ZOT PZC 26. Systeemspecialist proefveldmedewerkers m/v y au" (aankomend) medewerker PSA m/v Roosendaal enthousiaste leerkrachten De Kroevendonk. zaterdag 27 maart 2004 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. De afdeling IT-services is verantwoordelijk voor het beschikbaar stellen van de diverse geautomatiseerde systemen en infrastructuur. De afdeling, gevestigd in Middelburg, is verdeeld in de groepen IT-support, IT-operations en Systeemspecialisten. Voor de laatste groep zoeken wij versterking voor Oracle en SAP en zijn wij, voor de periode van twee jaar, op zoek naar een fulltime systeemspecialist. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het doen van voorstellen voor verbeteringen in de IT-infrastructuur en het implementeren hiervan. - Het oplossen van tweedelijns problemen op een bepaald aandachtsgebied. - Aansturen van werkzaamheden van externe partijen. - Deelnemen aan projecten. - Deelnemen aan een storingswachtdienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij van je: - Een afgeronde opleiding hbo-informatica of hbo met relevante specialisaties. - Minimaal 3 jaar ervaring als Oracle DBA of SAP technisch specialist. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Creativiteit, oplossingsgerichtheid, flexibiliteit en stressbestendigheid. - Bereidheid tot het volgen van vakinhoudelijke cursussen. - Kennis van ITIL processen is een pre. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. -Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.235,— bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over deze functie dan kun je contact opnemen met Hans de Moor, chef IT-services, telefoonnummer (0118) 88 26 33. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. ADVANTA Advanta is een toonaangevende onderneming in de mondiale zaaizaadindustrie. Tot onze kernactiviteiten behoren de veredeling, productie en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame leeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde research- p rog ra min a 's. Met 2.500 medewerkers en werkmaatschap pijen in meer dan twintig landen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië realiseren wij een jaaromzet van ruim 400 miljoen euro. Onze zaaizaden worden verkocht onder toonaangevende merken als Advanta. Garst, VanderHave, Pacific Seeds, Mommersteeg en SES. Het hoofdkantoor is gevestigd in Kapelle, Nederland. www.advantaseeds.nl In Rilland, in het zuidwesten van Nederland, beschikt Advanta over een uiterst modem onderzoekscentrum voor plantenveredeling. Zo'n 125 mensen werken hier in kantoren, laboratoria, computergestuurde groeikamers, kassen en proefvelden aan de ontwikkeling van zaaizaden met bijzondere toegevoegde waarde voor de agrarische productieketen. De afdeling Proefvelddienst heeft plaats voor twee enthousiaste Uw functie U voert werkzaamheden uit die voortvloeien uit onze veredelingsprogramma's in landbouwgewassen. Afhankelijk van seizoen en programma werkt u in kassen, in het veld of in daarvoor ingerichte werkruimtes. Het planten, zaaien en oogsten is in hoge mate gemechaniseerd en vindt plaats op het kweekbedrijf in Rilland, Moerstraten en op andere locaties binnen Nederland en Europa. In voorkomende gevallen bent u bereid om enkele dagen tot een week van huis te zijn. Uw profiel U heeft een agrarische LBO/MBO-opleiding en bent bekend met werkzaamheden in de land- of tuinbouw, li heeft een groot verantwoordelijkheidsgevoel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren. U heeft aanleg voor nauwkeurig werken. Naast uw gevoel voor planten en plantmateriaal is de omgang met machines u niet vreemd. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 14420 AA Kapelle. Mailen kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer A.B. Blok, hoofd Proefvelddienst, tel. 0113 - 55 71 00. Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge BV te Goes is al ruim 50 jaar een begrip in de bouwwereld. Het bedrijf is groeiende en actief in alle sectoren van de bouwnijverheid in geheel Zeeland. Er zijn ca. 50 medewerkers werkzaam bij ons bedrijf dat zich kenmerkt door een sociale en prettige werksfeer. Kwaliteit van het geleverde product en een goede nazorg staan bij ons hoog in het vaandel. Meer informatie vindt u op: www. j vandel inde. nl POLITIE KEURMERK VEILIG WONEN Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. Wegens het bereiken van de VUT gerechtigde leeftijd van één van onze medewerkers zijn wij op korte termijn op zoek naar een ALLROUND MEDEWERKER SERVICEDIENST U verwerkt de kleinere opdrachten binnen ons bedrijf, welke zeer veelzijdig van aard kunnen zijn. U beschikt over ervaring om, naast het timmerwerk, ook kleine werkzaamheden op het gebied van loodgieterswerk, stuc- en tegelwerk uit te kunnen voeren. Omdat wij ook gecertificeerd zijn, voor het aanbrengen van inbraakwerend hang- en sluitwerk volgens de eisen van het PKM, wordt het volgen van een cursus hiervoor verplicht gesteld. Verder verwachten wij een grote mate van eigen verantwoordelijk heid met daarbij een flexibele klant gerichte instelling. U heeft tij dens uw werk, de beschikking over een compleet ingerichte bus. Naast een aantal goede secundaire arbeidsvoorwaarden vindt de beloning plaats conform de eisen van de CAO Bouwbedrijf. Informatie en sollicitatie: Voor vragen kunt u contact opnemen met Marco van de Linde (0113-221040). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u z.s.m. richten aan: Bouwbedrijf J. v. d. Linde Kloetinge BV Postbus 184 4460 AD Goes of e-mail: info@ivandelinde.nl ZEEUWS CONSULTATIEBUREAU VOOR ALCOHOL EN DRUGS Het Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD) houdt zich al 48 jaar bezig met verslavingsproblematiek en heeft vier hoofdtaken: hulpverlening, reclassering, preventie en consultatie. De bezetting bestaat uit 50 medewerkers, verdeeld over vijf vestigingen in Zeeland.In de regio Walcheren worden de werkzaamheden verricht vanuit de vestigingen in Middelburg en Vlissingen Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij per direct een RECLASSERINGSWERKER m/v Standplaats Middelburg (32 uur, 0,89 fte) De functie De reclasseringswerker die wij zoeken maakt deel uit van het reclasseringsteam en verricht voor 18 uur extramuraal reclasseringswerk. U kunt werken met drang. Drang betekent dat de cliënt kan kiezen tussen het volgen van een zorgaanbod dan wel het vervolgen van het strafrechterlijk proces. U houdt zich bezig met het geven van informatie en advies, consulten, het motiveren van reclassenten, het opstellen van plannen van aanpak, alsmede het uitbrengen van advies- en voor lichtingsrapporten. het houden van intakegesprekken met reclassenten die van het verslavingsaanbod gebruik willen maken en met de uitvoering van diverse reïnte gratieprogramma's, leerstraffen en werkstraffen. Voor 14 uur bestaat de functie uit invulling geven aan het behandel- en begelei- dingsaanbod van cliënten met verslavingsproblematiek, die gedetineerd zijn in PI de Torentijd te Middelburg. Uw profiel U bent in het bezit van het diploma Hbo mw of gelijkwaardig. Kennis van Windows software (onder andere Word, Excel) is gewenst. Kennis en ervaring in het omgaan met het computergestuurde Cliënt Volg Systeem (C.V.S.) en User is een pre. Dat geldt ook indien u kennis heeft van de sociale kaart van Zeeland, en/of van de verslavingsreclassering c.q.verslavingszorg. U kunt zowel in team verband als zelfstandig goed functioneren. Hel werken met verslaafden spreekt u aan. Belangstelling voor de vakinhoudelijke ontwikkeling spreekt voor zich. U bent in hel bezit van een rijbewijs en heeft de beschikking over een auto. Wegens het vertrek van een van onze medewerkers vragen wij per direct een MAATSCHAPPELIJK WERKER m/v Standplaats Middelburg, (16 uur, 0,44 fte) De functie De maatschappelijk werker maakt deel uit van het methadonteam. Hij/zij levert een bijdrage aan het motiveren van harddruggebruikende cliënten tot (gedrags)verandering. Het bieden van hulp en steun aan de omgeving en diverse instellingen behoort ook tot de taken evenals registratie. De werkzaamheden worden in multidisciplinair teamverband verricht. Uw profiel U bent in het bezit van het diploma Hbo mw of gelijkwaardig. Kennis van Windows software (onder andere Word, Excel) is gewenst. Ervaring in de (ambu lante) verslavingszorg of in een vergelijkbare werkomgeving is gewenst.Van belang is ervaring met moeilijke en moeizame begeleidingsprocessen. U beschikt over een hoge mate van flexibiliteit, gekoppeld aan het vermogen om te gaan met problematische en crisissituaties. Een hoge frustratietolerantie en affiniteit met het werken met de doelgroep zijn gewenst. Belangstelling voor de vakinhoudelij ke ontwikkeling van het werk spreekt voor zich. U bent in het bezit van een rijbe wijs en heeft de beschikking over een auto. Ons aanbod U krijgt een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris bedraagt minimaal 1.774 en maximaal 2.936 bij een volledige werkweek, conform functiegroep 50 van de CAO GGZ. U kunt doorgroeien naar een seniorfunctie. Een seniorfunctie is gewaardeerd in functiegroep 55 (minimaal 2.039 en maximaal 3.298 bij een volledige werkweek). U kunt rekenen op een enthousiaste, betrokken en creatieve werkomgeving. U krijgt ruimte voor deskundigheidsbevordering. Interesse? Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer R.J.S. De Wan, operationeel verantwoordelijke verslavingsreclassering, telefoon 0118 637320 of mevrouw C. Y.Davidse, stafmedewerker algemene zaken, telefoon 0118 637640. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u binnen veertien dagen sturen naar drs.J.T. van den Broek, directeur van het ZCAD, Postbus 85,4330 AB Middelburg, of per mail aan personeelszaken@zcad.nl Dienstverlening Onderwijs Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met negen ves tigingen in Nederland, te weten: Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede, Den Haag, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. Dyade verzorgt de financiële en de personeels- en salarisadminis tratie voor scholen in heel Nederland. Dyade biedt daarnaast besturen en schoolleiding (beleidsmatige) ondersteuning bij bestuurlijke- en managementtaken, onder andere op het terrein van financiën, materiële zaken, juridische zaken, personeel, conflicthantering, fusiebegeleiding, huisvesting en schoolautomatisering. Dyade is een grote, groeiende organisatie die zich onderscheidt in continuïteit, brede dienstverle ning en innovatie. Dyade heeft ruim 475 medewerkers. Dyade is aangesloten bij het ABP-pensioenfonds. Dyade, de dienstverlener voor onderwijsorganisaties! Ben je op zoek naar een uitdagende baan binnen een dienst verlenende organisatie? Ben je jong en enthousiast? Dan ben jij degene die we zoeken! We zoeken namelijk een voor een volledige weektaak Wat voor werkzaamheden kunnen we je bieden? Als (aankomend) medewerker verricht je werkzaamheden binnen de afdeling Administratieve Dienstverlening (FA/PSA), waarbij het accent ligt bij de Personeels- en Salarisadministratie. Aan welke eisen moet je voldoen? Voor deze functie stellen we als eis dat je een administratieve opleiding hebt op tenminste MEAO-niveau (bedrijfsadministratie) en zo mogelijk enige ervaring hebt opgedaan, bij voorkeur in personeels- en salarisadministratie. Minstens zo belangrijk is dat je: - klantgericht en flexibel bent; - accuraat bent; - een goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsbesef hebt; - goed in teamverband kunt werken. Wat kun je verdienen? Je wordt ingeschaald binnen het functie- en loongebouw van Dyade afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het maximaal te bereiken salaris in deze functie is 2.167,00 per maand. Hoe kun je reageren? Heb je belangstelling en denk je aan ons profiel te kunnen beant woorden? Schroom dan niet om te solliciteren. Je kunt ook eerst nog nadere informatie over de functie verkrijgen bij de heer J. Melse, hoofd van de afdeling, via e-mail (jaap.melse@dyade.nl) of telefonisch (0118-611159). Je sollicitatie kun je vóór 7 april a.s. sturen naar Dyade Dienstverlening Onderwijs, t.a.v. de directeur, Dam 10, 4331 GJ Middelburg, onder vermelding van "vacature 20041' op de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Roosendaal zoekt per 01 -08-2004 voor haar basisschool De Kroevendonk is de enige prot. chr. basis school in Roosendaal. Op dit moment bezoeken ongeveer 200 leerlingen onze school. De zorg voor de kinderen wordt gedragen door een team van 15 mensen. Wij vinden het belangrijk dat kinderen en personeel met plezier naar school gaan. Op De Kroevendonk kiezen we voor een adaptieve aanpak en staat leerlingenzorg hoog in het vaandel; ieder kind is immers uniek. We kunnen weer twee groepsleerkrachten een baan aanbieden op onze school! a. de bovenbouwgroep 6 (wtf 1,0) b. de bovenbouw, met name groep 7 (wtf 0,6240) Ben jij een leerkracht die onderwijs geven een prachtig vak vindt? Zie jij een uitdaging in het omgaan met verschillen tussen leerlingen in een groep? Werk jij graag samen met collega's en ouders? Onderschrijf jij van harte de identiteit van onze school en wil je deze ook concreet vormgeven? Solliciteer dan naar één van bovengenoemde functies. Geef in je solli citatie duidelijk aan naar welke functie je solliciteert. Informatie over onze school is ook te vinden op onze homepage: www.kroevendonk.nl Voor inlichtingen kun je bellen met de directeur van de school, dhr. T. Dekker, tel. 0165-541809 (school) of 0165-568896 (privé). Sollicitaties kun je t/m zaterdag 10 april richten aan het bestuur van de Vereniging, t.a.v. dhr. J. C. M. Markx, Langdonk 39, 4707 TG Roosendaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 26