O Hart van DUITSLAND PZC Familieberichten Plaats uw familie berichten in de PZC ÉL Wat is mooier dan een toekomst na te laten voor een weeskind? GEEF U OP VOOR DE CURSUSl REANIMATIE Plaats uw familie berichten in de PZC donderdag 18 maart 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag- twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl In een vreemd land, maar bij mensen die hem lief hadden, is op jonge leeftijd ten gevolge van leukemie overleden: CHOUDDAVO Geboren op 16-04-1986 te Togo Gevlucht naar Nederland op 15-07-2001 Overleden 16-03-2004 teZierikzee Na verschillende verblijfplaatsen; Zierikzee, Vlissin- gen en Rotterdam heeft Choud, na lange strijd tegen zijn ziekte, rust gevonden in Zierikzee. We willen Choud herdenken op zaterdag 20 maart, om 10.00 uur in een zaal bij de Chr. Ger. Kerk, Ze- vengetijstraat 11 te Zierikzee. Hier is er ruimte voor persoonlijk afscheid waarin je Choud kan gedenken en herinneren. Willemien Freek en Gonny johan, Nico en Carine Cats Mulockstraat 66e 4301 KW Zierikzee Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve neef WIM JOBSE Westkapelle: L, Verhulst-Hujbregtsen J. Verhulst Middelburg: Nel en Carlos Westkapelle: Marie Diepbedroefd, maar dankbaar voor de vele herinne ringen. geef ik u kennis dat van mij heengegaan is mijn innig geliefde man JAN AREND OVERWEEL Middelburg, 11 juli 1935 t Goes, 17 maart 2004 Oost-Souburg: Annie Overweel-Net Djeffrey Pr. Bernhardstraat 11 4388 KS Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 maart a.s. van 12.00 tot 12.30 uur in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Uit ons zicht verdwenen maar nooit uit onze herinnering Niet meer binnen ons handbereik Maar nooit uit ons hart Na een kortstondig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom |AN AREND OVERWEEL Wij wensen Annie veel sterkte toe bij dit zware ver lies. Middelburg: |ohn en Margriet Kaatsheuvel: Michael Amsterdam: Dennis en Atalia Middelburg, 17 maart 2004 Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Heden overleed voor ons toch nog onverwacht mijn man en onze vader CORNEL1S CONSTANT1NUS VERMONT Cor Goes, 21 juli 1933 Vlissingen, 11 maart 2004 D. A. Vermont-Looy Hans Vermont Nicole Vermont Correspondentieadres: Pr. Bernhardstraat 21 4388 KS Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. Begrafenis en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, een vader waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij mede dat uit ons mid den is weggenomen mijn lieve, zorgzame man en onze (schoon-)vader STEVEN JAN MARKUSSE echtgenoot van Johanna Markusse-de Kam Kamperland, 12 maart 1929 t Vlissingen, 16 maart 2004 Middelburg: Jo Markusse-de Kam Middelburg; Ad Markusse Koudekerke: Karin Markusse Ronnie Onwijn Corresponden t ieadres Nassaulaan 215 4332 XV Middelburg Steven is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 U kunt afscheid van hem nemen op vrijdag 19 maart a.s. van 15.00 tot 15.30 uur. waarna aansluitend om 16.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard gebleven is, delen wij u mede dat na een korte liefdevolle verzorging in "De Stelle" is overleden onze neef PIETER ABRAHAM ROOKUS Piet in de leeftijd van 81 jaar. Breda: P. Rookus M. A, Rookus-Woudenberg Breskens;T, L. Basting-Rookus L. A. Basting t Vlissingen: W. C. Rookus A. M. J. Rookus-Vader Familie D'Hont Familie De Hulster Oostburg, 16 maart 2004 Correspondentieadres: Westlandstraat 29 4511 XX Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 20 maart om 10.30 uur in de S.O.W. Kerk te Schoondijke, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zij heeft haar strijd gestreden, haar wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand, zij alleen. Na een moeizame levensavond geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, schoonmoeder, oma en overoma comma fS/eterne//a ^c^roeZeo-A'iemm/o/yj in de leeftijd van 85 jaar. Goes (Ter Weel): J. Lepoeter Hansweert: Adri en Jannie Lepoeter- Bosselaar Jacco en Natascha, Ashley Sabine en Guillaume Schore: Willie en Lenie Lepoeter- Flikweert Annette .en Patrick, Romy, Bryan Jacolien en Michael Marleen en Pieter Willeke en Wouter Hoedekenskerke: Miep en Kees van Damme- Lepoeter lantien en William Mathijs Bart Goes, 17 maart 2004 Correspondentieadres: West Havendijk 3a, 4417 AL Hansweert Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum "Ter Weel", Unit 5, voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 20 maart om 10.30 uur in de Ned. Hervormde kerk te Schore. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algeme ne begraafplaats te Schore. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het "Dorpshuis" te Schore. Van des Heeren goedheid zal ik zingen altijd, Ps. 891 berijmd (Datheen) Diepbedroefd delen wij u mede, dat de HEERE, in de Hope des Eeuwigen Levens, op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, onze geliefde, zorgzame vader, opa en overgrootvader WILLEM VAN DER WEELE weduwnaar van Janna Maria van Strien in de leeftijd van 89 jaar. Vlissingen: Cees en Wilma van der Weele Janine en Chris Lilian en Ko Wim en Petra Middelburg: Nel van der Weele Vlissingen: Hans en Elly van der Weele Johan Anneke en Gerard Frans Middelburg: Joke en Johan de Nooijer Mare Janita en Arjan Marjon en Reinier Jorina en Gerald AmemuidenJaap en Anja van der Weele Willem en Carolien Martina en Richard Jarma en Richard jacoline Middelburg: Wim en Forra van der Weele Marjanne Joselien Wilco Lennart Amemuiden: Marleen en Gerard Klaassens Hanna Maria-Elena en Comé Gerline en achterkleinkinderen Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Kamer 11, 17 maart 2004 Koudekerkseweg 147, Middelburg Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 20,4384 CG Vlissingen We zeggen het personeel van verzorgingshuis "Eben-Haëzer"hartelijk dank voorde liefdevolle verzorging.. Onze vader en opa is opgebaard op zijn eigen kamer in genoemd verzorgingshuis, alwaar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. vrijdag 19 maart van 19.00 uur-20.00 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 20 maart om 10.00 uur in de ontmoetingsruimte van het verzor gingshuis. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er ook nog gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de be- Geen bloemen. Tot onze droefheid is, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden weggenomen onze innig gelief de moeder, oma en opoe JOHANNA MALJAARS-DEKKER sinds 6 oktober 1983 weduwe van Adriaan Maljaars in de leeftijd van 91 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies Domburg: E. Maljaars (in herinnering) Meliskerke: S. Poppe-Maljaars W. Poppe (in herinnering) Aagtekerke: Joh. Maljaars M. F, Maljaars-Ovaa Burgh-Haamstede: J, Maljaars M. J. Maljaars-de Visser Vlissingen: E. van der Heijden-Maljaars f. van der Heijden Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis Eben-Haëzer en dr. Den Doelder voor de liefde\>olle verzorging. Middelburg, 16 maart 2004 Correspondentieadres: Joh. Maljaars Brouwerij weg 9,4363 NK Aagtekerke Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 19 maart van 18.45 tot 19.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 20 maart om 11.30 uur op de begraafplaats te Aagteker ke. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemde kerk. Geen bloemen. Als wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze tante JOHANNA MALJAARS-DEKKER Neven en nichten families Maas Sturm Dekker Middelburg, 16 maart 2004 De Heer is mijn Herder Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder, oma en overoma PIETERNELLA VAN DE GRIEK-ALMEKINDERS sinds 31 mei 1982 weduwe van Jan Adriaan van de Griek in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Wij zijn het personeel van afd. B uit "Ter Weel" te Krabbendijke bijzonder dankbaar voor de goede verzorging. Oostdijk: Gommert van de Griek Rina van de Griek-Harthoorn Krabbendijke: Lauw van de Griek Mies van de Griek-Clement Rilland: Bea Nagelkerke-van de Griek Han Nagelkerke Rilland: Leen van de Griek Hanny van de Griek-van Mal- sen Rilland: Ada de Veij-van de Griek Joop de Veij Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 17 maart 2004 Correspondentieadres: Saaftingestraat 10,4411 BE Rilland De afscheidsdienst, geleid door dhr. H. Meijer, wordt zaterdag 20 maart om 11.00 uur gehouden in "De Levensbron", Valckernisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 10.30 uur in "De Levensbron" ge legenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertie als zodanig te beschouwen. Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat na een zorgzaam en werkzaam leven, zacht en kalm is overleden mijn lieve man, onze vader en opa ENGEL JOB SINKE echtgenoot van Suzanna Slabbekoorn in de leeftijd van 93 jaar. Kruiningen: S. Sinke-Slabbekoorn 's-Heer Hendrikskinderen: Annet en Peter Rijk Diana Erwin Oudenbosch: Arie en Diana Sinke 17 maart 2004 Henry Dunantstraat 98 4416 CN Kruiningen De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 20 maart om 10.30 uur in het Verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00-10.25 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw ge legenheid tot condoleren. Met dank aan het verplegend personeel van Zorgcentrum "Ter Weel" (Unit 7) te Goes voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Na een lange periode van afnemende krachten is toch nog onverwacht overleden onze zwager ENGEL SINKE echtgenoot van Suzanna Slabbekoorn A. Boone J. Boone-Slabbekoom neven en nichten 's-Gravenpolder, 17 maart 2004 In memoriam KEESVAN EENENAAM geboren: Hansweert 13 juli 1952 overleden: Kertih, Maleisië 18 maart 1995 Je blijft altijd in onze gedachten! Wist u dat de successierechten kunnen zakken van 54 tot 11% wanneer u naast uw geliefden SOS-Kinderdorpen in uw testament opneemt? Daar wilt u vast meer over weten. Stuur de bon in of bel (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl. JA, stuur mij meer informatie over geven 11a leven aan SOS-Kinderdorpen N.a.v. deze advertentie in: M VD l I Postcode/plaats: I I Telefoon: SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 I Deze bon kunt u in een ongef ran keerde I envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM Nog zo graag met je willen praten, je luiuffelen. gewoon om ons heen hebben STEFANIE WESTVEER 18-3-1999 18-3-2004 Papa, mama, Anouk, Lionel en B i Als u morgen getuige bent van een hartstilstand wilt u dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverlener? i Reanimatie is levensreddend. Maar kan niett- een boekje geleerd worden. Geef u op vooreenp tische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt Toelatingseisen zijn er niet. En zo'n cursus is natuurlijk vooral belangrijk voor familieleden vant» patiënten, maar ook voor brandweer, politie, por^ sporttrainers, winkelpersoneel, mensen van het openbaar vervoer etc. Meer weten? Informeer bij het Nederlandse Rcj Kruis afdeling Vlissingen, tel. 0118-466668 of kijkt http://clubnet.zeelandnet.nl/kruisv voor meer infer tie. Of informeer bij de Nederlandse Hartstichting. Bureau Reanimatie, Postbus 3140, 3502 GC Uf;: 0900-0400020, reanimatie@hartstichting.nl Nederlandse^' Hartstichting vrienden van de hartstichti zonneschermen en jaloezieën serres en veranda's dakkapellen en garagedeuren kunststof kozijnen en rolluiken Teba Nationaal j ambiance Livingstoneweg 8, Goes, tel.: (0113)221 h www.tebazonwering-i Supervoordelige 4-/5-/8-daagse autospecial KRAS Stervakanties heeft het 4-sterren Courtyard by Marriott Kassei Hotel, gelegen in de fraaie streel Hessen, tegen wel zeer speciale prijzen gecontrac teerd. U kunt nu een 4-daagse autoreis boeken voor de spotprijs vanaf slechts 79 p.p. (5 dagen v.a. 95 en 8 dagen v.a. 149). Uw verblijf is o.b.v. van logies en inclusief dagelijks heerlijk ontbijtbuffet en gra tis koffie/thee in de hotellobby tot 11 uur. Gaat u mee op ontdekkingsreis naar het hart van Duitsland? Courtyard by Marriott Kassei Hotel**** Dit 4-sterren hotel is gelegen in Bad Wilhelmshöhe, één van de stadsdelen van het levendige Kassei. Het hotel beschikt over vele faciliteiten zoals een receptie (met kluisjes), bar, restaurant, een gezellig terras, sauna en fitness (beiden gratis) en solarium (tegen betaling) Ook is er parkeergelegenheid tegen betaling. Uw comfortabele en ruime kamer is voorzien van bad kamer met bad/douche, toilet en föhn, telefoon, tv en een minibar. Tips voor uitstapjes De grote stad Kassei neeft heel wat te bieden, zoals kastelen, fonteinen, watervallen, parken en plantsoen en Van hieruit kunt u ideaal uitstapjes maken naar het de heuvels gelegen Slot Hohenlohe is zeker de moeite waard. Vanaf het Slot heeft u een schitterend uitzicht op het romantische landschaps park, dat zich tot de mooiste van Europa mag rekenen t In het park is een groot standbeeld van Herok^ bewonderen, alsmede de Duivelsbrug, Plutori» baroktempels en het grijze kasteel LöwmnI - wat dacht u van het Rococo Paleis Wilhelmstw Edersee met het Waldeck kasteel of lekker ktfSJ de thermische baden van Kurhessen? Kortom, ït volop genieten in het hart van Duitsland! €1« Aankomstdata HZ 94.702 4 dagen, weekend vrijwel iedere vr. van 2/4 t/m 29/10 va 5 dagen, midweek ,s vrijwel iedere ma. van 5/4 t/m 25/10 va - 8 dagen, week vrijwel iedere vr. van 2/4 t/m 29/10 Toeslagen per persoon: 4 dg" I 5*» J# 1-persoonskamer 45 €65 halfpension I 55 I 69 KJ reserveringskosten 15 per boeking (verjwW Inclusief: 3/4/7 nachten verblijf in het 4#** Courtyard by Marriott Kassei Hotel in ew W soonskamer met faciliteiten, hotelvertOTAS® basis van logies en ontbijtbuffet. ExdusreG®™ reserveringskosten, reis- en annulerings«w. ring. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HZ 9- - KRAS of via de eigen reisbureaus van KRAS Stervakanties in: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, i Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Steenwijk, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18