BEZORGERS M/V Ca^REF flying doctors Productiemanager M/V w7 Help de mensen *- I in Irak! ÉflL C Den Haag "v Waar Zeeland leeft bieden ivij zorg. <zzlle\/c> .O Slachtoffer hulp Teamleider Justion Justion BLEIJENBERG HOOFD BINNENDIENST MA/ MUKAMP Maakt kwaliteit zelfs aanneming in de grond zichtbaar cr« zaterdag 20 maart 2004 KRANT VOOR ZEELAND In's-Heerenhoek zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Gratis regenpak Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op vww. deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. MEMISA. MENSEN IN NOOD. NEDERLANDSE RODE KRUIS. NOVIB. STICHTING VLUCHTELING TEAR FUND. TERRE g Giro 800 800 SAMENWERKENDE 3 HULPORGANISATIES www.giro800800.nl De hulporganisaties zijn in actie. Help nu en geef. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening aan afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Sc houwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland. St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke verzorging en ouder- en kindzorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisenng. uitleen van verpleegartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. Allévo is ontstaan uit een fusie tussen Arcus zorgcentra en Oosterschelde Thuiszorg. Allévo zoekt per direct voor verpleeghuis Cornelia Allévo te Zierikzee een Voor gemiddeld 16 uur per week. In eerste instantie wordt een dienstverband aangeboden voor de duur van 1 jaar, met aansluitend de mogelijkheid tot omzetten in een dienstverband voor onbepaalde tijd. Allévo staat naast u. Jouw plaats in de organisatie: Als logopedist ben je verantwoordelijk voor de logopedische zorg van somatische en psychogeriatrische cliënten. Naast het onderzoeken, behandelen en begeleiden van cliënten geef je voorlichting, adviezen en instructies aan derden. Je bent ook semi- en extramuraal inzetbaar en levert een bijdrage aan verdere ontwikkeling van het beleid van de eigen discipline. Je ontvangt leiding van het hoofd behandeling en begeleiding en werkt samen met een enthousiaste collega. Wij verwachten: - dat je beschikt over een diploma logopedie akoepedie op HBO-niveau - dat je ervaring hebt in het behandelen van afasie, dysartrie en slikstoornissen - dat je zowel zelfstandig als in teamverband goed kunt functioneren - bij voorkeur ben je in het bezit van een rijbewijs en van eigen vervoer Wij bieden: De functie van logopedist is ingedeeld in functiegroep FWC 50 en het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 1762.85 en maximaal 2869,12 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Indeling van de functie in FWG 3.0. Bij Allévo kun je deelnemen aan een spaar loonregeling en een pc-privé project. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie sollicitatie: Nadere informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Raymund Pessers. hoofd behandeling en begeleiding, of bij Monique Schol, logopedist, telefoonnummer: 0111 -439980 Deze advertentie is ook terug te vinden op internet bij www.zz.nl Je schriftelijke reactie, onder vermelding van sollicitatie op de envelop, kan je vóór 2 april 2004 richten aan: Allevo. Yvonne van den Berge afdeling P&O. Postbus 79. 4460 AB Goes je kunt ons ook e-mailen: secr.p&zo@arcuszorg.nl Hollandiaplein 1. 4461 GT Goes Postbus 79. 4460 AB Goes Tel (0113) 24 92 00 F-mail info@allevo nl kijk www.allevo.nl Draagt u bij aan de opvang van 100.000 slachtoffers per jaar? Slachtofferhulp Nederland helpt na een misdrijf of een verkeersongeluk. 1500 vrijwilligers bieden praktische hulp, juridische informatie en emotionele steun. Achter de vrijwilligers staat een professionele organisatie met 250 beroepskrachten. De hulpverlening vindt plaats in dertien regio's verspreid over het land. In de media en politiek treedt Slachtofferhulp Nederland op als belangenbehartiger. Ne derland lij het Anti-Discriminatie Bureau Zeeland te Vlissingen is een vacature ontstaan voor een Voor 36 uur per week Functie-informatie: U verwerkt de meldingen die op het Anti-Discriminatie bureau binnenkomen. U draagt zorg voor werving, aansturing, begeleiding en coördinatie van een groep vrijwillige medewerkers. U regelt, in samenwerking met de projectmedewerker, de gang van zaken op het bureau. Ook in het kader van preventie onderhoudt u contacten met politie en netwerkpartners en geeft u voorlichting over discriminatie en slachtofferhulp. U signaleert regionale ontwikkelingen en knelpunten en doet eventueel verbetervoorstellen aan de regiodirecteur. U onderhoudt nauw contact met de vestigingen van Slachtofferhulp in Zeeland. Het werkgebied is de provincie Zeeland. Uw standplaats is Vlissingen. Functie-eisen: .Us teamleider heeft u een relevante opleiding op hbo- niveau en ervaring met leidinggeven. Affiniteit met vrijwilligerswerk is een absolute voorwaarde. Kennis van organisatorische en beleidsmatige processen strekt tot aanbeveling. Rechtspositie: De CAO Welzijn is van toepassing. Dienstverband in eerste instantie voor een jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, minimaal 2.053,-- en maxi maal 2.877,- bruto per maand bij een fulltime dienst verband. Inlichtingen en sollicitatie: Voor inlichtingen kunt u bellen met mevrouw R. Dabekaussen, regiodirecteur, tel. (076) 523 29 80. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 3 april 2004 zenden aan Slachtofferhulp Nederland, Regio Midden- West Brabant/Zeeland, t.a.v. mevrouw R. Dabekaussen, Postbus 1156, 4801 BD Breda. Teba Nationaal AMBIANCE Livinostoneweg8, Goes,tel.:(0113)222231 ZONWERING www.tebazonwering.ri Wij zoeken met SPOED een ALLROUND MONTEUR Kan per direct worden ingevuld. - Voor de montage van kunststof en zonwering. - Ervaring vereist. - In bezit van rijbewijs. - Weet van aanpakken en zelfstandig kan werken. - Goede arbeidsvoorwaarden, volgens metaal CAO. Wij zijn een bedrijf dat staat voor kwaliteit en dat verwachten we ook van onze medewerkers! Sollicitatie per brief of telefonisch richten aan: S. Hillebrand Tel: 0113-22 22 31 Ambiance Zonwering Teba, Livingstoneweg 8, 4462 GL Goes. HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Al vanaf 2,50 per maand helpt u Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 of www.amref.nl Jf. Se li Supporting Africa De Justion Adviesgroep selecteert voor zowel profit als non-profit organisaties de juiste persoon voor de juiste functie. Kwaliteit en persoonlijkheid zijn de sleutelwoorden wanneer het gaat wn het werven van mensen die "èt dat beetje meer kunnen bieden. Adviesgroep Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van De functie In deze logistieke functie bent u verantwoordelijk voor het bege leiden, aansturen en controleren van zelfstandig werkend techni sche personeel op de construc tieafdeling in de apparaten bouw. Het aantal werknemers dat u begeleidt is doorgaans 7 en in drukkere perioden maximaal 20 personen. u bent hun directe aanspreekpunt en tevens verant woordelijk voor de urenadmini- stratie. De werkzaamheden omvatten de werkvoorberei ding en de bewaking van de planning in overleg met het pro- Adviesgroep U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 2 weken richten aan: jectbureau. u signaleert de noodzaak en het inhuren van extern personeel. u verzorgt de inkoop van machines, gereed schappen en materialen. Het profiel u beschikt over MBO/HBO werk- en denkniveau met als studierichting werktuigbouw kunde. De beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste u heeft minimaal 3 jaar werkervaring. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een stressbestendige. Justion Adviesgroep t.a.v. mevrouw E. M. Schipper Postbus 352 4330 AJ MIDDELBURG of per mail: ems@justion.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. M. Schipper op telefoonnum mer 0118-674074. sociaalvaardige. accurate per soonlijkheid met een sterk ver- antwoordelijksheidsgevoel en aanwijsbare leidinggevende kwaliteiten. Het aanbod Onze opdrachtgever biedt een gevarieerde en uitdagende baan in een prettige werkomgeving met een platte organisatiestruc tuur en met een open bedrijfs cultuur. Het salaris is inherent aan dc functie en de daarbij behorende verantwoordelijkheden, gerela teerd aan opleiding en ervaring. Uw sollicitatie wordt uiteraard De Justion Adviesgroep voert de gehele werving en selectie procedure uit. Heeft u interes se in een gevarieerde en uitda gende functie? Onze opdrachtgever internationaal opererende groeiende middelgrote onderneming, gevestigd in het zuidwesten van het land. De onderneming is actief in de apparatenbouw. SCHOONMAAKBEDRIJF Schoonmaakbedrijf Bleijenberg zoekt versterking: een organisatorisch talent, dat ook leiding kan geven aan de medewerkers van de nieuw te vormen binnendienst van ons bedrijf Een kordate regelaar, die weet wat externe en interne klanten verwachten en dat ook waar maakt. Een combinatie van administratieve en leidinggevende talenten, die zorgt voor een efficiency slag. Kortom: Bleijenberg zoekt een (fulltime, 40 uur per week) De baan Als hoofd binnendienst bij Bleijenberg leidt u de orga nisatie van de binnendienst. Dit houdt in dat u zorg draagt voor de uitvoering van diverse ondersteunen de (administratieve) bedrijfsprocessen, rekening hou dend met het bedrijfsplan en binnen Bleijenberg gemaakte proces- en procedure afspraken, zodat objectleiders, districtmanagers en de commerciële buitendienst als belangrijkste interne klanten voor de betreffende bedrijfsprocessen optimaal gefaciliteerd worden. U handhaaft en verbetert de kwaliteit van de geleverde diensten. U verbetert en verhoogt de effi ciency van mens, methode en materiaal. U maakt deel uit van het MT. Het aanbod Een boeiende en zelfstandige baan, waarbij u recht streeks aan de bedrijfsleider rapporteert Vanzelfsprekend doen wij u een passend aanbod een goed salaris met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Verder zorgen wij voor een op de functie afgestemde opleiding. De eisen U werkt en denkt op HBO-niveau. U heeft al eerder met succes een administratief-organisatorische func ties vervuld en u hebt bewezen goed leiding te kun nen geven. U hebt enige jaren ervaring in de zakelij ke dienstverlening, bij voorkeur in de schoonmaak branche U bent energiek en representatief. U bezit een rijbewijs en woont in Vlissingen of naaste omge ving of u bent bereid zich daar te vestigen Uw reactie Als u aan de eisen voldoet en de baan u uitdaagt, stuur dan uw brief met c.v. voor 2 april 2004 naar Schoonmaakbedrijf Bleijenberg B.V. Postbus 230, 4380 AE Vlissingen T.a.v. de heer J. Weijers, bedrijfsleider Bij hem kunt u ook informatie opvragen over de functie Telefoon 0118-417500 Bezoek ook onze site homepage: www.bleijenbergbv nl email: info@bleijenbergbv.nl Een psychologisch onderzoek of assessment center kan onderdeel uitmaken van de procedure De NVP-sollicitatiecode is van toepassing Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is een middelgroot schoonmaakbedrijf met circa 500 medewerkers Het werkgebied is Zeeland en Noord-Brabant Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlissingen Er is een nevenvestiging in Etten-Leur. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is gecertificeerd volgens ISO 9001/OSB+ en in het bezit van het VCA' veiligheidscertifi caat. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg heeft een partnership met Vebego, een internationale dienstverlenende groep, die bestaat uit sterke, vooral regionale opererende bedrijven. Vebego kent een aantrekkelijke in- en doorstroomprogramma voor talentvolle jonge managers. Aquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nijkamp aanneming is een dynamisch aannemingsbedrijf, gespecialiseerd in de aanleg van ondergrondse infrastructurele werken. Sinds de oprichting in 1962 is ruime ervaring op gedaan in de aanleg van gas- en waterleidingen, riolering, kabelnetten voor midden- en laagspanning, telecommunicatie, cen trale antenne inrichtingen, openbare verlichting en verkeersregelinstallaties. Tevens is Nijkamp aanneming zeer actief in de aanleg van warmte- en koude techniek. Nijkamp aanneming maakt veel specialistisch werk waarbij het leveren van kwaliteit voorop staat. Voor uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Monteurs Verkeersregelinstallaties Monteur Openbare Verlichting/Laagspanning Monteur Middenspanning Filters Gas/Water Monteurs Stadsverwarming Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. graag binnen 14 dagen te richten aan onderstaand adres ter attentie van dhr. B.A.K. Kastelijns NIJKAMP AANNEMING Postbus 2000, 4800 CA Breda http://www.nijkamp.net e-mail: nijkamp@nijkamp.net kiwa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 35