PZC Uit en toch thuis bij Hotel Bos Duin Sprankelend wonen met Antiekhandel De Pagter Meer in- en outdoorplezier met The Falcon Store Het voorjaar tegemoet op een fiets van De Andere Makelaar: Piet Voskamp een andere kijk op onroerend goed Definitief en pijnloos ontharen bij Xtra Care Zon, zee en zaligheid bij Zuiderduin Beachhotel Optimaal woon- en werkplezier met Polderdijk Gevelverfraaiing Speelgoed voor grote mensen bij Techno Janssen donderdag 18 maart 2004 Advertentie Oostkapelle - Sinds 1 maart staat achter de naam van Hotel - Café - Restaurant - Congres- en Partycentrum Bos Duin het respectabele aantal van vier sterren. Vier jaar lang gaven eigenaren Johan en Ineke Jansens en hun zoon Marco lei ding aan een allesomvattende verbouwing van het in 2000 door hen verworven bedrijf. Het resultaat daarvan staat als een huis. Eén begrip typeert Bos Duin kort maar krachtig: Gastvrijheid. Het staat bij alles wat Johan. Ineke en Marco Jansens aanpakken centraal Hun gas ten moeten zich boven alles uit en tegelijkertijd thuis voelen en die missie is bij de Jansens, al 32 jaar actief in de horeca, in vertrouwde handen. Tot 2000 runden zij succesvol een etablis sement in Cadzand. Uitbreiding was gewenst, maar niet mogelijk. De aan schaf van Bos Duin in het schitte rende duingebied bij Oostkapelle vormde een zeer welkome, nieuwe uit daging die met beide handen werd aangegrepen. En hoe: het gehele gebouw en alle faciliteiten werden drastisch aangepakt en kregen een nieuw, fris, stijlvol en toch huiselijk gezicht. Anno 2004 ont vangt Bos Duin niet alleen hotelgas ten in fraai ingerichte kamers en sui tes, tevens heeft het binnen korte tijd een uitstekende reputatie opgebouwd als conferentie- en partycentrum. De unieke ligging aan de voet van de dui nen en aan de rand van natuurgebie den De Mantelinge en Oranjezon spe len daarbij vanzelfsprekend een niet geringe rol. Ter kennismaking geeft Bos Duin t/m december 2004 10% korting op alle vergaderarrangemen ten. Op 20 maart is Bos Duin tussen 12.00 en 18.00 uur het toneel van een gezellig Open Huis, waarbij u onder het genot van een hapje en een drankje nader kennis kunt maken met al'e mogelijkheden die Bos Duin biedt. Hotel Bos Duin, Duinweg 82, Oostkapelle 0118 583110 www. hotelbosenduin. nl Middelburg - De omvangrijke collectie meubilair, woonacces soires en interieurstoffen van Antiekhandel De Pagter bevindt zich sinds kort onder een en hetzelfde dak. Sfeervolle toonkamers bieden een kleurrijke waaier van woonideeën. Flonkerende kroonluchters zetten het assor timent in een heel bijzonder licht. Telde Antiekhandel De Pagter tot voor kort nog drie verschillende pan den in het historische centrum van Middelburg, sinds begin dit jaar is dat er één. En wat voor een: diverse ruim tes vormen tezamen een zaak van for maat, waarin het verrukkelijk winkelen is. Een grote hoeveelheid meubilair, woonaccessoires, interieurstoffen en curiosa wordt er stijlvol gepresenteerd Daaronder valt ook exclusieve verlich ting, o.a. in de vorm van flonkerende antieke kroonluchters. De Pagter is specialist op dit gebied en presenteert de kristallen lampen in ver schillende uitvoeringen, van heel bescheiden tot zeer uit bundig. Aanvullend op het woonas- sortiment biedt De Pagter nu ook een fraaie collectie kantoormeubelen van Globe Wernicke Office Library Furniture. Met de verschillende, klassiek vorm gegeven elementen richt u zelf uw ideale kantoor in De kasten zijn verkrijgbaar in verschillende dieptes, voor zowel boeken en ordners als hangmappen. De bureaus zijn voorzien van een lade waarin het toetsenbord van de PC onopvallend een plaats krijgt. Eind april arriveert de nieuwste collectie tuinmeu belen, uit Indonesië. Want ook voor het inrichten van uw tuin(huis) is De Pagter een uitstekend adres. In Veere bevindt zich de tweede vesti ging van De Pagter. Deze is iedere zondag geopend. De winkel in Middelburg is ook elke le zondagmid dag van de maand open. Antiekhandel De Pagter, Herenstraat 9, Middelburg 0118 634133 Kaai 53, Veere 0118 501854 www.antiekhandeldepagter.nl Vlissingen - Ad van Sluijs is er honderd procent zeker van: The Falcon Store wordt dé vrijetijds- winkel van Vlissingen. Zijn splinternieuwe zaak biedt een omvangrijk en veelzijdig assortiment, van functionele kleding tot binnen - en buiten sportbenodigdheden Met ruim 28 jaar ervaring - onder meer als bedrijfsleider - in een vrij- etijdswinkel weet Ad van Sluijs als geen ander wat hij in huis moet halen voor zijn klanten. Uitgangspunt is het bieden van een basic assortiment outdoorkle- ding en -schoenen van bekende merken voor een aantrekkelijke prijs, waaronder multifunctio nele afritsbroeken van Life-line en Nomad, Meindl en Lowa berg- wandelschoenen en Falke wandelsokken. Maar ook voor badkle ding van Speedo en streetwear, zoals jeans van Wrangler en New Star, shirts van Fred Perry en Ben Sherman en schoenen van Merrell, kunt u bij de The Falcon Store terecht. Maar er is 'more' bij The Falcon Store. Vele binnen- en buiten sportartikelen zijn er aantrekkelijk en overzichtelijk uitgestald. Kampeerders en overige outdoorlief- hebbers vinden er alles van hun gading waaronder tenten, diverse soorten slaapmatten, rug- en slaapzakken van o.a. Nomad en Active Leisure, lichtge wicht kookgerei, gas- en benzinebran ders van Camping Gaz en Coleman, Maglite zaklampen, Leatherman Tools en Recta kompassen. De hengelsport krijgt eveneens volop aandacht in The Falcon Store, van hengels en molens tot lijnen en dobbers. Dat geldt ook voor het tegen,,, weer zeer populaire dartsspel 8 daarbij behorende accessoires Tevens heeft The Falcon ruim assortiment in-line skatesi^ K2 Het personeel dient u ona advies op in- en outdoorgebiafj! u optimaal kunt genieten van tijd. The Falcon Store, Wolstraat 68, Vlissingen 0118 441478 Goes - Scheren, harsen, epile ren, chemische crèmes: stuk voor stuk vrij onplezierige ont- haringsmethodes, die daarbij ook nog slechts een tijdelijk resultaat opleveren. Xtra Care, het schoonheidsinstituut dat vérder gaat in huidverzorging, rekent daarentegen eenvoudig en blijvend af met overmatige haargroei, door toepassing van Ellipse. Ellipse is een revolutionaire ontha-' ringsmethode voor vrouwen én man nen, die medisch onderbouwd is mei klinisch bewezen resultaten Hierbij wordt gebruik gemaakt van veilig, zichtbaar licht uit een speciale flits lamp. Via een glasprisma wordt dit naar de te behandelen plaats geleid. Flet pigment in de haren absorbeert het licht en zet het om in warmte. Deze warmte wordt door de haren naar de haarzakjes gevoerd, waarna zich geen nieuwe haren meer kunnen vormen. Flits na flits wordt het te ont- haren huidgebied behandeld. Het computergestuurde Ellipse-systeem werkt op basis van unieke software, die de lichtintensiteit aanpast aan de diverse huid- en haartypen (ook rood, blond en grijs haar). Ellipse onthaart snel, pijnloos en vooral: blijvend. Het is een uniek systeem dat ook geschikt is voor het behandelen van grote oppervlakken zoals rug, armen en benen, oksels en - met het oog op de zomer! - de bikinilijn. De huidverzor- gingspecialisten van Xtra Care vertel len u er tijdens een gratis intakege sprek graag meer over. Tot 10 april ontvangt u op de eerste Ellipse-behan- deling een korting van 20.-. Schoonheidsinstituut Xtra Care is ook hét adres voor o.a huidverbetering, pedicure en manicure, rimpelbehan delingen. snel en verantwoord afvallen en ccllulite-behandelingen door middel van endormologie. Schoonheidsinstituut Xtra Care, Klein Frankrijk 7, Goes 0113 217771 Middelburg - Op de drempel van de lente en met het vooruit zicht van misschien weer een lange en stralende zomer, staat ook u ongetwijfeld te trappelen om de fiets weer te pakken. Zeeland is daarvoor natuurlijk een prachtprovincie: het natuurschoon is ongekend en er zijn vele fietsroutes uitgezet. De basis voor al dit fietsplezier is uiteraard een goede fiets en idem accessoires. Rijwielhandel Piet Voskamp heeft ze, in alle soorten en maten. Al meer dan 35 jaar is Piet Voskamp een welbekend adres, van Middelburg tot ver daarbuiten. Eigenaar en bedrijfsleider Ary Joosse staat aan het hoofd van een vierkop pig team van specialisten in tweewie- Iers. De collectie van Piet Voskamp omvat alle mogelijke fietsen voor kin deren, dames en heren, in verschillen de prijsklassen Daaronder vallen ook zogeheten elec- trofietsen (met een handige hulpmo tor) en hometrainers. Tevens voorziet de zaak in een groot assortiment onderdelen en accessoires voor fiet sen, bromfietsen en scooters, aan hangwagens, kindertrailers en -karren, fietskleding en fietsschoenen. Enkele door Piet Voskamp gevoerde merken zijn Gazelle, Batavus, Bulls, Simplex, Pegasus, Sparta en Haro. Een belangrijk deel van de collectie van Piet Voskamp is uit voorraad lever baar. Bestelde artikelen zijn doorgaans zeer snel aanwezig, dankzij deelname aan ZEG' dé Europese organisatie van vakhandelaren in tweewielers. ZEG biedt innovaties, aanbiedingen, tech nologische hoogstandjes en handige tips en trucs voor nóg veiliger en inte ressanter fietsen. Ook staat ZEG garant voor uitstekend advies en onderhoud, vérgaande service en scherpe prijzen Alle ZEG-producten zijn gebundeld in een superdikke cata logus. gratis bij uw bezoek aan de zaak! Rijwielhandel Piet Voskamp, Breeweg 17, Middelburg 0118 613187 www.pietvoskamp.nl Middelburg - VBO- makelaars René Leenpoel en Roland de Wit gaan voor een verfrissende aanpak, met zo kort mogelijke lijnen, snelle actie en maximale service. Dat verklaart dan ook direct de naam van hun makelaardij: De Andere Makelaar. De Andere Makelaar ging twee jaar geleden van start in een pand in Veere, maakte een pijlsnelle ont wikkeling door en groeide derhalve in rap tempo uit zijn jasje. Een nieuwe behuizing werd gezocht en gevonden in Middelburg, aan het sfeervolle Damplein De Andere Makelaar ver keert er in het goede gezelschap van een aantal collega's in het vak en zo langzamerhand kan het Damplein met een gerust hart de 'woonboulevard' van Middelburg worden genoemd. Drijvende krachten achter De Andere Makelaar zijn René Leenpoel en Roland de Wit. Beiden zijn gecertifi ceerd VBO-makelaar en registertaxa- teur, waarbij Leenpoel gespecialiseerd is in de agrarische sector en bedrijfs- onroerend goed, en De Wit kan bogen op ruime ervaring als bouwkundig adviseur. De Andere Makelaar zet zijn beste beentje voor in de persoonlijke bege leiding en bemiddeling bij aan- en ver koop van onroerend goed en bij taxa ties. Door een efficiënte en eigentijdse aanpak met korte lijnen, snelle actie, verstrekkende service en concurreren de tarieven krijgt de klant waar voor zijn geld. Een 9 tot 5-mentaliteit is De Andere Makelaar vreemd: ook buiten kantoor tijden en op zaterdag staan Leenpoel en De Wit klaar voor hun (fes Door alle financiële instellingen as de taxatierapporten zijn zonodig nen 24 uur gereed. Waardebepaling van onroerend ai een informatief gesprek en ate zijn altijd gratis. De Andere Makelaar, Damplein 3, Middelburg 0118 506141 www.anderemakelaar.nl inventarisatie op locatie, exact vertellen welk type zonwering optimaal aansluit bij uw wensen. Merken van naam als Mado. Weinor, Luxaflex, B&C en Verosol bieden dé oplossing voor elk zonweringvraagstuk U heeft daarbij o.a. de keuze uit een fonkelnieuwe doe kencollectie in fraaie des sins. Armaturen zijn ver krijgbaar in elke gewenste RAL-kleur. Bedienen kan handmatig, elektrisch en zelfs automatisch. Duurzaamheid en gebruiks vriendelijkheid zijn kernbe grippen voor Polderdijk Gevelverfraaiing. Dat uit zich in een assorti ment van topproducenten als Heroal (rolluiken), Belutec (garage deuren), Veka (kunststof kozijnen), Alcoa (aluminium profielen), Aluplast (aluminium kozijnen) en Velux (zonwe ring, dakvensters en diverse aanver wante artikelen). Ideaal zijn de in eigen werkplaats vervaardigde horren, voor ramen en (schuif)deuren. Westkapelle - Al bijna 25 jaar is het uniek gelegen Zuiderduin Beachhotel een geliefd toe vluchtsoord voor eenieder die rust, ruimte, luxe en een uitste- Een ideale combinatie van factoren maakt een verblijf in het Zuiderduin Beachhotel tot een waar genoegen. Niet alleen toeristen weten het hotel naar waarde te schat ten; het is tevens een uitgele zen locatie voor letterlijk iedere bijzondere gelegen heid, van seminar tot brui loftsfeest. De grote flexibili teit van management en medewerkers resulteert in creatieve en verrassende oplossingen voor elk ont- vangstvraagstuk. De facilitei ten van Zuiderduin zijn dan ook veelzijdig en altijd tot in de puntjes verzorgd. Het hotel telt 26 4-persoons appartementen met privé- kcnde keuken weet te waarde- balkon op het zuiden en 41 r 2-persoonskamers. Achter het hotel ren. De perfect gesitueerde Jenden zich een groot zwembad, Beachclub van het hotel speelt een zonneterras en een verlichte ten- daarin een voorname rol. nisbaan. Voor groepsontvangsten beschikt het hotel over twee zalen. Ten behoeve van professionele i baltrainingskampen werd een «d veld aangelegd. Ook is er een kopterplatform. De inwendige i wordt uitmuntend verzorgd in hz carte restaurant, de bar en de s waar Zuiderduin o.a, tongstreleni' specialiteiten serveert. Óp een steenworp afstand vzr hotel ligt de opgang naar hel eraf op het zuiden liggende fl Noordzeestrand dat Nederland! Hier is ook de Beachclub Zuiderduin gevestigd, die vanaf?' weer voorziet in exquise hap» drankjes, BBQ- en picknickt^ ligbedden. De aan dit strand a kende Blauwe Vlag verzeker, bezoeker van schoon en veilig i en zwemplezier. Zuiderduin Beachhotel, De Bucksweg 2, Westkapelle 0118 561810 www.fletcher.nl Koudekerke - Polderdijk Gevelverfraaiing, dat sinds kort een nieuwe eigenaar heeft in de persoon van Coen Consemulder, blinkt uit in pro ducten die elk type gebouw voorzien van een uiterst ver zorgd aanzien. Niet alleen pro duceert en installeert Polderdijk velerlei binnen- en buitenzon weringen, ook excelleert het in aluminium en kunststof kozij nen, dakvensters, rolluiken, horren en garagedeuren. De onlangs gerenoveerde showroom van Polderdijk Gevelverfraaiing ligt er perfect bij. Alle kwaliteitsproducten van de zaak staan er volop in de spotlights en kun nen door de klant op het gemak wor den geïnspecteerd op bedieningsge mak, stevigheid en onderhoudsvrien- delijkheid. Neem nu bijvoorbeeld zonwering, de basisactiviteit van Polderdijk Gevelverfraaiing Zonlicht en zon newarmte zijn heerlijk, maar moe ten zonodig ook gedempt kunnen worden met zonwering binnen of buiten. Polderdijk kan u, d.m.v. Polderdijk Gevelverfraaiing, Vlissingsestraat 1, Koudekerke 0118 552010 Vlissingen - Edo en Renate Janssen hebben plezier in hun werk. En dat voel je, zodra je Techno Janssen binnenstapt. Hun winkel in wit- en bruingoed voorziet in kwaliteitsappara- tuur, die bij uitstek prettig is in het gebruik. Maar ook voor grappige gadgets zit je goed bij Techno Janssen. Wat dacht u van een als varken vermomd tosti-ijzer, dat ook nog knort? Een goed huishoudelijk apparaat neemt de gebruiker zoveel mogelijk werk uit handen en is stil en zuinig, zegt Edo Janssen. "Het voldoet aan de persoonlijke eisen van de klant, is een voudig te bedienen en ziet er boven dien aantrekkelijk uitEen hele waslijst wensen dus, maar tegenwoordig is er enorm veel mogelijk. Eigenlijk verko pen wij speelgoed voor grote mensen Ons favoriete merk in bijvoorbeeld wasmachines, wasdrogers en vaatwas sers is Siemens, dat optimale kwaliteit levert en het meest klantvriendelijk is. Op audio- en videogebied staan Loewe, Philips en Thomson bij ons hoog aan geschreven." Aan de aanschaf van alle apparatuur bij Techno Janssen - van wekkerradio tot flatscreen tv en van koel kast tot design barometer - gaat indien gewenst een advies op maat vooraf. Het motto van Techno Janssen is 'Koop bij de man die het ook maken kan'. Edo Janssen: "Wij verkopen juist die mer ken die voor de minste tram melant zorgen. Ons assorti ment is met opzet niet breed: van elk apparaat kennen we de ins en outs." Dat impli ceert een uitstekende service, mede door Techno Janssens alom hooggewaardeerde medewerker Boudewijn Vis. Openingstijden, levering en installatie: ma t/m vr van 09 00-12.30 en van 13.30-18.00 u Techno Janssen is 's woensdags gesloten, maar op zaterdag doorlopend geopend tot 17.00 u. Koopavond: vrijdag van 19.00-21.00 u. Techno Janssen, Scheldestraat 82, Vlissingen 0118 415737 www.technojanssen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6