Op zoek naar eei PZC Kleintjesmarkt I Vos chauffeur Vrijburgbad advocaat-stagiaires kandidaat-notarissen teamleider PZC W6 .n) HAANS «BEIJSENS internationaal Facilitair Manager internationale chauffeurs Logistics Vakantiemedewerker/ster receptie-medewerker (m/v) <2SS> J. KNIERIEM B.V. - GOES meewerkend voorman m/v Zorggroep Ganzestad zaterdag 27 maart 2004 Dagblad PZC kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www. pzc.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kost u als particulier maar 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in PZC. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.pzc.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht. GELD VERDIENEN? Potentieel inkomen 55.000,-. Hanco, internationaal marktleider op het gebied van geldautomaten introduceert een uniek en bewezen concept in Nederland. Wij zoeken ondernemende verkopers met minimaal.twee jaar verkoopervaring. Verdien geld per ver kochte geldautomaat plus extra inkomen per transactie. Wij verzorgen professionele training en ondersteuning. Interesse? Bel tijdens kantooruren 026-3764528 of mail naar info@hancoatm.nl. Voor meer informatie over Hanco, www.hancoatm.nl Haans Beijsens Advocaten en Notarissen is een gestaag groeiende organisatie waar binnen momenteel 22 advocaten en 5 (kandidaat-) notarissen samenwerken en gespecialiseerde diensten verlenen. Met vestigingen in Roosendaal, Bergen op Zoom en Middelburg heeft het kantoor een stevige plaats in West-Brabant en Zeeland verworven. Het kantoor kent een drukke en gevarieerde praktijk, met een evenwichtige mix van zakelijke en particuliere cliënten. In verband met de groei van onze praktijk zijn wij voor alle vestigingen op zoek naar Voor de secties - personen- en familierecht - ondernemingsrecht Voor de vestiging te Roosendaal zijn wij op zoek naar Voor de algemene praktijk, met de mogelijkheid tot specialiseren. Wij vragen juristen die - resultaat gericht zijn - het prettig vinden hard te werken maar een goede sfeer ook belangrijk vinden - graag werken bij een succesvol kantoor. Wij bieden - een uitdagende en zelfstandige functie binnen een zeer professionele organisatie - uitstekende arbeidsvoorwaarden en een goed toekomstperspectief - een aangename woon- en werkomgeving - ruimte voor persoonlijke ontwikkeling op verschillende gebieden Uw schriftelijke reactie met c.v. en studieresultaten kunt u richten aan Haans Beijsens Advocaten en Notarissen, Postbus 69,4700 AB Roosendaal t.a.v.mw E.van Hees-Ravesloot, office manager. Tevens kunnen bij mw Van Hees-Ravesloot telefonisch inlichtingen worden ingewonnen.Tel. 0165-592068. ADVOCATEN EN NOTARISSEN zoekt: reactie: postbus 14, 4413 ZG Krabbendijke tel. 0113 - 501 478, minnaard@mostert-gToap.com Pontes Scholengroep bestaat uit twee brede scholengemeenschappen: het Goese Lyceum in Goes (1750 leerlingen) en Pieter Zeeman in Zierikzee (1050 leerlingen). Pontes Pieter Zeeman zoekt een voor een weektaak van 0,6 fte De facilitair manager werkt onder verantwoordelijkheid van de rector. Functie-inhoud De Facilitair manager is verantwoordelijk voor: beheer en onderhoud van de gebouwen; beveiliging en schoonmaak van de gebouwen; onderhouden van contacten met de gemeente Schouwen-Duiveland en geeft leiding aan de onderwijs ondersteunende medewerkers (receptie, schoonmaak, onderhoud, kantinebeheer e.d.). Functie-eisen goede kennis van wet- en regelgeving t.a.v. ARBO, huisvesting, beheer en onderhoud van schoolgebouwen; goede kennis van bouwkundige zaken; goede kennis van de technische installaties binnen de gebouwen; vaardigheid in het voeren van overleg met externe instanties; leidinggevende vaardigheden. Opleidingseisen: hbo-opleiding, bij voorkeur facilitair management. Honorering vindt plaats in schaal 8 volgens de functiewaardering V.O. (max. 2705,- bpm). Indiensttreding in overleg, doch zo spoedig mogelijk. Pieter Zeeman biedt moderne arbeidsvoorwaarden, een ambitieuze en lerende organisatie als werkomgeving en betrokken collega's. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot W. Haverkamp, rector, tel. 0111-415751. Uw sollicitatie kunt u vóór 7 april sturen naar W. Haverkamp, Postbus 225, 4300 AE Zierikzee. De gesprekken zullen in week 16 plaatsvinden. Het succes van Vos Logistics Breukelen B.V. vertaalt zich in een groeiende vraag naar onze diensten Daarom zijn wij op zoek naar: voor volumecombinaties met wissellaadbakken rijdend in de Benelux, Duitsland, Frankrijk en Engeland. Geen weekenden Geïnteresseerd? U kunt uw sollicitatiebrief met cv richten aan: Vos Logistics Breukelen B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 24, 3620 AA Breukelen of u kunt telefoneren naar: 0346-269211 Wie wil de zaterdagen en een deel van de zomer komen helpen in onze watersportwinkel? We zoeken iemand vanaf 16 jaar, die beschikt over eigen vervoer en voldoende talenkennis heeft. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar: Delta Yacht Jachthavenweg 1 4486 CZ Colijnsplaat of E-mail naar: i nf o deltyacht.com Wij zijn op zoek naar een voor minimaal 8 uur per week. Ben jij klantvriendelijk flexibel inzetbaar ('s morgens vanaf 6.30 uur en 's avonds tot 22.00 uur) bereid ook in het weekend te werken stressbestendig tussen de 25 en 45 jaar handig met de computer (Word en Excel) iemand die van aanpakken weet Aarzel dan niet om ons een brief te schrijven! Stuur je brief voor 1 april a.s. naar: Optisport Vlissingen - Middelburg B.V. t.a.v. Ingrid Jongepier Sportweg 2 4387 PM Vlissingen Heb je vragen of wil je meer over deze functie weten? Ons emailadres is vrijburabad@ODtisDort.nl Exploitaties Een oodf idMl vwi dt 0nW fc*. I is een dynamisch productiebedrijf. Wij zijn landelijk toeleverancier van kentekenplaten, kentekenplaattoe- behoren, verkeers- en tekstborden, voertuigenmarke ringen en spuitgietartikelen aan de automaterialen- handel, groothandel en industrie. Wij werken met een hecht team van ca. 25 personen. Wij zijn op zoek naar een de werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: meeproduceren van verkeers- en reclameborden snijden van teksten en afbeeldingen op een computergestuurde plotter i.o.m. de directie coördineren van de productie wij zoeken iemand met: MBO werk en denkniveau leidinggevende capaciteiten communicatief en sociaal vaardig goede planningsvaardigheid en de geschiktheid om onder tijddruk te werken uitstekende fijne motoriek i.v.m. de aard van veel proaucten Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wij bieden u een functie met een grote mate van zelf standigheid binnen een hecht team van medewerkers. Gezien de samenstelling van ons team gaat de voor keur uit naar iemand met een positief christelijke levensovertuiging. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Directie J. Knieriem B.V., A. Fokkerstraat 20 4462 ET Goes. Zorggroep Ganzestad bestaat uit de zorgcentra Gasthuis en Randhof, beiden gelegen in Goes. De zorggroep wil - in samenwerking met zorginstellingen in de regio - opkomen voor de best mogelijke ouderenzorg. We streven daarbij naar een kwalitatief hoogwaardig zorg- product dat voldoet aan de reële wensen van de oudere van deze tijd. De wensen en behoeften van de cliënt staan in de missie van zorggroep Ganzestad centraal. Daarnaast streeft de zorggroep ook naar een zo groot mogelijke zelfstandigheid van cliënten onder het motto: "Zelf zolang het kan, zorg zodra het moet". Binnen de zorggroep is de beschikking over verzorgingshuiszorg, een ver- pleegunit, dagverzorging, aanvullende verpleeghuiszorg, aanvullende psychiatrische zorg, tijdelijke opname, personenalarmering, open tafel project en serviceabonnementen. De zorgcentra Ter Valcke, Ter Weel, Gasthuis en Randhof vormen samen de thuiszorgorganisatie Woonzorg Bevelanden. Hierdoor is het mogelijk om vanuit een wijkgerichte aanpak alle vormen van thuiszorg, verzor gingshuis - en verpleeghuiszorg te leveren bij de cliënt thuis. mobiliteitscentrum voor zorg en welzijn in Zeeland: www.zz.nl In verband met een ontstane vacature zijn wij voor één van de twee teams, op de locatie Gasthuis, op zoek naar een enthousiast voor 28 uur per week UW WERK ALS TEAMLEIDER De twee intramurale zorgafdelingen worden elk aangestuurd door een teamleider. Op elke zorgafdeling wonen 45 cliënten De medewerkenden werken als contactverzorgende. Enerzijds zijn de teamleiders actief aanwezig op de afdeling anderzijds coachen zij de medewerkenden. Voor de cliënten wordt gewerkt met een individueel, geautomatiseerd zorgplan De verantwoordelijkheid voor een juiste afstemming van het zorgplan ligt bij de teamleiders. De teamleiders zijn zeer betrokken bij de directe zorg- en dienstverlening aan onze cliënten. Om bovenstaande taken goed te kunnen realiseren verdiept u zich voortdurend in de belevingswereld van de ouderen en medewerkenden. In deze boeiende en zelfstandige functie worden hoge eisen aan u gesteld. Bent u die enthousiaste teamplayer die kiest voor het harmonie model bij het coachen van de medewerkenden? Dan nodigen wij u uit een brief te schrijven! UW BAGAGE diploma verzorgende niveau 3 IG, niveau 4 of niveau 5 ervaring in coachend leidinggeven leeftijd bij voorkeur tussen de 30 - 45 jaar goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden kennis van en ervaring met geautomatiseerde zorgplannen ONS AANBOD De functie zal conform de CAO verpleeg- en verzorgings huizen worden gewaardeerd volgens FWG 45. De aanstelling is vooralsnog voor de duur van één jaar. UW REACTIE Nadere inlichtingen krijgt u van Wilko Clarijs, locatiemanager Telefonisch bereikbaar tussen 9.00 uur en 12.00 uur op te 0113-214210. Onze zorgvisie en beleidsplan zijn op aanvraag beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan. Personeelszaken Zorggroep Ganzestad, p/a Viazorg, Post "s 293, 4460 AR Goes. In de selectieprocedure zal ook onze lokae cliëntenraad worden betrokken. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 14 en 15 april en eventueel in week 17. Geen aquiwbe!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 34