EX-KINDSOLDATEN BOUWEN AAN HUN TOEKOMST PZC 16 FAMILIEBERICHTEN Word vriend van een vluchteling woensdag 31 maart 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.0Ö uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl God, Die leven gaf en leven spaarde, heeft ons verblijd met de geboorte van een zoon en broertje JAN We noemen hem Jurian 29 maart 2004 Johan, Forien en Jeanine Krijger-Kaan Zuidsingel 22 4454 BG Borssele Tel. 0115-351323 Psalm 933,4 1944 30 maart 200 MATTH1JS DE KOK en MAATJE DE KOK-DEN HERDER Van harte gefeliciteerd met jullie 60-jarig huwelijk, jullie dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Wilt u hen ook feliciteren; graag schriftelijk Goesestraatweg 13,4431 CC 's-Gravenpolder. Met verslagenheid geven wij u kennis dat is overleden onze gewaardeerde medewerker en collega f/iia in de leeftijd van 56 jaar. Vanuit haar werk binnen de facilitaire dienst heeft zij zich met grote betrokkenheid ingezet voor de zorg van onze bewoners. Wij verliezen in Ria een gewaar deerde medewerker en collega. Haar man, kinderen en famine wensen wij veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting 'Zuidwester', regio Bevelanden Organisatie voor zorg en dienstverlening Goes, maart 2004 Als het lichaam niet meer wil en het le\>en wordt een lijden, kan men dankbaar zijn, als God het komt bevrijden. Met droefheid geven wij kennis dat na langdurig ziek-zijn is overleden onze broer, zwager en oom ADRIAAN DE LANGE Aagtekerke, 8-9-1937 Kapelle, 29-3-2004 Veere: Tiny en Adrie Vos-de Lange Biddinghuizen: Corrie en Ko Langebeeke- de Lange Palmerston (Canada): Jan en Marijke f de Lange- Riemens Oost-Souburg: Riet en Ko Arendse-de Lange Grijpskerke: Leny en Jan Cevaal-de Lange Oost-Souburg: Co en Coby de Lange-Dalebout neven en nichten Jachthoek 5 4421 PR Kapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 2 april om 13.00 uur in de Gereformeer de kerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle, waarna aan sluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Ka pelle. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15-12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Speciale dank aan Dr. de long en de medewerkers van de Oosterschelde Thuiszorg voor de goede ver zorging van onze broer. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Bedroefd heb ik na 12 jaar vriendschap afscheid moeten nemen van mijn goede vriend ADRIE DE LANGE Heel dankbaar was Adrie voor de liefdevolle thuis zorg en het medeleven van Dr. de jong. Veel steun en oprechte vriendschap heeft hij dage lijks gehad van Dies. Wietse, Ab en Rien. Adrie, ik zal je missen, evenals de paarden, de bloe men en de buizerds boven de Jachthoek. Vaarwel Vlissingen. Marina van Gorsel De tiid haldt gjin skoft Bedroefd maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa TIETE BOSGRA echtgenoot van Adriana Leuntje Lorier in de leeftijd van 70 jaar. Koudekerke: A. L. Bosgra-Lorier Vlissingen: René Bosgra Mark, Stefan, Jeroen Biggekerke: Leo en Wilma Bosgra-Kesteloo Tjerk, Wiebe Ovezande: Marja van der Perk-Bosgra Frank van der Perk (in herinnering) Jan Stoop Arina, Mathijs, Patrick, Elisa, Niek Halsteren: Arjan Bosgra en Claudia Stroo Koudekerke, 30 maaart 2004 Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 62,4373 AL Biggekerke Tiete is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg" aan de Buitenhovelaan 1 te Middel burg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 2 april van 19.30 uur tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 3 april om 11.00 uur in de Immanu- elkerk te Koudekerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontmoetingsruimte van voornoemde kerk. Mocht U geen rouwbrief hebben ontvangen, dan ver zoeken wij U deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom TIETE BOSGRA echtgenoot van Sjaan Bosgra-Lorier in de leeftijd van 70 jaar. Emmeloord: M. M. Louwerse-Lorier Emmeloord: C. L. Lorier-Geschiere Zeewolde: L. J. Geerse-Lorier J. P. Geerse Middelburg: C. A. Lorier-Marinissen Middelburg: M. Lorier-Geschiere Neven en nichten Zeewolde, 31 maart 2004 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman TIETE BOSGRA We wensen Sjaan en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijden. Piet en An Piet en Bets Psalm 393 berijmd Met droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde, zorgzame man en onze lieve vader, schoonvader en opa PIETER OVAA echtgenoot van Paulina Verhulst in de leeftijd van 70 jaar. Ondersteune de Heere ons in deze zware weg. Zoutelande: P. Ovaa-Verhulst Zoutelande: J.C. Willemse-Ovaa A. Willemse Bob, Pieter, Nout Biggekerke: A.W.A. Ovaa H.D.J. Ovaa-den Herder Piet, Lucindy, Chiel, Bart, Mandalie Kapelle: W. Ovaa Zoutelande: C. van Keulen-Ovaa A.J. van Keulen Ardjan, Céline 4374 SG Zoutelande, 29 maart 2004 Thijs weg 3 Gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 april van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Melisker- ke. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 2 april om 12.00 uur op de begraafplaats te Zoutelan de. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wij zijn erg verdrietig omdat onze lieve OPA OVAA is overleden. We zullen hem erg missen. Bob, Pieter, Nout Piet, Lucindy, Chiel, Bart, Mandalie Ardjan, Céline Zoutelande, 29 maart 2004 Opnieuw hebben wij afscheid moeten nemen van een broer, zwager en oom PIET OVAA Zoutelande: L Ovaa (in herinnering) M. Ovaa-Verhage Zoutelande: C. Francke-Ovaa M. Francke Westkapelle: L. Kleinepier-Ovaa J. Kleinepier Zoutelande: H. Ovaa I. Ovaa-Westerbeke Middelburg: W. Ovaa M. M. G. C. Ovaa-Reijnders neven en nichten Met droefheid geven wij kennis dat de Heere na een ernstige ziekte uit onze familiekring heeft weggeno men onze geliefde zwager en oom PIETER OVAA echtgenoot van Paulina Verhulst in de leeftijd van 70 jaar. Sterke de Heere onze zuster met de kinderen en heili ge de roepstem aan ons aller hart. Westkapelle: K.P. Verhulst M. Verhulst-de Rijke 1. Faasse M. Faasse-Verhulst N. Hengst-Verhulst L. Verhulst M. Verhulst-Faasse Neven en nichten Westkapelle, 29 maart 2004 Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante JENNIGJE SCHREUDER-VAN DEN BERG (Jenny) Zij mocht 76 jaar worden. Krabbendijke: C. F. van den Berg-Blok Houten: D. van den Berg-van Vulpen Goes: M. van Doorn-van den Berg Zaltbommel: W. Biesheuvel-van den Berg C. Biesheuvel alle neven en nichten Goes, 29 maart 2004 De angst voor de dood is als angst voor het leven, wat nieuw is lijkt te groot om het oude op te geven. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze moeder en vriendin TRUUSAMERONGEN weduwe van Pieter Koens in de leeftijd van 77 jaar. Hans en Eveline Thijs Hilde loost Ab Leentvaar Ovezande, 30 maart 2004 Correspondentieadres: Golda Meïrstraat 9,4463 DC Goes. Donderdag 1 april is er van 19.30-20.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 2 april om 11.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Bedroefd zijn wij na het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en tante TRUUS KOENS-AMERONGEN Kloetinge: M. F. de Meij-Amerongen A. I. de Meij Goes: Marion, Kees en Francis 's-Gravenpolder: Saskia, Mark en Bas Lucas 71-10 Want ik ben niet waardig dat Gij onder mijn dak komt. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en Fijne her inneringen, delen wij u mee dat op 29 maart 2004 mijn zorgzame levenspartner, onze lieve vader en opa is overleden ARIE JANSEN weduwnaar van Riet Monster levensgezel van Annie de Doelder-Haartsen in de leeftijd van 78 jaar. Oostburg: Annie de Doelder-Haartsen Luc t Eeklo (B): Hille Jansen en Lutgart De Jaeger Elisabeth, Johannes Delft: Piet Jansen en Liesbet Theeten Lennard, Martin Sassenheim: Nico Jansen en Danusia Hendriksz Lembeke (B): Ad Jansen en Vera De Coninck Bart, Tineke Leiden: Jaap Jansen Schoondijke: Anne Jansen en Joost Ruytenburg Thomas, Matthijs, Marieke, Anne, Sam Delen tevens in de rouw: Oosterhout: Margo de Doelder en George Will Manon, Sjoerd Middelburg: Peter de Doelder en Jeanette de Ruiter Barbara, Marieke, Rachèl, Danny, Naómi Roosendaal: Bert de Doelder en Hermine Tijssen Merlijne Veerhoeklaan 50 4501 AG Oostburg Arie is opgebaard in het mortuarium van het St. Anto- niusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 april van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal plaatsvinden in de Nederlands Hervormde Kerk te Oostburg op vrijdag 2 april 2004 om 13.30 uur. Na afloop van de dienst is er gelegen heid tot condoleren in de kerk. De begrafenis zal aan sluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. Met droefheid vernamen wij het overlijden van de heer A. JANSEN Vele jaren was Arie een trouw lid en een toegewijd penningmeester van ons koor. In gedachten zijn wij bij Annie en hun kinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe. Namens dirigent, bestuur en leden van het Hervormd Kerkkoor Jubilate. Voorzitter, A. J. Eversdijkvan Iwaarden, secretaris, W. van der Houwen. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van ons lid Mevr. J.M. SCHOUT-VAN DEN DURPEL Hervormde vrouwengroep "Dorcas" Rilland Want de liefde van Christus dringt ons; 2 Korinthe 5 14 Bedroefd en met verslagenheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, ge ven wij u kennis dat na een periode van ziekte en af nemende krachten, door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader LEENDERT MOLHOEK weduwnaar sinds 22 april 1995 van Wilhelmina Lobbezoo in de leeftijd van 87 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieu- lande en Ter Weel te Krabbendijke voorde liefdevolle verzorging. Krabbendijke: Leen Molhoek Marie Molhoek-Berman Leone en Paul, Annyck Marianne en Jan, Meike Genemuiden: Johan Molhoek Corrie Molhoek-Pieper Lianne en Bert, René, Hans Jorina en Jaco, Corianne, farno Lenard en Mieke Rilland: Forra Beeke-Molhoek Wim Beeke Pascal en Suzanne Leon Kapelle: Anja Beeke-Molhoek Kees Beeke Peter en Marieke, Julia, Jordi Leon en Carolien Wendy en Francis Edwin Stefan Krabbendijke, 29 maart 2004 "Ter Weel" Correspondent iead res Kruisbessestraat 30,4413 DC Krabbendijke. Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar donderdag 1 april van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren en af scheid nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 2 april om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid werd door de Heere uit onze fa miliekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom LEENDERT MOLHOEK Krabbendijke: A. L. Molhoek-Wagenaar P. M. H. van Zweden-Molhoek J. Molhoek J. C. Molhoek-Versprille J. Molhoek J. N. Molhoek-Weststrate L. Molhoek M. W. Molhoek-de Bat H. van Noorden-Molhoek G. van Noorden Oostdijk: M. van Iwaarden-Molhoek J. J. van Iwaarden Neven en nichten Krabbendijke. 29 maart 2004 Wij zijn ontdaan door het bericht dat de heer JAAP VAN DE VELDE plotseling is overleden. Hij was ruim 9 jaren voorzitter van de Cliëntenraad van wooncentrum VORSVLIET in 's-Gravenpolder. Tot het moment van zijn zeer onverwacht overlijden was zijn betrokkenheid met de bewoners en alle medewerkenden binnen Vorsvliet dagelijks merk baar. Een man met visie en oog voor de sfeer binnen het woonzorgcomplex. Een man die niet alleen binnen zijn functie van voor zitter van de cliëntenraad maar ook als mens waarde ring verdiende en kreeg. Namens de bewoners, medewerkers en vrijwilligers van Vorsvliet en de directie van Stichting Poelwijck spreken we onze dank uit voor alles wat hij voor zo- velen heeft gedaan en betekend. We zullen hem mis sen. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterk te toe met dit grote verlies. Als iemand de dingen niet meer weet als hij de namen niet meer kent en wat hij weet meteen vergeet.... Herinner hem dan niet in mindere'daasn maar denk aan hem zoals hij was en wat hij deed. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor wat hij met liefde voor ons geweest is, gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat de Heer heeft thuisgehaald onze lieve vader broer, groot- en overgrootvader Jacobus Maarten Simonse op de leeftijd van Ö8>jaar. Middelburg: Addy Utrecht: Irene, Annemieke en Reinout Middelburg: Maatje Veenendaal: Nel en Peter Saskia en Mare, Tim, Catelijne en Alexander, Rogier en Annemiek, Boudewijn Eindhoven: Rens en Henny Laura, Max Culemborg: Rogier en Corrie Luuk, Ben Bergen (N-H): Marjan en Gerrit-Jan Ricardo, Rosita Middelburg, 29 maart 2004 Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 april om 13.30 uur in de Morgenster, Adriaen Lauwereyszstraat te Middelburg. Aansluitend zal er om 13.45 uur een afscheidsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Biggekerke, Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Morgen ster. Wij ontvingen het droeve bericht dat in de leeftijd van 38 jaar is overleden mijn zwager, onze oom J. M. Simonse Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen toe dat ze troost mogen vinden in de goede herinneringen aan hem. J. Geschiere L. K. Geschiere-Boogaard (in herinnering) Neven en nichten Tot het einde toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum "De Kraaijert" is op 97-jarige leeftijd overleden mijn zus, onze tante en oudtante CATHARINA DE JONGE-RIJK sinds 19 juni 1995 weduwe van Bastiaan de Jonge K. Moison-Rijk Familie Rijk Familie De Jonge Lewedorp, 30 maart 2004 Correspondentieadres: Simonswei 6 4451 BN Heinkenszand De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 3 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-Kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Jeugdhoeve". DANKBETUIGING Voor uw medeleven en belangstelling na het overlij den van onze zuster en tante JANNETJE CATHALINA SINKE zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Met name het (verzorgend) personeel van Zorgcen trum Poelwijck te 's-Heer Arendskerke en de huisart sen te Goes en Wolphaartsdijk willen wij hartelijk dank zeggen. Familie Sinke Maart 2004 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lie ve man, onze vader en opa THIJS KOENS Wij waarderen dit zeer en zeggen u hiervoor hartelijk dank. P. M. Koens-Rijk kinderen en kleinkinderen Ovezande, 31 maart 2004 Ga spierziekte A.I,S. te lijt. Giro 100 000 t.r.v, A.l.S. centrum-Afistefda"-. Wnwerking mot hot PrinsSS Beat"» fw* Stichting Vluchteling steunt vluchtelingen wereldwijd. Stichting Vluchteling helpt ook de voormalig kindsoldaten in het West-Afrikaanse land Sierra Leo ne. Ruim tien jaar woedde er een burgeroorlog. Die kostte ruim 300.000 mensen het leven en meer dan de helft van de bevol king sloeg meerdere malen op de vlucht. Nu is er vrede. Ook voor de jonge vrouwen die als kindsoldaten werden ingezet. Helpt u Fawe? Fawe, een lokale partner van Stichting Vluchteling in Sierra Leone, steunt ais vrouwenorga nisatie jonge Sierra Leonese vrouwen bij de verwerking van hun trauma's. Veel jonge vrou wen die bij Fawe komen, zijn seksueel misbruikt en hebben als kindsoldaat gevochten. Bij Fawe leren ze een vak, zoals kleren maken, groente verbou wen, het huishouden doen óf metselen. Na de scholing krijgen de vrouwen een naaimachine, een cementmolen of bijvoor beeld een landbouwpakket met zaden en gereedschap mee. Als ze eenmaal echt op eigen benen staan en een eigen inko men verdienen, betalen de vrou wen de kosten van deze star- tersset terug. STICHTING VLUCHTELING Stadhouderslaan 28 2517 HZ Den Haag tel: 070-3468946 e-mail: info@vluchteling.org www.vluchteling.0r9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16