0 ft "Ik wil zeggenschap om mijn leven" V Diabetes: sluipmoordenaar FAMILIEBERICHTEN Met ANGO kom je tot je recht! giro 55 2000 Y-jV gehandicapte kind NSGK. Elk kind speelt mee. Diabetes Fod Giro 5766 riiV dinsdag 9 maart 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Hoera, onze spruit is geboren! Ze heet KRIS Geboren: 6 maart 2004 Ronald de Winter en Franca Houterman Groentehandel de Winter van Hallstraat 18, 4463 TZ Goes Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker de heer COEN DE WIT De heer De Wit is als chauffeur werkzaam geweest voor ons vervoersbedrijf Arduintax. Hij zal node gemist worden door cliënten van Arduin en zijn collega's. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, management en medewerkers Arduin Opnieuw hebben wij helaas afscheid moeten nemen van één van onze biljartvrienden, en wel COEN DE WIT Wij wensen zijn vrouw Maatje en verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden biljartvereniging 't Raedthuys Dankbaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat na een langdurig maar geduldig gedragen lijden van ons is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Patricia Jean Fripp Milton Abbas (Engeland), f Middelburg, 20 juni 1935 7 maart 2004 Ritthem: Diana en Piet Spijk: Lala Marvin Appingedam: Sandra en Gertjan Middelburg, Sint Jans Hospice De Casembroot Correspondentieadres: Bosschaartsweg 8, 4389 VJ Ritthem Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum "Mid delburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op vrijdag 12 maart van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Ou de Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de aula van het crematorium. Ik leer en onderwijs u aangaande den weg dien gij gaan moet; Ik raad u; mijn oog is op u. Psalm 52: vers 8 Toch nog onverwachts heeft de Heere tot zich geno- i men mijn lieve zorgzame man. onze vader en opa FREDERIK LEENDERT VAN AKEN 'Frits echtgenoptvan Geertje Bijl in de leeftijd van 72 jaar. Breskens: Gré van Aken-Bijl Breskens: Fred en Elly van Aken-Kramer Ronnie Christian Sebastiaan joel Goes: Marjanne en Jan van de Vrede- van Aken Laurent Thijmen Geerten 4511 UW Breskens, 6 maart 2004 Oude Rijksweg 56 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag I 1 maart om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c leTerneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in het crema torium. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het plotseling overlij den van onze zwager en oom ADRIE DE MOOR in de leeftijd van 72 jaar. Kamperland: P. Koole J. T. Koole-van der Weele Fijnaard: H. van der Weele T. van der Weele-Mol Neven en nichten ADRIF. DE MOOR Voor altijd zullen we waarderen wat je allemaal voor ons hebt gedaan. Spelers en begeleiding Bevelanders 12 en 3 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid ADRIE DE MOOR Vele jaren was zijn inzet en betrokkenheid voor v.v. Bevelanders een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Bestuur voetbalvereniging Bevelanders Wij moesten plotseling afscheid nemen van onze lie ve, originele, vrolijke papa en schoonpapa JOHANNES LAMBERTUS (JOHN) VAN LIGTEN internist weduwnaar van Christine (Tineke) Wamsteker arts 27-01-1930 05-03-2004 Hij was onze meest zorgzame vriend en raadgever. Wij missen hem verschikkelijk. Hij zal altijd ons voorbeeld blijven. Dresden (Did.): Henk Amsterdam: Martine en Joost Correspondentieadres: IJburglaan 836 1087 EM Amsterdam De crematieplechtigheid zal plaatshebben op don derdag 11 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve buurvrouw MAGDADIJL Wij zijn erg dankbaar voor alles wat ze voor ons be tekend heeft. Buurman, tante Corrie, tante Mies en verdere fami lie, van harte Gods kracht en sterkte toegewenst. A. S. Wisse J. C. Wisse-Goud Arjan en Sandra Matza en Erik Niels en Francien Laurien Annemie Waarde, 7 maart 2004 Wat is mijn wereld wazig. Soms zie ik iets bekends wat wordt mijn wereld klein, of voel ik wat vertrouwds ik kan mij niet herinneren en is het weer heel even wie jullie allemaal zijn. net zoals vanouds. Intens verdrietig geven wij kennis van het over lijden van onze lieve zorgzame mamma, oma en oma Kapelletje ^facoóa aa// t DcZ-t/c tAj/jzer sinds 27 december 1979 weduwe van J. W. van Stel in de leeftijd van 85 jaar. Kapelle: Sophie Aertssen-van Stel Theo Aertssen (in herinnering 1981) Kees Olie Wouw: jolanda en John 'Yerseke: John Goes: Ella van Stel Grc Groen Wilhelminadorp: Ellen en Rob Cheyenne, Djoy Yerseke: Karin DjamillaSharon Kapelle, 7 maart 2004 Correspondentieadres: Ooststraat 17. 4421 CZ Kapelle Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewer kers van zorgcentrum ''Cederhof voor de lief devolle verzorging. Een dienst van herinnering zal worden gehou den op donderdag 11 maart om 13.00 uur in gemeenschapscentrum "De Vroone", C. D. Ver- eekestraat 74 te Kapelle. Er is vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "De Vroone". De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge, Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "De Vroone". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zo danig te beschouwen. Vandaag was vaak zoals gisteren, maar morgen, wordt nooit meer als vandaag. Bijna drie jaar na het afscheid van zijn geliefde Josje, is geheel onverwacht overleden ROELOF HIJMANS op dejeeftijd van 89 jaar. Voor ons vooral een zeer dierbare vriend: Hans en Lex Ineke Broer, zwager en oom van: Familie P. Vismans-Hijmans 's-Heer Arendskerke, 8 maart 2004 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Nieuweweg 46, 4435 RJ Baarland Op verzoek van Roel vindt de crematie in besloten kring plaats. In plaats van kaarten Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan zijn grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat heden is overleden onze lieve zorgzame vader en opa MARINUS JACOB BENOU weduwnaar van Adriana Polderman 17 juni 1913 f 6 maart 2004 USA: A. Jansens-Benou R. P. Jansens Jessica en Don Malissa Jacob Patrick en Kim Mathew Sara Christopher Turnhout (België): M. J. Benou M. Benou-Schuermans Jessica Steven Willem Kosterlaan 1 4413 CP Krabbendijke Kamer 275 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den opdonderdag 1 1 maartom 10.00 uur in gebouw De Rancke, Kerkpad I te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te Krabbendij ke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. De HEERE is goed degenen, die Hem verwachten, der ziel, die Hem zoekt. Klaagliederen 525 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvan gen, geven wij u kennis dat door de Heere, in de Hope des Eeuwigen Levens, van ons is weggenomen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader JOHANNIS PIETER HOLLEBRANDSE sinds 5 maart 1999 weduwnaar van Neeltje van Boven in de ouderdom van 90 jaar. Middelburg: J, J. Hollebrandse C. Hollebrandse- Nieuwenhuyzen Krabbendijke: J. Hollebrandse N. D. Hollebrandse-Bosman Lelystad: J. P. M. Murre-Hollebrandse W. Murre Yerseke: W. Hollebrandse C. A. Hollebrandse-Paauwe Goes: J. Hollebrandse A. C. Hollebrandse-Kaan Terschuur: P. M. Moerdijk-Hollebrandse A. Moerdijk Middelburg: P. Hollebrandse M. J. Hollebrandse-Dansen Yerseke: C. Hollebrandse Hollebrandse-Huissen J. Hollebrandse (in herinnering) Yerseke: J. Hollebrandse Yerseke: M. Delzenne-Hollebrandse J. M. Delzenne Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 7 maart 2004 Correspondentieadres: Grintweg 48,4401 NG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 12 maart om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Geref. Ge meente, Oude Boogaert 2 te Yerseke, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.0*0 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole- HERE, Gij doorgrondt en kent mij; Psalm 159:1 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat. na een liefde volle verzorging in 'Ter Valcke', vredig is overleden onze lieve zuster en tante PIETERNELLA BOM-DUINKERKE sinds 17 oktober 1980 weduwe van Willem Bom in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Yerseke: S. W. Duinkerke (in herinnering) Hedel: C. Duinkerke (in herinnering) Vlissingen: J. C. Braam-Duinkerke D. J. Braam (in herinnering) Yerseke: W. Duinkerke B. Duinkerke B. Duinkerke-de Koeijer (in herinnering) Hansweert: M. J. van der Vliet-Duinkerke C. van der Vliet Yerseke: M. A. van de Velde-Bom J. van de Velde Neven en nichten Goes, 6 maart 2004. Correspondentieadres: Kakeldans 9,4401 BZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. H. J. Reinders, wordt woensdag 10 maart om 13.30 uur gehouden in de Ned. Herv. kerk te Yerseke, waarna aanslui tend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf kunt u vanaf 13.00 uur in de kerk afscheid Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk cen trum 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Na een kortstondige opname in ziekenhuis Walche ren is toch nog onverwachts overleden onze lieve tante Crina CATHARINA LEMS-DE RIJKE weduwe van Gerrit Lems 30 november 1910 t 7 maart 2004 Janneke Konings-Lems Jan Konings Vlissingen, 7 maart 2004 Correspondentieadres: J. H. Konings-Lems Waterstraat 12 4661 RA Halsteren Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 maart a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vrienden zijn de bloemen van het leven. Hierbij delen wij u mede dat in alle rust en vrede van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante CATHARINA LEMS-DE RIJKE in de hoge leeftijd van 93 jaar. Namens familie T. Asscheman Middelburg, 7 maart 2004 Dooreen nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader LEENDERT PIETER WISSE echtgenoot van Clasina Maria Geluk Wissenkerke, 8 september 1908 f Middelburg, 8 maart 2004 Middelburg: C. M. Wisse-Geluk Kamperland: J. A. W. Wisse J. J. Wisse-Bakker Leon en Hannie Ineke en Remco Nico Bas en Maartje Tom Corien en Leendert Jens, Simone Adrie Martin en Marscha Terneuzen: A. J. W. Wisse C. J. Wisse-Lindenbergh Anne en Loek Ine en Ludwig Veronique, Lianne Een bijzonder woord van dank aan het personeel en vrijwilligers van hel zorgcentrum Jacob Roggeveen huis voorde liefdevoile-verzorging aan hem gegeven. 4333 AD Middelburg Zorgcentrum Jacob Roggeveenhuis, kamer 223 Noordsingel 106 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 12 maart om 13.00 uur in het kerkge bouw "de Ark" van de SOW gemeente aan de Veer- weg te Kamperland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na afloop van dë begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in dorpshuis "jhr Mr de Casem broot", Nieuwstraat te Kamperland De Algemene Nederlandse Gehan dicapten Organisatie (ANGOjisfa grootste algemene belangenorga nisatie van, voor en door mensen met een handicap of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave. uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgeno tencontact... Kom op voor je rech ten/ Word ook lid van /WGO! Postbus 850, 3800 AW Amerslwt Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl Begrafenis en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Sporten, spelen, vakantie. Kinderen met een handicap willen niets liever dan gewoon meedoen. Daarom zorgen we dat speelplaatsen worden aangepast, maar ook schoolklassen, computers, werkplekken en woonhuizen. In 2003 - het Europees Jaar van mensen met een handicap - willen we nog méér klaarspelen. Doet u mee? Amsterdam www.nsgk.nl v( nederlandse stichting voor het Check uw kans op diabetes via www.langzaljeleven.nl. leder een kan diabetes krijgen. Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als nieraandoeningen, slechtziend heid en voetamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Diabetes treft nu al 1 op de 20 Nederlanders. Dat zijn min stens 850.000 mensen. De verwachting is dat het aan tal diabetespatiënten in 2020 is toegenomen met 35,7%. Help diabetes de wereld uit Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Er is geen reden voor een feestje. De groei van het aantal diabetespatiënten moet vanaf nu afnemen. yffif Helpt u? Tel. 0 3 3-4 6 2 2 055 Stationsplein 139, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.n! www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Ceef aan diabetes en geef om jezdt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 14