Van Hees wijk rijgt zeges aaneen PZC Leicester bevestigt reputatie Hoek mag niets meer laten liggen Zwinstedenloop hoopt op duizend atleten aan start Feyenoord en FC Utrecht in de clinch Lance Armstrong hekelt voorzitter antidopingbureau Tophockeyster is ook goed in de sneeuw uitslagen Turnsters in de race voor landelijke finale Dolf Roks geeft training voor trainers Zege Audina zaterdag 6 maart 2004 van onze sportredactie UTRECHT - FC Utrecht is ver ontwaardigd over de manier waarop Feyenoord zich opstelt in zijn poging Pascal Bosschaart te contracteren. De Rotterdammers hebben een bedrag van 750.000 euro gebo den voor de 24-jarige middenvel der. „Een belachelijk bod", ful mineerde interim-manager Mar tin Sturkenboom van FC Utrecht gisteren. „Ze hebben een lege portemonnee, maar brengen wel een speler het hoofd op hol. Het is te gek voor woorden." FC Utrecht noemde in de winter stop via zaakwaarnemer Rob Jansen een bedrag van 3,5 mil joen euro als vraagprijs voor Bosschaart. „2,5 miljoen ineens en over het resterende miljoen wilde ik nog met ze onderhande len. Nu hebben ze een spelers- ruil voorgesteld. Wij wilden Smolarek plus wat geld toe. Daar gingen ze niet op in. In de speler die Feyenoord voorstelde, hadden wij geen interesse", al dus Sturkenboom. Technisch directeur Wotte van Feyenoord over de kritiek van Sturkenboom: „Utrecht vraagt een absoluut onbespreekbaar be drag. Met ons bod hebben we de onderhandelingen willen ope nen. Als dat voor Utrecht niet genoeg is, houdt het op. Bos schaart is over vijftien maanden transfervrij. Wij willen daar op wachten, al beseffen we dat we dan het risico lopen dat hij er gens anders naar toe gaat." „Maar Feyenoord zet de zaak wel op zijn kop bij Utrecht", al dus Sturkenboom. „Wie zit er straks met de gebakken peren? Die jongen en wij. Feyenoord heeft gewoon geen geld, dat is me nu wel duidelijk. Wat zij doen is hetzelfde als je vrouw naar de markt sturen voor bood- van onze sportredactie YECLA - Max van Heeswijk blijft de overwinningen aan el kaar rijgen. De Limburger boek te gisteren al zijn vierde zege in het nog prille wielerseizoen. De coureur van US Postal was tijdens de derde etappe van de Ronde van Murcia, Yecla-Yecla, de sterkste in een massaspurt. Hij bleef de Duitser Erik Zabel yoor. Van Heeswijk had al de openingsetappe van deze Spaan se rittenkoers op zijn naam ge schreven. „Bij een licht omhoog lopende aankomst is Van Hees wijk net zo sterk als Zabel", sprak Mario Kummer, T-Mobi- le-ploegleider, lovend over de Nederlander. Zabel kon met de nederlaag le ven. „Ik had vandaag graag ge wonnen, maar Van Heeswijk was gewoon sterker. Vaak is on ze sport echt eerlijk." In het al gemeen klassement veranderde van onze sportredactie BAD HOFGASTEIN - Hockey is haar sport, maar Carolien van Batenburg was de afgelopen da gen ook actief op het NK skiën. In de sneeuw is de speelster van HGC en Jong Oranje minder suc cesvol dan op kunstgras. „Maar ik heb de finish tenmin ste gehaald." Voordat Carolien van Batenburg zondag in het Oostenrijkse Bad Hofgastein ar riveerde had ze nog nooit rond poortjes geslalomd. „Ik ski al vanaf mijn derde, maar nooit in wedstrijdverband. Ik heb ook nooit les gehad. Daardoor heb ik een hele ouderwetse stijl Toch wilde Van Batenburg, afge lopen weekend namens het Haagse HGC nog actief op het Europa-Cuptoernooi zaalhock ey, dolgraag een keer meedoen aan het NK skiën. „Toen ik hoor de dat iedereen zich kon in schrijven ben ik gegaan. En ik ben niet eens als laatste geëin digd." Van Batenburg kreeg drie dagen les. En zowel donderdag bij de reu zenslalom als gisteren bij de sla lom haalde ze de finish. Bij de slalom lukt dat net eenderde van de 26 deelnemers en bij de reuzenslalom ruim de helft. Het leverde Batenburg de zevende plaats op in het combinatieklas sement. Na het NK moest Van Baten burg snel weer terug naar Neder land, want morgen moet ze weer met HGC het veld op. GPD er nagenoeg niets. De Spanjaard José Gutierrez behield de lei ding en heeft 29 seconden voor sprong op Armstrong. De Ameri kaan eindigde net als Jan Ull rich in het peloton. Vandaag staat een bergetappe op het programma waarin onder meer de Col Marco Pantani wordt beklommen. Armstrong Hoewel Lance Armstrong zich in de Ronde van Murcia zich op de fiets redelijk koest houdt, doet hij toch van zich spreken. Hij haalde in een open brief in een aantal kranten stevig uit naar Dick Pound, de Canadese voorzitter van het mondiale anti dopingbureau (Wada). Pound beweerde onlangs in een vraaggesprek met Le Monde dat de wielersport is vergeven van doping Die bewering is de vijf voudig Tourwinnaar danig in het verkeerde keelgat gescho ten. „Het is beschamend en triest dat een man met verantwoorde lijkheden als meneer Pound mij en mijn collega's openlijk be schuldigt van het gebruik van verboden prestatiebevorderen- de middelen, zonder enig be wijs", schreef Armstrong giste ren in onder meer l'Equipe, Gaz- zetta dello Sport, Marca en USA Today. Armstrong concludeert dat Pound er vanuit gaat „dat nega tieve tests niet bewijzen dat een sporter schoon is". Armstrong: „Kan een mens met zo'n opinie het belangrijkste antidopingbu reau ter wereld leiden? Mijn ant woord is: Nee." Pound is ver baasd over de opmerkingen van de Amerikaan. „Ik vind 't onbe grijpelijk dat Armstrong ie mand in zulke zware bewoordin gen aanvalt. Terwijl hij mij nog nooit heeft ontmoet en ik zijn naam nooit heb genoemd." ANP/RTR s2fi schappen, terwijl je een lege por temonnee meegeeft. Dat begint me flink te irriteren." Wotte is het daar niet mee eens. „Utrecht heeft zelf naar buiten gebracht dat wij interesse hebben. Dus wij brengen die jongen zijn hoofd niet op hol." Overigens heeft ook de Engelse club Aston Villa zich bij FC Utrecht gemeld voor Bos schaart. Die club heeft volgens Sturkenboom „concreet geïnfor meerd". ANP door Jan Dagevos HOEK - De competitie in de hoofdklasse A van het zaterdag voetbal komt de komende we ken in een beslissende plooi te liggen. Trainer Johan Ballegeer van Hoek beseft dat als geen an der. „De druk ligt bij ons", vindt de oefenmeester. „We mo gen niks meer laten liggen." Hoek neemt na achttien wed strijden de vierde plaats op de ranglijst in en heeft een achter stand van vier punten op koplo per Quick Boys. Ballegeer er kent dat dat een serieus gaatje is, maar hij acht zijn ploeg nog niet kansloos voor de titel, „Als we maar niet zo laks zijn als in de bekerwedstrijd tegen Papendrecht", stelt Ballegeer. „We zitten niet meer in de posi tie om nog iets te laten liggen. We zullen elke week héél scherp moeten zijn, te beginnen van daag in de thuiswedstrijd tegen FC Lisse. We hebben geen ande re keus, we moeten gewoon, maar misschien is dat juist wel goed voor deze groep." Ballegeer kan voor de wedstrijd tegen FC Lisse putten uit een ruime selectie. Ook Anthony An- nicaert is weer fit. Hij liep enige tijd geleden een enkelblessure op in een oefenwedstrijd tegen Evergem en stond hierdoor ge ruime tijd buitenspel, maar na een rustperiode is hij weer speel- klaar. „Niet om meteen vanaf het begin te starten, maar wel als invaller", verduidelijkt Balle geer. „Ik heb nu weer keus genoeg en dat is voor een trainer altijd prettig. Het komt ook de scherp te binnen de groep ten goede. Niemand is zeker van zijn plaats." Tegenstander FC Lisse neemt de tweede plaats op de ranglijst in. De ploeg heeft net als Hoek 31 punten, maar speelde een wed strijd minder Hoek speelde tot nu toe elf keer tegen FC Lisse. Van die elf ont moetingen won de Zeeuws-Vlaamse ploeg er slechts twee, beide in eigen ha (september 1989 en aueusfo 2002). Hoek heeft in de J met Lisse inmiddels een opzie. barend doelsaldo opgebou»- 12 goals voor en 25 tegen! V: de huidige tegenstanders 'm hoofdklasse A is FC Lisse l ploeg waartegen Hoek relatie de minste punten pakte. Kloetinge Kloetinge moet het vandaag - de uitwedstrijd tegen ARC sli len zonder Emiel Dorst (ha;, stringblessure) en Jaap Pijn», burg (werk). Rien de Bruine"; gisteren van vakantie terugga keerd en zit vandaag bij de seitt, tie, maar begint op de bank, „Er staat ons maar één ding; doen en dat is winnen", vj&j trainer Dolf Roks. „Als we as: rechtstreekse degradatie wille ontkomen, moeten we drie pet. ten pakken. Ik ben heel c* 1 nieuwd. Ik merk op de train;. 1 gen dat er steeds meer lijn is i komt, maar het gaat natuurlij 1 wel om de wedstrijden. Bij ningen heb je geen druk ennaj je fouten maken. Dat is tochaj ders dan in een wedstrijd." Roks wil ARC op dezelfde mp als Hoek bestrijden, dus metee versterkt middenveld, waar; een belangrijke rol voor Piete de Munnik is weggelegd. „Opa i training ging het fantastisch met hem op die positie. Ik ver wacht veel van hem", verteltóe oefenmeester. „We willen voor al aanvallend veel variëren," Nu Rien de Bruine als rechts- back ontbreekt, is het waar schijnlijk dat Erwin van da Woerdt tegen ARC die positie; gaat nemen. Jeffrey Frijterse E John Bentschap Knook vonne in dat geval het centrale verdeel- i gingsduo. Doelman Peter Noor dijke (40) maakt na lange afc- zigheid zijn rentree bij Kloetir- r ge. Hij neemt de plaats in va f Jaap Pijnenburg. Noordij» heeft de afgelopen week eenpr.- ma indruk gemaakt op de techni sche staf. „Hij is fit", mees! Roks. „Peter heeft veel ervancj en is goed in de coaching." door Fred Rabout SLUIS - De Stichting Zwinste denloop* is klaar voor de elfde editie van de halve marathon. De wedstrijd wordt zondag 21 maart gehouden. De start en fi nish zijn in Sluis. De organisa tie gokt op duizend deelnemers. Bij de eerste uitgave in 1994 wa ren er 442 deelnemers. Vorig jaar haalde de stichting 889 in schrijvingen binnen. „We gaan daarom voor de duizend", zei voorzitter Willy Schram van de organiserende Stichting tijdens de presentatie van de editie 2004 in 't Zoute Vestje in Sluis. Kwantitatief is het al jaren de grootste loop in de provincie. Ook kwalitatief mag deze loop er zijn met op de erelijst namen als John Vermeule, Mauricio Gonzales, Gino Ligneel en Mar- nix Goegebuer. Vermeule is met een tijd van 1.04.31, gelopen in 1998, nog steeds houder van het parkoersrecord. Vorig jaar kwam Katnen Lallemand het parkoersrecord bij de vrouwen met 1.14.09 scherper stellen. Ze nam het af van Carla Beurs- kens. Het parkoers is in vergelijking met de voorgaande edities onge wijzigd gebleven, alleen de jeugd loopt de 1100 meter tegen gesteld aan de editie van 2003. Omdat een toeristenstadje als Sluis op zondag moeilijk ver keersvrij kan worden gemaakt, heeft de organisatie met Roelof Schram een veiligheidscoördina tor binnengehaald Nieuw is voorts het klassement voor de grootste deelnemende club. Schram: „Twee jaar terug zijn we begonnen met het club klassement voor de snelste club, nu gaan we ook een aantrekke lijk pnjzenbedrag beschikbaar stellen voor de grootste afvaardi gingen van de clubs." Tien van Sluis Naast de halve marathon (start om 13.00 uur) staat ook de 'Tien van Sluis' op het programma. Het startschot voor die loop klinkt om 12.45 uur, terwijl de jeugd om 13.10 uur wordt weg gestuurd Inschrijven in de raadszaal van het Belfort vanaf 10.30 uur. Start- en finishstreep zijn getrokken op de Groote Markt nabij het Belfort. Sluis maakt ook dit jaar deel uit van een internationale trilogie met op 14 maart de halve mara thon van Torhout (België) en op 4 april St. André (Frankrijk). VLISSINGEN - De turners beginnen dit weekeinde met de landelijke wedstrijden. Het gaat hierbij om kwalifica ties voor de finale op NWS-ni- veau. In Bladel komen vandaag en morgen de Zeeuwse turnsters in actie op het nationale wed strijd niveau, het op een na hoogste landelijke niveau. Via een afvalsysteem wordt bepaald welke beste 36 turn sters per categorie uiteinde lijk aan de finale zullen deel nemen. Vandaag bijten de turnsters van Delta Sport Zierikzee/TCZWN (Audry Mol, Veronica van Leeuwen, Linda van IJsseldijk en San ne Tamerus), Thor Sas van Gent (Charis Versijp, Char lotte Gerritse en Tessa Lam mens), EMM Terneuzen (Dap hne de Groot) en Atlas Heinkenszand (Jolijn Ver- mue) het spits af in het NWS-2-niveau. Morgen komt de Turnschool Zeeland in actie met Danique Thielen, Lisa Hendriksen, Ra chel Verhagen, Lyn de Pag- ter, Esther Bom, Sharona van Peenen, Bonny du Pon, Esmee Vleugel en Femke Klap. De Turncombinatie Zuid West Nederland doet met Me lissa Scherpenisse mee aan de wedstrijd. GOES - Kloetinge-trainer Dolf Roks geeft maan dagavond op sportpark Het Schenge van Goes een demonstratietraining voor de afdeling Zeeland/ West-Brabant van de WON. Roks wil met behulp van de eerste selectie van Goes een verzorgde opbouw van achteruit onder de aan dacht van de oefenmees- ters brengen. De demon stratietraining begint om 19.15 uur. wm BH Max van Heeswijk kon al ver voor de streep zijn handen in de lucht steken om zijn tweede etappezege in de Ronde van Murcia te vieren. foto J.F.Moreno/EPA door Esther Gotink LONDEN - Het is waarschijn lijk een record: een halve selec tie die in een klap achter de tra lies belandt. De Engelse voetbal club Leicester City heeft sinds donderdag deze dubieuze pri meur. De club staat voorlaatste in het Premiership, maar is kop loper waar het gaat om zaken die niets met voetbal te maken hebben. Het stuurloze Engelse team was naar het Spaanse La Manga ge vlogen na de afgelopen drie maanden te zijn geteisterd door vijftien competitie- en bekerne derlagen. De reis moest een op pepper zijn, een manier om het sportieve zelfvertrouwen te her vinden. Een zeer lichte training onder een warm winterzonnetje en ver blijf in een luxe vijfsterrenhotel met zwem-, golf-, en tennisfacili- teiten moest de ultieme cocktail zijn voor het afwenden van een dreigende degradatie. Maar de goed betaalde spelers verkozen degradatie op een niet-sportief niveau, met een cocktail van al cohol, onderlinge gevechten, het hinderen van andere hotelgas ten en, vermoedelijk, seksueel misbruik van een drietal dames. Negen spelers werden gearres teerd, van wie zes uiteindelijk achter de tralies belandden voor het inbreken in een kamer van het Hyatt Regency Hotel waar drie uit Duitsland afkomstige vrouwen verbleven Vier voetballers worden ver- Een van de verdachte voetballers van Leicester City verlaat hel poli tiebureau van Cartagena. foto Ramon Espinosa/AP dacht van seksueel misbruik, één van intimidatie en één van het verzuimen de vrouwen te helpen. Gisteren werden ze voor geleid voor de Spaanse rechter. Brandblusser Niet de meest slimme zet van een team dat op het veld juist iets harder zou moeten werken aan de eigen reputatie. Het mocht al een wonder heten dat Leicester City toegang kreeg tot het vakantieoord, gezien een ak kefietje in 2000 in dezelfde Spaanse kustplaats. De club scoorde indertijd schreeuwende krantenkoppen toen Stan Colly- more in La Manga een brand blusser leegspoot in een bar. Het hele team werd vervolgens uit het hotel gezet. Collymore kon twee weken van zijn salaris inleveren om de boe te te betalen. Niet dat dat hem van verdere schandalen behoed de: vorige week nog gaf hij toe regelmatig 'dogging'-locaties te bezoeken. Dat zijn plaatsen waar meerdere personen seks in het openbaar hebben. En zo wordt het lijstje misstap pen van Britse topvoetballers steeds langer en pijnlijker. Leeds-spelers Jonathan Woodga- te en Lee Bowyer werden in 2001 opgepakt voor het aanval len van een Aziatische student. In augustus vorig jaar bekende Seth Johnson (Leeds) na overma tig drankgebruik in zijn auto te zijn gestapt. Onlangs kroop ook Jermaine Pennant (Arsenal) dronken achter het stuur, het geen hem zijn rijbewijs voor de komende zestien maanden kost te. Leeds, op de laatste plaats in de eredivisie, baarde opnieuw opzien in oktober toen Jody Mor ris werd verdacht van seksueel misbruik In dezelfde maand be schuldigde een tienermeisje meerdere spelers van Newcastle en Chelsea van verkrachting en aanranding. Nicholas Meikle, or ganisator van feestjes voor top- spelers en aanwezig bij het inci dent, getuigde dat groepsseks 'heel gewoon in dit circuit' is. Het is niet dus niet verwonder lijk dat de spelers van Leicester City moeten hebben gedacht dat het loont om iets anders achter na te lopen dan de bal. Wellicht dringt volgende week zaterdag, als de ploeg tegen Birmingham moet spelen, door dat het toch wel lastig voetballen is met een half team. GPD Boedapest. WK indoor. Mannen, 3000 m (eerste vier en vier tijdsnel- sten naar finale), eerste serie. 1. Ge net! (Eth) 7.52,08, 2. Silva (Por) 7.52,14, 3. Jimenez (Spa) 7.52,25, 4. Liefers (Ned) 7.52,75, 5. Bellani (Mar) 7.53,10. 60 m, finale: 1 Gardener 6,49, 2. Craw ford 6,52, 3. Theodiridis 6,54, 4. Grimes 6,55, 5. Osovnikar 6,58, 6. Obikwelu 6,60,7. Collio 6,60, 8. Alexander 6,76. 800 m (eerste twee en zes tijdsnel- ste verliezers naar halve finale), eer ste serie: derde serie 1. Mutua (Ken) 1.47,86, 2. Okken (Ned) 1.47,88, 3. Laalou (Mar) 1.48,03. Vierde serie: 1 Ramzi (Brn) 1.48,25, 2. Som (Ned) 1.48,55,3. Pecanha (Bra) 1.49,98. Vrouwen, kogelstoten: 1. Pavlisj (Oek) 20,49 m, 2. Kriveljova (Rus) 19,90, 3. Cumba (Cub) 19,31. Uitgeschakeld in kwalificatie: 9. Tunks-Koeman (Ned) 18,39. Vijfkamp, eindstand (60 m horden, hoog, kogel, ver, 800 m): 1. Gomes (Por) 4759, 2. Dobrynska (Oek) 4727, 3. Skujyte (Lit) 4679, 4. Ruckstuhl (Ned) 4640 (NR/ 8,39- 1,82- 13,21- 6,57- 2.19,92), 5. Hellebaut (Bel) 4526. 60 m, finale: 1. Devers (VSt) 7,08, 2. Gevaert (Bel) 7,12, 3. Nesterenko (WRu) 7,12, 4. Edwards (VSt) 7,16, 5. Hurtis (Fra) 7,17, 6. Tabakova (Rus) 7,17, 7, Ar- ron (Fra) 7,21, 8. Safronnikova (WRu) 7,23 800 m eerste ronde, vierde se rie: 1. Raspopova (Rus) 2,03,67, 2. Fenn (GBr) 2.04,01, 5. Visschers (Ned) 2.06,49 (uitgeschakeld) Basel. Zwitsers Open. Vrouwen, en kelspel, kwartfinale: Audina (Ned) - Pi (Fra) 11-7 11-9, Zhou Mi (Chn/3) - YaoJie (Ned) 8-11 11-911-2 Renesse. Woensdagleague. Bungalow Verhuur de Kam-Maatschap van Damme 3-1, Juwelier J. P. Staal-Schildersbedrijf de Meij 3-1, V.O.F. de Keijzer-Overbeeke Verhuur 3-1Schildersbedrijf v/d Ham-Simar 2 4- 0. Donderdagleague. Top Cara vans-Bakkerij de Jonge 3-1, Casa Sal- sa-Alprokon 1- 3, B en B.Centrum Ren- esse-Schildersbedrijf Plandsoen 1-3, Rest.de Zeelandbrug-Bar de Stulp 1-3. Dubai. Desert Classic, Europese Tour, 1,6 miljoen euro. Stand bij af breken 2e ronde 1McGinley (Ier) -11 (36 holes), 2. O'Meara (VSt) -10 (36), 3. Davis (Eng) -8 (36), Owen (Eng) -8 (36), Dredge (Wal) -8 (27), Casey (Eng) -7 (36), Dyson (Eng) -7 (36), Howell (Eng) -7 (30), 11. o.a. Woods (VSt) -5 (36), 79. Lafeber (Ned) +2 (32), 94. Derk- sen (Ned) +3 (36), 133. Muntz (Ned) +7 (33). Sydney. Australian Open vrouwen, 335.000 euro. Stand na 2e ronde: 1 Davies (Eng) 136 slagen (-9), 2 Sandolo (Ita) 140, 3 Taylor (Aus) 142, 4. Kuld (Den), Maritz (ZAf), Croce (Ita), Johnson (Eng), Teske (Aus) 144, 50. Zelsmann (Ned) 152, uitgeschakeld. 80. Van Ha gen (Ned) 155, 113. Baggar (Aus) 158, 138. Nijenhuis 162. Madrid. Olympisch kwalificatietoer nooi, mannen. Groep A, derde speel ronde. Nederland - Spanje 2-2 (2-1). 8. Reekers 1-0, 26. Meijer 2-0, 35. Freixa 2-1 (sc), 53 Freixa 2-2. Scheidsrechters. Kumar (Ina), Wolter (Dui). Toeschou wers: 2000 Gele kaart: 47. Taekema (Ned). Bijzonderheid: 33. Garza (Spa) mist strafbal. Groot-Brittannië - Japan 1-0. Lucky Day 05.03.2004: 11 -12-14-21-30-37-38-39-42-43-48-56-59 -61-62-71-72-75-77-79. Dubai. Mannen, 810.000 euro. Dub bel, eerste ronde: Cibulec/Frield (Tsj) - Ljubicic/Schalken (Kro/Ned) 7-6 7-0. Kwartfinale enkel: Nieminen |Fr Schalken (Ned/8) 6-3 6-3, Fete i (Zwi/1) - Pavel (Roe) 6-3 6-3, Joesf (Rus) - Nadal (Spa) 6-2 1-6 6-1, t«a (Spa) - Ljubicic (Kro) 6-4 7-6. Scottsdale. Mannen, 320.000 eut I Tweede ronde: Verkerk (Ned/2)-'.'r miit (VSt) 6-2 4-6 6-3. Acapulco. Mannen, 550.000 ei Tweede ronde: Volandri (lta/8) - <c. bek (Oos) 6-4 6-2, Chela (Arg/7) - Ferr? (Spa) 6-3 6-3, Hernandez (Spa)-Hon (Per) 6-7 6-2 6-4, Moya (Spa/1)-fe quet (Fra) 3-6 6-3 6-2. Vrouwen, 136.000 euro. Twetój ronde: Sanchez Lorenzo (Spa/3)-2;; Oliva (Arg) 6-3 6-3, Stosur |Ató- Schruff (Dui) 6-4 6-2, Vakoelenko 10a - Garbin (Ita) 6-3 7-6, Loit (Fra/4)-W» hington (VSt) 6-4 6-4. Doha. Vrouwen, 460.000 ei ve finale: Koetsnetsova Henin-Hardenne (Bel/1) 6-2 4-6 tó Myskina (Rus/3) - Capriati (VSt/2) 6! 6-2. Eredivisie: NAC-FC Twente 0-1. Eerste divisie: Graafschap - VW Cambuur L. - Stormv. 3-3, Den Bos,- Emmen 2-2, Veendam - AGOW U Eindhoven - Heracles 0-1, Fortuna S Helmond Sp 0-2, MW - Excelsior!! Sparta - GA Eagles 2-1. Stand: Excelsior 25 16 4 5 52 45-ï Helmond Sp 24 15 6 3 51 W2 Heracles 25 15 6 4 51 51! Sparta 25 1 5 3 7 48 561 Den Bosch 25 1 4 6 5 48 6M Graafschap 25 11 8 6 41 3S: Emmen 24 11 7 6 40 4k VVV 24 12 3 9 39 Stormv. 25 11 4 10 37 TOP 24 9 5 10 32 GA Eagles 24 8 6 10 30 AGOW 25 7 8 10 29 Veendam 25 7 8 1 0 29 3i> Haarlem 24 7 5 12 26 W Cambuur L, 25 6 5 1 4 23- 2tf Fortuna S. 24 3 9 12 18 2SS Dordrecht 23 2 11 10 17 2H Eindhoven 25 2 9 14 15 2* MW 25 3 5 17 14 22» Frankrijk, competitie: Lyon - Af 4 - 0, Monaco - Guingamp 3 -1 Ronde van Murcia. Derde eti Yecla-Yecla: 1. Van Heeswijk 156,4 km in 3.32.23, 2. Zabel (Du_ Wrolich (Oos) 0.01, 4 Etxebarria S? 5. Perdiguero (Spa), 6. Gutierrez 23. Armstrong (VSt), 59 Ullrich w Algemeen klassement: 1 Guiten 8.18.54, 2. Armstrong 0.29, 3, (Spa) 0.35, 4. Guerra (Spa) 0.37,5.» co (Spa) 0.38, 6. Martinez (Spal042 Van Heeswijk 1.55, 61. Ullrich 9.10 Driedaagse van West-Vlaander», Proloog in Bellegem: 1 Bariko 7,6 km in 9.21, 2. Arvesen (Noo)O. Knaven (Ned) 0.15, 4 Hoj (Denlft Mattan (Bel) 0.19, 6. Nuyens (Be" Scheunemann 0.23,14. Boven 0.25 j; Voskamp 0.26, 16 Van der Wal 0-2» Den Bakker, 19. Sentjens 0.29. BASEL - Mia Audina hetll het Zwitsers Open in Basel halve finales gehaald. De als vierde geplaatste Neo®" landse badmintonster vers.» in de kwartfinale de FranseF- gyan Pi (6) met 11-7 11-9 Yao Jie wist zich niet bij te vier te scharen. Ze kwac» de kwartfinale te kort teg# als derde geplaatste Zhou Mi- 11-8 9-112-11 Chin® ^SasTAres SERVICE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 64