Op zoek naar RRR PERSONEEL ■l PZC PZC Lawrensons European Transport ervaren transport planner ICT-support medewerkers gevraagd CSS Voor volledige kijk op vacaturetekst www.zi.nl teamleider verpleegkundige verpleegkundige verzorgende afdelingssecretaresse Parttime wijkbeheerder (20 uur) Kleintjes zaterdag 13 maart 2004 Wij zijn een in Nederland gevestigd internationaal transportbedrijf met transpor ten naar voornamelijk België, Duitsland, Spanje en Engeland. Voor ons kantoor in Vlissingen zoeken wij een Voor deze functie is een schrift essentieel. beheersing van de Engelse taal in spraak in Wij zijn tevens op zoek naar ervaren internationale chauffeurs bij voorkeur in het bezit van het ADR-certificaat. Ook voor deze functie is kennis van de Engelse taal in spraak een pre. Voor onze in oprichting zijnde vestiging in Barcelona (Spanje) zoeken wij een operations manager (man ot vrouw) die samen gaat werken met onze managing-director. Deze functie maakt een goede beheersing van zowel de Engelse als de Spaanse taal noodzakelijk. Voor inlichtingen over de diverse functies kunt u contact opnemen met Karl David Lawrenson of Carl Lawrenson Junior via tel. 0118-449800. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u inzenden naar ons adres: Singel 119. 4382 LN te Vlissingen. C-Services Holland b.v. ICT-dienstverleners 0118 419 911 Kijk op www.csh4u.nl Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Wij zoeken: Wat verwachten wij: Wij bieden: Stichting Arduin >r mensen met mo0eli|kneden Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten, Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwik kelen, de gezamenlijke transmurale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. afdeling 4 Oost (Interne Geneeskunde/Oncologie/Dagverpleging Oncologie) Wij zijn op zoek naar een organisatietalent dat leiding en coaching geeft aan een team van verpleeg kundigen (gespecialiseerd en A-verpleegkundigen). De functie is ingeschaald volgens FWG 50 en kent een maximumsalaris van 2.848,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature van 32 tot 36 uur per week, voor onbepaalde tijd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 2 april a.s. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw C.J.M. Goense, clusterhoofd, tel. (0118) 42 50 00, sein 503 of met mevrouw N. Witte, teamleider, tel. (0118) 42 55 46. niveau 4, afdeling 4 Oost (Interne Geneeskunde/Oncologie/Dagverpleging Oncologie) Als verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan jou toegewezen patiënten en geef je leiding en begeleiding aan leerling-verpleegkundigen en stagiairs. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.507,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft een vacature voor 32-36 uur per week, voor bepaalde tijd van 1 mei tot en met 30 september a.s. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw N. Witte, teamleider, tel. (0118) 42 55 46. niveau 4, afdeling 4 Noord (Neurologie/Stroke Unit CVA/GAAZ) Als verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan jou toegewezen patiënten en geef je leiding en begeleiding aan leerling-verpleegkundigen en stagiairs. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.507,- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft een vacature voor 32-36 uur per week, voor bepaalde tijd van 1 juni tot en met 30 september a.s. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer EJ.M. Numeijer, teamleider, tel. (0118) 42 56 01. afdeling 4 Noord (Neurologie/Stroke Unit CVA/GAAZ) Als verzorgende ben je verantwoordelijk voor het verpleegkundig proces in laagcomplexe verpleeg- situaties ten behoeve van de door een verpleegkundige aan jou toevertrouwde patiënten. De functie is ingeschaald volgens FWG 35 en kent een maximumsalaris van 2.121,- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft een vacature voor 20 uur per week, voor bepaalde tijd, voor de duur van een jaar. De werkzaamheden vinden plaats van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot en met 12.00 uur. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer FJ.M. Numeijer, teamleider, tel. (0118) 42 56 01. voor de afdelingen 4 Oost (Interne Geneeskunde/Oncologie/Dagverpleging Oncologie) en 4 Noord (Neurologie/Stroke Unit CVA/GAAZ) Als afdelingssecretaresse verricht je administratieve en receptiewerkzaamheden. De functie is ingeschaald volgens FWG 25 en kent een maximumsalaris van 1.962,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft een vacature voor 4 uur per week, voor bepaalde tijd, voor de duur van een jaar. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw N. Witte, teamleider, tel. (0118) 42 55 46 of met de heer FJ.M. Numeijer, teamleider, tel. (0118) 42 56 01. Stuur je sollicitatiebrief vóór 27 maart a s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: personeelsservice@walcheren.ziekenhuis.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Voor de financiële administratie op lokatie Beatrixlaan te Goes zijn wij op zoek naar een Medewerker financiële administratie M/V Voor 32-36 uur per week Arduin heeft een ingrijpend veranderingsproces doorlopen. Autonomie en zelf sturing, dialoog en decentralisatie voor cliënten en medewerkers zijn hierbij kern begrippen. De dienstverlening vindt plaats op ca. 180 locaties. De huidige fase van het proces kenmerkt zich door volle ondersteuning te bieden aan de mede werkers om de organisatie- en cultuuromslag te bestendigen. Een kandidaat die all-round inzetbaar is binnen de financiële administratie. U beschikt over een opleiding op HEAO HEO of SPD niveau. U verwerkt alle voorkomende kas-, bank- en giro-afhandelingen en de daarbij behorende controles. U bent actief betrokken bij het mede opstellen van begrotingen en jaarrekeningen. U levert een bijdrage aan de managementinformatievoorziening binnen de organisatie. U heeft ruime kennis op het gebied van automatisering en applicatiebeheer. Een dienstverband vooralsnog tot 1 januari 2005, Aansluitend behoort een vast contract tot de mogelijkheden. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie over deze functie wordt u graag ver strekt door de heer N.G.H.M. de Swart, manager, telefoon 0113-246509. Uw schrif telijke sollicitatie met CV kunt u voor 27 maart a.s. sturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, o.v.v. vacaturenummer 2004-19. Meer informatie over Stichting Arduin op www.arduin.nl. RWS partner in wonen beheert 6000 woningen in de Zeeuwse gemeenten Goes, Kapelle en Noord- Beveland. De verandering naar marktgericht sociaal ondernemerschap heeft hij de RWS geleid tot het ontwikkelen van een nieuwe strategie, bedrijfsplannen en een nieuwe structuur waarin de vraag van de doelgroep een duidelijkere plaats krijgt en aandacht geschonken wordt aan verbreding en diversificatie van het dienstenpakket. Het woningbestand is in 6 wijken onderverdeeld. Elke wijk is toevertrouwd aan de zorgen van een wijkbeheerder. Wij willen graag in contact komen met geïnteresseerden voor de functie van Mbo/Hbo werk- en denkniveau (M/V) Plaats in de organisatie De wijkbeheerder ressorteert rechtstreeks onder de teommanoger Wijkbeheer Bewonerszaken. Dit team maakt deel uit van de sector Woonservice. Functietypering Als vooruitgeschoven post in de wijk is de wijkbeheerder met name belast met hel: - verrichten van voorbereidende en begeleidende werkzaamheden in het kader van het preventief- en mutatieonderhoud en reparatieverzoeken; - houden van toezicht op de (directe) woon- en leefomgeving en de sociaal maatschappelijke situatie binnen de wijk; - voeren van overleg en hel initiëren van acties op deze terreinen. Functie-eisen - Mbo/Hbo werk- en denkniveau, liefst toegespitst op het raakvlak van (bouw)techniek en sociaal maatschappelijke verhoudingen en ontwikkelingen. - Kennis van het (dagelijks en preventief) onderhoud aan vastgoed. - Oog hebben voor maatschappeli jke ontwikkelingen en knelpunten en te beschikken over de kennis en vaardigheid om daarmee om Ie kunnen gr - Goede communicatieve en sociale vaardigheden - Affiniteit met -en zo mogelijk kennis van- de taken van de woning corporatie op hel gebied van: het realiseren en beheren van woningen; het scheppen en in stand houden van een goede woonomgeving en prettig leefklimaat; het leveren van aanvullende woondiensten. Tevens worden van de kandidaten de volgende kenmerken verwacht: - Een teamgerichte aanpak en instelling. - Flexibele, gemotiveerde, actieve werkhouding. - De bereidheid om mee Ie draaien in de "calamiteitendienst" (ook in ik weekeinden). - Bereidheid minimaal 4 dagen/dagdelen per week aanwezig Ie zijn partner in wonen Interesse? Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer H.B. de Miranda, teammanager Wijkbeheer Bewonerszaken, tel. (0113) 37 70 77. Een psychotechnisch onder zoek kan deel uil maken van de selectieprocedure. Wij verzoeken kandidaten hun belangslefej vóór 29 maart 2004 schriftelijk kenbaar te maken door het zenden van een sollicitatiebrief mei CV aan RWS partner in wonen, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 158,4460 AD, Goes. Solliciteren via e-mail kan natuurlijk ook: m.vonk@rwsgoes.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RWS, Stationspork 30, Postbus 158,4460 AD Goes T (0113) 23 16 74, F (0113) 23 38 11rws@rwsgoes.nl, www.rwsgoes.nl Dagblad BN/De Stem kan u op diverse manieren helpen bij het vinden van een baan in uw regio. Elke dag, met name op zaterdag, vindt u hier het grootste regionale vacature-aanbod op alle niveaus. Maar niet alleen in de krant. Ook digitale jobspotters klikken via de banenlink op onze homepage (www.bndestem.nl/banen) naar het regionale aanbod. Maar dit is nog niet alles. Ook Kleintjesmarkt.nl heeft een banenaanbod, in de krant én op internet. En wilt u het heft in eigen hand nemen? Plaats dan zelf een advertentie onder de rubriek "Personeel aangeboden" van Kleintjesmarkt.nl. Opgeven gaat heel eenvoudig via de site en kostu als particulier maar€ 5,- voor 800 karaktertekens. Drie regels van uw advertentie worden dan ook nog eens gratis doorgeplaatst in BN/DeStem. En voor een bescheiden prijs per extra regel kunt u de tekst zo lang maken als u zelf wilt. Meer keuze, meer kansen: kijk op de advertentiepagina's Personeel op zaterdag ga naar www.bndestem.nl/banen plaats zelf een advertentie op www.kleintiesmarkt.nl in de krant én op internet. Snel gevonden. Snel verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 28