elizabeth Jozina Mol in de leeftijd van 85 jaar. Heinkenszand: E. J. Brouwer-Mol Heinkenszand: Rita en Hans Carol-Brouwer Heinkenszand: John en Mariska Dion 's-H. Arendskerke: Lizet en Marco Jari, Lars Goes, 31 maart 2004 Correspondentieadres: Kamilleplein 12,4451 LA Heinkenszand. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 5 april om 13.00 uur in de 'Barbesteinkerk'. Clara's Pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar een ieder die hem heeft verzorgd en bijgestaan. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom JOHANNES MARINUS BROUWER echtgenoot van Elizabeth Jozina Mol Heinkenszand: Marien en Marie Mol-Katsman Neven en nichten 31 maart 2004 Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede herinnerin gen, delen wij u mede dat is overleden mijn broer, zwager en onze oom GILLES DE WAARD weduwnaar van Francina de Bruyne Wolphaartsdijk, 21 juni 1915 t Vlissingen, 1 april 2004 C. de Waard M. J. de Waard-Jongen neven en nichten Correspondentieadres Pr. Bemhardstraat 17 4388 KS Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Mid delburg op maandag 5 april a.s. om 10.00 uur. Na afloop is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de condoleance- ruimte van het crematorium. Na een leven gekenmerkt door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, hebben wij af scheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma PIETERNELLA JOHANNA VAN KOEVERINGE weduwe van Jan Jacobus van Kleunen in de leeftijd van 92 jaar. Wij zijn Zorgcentrum Ter Weel" te Krabbendijke (Unit C) erkentelijk voorde toewijding en liefde\>olle verzorging in haar laatste levensjaren. Kruiningen: Jaap Hansweert: Marc en Esther Kruiningen: Tim en Sabrina Baarland: Leni en Joop Kruiningen: Ineke en Rob Krabbendijke, 1 april 2004 Correspondentieadres: Industrieweg 14435 RK Baarland. Een korte overdenking zal worden gehouden maan dag 5 april om 14.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Kattendij- ke. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. De Heere nam uit onze familiekring weg onze gelief de tante JANNA VAN HEMERT-DE NOOIJER Jannema Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen. Joos en Fina Piet en Gerda Stina en Paul Rinus Kees Neven en nichten Amemuiden, 31 maart 2004 Onze Lieve vriendin JOSÉ COUMANS is overleden. lose, bedankt voor alle dagen, dat we samen waren. We zullen je missen. Patrick, Gijs, Emile, veel sterkte toegewenst. (anny en Wim Sangers Rita en Frans Dobbelaar Tanny en Nico de Klerk Het gemis en verdriet blijft, maar de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens zijn ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, opa en over grootvader ARJAAN DE PREE Hebben ons getroost en zijn ons tot steun geweest. Hiervoor onze hartelijke dank. Stiena de Pree-Mol Cathrien en Nico Mieras Arjan en Trudy Marjan en Jaco, Carin Christien Gerard 's-Gravenpolder, april 2004 i^SSk. Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. dc Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland t/m juni rijn we op donderdag- én vrijdagavond geopend tot 21.00 uur. Zin in avondje gezellig shoppen? Kom dan eens op vrijdagavond! GOES. NIEUWE RIJKSWEG 2D. 0113-2IS395. DONDERDAG ÉN VRIJDAG KOOPAVOND Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! collecteweek 2004 15 april t/m I mei Het Nationaal Fonds Kinderhulp komt al vele tientallen |aren op voor kinderen met minder kansen. Het succes van ons werk is k sterk afhankelijk van de opbrengst van onze jaarlijkse landelijke collecte. Dit voorjaar is het weer tijd voor die collecte. En we kunnen er nog wel wat collectanten bij gebruiken. Collecteren voor Kinderhulp kost hooguit een paar uurtjes. Maar voor een heleboel kinderen in Nederland kan uw inzet een wereld van verschil betekenen. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Brinkpoortstraat 32.7411 HS Deventer, tel: (0570) 61 18 99, telefax: (0570) 64 56 02, internet www.kinderhulp.nl, e-mail: info@kinderhulp.nl Ruim de helft van de Nederlandse werknemers woont minder dan acht kilometer van het werk. Zo'n afstand is, voor gezonde mensen, gemakkelijk te fietsen. Goed voor je lijf. Goed voor 't milieu. Toch gaan heel veel mensen met de auto naar het werk. En het lijkt wel of het er steeds meer worden. Stap op de fiets en doe mee aan de campagne Fiets naar je werk. Kijk op www.fietsnaarjewerk.nl en meld je direct aan. Onder de deelnemers worden 10 nieuwe fietsen verloot. Je kunt je ook laten sponsoren voor het goede doel. Meld je aan met de bon: Naam: Adres: Postcode Plaats: E-mail: - Naam bedrijf: Adres bedrijf Postcode bedrijf: Provincie: Stuur de bon op naar 'Fiets naar je werk', postbus 2125, 4460 MC Goes, tel. 0113-250051 Geen internet? Nog vragen? Vraag een folder aan of bel. Dat kan, want het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaal bare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Met zorg op maat. De vakanties van het Reumafonds zijn bestemd voor iedereen met reuma. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige na tuur of gaat u liever naar een grote stad? De nieuwe Reuma vakantiegids 2003 toont u vele mogelijkheden. In binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Met speciale voorzieningen als rol stoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwem bad met badrolstoelen en een 1 hellingbaan. Meer informatie? Belangstelling voor vakanties viaj het Reumafonds? Bel 020- 5896464 Belangstelling voor Groot Stok kert? Bel 038-4472400 Ofkijkopwww.reumafonds.nl Sterk in beweging Geef gehoor aan de roep van de ooievaar Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven Meer weten? Kijk op www.vogelbescherming.nl V Vogelbescherming Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. uitvaartverzorging en nacht bereikbaar gratis informatiepakket i» eigen rouwvervoer wui 'n k'nnen" en buitenland ziwzf.degrootdekam.n/ info@degrootdekam.nl informatiecentrum begrafenissen en crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16