Van Wonderen doet stap terug Ramazan Kesikbas is ambitieus PZC Recordjacht in Zwinstedenloop Hoek richt zich nog alleen op tweede plaats Merlijn Swennen stopt er één seizoen mee 19 feyenoorder gaat afbouwen in Bennekom 4 uitslagen agenda nOETINGE - Doelman Mer- i Swennen van Kloetinge ler«n jaartje tussenuit. De ^li, nil rich in die periode Ju zijn knie laten opereren en iuraaast gaat hij aan zijn maat- ziappelijke carrière werken. - 2»-]arige keeper van hoofd- r Kloetinge raakte op 17 zaterdag 20 maart 2004 januari van dit jaar in de thuis wedstrijd tegen Quick Boys zwaar geblesseerd aan de rech terknie. Onderzoek in het zie kenhuis wees uit dat hij zijn ach terste kruisband had afge scheurd. Swennen kon daardoor een streep door het seizoen zet ten. Inmiddels is hij bezig met revalideren, maar een nieuwe in greep is onvermijdelijk. „Wil ik op dit niveau actief blij ven, dan moet me laten opere ren", legt Swennen uit. „Ik kan wel veel spierkracht opbouwen, maar daar red ik het niet mee. De Vlissinger heeft zich uitge breid laten voorlichten over een ingreep door dokter Heijboer, die gespecialiseerd is in dergelij ke operaties. „Het is de bedoe ling dat er een stuk uit de achil lespees wordt gehaald, dat ver volgens in de knie wordt inge bracht. De kans van slagen is vrij groot, vooral ook omdat de rest van de knie nog intact is. Het betekent wel dat ik zes tot negen maanden niet kan voetbal len." Swennen wil die periode meteen aangrijpen om een opleiding voor politie-agent te volgen. „Tot nu toe heeft alles in het te ken gestaan van het voetbal, maar ik moet nu ook aan later denken." Kloetinge moet nu voor komend seizoen op zoek naar nieuwe keepers Jaap Pijnenburg stopt definitief. Een tweede doelman heeft Kloetinge al enige tijd niet meer, omdat Gerben de Kievit tussentijds is opgestapt. mi Marcel van der Kraan tOITERDAM - Voetballer van Wonderen (35) zet de- s zomer een punt achter zijn loopbaan, waarin hij op zijn jjste nog een Uefa-Cup met ffvenoord won. Zijn afscheids- ronde over de velden van de ere- avsie is door een hardnekkige ikssure aan zijn achillespees ingekort. ra Wonderen hoeft niet zo luid ie worden uitgezwaaid. Hij doet ,-jaks een paar flinke stappen ïTjgin de voetbalwereld. Maar p verzoek van technisch direc- 2 Mark Wotte blijft hij de j,ab op scoutinggebied hand- es spandiensten verlenen. Mrom word, jij scout? Van Wonderen: „Feyenoord wil- s een gesprek met mij over de sriode na mijn voetballoop- tean. Mark Wotte vroeg me of iets in de jeugdopleiding van club wilde doen. Wilde ik ugd trainen of meelopen bin- m het hele gebeuren, het kon iilemaal. Maar dat wilde ik zelf :og - niet. Vervolgens vroeg bk Wotte of ik me wilde inzet- B voor de scouting van spe- as.Dat leek me wel leuk. Feye- sjord wil dat ik straks op af- sis naar een speler ga kij- Ka. Gewoon af en toe een voet- baiiervolgen. Meer niet." e kstopt bij Feyenoord, maar zul- 211 we je nog op een ander ni- b; m aantreffen? .ik ga recreatief wat doen in een lager team in mijn dorp Ben nekom. Ik zal ook wel een wed strijdje pakken bij oud-Feye- noord en met een vnendenteam ga ik in de zaal lekker ballen. Je ziet mij dus gewoon overal waar het leuk is om te voetballen." Denk jij als echte prof zo makke lijk te kunnen omschakelen en te kunnen weglopen van het be taalde voetbal? „Ik denk dat het in elk geval een stuk eenvoudiger is als ik recrea tief ga spelen dan in een presta tiegericht team ga voetballen. Dus eerder Bennekom 4 dan Bennekom 1. Anders ga ik me toch weer lopen ergeren, ga ik erop letten dat alles minder is, dat het verschil met Feyenoord te groot is. Natuurlijk, ik ga het topvoetbal missen. Maar ik ben nu 35 jaar, ik moet een keer de knop omdraaien. Anders komt dat moment volgend jaar toch ook weer." Maar je hebt toch nog wel aan biedingen van andere clubs uit ere- of eerste divisie gekregen? „Nee, ik heb niks gehoord. Echt niet een. Of ze me ook niet kun nen bellen? Nee, in principe niet. Ik denk niet dat ik dat zou doen." Je twijfelt nu al! „Eh... er kunnen altijd situaties ontstaan waarvan je denkt: dat klinkt zo leuk, dat ziet er zo aan trekkelijk uit, dat wil ik nog wel een jaartje proberen. Maar in het buitenland al helemaal niet." Ben je bang dat het eind van je voetbalcarrière al is aangebro ken? „Je bedoelt dat ik niet meer aan spelen toekom dit seizoen? Ik ben al een tijdje geblesseerd nu, maar ik hoop nog wel een paar partijtjes te spelen." ,,Ik zou het heel tof vinden als ik voetballend kan afsluiten. Maar ik besef wel dat het kan ge beuren dat ik niet meer in het veld kom. Ik heb het niet in ei gen hand." Vind je het erg om Feyenoord te zien worstelen terwijl jij er niks aan kunt doen? „Ik denk niet dat het elftal er on der lijdt. Het is een elftal in op bouw Ik ben erbij gekomen toen het elftal in de steigers stond Je weet hoe dat gaat Het is vallen en opstaan. Als een club niet extreem veel geld heeft, gebeurt dat. Tot aan de Uefa-Cup hadden we weer een aardig elftal met gelouterde spe lers. Dit laatste jaar is het elftal terug bij af. Er moet weer hard aan gewerkt worden om de boel op te bouwen." GPD Tennissers van PC Place pakken kampioenschap HULST - PC. Place is op overtui gde wijze kampioen gewor- in poule A2 van de bedrijf- stenniscompetitie in Hulst. In ten directe confrontatie werd net naaste concurrent Kints af- {trtkend: 6-2. "indaag valt ook de beslissing ji rpouleAl.Ten JB, momenteel 3 de tweede plaats met een pt achterstand op koploper 3aman Forces, speelt zijn laat je competitiewedstrijd. Ne Al: Staal-Human Forces M: y. talentvolle Esther Arens uit Biervliet nam weliswaar een 1-0-voorsprong tegen Tanja van «n Dikkenberg, maar daarna af de routine de doorslag en lost zij met 3-6 buigen. Met de- slide cijfers verloor Mart Flik keen van Jos Zegers. Tot 3-3 aghet nog gelijk op, maar Ze- itrs had net iets meer in huis ffldoor te drukken. Ook in het ^nnen en gemengd dubbel pak te Human Forces de winst. Es- Arens en Pierre van Hij fte tarnen tekort tegen Tanja van Dikkenberg en Dominique Jselman. Ook samen met Jos kgers was Asselman een maat- Me groot voor Flikweert/van Hijftebij de mannen. 7-3. Poule A2: PC. Place-Kints 6-2: foüjn Agten van PC. Place ken- een wonderbaarlijke co- ^'oack in haar enkelpartij te- i® Veronique Verhaegen. Ver ben had een 6-1-voorsprong, ^ar op karakter vocht Agten sca weer terug in de wedstrijd uiteindelijk zelfs nog met te wmnen. Rene van Gassen 'as goed op dreef tegen Onno Quekelberghe en snoepte jan een 5-4-zege af. Jurran «w: kwam ook tweemaal in ac toor PC. Place en hij toonde «ral in het gemengd dubbel zijn waarde voor het kam- ^ersteam. Hij versloeg samen Karlijn Agten Veronique aegen en Stephan Buysse **18-5. Kints kon toch nog een winnend afsluiten, want Schut en Rene van Gas- moesten hun meerdere er- ®aen :n Onno van Quekelberg- *01 Stephan Buysse. JPwrg-K&M 4-4: Sharon de itte kon Renee Pieters niet in J™*ang houden en verloor met Michiel van de Windt kon !*Qakweer rechttrekken voor J door Alain Hiel een fik- l^erlaag van 10-1 te bezor- Ook in de dubbelpartijen ^en de punten gedeeld. door Jack Begijn SLUISKIL - Vader is apetrots op zijn zoon. Ramazan Kesikbas heeft het geschopt tot vaste waarde van zondag-eersteklas ser Terneuzen. Maar de 18-jari- ge voetballer uit Sluiskil wil meer. Vier tweedejaars A-junioren werden dit jaar doorgeschoven naar de eerste selectie. Van hen dwongen Ramazan Kesikbas en Maik de Wolf een basisplaats af. De laatste begon links en rechts op het middenveld, maar lijkt nu zijn vaste stek gekregen te hebben in het centrum van de middelste linie. Ramazan Kesik bas begon rechts op het midden veld en moest noodgedwongen, door het vertrek van Stefan Say, doorschuiven naar de lin kerflank. Als rechtspoot vergde dat wat aanpassing, maar de voetballer Kesikbas bezit vol doende talent om zich ook daar op zijn gemak te voelen. Zijn na deel is wel dat hij als rechtspoot regelmatig naar zijn sterke been moet draaien. Voor Paul Telussa geen probleem. „Ramazan heeft voldoende vaardigheden om on danks die 'handicap' een goede wedstrijd te kunnen spelen." In zijn eerste jaar onder Telussa zegt Ramazan Kesikbas beter te zijn geworden. „Het niveau van Terneuzen is wel hoog, maar de overstap naar het eer ste was minder moeilijk dan ver wacht. Eigenlijk had ik niet op een basisplaats gerekend. Je kunt dus wel bedenken dat ik meer dan tevreden ben. Maar echt makkelijk was het ook weer niet. Het baltempo ligt hoog en je staat tegenover fy siek sterke tegenstanders. Som mige ervaren spelers zijn slim mer, zien het spelletje beter en weten hoe en wanneer ze moe ten lopen. Het is daarom ook goed dat ook wij ervaren spelers in de ploeg hebben, want anders zou je op veel gebieden op slim heid afgetroefd worden." Ramazan Kesikbas nam zijn kans voor een plaats in het eer ste met beide handen aan. „We hebben allemaal voldoende kan sen gehad. Trainen onder Telus sa is wel even iets anders. Hij is heel erg fanatiek, wijst je op je fouten en hij corrigeert je. Daar naast zegt hij ook wat je goed doet." Momenteel tobt een groot ge deelte van de aanhang met de vraag of Terneuzen moet gaan voor het allerhoogste of dat het Ramazan Kesikbas (midden): „De overstap naar het eerste was minder moeilijk dan verwacht." foto Camile Schelstraete een stapje terug moet doen en dan volledig op de eigen jeugd moet bouwen. Kesikbas: „De hoofdklasse moet ons doel zijn Ik heb zelf ervaren dat de jeugd een kans krijgt. Alleen moeten wij ons wel bewijzen, maar daar is niets mis mee. Jeugdrangen De havo-5-scholier doorliep tot. zijn dertiende de jeugdrangen van Sluiskil. Nadat eerder zijn broer Hasan was gevraagd om naar Terneuzen te komen, ver ruilde ook hij het blauw-witte tenue voor dat van rood en zwart. Hasan (20 jaar) is onder tussen weer teruggekeerd naar Sluiskil. Werken in ploegen was in zijn ogen niet te combineren met voetbal op eerste klasse ni veau. Ramazan daarover: „Mijn broer was vroeger veel beter. Als hij was gebleven zou hij nu ook bij de selectie zitten. Achter af heeft hij er wel een beetje spijt van. Het niveau van het eer ste van Sluiskil is hem tegenge vallen. Ik vraag me af of hij daar zal blijven." Het grootste talent van de familie Kesikbas haalde het dus (voorlopig) net niet. Ramazan wel en daar is hij trots op. Nederland kent een multicultu rele samenleving, waarin de Tur ken ruimschoots vertegenwoor digd zijn. Desondanks is Rama zan Kesikbas in de geschiedenis van Terneuzen de eerste Turk die het geschopt heeft tot een ba sisplaats. Ferdi Kabal mocht en kele jaren geleden ruiken aan het eerste, viel regelmatig in en pakte zijn wedstrijden bij de af wezigheid van basisspelers. Vormverlies wierp hem terug en Kabal raakte in de vergetelheid. Bij Hoek werkt hij als selec tiespeler hard aan zijn co- me-back. Hoewel de Turken sterk zijn ver tegenwoordig in Nederland zijn er weinig die op hoog niveau (eerste klasse of hoofdklasse) doorbreken. Laat staan in het betaalde voetbal. „Sonkaya bij Roda JC is de enige speler die ik me kan bedenken." Een mentali teitskwestie? Ramazan Kesik bas zet vraagtekens. „Misschien hebben sommige jongens iets an ders te doen. Wellicht dat ook de mentaliteit een rol speelt. In de jeugd lopen Turkse jongens heel goed te spelen. Ze hebben alleen het nadeel zich steeds maar weer te willen bewijzen met individuele hoogstandjes. In de jeugd is dat nog leuk, maar bij de senioren werkt dat niet. Zeker niet op het niveau van Terneuzen. Dat Turken ook in teamverband kunnen spelen bewees het EK in Zuid-Korea, waar het Turkse elftal op de der de plaats eindigde met goed ge organiseerd teamvoetbal." Zoals elke jongen droomde ook Ramazan Kesikbas van een loop baan als profvoetballer. Eén keer mocht hij op eigen verzoek een training volgen bij de A-ju nioren van RKC, maar trainer Arnold Scholten liet nooit meer iets van zich horen. „Weet je: geluk speelt ook een factor. Soms blink je uit in een wedstrijd, maar staan er geen scouts langs de kant." door Peter van Kouteren SLUIS - De elfde editie van de Zwinstedenloop moet een recor daantal deelnemers opleveren, maar de organisatoren zijn daar bij aan de weergoden overgele verd. Het is morgen de eerste dag van de lente. De vooruitzich ten voorspellen echter een meer herfstachtig decor. Wedstrijdsecretaris Frank Gij- sel gaat er vanuit dat de magi sche grens van duizend deelne mers niet wordt bereikt. „Ik heb de weersverwachting sinds maandag een paar keer beke ken", zegt hij. „Wij richten ons op de voorspelling voor de Bel gische kust. Ze geven buien, buien en nog eens buien af, en redelijk wat wind. Dat zou ons op de kortere afstand (10,3 kilo meter) wel eens deelnemers kun nen kosten." In de wetenschap dat de echte wedstrijdatleten zich niet laten leiden door weersverwachtin gen, rekent Gijsel op voorhand wel op een sterk deelnemers veld. „De toppers wachten tot het laatste moment", is zijn erva ring. „Ik ben afgelopen zondag nog in Torhout geweest en heb daar verschillende atleten ge sproken. De meesten wachten af hoe ze die wedstrijd hebben ver teerd. Ik vernacht dat Ronny Ligneel komt, omdat hij een paar keer contact met ons heeft opgenomen. Ik reken er ook op dat Didier Knockaert, de win naar van vorig jaar aan de start staat. Maar voor de rest is het af wachten." Goede vorm Ligneel, in het verleden mara thonkampioen van Belgic en vo rig jaar op ruim een halve mi nuut achter Knockaert tweede, steekt al vroeg in een goede vorm. Knockaert liet vorig jaar al weten uit te zijn op een verbe tering van het parkoersrecord, dat sinds 1998 op naam staat door Jan Dagevos HOEK - Hoek reist vandaag op nieuw af naar Katwijk. Na het duel van vorige week met Quick Boys staat nu de uitwedstrijd te gen Katwijk op het programma. „De plaats is hetzelfde, maar de belangen zijn wel enigszins an ders". zegt trainer Johan Balie- geer van Iloek. De Zeeuws-Vlaamse ploeg is na het 2-1-verlies in de topwed strijd tegen Quick Boys immers uitgeschakeld voor de titel in de hoofdklasse van het zaterdag voetbal. De achterstand op de koploper is opgelopen tot zeven punten. „Er gebeuren rare din gen in het voetbal, maar nor maal gesproken is het over voor ons en spelen we alleen nog voor de tweede plaats", stelt Balie- geer De Belgische oefenmeester vindt dat zijn ploeg in de zes res terende wedstrijden voor die klassering moet gaan. Hoek is dat aan zijn stand verplicht. „Maar ik besef heel goed dat de motivatie voor een tweede plaats iets anders is dan spelen voor de titel. Ik wil wel, maar de groep moet ook willen. Het is mijn taak om de spelers zo ver te krijgen, al zal het ook vanuit het elftal zelf moeten komen. Ik kan niet alles voorkauwen. Er zullen ook spelers moeten zijn die de kar de laatste wedstrij den nog willen trekken." Afgelast De wedstrijd tegen Katwijk werd dit seizoen al een keer eer der vastgesteld. Slecht weer gooide toen roet in het eten. Op net moment dat Hoek al in de buurt van Rotterdam was, kreeg de clubleiding alsnog te horen dat de wedstrijd was afgelast. „De bespreking is destijds al ge houden", zegt Ballegeer. „Er is ook nu slecht weer voorspeld, maar dan spelen we nu maar eens een keertje in de regen hoor." Hoek kan niet beschikken over Wesley de Smet. De Belgische middenvelder kampt met een ge kneusde teen. Patrick de Guch- teneire is voor deze wedstrijd bij de selectie gehaald. Feyenoorder Kees van Wonderen (rechts) in een duel met Mateja Kezman. „Het is een mooi aaonbod om voor Feyenoord spelers te gaan scouten. foto Robert Vos/ANP van John Vermeule. Wie het re cord scherper stelt, strijkt 115 euro op. Dat is een extraatje bovenop de winstpremie van 225 euro bij de mannen en 115 euro bij de vrou wen. De Zwinstedenloop start zon dag om 13.00 aan het Belfort op de Groote Markt in Sluis en leidt de atleten langs de Damse Vaart voor een groot deel over Belgisch grondgebied terug naar Sluis. Een kwartier eerder valt het startschot voor de 'Tien van Sluis'. De afwachtingsloop voor de jeugd (elfhonderd meter) be gint om 13.10 uur. Parijs. Open Franse kampioenschap pen. Vrouwen, tweede ronde: Been hakker (Ned) - Weny (Fra) 11-8 11-3, Meulendijks (Ned/5) - Murgunde (Ino) 11-13 11-5 11-1, De Wit (Ned/4) - Uys (ZAf) 11-0 11-0. Oldenzaal. GP driebanden Achtste finales: Jaspers - Breur 50-19/23 beurten, Habraken - Nieuwen- burg 50-44/47, Van Wanrooij - Peterson 50-18/34, Tljssens - Koorevaar 50-26/20. Kwartfinales: Jaspers Habraken 50-44/32, Van Wanrooij - Tijssens 50-43/33, Jean-Paul de Bruijn-Van Beers 50-36 (39). Burgman-De Kleine 50-36 (30) Halve finales: Jaspers-Van Wanrooi). De Bruijn-Burgman. Renesse. Woensdagleague. Schildersbedrijf de Meij-Overbeeke-Ver- huur 4- 0, Rest.de Steenbok - Juwelier J P Staal 2- 2. Simar 2-Bungalow-Ver- huur de Kam 0-4. Maatschap van Dam- me-Schildersbedrijf v/d Ham 1-3. Donderdagleague Alprokon-Schil dersbedrijf Plandsoen 1-3, Bar de Stulp-Simar 2-2, Top Caravans-Pizzeria La Piazza 4- 0, Rest.de Zeelandbrug - Ca- sa Salsa 3- 1. Zeeuws-Vlaanderen Midden derde klasse A: Sportcafé Axel-Eetkafe An- verse 4-3. Marine Service-Deto Jeans 9-9, Atoom Boys/de Kraag-Sportkantine 't Zwaantje 2-5, Flux Electro-Café de Pie per 1-8. Stand: 1. Cafe de Pieper 20-52; 2, Marine Service 20-42; 3. Deto Jeans 20-31; 4. Sportcafé Axel 20-29; 5. Atoom Boys/de Kraag 19-28; 6 Sport kantine 't Zwaantje 19-26; 7 Eetkafe An- verse 19-24; 7 Cerestar 19-19; 9 Flux Electro 20-6 Vierde klasse A: Café de Griete-DC Vatitec 7-5 Stand: 1. Smit Sportpijzen 8-19; 2. Reham Vastgoed bv 9-15; 3. FC Vatitec 9-10; 4. Café De Grie- te 9-10; 5. Dow 3 9-8. 4 Vierde klasse B: Deurwaarder M&T-Schipper/Adhanco 4-5. Stand: 1 Unitron 9-19; 2. Broomchemie 8-16; 3 Schipper/Adhanco 9-14; 4 Deurwaar der M&T 10-11; 5 Curamus 8-3. Orlando (VSt). Bay Hill Invitational. Stand na eerste ronde: 1. Clarke (Nle), Campbell (VSt). Maruyama (Jap) 66. 4. Johnson (VSt), Woods (VSt), Ap pleby (Aus), Kelly (VSt) 67 Auckland. Olympisch kwalificatie toernooi vrouwen, eerste dag. Groep A: Ierland Oekraïne 1-0, Nieuw-Zeeland - Groot-Brittannië 2-2. Duitsland vrij Groep B: Japan - Rus land 6-1, Spanje - Zuid-Korea 1-0. Vere nigde Staten vrij. Indian Wells. Masters Series. Man nen, 2,3 miljoen euro. Kwartfina les: Federer (Zwi/1) - Chela (Arg/32) 6-2 6-1, Agassi (VSt/5) - Coria lArg/4) 6-4 7-5. Vrouwen. 1,7 miljoen euro. Kwartfi nales: Miskina (Rus/4) - Martinez (Spa/11) 7-6 2-6 6-3, Hénin-Hardenne (Bel/1Koeznetsova (Rus/12) 6-4 7-5. Hulst, bedrijfstenniscompetitie: poule A1. Staal-Human Forces 0-8, poule A2: Rijnberg-K&M 4-4, PC. Pla ce-Kints 6-2. Poule B1: Stoffels-Drie- kleur 2-6. Profile-Verdi 0-8. Dow-Terneu- zen 6-2. Poule Dl: Welzorg-Knape 4-4, Final Soft-Rudder 3-5, Poppe-Metako 0-8. Poule D2: Cerestar HAS 3-5, Poor ter-Ventura 8-0, Dierenkliniek-Bun 3-5. Poule El: Etten-Versmarkt 2-6, Mam- moet-Fortis 6-2, Druwazeef-Rabo 6-2 Poule E2: Tijger Klappers-Rabo 2-6, Golff-Egemin 6-2, Go For It-Tridacna 2-6 Stand- poule Al: Human Forces 5-24, T en JB 4-23. Van Voren 4-19, Fran- cke 4-16, Zaman 4-14. Staal 5-8(degra- deert) Poule A2: PC Place 5-30(kam- pioen), Kints 5-21, Elopak 4-16, Rijnberg 5-16, K&M 5-15. Attent 4-14. Poule B1: Dow 7-38, Verdi 7-37, Terneuzen 7-27, Profile 7-26, Driekleur 7-25, Stoffels 7-15. Poule D1: Meiako 7-39(kam pioen). De Rudder 7-33(promotie), Final Soft 7-28 (promotie). Poppe 7-26. Knape 7 22. Welzorg 7 20 Poule D2: Poorter 7-36 (kampioen). Dierenkliniek 7-33, Bun 7-30. HAS 7-29 (degradeert). Cerestar 7-22 (degradeert), Ventura 7-18 (degradeert). Poule E1: Druwa- zeef 7-43 (kampioen). Versmarkt 7-31 (promoveert), Rabo 7-27 (promoveert). Van Etten 7-24, Fortis 7-23, Mammoet 7 20. Poule E2: Rabo 7-38 (kampioen). Tijger Klappers 7-37, Tridacna 7-34. Golff 7-32 Idegradeert). Go For It 7-15 (degradeert), Egemin 7-12 (degradeert). Eredivisie: FC Groningen-Heerenveen 0-0. Eerste divisie: MVV-Heracles 2-2 (1-0). 19 Kienle 1-0, 52. Buikema 1-1 (strafschop). 72. Br- ncic 2-1, 75. Rose 2-2. Scheidsrechter: Van Sichem. Gele kaart. Verberne (MW), Reekers (Heracles). Aantal toe schouwers: 4180. FC Den Bosch-Go Ahead Eagles 4-2 (4-1). 6. Powel 1-0, 35. Lefermk 1 1. 36. Uneken 2-1, 40 Jansen 3-1, 45. Powel 4-1, 67. Yildirim 4-2. Scheidsrechter: Wouters. Gele kaart: Biyadat (Den Bosch). Aantal toeschouwers: 2753. Excelsior-TOP Oss 3-0 (1-0). 41. El Hamdaoui 1-0, 52. Breuer 2-0 (straf schop). 81. Lopes 3-0. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Holman (Excelsior). Aantal toeschouwers; 1543. Haarlem-Helmond Sport 1-0 (O-O). 84. Verwei) 1-0. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Rosalia, Van Mete- len (Haarlem), Dassen (Helmond Sport). Aantal toeschouwers: 2015. Veendam-Emmen 1-3 (0-1). 17. Derk- sen 0-1, 49 Berger Ouur Leeuwarden -2, 51. Mourad 0-3, 55. Kolder 1-3. Scheidsrechter: Luinge Gele kaart: Kol der, Bisseling, Syntje (Veendam), Prin sen. Furfaro (Emmen). Aantal oeschou- wers: 3825. De Graafschap-FC Dordrecht 4-1 (1-0). 18. Loval 1-0, 55 Van Beukering 2-0, 56 Van der Meer 3-0 (eigen doel punt). 69 Bakens 4-0 (strafschop), 85. Lord 4-1. Scheidsrechter. Smit. Gele kaart Van der Pennen. Aantal toeschou wers: 8000. Camb-VW 0-2 (0-2). 12. Jacobs 0-1, 35 Cales 0-2. Scheidsrechter: Olde Olt- hof. Gele kaart: Van Hoving (Cambuur), Verdellen (VVV). Aantal toeschouwers; 3076. Eindhoven - Stormvogels/ Telstar 1-0 (O-O). 88. Ozkaya 1-0. Scheidsrech ter Janssen Gele kaart: Pinto, Inia (Tel star). Aantal toeschouwers: 1804. Eerste divisie. Stand: 27 17 5 5 56 51- 29 26 16 6 4 54 52- 26 27 16 6 5 54 69- 39 26 15 7 4 52 53- 28 26 15 4 7 49 56 - 30 26 12 8 6 44 44 - 35 27 12 8 7 44 44 34 26 13 3 10 42 51- 46 27 11 Excelsior Helm. Sp Den Bosch Heracles Sparta Emmen Graafschap VW Stormv GA Eagles TOP AGOW Haarlem Veendam Cambuur L. Dordrecht Eindhoven Fortuna S. MW 46 26 9 6 11 33 57 26 9 6 11 33 43- 26 8 8 10 32 42 i 27 8 6 13 30 32 46 27 7 9 11 30 34- 54 27 6 15 24 27- 52 26 3 12 11 21 24- 39 27 3 10 14 19 29 - 50 25 3 9 13 18 30 57 27 3 6 18 15 24 - 64 Hulst. Bedrijfscompetitie Eerste klasse vrouwen: Ferket en de Maat-Notaris Vroome 2-2, Zaman Sport-Kaatje Jans Axel 4-0, Ce restar Benelux-Van Waterschoot 4-0, SC Morres 1-Voorwaarts 13 Stand: 1. Notaris Vroome 19-54; 2. Ferket en de Maat 19-53, 3. Zaman Sport 19-52; 4, Van Waterschoot 19-44; 5. Cerestar 19-42; 6. Voorwaarts 19-31; 7. Kaatje Jans Axel 19-19; 8. SC Morres 1 19-14. Tweede klasse vrouwen: Total de Beule-Wentzler Pauwels 1-3. Jong Mor- res-Van Wesemael 4-0. WC Rhodos-SC Morres 2 4-0, PC Place-DiDi 2-2. Stand: 1 WC Rhodos 19-51, 2. Jong Morres 19-51; 3. DiDi 19-48, 4. PC Place 19-40; 5. Total de Beule 19-37; 6 SC Morres 2 19-33; 7. Wentzler Pauwels 19-24; 8. Van Wesemael 19-20. Derde klasse vrouwen: De Bruijn-Tèn- ce 1 3, Roctus SC Morres 3 0-4, De Ster- re-CVCCentea/K.Boehle 0-4 Stand: 1 SC Morres 3 21-62; 2. CVC/Boehle 21-60; 3. Ténce 21-53; 4. De Sterre 21-45; 5. Roctus 21-26; 6. De Bruijn 21-8. Eerste klasse mannen: Rhodos-Party MaxSmash2000 1-3, Taxado-Kole Luc- tor 1 1-3, Avesta-Doolaege Matthljs 3-1, Stuntmarkt 1-Brandax 4-0. Stand: 1 Stuntmarkt 1 17-60; 2. Party Max/Smash 2000 18-52; 3. Avesta 18-48; 4. Kole Luctor 1 19-36; 5. Brandax 19-26, 6 Rhodos 19-26; 7. Doolaege/Matthijs 19-25: 8. Taxa- do19-15. Tweede klasse mannen: Kole Luctor 2-Warnier Telecom&Data 0-4, ROC Wes- terschelde-Ambulo 1-3. Stand: 1. Stunt markt 2 16-59; 2. ROC Westerschelde 18-36; 3. Warnier Telecom 17-35; 4 Am- bulo 18-29; 5. Kole Luctor 2 17-6. Zondag Atletiek Elfde editie Internationale Zwinste denloop. Halve marathon. Start en fi nish: Groote Markt in Sluis. Het keer punt ligt m het Belgische Oostkerke. Aanvang: 13.00 uur. Tien van Sluis. Start: 13.45 uur op de Groote Markt; 13.10 uur: Mijl van Sluis voor de jeugd. Er kan vanaf 10.30 tot 12.00 uur worden ingeschreven in de Raadszaal van het Belfort. Vriendschappelijk. Breskens-Zeeland Sport. Aanvang: 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 79