Spui houdt Cadzand van zich af Cappon is baas op eigen strand Monsterscore basketballers Terneuzense Boys is dicht bij de titel Rul duldt weer geen tegenstand Zeeuws-Vlaamse koploper wint derby in vierde klasse: 3-4 Beenbreuk velt Spui-voetballer Mark Spaans Zeeuws-Vlaamse korfballers sluiten slecht af in de zaal uitslagen agenda Bergs op dreef met Tramona AZVV laat teveel goede kansen liggen maandag 8 maart 2004 door Aector Dooms CADZAND - De streekderby tussen Cadzand en Spui stond zaterdag op het voetbalveld aan de Noorddijk in Cadzand garant voor spektakel. Spui won de las tige wedstrijd met 4-3, waar door de ploeg het kampioen schap in de vierde klasse A nau welijks nog kan ontgaan. Cadzand-trainer Ruud Cornells vond dat de koploper de winst verdiende. „Spui heeft meer in houd. We hebben er na de 3-1- achterstand nog alles aan ge daan, maar we kwamen toch te kort." Peter Nieskens (Cadzand) en Gertjan Vlaander (Spui) wa ren de uitblinkers in het doel puntrijke duel, dat verder werd gekenmerkt door slordige fou ten, met een negatieve rol voor de keepers, mooie treffers en veel spelonderbrekingen. Zo zag de prima leidende J Pi et jouw uit Dinteloord zich genoodzaakt om een kwartier extra tijd bij te tellen. Een domper vormde de beenbreuk van Mark Spaans (Spui) na een onschuldige bot sing, na amper vier minuten. Daardoor moest Spui-trainer TERNEUZEN - Voetballer Mark Spaans van Spui liep za terdag in de wedstrijd tegen Cadzand een dubbele been breuk op. In de vierde minuut van de streekderby in Cadzand kwam de 28-jarige speler na een duel ongelukkig terecht. Spaans schreeuwde het uit van de pijn. Al gauw bleek dat hij zijn rech- terenkel en kuitbeen had gebro ken. Met een ambulance werd hij naar het ziekenhuis De Hon- te in Temeuzen vervoerd. Daar werd Spaans gisterochtend geo pereerd. door Jan Roovers TERNEUZEN - Na een vrij rede lijk verlopen seizoen, dat bij de drie Zeeuws-Vlaamse clubs tot tevredenheid stemde, sloten de korfballers zaterdag de zaalcom petitie ondermaats af. Derdeklasser BKC Breskens deed het bezoekende De Voltref fers uit'Oosterhout een fjmit ca deau (16-16), Luctor zag het Schiedamse ODI met de volle buit uit Temeuzen vertrekken (10-14) en Zaamslag verloor in Hoogvliet met 14-9 van Nikan- tes. BKC-De Voltreffers 16-16: In een slechte wedstrijd gaf BKC onnodig een punt weg aan een tegenstander die in alle voor gaande wedstrijden alleen maar nederlagen had geleden. „Geen beste afsluiting. Verdedigend te gemakkelijk, aanvallend zwak", gaf Jolanda Dees aan waar het puntverlies gezocht moest wor den. Scores BKC: Lilian van de Lijke en Michiel Roest beiden 4, Karin Korstanje 3, Jerry van Haneghem 2, Carmen Snouwaert, Wietse Roest en Vincent Corijn beiden 1. Luctor-ODI 10-14: Een verdien de overwinning voor de bezoe kers, die het betere spel al in de eerste helft uitdrukten in een 6-4-voorsprong. De thuisploeg wist in die perio de weinig kansen te scheppen en ook ontbrak het aan creativi teit: de acties waren ook voor spelbaar. Na 4-6 kwam vrij vlot 4-8 op het scorebord en dat gat van vier doelpunten bleef via 7-11, 9-13 en 10-14 als eindre sultaat overeind. Scores Luctor: Ferry de Waele 5, Marjolein Durink en Davy Jonker beiden 2, Sandra de Doelder 1. Nikantes-Zaamslag 14-9: De wedstrijd werd in feite in de eer ste helft al beslist. Te slap aan het duel begonnen kreeg Zaam slag voor rust met 8-3 een gevoe lige tik. „Daarna waren we misschien niet gelijkwaardig, maar wisten we wel het tempo uit hun spel te halen en werden we niet wegge speeld", haalde aanvoerder Frans Verpoorte zijn gelijk met een 6-6-score in het tweede part. Scores Zaamslag: Marco van Reeuwijk 4, Ernst de Putter 2, San dra Hamelink, Frans Verpoorte en Joris de Bree allen 1. Rob Liplijn enkele omzettingen doen. „Dat is onze kracht. We zijn collectief zo sterk dat we de opengevallen plaatsen gemakke lijk kunnen invullen. Maar het elftal was wel aangeslagen." Spui zette zich over de tegen slag heen en kwam even later op voorsprong door Martin Kalis vaart, die een perfecte voorzet van Mark van Minnen aan de tweede paal fraai inkopte: 0-1. Cadzand putte moed uit de ge lijkmaker. Martlé zag in kansrij ke positie zijn schot mislukken In de slotfase sloeg Spui genade- Spui-keeper Jeroen Bottinga viert een klein feestje nadat zijn ploeg in Cadzand op een 4-2-voorsprong is gekomen. foto Wim Kooyman van onze sportredactie TERNEUZEN - De voetbalsters van Terneuzense Boys komen met de week dichter bij de titel in de vierde klasse van het zater dagvoetbal. Afgelopen zaterdag wonnen de Terneuzense vrou wen met 5-1 van Nieuwland. Dat was enigszins geflatteerd, want Nieuwland bood meer te genstand dan de uitslag deed vermoeden. Zaterdag 20 maart valt hoogst waarschijnlijk de beslissing in deze klasse. Dan gaat Terneu zense Boys op bezoek bij num mer twee Nieuwdorp. Bij winst is de titel binnen handbereik Af gelast werden Zaamslag-Zierik- zee en MZVC-Aardenburg. In de derde klasse zondag ver loor Terneuzen met 2-1 van Voab. Steen won één klasse la ger met 2-1 van Virtus. Opval lend was het debuut van de 13-jarige Sanne d'Hooghe. Zij scoorde Steens tweede goal. Vijf- deklasser Clinge speelde met 2-2 gelijk bij DVO'60 en Hulster- loo won met 2-0 van NSV. Voab-Terneuzen 2-1 (0-1): In de eerste helft moest Teraeu- zen-keepster Bianca de Meijer regelmatig in actie komen om een tegendoelpunt te voorko men. Terneuzen was na negen minuten al op voorsprong geko men, toen Marcia Bosten op aan geven van Annelien van Hecke voor 0-1 zorgde. Na rust was Terneuzen niet goed bij de les. Twee aarzelingen waren er schuldig aan dat Voab de achter stand in een 2-1-voorsprong om boog. In de slotminuten was Ter neuzen nog dicht bij de gelijk maker via Bosten en Renske van Puijvelde. Terneuzense Boys-Nieuwland 5-1 (3-0). Laura Grgunc 1-0, Karin Schellekens 2-0, Jacqueline van Esch 3-0, Marlies Willemse 3-1, Karin Schellekens 4-1, Monica van Vooren 5-1. Virtus-Steen 1-2 (0-2). Saskia Blommaert 0-1, Sanne d'Hooghe 0-2, Arianne Pieper 1-2 (e.d.) Hulsterloo-NSV 2-0 (0-0). Catelij- ne Meeusen-Broos 1-0, Debbie Rob- brecht 2-0. DVO'60-Clinge 2-2 (1-1). Sjanne- ke van Gulik 1-0, Katrien de Vis ser 1-1, Brigitte Broos 2-1, Katrien de Visser 2-2 door Fred Rabout CADZAND-BAD - De West- Zeeuws-Vlamingen bleven giste ren baas op eigen strand en het duinenparcours van Cad- zand-Bad. Frederique Versluys bij de vrou wen en Eric Cappon bij de man nen pakten de winst op de 10,7 kilometer lange Natuurloop. Cappon prolongeerde daarmee zijn zege van vorig jaar in deze slotloop van het circuit van AV De Wielingen. Hij kent er, evenals Frederique Versluys, elke meter Cappon: „En dat is geen nadeel. De krachten moet je hier verdelen. Mensen die van buitenaf komen, vergeten dat te gemakkelijk. Dan is het op een bepaald mo ment over en sluiten. Vandaag lag het er door het rulle zand trouwens heel zwaar bij Hoogtestage De atleet, die met een vijfde plaats in de Zeeuwse crosscom petitie de winter goed door kwam, verbleef daarna enige tijd in Kenia voor een hoogtesta ge. Dat heeft hem blijkbaar goed gedaan. „Over veertien da gen wil ik er in de Zwinsteden- loop staan Als het even kan, pik ik komende zaterdag nog even de Pannenkoekloop in Westen- schouwen mee En dan moet ik klaar zijn voor de klus." Peter de Vet, normaal gespro ken de grootste concurrent van Cappon, strandde in het mulle zand. De jongste winnaar van de Corn Boys-loop werd vierde Eric Cappon is eenzaam op weg naar de overwinning in Cadzand-Bad. door Wim de Vos TERNEUZEN - Het was op nieuw één tegen allen. De Zeeuws-Vlaamse trimlopen wer den de laatste maanden telkens beheerst door één loper. Was er eerst het tijdperk van onder an deren Eric Goossen en Sepp Ver meulen, daarna nam de Belg Kurt Vanhaverbeke de fakkel over en sinds begin dit jaar beeft Kristof Rul het heft in han den. Van spanning om de overwin ning is daarom allang geen spra ke meer. Zo ook zaterdag bij de DOW-loop in Temeuzen, waar Kristof Rul meteen het initiatief nam om dat niet meer af te staan. Aan de aankomstlijn had de atleet uit Merelbeke bijna één minuut voorsprong op de Duitser Stefan Flachowsky, die tweede werd Bij de vrouwen ging de overwinning naar Trees Vermeersch uit Sas van Gent. Een week rust (vorige week werd de Maas Afbouwloop in Terneuzen vanwege de hevige sneeuwval afgelast) had de atle ten blijkbaar geen inspiratie ge geven. Het deelnemersaantal bleef ver achter bij de verwach tingen. Nog niet eens honderd deelnemers verschenen aan de start in het Terneuzense Oude Vaart, waar lopen over vijf, tien en vijftien kilometer op het pro gramma stonden. „Waar doe je goed aan, hebben we ons al verschillende malen af gevraagd. We hebben dit sei zoen het prijzenpakket behoor lijk uitgebreid Bij beide DOW-lopen was de hoofdprijs een mountainbike van enkele honderden euro's, maar ook dat blijkt geen aantrekkingskracht op de deelnemers te hebben", zei André Obrie, oud-atleet en vaste speaker bij de wedstrijden van de DOW Jogging Club. Hij geloofde er ook niet in dat de at leten rust namen voor de komen de opdrachten, zoals een halve marathon in Axel, de Zwinste- denloop een week later in Sluis of de marathon van Rotterdam begin april, „Om vorm en condi tie vast te houden zijn deze loop jes toch uitstekend als training voor de komende weken. Kijk naar Rinus Reijngoudt. Hij gaat zondag de Zes Uur van Stein lo pen, maar komt vandaag wel ge woon de korte afstand lopen. Voorbeeldige race Terwijl André Obrie mijmerde over het deelnemersaantal liep Kristof Rul (ook al in voorberei ding op de marathon van Rotter dam die hij binnen 2.40 uur wil lopen) een voorbeeldige race. In de eerste twee omlopen van vijf kilometer moest hij zijn landge noot Bart Bleijaert naast zich dulden, maar die stapte na tien kilometer uit en won daarmee de middenafstand. De laatste ki lometers moest Rul het daarom alleen doen, maar dat leverde geen enkel probleem op Fons Warrens uit Kloosterzande (vijf de) en Peter Jansen uit Sluiskil (zevende) waren de enige Zeeuw en die erin slaagden bij de eer ste tien te finishen. Ook Trees Vermeersch had bij de vrouwen geen tegenstand van betekenis. Met bijna drie minuten voor sprong op de Belgische Jacqueli ne de Backer kwam zij als win nares over de streep. Opmerkelijk was het verloop van de korte afstand. Daar was één vrouw te sterk voor alle mannen. Zwemster Carmen de Ridder uit Zuiddorpe liep ver voor de rest van het totale deel nemersveld uit en won vóór Mare Corijn uit Philippine, die eerste bij de mannen werd. Els Zweistra uit Terneuzen was de snelste vrouw op de middenaf stand. loos toe. Hugo Meeusen, die met Erik Loof verdedigend een sterk duo vormde, verstuurde een lan ge bal. Cadzand-doelman Thijs van de Heuvel liet de bal glip pen, waarna de attente Martin Kalisvaart de fout afstrafte: 1-2. Op slag van rust krulde de sterk spelende Patrick van de Boog- aart een vrije trap schitterend in de bovenhoek: 1-3. In de tweede helft probeerde de thuisclub met een tomeloze in zet de situatie recht te zetten. Dit werd beloond met een doel punt van Nieskens, die na een snelle combinatie met Martlé 2-3 scoorde. Bij Spui vielen de heroptredende Alex Meijer en John de Ritter in. Een steekbal van De Ritter bereikte Vlaan der. De middenvelder passeerde vlot doelman Van de Heuvel en schoot uit schuine positie via het been van Cadzand-verdedi- ger Ronald Vanhijfte in het doel: 2-4 „Dat was ons geluk. We konden telkers de marge ver groten", zei Liplijn later. Vlak voor tijd liet Spui-doelman Jeroen Bottinga de bal na een vrije trap van Nieskens door de handen glippen, waarna Vanhijf te de eindstand op 3-4 bepaalde. Cadzand-Spui 3-4 (1-3). S. Martin Kalisvaart 0-1, 32. Peter Nieskens 1-1, 41. Martin Kalisvaart 1-2, 44. Patrick van de Boogaart 1-3, 68. Peter Nieskens 2-3, 82. Gertjan Vlaander 2-4, 86. Ronald Vanhijfte 3-4. Scheidsrechter J. Pietjouw (Dinteloord). Gele kaart: Angelo Martlé, Michel Cillekens, Stefan Vercouteren (allen Cadzand), Jorg van de Mark, Patrick van de Boog aart (beiden Spui). Aantal toe schouwers: 100. Cadzand: Thijs van de Heuvel; Christian Vercouteren, Stefan Ver couteren, Eelco Basting, Ronald Vanhijfte; Guido Ray nar d, Remy Pretorius, Peter Nieskens, Patrick Vercouteren (46. Philip Keijmel); Michel Cillekens (77. Moktar Abid) en Angelo Martlé. Spui: Jeroen Bottinga; Arjan Kalis vaart, Hugo Meeusen, Erik Loof, Reinier Spaans; Mark van Minnen, Mark Spaans (4. Jorg van de Mark, 70. Alex Meijer), Patrick van de Boogaart, Gertjan Vlaan der; Remco Hamelink en Martin Kalisvaart (74.John de Ritter). door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport behaal den in de eerste klasse rayon zuid een monsterzege tegen Vos- senberg: 123-76. Voorwaarts ver loor in de Zeeuwse klasse met 55-47-cijfers van Dynamo'70, terwijl Scheldesport 2 de reser ves van Dynamo klopten: 58-46. De vrouwen van Voorwaarts duldden geen tegenstand van Dynamo: 83-40. Scheldesport-Vossenberg 123-76 (54-37): Na een moei zaam begin draaide Schelde sport op volle toeren. Aan beide kanten was de foutenlast hoog, waardoor de hekkensluiter uit Oudenbosch de schade bij de rust beperkt kon houden. Daar na was er geen houden meer aan. In de derde periode scoorde de thuisploeg via fastbreaks en rebounds zelfs veertig punten. Joery en Maurits van Aalst sta ken er met kop en schouders er boven uit. Joery was topscorer met 41 punten, terwijl Maurits 38 punten liet noteren. Scheldesport 2-Dynamo'70 2 58-46 (37-20): De basis voor de overwinning werd in de beginfa se gelegd. Toen liep de thuisclub via vlot samenspel onder aanvoe ring van Erik-Jan van de Heu vel en Maarten Koster uit naar een kloof van zestien punten: 23-7. Na rust deden de Middel burgers iets terug. Van de Heu vel scoorde negentien punten, Koster was goed voor zestien punten. Dynamo'70-Voorwaarts 55-47 (27-23): De Axelse ploeg had geen wissels. Bovendien beschik te Dynamo over meer ervaring en fysieke kracht. Voorwaarts bleef in de wedstrijd, zonder het de Middelburgers lastig te ma ken. Arjan Joziasse (14), Joost de Bakker (12) en Stefan de Cler- ck (10) verdeelden de productie van Voorwaarts. Vrouwen Dynamo'70-Voorwaarts 40-83 (20-33): De Axelse vrouwen na foto Wim Kooyman achter de sterk lopende Edwin „Ik voelde me afgelopen week cours, zo bleek, heb je dan niets geen maat bij de vrouwen. Van de la Ruelle (Koewacht) en de wat grieperig, maar wilde toch te zoeken", zei De Vet. begin tot eind liep ze ver voor Belg Ives Kerckhove. starten. Op een dergelijk par- Op Frederique Versluijs stond haar concurrentes uit. Terneuzen. DOW-loop, 15,6 kilome ter. Mannen: 1. Kristof Rul (B) 53.41, 2. Stefan Flachowsky (B) 54.34, 3. Davy van Bogaert (B) 54.51, 4. Henk de Bra- uwer (B) 56.13, 5. Fons Warrens (Kloos terzande) 56.44, 6. Ivan Mees (B) 57.04, 7. Peter Jansen (Sluiskil) 75.10, 8. Fred dy van Landeghem (B) 58.08, 9. Doris Thybaut (B) 58.34, 10. Geert Waelput (B) 58.44. Vrouwen: 1. Trees Ver meersch (Sas van Gent) 1.09.02, 2. Jac queline de Backer (B) 1.11.59, 3. Gilber- te Scheldewaert (B) 1.26.45. 10,4 kilo meter, mannen: 1. Bart Bleijaert (B) 34.53, 2. Mare Bosman (B) 37.02, 3. Gert-Jan Verbrugge (Goes) 39.22, 4. Tonny Lauret (Zaamslag) 39.47, 5. Peter de Waal (Westdorpe) 43.58 Vrouwen: 1. Els Zweistra (Terneuzen) 51.46, 2. Chris de Windt (B) 52.02, 3. Tineke Hae- rs (B) 54.10. 5,2 kilometer, mannen: 1. Mare Corijn (Philippine) 19.25, 2. Ger hard Flachowsky (D) 21.11, 3. Mare de Baets (B) 23.18, 4. Rinus Reijngoudt (Terneuzen) 23.26, 5. Andre Maes (Ter neuzen) 23.32. Vrouwen: 1. Carmen de Ridder (Zuiddorpe) 19.12, 2. Daisy de Ridder (Zuiddorpe) 22.37,3. Sandra Bak ker (Terneuzen) 23.54. Terneuzen. Grand Prix driebanden Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. Twee de ronde (eerstgenoemde wint): Piet Oppeneer-Dirk de Jonge 27-21 (in 38 beurten), Theo Freyzer-Arie Vink 22-16 (46), Jan Buijze-Stanny la Heyne 20-26 (57). Derde ronde: Jean-Paul de Kra ker-Jan de Rechter 35-25 (45), Willy van Limmen-Gennaro Pecoraro 22-26 (58). Johnny Bakker-Koos Zwanink 32-27 (76), Jan Buijze-Theo Freyzer 20-21 (56), Patrick Vasseur-Ruud van Velzen 35-17 (34), Alois van den Bunder-Cees A, Wis sel 25-29 (32), Aad van Geloven-Johan de Witte 27-20 (42). Piet Oppe- neer-Louis Dallinga 27-32 (36). Kwartfi nales: Jean-Paul de Kraker-Willy van Limmen 35-18 (53), Johnny Bakker-Jan Buijze 32-18 (70), Alois van den Bun- der-Patrick Vasseur 25-31 (39), Aad van Geloven-Piet Oppeneer 27-23 (56) Hal ve finales: Alois van den Bunder-Aad van Geloven 25-24 (33), Jean-Paul de Kraker-Johnny Bakker 35-19 (45). Fina le: Jean-Paul de Kraker-Aloïs van den Bunder 35-21 (45) Hoek. Braakman Open. Finales. VE 5: Machteld Fraanje-Nathalie de Schepper 5-2. VE 7: Miranda van der Schelling-EI- les de Waele 12-1. VE 8: Masha van de Vijver-Suzanne Coers 8-3. VD 3: 1. Pieters/De Schepper. VD 5: De Schepper/De Schepper-Adam/Dinge- nouts 10-4. VD 6: Van der Schelling/Agten-Van Doorn/De Haan 6-3 VD 7' Van Strien/De Gijsel-De Vries/Van der Hooft 11-2. VD 8 Bastiansen/Hubregsen-Susanna/IJseba ert 7-5. ME 3. Dylan Blackman-Donovan Blackman 6-4. ME 5: Ruben Haverbe- ke-Sjakco de Braai 9-3 ME 6: Marco van Avermaete-Jan Donze 6-5 ME 7: Abdon Pieters-Ko Neels 7-5. MD 3. poule: 1. Blackman/Langeraert, 2. Blackman/ Schut. MD 5: De MaagtA/an Gas- sen-Dijkers/De Braai 7-4 MD 6: Van Noord/Brouwer-Van de Bulck/Bakels 11-2. MD 7. Schelstraete/Visser- Rouw/Rouw 7-6. MD 8: Slager/Kamp man-Van der Peijl/Radt 8-6. GD 3: Huis/Van Pamelen-Blackman/De Schep- maandag men vanaf het begin hel ir- tief. De voorsprong werdsttj matig uitgebouwd via combinaties. Vooral na rushj het tempo van de koploperjd. namo te machtig. Marieke ninga genoot van de vrijhi Zij blonk bij Voorwaarts - met 33 punten. Sonja en Geel hoedt scoorden 12 punfe NIEUWVLIET - De winstp» ten tijdens de dressuunvedstij, van De Zwinruiters blek? duur. In de meeste rubnds gingen in het Paardensport» trum Nieuwvliet slechts de linten van de winnaars ve» zeld van een bonuspunt. twee winstpunten toondej winnaar van de klasse M2, h chel Bergs met Tramona, een klasse apart. Rachel Bergs toonde zich bt'i verrast. „Niet te geloven", a de de amazone uit Sint L. steen. „Bij Tramona sta jeaih voor een verrassing. Vooral het altijd een gevecht wie baas is. Vandaag gaf zezicfcL het losrijden opvallend snel g wonnen. Daarom vreesde iki ergste tijdens de wedstr. Maar het viel mee. Ze wilde kv nelijk weer eens laten zien goed ze wel is." De score van 174 punten' het overtuigende bewijs datTr? mona wel degelijk dressuurks lopen. Inmiddels is in een kort tijdsbe stek het puntentotaal indekin- se M2 voor de combinatie lopen tot acht. Voor Rade Bergs misschien aanleiding eens te gaan denken over proeven in de klasse Z? gaat inderdaad erg. hard. de klasse Z ben ik absoluu niet aan toe. Dan moet err.:; heel wat gebeuren. Maar jew het nooit, dat zie je vandaj weer maar eens." per 6-4. GD 5, poule: 1. Flikweert/Arml GD 6: Van Overloop/Van Silfhout-ftj Smet/Van Doorn 9-5. GD d'Haens/Lacunes-Hoekstra/Sinke li GD 8: Wesdorp/De Schoolmeestsr-W de Vijver/Van Noord 9-4. M Hulst. Vrouwencompetitie. I A: Tefrent-Deltour 6-2, Axel-Veel Plus 6-2, Doetternietoe-Lappetem H Stand: Dream 13-78, Deltour U« Tefrent 12-61, Doorzetters 12-52, .V: 13-47, Lappetem 13-43, Veertig Si 12-36, Doetternietoe 13-23 (degrade Poule B: Perdaen-Team 4-4, Graau Meppers-Vlasbloem 6-2 Stand: Kloppers 13-92 (promoveert), DeYï bloem 12-73, Graauwse Meppers 13r Optimisten 13-57, Perdaen 12 55. Tea 13-31, Vogelvlucht 12-14, Lamir 12-11 Bedrijfstennis. Poule A2: Rijft?} PC.Place 2-6, Stand: PC. Place::- Kints 4-19, Elopak 4-16, Attent4-M.Rp berg 4-12, K&M4-11. Volleybal Vrouwen. Promotieklasse Smash'75-Savok. KAPELLE - AZVV verloor terdag met 3-1 van Kapelle r liet daarmee een mooie kanslï gen. De Axelse zaterdag-I klasser kreeg goede maar verzuimde op voorspw te komen. Coach Ad Roowf van AZW realiseerde zich a J terdege. „We vergaten het ningsdoelpunt te maken. K-v men wij op een 1-0-voorsproeï dan winnen wc hier." Maar scoren deed AZW niets de situatie waar de trainers doelde. Dat was bij 0-0, '.t zich op het veld een drie* Ti gen-tweesituatie aandioi voor AZW. De pass van Ja den Doelder, met Veli Eiyr en Leon Goossen vrij voor ®e J miste echter zuiverheid en dween over de achterlijn Pal na de misser var. - AZW-spitsen, scoorde Kan wel. Peter Willemse deed dal aangeven van FerdieTilroe'.'3 Toen het vijf minuten late: de zeventigste minuut. 2-0« door Niels Kole, was de strijc* slist. Dat het in de 87e fflb* 1 ook nog eens 3-0 werd na mi# ten van AZW-doelman Gommers, was niet eens i van belang. De eretreffer kwam vervolgens op naam Jaap den Doelder. Kapelle-AZW 3-1 (0-0). 65 Willemse 1-0, 70 Niels Kooit 87. René van Boven 3-0 den Doelder 3-1 Scheidsrec'-'fRn H. Lindhoul (Goes) torn* schouwers: 200. AZVV: Kim Gommers, W** de Veeke, Gerben Steyaen. Wieland, Romano Ovenneirt. chem Marcus (66. Ene in r®* Broeke), Joep Frusch, Leon sen (66. Comé LangendoenhJjj ter KruisifikxJaap den l"' en Veli Eryürük. IDo:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 36