Spurters sluiten waterdicht pact Kicken op de beste knock-out PZC Afsplitsing dreigt in de dartswereld ,23 Iiirsipuu gunt de overwinning aan Ludovic Capelle in Dwars door Vlaanderen Vasseur favoriet Oostburg Iriebanders uitslagen Venhuizen niet verder op WK Vierde zege van karters 't Frietuus agenda donderdag 25 maart 2004 ,or Frits Bakker fAKEGEM - Twee sprinters ,<een combine aangaan, dat is „n zeldzaamheid in de koers. Belg Ludovic Capelle kreeg Meren in de finale van Dwars ^Vlaanderen vrij spel van man die nog veel sneller is hij. Jaan Kirsipuu hield in kopgroep van vijf de benen •il.ioen Capelle kort voor de fi- gh op de vlucht sloeg. t oaci had een diepere achter ma- ..Wij zijn vrienden voor C- leven", verklaarde Capelle Hzeldzame één-tweetje tussen spurters. De 28-jarige Belg j2S in massaspurts tot twee ar geleden gangmaker van jfcspuu bij de Franse ploeg iG2R. Het was een ideale tan- gn* die onder meer in Tour- ÖOSTBURG - Wanneer Remy Vasseur uit Vlissingen zijn eind- sgevan vorig jaar in het zwem- loopcircuit wil prolongeren dan ui hij zondag in Oostburg in ie- jögeval moeten winnen. :i kans dat Vasseur in Oost- _-g wint is groot omdat zijn rmotste coneurrent, de Belg ienis Devriendt, de wedstrijd azich voorbij laat gaan. lasser Vasseur in Oostburg rat en Devriendt de finale op -.tede Paasdag in Kapelle, dan •an ze precies gelijk omdat de Kte vier resultaten tellen. In 2;geval telt de laatste onderlin- s confrontatie. ijs zwemmen wordt gehouden het snelle bad van sportcen tra de Eenhoorn. Programma: 11,15 uur: 1000 m zwemmen en li km lopen, 14.45 uur: 250 m stemmen, 2.5 km lopen jeugd 500 m zwemmen en 5 km lo pen vrouwen, 15.15 uur: 500 m aemmen en 5 km lopen man- Sterke start van Delta/Ockenburg loorJoop van den Oudenhoven etappes twee keer winst oplever de voor Kirsipuu. De kleine, geblokte Est rijdt nu nog in Franse dienst, Capelle heeft een stap terug moeten doen. Het Belgische Landbouw krediet, ondanks de uitspattin gen van Ludo Dierckxsens een tweederangsploeg, heeft de spur ter maar wat graag ingelijfd. En Capelle betaalt minstens één keer per jaar terug. Vorig jaar in de Scheldeprijs, gisteren in de semi-klassieker Dwars door Vlaanderen. Met vijf man ging de finale in, nadat een kopgroep van twaalf met Karsten Kroon, Servais Knaven en Bram Tan kink op de laatste heuvels uit el kaar was geslagen. De Belg Bruylandts en de Fransman Pen- colé hadden zich al lang uitge put in zinloze demarrages, toen de slag werd gemaakt. ,,Ik had kunnen wachten op de sprint, die Kirsipuu had gewon nen, maar ik wist dat hij mij de ze overwinning zou gunnen", zei Capelle op het podium in Wa- regem. En zo muisde de Belg er uit, op anderhalve kilometer van de streep. Dave Bruylandts keek verdwaasd om zich heen, Pencolé had geen kracht meer over, de Britse kampioen Roger Hammond had zijn kruit ver schoten en de uitgekookte Kirsi puu reed met een glimlach mee naar de finish. Hij won er de sprint voor de tweede plaats, met een goedkeurend knikje naar zijn Belgische boezem vriend. Twee sprinters met de zelfde levensstijl, dat heeft ze tot elkaar gebracht in de tijd dat ze nog ploegmaats waren. .,Ik ben geen Zabel, die van de eerste tot de laatste dag van het jaar voor het wielrennen leeft", bekent Capelle. „Als het zo eens uitkomt, dan leef ik niet op wa ter. En Kirsipuu houdt ook wel Er rust de laatste tijd geen zegen op de eindspurt van de Duitser Zabel. Hier wordt hij, in de Catalaanse Week, op de streep verslagen door Spanjaard Isaac Galvez. foto Albert Gea/Reuters 2GM0ND AAN ZEE - Het drie- «denteam van Delta/ Ocken- sighis de nationale bekerfina- 1 verrassend sterk begonnen. 3e strijd tegen Service Pack/'t Iipperijke, vooraf gezien als ift sleutelduel in de poule, 'frd een duidelijke 6-2-over- raning voor de Zeeuwse forma- itander die zondag in competitiewedstrijd al toon- !e minstens gelijkwaardig te 31), werd vooraf gevreesd. Voor- de match van Martin Spoor- ans tegen Valentijn werd met •org tegemoet gezien. Maar de ■deumjke Belg had geen bood- ~l aan angstgevoelens en liet azijn mannetje te staan, heerste set was er een om ver duwen uit te putten: 15-7 in 9 'anten. De tweede set verliep w Spoormans niet ongeluk kig. Op de beslissende momen- lachte Vrouwe Fortuna hem Spoormans sloeg on verbid s' toe, 15-12 na 12 beurten. Aderde set was soortgelijk en «au viel het lot in Spoormans •fed: 3-0. de andere tafel bevestigde fen Paul de Bruijn zijn goede *0-Tegen Jack Wijnen liet hij ?geen twijfel aan bestaan wie «betere was. Met 15-4 (5), 3-10 (9) en 15-11 (12) was de ze- f veiliggesteld en prijkte een dvennevan 1.730 voor hem op «bord. Opmars •ja de pauze zette Roland For- jdmme de opmars voort. Tegen Leppens een 2-0-voor- Png genomen. Beide keren b-ll in 10 omgangen. De zege •■as binnen, waardoor Leppens eer kon redden. JJord vier speelde Henk Ha- •wen zoals men de laatste we- j® gewoon is: wisselvallig. Na lain de eerste set voor Jef Phi- £0om volgde herstel in de twee- 9 beurten. In de set stopte de productie en saj ^nSt en PartH naar Desondanks waren er r*91 blije gezichten in het JjWwsekamp. jjfflet al een ïjzersterk begin Ockenburgh in het beker- «tcooi. gfeag wacht een tegenstan- "ftn een andere orde: Twen- j '.met Dick Jaspers, Marco T^hi- Tayfun Tasdemir en Ad «wtevaar. Fight Night is nog niets vergeleken bij Knock-out gala in Vlissingen door Frits Bakker VLISSINGEN - De onvervalste knock-out, daar gaat het om. Niet zo zeer om het winnen van een gevecht, maar om de voltreffer die bij de tegen stander in één klap het licht uitdoet. De mooiste, snelste knock-out, een flitsen de uithaal, een perfecte trap. „Zoals Mi ke Tyson dat kon doen, dat is super", glundert Hedwig Samson, de 47-jarige Middelburgse organisator van het Knock-out gala, dat zondag in Baskens- burg in Vlissingen wordt gehouden. Het toernooi, met in totaal een kleine veertig gevechten, is bedoeld als ver volg op de Fight Night, die in oktober in Vlissingen werd gehouden. „Ik heb in gespeeld op de vraag van het publiek", maakt Hedwig Samson duidelijk. „De reacties waren, dat er in die gevechten nog wel een tandje bij kan Het kan nog net iets spectaculairder, vinden de men sen. Dat wordt het, in het Knock-out ga la. Het publiek krijgt gevechten te zien in Muay Thai en Shooto die van het hoogste niveau zijn. Het wordt een avond waar bijna alles mag. Vooral shooto is enorm spectaculair. De tien jongens, die vijf partijen vechten, zijn stuk voor stuk professionele A-boksers. Die komen alleen voor de prijs die op de mooiste knock-out staat." Alleen de namen al. Siyar Bahadurza- da, bijgenaamd 'De killer' is een 22-ja- rig talent uit Ede. Zestien partijen heeft hij gevochten tot nu toe, allemaal ge wonnen op knock-out. „Hij is volgens insiders onverslaan baar", beweert Hedwig Samson. En toch is hij uitgedaagd voor een gevecht in Vlissingen, door de Brabander Na than Schouteren, bijgenaamd 'De sa tan'. Die professionele vechters komen zo wat uit het hele land. Samson: „We heb ben ze geselecteerd op klasse, maar ook gekeken of ze spectaculaire wedstrijden op hun naam hebben. Dat hebben ze al lemaal. Ze worden goed betaald om te komen, wij verwachten dat ze er een spetterend gala van maken." De opdracht is dubbel: winnen is be langrijk, zeker voor de vechters met een ongeslagen status, maar de mooiste knock-out levert een niet onaantrekke lijke premie op. „Hoe sneller een tegen stander gestrekt naar de mat gaat, hoe meer kans op de prijs", legt Samson uit. „En reken maar dat ze daar allemaal op uit zijn." Het Knock-out gala wordt op wedstrijd niveau in twee disciplines afgewerkt. Muay Thai is de net iets minder specta culaire variant op Shooto. Hedwig Samson: „Maar het is wel de hardste vorm van de bokssport, want ook bij Muay Thai mag bijna alles. Met de knie ën trappen, met de voet vooruit, bok sen, slaan. Alleen bij de nieuwelingen zijn er grenzen, maar de A-klassers mo gen bijvoorbeeld ook met de knie naar het hoofd trappen." Shooto, een combinatie van het ouder wetse boksen, judo en jiu-jitsu, zal het publiek nog meer op de banken breng en. Samson: „Het zijn verwoestende ge vechten, waarbij vooral de wurggrepen op de grond een sterk wapen zijn om een partij te beslissen." De jury, die uit twee Japanners en vier Nederlanders bestaat, zal de handen nog vol hebben en uiteindelijk moeten beslissen wie de mooiste knock-out op zijn naam krijgt. Voor elke discipline is een prijs uitgeloofd. Drie broers Hedwig Samson, die vroeger zelf de sportschool Samsons health centre be heerde, weet op voorhand al dat het ga la zal aanslaan. „Het is een sport die in Zeeland enorm is gegroeid sinds de Fight Night wordt georganiseerd. We hebben in de sportscholen in Vlissin gen, Middelburg en Temeuzen al vier keer zo veel vechters als twee jaar gele den. De meesten hebben zich ook aange meld om zondag mee te doen" De Zeeuwse inbreng is indrukwekkend: 29 deelnemers komen in actie in het Muay Thai-vechten. De drie broers Zarin (Ghaled, Ghattiz en Wais) zijn de bekendsten. Ghaled is trainer in zijn ei gen sportschool. Hij en zijn twee broers kwamen als grote winnaars uit de strijd in de laatste Fight Night in Baskens- burg. Veel wordt ook verwacht van de 22-jarige Annefried Schaier. Samson: „Ze wordt in de sportschool de vrouwe lijke Mike Tyson genoemd, een meisje dat nergens voor terugdeinst. Maar het mooie is, dat ze zondag ook zo'n tegen standster krijgt. Dat wordt een topge- vecht." Het gala, dat zondagmiddag om vijf uur begint en tot elf uur duurt, wordt tus sen de wedstrijden opgesierd met de monstraties. De drievoudige Miss Olym- pia, Juliëtte Bergman, is een van de pu bliekstrekkers. Zij geeft een show sa men met de dames van de Miss World Figure competition. Hedwig Samson, organisator van het gala, omringd door Melanie van Zweden (links), Sanne van der Schoot (midden) en Annfrid Schaier (rechts)foto Lex de Meester van het leven na de koers. Deze winter ben ik twee weken bij hem geweest, om de geest te ver zetten." De in Namen (Wallo nië) geboren Capelle heeft niet de sprintkracht van Kirsipuu. „Dat komt door die machtige be nen van hem." Maar er zijn van die dagen dat de Belg zichzelf overtreft, zoals twee jaar gele den in het kampioenschap van zijn land. En zoals vorig jaar in de Scheldeprijs. „Het zijn altijd toevalstreffers, zeggen de Bel gen, als ik win. Ik maak me er niet druk om. Dit is maar een be gin, mijn beste jaren komen nog." Dat hij in Dwars door Vlaande ren, over bekende klimmen als de Berendries, de Valkenberg, de Kwaremont en de Patersberg vrij spel kreeg met elf andere vluchters, daar werd na afloop nog lang over nagepraat. De gro te ploegen (Quick Step, Rabo bank en Lotto/Domo) werden nagewezen voor hun domme koerstactiek. De Rabo's gokten te lang op Kar sten Kroon, die wel voorin zat, maar niet de renner is die het kan afmaken in zo'n finale. Tom Boonen, kopman bij Quick Step, miste zelf de slag en besefte te laat dat de kopgroep (met de ploegmaats Knaven en Tan kink) buiten schot was. En Lot to, dat Nico Eeckhout in de kop groep had, voelde er ook al niet veel voor om mee te doen in de jacht op de leiders. Die laksheid werd in Waregem simpel afge straft. Door twee sprinters die elkaar eeuwige vriendschap heb ben beloofd. Catalaanse Week De Spaanse wielrenner Isaac Galvez won gisteren de derde etappe van de Catalaanse Week. De rit ging over 159,5 kilometer tussen Castello de Empuries en Montcada i Reixac. In het algemeen klassement nam de Spanjaard Miguel Angel Martin Perdiguero de leiding. Hij verdrong de Zwitser Beat Zberg van de eerste plaats. door Bauke Boersma GOES/DEN HAAG - De natio nale dartsfederatie (NDE) dreigt in twee kampen uiteen te vallen. Voor zaterdag heeft het bestuur van de NDF een buiten gewone ledenvergadering uitge schreven, waarin de 26 afdelin gen wordt gevraagd spijkers met koppen te slaan over het voornemen de federatie om te vormen tot NDB (nationale dartsbond). Maar volgens de Zeeuwse dartsfederatie zijn veel afdelingen tegen. ..En dat kan betekenen dat er in de Nederlandse dartswereld een afsplitsing komt", zegt Jürgen Dingemanse, woordvoerder van de Zeeuwse Darts Federatie. „Dat sommige afdelingen mee gaan in de nieuw te vormen NDB en andere op de dezelfde voet verder gaan." Grootste ob stakel voor veel afdelingen is volgens Dingemanse de contri butieverhoging van 300 procent waarmee de overstap van NDF naar NDB gepaard gaat. „De contributie per lid bedraagt nu 25 euro per jaar. Niet veel, maar daarom is de sport ook zo laag drempelig. En dat bedrag ineens opschroeven naar 75 euro is nog al wat." Ook omdat het extra geld dat met de contributiever hoging vrijkomt, niet terug vloeit naar de sport zelf. „We zien er geen cent van terug. Al les gaat zitten in bestuurlijke, organisatorische zaken en derge lijke. En in de verhuizing van het bondsbureau van Den Haag naar Nieuwegein." Eén van de boosdoeners achter het plan is volgens Dingemanse het NOCNSF. Die erkent darts niet als sport, waardoor de sub sidiestroom vanaf 2005 stopt en een topper als de Vlissingse Karin Krappen zichzelf volledig moet zien te bedruipen, maar wil volgens de woordvoerder van de ZDF wel profiteren van het grote aantal leden (300.000) van de NDF. „Het is een politiek spel", stelt Dingemanse. „NOCNSF wil van uit Den Haag zelf wel de nodige subsidies opstrijken, maar daar voor is het nodig dat de federa tie een bond wordt. Dus probe- 1 ren ze dat over de rug van 300.000 darters te doen." Het wezenlijke verschil tussen een federatie en een bond is dat een bond minder vrijblijvend ge- organiseerd is. Dat zal niet luk ken, denkt Dingemanse. „Onze voorzitter Carl Lucassen heeft al contact gehad met veertien 1 andere afdelingen. En daarvan zijn er twaalf net als wij tegen. Het moet dus raar lopen, wil het plan door een meerderheid goed gekeurd worden. En dan bestaat de kans dat de paar afdelingen die wellicht voor zijn, wel mee werken aan het vormen van de NDB."Een woordvoerster van 1 de NDF laat weten dat de fede- ratie verbaasd is over de commo tie. „In oktober zijn de afdelin gen al akkoord gegaan met het traject tot omvorming van NDF naar NDB. Zaterdag moeten we spijkers met koppen slaan." „Typisch de NDF", zegt Dinge manse over dat standpunt van de federatie. „Op de bijeen komst in oktober heeft de NDF de plannen ontvouwd en gaat er daarbij vanuit dat het akkoord is. Maar de afdelingen hebben 1 de informatie toen ter kennisge ving aangenomen, meer niet." DORTMUNI) - Karen Venhui zen is al na de kwalificatie op het WK kunstschaatsen in Dort mund uitgeschakeld. De 19-jarigeGroningse werd gis- 1 teren zeventiende in groep B, terwijl ze bij de beste vijftien had moeten eindigen om mor gen de korte kür te mogen schaatsen. Ondanks haar vroege uitschakeling was Venhuizen te vreden over haar tweede WK- deelname. Ze trof het niet met een zware loting, waardoor de sterkste schaatssters allemaal in de groep van Venhuizen uitkwa- 1 men. GPD Egmond aan Zee. Driebanden, fina le beker, eerste ronde. Groep A: Ser vice Pack/'t Tapperijke - Delta/ Ocken- burgh 0-2: Leppens - Forthomme 1-2, Valentijn - Spoormans 0-3, Wijnen - De Bruijn 0-3, Philipoom - Habraken 2-1 Groep B: Gebr. Van Wanrooij - Rokx Transport 1-1 Auckland. Olympisch kwalificatie toernooi vrouwen. Groep A: Ierland Groot-Brittannië 0-2 (0-1). Duitsland - Nieuw-Zeeland 1-1 (1-0) Eindstand: 1. Nieuw-Zeeland 4-8 (11-6), 2 Duitsland 4-8 (6-4), 3. Groot-Brittannië 4-7 (6-4), 4. Ierland 4-4 (3-8), 5. Oekraine 4-0 (3-7). Groep B: Japan - Zuid-Korea 4-0(2-0), Verenigde Staten - Spanje 3-0 (2-0). Eindstand: 1 Japan 4-9 (13-3), 2. Span je 4-9 (5-3), 3. Verenigde Staten 4-7 (11-4), 4. Zuid-Korea 4-4 (7-6), 5. Rus land 4-0 (1-21). Nieuw-Zeeland, Duits land, Japan en Spanje gekwalificeerd. Middelburg. Zeeuws indoor kart- kampioenschap. Veertiende race B-poule. 1 Cafetaria 't Frietuus, 2 F1 Pal ace, 3 Mili's Fashion, 4 Sportpunt Café, 5 No Name, 6 Ram AD Racing, 7 Antoco 1, 8 Antoco 2. Stand: 1 Cafetaria 't Frie- tuus109,2Ram AD Racing 106, 3 F1 Palace 71, 4 Mili's Fashion 67, 5 No Na me 67, 6 Sportpunt Café 22, 7 Delmeco Racing 18,8 Antoco 1 13,9 Antoco 2 0. EET. Sï» Dresden. EK vrouwen. Derde ronde: MIDDELBURG - De veertiende kartwedstrijd in de B-poule voor het Zeeuws indoor kart- kampioenschap is gewonnen door Cafetaria 't Frietuus. De ploeg boekte daarmee de vierde zege van het seizoen. De twee uur durende race werd vooraf gegaan door een kwalifi catie, waarin één rijder van elk team één ronde zo snel mogelij ke moest afleggen. Cafetaria 't Frietuus pakte hierbij meteen de pole-position, maar kwam in de wedstrijd niet goed los van F1 Palace. Die ploeg eindigde met slechts vijf seconden achter stand op de tweede plaats. Mill's Fashion werd derde, ter wijl Sportpunt Café een knappe vierde plaats voor zijn rekening nam. No Name stevende gerui me tijd op een podiumplaats af, maar zakte door Stop Go Penalty naar de vijfde plaats. Ram AD Racing, de ploeg die al zes overwinningen boekte, ein digde slechts als zesde. Een Stop Go Penalty en een defec te kart waren de oorzaak. De snelste rondetijd werd gere den door Dimitri Schnitzler uit Kerkwerve, van Mili's Fashion, met een tijd van 45.94. o.a. Kosintseva (Rus) - Bosboom 1/2-1/2, Mamedjarova (Aze) - Peng (Ned) 0-1, Olarasu (Roe) - Bensdorp (Ned) 1/2-1/2, Hamelink (Ned) - Ciuksy- te (Lit) 0-1. Krivec (Slv) - Muhren (Ned) 1-0. Vierde ronde: o.a. Peng (Ned) - Sedina (Ita) 1-0, Danielian (Arm) - Bos- boom (Ned) 1-0, Marnedjarova (Aze) - Muhren (Ned) 0-1, Bensdorp (Ned) Zjoekova (Oek) 1/2-1/2, Seps (Zwi) - Ha- melink (Ned) 0-1. Stand na vier ron den: 1 Peng 4. 2. Paehtz (Dui), Lo mineisjvili (Geo), Pogonina (Rus), Cram- ling (Zwe), Bojkovic (SMo), Mkrtchian (Arm), Danielian, Kosintseva (Rus) 3 1 1/2, 26/39. Bosboom 2, 40/71 o.a Bens dorp, Muhren, Hamelink 2, 64/92 o.a. Hamelïnk, Muhren 1. Dortmund. WK kunstrijden. Vrouwen, kwalificatie voor korte kür. Groep A: 1 Arakawa (Jap) 0,4 punten, 2. Ando (Jap) 0,8, 3. Kwan (VSt) 1,2, 4. Poyko (Fin) 1,6, 5, Sloetskaja (Rus) 2,0, 6. Kostner (Ita) 2,4, uitgescha keld: 17. Venhuizen 6,8. Groep B: 1. Cohen (VSt) 0,4, 2. Sokoio va (Rus) 0,8, 3. Sebestyen (Hon) 1,2, 4. Liasjenko (Oek) 1,6, 5. Rochette (Can) 2,0, 6. Robinson (Can) 2,4. Key Biscayne (VSt). 5,4 miljoen eu ro. Vrouwen, eerste ronde: Kapros (Hon) - Sun Tian Tian (Chn) 5-7 6-2 6-1, 1 Lee-Waters (VSt) - Vakoelenko (Oek) 6-3 7-6, Jackson (VSt) - Casanova (Zwi) 6-4 6-4, Asagoe (Jap) - Srebotnik (Slv) 6-1 7-6, Jankovic (SeM) - Schaul (Lux) 6-1 5-7 6-3. Mannen, eerste ronde: Ferreira (ZAf) - Sluiter (Ned) 6-3 6-1, Ljubicic (Kro) - Sanguinetti (Ita) 6-1 6-3, Koubek (Oos) - Martin (Spa) 2-6 7-6 6-0, Ascione (Fra) - Arazi (Mar) 7-5 6-4, Melzer (Oos) - Karlo- vic (Kro) 6-4 6-4. België, competitie: Antwerp FC Moeskroen 3-1 HUE Catalaanse Week. Derde etappe, Castello d'Empu- ries-Montcada i Reixac: 1. Galvez (Spa) 159,5 km in 3.44.12,2. Zabel (Dui), 3. Perdiguero (Spa), 4. Jufre (Spa), 5. Cancellara (Zwi), 6. Lelli (Ita), 13. Lotz, 67. Leipheimer (VSt), 69. Rasmussen (Den), 85. Veneberg 4,07, 88. Mutsaars 113. Dekker, 114. De Groot. Algemeen klassement: 1. Perdiguero 12.32.49, 2 Cancellara, 3. Jufre, 4. Valverde (Spa), 5 Beat Zberg (Zwi), 6. Vandenbroucke (Bel), 23. Rasmussen, 25. Leipheimer 0.37, 28. Lotz 1.09, 49. Veneberg 16.35, 66. De Groot 22.02, 67. Dekker, 70. Muts- aars 23.29. Waregem. Dwars door Vlaanderen 1. Ludovic Capelle (Bel) 204 km in 5.02.30, 2. Kirsipuu (Est) 0.18, 3. Ham mond (GBr), 4. Bruylandts (Bel), 5. Pen- cole (Fra), 6. Eeckhout (Bel) 0.24, 7. Kna ven (Ned), 11. Kroon, 14. Tankink 1.11, - 15. Van Heeswijk 1.33, 18. De Jongh, 19. LÖwik, 21. Van Bon, 24. Sentjens, 26. Van der Ven, 35. Pronk 3.50, 62. Bo- ven 6.17,82. Hoffman. donderdag Biljarten Nationale bekerfinale driebanden. Locatie: Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee. Aanvang: 13.15 uur. Driebandentoernooi Colijnsplaat 406, verliezersronde. Locatie: Café Juliana, Colijnsplaat. Aanvang: 19.00 uur. Micha libretoernooi, 2e ronde. Loca tie: Snackbar Micha, Wemeldinge. Aan vang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 55