Helgers vloert zijn eerste liefde PZC VCK vernedert Heinkenszand Wolfaartsdijk pakt tweede periodetitel Promotie Dusebout naar de hoofdklasse Stormvogel slaat in laatste periode toe Rillandia speelt zich in veiligheid bij SSV'65:1-2 uitslagen Huiszoon wint Goofy's Race Zvelai maandag 8 maart 2004 door Rudy Booqert GOES - De assist bij het eerste doelpunt, maker van het tweede doelpunt en zijn directe tegen stander zó onzichtbaar gespeeld dat deze gewisseld werd. Een dagscore om trots op te zijn als voetballer. Zeker als je rechts back bent! Renato Helgers van Rillandia had zaterdag zo'n dag. Hij legde de basis voor de 2-1-ze ge bij SSV'65. Het enige smetje op Helgers' op treden was de gele kaart die hij in de slotfase ontving tijdens het slotoffensief van SSV'65. Maar verder was de back een plaag voor de aanval van SSV én voor de verdediging. Helgers domineerde de hele rechterkant van het veld. Hij speelde achter in SSV'er Arjen Oostdijk volle dig uit de wedstrijd en zorgde met razende sprints voorin voor gevaar. Met name die snelle uit vallen waren een welkome prik kel in de geplaagde aanval van Rillandia. De eersteklasser kampte im mers met een groot ongemak: vier spitsen konden door uiteen lopende reden niet spelen. Arjan Koopmans mocht hangende het onderzoek naar de rode kaart die hij in een oefenduel met Ka- pelle kreeg, niet spelen. Guus Heijmans heeft zijn midden- handsbeentje gebroken, terwijl ook Mehmet Dolma en Hakim Didi geblesseerd waren. Tel daarbij op dat gelegenheidsspits Martijn van Elzakker speelde met een griepje in z'n lijf en de 2-1-zege van Rillandia mag bijna een wonder worden ge noemd. In die moeilijke omstandighe den hielp Helgers zijn aanval za terdag een handje. Na zes minu ten onderschepte de 26-jarige back een uitgooi van SSV-doel- man Wilfred Poleij. Helgers leg de de bal panklaar bij de tweede paal, waar Marco Minnaard de openingstreffer binnentikte. Op een perfect moment voor Rillan dia, want SSV had sterk geo pend met een kopbal van Paul Bom die van de lijn was gehaald en een schot van Christiaan Boon, dat door doelman Alwin van Dongen werd gekeerd. Een halfuur na de eerste goal schroefde Helgers zijn dagscore hoger op. Hij liet zijn bewaker Arjen Oostdijk weer 's zijn hie len zien en kwam oog in oog met doelman Poleij. In de korte hoek verschalkte Helgers hem met een lage schuiver en maakte zo zijn eerste doelpunt in dienst van Rillandia: 0-2. Een kwartier na rust werd Helgers' directe te genstander (Oostdijk) uit zijn lij den verlost en naar de kant ge haald. SSV'65 kan momenteel alleen maar dromen van een verdedi ger als Helgers, die twintig jaar geleden zijn eerste bal in club verband als F-pupil van SSV'65 trapte. Hoewel hij kleiner was dan bijna al zijn leeftijdgeno ten, was hij vrijwel wekelijks topscorer van zijn teams. Bij achtereenvolgens Goes, Grens wachters en opnieuw Goes trans formeerde hij van spits tot ver dediger en dit seizoen kwam hij in Rilland terecht. De defensie van SSV'65 hangt momenteel van onzekerheid aan elkaar. Allevier verdedigers maakten zaterdag de knulligste fouten en leden soms op pu pilachtige wijze balverlies „Dat komt omdat we niet makkelijk scoren", verklaarde trainer Adriaan Nieuwenhuijse achter af. „Als je voorin niet scoort, word je achterin onzeker. Maar ik moet eerlijk zijn: we hebben moeite met het niveau. Alles moet bij ons honderd procent zijn om te winnen." Aanvalsgcnoot De continu bemande zieken boeg draagt daaraan niet bij. „Dragende spelers als Bom en Kole zijn al het hele jaar half ge blesseerd. Ze kunnen maar één keer in de week trainen of soms helemaal niet. Die jongens kun nen normaal gesproken iets extra's brengen, maar dat lukt nu niet", analyseerde Nieuwen huijse, die zaterdag zijn oude reis- en aanvalsgenoot uit zijn Hoek-tijd, Paul van Buuren, niet de hand kon schudden. De Rillandia-trainer was al de hele week ziek. Treffer Zelfs een half fitte Paul Bom zorgde voor het grootste SSV-ge- vaar. Hij leidde ook de enige Goese treffer in. Vlak voor rust werd hij met zijn rug naar het doel ingespeeld, legde de bal klaar voor de inkomende Yuri Baart die met zijn 'verkeerde' rechterbeen schoot. De bal dreig de naast te gaan, maar als een duveltje uit een doosje kopte Christiaan Boon de bal in het doel" 1-2. In de tweede helft zocht SSV naar gaten in de hechte verdedi gingsgordel Rillandia, maar ver der dan kopballen van Kole (naast) en Boon (gepakt door Van Dongen) en een schot van Ron Proos kwam SSV niet. Rillanda nam door de zege ver der afstand van de degradatiezo ne. „Ik denk dat wij nu veilig zijn", meende Helgers. „We kun nen vrijuit gaan voetballen en in het achterhoofd denk ik nog aan een periodetitel." Nieuwen huijse heeft andere belangen. SSV'65 staat nog altijd boven de degradatiestreep, maar met de duels tegen alle concurrenten nog in het verschiet, gaat de fi nale nu beginnen. SSV'65 - Rillandia 1-2 (1-2). 6. Marco Minnaard 0-1, 36. Renato Helgers 0-2, 39. Christiaan Boon 1-2 Scheidsrechter. A L. van de Ketterij (Lewedorp). Gele kaart Ronnie Hillebrand, Marcel Kole (SSV'65), Jacco Baas, Martijn van Elzakker, Renato Helgers (Rillan dia). Aantal toeschouwers: 325. SSV'65: Wilfred PoleijMichel de Groote, Peter Nieuwdorp, Ron Proos, Yuri Baart, Ronnie Hille brand, Remon Bal, Marcel Kole, Arjen Oostdijk (62. Stefan Paarde- kooper); Paul Bom, Christiaan Boon. Rillandia: Alwin van Dongen; Renato Helgers, Jacco Baas, Rick Heijmans, Corné Nuyes, Bemd Ra demakers, Chiel Dubbeld (65. André Voogd). Peter Kepers, Michiel van Trijen; Marco Min naard, Martijn van Elzakker Marcel Kole van SSV heeft armen en benen nodig om Bernd Rademakers van Rillandia af te stoppen. foto Willem Mieras van onze sportredactie GOES - Wolfaartsdijk heeft in de vierde klasse A van het zater dagvoetbal beslag gelegd op de tweede periodetitel. De ploeg versloeg SVD met 5-0. Leider Spui trok in de derby tegen Cad- zand met 4-3 aan het langste eind. In de 4B bewees Smerdiek Duiveland een enorme dienst. Smerdiek verraste medekoplo per Chrislandia (5-1) waardoor Duiveland nu drie punten los staat. DFS-Borssele 3-0: Anco van der Linde tekende na acht minuten voor de 1-0 en Joost Minnaar maakte met een strak schot in de bovenhoek een kwartier later 2-0. Borssele zag geen kans om terug in de wedstrijd te komen en na de 3-0 van Remco Rotte in de 55e minuut was die wedstrijd gespeeld. Wolfaartsdijk-SVD 5-0: Harm Fluijt en Jan Kole scoorden voor rust en Ferdy de Leeuw, Stefan Schipper en Jamo Water ham deden dat na de thee, in een wedstrijd die nooit span nend was. Colijnsplaatse Boys-Apollo 1-1: Halverwege de eerste helft kwam de thuisploeg na een cor ner van Robert-Jan van de Ge- nugten via Ronald Jansen op voorsprong. Niet onverdiend kwam Apollo acht minuten voor tijd door een ongelukkig eigen doelpunt van Bertus Siereveld op gelijke hoogte. Krabbendijke-Nieuwland 2-2: De eindstand was bij rust al be reikt. Na tien minuten tekende Danny Weber voor de 1-0, maar twee minuten later kon Wilco Kwekkeboom gelijkmaken. Vijf minuten daarna kwam Nieuw- land op voorsprong door Ri chard Jacobs. Een kopbal van Michel Bal leverde vlak voor rust de 2-2 op. Vooral Nieuw- land verzuimde na rust de score uit te breiden. Hoedekenskerke-Bevelanders 2-3: Halverwege de eerste helft stonden de bezoekers geflat teerd op een 2-0-voorsprong door Rudi Clement en Cherry Strating. In beide gevallens hun doelpoging door een vb diger van richting vera&y Net voor rust tekende Jer^J Winter voor de 1-2 may J aandringende thuisploeg J twintig minuten voor tijc i] Matthijs Klaasse op 1-3 0^1 terd. De treffer van Fred "J kers in de 88e minuut kwanJ volgens te laat om het nog J spannend te laten worden. Wemeldinge-Wissenkerke John Mol opende al in de k": nuut de score, maar via Moreauw werd het twintig Ê3 ten later weer gelijk. Halv ge de tweede helft nam de ploeg via Ronnie van Vliet nieuw afstand en na de 3-! John Mol waren de be klopt. Johnny Timmermans^ Boy de Waard zorgden in de a minuten nog voor 5-1. Vierde klasse B Smerdiek-Chrislandia 5-1: thuisploeg troefde de h- pioenskandidaat op alle frorij af. Niels Hage zorgde al na; minuten voor 1-0 en uit 4 strafschop schoot Erik vantkl ten Smerdiek naar 2-0, Chra» dia kwam door een goal vanC* né Jongenelen terug tol maar na rust maakte Smerfe het karwei af. Achtereenvolg scoorden Niels Hage, Rich; Wielaard en Bart Stoutjesdijl Mevo - SPS 0-2: In het duel:* sen de staartploegen zorgdeJr co Janse halverwege de een helft voor 0-1. Tien minute: rust besliste Wim Lisseveldil wedstrijd en drukte Mevo ster. ger op de laatste plaats. Brouwershaven - Staveni» 4-1: Marcel Duinhouweropesj voor rust de score. Na rust k de thuisploeg door Arjan Vist en Frank Kristalijn uit naar3-! Uit een strafschop verkleins Nico Nooij de achterstand,w na Brouwershaven-doek Meivin van Ast en Staven* se-speler Paul Loosdijk weges onderlinge onvriendelijkheè uit het veld werden geste Uiteindelijk maakte Duinhouwer met zijn tweed treffer er nog 4-1 van. door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - René Du sebout is de nieuwe damkam- pioen in de promotieklasse van de PZDB. De speler uit Hoogerbeide ging samen met clubgenoot Jan van Beeck als koploper dé laatste ronde in. Van Beeck kon geen vuist maken tegen Frans Blaas en speelde remise. Dusebout speelde tegen Ruud van Eenen- naam een sterke klassieke par tij, waarin hij in het eindspel zijn tegenstander op de knieën kreeg. Jan van Beeck werd twee de, de derde plaats werd ge deeld door Arie den Hollander en Kees de Jonge. In de eerste klasse speelde kam pioen Martijn Rentmeester in de slotronde gelijk tegen Jan Flik- weert, die daardoor met Jan Baayens op de gedeelde tweede plaats eindigde. Erik Frederiks ging tegen Chiel Poulisse door het oog van de naald, maar pak te een punt en verzekerde zich van de titel in de tweede klasse. De jonge Leonie de Graag en Jan van den Ouden delen de tweede plaats in de eindstand. door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpoloërs van Stormvogel be haalden zaterdag een moeizame overwinning op de Rog uit Weert: 11-5. De reserves van de Vlissingse club lieten tegen PSV 4 in de laatste periode de zege glippen. De mannen- en de vrou- wenploeg van Ganze wonnen. Stormvogel-de Rog 11-5: De COLIJNSPLAAT - De Sula van Willem Huiszoon uit Middel burg heeft zaterdag op de Oos- terschelde de zege in de in de ORC-Clubklasse van Goofy's Ra ce gewonnen. Huiszoon is dit seizoen heer en meester en stevent met nog één wedstrijd te gaan regelrecht af op de overalltitel. Op de tweede plaats eindigde de Djinn van Bas Schmit, de Miss Behavin van Saskia Aertsen werd derde. In de IMS-klasse won de Check mate van Peter de Ridder voor de Easy Living van Rinus de Jon ge en de Holmatro met schipper Hans Horrevoets. In de ongemeten klasse was de eerste prijs voor de Halfmoon van Bert Janssen. In de eenheids klasse van de fii*st 31.7 was de overwinning voor Hans de Jager uit Wolphaartsdijk met de Chas- Stormvogel kende een moeiza me start. De ploeg miste veel kansen, waardoor het zwakke de Rog de eerste periode verras send met 0-1 afsloot. Pas halver wege de tweede periode werd Stormvogel scherper en nam na 2-2 een verdiende 4-2-voor- sprong. Ook de derde periode had slordig spel de overhand (6-4), maar na de 6-5 gaven de Vlissingers gas: 11-5. Scores Stormvogel: Gerco Koks en Chris van der Draai 3, Danijel Ga- vranovic 2, Joey de Beer, Gabrtjel Gavranovic en Frank Leijnse 1 maal. Stormvogel 2-PSV 4 7-10: PSV nam in de eerste periode een 3-1-voorsprong, maar die werd mede dankzij goed keeperswerk van Berndjan Bekkers goedge maakt: 5-5. Tot 7-7 ging de strijd gelijk op. In de slotfase be nutten de Eindhovenaren de kansen het best: 7-10. Scores Stormvogel: Kees Leijnse en Henk Riemens 3, Bas Melis 1 Ganze-Vennen 3 8-4: André van Zijp schoot met scherp in dit duel De Ganze-mannen namen een 3-1-voorsprong, waarna Vennen even kon terugkomen. Na de 4-2 moest Vennen gas te rugnemen en liep Ganze uit naar een beslissende 6-2-voor- sprong. Scores Ganze: André van Zijp 6, Maarten Buijs 2. Ganze-Brunssum 5-3: De spor tieve wedstrijd ging lang gelij- kop. Na 1-1, 2-2 en 3-3 sloegen de Goese vrouwen in de vierde periode toe. Moment uit de wedstrijd tussen Heinkenszand (witte broek) en VCK. foto Willem Mieras door Jasper Harthoorn HEINKENSZAND - Op de vraag waarom VCK toch zo laag staat in de derde klasse zater dag, geeft iedereen hetzelfde ant woord: „Het voetbal is wel aar dig, maar we scoren niet." In het degradatieduel tegen Heinkenszand werd die bewe ring gelogenstraft. Onder im puls van Bas de Regt (18) en Ste fan Wielemaker (20), die beiden twee keer doel troffen, werd de thuisploeg met 0-5 geklopt. Trainer Arjo de Dekker van Heinkenszand wist van te voren wat er van zijn team verwacht werd: winnen. „Aan een punt hebben we niets, dus heb ik mijn spelers op het hart gedrukt dat ze er vol voor moeten gaan. Iloe maakt even niet meer uit, dis we maar winnen." De door blessures geplaagde coach was beducht voor VCK. „Ik heb ze zien spelen in een oefenwed strijd en toen ben ik wel een beetje geschrokken. Ze hebben veel voetbal en beweging in de groep en spelen onder hun stand." Daar was in de beginfase weinig van te merken. Op het slechte veld in een regenachtig Hein kenszand was de wedstrijd een echt degradatieduel met veel strijd, maar weinig voetbal. Bei de ploegen namen weinig risico en daardoor viel er niet veel te genieten in het eerste halfuur. Pas toen Bas de Regt uit een in draaiende vrije trap van Mathijs Lodder voor 0-1 zorgde, was de ban gebroken. Nadat keeper Ste fan Meulpolder redding had ge bracht op een eerste inzet, werd hij van dichtbij geklopt door de jonge Koudekerkenaar. De tref fer werkte bevrijdend. VCK schakelde twee versnellingen ho ger en creëerde kansen aan de lo pende band. Het was dan ook een kwestie van tijd dat de ploeg uit Koudekerke de marge zou uitbreiden. Dat gebeurde al na vijf minu ten. Meulpolder verwerkte een afstandschot Van Erik Goudt verkeerd en De Regt tikte de re bound binnen (0-2). Voor Hein kenszand was er daarna geen redden meer aan. Een mooie vrije trap van Lodder in de kor te hoek werd nog gekeerd, maar vlak voor rust besliste Stefan Wielemaker het duel Hij brak door op de rechterflank en be diende Sjoerd Gelok: 0-3. In het tweede bedrijf kwam Heinkenszand stormachtig uit de startblokken. VCK werd vast gezet, maar bleef gevaarlijk via de counter. Dat bleek toen Bas de Regt Wielemakerop maat be diende: 0-4. Het verzet van Heinkenszand was gebroken en alle geloof en zelfvertrouwen was verdwenen. Met een mooie treffer strooide Wielemaker nog wat extra zout in de wonde van de machteloze thuisploeg. Na afloop was er vooral verwondering waarom dit VCK zich niet allang veilig heeft gespeeld. Bas de Regt wijt het vooral aan pech. „Je moet soms een beetje geluk hebben We worden nooit weggespeeld, maar verliezen vaak nipt Trainer Niek van den Houten wijt het ook aan een gebrek aan ervaring. „We hebben een jonge, talentvolle jonge groep. We kun nen nu weer omhoog kijken. Het is heel belangrijk om in deze klasse te blijven, want we heb ben veel potentie." Voor Hein kenszand waren de druiven zuur. Door de nederlaag en de verrassende overwinning van Bruse Boys bij De Meeuwen staat de ploeg nu op de laatste plaats. Trainer Arjo de Dekker „We zullen nog heel wat moeten praten om het zelfvertrouwen te rug te krijgen. Maar we geven het met op." Heinkenszand - VCK 0-5 (0-3) 32. Bas de Regt 0-1, 37. Bas de Regt 0-2, 43 Sjoerd Gelok 0-3, 52. Ste fan Wielemaker 0-4, 83. Stefan Wie lemaker 0-5. Gele kaart: Ermo Cap- pon, Gerben Menheere, Sander Geldof (allen Heinkenszand) Scheidsrechter: S. Uüterhoeve ('s-GravenpolderAantal toeschou wers: 60. Heinkenszand: Stefan Meulpolder, Guidn Wiskerke, Jeffrey Hanne- wijk, Johan Karelse, Jody Sheilds (46 Jeroen Verschiere;, Eric Ver maas, Ermo Cappon, Alex de Haan, Armando Langebeke; Ger ben Menheere, Joeri Westrate (7 Sander Geldof) VCK: Joeri Nonnekes; Sebastiaan Schipper, Michel Meulmeester, Le- von Scheijbler, Ronald Ovaa; Sjoerd Gelok (73. Meivin van Keu len), Kees-Pieter Geschiere, Mat hijs Lodder (58 Eddy van Rumpt), Bas de Regt; Erik Goud (73. Simon Voet), Stefan Wielemaker. Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden. Klasse B101 drie banden klein: LBV 1 - Onda 1 2-5; ALM 1 - VEGABV 1 5-2; LBV 2 - 08K 1 0-7; On da 2 - De Herberg 1 0-7. Klasse B201: OBK 2 - Delta 1 5-2; Avontuur 1 - Schel- dezicht 1 2-5; BV Kwadendamme 1 - On da 3 5-2; 't Raedthuys 1 - De Sportvisser 1 4-3; De Herberg 2 - Drieb. De Kroon 1 5-2, 't Raedthuys 1 kampioen Klasse B202: LBV 3 - Onda 4 5-2; De Sport vrienden 1 - VEGABV 2 2-5; ALM 2 - BV Kwadendamme 2 3-4; OBK 3 - De Vier Linden 1 7-0; HGL/KOT86 2 - 't Raedt huys 2 2-5. Klasse C101 Libre Klein en 38/2: VEGABV 5 - Windenburg 1 7-0; VEGABV 3 - ReHaWe 1 5-2; Avon tuur 2 - Distr.team Wal.deBev 1 5-2; VEGABV 4 - DOSnieuwk. 1 2-5. Klasse C201De Toekomst 2 - BV Kwaden damme 3 0-7; Dampoort 1 - ReHaWe 2 3-4; 't Raedthuys 3 - VEGABV 6 0-7. Klasse C202: De Toekomst 3 - Onda 5 2-5; De Sportvisser 2 - Avontuur 3 7-0. Klasse C301: BV Kwadendamme 4 - Avontuur 4 5-2; Delta 3 - De Herberg 3 7-0; ALM 3 - De Sportvisser 3 5-2 Klas se C302: SNA 1 - BV Kwadendamme 5 5-2; De Vier Linden 2 - OBK 4 3-4; ReHa We 3 - De Toekomst 4 5-2, De Vier Lin den 2 kampioen. Klasse C401ALM 4 - Avontuur 5 4-5; Scheldezicht 3 - Onder de Toren 1 2-7; Scheldezicht 4 - Dam poort 2 7-2; Onda 6 - Delta 4 2-7 Klasse C402: Delta 5 - BV Kwadendamme 6 9-0; ALM 5 - VEGABV 7 9-0; DOS.ov 1 - De Vier Linden 3 2-7; De Herberg 5 - HGL/KOT86 3 5-4; TOG 4 - HIO 3 2-7. Klasse C501Onder de Toren 2 - Onda 7 7-2; VEGABV 8 - De Herberg 6 2-7; Avontuur 6 - Scheldezicht 6 7-2. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Sita 2 - Imtech 0-4, Pro shop - E-property 1-3, Kwik kwek kwak - Computer service 3-1, Jan Kassa - t Frietuus 3-1, Hertel service - Kapsa lon Duck 2 3-0, Prutsers - Kapsalon Duck 3-1, Pets place - Kapsalon Duck 3 1-3, Jamin - eigen gemiddelde 4-0. Stand na 69 games: Jamin 66 5, Im tech 62, Pets place 59, Pro shop 54, Kwik kwek kwak 53.5, Computer service 53, Hertel services 52, E-property 50, t Frietuus 49, Sita 2 46, Jan Kassa 42, Kapsalon Duck 3 39.5, Prutsers 39, Kap salon Duck 37.5, Kapsalon Duck 2 19. Dinsdagleague: Risa techniek - Toyo ta de Jonge 1-3, Suzuki - Mylene cosme tica 3-1, Lammers - Hoveniersbedijf Souburg 4-0, The duke - Bulldozers 0-4, Sita - Rechterhand 1 5-2.5, Pulse audio - Spruyt pallet 1-3, van der Zwan - Istime- wa 3-1. Stand na 69 games: Suzuki 65.5, Istimewa 58, Pulse audio 55, Toyo ta de Jonge 53.3, van der Zwan 53, Bull dozers 51.5, Lammers 49, The duke 47.5, Spruyt pallet 45. Rechterhand 41, Sita 39.5, Risa techniek 32, Mylene cosmetica 28.5, Hoveniersbedrijf Sou burg 25. Woensdagleague: Biggeker- ke - het Zuiden 1-3, C-1000 - Zeedo 4-0, Full house-Johns 1-3, Taekwondo - Au to de Voogd 1-3, van Kampen - Her- wegh 3-1. Bakker Bart - Rechterhand 2 4-0, het Witte huis - Poseidon 0-4, Schrobbelerke - M O bedr. 3-1 Stand na 69 games: Bakker Bart 65.5, van Kampen 61, Herwegh 59, Full house 59, Schrobbelerke 54, M O bedr. 53, Po seidon 52, Auto de Voogd 47, Taekwon do 43, het Zuiden 42.5, Johns 42, het Witte huis 41, Rechterhand 2 39.5, Big- gekerke 39, C-1000 29.5, Zeedo 9. Don derdagleague: Rekening EPZ 0-4, EPZ 2 - Fonsies 4-0, Wondergem - Kruit- molen 3-1Ram/de Tropen - Mechielsen gassen 1-3, Eastman - Strike jij 1-3, EPZ 3 - Carros 2-2. Stand na 72 games: Kruitmolen 68. Strike jij 65, Wonder gem 64, EPZ 2 62.5, Ram/de Tropen 52, Fonsies 51, EPZ 46, EPZ 3 41.5, Eastman 35,5, Rekening 32.5, Carros 31, Mechiel sen gassen 27. Jeugdleague: Lucky strikes - Lummels 3-1, Extreme bowlers - The killers 3-1, Gewoon hopeloos - Naamloos 4-0. Stand na 72 games: Extreme bowlers 62, Gewoon hopeloos 61, Topbowlers 59, Lummels 58,Mi Iers 56, Lucky strikes 51, NaamloosV Futsal Regio Walcheren. Eerste Jong Ambon - Hebusport 7-5, Wes); pelle - Taxicentrale 5-6, Arnemuidp vv Hebusport 6-15, Alfonds/Zunks negen - Domburg 8-9, Bij de punt kapelle 6-5, VZV/Hydrofa - MurredM ser 3-6. Stand: Domburg 20-58 pioen). Taxicentrale 19-43, w H port 20-36, Alfonds/Zuidwest ns;? 20-35, Bij de punt 20-30, Hebusw 20-28, Oostkapelle 20-25, Westto 19-24, VZV/Hydrofa 20-19, JongM: 20-17, Murre/de Visser 20-16, Anw den 20-11 Tweede klasse: Domti.: - Oostkapelle 2 2-4, Coffeeclub - Out 7-2, Weerlt - WZP 14-5, AlfondsZ» west negen 2 - fc Laurens/Blauwtn kei 9-7 Stand: Oostkapelle 219-H ma 18-37, Ontop 19-34, WZP 'Si' Domburg 2 19-28, Coffeeclub I5P Weerlt 19-24, PSVW l« VZV/Hydrofa 2 18-20, GarderenOw 17-19, Alfonds/Zuidwest negen 215'; fc Laurens 19-14. Derde klasse: Schinkel assura": Woontrend 9-4, VZV/Hydrofa 3 kn daas kado 5-8, de Dwaes - Vanuus^ decor 7-5, Thermo products - 5ï>' 2-7, Onder andere - Meiveld 5-6,"" Baderie 6-6. Stand: Meiveld 20-57 v pioen), Vanuus/ABC decor 20-45.0"» andere 20-43, Akkerdaas kado 20-35 VW 20-28, de Dwaes 20-28. Et» 20-23, VAW 20-21, VZV/Hydrofa 3 £1 Woontrend Zeeland 20-17, Schintój surantie 20-16, Thermo products2H Vierde klasse: Partner advies- Al:" 6-4, Uiterton - Varian 5-2, w 2 - VPV 7-7, fc Laurens 2 3-6. EPZ - Garderen/Dekker Dekker/Tramper - de Stoof klasse: Westkapelle 2 - Bin 7-11, Albatros - VAW 2 8-3. Toma-. Schipper accounts 1-1. Gouwe Jobse timmerwerken 8-6, NDWa*- ten - Domburg 3 2-7 Zesde kl«« Laurens 3 - Draadkrabbers 6-7. Wed pelle 3 - Torentijd 2-9. Goes. De Blauwe Winkelwintiwj cuit, poule B: Allround-Topsb 26-14, Tennisschool DH-MT0 8s« den 17-23. Stand: Allround 5-147 ve Maantje 5-125, Topshot 2 MTO West Brabant 5-84. MT0 6*w den 5-81, Tennisschool DH 5-51 Goes. Dancemasters Janvierjw? tenniscircuit. Meisjes A-pouk Sinke-J Boeding 2-7, S. v.d. Eijk-* Haas 3-5, M. Lannee- H. Lankhors E Gerritse - M. Ie Due 7-3. S. Tw» Dekker 4-8 M. de Haan- A. Vos 2 - Dekker-J. Boeding 3-7. A. Vos-k Haan 5-2. Dubbels: Smke/v.d. Eijk- Haas 4-4, Lénriee/Gerntse Lankhorst/LeDuc 3-7, Tjww Haan-Dekker/Vos 1-10, Dekker' -Boeding/De Haan 3-9. Jongens A-poule: D. de Rave* Ravels 15-0. S. Hermus- R- Co!» 11-2, R. Anbeek- S- Vissia 6-4. T. de F. Vos 5-6, T. Ie Clercq-K. v.d. Be^ P Boot- F de Engelsman 6 6. R w tens- Y Maenhout 8-3, M. luijc* lius 1-10, D. de Rave-T. leClercq*'- Hermus-P.Boot 10-5. Dubbels De Rave/Hermwj Ravels/Collenteur 7-4, Anbee* Wit-Vissia/Vos 3-4, Le ClercqBco. Berge/Den Engelsman Meertens/Luijcx-Maenhout/Felius De Rave/Hermus-Le Clercq/Boot/ s z - Uiicj i/Dekker 2 toof 4-2. VW - BinevdfcH Goes. Recreatieve competi''®' (mannen): WonderboyS-WEA Bongerd-HHK 1-2, I Am-WR 1-Z B (gemengd): Wolphaart®-1 Brug2 3-1, ROC Goes-De Brug^ - Mengelmoes-Recretantes 1'. haartdsdijk-HHK2 1-2. P»uk v. wen): HHK-De Vierlinden U Bongerd 2-1, Café Baarends-Ww- dijke 2-1 Assuunl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 16