Imposante reeks Morres gestopt duel tegen ex-ploeg Loonen lacht, Rammelaere huilt PZC Hockeyers Rapide stunten tegen koploper Vlissingen Vlissingen moet feestje uitstellen Polderman beslist 20 Volleyballers verliezen tegen Krimpen na acht gewonnen wedstrijden Middelburg 2 lijkt al zeker van schaaktitel maandag 29 maart 2004 M B door Jos van Belzen gers langszij bracht: 2-' door Peter van Kouteren GOES - De volleybalsters van Morres/Hulst en Kwiek boekten met het competitieslot in zicht een overwinning. Morres/Hulst wees degradant Vrevok 2 met 3-1 terug. Kwiek haalde flink uit tegen VOY (4-0). In de pro motieklasse verloor Savok met 3-2 van Dunamis. De mannen van Morres/Hulst za gen een sterke reeks doorbroken door een 2-3-nederlaag tegen Krimpen. Mytilus verraste met een 3-2-zege op het hooggeklas- seerde Vollido. De beide teams van WS'92 verloren met 3-1. Mannen Morres/Hulst-Krimpen 2-3 (25-20, 17-25, 25-20, 25-27, 9-15): Krimpen maakte een eind aan een indrukwekkende reeks, waarin Morres/Hulst acht duels op rij ongeslagen bleef. De be zoekers leken overigens in de vierde set kansloos, toen na ver lies in de eerste en derde set te gen een 24-22 achterstand werd aangekeken. Persoonlijke fouten deden de thuisploeg in die fase de das om. In de vijfde set was Krimpen heer en meester. Mytilus-Vollido 3-2 (25-18, 21-25, 25-23, 16-25, 17-15): Een zwaarbevochten zege van My tilus, dat met een uitgedunde ploeg aantrad en Sander Pijp in de derde set met een enkelbles sure zag uitvallen. Positioneel perfect spelend, kwam Mytilus ijzersterk uit de startblokken. Na winst in de eerste set hadden beide teams beurtelings het ini tiatief. In de vijfde set had Volli do de winst op 11-14 voor het grijpen. Mytilus hield het hoofd echter koel, kwam langszij en trok de winst heel verrassend naar zich toe. Voko/Finenzo-WS'92 3-1 (25-21, 25-21, 25-23, 19-25): Met enkele voormalige eredivi siespelers in de gelederen trok de thuisploeg in de eerste twee sets vooral door een lastige op- GOES - Het tweede van Middel burg is op weg naar de titel in de Zeeuwse hoofdklasse scha ken. Zelf won het team van Denk en Zet uit Tholen en con current SVWZV uit Oostburg verloor van Goes. Onderin lijkt het doek al gevallen voor Ter- neuzen 2. Middelburg 2 won afgetekend van Denk en Zet (1,5-6,5). Al leen Alex Jonkheer, Wout van Wijnen en Kees de Wolf stonden remise toe. Het team van SVW ZV verloor van Goes. Opvallend was dat de jeugd het goed deed. Ab van Hoeve won van Joey Gro- chal en Simon Provoost zegevier de tegen Remco van de Braak. Landau 2 won van het Kruining- se De Zwarte Dame. Temeuzen 2 verloor van Souburg 2 en lijkt de eerste degradatiekandidaat. Doordat er waarschijnlijk twee Zeeuwse teams degraderen, volgt versterkte degradatie. Vlis- singen lijkt de grootste kandi daat. Het Vlissingse achttal speelde 4-4 tegen Zierikzee. Temeuzen 2-Souburg 2 3,5-4,5: 1 C. Freeke-E. v. Boven 1-0, 2, E. Roose-M. Toetenel 0-1, 3. F. de Koeijer-E. van Nassau 0-1, 4. O Gommers-H. Westerweele remise, 5. K. Cohen-R. Schroevers remise, 6. M v Hecke-J.P van Gemert 1-0, 7. W. Cleeren-J. Hollebrands 0-1, 8. Q Volleman-Jv/d Plasse remise. Landau 2-De Zwarte Da me 4,5-3,5: 1. A. Arendse-WBliek remise, 2. R. de Pooler-P. van de Borgt 1-0, 3. T. Luijk-A. Quakke- laar 0-1, 4. B Audenaert-W. Meid- blok 1-0, 5. J. van Hoorebeke-D. v. Noppen 1-0, 6. W. de Wolff-P. Bruijs remise, 7. J. Arendse-A. Ha genaars 0-1, 8. I. Jansen-W. van Stel remise. Vlissingen-Zierikzee 4-4: 1. H. Massink-J Aangeenbrug 0-1. 2 H. Welten-B. de Graaf remi se, 3 P van Rooijen-A. Bandsma 1-0, 4. E. vanDriel-P. v/d Berg re mise, 5 F Dieperink-M. Krijger 0-1, 6. M. Wise-R. v/d Veken 1-0, 7. E, Lafeber-S. Spiegels 0-1, 8P. Saalheim-H. Jukkenekke 1-0. SVWZV-Goes 3-5: 2. A. van Hoe- ve-J. Grochal 1-0, 2. C. Lan- ckriet-L Nieuwenhuijse 0-1, 3. B. de Vogelaere-R. Burgerhoff 0-1, 4 S. Provoost-R van de Braak 1-0. 5. J. de Meester-M. Luitwieler 0-1, 6. G de Winter-J. Pauptit remise. 7. S. Braem-E. Kloosterman 0-1, 8. ,1. Damen-J van Ruler remise. Denk en Zet-Middelburg 2 1,5-6,5: 1. 1. Bajramovic-C. Jansen 0-1, 2. C. Harmsen-M. Westerweele 0-1, 3. C. Niemandsverdriet-W. Stange 0-1, 4. P. van Oevelen-W. van Wij nen remise, 5. P. van de Bree- vaart-P. Koster 0-1. 6. S. Koe- doot-C. de Wolf remise, 7. J. de Graaf-F. Rikumahu 0-1. 8. W. van de Berge-A. Jonkheer remise. slag het initiatief naar zich toe. Na twee setnederlagen groeide WS'92 in de wedstrijd. De Vlis- singers kregen met meer service- druk vat op de tegenstander. Hoewel zich dat in de derde set nog niet in winst vertaalde, leid de het in het vierde bedrijf te gen een minder geconcentreerd spelende opponent wel tot resul taat. Vrouwen Morres/Hulst-Vrevok 2 3-1 (30-28, 25-18, 25-23, 20-25): De vrouwen van Morres/Hulst hiel den in een matig duel tegen de gradant Vrevok 2 de winst in ei gen huis. De thuisploeg wilde wel, maar slaagde er niet in het beste uit zichzelf naar boven te halen. Het team draaide stroef en de foutenlast aan Hulster zij de liep hoog op. Dat werd in de eerste en derde set nog net niet afgestraft. Maar in de vierde set nam Vrevok 2 snel het initiatief. Morres/Hulst liep achter de fei ten aan en incasseerde gelaten een setnederlaag. Kwiek-VOY 4-0 (25-20, 25-17, 25-16, 2-522): Eindelijk draaide Kwiek weer eens als vanouds. Met een goede servicedruk en veel variatie werd VOY in een ij zeren greep gehouden. In elke set nam de thuisploeg halverwe ge afstand. Onder aanvoering van uitblink ster Henriëtte Swartjes liep een degelijk spelend Kwiek naar een comfortabele overwinning. Dunamis-Savok 3-2 (25-21, 21-25, 25-19, 22-25, 15-12): Een incompleet Savok trad tegen de nummer vier van de ranglijst met een sterk gewijzigde opstel ling aan. Desondanks begon de Sasse formatie goed. De Zeeuws-Vlamingen namen in de eerste set het voortouw, sloegen een gaatje, maar konden de mar ge niet verzilveren. Een sterk serverend Dunamis wikkelde in de slotfase af naar de overwinning. In het vervolg van de wedstrijd deden beide teams nauwelijks voor elkaar on der. De thuisploeg besliste de vijfset ter uiteindelijk in haar voor deel. Jola/Olympus-WS'92 3-1 (25-18, 25-18, 25-20, 19-25): VVS'92 was met een krappe se lectie afgereisd, maar hield in de eerste drie sets lang gelijke tred. De thuisploeg nam steeds in de slotfase afstand. Pas met drie setnederlagen op zak leek er een last van de Vlissingse schouders te vallen. WS'92 speelde frank en vrij. Dat resul teerde dankzij een goede servi ce, pass en aanval in winst. Judoka Martijn Loonen juicht na zijn overwinning in de finale op de Belg Maarten Oosterling. foto Peter Nicolai door Roeland van Vliet OOSTBURG - Martijn Loonen sleepte zaterdag twee eerste prijzen in de wacht tijdens het internationale toernooi van ju dovereniging Breskens/Eede en was dik tevreden. Carla Rammelaere, net als Loonen lid van de organiserende club, pakte zelfs drie hoofdprijzen, maar zat er na afloop maar een beetje beteuterd bij. Voor de 23-jarige Loonen was het al weer de vierde keer dat hij in de Oostburgse sporthal De Eendracht de dubbel pakte. Oftewel, dat hij de sterkste was in zijn eigen gewichtsklasse (+90 kg) en de klasse 'alle cate gorieën'. Een saaie aangelegen heid vindt de bonkige judoka het echter nog niet. „Nee, ik heb weer een mooie dag ge had." Door zijn eerste drie partijen in de klasse +90 werkte Loonen zich vlug heen. Geen van zijn tegenstanders maakte het hem echt moeilijk. Alleen in de fina le had de Bressiaander een ge duchte tegenstander. Jan van Holder van JC Lennik-Roos- daal zorgde ervoor dat Loonen tot het uiterste moest gaan. Na vier minuten - de normale duur van een partij - hadden beide kemphanen evenveel pun ten behaald en dus kwam er een verlenging met sudden death. Wie het eerst zijn tegen stander zou verschalken, zou meteen winnen. Na drie minu ten besliste Loonen de partij. „Dat gaat aan je vreten, hoor", zei Loonen. „Judowedstrijden zijn al heel intensief, maar als je partij dan ook nog eens ze ven minuten duurt..." Tijd om tot rust te komen, had de Zeeuws-Vlaming nauwe lijks. Immers, hij moest zijn ti tel in de open klasse nog verde digen. Op zijn weg naar de eindoverwinning daarin legde alleen de één jaar jongere Kas- per Daem hem het vuur na aan de schenen. Daem, uitkomend voor JC Lennik-Roosdaal, judo- de in de partij in de tweede ron de erg verdedigend. Hij ging nauwelijks tot actie over en ont ving daarvoor ook twee keer een straf voor passiviteit. Uiteindelijk won Martijn Loo nen het duel met een licht voor deel. De halve finale tegen Crum van de Linden (Sport school Geelhoed) en de finale tegen Maarten Oosterlinck (Ju doclub Kemzeke) vielen hem beduidend minder zwaar. Bei de (lichtere) judoka's werden binnen anderhalve minuut van de mat geveegd. De ontlading direct na de laat ste wedstrijd was groot. „Nor maal ben ik heel nuchter, maar na zo'n finale komt het er alle maal even uit", zei Loonen. „Ik ben hier heel tevreden mee. Door mijn studie geneeskunde is judo meer een hobby gewor den. En als je dan toch blijft winnen, is dat heel mooi." Tegenstand Carla Rammelaere (20) was minder in haar nopjes met haar toch goede prestaties. De Eede- se was de sterkste in klasse 'al le categorieën', de klasse -63 kg en de mix van de klasses -63kg en +63 kg. Ze pakte dit jaar dus drie prijzen, terwijl ze op haar thuistoernooi niet eer der op het hoogste treetje van het podium stond. Toch had ze moeite om een glimlach op haar gezicht te toveren. „Drie prijzen, ja. Maar de tegenstand was ook wel heel gering", som berde ze. „In mijn eigen ge wichtsklasse had ik maar één tegenstandster. Tegen haar heb ik twee keer gejudoot en twee keer gewonnen. In de mix was het precies hetzelfde: weer één tegenstandster en weer twee keer gewonnen. En in de open klasse waren er in totaal zes meisjes. Als je maar zo weinig tegenstand hebt, motiveert dat natuurlijk niet echt." Dat Rammelaere in haar eigen gewichtsklasse zo weinig tegen stand kreeg, was vooraf niet te voorzien. Er hadden zich im mers vijf judoka's ingeschre ven, maar uiteindelijk kwamen alleen Rammelaere en An De- jonghe (Judoclub Eernegem) opdagen. Dejonghe werd in bei de partijen (één 'poulewed strijd' en een finale) te licht be vonden. Rammelaere had het nog wel even zwaar in haar laatste par tij in de open klasse. Evelien Cappon (JC Jokohazam) kwam eerst op voorsprong en pas in de laatste dertig seconden maakte Rammalaere haar ach terstand ongedaan. door Peter Snelders HULST - De hockeyers van Ra- pide zorgden in de vierde klasse I) voor een stunt door koploper Vlissingen met 2-1 te verslaan. Middelburg won met 4-3 van Oudenbosch en Olympia walste met 9-1 over DDHC heen. Bij de vrouwen speelde Vlissin gen gelijk bij Prinsenbeek. Rapi- de verloor kansloos (6-0) van Bommelerwaard. Middelburg kwam er niet aan te pas (11-0) bij Zevenbergen. Mannen Rapide-Vlissingen 2-1: Vlissin gen trad door ziekte en blessu res met vier invallers aan. Toch wilde coach Chris Jiskoot dat niet als excuus aanvoeren voor de nederlaag. Wel sprak hij zijn onvrede uit over de arbitrage. „Je weet dat er een aantal clubs is waar de thuisarbiters te wen sen over laten. Kleine dingen in het veld vallen steeds in je na deel uit. Als je je daar aan stoort, speel je op den duur te- gen jezelf. We hebben vooraf ge zegd dat we ons daar niets van aan zouden trekken. Dat lukte niet. Het belangrijkste was ech ter dat we verzuimden uit een groot veldoverwicht en een flink aantal straf corners te scoren." Vlissingen was meer in balbezit, maar Rapide was scherper. „We hadden iets goed te maken na het verlies van vorige week. Ik heb er op gehamerd dat we ge disciplineerd moesten zijn. Dat hebben ze gedaan. Deze zege doet deugd" aldus Rapide-trai- ner Peter van de Kerkhove. Uit de eerste straf corn er opende Yannick van Putte de score. Het werd voor de rust zelfs 2-0 na een mooie aanval over vier schij ven. Die begon bij Paul Messsa- gie, liep via Jeroen Fassaert, Michiel van Putte en eindigde bij Koen Totté. Het werd op nieuw spannend toen Lein La- bruyère in de 55e minuut 2-1 liet aantekenen. Verder kwam Vlissingen echter niet. DDHC-Olympia 1-9: DDHC pro fiteerde in de eerste minuut van verslapping bij Olympia: 1-0. Daarna zetten de knap samen spelende gasten de achterstand om in 1-3 bij rust. Aanvoerder Gijs Schueler scoorde uit straf- corners alle treffers. Na de pau ze bouwde Olympia aan een monsterscore door een strafbal van Gijs Schueler en doelpun ten van Jan-Willem Calten (twee keer), Arjen de Vries, Jes se Meeusen en Paul Schueler, die zijn negentiende competitie treffer maakte. Middelburg-Oudenbosch 4-3: Middelburg speelde sterk. Voor rust liep de ploeg naar 2-0 door doelpunten van Wouter Blon- deel en Stephan Bamborough. Ook na rust bleef de thuisploeg het gevaarlijkst. Herjan Bave- laar zorgde met twee treffers voor 4-0. Daarna nam Middel burg gas terug en trok Ouden bosch het duel naar zich toe. De ploeg kwam terug tot 4-3, maar Middelburg bleef overeind. Vrouwen Prinsenbeek-Vlissingen 2-2: Vlissingen veroverde verdiend een punt. Prinsenbeek was wel iets meer in balbezit, maar Vlis singen kreeg de meeste kansen. Toch was het de thuisploeg die net voor rust de leiding nam. Ne gen minuten na de doelwisse- ling zorgde Merel de Kam op aangeven van Ilse Dronkers voor 1-1. Tien minuten voor het einde nam Prinsenbeek opnieuw de lei ding. Vlissingen bleef strijden voor een gunstig resultaat. Dat werd beloond. Na voorberei dend werk van Iris Koole liet in valster Eva Sauer fraai 2-2 note ren. Bommelerwaard-Rapide 6-0: Omdat Bommelerwaard even eens vrij laag gerangschikt stond, zag Rapide wel mogelijk heden. De Hulster ploeg startte voortvarend en speelde een kwartier lang goed mee. Daarna verloor Rapide de controle over de wedstrijd en moest voor de doelwisseling nog drie tegentref fers incasseren. Ook de beginfase van de tweede helft presteerde Rapide heel be hoorlijk. Vanaf het moment dat het 4-0 werd, speelde dat team meer tegen zichzelf. Dat was me de de oorzaak dat Bommeler waard nog uitliep naar 6-0. Zevenbergen-Middelburg 11-0: Middelburg miste enkele vaste krachten waaronder aanvoer ster Petra van Riet. Maar ook in de vertrouwde samenstelling zou koploper Zevenbergen nog een maat te groot zijn. Bi] rust was het 7-0. VLISSINGEN - In de strijd om het kampioenschap in de derde klasse A van het zondagvoetbal zag Zierikzee, dat met 2-1 won bij Steen, van de concurrenten zowel Goes (4-1-nederlaag bij Patrijzen) als Zeelandia Middel burg (0-0 bij HW'24) tegen pun tenverlies aanlopen. RCS ver speelde dankzij een 4-2-neder- laag bij Breskens drie belangrij ke punten in de strijd om de der- de-periodetitel. Onderin werden twee confronta ties tussen in degradatienood verkerende ploegen afgewerkt. Walcheren, dat de twijfelachti ge eer had als enige Zeeuwse deelnemer hierbij betrokken te zijn, verloor op eigen veld met 0-1 van Grenswachters en blijft daardoor rode-lantaarndrager. De andere wedstrijd, tussen de Brabantse ploegen BSC en Roosendaal, eindigde in 2-1. Walcheren-Grenswachters 0-1: Onder de uitstekende leiding van scheidsrechter Nijsse lukte het Walcheren geen moment om in de wedstrijd te komen. Slechts door het prima keepers werk van doelman Lars Peeters werd een grotere nederlaag voor komen. Het was dan ook extra zuur voor de doelman dat hij in de 25e minuut een bal door zijn handen liet glippen, waardoor Jurgen van Liere met een kop bal de enige treffer van de wed strijd kon aantekenen: 0-1. De Vlissingers bleken daarna niet in staat om het Grenswachters moeilijk te maken. Breskens-RCS 4-2: Na de ope ningstreffer van Esad Osmano- vski uit een strafschop, leek de thuisploeg met een 2-0-voor- sprong aan de tweede helft te kunnen beginnen toen Tom Nieuwelink op slag van rust raakschoot. Léék, want nog voor de thee bracht Wessel Ver meulen RCS terug in de wed strijd: 2-1. Binnen een minuut na het begin van de tweede helft was het op nieuw Vermeulen die de Soubur- op voor-. gers langszij bracht: 2-9 Het duel kon daarna beide kanten op, maar een kwartier voor bracht M aanders opnieuw sprong: 3-2. RCS ging vervolgens drukken wat de nodige kansen op de ge lijkmaker opleverde. Die wer den echter niet benut, waarna de bezoekers kort voor het einde de genadeklap kregen toege diend. Barry Polderman, voor malig speler van RCS, bracht de zege definitief bij Breskens: 4-2 Steen-Zierikzee 1-2 (1-2): Na een kwartier bracht Thomas Vos de bezoekers op voor sprong. Vos pikte een verre uit- I trap van doelman Jaco van der Schee op, omspeelde de verdedi ging van Steen en zorgde voor 1-0. Zierikzee kreeg daarna nog enkele goede kansen, maar het was Steen dat via Marco Ottjes op gelijke hoogte kwam: 1-1. De thuisploeg kon echter niet lang genieten van die gelijkma ker, want nog in dezelfde mi nuut zorgde Rutger Kooman voor de 1-2. Het bleek de win nende treffer. HW'24-Zeelandia Middelburg 0-0: Zeelandia Middelburg liep zich stuk op een stugge Hulster formatie, die bovendien meer dan eens gevaarlijk voor het doel van de Middelburgers op dook. De Zeeuws-Vlamingen "zetten de Walcherse titelkandidaat de duimschroeven aan, maar ble ven in de afwerking in gebreke. Omdat Zeelandia Middelburg ook niet tot scoren kwam bleef het bij 0-0. Palrijzen-Goes 4-1 (0-0): Na een klein uur spelen profiteerde1 Peter de Jong van een fout van doelman Sven Wolkenhauer! 1-0. Wilfred van den Dries zorg de vervolgens binnen twee minu ten voor 2-0 en 3-0, waardoor1 de topper in 's-Heerenhoek be- slist was. Vijf minuten voor tijd zorgde Ro meo van Aerde uit een straf-j schop nog wel voor 3-1, maar in! de allerlaatste minuut werd dei eindstand door Arjan Verburg: op 4-1 bepaald. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Doordat Dom burg via een treffer van Ko Brand in de laatste minuut van de wedstrijd nog met 2-1 won van IJzendijke, moest Vlissin gen (3-1-zege tegen de Noorman nen) het kampioensfeest nog even uitstellen. De nummer drie op de ranglijst, Ria W, boekte een 2-1-zege op Hontenisse en is hierdoor verzekerd van deelna me aan de nacompetitie. Onderaan de ranglijst blijft het spannend. Koewacht won met 5-1 van Com Boys, voor wie de gradatie een feit is, en klom naar de tiende plaats. Sluiskil en Aardenburg, ook nog zeker niet vrij van degradatiezorgen, hielden elkaar via een doelpunt loos gelijkspel in evenwicht. In de vierde klasse B pakte Hansweertse Boys een strohalm om lijfsbehoud te realiseren via een 4-2-zege bij Divo. Clinge is na de 0-3-nederlaag bij HSC'28 nog niet helemaal veilig. Ria W-Hontenisse 2-1: Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd. De 1-1-stand halverwe ge via treffers van Arno Verlin de en Alain Joos gaf de verhou dingen goed weer. Na rust werd de thuisploeg vanaf de 70e mi nuut sterker. Kort voor tijd werd een vrije trap vanaf de zij kant hoog voor het doel van Hontenisse gebracht, waarna Ar no Verlinde met een rake kop bal Ria W de zege bezorgde: 2-1. Vlissingen-De Noormannen 3-1: Na een halfuur opende Roepesh Bhagola de score: 1-0. Kort na de pauze bracht trainer Ruud Pennings Nasser Gashi in het veld en met succes. Eerst bracht Gashi zelf de stand op 2-0, kort hierna stelde hij Giovanni Siere- veld in staat 3-0 aan te tekenen. In de slotfase bepaalde Ramon de Witte de eindstand op 3-1. Oostburg-Zeeland Sport 4-1: De angst om te verliezen regeer de in de eerste helft (0-0). De tweede helft was amper begon nen toen Ruben de Keijzer de be zoekers op 0-1 bracht. Vrijwel vanaf de aftrap maakte Domini que Verlinde 1-1. Tussen de 81e en 85e minuut bezorgden Domi nique Verlinde (2x) en Peter van de Linde de thuisploeg de geflat teerde 4-1-zege en daarmee vrij wel zeker lijfsbehoud in de vier de klasse. Domburg-IJzendijke 2-1: De ploegen gingen rusten met 0-0. IJzendijke beperkte zich tot ver dedigen in de hoop via een snel le uitval toe te kunnen slaan. Dat gebeurde na een kwartier in de tweede helft via Adri van Ha- negem: 0-1. In de 72e minuut bracht Chiel Maranus Domburg langszij: 1-1. Omdat de thuis ploeg verzuimde kansen te be nutten, leek de wedstrijd in een1 remise te eindigen. Maar Ko Brand bezorgde zijn ploeg in de laatste minuut de zege: 2-1. Koewacht-Corn Boys 5-1: Koe wacht leidde na een halfuur met 3-0 door een hattrick van Jack}' Lambert. Danny Vlassenrood be paalde de ruststand op 4-0. Toen weer Lambert er in de 47e minuut 5-0 van maakte, leken de meeste spelers van de thuis ploeg met hun gedachten al bi| het belangrijke duel van volgen- j de week tegen Aardenburg. Mar tin Kalfsvel profiteerde namens i Com Boys, waarvoor het doei gevallen is in de vierde klasse. 1 HSC'28-Clinge 3-0: De thuis ploeg was vrijwel de gehele wed strijd sterker. Na een halfuur! opende Pascal Mies de score met een rake kopbal: 1-0, Hal verwege de tweede helft stelde een fout in de verdediging van de Zeeuwen Remco den Brok in staat de marge te verdubbelen, tl 2-0. Sander Blom bepaalde m de slotfase de eindstand op 3-0. DIVO-Hansweertse Boys 2-4: Een fanatiek gestart Hansweert se Boys zette de tegenstander di rect onder druk. Nadat Frank Quakkelaar halverwege de eer ste helft de score opende, profi teerde Bruno da Rosa Vincents op slag van rust van een fout: van de doelman: 0-2. In de 58e minuut ging deze weer in de fout, nu scoorde Ernest van Bus sel: 0-3. Even later leek Bruno da Rosa Vincente, volgens velen in buitenspelpositie, het duel e beslissen (0-4). Maar DJ maakte het de Zeeuwen m e laatste kwartier nog flink las!lS< via doelpunten van Brian Dra ver en Alex Pitjauw; 2-4. Aardenburg-Sluiskil 0-0: punt dat beide in degrada ie-, nood verkerende ploegen behaal den, hield hen net boven de ro streep. Sluiskil moest na iu een halfuur met tien man ver der. omdat middenvelder Kevin Semujn onder de ogen van arm- ter Wim Broekhoven naar een te genstander trapte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 20