Arnesen keert PSV de rug toe Plezier staat voorop bij Terhole Loonen verdedigt zijn titel in Oostburg Serena Williams maakt geslaagde rentree Trainer Roks vindt Kloetinge te bedeesd cms 19 Deense oud-international heeft geen zin in adviserende rol Zweistra in iententeam Rentmeester ertrekt bij Middelkamp uitslagen Bekerwedstrijd Dongen-Hoek op 10 april raassaHHHi Rode Duivels zaterdag 27 maart 2004 pt De judovereniging jteskens/Eede houdt vandaag («orde 24e keer haar intematio- ylejudotoernooi. Ongeveer 325 doka's strijden vanaf 10.15 L, in sporthal De Eenhoorn in tetburg om een plaats op het «podium. jjjtijn Loonen komt bij de ^men zijn titel verdedigen, jjde vrouwen zal in de klasse '^categorieën' zeker een nieu- winnares verschijnen. Ma- rijntje Bastiaansen uit Groede kampt al vijf maanden met een schouderblessure en is tevens op vakantie. Het aantal deelnemers zal van daag in Oostburg opnieuw bo ven de 300 uitkomen, maar toch is dat een beetje een tegenval lend aantal. „Vorig jaar hadden we rond de vierhonderd judo ka's", vertelt voorzitter Leo Rammelaere. „Veel Brabantse judoka's hebben denk ik geen zin om te komen, omdat er een dag later ook een groot toernooi in Prinsenbeek is. Daar hebben wij dus last van en daarom moe ten we maar eens gaan overleg gen met de judobond. Het zou beter zijn als de twee toernooien volgend jaar in verschillende weekeindes worden afgewerkt." De buitenlandse inbreng in Oost burg komt van een aantal Bel gische clubs uit onder meer Deinze, Ingelmunster, Eerne- gem en Lennik. Sportschool Geelhoed, Capitol Sports, Ju- do-Ryu Van Schaik, Sport school Frans de Boevere, een aantal judoka's uit Kloosterzan- de en het organiserende Breskens/Eede zorgen voor de Zeeuwse inbreng op de zes wed- strijdmatten. Bij de vrouwen ontbreekt Ma- rijntje Bastiaansen dus en daar door lijken Delfine Persoons uit Ingelmunster, Katrien Ongena (Zele) en Carla Rammelaere uit Eede de voornaamste kandida ten voor de eerste plaats in de klasse tot 70 kilogram. Voor Rammelaere zou het winnen van deze categorie een knappe prestatie betekenen, want zij versloeg Ongena in het verleden nog nooit. De Belgische haakte vorig jaar vroegtijdig af door een blessure aan de nek en zag de winst daardoor naar Basti aansen gaan. Martijn Loonen krijgt in de klas se boven 91 kilogram vooral te genstand van twee Belgen en één provinciegenoot. Wim van Holder (Lennik) weegt zo'n 99 kilogram en zijn landgenoot Koen Lens uit Kemzeke komt net boven de honderd kilogram uit. Davy Maat, judoka van Sportschool Geelhoed, geldt als een outsider in het veld van zwaargewichten. LrAntal Crielaard ©DHOVEN - Manager Frank linesen (47) vertrekt aan het jgde van het seizoen bij PSV. 3e Deense oud-international jejiop de website van de Eind- tivense club dat hij toe is aan Knnieuwe uitdaging". oud-Ajacied is in diverse Klinische functies negentien ar actief geweest bij PSV, hij tussen 1985 en 1988 als ftier onder contract stond. Ar- is sinds 1994 in Eindho- 5 belast met transfer- en scou- ^zaken. 57 krijgt met ingang van het Biwe seizoen een andere be- üsstructuur, waarin de huidi- rramer Guus Hiddink direc- voetbal wordt. Amesen zag or zichzelf geen geschikte rol ^gelegd in de nieuwe organi- ;e Vele gesprekken met voor- Ier Harry van Raaij boden en uitkomst. eindverantwoordelijkheid »r het aan- en verkoopbeleid "gend seizoen bij Hid- ik. Arnesen heeft er geen trek als dienst assistent te fun- ien. Hij benadrukt echter dat p verstandhouding met Hid- landpunt functie in te ruilen voor een ad viserende. Guus Hiddink, die de nieuwe directeur voetbalzaken wordt, begrijpt mijn standpunt ten volle," aldus de voormalige aanvaller. Hij vervolgt: „Afgezien van de twijfels over mijn nieuwe rol ben ik toe aan een nieuwe uitda ging. Als speler, trainer en ma nager ben ik nu negentien jaar verbonden geweest aan PSV. Op een gegeven moment ben je als mens toe aan iets anders. Mo menteel heb ik nog geen idee wat ik ga doen na mijn loop baan bij PSV. Per 1 juli kijk ik uit naar een nieuwe baan." Arnesen ziet de transfers van Ruud van Nistelrooij, Ronaldo en Robben als de hoogtepunten van zijn tijd bij de Eindhovense club. „Als dieptepunt op het ge bied van transfers beschouw ik het afketsen van de aankoop van Pavel Nedved. We hadden een akkoord met zijn zaakwaar nemer, maar uiteindelijk heeft men PSV een loer gedraaid. La- zio Roma profiteerde daar han dig van, waardoor wij konden fluiten naar Nedved." Arnesen is in het bezit van het hoogste trainersdiploma van de KNVB. ANP met niemand bij PSV roblemen, maar zie het niet zo Hen om een verantwoordelijke OES - Thamar Zweistra is op- aomen in het nationale Rabo- aik Talententeam. Dat hete ro! dat de dressuuramazone :Schore extra begeleiding en idersteuning krijgt op weg ardeseniorentop. t totale talententeam bestaat twaalf potentiële toppers, in staat worden geacht om overstap naar de senioren te ionen maken. Het gaat hierbij ade disciplines springen, dres- airen eventing. itl talententeam is als volgt sa- sngesteld: Inssuur: Angela van den Berg (Al- se), Inge Coenen (Venlo), Theo snzon (Capelle aan den IJssel), '«denk van Silfhout (Lunteren), mmie Visser (Vijfhuizen), Tha- srZweistra (Schore). Springen: liAnsems (Poppel, België), Pa- sk van der Schans (Lunteren), ome Smolders, (Lage Mierde), hikel van der Vleuten (Mierlo), ocent Voorn (Someren). Even- s?Annemiek Wieken (Groenlo). - De Goese wielrenner Rentmeester (17) maakt f direct de overstap van 3TC Theo Middelkamp naar h De Jonge Renner uit Ooster- ">t. De tweedejaars junior ■ri daar wel aan alle wedstrij- :iJmee te kunnen doen. ^at ploegleider Adrie Bruijn- I? om privéredenen vertrok ^Middelkamp, rijden de junio- een stuk minder wedstrij- „Toen ik nog bij Middel- ~mP zat, reden de junioren elke week een koers", liet «oijnooge weten. k waren er zeker van dat ze ■te klassiekers present wa- Nu is dat niet meer. Dat is ^jammer, maar ik heb na elf vanwege privé-omstandig- -neen keus voor mezelf moe- smaken." "meester maakt daarom de :rsïaP naar een club waarbij meer zekerheid heeft. „Nu !k dat ik die klassiekers -allemaal kan rijden.", licht- toe. „Ik ga niet met ruzie hoor. Ik blijf zelfs lid van 'weikamp. Ik rijd alleen in -ander shirtje." oge en Rentmeester ach- niet onwaarschijnlijk '•meerdere junioren van Mid- 7?mP Rentmeesters voor ga zullen volgen. KEY BISCAYNE - Serena Williams is na een afwezigheid van acht maanden met succes teruggekeerd in het vrouwenproftennis. De voormalige Amerikaanse num mer één van de wereld won gisteren eenvoudig haar openingspartij in het Mas- ters-toernooi van Key Biscayne. Williams kende geen genade met de Spaanse quali fier Marta Marrero: 6-1 6-0. De jongste Williams had sinds haar zege op Wimble don in juli 2003, toen ze zus Venus in de finale versloeg, geen wedstrijden meer ge speeld. Al die tijd herstelde ze van een operatie aan haar linkerknie. In Miami is ze als eerste geplaatst. foto Eliot Schechter/EPA door Peter van Kouteren TERHOLE - De verlichting van de trai- ningsstrook is tot ver in de omtrek te zien. De met eigen mensen opgetrokken kantine maakt een uitstekend onderhou den indruk en de jarige materiaalman Alex Beaurain (35) blijkt een nijver baas je. Spelers van het eerste en tweede elftal trainen zoals altijd gezamenlijk. William Freijzer, bezig aan zijn eerste seizoen als oefenmeester, heeft het plezier in voetbal len teruggebracht. Nu de punten nog. Voetbalvereniging Terhole begon het sei zoen in de vijfde klasse met een op pa pier versterkte selectie en mikte op een klassering in het linkerrijtje. Drie neder lagen op rij leidden al vroeg in het sei zoen tot een verzoek aan de trainer, om zelf 's zondags weer mee te doen. Met William Freijzer als spelverdeler heeft Terhole zich na die valse start opgewerkt naar de achtste plaats op de ranglijst. Nog niet overdreven goed, maar het ver toonde spel van de voorbije weken biedt hoop op een mooi competitieslot. Materi aalman Alex Beaurain: „We hebben twee keer de derby tegen SDO'63 gewonnen en ook van Graauw gewonnen. Dan is het seizoen eigenlijk al goed." Beaurain maakt deel uit van het bestuur en werd vorig jaar door zijn club bij de KNVB voorgedragen als gouden vrijwilli ger. De voetbalbond honoreerde zijn on volprezen inzet met een vrij kaartje voor de interland tussen Nederland en de Ver enigde Staten. Uitgedost in de oranje keeperstrui van het eerste elftal zat hij tussen veel andere door hun club voorgedragen vrijwilligers nog niet zo lang geleden op de tribune in de Arena. „Terhole is een belangrijk deel van mijn leven geworden", vertelt hij. „Ik ben zelf op jonge leeftijd moeten stop pen met voetballen. Op doktersadvies, omdat ik problemen had met mijn moto riek. Ik wil lekker bezig zijn. Ik werk in De Blaauwe Hoeve met dementen. Dan is het belangrijk om op andere momenten eens lekker 'los' te kunnen zijn." De materiaalman wordt in de kleine dorpsclub op handen gedragen. Hij zorgt onder meer voor sponsorinkomsten, te kent voor de administratieve beslomme ringen rond de wedstrijd en verricht tal van hand-en spandiensten. „Ik geniet al voordat de wedstrijd begint", zegt hij. „Je zou me moeten zien lopen als we sco ren. Dan vlieg ik het veld in. En als er slecht wordt gespeeld, voel ik me rot. We dachten uit de eerste drie wedstrijden toch zeker zes punten te kunnen pakken. Maar dat pakte net even anders uit." Met trainer William Freijzer weer terug in de gelederen pakte Terhole langzaam maar zeker de goede draad op. Ideaal is de combinatie speler/trainer niet, vindt hij. „Ik geef in de rust nogal eens aan Renzo van de Bossche (elftalleider) aan, wie er in de tweede helft vervangen moe ten worden." Volgens de trainer hebben een paar om zettingen na nederlagen tegen Groede, Sluis, Schoondijke en Biervliet hun uit werking niet gemist. „We kregen in het begin te veel goals tegen", kijkt hij terug. „Floyd de Vries stond eerst laatste man, maar speelt nu in de spits. Hij had moei te om de gaten dicht te lopen, maar kan voorin wel makkelijk een baHetje vast houden. Eric van Goethem staat nu ach terin en brengt rust." Dunnetjes De oefenmeester is tevreden met de trai ningsopkomst. Alleen in de laatste we ken voor carnaval was het dunnetjes. Wil liam Freijzer: „Vorig jaar was er dikwijls maar vier of vijf man. Dan kun je niks doen." Negen spelers zijn er tijdens de eerste training van de week. De twee keepers houden elkaar bezig. De overigen wer ken een kleine partijvorm af. „Meestal is er van onze twee elftallen tussen de acht en tien man. Er zijn een paar jongens, die twee keer per week komen trainen. We houden het heel simpel. Hier lopen niet de meest begaafde spelers, maar ze kun nen wel allemaal heel erg hard werken. Ik heb helemaal geen trainersopleiding door Jan Dagevos GOES - Hij vindt het hoog tijd dat Kloetinge de schroom eens afwerpt. Trainer Dolf Roks zou graag zien dat de spelers van de Bevelandse hoofdklasser zich wat meer laten gelden. „De men taliteit is prima, maar het is alle maal een beetje te bedeesd", vindt de oefenmeester. Roks werkte jarenlang in de Randstad en weet dat het daar er wat anders aan toe gaat. „Als het moet spelen ploegen uit die omgeving op het randje. Begrijp me goed: ik zeg niet dat we moe ten gaan slaan, schoppen of spu wen, maar we moeten die Zeeuwse nuchterheid afwerpen, dus alleen maar willen winnen en dat ook uitstralen." Mentale hardheid tonen dus, in en buiten het veld. Roks: „Ik hoor nu wel eens geluiden dat ik als trainer zo hard ben bij Kloe tinge. Dat is flauwekul. Ik ben gewoon recht voor z'n raap. Goed is goed en slecht is slecht. Als je het een keer niet eens bent met de trainer loop je een keer binnen en praat je erover. Ik vind dat je elkaar best eens de waarheid mag zeggen, zon der dat dat tot asociaal gedrag leidt. Dat kan op een heel nette manier, zonder schelden." Kloetinge gaat vandaag op be- 'zoek bij Katwijk. De Beveland se formatie moet het in die ont moeting stellen zonder Emiel Dorst. De middenvelder werd af gelopen week onwel op zijn werk en moet rust houden. Pim Bruins en Daan Esser zijn ge blesseerd. Rien de Bruine zit weer bij de selectie. Kloetinge staat nog altijd voor laatste in de hoofdklasse en moet per se winnen om uitzicht te houden op de nacompetitie. „Zolang er hoop is, moet je er voor gaan", vindt Roks. Hoek kan Kloetinge vandaag een dienst bewijzen. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser ontvangt in eigen huis Excelsior Maassluis, een concurrent van de Bevelandse formatie. „We willen elke wedstrijd winnen", Badminton Wateringen. Dutch international Mannen, enkelspel, eerste ronde: Pang (Ned) - Lasmari (Fra) 15-13 15-11. Gemengd dubbel, eerste ronde: Hueckstadt/Kindervater (Dui) Slaats/Van Daalen de Jel (Ned) 15-6 11-15 15-6, Andersen/Sorensen (Den) - Van Cutsen/Suijkerland (Ned) 15-2 15-1, Krab/Wouters (Ned) -Goliszewski/Ebert (Slo) 15-6,15-4. Alex Beaurain (rechts) en Karei Freijzer, twee drijvende krachten bij Terhole. foto Camile Schelstraete gehad. We spelen nogal eens twee-te- gen-twee of vier-tegen-vier. Gewoon lek kere balspelletjes. Dan hoef je je niet te verstoppen hoor. Het is ook veel beter dan een Coopertestje. Ze moeten met ple zier naar de training komen. Dinsdags heb ik twee keepers. Dat is natuurlijk lek ker. Dan doen we nogal eens een simpel afwerkoefeningetje. Zo is het roeien met de riemen die er zijn. Dat geldt ook voor de dertig jeugdleden, die de club op een ledental van honderd brengt. „We hebben één F-ploegje en één D-elftal", zegt Karei Freijzer. De voorzit ter prijst zich verder gelukkig met de sa menwerking die Terhole heeft met Graauw en Vogelwaarde. Op die manier kunnen de C-junioren en de vier A-junio- ren toch voor hun dorpsclub spelen. „We trainen hier en spelen daar", legt hij uit. „Voor de winterstop was het net anders om. Eerlijker kan het toch niet? Het ene jaar schrijven we in als Terhole en spelen we in paars en wit. Het andere jaar spe.- len we in het groen en wit van Graauw." „Terhole is een kleine, gezellige club. We hebben een goed bestuur van negen man. Ons hoofdveld heeft de juiste afmetin gen. Sinds een paar jaar hebben we een trainingsveldje. De kantine (20 bij 6 me ter) is vijftien jaar geleden in een tijd dat we veel bouwvakkers binnen de club had den helemaal door eigen mensen gezet. De overdekte staantribune biedt plaats aan dertig man. Maar als we de derby te gen SDO'63 spelen, is-ie te klein. Ja, dan is het druk. Dan komt er toch zeker zes tig man." „Nee, entree hoeven die niet te betalen. Voor 65 euro per jaar kun je hier als se nior een heel jaar voetballen. Terhole, met buitengebied, heeft ongeveer vijfhon derd inwoners. Van het eerste elftal ko men alleen Jurgen Maerman en Jimmy van Delft uit het dorp.We houden in sep tember een rommelmarkt, er is elke maand een kaarting voor de leden en tij dens dc wedstrijden verkoopt de jeugd lo ten. Het zijn geen honderden euro's, maar het brengt wel iets binnen. Maar de belangrijkste bron van inkomsten is onze kantine." Atlanta Hawks - 84-76, San Antonio Spurs - Detroit Pis tons 84-75, Los Angeles Clippers - Was hington Wizards 94-103. Terneuzen. Derde competitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. HH. Ramondt/Barbè 66,37, 2. HH. ScheeleA/an Mieghem 56,94, 3. Mevr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 56,60. B-lijn: 1. Mevr. Stoffels/dhr. De Bree 60,46, 2. Ds. De Ridder/Zorge 58,93, 3. Ds. Veraart/De Meijer 58,67. Midweekcom petitie. A-lijn: 1. HH. Ramondt/Lichteveld 69,94, 2. HH. Pieters/Schijve 66,37, 3. Ds. Lichteveld/Pieters 57,74. B-lijn: 1. Echt paar Sandrini 58,93, 2. Mevr. Van de Heyden/Bukkens 57,86 EH ■I Machico. Madeira Open, Europese Tour Stand na eerste ronde: 1 Ken nedy (Aus) 62 slagen, 2. Spence (Eng) 66, 3. Persson (Zwe), Streeter (Eng) 67, 21. Lafeber70, 55. Muntz 72,101. Derk- sen 75. Auckland. Olympisch kwalificatie toernooi, vrouwen halve finales: Ja pan - Duitsland 3-0, Nieuw-Zeeland - Spanje 0-1. Om plaats 5-8: Zuid-Korea - Groot-Britanniè 2-0, Verenigde Staten - Ierland 2-1. I 'III I III Den Bosch. Indoor Brabant. Springen. Tabel 1,45 m, twee fa sen: 1. Piet Raymakers (Ned) Van Schijndels Cindy 0-27,17, 2. Michael Whitaker (GBr) First Samuel 0-27,68, 3. Bril (Ned) Nintendo 0-27,98, 4 Sloot haak (Dui) Cerano de Bergerac 0-29,43, 5. Van der Schans (Ned) Broere Maroon 0-30,20, 6. Lansink (Bel) Catia 0-30,77. Springen. Tabel 1,40 m, op tijd: 1. Piet Raymakers (Ned) Van Schijndels Optical 0-53,07, 2. Van der Schans (Ned) VDL Hold Up Premier 0-54,88, 3. Houtackers (Ned) Oprah 0-57,30, 4 Smit (Ita) Nadir Di San Patrignano 0-63,29, 5. Mathijs van Asten (Ned) VDL Groep No Limit 0-67,16, 6. Puck (Oos) Bleeker 0-68,33. Uitslagen paardensport Den Bosch. In- door Brabant. Dressuur. Grand Prix: 1 Van Gruns- ven (Ned) Gestion Salinero 75,20, 2. Gal (Ned) Gestion Lingh 71,75, 3. Rothen- berger (Ned) Barclay 71,70, 4. Kyrklund (Fin) Andiamo Tyme 71,08, 5. Linsen- hoff (Dui) Wahajama Unicef 70,37, 6. Werth (Dui) Apache 69.37, 7. Teeuwissen/Gestion Goliath 68,54, 10. Marlies van Baalen/Blom's Idocus 67,75. Hulst. Bedrijfscompetitie. Beker. Mannen: PartyMaxSmash2000-Kole Luctor 1 3-1, Stuntmarkt 1-Avesta 3-0. Vrouwen: Zaman Sport-Ferket en de Maat 1-3, Van waterschoot-Notaris Vroome 2-3. Competitie: Derde klasse vrouwen: CVCCentea/K.Boehle-SC Morres 3 4-0. De Bruijn-Verzekeringen Roctus 0-4, De Sterre-Tenc 2-2. Tweede klasse mannen: Warnier Telecom&Data-Ambulo 2-2, Stuntmarkt 2-ROC Westerschelde 3-1. Stand: 1 Stuntmarkt 2 16-59; 2. ROC Westerschel de 18-36; 3. Warnier Telecom 17-35, 4 Ambulo 18-29; 5. Kole Luctor 2 17-6. zegt manager Patrick Naudts, „en als we daarbij Kloetinge kunnen helpen, zullen we dat niet nalaten. We zouden het mooi vinden als Kloetinge in de ze klasse kan blijven." Volgens Naudts is iedereen bij Hoek, ondanks de uitschakeling voor het kampioenschap, nog op en top gemotiveerd. De spelers willen een waardige afsluiting van het seizoen. „Vorig jaar za ten we in dezelfde situatie", stelt Naudts. „Ook toen konden we de motivatie tot het eind toe opbrengen en werden we twee de. Datzelfde wiUen we ook nu weer bereiken. Daarnaast zitten we nog in de beker en ook daar in willen we zover mogelijk ko men." Bij Hoek ontbreekt vandaag Dja- mel Buijse. Hij zit een schorsing uit. GOES - Hoek speelt op zater dag 10 april in de strijd om de Amstel Cup uit tegen Dongen. Het duel begint om 16.30 uur. De overige Zeeuwse ploegen, die nog in het bekertoernooi zit ten, komen later in actie. Vlissin- gen en Kloetinge treden op dins dag 20 april in het strijdperk. Terneuzen werkt donderdag 22 april de bekerwedstrijd tegen Rossum af. Het volledige programma van de zesde ronde luidt: Zaterdag 10 april: Dongen-HSV Hoek, Halsteren-DBS (16.30 uur). Maandag 12 april: Geldrop/ AEK-SV Triborgh (14.30 uur). Dinsdag 20 april: Vlissingen-AS- WH 2, ASWH-Kloetinge, CHC/Or- ka-LRC (20.00 uur). Donderdag 22 april: UNA-OJC Rosmalen (20.00 uur), Rossum-Ter- neuzen (20.30 uur). De winnaars van de wedstrijden plaatsen zich voor het finaletoer- nooi om de Amstel Amateur Cup Zuid I op donderdag 20 mei. De fi nales worden op de velden van Voab in Goirle afgewerkt. Parets del Valles. Catalaanse Week. Vijfde etappe, Solsona - Parets del Valles: 1. Edo (Spa) 168 kilometer in 3.59.15, 2 Jufre (Spa), 3. Perdiguero (Spa), 4. De Groot INed), 5. Galvez (Spa), 6. Garzelli (Ita) 0.02, 21. Erik Dek ker 0.09, 30 Veneberg, 31. Leipheimer (VSt), 54. Mutsaars 0.25, 63. Lotz. Eindstand: 1 Rodriguez (Spa) 21.21.03, 2 Perdiguero 0.02, 3. Jufre. 4. Garzelli 0.04. 5 Contador (Spa), 6. Gil (Spa), 14. Leipheimer 0.44, 36. Lotz 16.58, 41. Veneberg 19.34, 49. Dekker 23.58, 72. De Groot 41.39, 76. Mutsaars 43.31. Scandiano. Internationale wieler week Coppi-Bartali. Derde etappe, pmilia - Scandiano: 1 d'Amore (Ita) 175,5 km in 4.22.06, 2. Svorada (Tsj), 3. Trenti (Ita), 4. Salomo- ne (Ita), 5. Chicci (Ita), 6. Zanotti (Ita). Algemeen klassement: 1. Celestino (Ita) 12.50.37, 2. Figueras (Ita) 0.05, 3. Bertagnoli (Ita) 0.10, 4. Noe (Ita) 0.11, 5. Pellizotti (Ita), 6. Mazzanti (Ita) 0.14. Caen. Ronde van Normandië. Vijfde etappe, ploegentijdrit Fiers - Domfront: 1. Rabobank beloftenteam (Ned) 19,5 km in 21.32 (gem. 54,329 km/uur), 2. CCC (Pol) op 0.30, 3. Perutni- na Ptuj (Slw) 1.06, 4. Rusland 1.08, 5 Auber 93 (Fra) 1.13. Zesde etappe, Domfront - St. Hilai- re-du-Harcouèt: 1 Roberts (Aus) 85 km in 1.51.24, 2. Mahoric (Slw), 3. Mark ov (Rus) 0.19, 4. Stoyanov (Bul), 5. Oli vier (Fra). Algemeen klassement: 1. Thomas Dekker (Ned) 17.33.07, 2. Posthuma (Ned) 0.13, 3. Delarue (Fra) 0 35. 4 Woj- tas (Pol), 5. Vorganov (Rus) 0,42 Salamanca. Ronde van Castilla y Leon, vrouwen. Derde etappe, Zamora - Salamanca. 1 Melchers (Nedl 104,3 km in 2.45.23, 2. Duster (Dui) op 1.49, 3. Bates (Ausl, 4. Carrian (Aus), 5. Longhin (Ita), 6. Kiesanowski (NZe), 11. Mansveld, 13 Gunnewijk, 16. Grimberg, 19. De Goe de, 22. Van der Zee. Eindklassement: 1. Melchers 7.42.14, 2 Bates 1.32, 3. Van der Zee, 4. Longhin 1.49, 5. Bronzini (Ita), 6. Bravo (Spa). 12. Gunnewijk, 16. Grimberg, 20. Mans veld, 21. De Goede. E2333 Eindhoven. Dutch Open Swim Cup, finales. Mannen. 200 vrij: 1. Van den Hoogen- band (PSV) 1.46,92, 2, Manganas (Gri) 1.50,43, 3. Kokkodis (Gri) 1.53,44. 100 rug: 1. Zastrow (PSV) 57,15, 2 Keetman (DWK-XCESS) 58,19, 3. Tam- minga (PSV) 59,89 200 school: 1 Van Valkengoed (De Dolfijn SPAX) 2.17,87, 2. De Wildt (PSV) 2.23,41, 3. Van Rooden (PSV) 2.33,28. 50 vlinder: 1Foster (Eng) 24,36, 2. Kei zer (PSV) 24,48, 3. Holst (De Dolfijn SPAX) 24,65. Vrouwen. 400 vrij: 1. Dimoschaki (Gri) 4.16,01, 2. Lymperta (Gri) 4.17,38, 3 Veldhuis (De Whee) 4.23,84. 50 school: 1. Van Valkengoed (De Dol fijn SPAX) 34,92, 2. Van Vulpen (PSV) 35,20, 3. Balvers (SBC2000) 36,21 100 vlinder: 1. Groot (De Dolfijn SPAX) 1.00,31, 2. Scheepbouwer (De Whee) 1 03,80, 3. Jansen (VZC Veenen- daal) 1.11,90. 200 wissel: 1 Te Pas (VZC Veenen- daal) 2.31,47, 2. Boersen (VZC Veenen- daal) 2.31,77. 3. Koert (MNC Dordrecht) 2.32,50. BRUSSEL - Ajacied Jelle van Damme en Feyenoorder Thomas Buffel zijn door de Belgische bondscoach Aime Antheunis op geroepen voor de vriendschappe lijke interland tegen Duitsland. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 71