Sea Way (aankomend) medisch elektronicus Ziekenhuis Lievensberg Zaterdag 20 maart open dag Ga spierziekte A.L.& te lijf* Giro 100 000 Procesoperator (m/v) Leerling Procesoperator (m/v) K E OP PROEF VOOR €9,9 'FietsActief' gratis De Medisch Elektronische Dienst heeft als hoofdtaak het repareren, modificeren en onderhouden van alle medisch elektronische apparatuur en instrumentarium. Daarnaast bedienen de medisch elektronici de meetapparatuur tijdens hartcatheterisaties en pacemakerimplantaties. Per 1 mei a.s. kan worden aangesteld een voor een fulltime dienstverband Functie-informatie Tot de taken behoren onder andere: - het zelfstandig controleren en testen van medisch elektronische apparatuur en instrumentarium; - het uitvoeren van onderhoud, reparatie en modificatie aan medisch elektronische apparatuur en instrumentarium; - het adviseren bij aanschaf van apparatuur; - het assisteren en bedienen van apparatuur bij hartcatheterisaties; - het assisteren bij implantatie van pacemakers en het verrichten van pacemakercontroles Functie-eisen - een afgeronde opleiding MTS-elektronica, - bij voorkeureen afgeronde opleiding medische techniek of de bereidheid deze te volgen; - bij voorkeur ervaring in medisch elektronische werkzaamheden; - sociale vaardigheden; - interne klantgerichtheid; - improvisatievermogen; - affiniteit met computers. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-ziekenhuizen. De functie van medisch elektronicus is ingedeeld in functiegroep 45 met een afgeronde opleiding medische techniek (minimaal 1542,= en maximaal 2507,=) en functiegroep 40 zonder het diploma medische techniek (minimaal 1542,= en maximaal 2282,=). Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer T. Böhm, Hoofd Medisch Elektronische Dienst, telefoon 0164-278717. Uw schriftelijke sollicitatie met een curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 2 april a.s. sturen naar de dienst Personeel en Organisatie, Boerhaaveplein 1,4624 VT Bergen op Zoom, ter attentie van de heer S. de Wit. Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met area 70 medisch specialisten en ruim 1.300 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: inleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) tussen 10.00 uur en 15.00 uur wat wij je nog wilde vragen geef je ons een kans? Door jouw keus kan mijn leven Tijd voor aktie! sponsor dan een kind t, World Vi-..on Je zorgt ervoor V) giro 99 world vr Bel 0900 0255 of surf naar www.worldvision.nl Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsielijn! 0900-8212411 ■advies en voorlichting een informatief gesprek •brochures en boekjes dim t.n.v. A.l.S. Centrum-Amsterdam ,v.jmenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Chemical Processinq BV Sea Way Chemical Processing B.V., gevestigd in Vlissingen-Oost, is een jong succesvol bedrijf met momenteel ca. 30 medewerkers. De belangrijkste doelstelling van Sea Way is om met behulp van chemische technologie afvalstromen te verwerken. Zo kunnen uit bijvoorbeeld kunststofhoudende afvalstoffen "zuivere"grondstoffen worden teruggewonnen voor hergebruik in de industrie. Recent is met succes een proeffabriek in gebruik genomen, om verschillende processen te testen Dit jaar wordt de volgende grote stap gezet: het opstarten van een volcontinu productiefabriek, om uit oude materialen weer zuivere grondstoffen voor de kunststofindustrie te maken. Hiernaast heeft Sea Way een al langer operationele fabriek voor de productie van grondstoffen voor zeep. Door de nieuwe ontwikkelingen zal de organisatie sterk worden uitgebreid. Concreet betekent dit dat Sea Way op korte termijn (mei - juli) een aantal Procesoperators en Leerling Procesoperators in dienstwil nemen. Wij komen daarom graag in contact met ondernemende, enthousiaste kandidaten voor de functie van: Functie-inhoud: Samen met uw collega's bent u verantwoordelijk voor de algemene bewaking van het productieproces. Daarnaast zijn het oplossen va kleine storingen, het nemen van monsters, het mede uitoefenen van de eindcontrole en het assisteren bij expeditiewerkzaamheden onderdeel van uw takenpakket. U zult in eerste instantie t.b.v. de Alkaansulfonaatfabriek (grondstof voor zeep) worden opgeleid. Op termijn zal u op de diverse productie-eenheden worden ingezet. De uitdaging in de functie is duidelijk: u staat aan de basis van de ontwikkeling van een nieuw bedrijf. Sea Way gaat het oplossen van milieuvraagstukken combineren met het concurrerend produceren van grondstoffen. Reeds afgesloten contracten met aansprekende partijen in de markt vormen een solide basis. U wordt een belangrijke speler in het team van ondernemende professionals, die de nieuwe activiteiten tot een succes gaan maken. Het spreekt voor zich dat de ontwikkeling van het bedrijf ook voor u volop uitdagingen biedt. Uw profiel: U bent in het bezit van een volledig afgeronde opleiding VAPRO B (proces) en heeft bij voorkeur al een aantal jaren werkervaring in de procesindustrie; U heeft een flexibele instelling en vindt het een uitdaging om binnen een kleine organisatie een actieve bijdrage te leveren aan een optimaal productieproces, waarbij milieu en veiligheid een belangrijke rol spelen; Een geldig heftruckcertificaat en/of VCA-diploma is een pre. Sea Way biedt: Een collegiale werkomgeving in een kleine groeiende organisatie met korte communicatielijnen; Een aantrekkelijk salaris met een ploegentoeslag van 28,5% en een vakantietoeslag van 8%; Daarnaast onder meer een bonusregeling, 25 vakantiedagen en een pensioenregeling; Een jaarcontract, welke na afloop bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een dienstverband voor onbepaalde tijd, Een functie die wordt uitgeoefend in een kort cyclisch 5-ploegendienstrooster. Tevens komen wij graag in contact met ondernemende, enthousiaste kandidaten voor de functie van: Functie-inhoud: Teneinde de beoogde functie van Procesoperator uit te kunnen voeren, wordt u opgeleid in dagdienst. Zodra u aan zowel de theoretischs als praktische gestelde eisen voor de functie van Procesoperator voldoet, kunt u doorstromen naar een functie in 5-ploegendienst. U heeft een (bijna) afgeronde M B O.-opleiding, of u heeft een (bijna) afgeronde VAPRO A; U bent gemotiveerd en heeft bij voorkeur affiniteit met de procesindustrie; U bent minimaal 18 jaar. Sea Wav biedt: Een collegiale werkomgeving in een kleine groeiende organisatie met korte communicatielijnen; Een aantrekkelijk salaris en een vakantietoeslag van 8% en daarnaast onder meer een bonusregeling, 25 vakantiedagen en een pensioenregeling; Een jaarcontract, welke na afloop bij gebleken geschiktheid omgezet wordt in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Spreekt één van deze uitdagingen u aan? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Sea Way Chemical Processing B.V., t.a.v, afdeling P&O, Postbus 45, 4380 AA Vlissingen. U kunt uw sollicitatie ook mailen naar p.brand@sea-way.nl Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer drs. Ronald van Zijp, Bedrijfsleider, tel. 0113 689 442, ol de heer Paul Brand, Manager P&O, tel. 0113 689 437 Kijk voor meer informatie over Sea Way ook op www.sea-way.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. IA De PZC is de meest gelezen krant in Zeeland. Elke dag worden ruim 62.000 exemplaren van de krant verspreid en door ruim 200.000 mensen gelezen! Meer dan de helft van de Zeeuwse bevolking ziet de PZC elke dag. Wie de PZC leest, kan dus meepraten over wat er in Zeeland gebeurt. Op doordeweekse dagen bestaat de PZC uit drie katernen, op zaterdag maar liefst uit zes. Het eerste katern biedt nieuws uit binnen- en buitenland, het tweede katern bevat elke dag Zeeuws nieuws. Op maandag wordt de krant aangevuld met een Sport-katern, op dinsdag heet het derde katern Buitengebied, op woensdag Trends en Jong, donderdag Kunst en Uit en vrijdag Auto. Zaterdag begint het weekend met Reportage, Reizen, Wonen en het Kleintjeskatern. PZC-lezers zijn bewuste lezers. Trots op hun provincie in al zijn verscheidenheid. Zij vinden regionale ontwikkelingen even belangrijk als landelijke en internationale gebeurtenissen. In de PZC vindt u daarom naast het nieuws uit binnen- en buitenland vooral veel aandacht voor de actualiteit uit de provneie. Een regionale krant met het kaliber van een landelijk dagblad, zes dagen per week 's morgens vroeg bij u thuisbezorgd. nnee en van het tijdschrift Weet wat Zeeuwen beweegt met uw eigen PZC 6 dagen per week, 4 weken lang O Noteer mij voor een proefabonnement van 4 weken voor 9,90. Ik geef daarbij eenmalig toestemming 9,90 voor automatische incasso van onderstaand rekeningnummer Ik heb de laatste 6 maanden geen proefabonnement gehad. D Noteer mij voor een vast abonnement. De eerste twee weken ontvang ik de PZC gratis. Daarna betaal ik: per maand met automatische incasso 19,45) O per kwartaal met automatische incasso 56,60) Als u vaste abonnee wordt en kiest voor automatische betaling ontvangt u GRATIS 2 nummers van het tijdschrift FietsActief t.w.v. 7,90. Het tijdschrift wordt afgeleverd op het huisadres van de abonnee. FietsActief verschijnt vanaf eind maart elke 6 weken, het kan dus even duren voordat u het eerste nummer ontvangt. Na 2 nummers stopt automatisch de toezending Bellen kan ook: 0800 0231 231 (gratis) Aanbiedingen gelden tot J juli 2009 Woonplaats: Telefoon: Uitgevenj PZC BV gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In de colofon van PZC vindt u mót- re informatie. Voor automatische incasso stem ik toe in afschrijving van mijn: (post)bankrekeningnummer:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 44