Diabetes: sluipmoordenaar PZC FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN Diabetes Foé Giro 5766 donderdag 11 maart 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Hoera! We hebben een zoon Marnix en Karen van Overbeeke-Versluis Zwanenburg 15.4472 BG 's-Heer Hendrikskinderen Imiteh Schoonheirlssturiio 45 jaargetrouwd jan Bakker en Nelly Bakker-Dorst Zij nodigen u uit om deze, voor hen zo bijzondere, dag met hen te vieren op zaterdag 13 maart a.s. in het Dorpshuis te Ouwerkerk. Zij ontvangen u graag tijdens de receptie van 16.00 uur tot 18.00 uur. WÊtKÊS/Ê^ÊÊlHÊtlÊIIÊÊÊKÊÊÊlÊ Hfaenddag 77 maant 2004 Jtfa oudera IRced e*t s4n u<z*t 'Wailett&wtq.-cUi 'Saia 50 jaan gctnaumd. Hf Cf- en trotd dat me dit da*HC*t éu*t*te* tsicncM-. Hfilt u one fclieitenei en ja+w&t met ene ieti driaJeea dat 6eat u fat Aante meiA/utt Cuddct f 7.00 uwi et 12.30 tact it de tyioete Paftejaatf, Aatyeviclc 61 te "TTtiddeltwiy f/aafr it yedacAte 6if atd. T^ieA et &vUte. Pïeiccca et Stije 13 *fcadotip Sr fe* fcicyttatidtnaat 70 4335 Tjty "THiddelftviy Wanneer een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg. Wij zien het alleen niet meer. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat geheel onverwacht vau ons is heengegaan IERRV |AN CAREL MARCKS in de leeftijd van 45 jaar. Vlissingen: G. M. Idema Lochem: J. Marcks Eelde:Truus Loppersum: Agniet en Jacob Dordrecht: Enno en Annelien en neven Delft. 8 maart 2004 Correspondentieadres: Marcks Ploegdijk 2 7241 SC Lochem De plechtigheid voorafgaande aan de cre matie zal plaatshebben in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg op vrijdag 12 maartom 17.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Het enige belangrijke in bet leven zijn de sparen van wij nalaten wanneer wij gaan. Samen de kinderen op zien groeien en samen oud wor den we wilden liet zo graag maar hel mocht niet zo zijn Met heel veel verdriet hehhen we afscheid moeten ne men van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve papa Ad riaan Murk - Adri - 16 oktober 1958 t 10 maart 2004 Domburg: Atija Murk-Mesu Lotte Fenne Mirre Weststraat 30 43o7 13M Domburg Adri is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maan dag 15 maart om I 3.30 uur in Ontmoetingscentrum Schuttershof te Domburg. Aanslu itcnd zal I 4.30 uur de begrafenis plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Domburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Ontmoetingscentrum Schuttershof. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te jong teveel gestreden Adri Murk Domburg: J. W. Murk M. J. Murk-Roelse Domburg: Wim Murk Annel Murk-Kortenhoeven Jan-Willem Coen Hanna Daan Lea Jet Voorbij is jouw nog jonge leven 45 jaren heb ne maar gekregen 9 jaar samen leven Meer waren An ia en jou niet gegeven Het staat nu zeker als vast Het wordt nooit meer zoals het was Een man, een papa zo jong te moeten missen Dat is een waarheid, die niet te geloven is Je hebt in stilte geleden Jouw leven is nu verleden Slaap zacht lieve Adri, rust in vrede Verdrietig delen wij u mee dat na een lange ziektepe riode is overleden Adri Murlz We wensen Anja die hem zo lief had, Lotte, Fenne e Mirre alle sterkte enliefde toe. Hij was onze schoonzoon, zwager en oom. Ooatkapelle: P. W. Mesu M. J. Mesu-Kense Middelburg: Willem-Jan Quinten Met verslagenheid vernamen wij dat, na een lang ziek bed op 10 maart 2004, op de leeftijd van 45 jaar, is overleden onze dierbare collega de heer Adri Murk Adri is ruim 27 jaar bij ons bedrijf werkzaam geweest en heeft met grote inzet en toewijding zijn beste krach ten aan onze onderneming gegeven, waarvoor wij hem zeer erkentelijk zijn. Zijn heengaan betekent voor ons allen een groot verlies. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw en kinderen en wensen hen veel sterkte toe. Rotterdam, 10 mart 2004 Directie Imtech Marine Offshore BA'. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid Adri Murk Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Bestuur en Wen van vereniging "De Domburgse Gaaischieters" Heden hebben wij het droevige bericht ontvangen, dat onze lieve zoon, broer en zwager in Australië is overleden. BARTVOLMER Middelburg. 19 november 1953 Correspondentieadres: Mevr. M. de Groot Nieuwe Poortstraat 49 4331 HN Middelburg Mildura, 21 februari 2004 M. de Groot C. Volmer Coby en los Anke en Ron Barry en Anita Neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn is be spaard gebleven, geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziek zijn, geheel onverwachts van ons is heengegaan, mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moe deren oma HENNY GROOTIANS-KRIEK echtgenote van Blaas Grootjans in dé leeftijd van 69 jaar. Oost-Souburg: B. Grootjans Jan en Mia Cynthia Lindsey 4388 NA Oost-Souburg. 9 maart 2004 Molenweg 85 Henny is opgebaaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 13 maart van 10.45-11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum te Vlis singen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze jongste zus, schoonzus en tante HENNY KRIEK Vlissingen: Marie Breukelen: Sjaan Rotterdam: Lena en Adrie Koudekerke: Janny en Rinus neven en nichten Met leedwezen vernamen wij het overlijden van onze oud-collega J.L. VAN LIGTEN Hij is gedurende 28 jaar op markante wijze als inter nist in Vlissingen werkzaam geweest en heeft daarbij een bijdrage geleverd aan het tot stand komen van onze huidige maatschap. Maatschap Interne Geneeskunde Walcheren Laat dan mijn hart U toebehoren Lied 4794 Met groot verdriet geven wij kennis van het rustig overlijden van mijn lieve man, onze vader en lieve opa BAREND JAN MULLER eerder gehuwd geweest met Catharina Blom f Rotterdam, 17 oktober 1919 Leiden. 9 maart 2004 Wij kijken dankbaar terug op het rijke leven dat wij met hem hebben mogen delen. Leiden: E. E. M. Muller-van Eecke Amsterdam: Just Muller Gorinchem: Jacqueline Muller Gérard te Wiel Oost-Souburg: Margit Bergen-Langenberg Jan Bergen Halko Tijmen Wietske Sanne Warmond: |oke Langenberg Ron Sneep Ruben Machteld Noëlle Rutger Voorschoten: Peter Langenberg Joyke van Dok Sophieke Laurien Sander Burggraven laan 5 2313 HM Leiden Barend is thuis. Liever geen bezoek. Wij nemen afscheid van Barend in een kerkdienst op zaterdag 13 maart om 10.00 uur in de Lokhorstkerk, Pieterskerkstraat 12311 SV Leiden, waarna er gele genheid is tot condoleren in de Vermeerzaal van de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Dankbaar voor het leven dat wij met haar mochten delen, geven wij kennis van het overlijden van Omamoesje WILLY SMEENK-VAN ZADELHOFF 22-5-1919 +8-3-2004 Zij was liefdevol betrokken bij het leven van velen. Gerrit Maarten Marye Hanneke Albert en Diana. Sander Rinus en Laura, Mirjam. Redmar Marchien en Jan Karen en Ropp, Bobbie, Devi'", Texx Birgiten Peter Sven en Linda, Sara, Levi Henk en Yuri Ytalo en Sandra, Ariana Joni Saidi Nyoman en Nanda Willem en Willemien Alexander Jan-Willem en Els Olivier Rosita Arnold en Daphne Charlène Bas Gerrit en Mientje van Zadelhoff Correspondentieadres: Marchien en Jan Honing Nieukerckestraat 153 4413 EL Krabbendijke De dankdienst in Zeeland wordt gehouden op vrij dag 12 maart om 20.00 uur in het dorpshuis De Mei boom. Kerkpolder 30 te Krabbendijke. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 13 maart om 10.00 uur in de aula van de Begraafplaats Rusthof aan de Dodeweg te Amersfoort. Aansluitend willen we haar aan de aarde toevertrou wen bij papa en oma Jansje. Daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten op het vertrouwde adres aan de Snouckaertlaan. Al die mensen die OMAMOESIE met zoveel liefde en aandacht omringd hebben, wil len we bedanken. Het heeft een extra glimlach aan haar leven gegeven en ons diep ontroerd. Alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Smeenk Hetzij wij dan le\'en, hetzij wij sten'en, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8 Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Here van ons heeft weggenomen mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader, opa en overopa AARNOUT ZWEMER in de leeftijd van 87 jaar. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Cleijenborch" voor de liefdevolle verzorging aan hem besteed. Colijnsplaat: T. Zwemer-Clement Roermond: Tonny Huissoon-Zwemer Piet Huissoon Jacqueline en Raymond, Luuk Arno Kamperland: Catrien Sandee-Zwemer Dies Sandee Tanja en Jan, Lisette, Nienke, David, Digne Alfred en Jolanda 10 maart 2004 Dr. Maasstraat 4 k 220 4486 BW Colijnsplaat De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 13 maart om 10.00 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kam perland. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw ge legenheid tot condoleren. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid is door de Heere van ons weggenomen, na een liefdevolle verzorging in Zorg centrum "Poelwijck", mijn innig geliefde en zorgza me man, onze vader, groot- en overgrootvader ADRIAAN STURM echtgenoot van Anthonina Nieuwenhuyse in de leeftijd van 89 jaar. 's-H. Arendskerke: A. Sturm-Nieuwenhuyse Vlissingen: Adrie Sturm Jannie Sturm-Blok Veenendaal: Arjen en Alijda Jurrian, Denny, Peter West-Souburg: Dennis en Els Laura Vlissingen: Jeantina 's-Gravenpolder: Leen Sturm Tannie Sturm-Goedegebure Anita en René Richelle Pieteren Elleke Lennard Lunet en Samuel 10 maart 2004 Slotstraat 15. kamer 108 4458 BK 's-Heer Arendskerke Vrijdag 12 maart is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in rouwcen- trum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. worden gehouden zaterdag 13 maart om 10.50 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Ha venweg 26 te Nieuwdorp, waama aansluitend de be grafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er ook in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom ADRIAAN STURM echtgenoot van Anthonina Nieuwenhuyse op de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: P. Sturm A. J. Sturm-van der Wal Middelburg: C. Sturm A. J. Sturm-van Winkelen Vrouwenpolder: wed. A. Sturm-Wondergem Middelburg: C. Jacobse-Sturm A. Jacobse Middelburg: A. Sturm N. W. Sturm-Janse Goes: Chr. Sturm C. Sturm-de Wolf Middelburg, 10 maart 2004 Enige en algemene kennisgeving. En nu, wat verwacht ik. Here Mijn hoop, die is op U. Psalm 598 Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze lieve schoonzuster en tante MARIA ELISABETH MAAS-FORTREI sinds 9 juni 1994 weduwe van Joris Maas in de leeftijd van 90 jaar. Wij,z'j" dankbaar voorde liefdevolle verzorging die zij in "ter Vaicke", afd. Bachstraat heeft mogen ontvangen. Yerseke: M. J. Maas-Weststrate Amsterdam: Jaap en Iris Maas-Bremer Lea, Cecil, Alex Goes, 10 maart 2004 "Ter Vaicke" Correspondentieadres: Schipperstraat 13,4401 BA Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. J. Reinders. wordt zaterdag 15 maart om 11.15 uur ge houden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Ha ven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Heden overleed zacht en kalm onze zorgzame moe der, oma en "oud"-omaatje LOUISA MARIA VAES-JANSEN weduwe van Petrus Johannes Vaes Woensdrecht. Vlissingen, 6 september 1913 6 maart 2004 Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de aanleunwoningen van de Vredehoflaan. J. M. L. Alewijnse-Vaes J. Alewijnse John Alewijnse Margriet Alewijnse-de Groot Bart Laura Vredehoflaan 40/424, Vlissingen Correspondentieadres: Oranjedijk 14 4381 AV Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis dat door delta van ons is weggenomen onze geliefde, zeer zorn- moeder, groot- en overgrootmoeder FORRA FLIKWEERT-SINKE weduwe van Pieter Marinus Flikweert in de leeftijd van 94 jaar. Jaap en Joke Flikweert-Mol Johan Peter en Hendriek Forianne en Roy Jeanine Annet Murre-Flikweert Jan Murre (in herinnering) Peter Jos Rien en Joke Flikweert-Mol Jan Joost en Winette Florine en Florus, Diederik. Maw» Pieter en Andrien Alinda en Benny Marijn 9 maart 2004 Provincialeweg 14 4431 NB 's-Gravenpolder De rouwdienst, voor familie en belangstellendec.3 worden gehouden D.V zaterdag 15 maan om uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide!» 's-Gravenpolder, waama aansluitend omstrafc 11.00 uur de begrafenis zal plaatshebben opdefc mene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang varfj rouwdienst is er van 9.45-10.10 uur gelegenheids afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcem* gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief tea ren, gelieve deze advertentie als zodanig tebesch» Heden ontvingen wij het droevige bericht, da overleden onze geliefde nicht FORRA FLIKWEERT-SINKE Wij wensen de familie veel sterkte toe. P. Flikweert Johzn. J. Flikweert-van der Veer Nieuwerkerk, 10 maart 2004 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zr. maar verdrietig om haar heengaan, delen wij uroea dat kalm is ingeslapen mijn geliefde zus, onzetaa en oudtante MARIA SUZANNA KAMERMANS oud-onderwijzeres van de Oranjeschool Zij mocht de hoge leeftijd van 94 jaar bereiken. Onze dank gaat uit naar hei team van de thumt voor de uitzonderlijke liefde\>olle verzorging. C. C. Kamermans M. J. Kamermans-Ligthemi Jetty en Boudewijn Magda en Jan Jan en Rob Sira en Paul Mercy, lairo Moise en Krystel Vlissingen, 9 maart 2004 Vrijdom weg 60 Correspondentieadres: Herman Fleyermanslaan 1 4582 BR Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag li maart van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Oir toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingea Aansluitend wordt daar om 10.30 uur een afscheid» dienst gehouden, gevolgd door de begrafenis oc 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Vte gen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie condoleren in het rouwcentrum. In deze ogen staat het allemaal geschreven, het stralend blije en het hulpeloos geschrei, het zijn de achteruitkijkspiegels van een leven, dat altijd schommelt tussen droevig zijn en blij. Dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, delen»; u mee dat op vijfennegentigjarige leeftijd is overle den onze moeder en oma IOHANNA ROOSE weduwe van Jacobus Adriaan Wisse ♦15 juli 1908 +6 maan 2001 Lein en Riet Jore en Jan Marjan Koudekerke. Verpleeghuis "De Vliedberg". 6 maart 2004 Correspondentieadres: Breeweg 3.4371 SB Koudekerke Op woensdag 10 maart 2004 hebben wij afscheid van haar genomen en haar begraven op de algemene begraafplaats tc Koudekerke. Voor uw blijk van medeleven en deelneming tiidee ziekte en na het overlijden van onze broer, zwagera> ADRIAAN VAN KLINKEN betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank Familie van Klis Nieuwerkerk. maart 2004 Begrafenis- en CrematieverzonSnf OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN VIM* Telefoon 0118 413417 - 412775 Rouwcentrum. Van Dlshoeckstrartff Check uw kans op diabetes via www.langzaljeleven.nl. leder een kan diabetes krijgen. Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als nieraandoeningen, slechtziend heid en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes treft nu al 1 op de 20 Nederlanders. Dat zijn min stens 850.000 mensen. De verwachting is dat het aan tal diabetespatiënten in 2020 is toegenomen met 35,7%. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Er is geen reden voor een feestje. De groei van het aantal diabetespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? Tel. 0 3 3-46 2 2 055 Stationsplein 139, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om je^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 18