Dirk opnieuw de goedkoopste! www.pzc.nl/adverteren Prijsmeting Consumentengids maart 2004: Dirk van den Broek If ARDI KEUKENS BV □03 Het Astma Fonds zoekt belangenbehartigers met verbale kwaliteiten (m/v) Astma Fonds De vaste Dirk-klant wint altijd! Verse saucijsjes kilo elke dag 348 Heerlijk rundergehakt kilo Gemengd gehakt kilo Schouder karbonade kilo Royale slavinken kilo Magere hamlappen kilo Ribkarbonade kilo 3.79 348 Shoarma vlees Wiener schnitzels Ander woord voor occasion: bestelwagen, cabrio, bedrijfswagen, oldtimer, sportwagen, coupé, terreinwagen, ruimtewagen De voordeligste keukenspecialist! .roczeeland.nl woensdag 10 maart 2004 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bi) Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spe len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel- voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Q. LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal €25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. J Ik betaal na ontvangst van een a"ep,8lr°' 3M1TJE Handtekening: A.U.B. invullen en aankruisen wal van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: lontje Beton. Antwoordnummer 8489.3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 6030 Uitstekend vlees voor een verrassend lage prijs, kan dat? Het antwoord luidt volmondig: Ja. Zie het ruime aanbod vers vlees van de Vleeschmeesters. Dat is vlees van de best gecontroleerde kwaliteit en lekkerste smaak. Elke dag voor een vaste lage prijs verkrijgbaar... dus proef eens het beste vlees van Dirk. In dit ziin óme vleesprijzen elke d elke dag 448 elke dag 5.98 elke dag 6.98 elke dag Gepaneerd. per 100 gram CAR-GROEF ZEELAND VERRASSEND VEELZIJDIG Een op de tien mensen heeft last van luchtwegklachten zoals astma en COPD (chroni sche bronchitis en longemfy seem). Het Astma Fonds zet zich in voor deze mensen. Op het gebied van collectieve be langenbehartiging wil het Ast ma Fonds meer doen Daartoe wordt op dit mo ment een landelijk netwerk van 27 regioraden gevormd, bestaande uit vijf leden per raad. De kerntaak van deze regio raden is het op regionaal ni veau behartigen van de col lectieve belangen van men sen met astma en 'JOPD De functie Dit keer vragen we iets heel speciaals van u: een grote mond. Het gaat erom dat u op bestuurlijk niveau de juiste mensen weet te overtuigen om maatregelen te nemen in het belang van mensen met luchtwegklachten. Bijvoor beeld door speciaal aandacht te vragen voor de problema tiek van mensen met astma of COPD bij zorgverzekeraars of door bij gemeenten aan te dringen op rookvrije taxi's. Uw profiel Beschikt i: over goede com municatieve vaardigheden en bent u enkele uren per week beschikbaar, dan is dit uw kans om iets bijzonders te doen voor mensen met astma of COPD. Belangrijk is dat u het leuk vindt om contacten te leg gen, dat u zich goed kunt inle ven in de persoonlijke levens situatie van anderen en dat u beleidsmatig denkt en werkt. Ons aanbod Wat we u naast een onkosten vergoeding bieden, is een zeer uitdagende en inspire rende "baan" als vrijwilliger. En vooral één waarmee u ongelo felijk veel goed doet. U wordt professioneel ingewerkt, krijgt ondersteuning van erva ren consulenten en heeft de vrijheid on uw werktijden en taken zelf in te delen. interesse? Stuur dan uw c.v. met een korte toelichting naar het Astma Fonds, postbus 5,3850 AA in Leusden, onder vermel ding van werving belangen behartiger.Of naar: ikbehartig@astmafonds.nl, Voor meer informatie kuntu terecht op www.astmafonds.rl of bellen naar (033) 434127?. Ceciliaweg 4 - Sint-Annaland - Tel. 0166-653448 Xx Open: Ma t/m Do. 09.30-18.00 uur. Vr. 09.30-21.00 uur. 2a. 09.30-17.00 uur (Tevens 's avonds geopend op afspraak) I Zoek je een opleiding met baangarantie? Wil je de wereld ontdekken? Morgen kan de wereld voor je open gaan! ROC (Regionaal Opleidingen Centrum) Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie Het team Toerisme van het ROC Zeeland verzorgt de opleidingen Reizen, Toeristische informatie, Recreatie en Luchtvaartdienstverlening. Bij ons kun je terecht op niveau 2, 3 en 4. Dus voor medewerker, zelfstandig werkend medewerker en ondernemer/manager. Zoek je een perfecte aansluiting op jouw VMBO opleiding, dan ben je bij ons aan het goede adres. Cluster Horeca, Toerisme en Voeding Postbus 7047 4330 GA Middelburg Locatie Merwedestraat 1 4335 XR Middelburg Tel.: (0118) 55 84 00 Fax: (0118) 55 84 01 htv©roczeeland.nl Opleidingen Reizen, Toeristische Informatie niveau 3 en 4 Opleidingen Recreatie niveau 2, 3 en 4 Opleiding Luchtvaartdienstverlening niveau 4 Voor meer informatie Onze open avond op donderdag 11 maart a.s. op de locatie Ravensteijnweg 1 te Middelburg, van 18.00 uur tot 21.00 uur. Neem contact op met onze voorlichter Frank Reynen tel. (0118) 558437 Bezoek onze site www.roczeeland.nl Voor meer info: stuur een mail naar htv@roczeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 32