www.pzc.nl/adverteren avance tic Wie werkt mee aan de leefbaarheid van Schouwen-Duiveland? Inspecteur Bouwzaken (m/v) 32 uur per week Ontwerper/projectleider civieltechniek (m/v) 36 uur per week BLEIJENBERG Projectleiders Onderhoud; W en E&l (m/v) VELDSINK ADVIESGROEP VVV WALCHEREN EN NOORD-BEVELAND giro 2502 zaterdag 20 maart 2004 Gemeente A A Schouwen-Duiveland Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 34 000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte En dat merk je. In je woonomgeving (betaalbare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen) Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomstvisie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwikke lingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vorm gegeven Je collega's komen uit alle windstreken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte Het cluster Bouwzaken is één van de vier clusters binnen de afdeling Ruimte en Milieu. Het cluster is belast met monumentenbeleid, archeologie, welstandsbeleid, vergunningverlening en handhaving Het cluster bestaat uit 13 formatieplaatsen Binnen het cluster Bouwzaken is een vacature voor de functie van Wij zoeken: Een enthousiaste, initiatiefrijke, zelfstandige medewerker met teamgeest en een opleiding op HBO-niveau. Daarnaast beschik je over werkervaring op het gebied van bouw- en woningtoezicht. Je bent verantwoordelijk voor het: - uitvoeren van technische aspecten van vergunningverlening met betrekking tot het takengebied van de afdeling; - toetsen van aanvragen om vergunningen en het adviseren over op te leggen (technische) voorschriften in het kader van wetten en verordeningen; - uitvoeren van toezicht bij meer complexe zaken; - geven van informatie omtrent toezicht; - opstellen van (tussentijdse) rapportages en het verwerken van gegevens; - toezicht op de behandeling van de wet- en regelgeving in verband met delicten; - uitvoeren van integrale controles in het kader van de wet- en regelgeving, - instellen van strafrechtelijk, dan wel administratiefrechtelijk onderzoek bij vermoeden van delicten. Je onderhoudt contacten met: - het afdelingshoofd en collega's; - andere overheidsorganisaties, (nuts)bedrijven, milieudiensten, leveranciers en relaties; - publiek. Het cluster civiel-, cultuur- en verkeerstechniek van de afdeling Openbare Werken is verantwoordelijk voor het ontwerpen en realiseren van nieuwe werken, groot onderhoud en reconstructies op civieltechnisch, cultuurtechnisch en verkeerstechnisch gebied. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Wij zoeken: Een medewerker met een relevante HBO-opleiding weg- en water bouwkunde. Je hebt een aantal jaren ervaring met bovengenoemde werkzaamheden en kunt projectmatig werken. Je bent goed in staat om een RAW-bestek te schrijven en beheerst het tekenen met Microstation. We gaan er vanuit dat je beschikt over goede vaardigheden op het gebied van communicatie en advisering In ons team worden de aspecten professionaliteit, collegialiteit en humor als vanzelf sprekend beschouwd. Je bent verantwoordelijk voor: Het integrale proces van ontwerp tot uitvoering van werken van complexe aard, inclusief belangenafweging en onderhandelingen over voorwaarden, op te stellen begrotingen en kosten- en voortgangsbewaking. Ook de advisering aan het management, het college van burgemeester en wethouders en de gemeenteraad behoort tot je taak. Wij bieden jou: Een werkomgeving in een enthousiast team met een uitstekende collegiale sfeer en een afwisselende functie met voldoende uitdagingen. V Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Salarisniveaus Voor de functie Inspecteur Bouwzaken bedraagt het salaris maximaal 2.802,- bruto per maand (functieschaal 8) bij een 32-urige werkweek. Voor de functie Ontwerper/projectleider civieltechniek bedraagt het salaris minimaal 2.140,- bruto per maand (aanloopschaal 9) en maximaal 3.518,- bruto per maand (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals flexibele werktijden, een uitgebreide verlofregeling, kinderopvang, studiefaciliteiten en betaald ouderschapsverlof. Informatie Nadere informatie is te verkrijgen bij Functie Inspecteur Bouwzaken: Gertjan Benou, afdelingshoofd a.i telefoon 0111-452375 en over de procedure bij Marcel Konijnenburg, personeelsadviseur, telefoon 0111-452420. Functie Ontwerper/projectleider civieltechniek: Rinus van Zetten, de clustercoördinator, telefoon 0111-452472 en over de procedure bij Marja Kamermans, personeelsadviseur, telefoon 0111-452107. Belangstelling? Je kunt tot maandag 5 april aanstaande schriftelijk reageren door je solicitatie, o.v.v. de functie en vacaturenummer (04010 Inspecteur Bouwzaken en 04002 Ontwerper/projectleider cicieltechniek) op de enveloppe, te sturen naar: Gemeente Schouwen-Duiveland, t a v afdeling PICO, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee. Je kunt ook e-mailen naar gemeente@schouwen-duiveland.nl, eveneens o.v.v. de functie en het vacaturenummer. Wij verzoeken je slechts gebruik te maken van één van de twee mogelijkheden (of een brief of een e-mail). V.w.b. de functie Ontwerper/projectleider civieltechniek kan een personeelsonderzoek/assessment deel uitmaken van de procedure. Meer informatie over de gemeente vind je op onze web-site www.schouwen-duiveland.nl SCHOONMAAKBEDRIJF Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar twee enthousiaste AMBULANT OBJECTLEIDERS(STERS) rayon Walcheren en rayon Goes In deze functie geeft u leiding aan het uitvoerende schoonmaakpersoneel in het rayon en rapporteert u rechtstreeks aan de districtsmanager. U instrueert, begeleidt en controleert het uitvoerende schoonmaakpersoneel en ziet erop toe dat werkinstructies worden nageleefd. Verder bent u verantwoordelijk voor uw projectadministraties, waaronder urenregistratie. U bevoorraadt en controleert werkkasten. rapporteert over de kwaliteit, draagt zorg voor klachtbehandeling, bezoekt frequent de contactpersoon van de klant en stelt bezoekrapporten op. Functie-eisen: - Ervaring in een leidinggevende functie; - In het bezit van het SVS diploma, vakopleiding Schoonmaker/ster en bij voorkeur in het bezit van het SVS diploma, Leidinggevende Schoonmaakonder-houd of de bereidheid om dit te volgen; - Goede communicatieve vaardigheden, - Geen 9 tot 5 mentaliteit; - Klantvriendelijk; - Representatief; - In het bezit van rijbewijs B. Het aanbod: Wij bieden u een boeiende, zelfstandige en zeer afwisselende baan in een collegiale werkomgeving. Vanzelfsprekend hoort hier een goed salaris bij met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: Als u aan de eisen voldoet en de baan u uitdaagt, stuur dan uw brief met c.v. voor 2 april 2004 naar: Schoonmaakbedrijf Bleijenberg B.V. Postbus 230, 4380 AE Vlissingen t.a.v. dhr. B. Kooijman, districtsmanager Bij hem kunt u ook informatie opvragen over de functie. Telefoon 0118-417500. Bezoek ook onze site: homepage- www.bleijenbergbv.nl email info@bleijenbergbv.nl Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is een middelgroot schoonmaakbedrijf met circa 500 medewerkers. Het werkgebied is Zeeland en Noord-Brabant Het hoofdkantoor is gevestigd m Vlissingen en er is een nevenvestiging in Etten-Leur Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is gecertificeerd volgens ISO 9001/OSB+ en in het bezit van het VCA' veiligheidscertihcaat Schoonmaakbedrijf Bleijenberg heeft een partnership met Vebego. een internationale dienstverlenende groep, die bestaat uit sterke, vooral regionale opererende bedrijven Vebego kent een aantrekkelijke in- en doorstroomprogramma voor talentvolle jonge managers. Aquisilie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onze opdrachtgever is een gerenommeerde organisatie binnen de procesindustrie. Het bedrijf heeft ih Zuid Nederland verschillende productielocaties. Eén van deze locaties is gevestigd in Zeeland. Om meer structuur in de organisatie te brengen en om een aantal grote (onderhoud) projecten te begeleiden is Avance Werving Selectie op zoek naar een Projectleider onderhoud W en een Projectleider onderhoud E&l. Werkzaamheden - voor beide functies geldt: Je bent verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte uitvoering van onderhoud aan de procesinstallaties Hieronder valt ook de operationele aansturing van projectmatige werkzaamheden tijdens revisies. Je stuurt 15 tot 20 technici aan Je zorgt verder voor eën maandelijkse financiële en organisatorische rapportage Basis voor succes - voor beide functies geldt: Je hebt een afgeronde opleiding HBO Werktuig bouwkunde of Elektrotechniek Men hoeft je niets meer te vertellen over onderhoud in de procesindustrie Je beschikt over ruime leidinggevende ervaring en je bent in staat om mensen te motiveren en te overtuigen Je hebt een stevige persoonlijkheid en bent een teamplayer Tot slot beschik je over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden Interesse? Stuur dan binnen 7 dagen je sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae naar Avance Eindhoven B.V., Stationsweg 54-56, 5611 BZ Eindhoven. Of mail naar m.deschutter@eindhoven.avance-bv.nl T.a.v. mevrouw ing, M.A.J. De Schutter. Vermeld hierbij duidelijk op welke functie je wilt reageren. Voor'meer informatie kun je contact opnemen met Mirjam De Schutter, 040-2649090. Onze vacatures staan ook online: www.gegarandeerd.nl werving selectie Maastricht uitzenden n d h 0 v e <1 interim-management H a s s e I t B specialisten In werving en selectie C. OOSTRC •ABRIEKEN B.V. FRUIT- EN GROENTECONSERVEN/CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP-, BRC- en IFS-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: Medewerker Administratie fulltime De functie: In de functie van medewerker administratie controleert, codeert en boekt u inkoopfacturen, verwerkt bank- mutatie's, codeert en voert mutatie's in voor de kostprijsadministratie en assisteert bij het opstellen van tussentijdse rapportages. Tevens ondersteunt u uw collega's op de afdeling administratie en automatisering (back-up helpdesk) Uw profiel: Minimaal Meao BA/Informatica of gelijkwaardig; Enkele jaren relevante werkervaring, Een grote mate van accuratesse en zelfstandigheid; Ervaring met Navision is een pre. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. C. Schipper, Hoofd Administratie, telefoonnummer 0113-333000. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t a v de heer K. J. Wieringa, Postbus 61. 4420 AC Kapelle Veldsink Adviesgroep assurantie- en financieel adviesbureau bestaat 25 jaar. Door ei- dynamische benadering van de markt en onze relaties is het bedrijf uitgegroeid tot 7 vè^ gingen in Brabant en Zeeland Uitgangspunt is het streven naar een klant als totaalrefee Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een fulltime ASSURANTIEADVISEUR buitendienst Functie: Het op enthousiaste wijze onderhouden van contacten met bestaande a- potentiële relaties voornamelijk in de particuliere sector, het verstrekken van co maat gesneden adviezen, het uitbrengen van offertes en het afsluiten daany Profiel: - MBO/HBO werk- en denkniveau met assurantie B diploma - Klantgerichte en commerciële instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel, pro-actief en ambitieus - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - Enkele jaren relevante werkervaring - Werken in de avonduren hoort bij de job Veldsink Adviesgroep biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden,^ male doorgroeimogelijkheden met volop ruimte voor eigen initiatief Bent u geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar Vekfe^» Adviesgroep, t.a.v personeelszaken, Postbus 320. 4330 AH Middelburg Bel voornam inlichtingen Daniëlle Toelen, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0118-616355 VW Walcheren en Noord-Beveland is een regionale VW organisatie met 8 VW vestigingen binnen de gemeente Veere, Noord-Beveland en Vlissingen een Vakantie Reserveringscentrale/Talefooncentrale en de afdelingen Marketings Promotie en administratie. In verband met een zwangerschapsverlof van een collega zijn wij voor de periode van 1 april tot 1 oktober 2004 op zoek naar; Informatiemedewerker m/v voor 20-40 uur per week Ook zijn we op zoek naar Vakantiekrachten 20-40 uur m/v toeristische opleiding en/of werkervaring is een pre Wij vragen: 9 g0ecje kennis van de Duitse taal, en zo mogelijk Engels en Frans bereidheid om ook in de weekends te werken (zaterdag en zondag een boeiende en afwisselende werkomgeving Wij bieden: 9 leuke collega's in een hardwerkend team salariëring volgens de VVV Nederland normen Parttime contractverlening na 1 oktober behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Anita Vleugel, tel.: 0118-569179. Schriftelijke reacties naar: VVV Walcheren en Noord-Beveland, t.a.v. mw. A. Vleugel, Postbus 8, 4357 ZG Domburg Of per e-mail: a.vleugel@vwnb.nl Wij ontvangen uw reactie graag zo spoedig mogelijk, uiterlijk binnen 10dagen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsets verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementieenis familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wïu iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederizac Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www. alzheimer-nederland.nl Ben jij die sociaal bewogen persoon met interesse voor techniek? Dan hebben wij voor jou een opleidingsplaats als leerling radiotherapeutisch laborant. Het Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut in Vlissingen verzorgt vari: september 2004 de duale hbo-opleiding tot radiotherapeutisch laborant in samenwerking met de Fonlys Hogeschool te Eindhoven. Als radiotherapeutisch laborant ben je de schakel tussen de oncologische patient et bestralingstechnieken. Je werkt in teamverband en behandelt patiënten met behulp van geavanceerde computers en bestralingsapparatuur. Studeren en ook verdienen, kan dat?? Jazeker. Gedurende de 4-jarige hbo-opleiding kom je in dienst van het ZRT1. ontvang je een salaris en eventueel een studiebeurs. De kosten voor de studie worden door de werkgever vergoed. Tijdens de opleiding breng je 70ck van de üjc door binnen ons instituut, de overige tijd is voor school en studie. Opleidingseisen zijn uit een afgeronde havo- of vwo-opleiding met een natuur-/gezondheidsprofiel. Voor meer informatie over de opleiding en het beroep kun je contact opnemen met de heer P. Jongens, hoofdlaborant, bereikbaar via telefoonnummer (0118)42714J en/of bezoek onze website www.zrti.nl Je schriftelijke sollicitatie, met daarin vermeld de gevolgde opleiding kun je vóór 3 april 2004 richten aan het Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut, sector Personeel en Organisatie t.a.v. de heer G.M. Boot, personeelsadviseur. Postbus 380.4380 AJ Vlissinsen cd, ïN core 1571 'aa! kb Bb h< Kir Ker •«Ie ie z ar Ij ode 'sa. n* L'.:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32